Jak se staví dům na stromě

Jak se staví dům na stromě

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se staví dům na stromě

Blížící se léto - čas, kdy dlouho rebyatnya den bude nosit na ulici a přijít s „ústředí“. Skrýt z rodičů na poshushukatsya, jíst zmrzlinu, rozhlížím se po okolí. Ideální řešení - dům se nachází přímo na stromě. Úkolem vybudování takového domu - odpovědný, ale je vhodný i pro ty, kteří jsou daleko od strojírenství. Povíme vám, jak postavit dům na stromě vlastníma rukama, strávit minimum času a peněz. Jsme v tomto článku Zkoumejme Krok za krokem celý proces - od konceptu až po finální doteky.

Mimochodem! Předpokládá se, že tyto útulky - jen příležitost pro majitele soukromého majetku, a pro tento luxus vyžaduje svůj vlastní pozemek. Nicméně, existují příklady, kdy byly tyto myšlenky obsažené ve dvoře běžného bytového komplexu nebo ve veřejném parku. Hlavní věc - vytvořit tým podobně smýšlejících lidí.

Výběr správného strom. Hledáme pro dospělé, ale ne příliš stará, je žádoucí řídit.

Suché, nemocné větve, stejně jako low-rostoucí křoviny odstranit, shpaklyuem řez pilou, vrchní lak.

Důležité! Kůra lze řezat pouze poloviční hloubku, v opačném případě nebezpečí zničit strom.

Zkontrolujte tvar, směr koruny. Při stavbě domu na stromě, považujeme jeho případné změny v průběhu času. Můžete si vzít několik fotografií z různých úhlů, přímo na ně skici schéma struktury budoucnosti. Zvažte, jak se dítě bude stoupat vzhůru, výpočet světlou výšku. Podle zkušeností - všechny děti, cítila pohodlné stoupání k hlavě nebo dva nad růstem rodiče. Pro ty velmi málo vhodnější struktura, tyčící se nic víc než metr a půl nad zemí.

Pro výstavbu potřebné nářadí a stavebních materiálů.

Důležité! Při navrhování malý útulný prostor, pokud je to možné pokusit se vybrat lehké materiály s cílem snížit zátěž.

V tomto ohledu záleží na projektu, a to zejména - jak upevnění plošiny. Zvážit níže v popisu stavby domu mezi stromy možnosti.

Zde je seznam univerzálních nástrojů, které budeme potřebovat:

Pro průměrnou velikost domu budete potřebovat něco takového setu:

 • dvě desky o velikosti 5 x 25 cm - nosníky;
 • šest desky o velikosti 5 x 15 cm, - rám podlahové základny;

Na výhodného typu podpory na základě:

 • dvě desky o velikosti 5 x 10 cm a délkou 4 m - šikmé opěrné prvky vespod nosné konstrukce;
 • Protokoly z úseku 20 cm (asi 1 m delší než vzdálenost od země k základně platformě, výše závisí na projektu).

Vezměte prosím na vědomí! Výpočet materiálů je dána hrubou, usmíření na počtu a velikosti projektu. Nezapomeňte, že mnoho dětí, podle svých výpočtů může být současně v domě.

Určit hlavní podporu pro stavbu

Existují dvě možnosti:

 1. Piloty do země (Nejvíce Pečlivý výběr ve vztahu ke stromu, který také poskytují dodatečnou bezpečnost Nezapomínejte, že náš domov, který se nachází na stromě, se mohou těšit na šílené oblíbené u dětí jsou vystaveny vážným stresem.);
 2. Diagonální podpora v těle stromu (použijte hlavně když to se rozdělí ze země a vy jste naprosto jisti jeho spolehlivost a pevnost).

Kdybychom dali strukturu preferencí na chůdách, nejprve je.

Důležité! Prkna, trámy, překližky před zahájením práce jsou ošetřeny speciální antiseptické kompozice, která chrání dřevo před hnilobou a pro ochranu proti ohni. Suší na slunci. Piloty do země, která půjde do zemí, dále krycí bitumen tmel, tuk nebo olej impregnovat zdokonalování.

Na kmenech vidlice poznámka spojující bod nosníky sloupů (ve stejné výšce nad zemí) označuje polohu plošiny změřením vzdálenosti mezi těmito body. Z důvodu základních úhlů kolmici a označte datových bodů kolíky. Jsme kopat díru pod nosného profilu tak, že tvoří odsazení na každé straně plošiny domů přibližně 1/3 všech délkou podlahy.

Optimální hloubka každé jámy 2/1-4/01 m, průměr 25-30 cm do asi 10 cm od spodního písku uvedených, dalších 10 cm -. Suti. Jakmile jsme snížili naše paprsků dovnitř, ujistěte se, dát je na stejné úrovni a aby dočasné posílení, pomocí dřevěných distanční nebo škvára blok. Piloty musí být přesně ve svislé poloze.

Mimochodem! kmen stromu je často používán jako jeden z pilířů, šetří čas, úsilí, materiál dodává přirozený vzhled.

Vyplnit otvory cementu dávají dobrou suchu, načež se odstraní distanční vložky a postup do dalšího kroku.

Pokud se rozhodneme, že strom sama o sobě bude sloužit jako jedna z podpěr, montážní box je poměrně jednoduché. Zvýšena na našem domě dřevěným rámem upevněným na obou koncích hromad ve středu - do kmene stromu. Do stejné s tyčí na druhé straně, uspořádané podle pevné úrovni kolejnic, a vyplní zbývající kolmo shora, po kroku asi 50 cm. Jen spojit všechny prvky kovových desek.

V případě, kdy je podpora pro piloty pouze, proces bude poněkud odlišná. Za prvé, budete muset vybudovat krabičku z baru, který máme dělat my uříznout na požadovanou délku nám. Připojit podpůrné paprsky pole na spodní části svého obvodu. Každý prvek je v souladu s horizontem, nadzvednutím na úroveň podlahy.

Vezměte prosím na vědomí, že proces vytvoření „nadace“ dům vyžaduje jemnost a časté používání úroveň designu je zcela svislé. Potom upevněte oba konce na vnitřní straně pólové šrouby 15-20 cm (delší době používání, as, kterým hodně krátkých šroubů zničí strukturu živého stromu). Hotovo. Nyní vázání výztužné plechy na rozích.

Uvnitř box z paralelní plní další tyče ve vzdálenosti 20-30 cm od sebe. Posilujeme naši spodní rám s dvěma deskami, které jsou umístěny po obou stranách trupu. Vnitřní zapojení další posílení kovových desek šroubové.

Vezměte prosím na vědomí! Když se otřesený větve stromu, které uvádí do pohybu základy domu, postupně ho ničí. Aby se tomu zabránilo, používají posuvné připevnění k dřevěné trámy. Vrtákem a skládačky, aby drážku 10 cm dlouhý, předem označte střed.

Budeme-li připevnit rám pouze na stromě

Ve vzdálenosti 30 cm pod úrovní podlahy dvě desky přibit na obou stranách trupu. Jsou kolmé k sestavení zbývajících barů, stojí vzdálenost 50-70 cm silné robustní konce se připojují desek. Ukázalo obdélník, umístěnou vodorovně, který by měl být posílen dodatečnými vzpěrami. Pro tento podpěrný rám šikmé paprsky stejné části. V místech upevnění na platformě základní desce řez v úhlu 45 stupňů. Dolní okraje podpěr vedou do válce, kde pevným připojením před sebou, horní konce dosedají na krajní nosníky kostry.

Mimochodem! V této fázi je možné na prolézačku k vybudování lanový kladkostroj. Bude jistě přijde vhod, a pro další výstavbu a pro děti na hraní později.

Pro prvky oplocení, střechy a podlahy jsou nejlepší používat lehké materiály - různé možnosti pro překližky, dřevotřísky.

Nejtěžší část - vytváření správných otvorů sudů. K tomu ležel desky přilehlé k sobě na zemi, měření obvodu větví a odpovídající otvory vyříznout. Všimněte si, že budete muset nechat palce povolení k mozkové kůře. Kterým se na desku na rámu, takže vzdálenost mezi 2-3 cm, tak, aby opustil vodu. Používáme pro upevnění podlahy na základních šrouby a hřebíky.

Strom domy vyžadují zodpovědný přístup ve všech. Poté, co položil na zem, jít přes něj, a ujistěte se, že nebude vrzat, nemusí váhat. V případě pochybností je lepší opravit, posílit, hovoříme o bezpečnost dětí.

Pevné a odolné stěnu na rámu, jakož i na podlahu. Můžete si vzít sekci se dřevem 50 * 50 mm, řez ve výšce nezbytné pro vás. Kotevní šrouby upevnit jej na výstupky každé rohové nosníky „základových“. Ústup 40-50 cm od rohových sloupků, a v této oblasti jsou mezilehlé nosiče, kterým je na vnější straně základního rámu.

Varování! Montážní stojany přímo na podlahu je velmi nespolehlivá, vyhnout se tento způsob instalace.

Všechny regály dodat spodní vzpěry a zušlechtit vzhled, opláštění desky nebo překližky. Často stromy doma jsou léčeni tmelů na bázi pryskyřice, kterou je do slotu na stěnách a stropu. Ušetří strukturu před nadměrným pronikání vlhkosti, větru a chladu.

Na požádání zvolit počet a tvar oken.

Nejvíce snadné a jednoduché spustitelný střecha - baldachýn. Ve dvou metrech až zdech hledají dva dobré silných větví, ve kterých je nutné našroubovat dva háčky. My úsek mezi kabelem nebo lanového skrz hodit velký kus plátna. V rozích a podél obvodu tkaniny roztažen a kotvení.

Jak udělat dům na stromě, které mají skutečnou vážnou střechu? Je to o něco těžší a delší dobu, ale bude vypadat velmi příznivě. Posílení potřebě postavit dřeva, který je instalován v horní části rohových sloupků, kterým se jejich okraje. Poté shromáždí dva nosníky, je připojit pomocí dvou širokých prken (jsou připojeny k hornímu rohu krokve), a instalovat je na stěnách proti sobě. Klademe na vrcholu lehkého materiálu - Ondulin, profilované polykarbonát - podle vašeho vkusu.

Také zde existují možnosti. Kromě toho stromu domy často mají více schodišť. Většina zajímavých představení:

 • provaz;
 • Rychlost šroubu;
 • štít s drážkami;
 • Obzvláště populární jsou schody, vyrobené ve formě malé horolezecké stěny s barevnými háčky legrační tvarů;
 • dítě bude mít radost, kdyby mohl dostat do jeho skrýše na laně (nutně brát v úvahu výšku, věk dítěte a jeho horolezecké dovednosti).

Dáváme tuto část domu na zemi a upevnit na vnější straně „suterénu“ s deskami a šrouby. Testování pevnosti: žebřík by neměl viklat. Jsou-li madla, musí odpovídat růstu dětí a aby byla spolehlivá a stabilní. Po ověření zpracovat žebřík primer s antiseptickým barvou.

Nyní, když víte, jak postavit dům na stromě. Zbývá jen „hřeben“ je. Dodržujeme zlaté pravidlo - ty lehké materiály. Dům může být maloval v veselými barvami i mimo ni, aby zdobí textilní dekor uvnitř. Vybudování pohodlné pohovky a polštáře, dát plastovou tabulku, která se vejde do eko-interiéru, pokud její pochvy pytloviny.

Tip! Podívejte se na vnitřních stěn přítomnosti vyčnívající ostré střepy, které je třeba zpracovat.

Uvnitř si můžete uspořádat výstavu dětských prací, nebo zařídit, „studovna“ na určité dny v týdnu a v souladu s tímto pick kusy nábytku a interiéru.

Před vstupem do domu v provozu rebyatnoy aktivní, měli by rodiče opět projít celým jeho území. Zkontrolujte, zda na nebezpečných místech, zda všechny části jsou dobře stanovena, nemají vystrčit ze dřeva, pokud je ponechána na nehty. Čas od času, jako je například každé dva nebo tři týdny, je třeba se podívat do „rod-“ uspořádat příští kontroly.

Strom domy - malá pohádka, která může vytvořit vlastních rukou žádnou rodinu, stačí pouze dát své fantazii volně běhat a podívejme se na tomto procesu jako rodinný projekt.

Uložit odkaz tak, aby nedošlo ke ztrátě, budete potřebovat:

Nápady a pokyny pro stavbu domu na stromě

Zřídka dítě, které obchází sen mít útulný dům na stromě. Nicméně, ne všechny drobky z něj stává skutečností. Mezitím se i jako dospělý, můžete realizovat své dětské sny tím, že staví úkryt v koruně dubu a miloval relaxační na výškách celou rodinu. A pokud jste se již stali rodiči, si představit, jak se vaše drobečky potěší nádherný dům na stromě, umožňuje skrýt před světem a pozorovat přírodu z výšky?!

Video: prohlídka treehouse ↑

Pokud jste se rozhodli postavit dům na stromě s vlastníma rukama v dospělosti, takové zařízení by mohlo proměnit architektonické mistrovské dílo. Jako dítě, se objeví i krabička na bydlení, jako dospělý, co chci dělat vše důkladně, spolehlivě a krásný - k odpočinku duši a potěšit oko.

Pokud plánujete postavit dům na stromě pro děti, zatímco oni sami nebudou jej používat, pak je vše relativní jednoduché. Oblek a drobná stavba, hlavní věc - světlé barvy, zábavní zařízení a samozřejmě, zvýšení bezpečnosti. Zde, například, na fotce dole jsou všichni přítomní. Vaše drobky bude šílený pro takový dar.

Mezitím současná výstavba takových částí zbytku ve výšce dosáhla vysokého stupně, takže si dopřejte jako „věže“ je možné a nemít děti. Je aktivně rozvíjí výstavbu rodinných domů na stromech pro různé potřeby. Koruny stromů můžete vidět, restaurace, čajovny, hotely a dokonce i rezidenční byty - s utilit a nábytku. Největší na světě, tento nádherný dům na výšce je ve Skotsku, o rozloze až 557 metrů čtverečních. Jídelnu lze snadno ubytovat 120 hostů. Majitel musel platit za projekt 7.000.000 $, ale není tam žádná zpráva z návštěvníků.

Švédské úřady vyznamenali velkoryse zdobené netradiční veřejná parkovací dům asi 12 metrů čtverečních. Každý návštěvník parku můžete nyní pobyt v této krásné podkroví. Existuje několik balkonů, terasa s houpací síť, nádherné knihovny, kuchyň a dokonce i na toaletě.

Švédové zřejmě rád tráví čas ve výšce, takže jeden z místních podnikatelů postavený hotel s 5 pokoji. Konstrukce se skládá z hliníkových desek. Hotel je napojen na elektřinu, pokoje jsou vytápěny a mají vlastní koupelnu a kuchyňský kout, kde si můžete připravit kávu a snídani.

V Japonsku, v muzeu, uprostřed zahrady s třešňových květů významný architekt vystavěl neobvyklou čajovnu, kde si můžete jít do každého návštěvníka a zapojit se do čajového obřadu ve výšce.

Ale taková mistrovská díla - los podnikatelů a bohatých. Nicméně, váš dům na stromě plán může být o nic méně zajímavý, i když ne tak dobře známé. Hlavní věc - fantazie, touha, čas a správný přístup. Některé rodiny ve vaší zahradě, aby lodě nebo létající talíře, další kabinu na sprchu a některé stavět hrady. Vyberte si „svůj“ projekt a vpřed - ke snu na obloze!

Co dřevo je vhodný pro stavbu ↑

Předtím, než se podíváte, jak postavit dům na stromě, je třeba rozhodnout o konání a platformou pro takové struktury, protože je důležité, aby Terem byla nejen krásná, ale také spolehlivé, mají dlouhou životnost. Pokud si vyberete špatný strom, riskujete „vyhodit“ peníze a čas. Jak to udělat všechno správně?

Za prvé, zkontrolujte všechny stromy ve vašem dvoře.

Za druhé, vybrat to nejlepší pro realizaci tohoto nápadu plemene. Například borovice - není nejlepší platformou pro budování míst odpočinku ve výšce, protože pichlavý větve a otravné „obyvatel“ - mravenců. Obecně lze říci, že většina z měkkého jiného nedostatečné stability, čímž se získá zámeček muset použít sílu několika stromů. Lipa není vhodné vzhledem k viskozitě dřeva, cokoliv bezpečně upevnit na tuto linku bude problematické. V topol, vrba a kaštanů slabých kořenů, proto Mansion na nich stavět nebezpečný, protože struktura se může zhroutit se stromem. Co zůstat? Odborníci doporučují se rozhodly pro dub, javor, jedle, arborvitae, nebo že jsou perzistentní, majestátní a trvanlivé. Nicméně, pro malé dítě podkroví skvěle padne a jabloně, ale i pro dospělé připadalo lepší, lézt.

Za třetí, najít vhodného plemene - napůl vyhráno, je také nutné, aby inteligentně přistupovat k procesu výběru stromu a na místě, kde roste. Jaké jsou požadavky, které je třeba zvážit?

 1. Půda nesmí být drsný.
 2. Nezačínejte s výstavbou příliš staré, nebo naopak mladé stromky, které nemohou odolat hmotnost konstrukce.
 3. Preferuji rozvětvený kmen s horizontálně rostoucími větvemi, pak budete mít mnoho opěrných bodů.
 4. Nitě pro zajištění struktury v průměru by měla být více než 20 cm.
 5. Zkontrolujte kmen a větve se jim, že žádné trhliny, ostré kontrakce a známky hniloby.
 6. Zkontrolujte korunu, a vzal pít slabé a uschlé větve, protože později bude ještě zlomit vítr, co může poškodit součásti domu.

Základní pravidla konstrukce na výšku ↑

Takže jste se rozhodli, že vaše zahrada bude zdobit dům na stromě, jak vybudovat takový zázrak Mansion výhodný? Existují nějaké tajemství? Jako v každém případě v tomto procesu má své vlastní charakteristiky. A co je nejdůležitější - nepoškozují stromu, protože to je - „nadace“ své struktury. Některá pravidla dodržovat, aby se „zdraví“ závodu?

 • kůra lze řezat pouze poloviční hloubku, jinak zničí strom;
 • V případě, že kufr je ohnutá, musí být opakující se struktura tohoto ohýbání;
 • Snažte se držet hlavní práci v terénu, zachránil závod z nadměrných nákladů;
 • mějte na paměti, že strom může stále růst a měnit svůj tvar.

Pokud by byly chráněné komora je pro drobky pobespokoytes do všech částí stavby - stěny nebo příčky. S ohledem na bezpečnost pohyb děti potřebují spolehlivé žebřík. Zaměřit se na stáří, někdy provazový žebřík - není nejlepší řešení. Pokud chcete, aby se zabránilo problémy, Build mimo dřevěných schodech. Opět platí, že pro děti budovat lepší herní zařízení při nízké výšce, s použitím přírodních materiálů, a místo nehtů - šrouby a matice, které mají být utopen v kufru / poboček.

Potřebné pro pracovní nástroje a materiály ↑

Pro stavbu „ráje“ na vrcholu, musíte mít touhu, čas, dovedné ruce, potřebné nástroje a materiály.

Strávit „inventář“ ve vaší garáži nebo v kabině a připravit tyto nástroje:

Dále budete potřebovat ochranný oděv a ochranné rukavice.

Je důležité vědět! Všechny dřevěné prvky předem impregnovány speciální směsi, která chrání dřevo před hnilobou.

Níže je uveden seznam materiálů, které mají určit, co již existuje ve vaší domácnosti, chybějící nákup.

Vezměme si například seznam materiálů potřebných pro průměrné velikosti domu:

 • Deska 2 až 4 m (5 až 25 cm);
 • 6 desky až 3 metry (5 až 15 cm);
 • Dřevo 3 do 4 m délky (5 až 15 cm);
 • ostatní desky, překližky zábradlí, schody, stěny;
 • kabel o průměru 0,6 cm;
 • 8, perforované kovové desky, připevněn k barů;
 • Nerezové / pozinkované šrouby;
 • hřebíky, šrouby, háky a další díly pro montáž;
 • plachta;
 • další položky dle Vašeho návrhu a kreslení.

průvodce Video na konstrukci domu na stromě ↑

Krok za krokem stavebního ↑

Standardní výška - 3 metry, samozřejmě, pokud Věže budou používat malé drobky, že lze namontovat níže. Tak, jak se dělá dům na stromě s pomocí výše uvedených složek?

Vezměte dřevo, volné hřebík přibit na pobočce, která se nachází ve vzdálenosti menší než 30 cm od podlahy budoucích podkroví. Používání úroveň, připevněte druhý konec regálu na druhé větvi je přísně vodorovné poloze. Zopakovat operaci s druhou stranou trupu. Ujistěte se, že desky jsou v jedné rovině. Opatrně odstraňte lištu, změřit vzdálenost mezi místem, kde nehty. Pak se ze 4 m odečíst toto číslo, výsledné číslo děleno dvěma - velikost segmentu, že je třeba, aby se měří od okrajových prken (5 na 25 cm). V těchto místech, vyvrtat díru o průměru 1,5 cm. Také k tomu každá strana má jeden takový otvor k odchýlení se od prvního úseku, která se rovná vzdálenosti mezi otvory v větví. Mezi otvory pomocí skládačky nebo štěrbiny lopatky musí být provedeno v tom, že budete muset instalovat podložku pro upevnění desky, a v požadované vzdálenosti od kmene / větví. Materiály, které nejsou doporučené kravatu, opřel se o strom, protože to může i nadále růst.

Je-li základem je připraven, můžete se přesunout na podlahu. K tomu, řezané desky. 2 desky (5 o 15 cm), by měla být stejná jako délka paluby, zbývající 4 - 10 cm kratší. Krátké šrouby pro připevnění představenstva jedné z dlouhých (kolmo). Design zvednout a kravatu s podpěrami. Potom zajistěte druhou dlouhou desku. Dále, v případě, že půjde s kovovými deskami. Chcete-li komora je stabilnější, můžete se zastaví. To vyžaduje deska 5 až 10 cm. Zastávka se šrouby, nasaďte kolo. Na podlaze mřížky, nastavte desku, takže mezera 1 cm (krabička zápalek), protože voda musí být umožněno volně odtékat, a ne zůstat v domě. Pre na desky je třeba provést výřezy pro kmen a větve. Jejich průměr je doporučeno, aby se více než 5 cm, protože závod se bude i nadále vyvíjet.

Ze zbytků materiálu, aby se schodiště a zábradlí. Mezery mezi podlahou a zábradlím lepší opláštění překližky nebo prken. Střecha může být vyrobena z plátna. K tomu je ve výšce 2 m na obou stranách z podkroví šroub 2 háčky, musíte tahat kabel mezi nimi. Prostřednictvím kabelu perekin'te plachtou na obvodu a rohy, tahání, zapínání tkáň. Po schodech podle vašich představ. Děti raději lano však vzít v úvahu věk „vlastníků“ domu.

Nyní komora je lze natírat, zdobit, vybavit nábytkem a zajímavosti například sklíčko nebo houpačka. Přitahován k práci všech členů rodiny a nudný proces zase do vzrušující dobrodružství.

Treehouse - skvělá příležitost vrátit se do dětství a potěší své drobečky.

Dej pohádku pro děti s, postavit dům na stromě vlastníma rukama!

Treehouse - to je asi snem každého dítěte. Jedná se o speciální místo pro hraní, tak trochu malý svět s vlastními zákony, tradice a pravidla.

Pokud váš letní chatě nebo soukromý dům v širším prostoru je k dispozici a je vhodný strom, proč ne postavit dům na stromě, který přinese spoustu radosti svým dětem a jejich přátel.

Předností tohoto domu je, že děti bude velmi zajímavé hrát, budou mít soukromý prostor, ve kterém jsou mistři.

Pokud jste našli vhodný strom, pak se před výstavbou je nutné řezat staré, suché a nemocné větve, takže nebudou nadále ublížit dětem či na konstrukci.

Vzhledem k tomu, dům se nachází ve výšce asi jeden a půl nebo dva metry nad zemí, je nezbytné, aby strom má odpovídající korunu.

Umístěny dva metry nad domem za to nestojí, protože na jednu stranu, Vysoká nadmořská výška nebezpečné pro děti (Pokud někdo náhodně vypadnout), a za druhé, a to na základě vysokých větvích nebude udržitelný kvůli poryvům větru.

Treehouse - je vytvořena struktura, obvykle umístěné na strom, a ve skutečnosti se na pilotách, nastavit kolem stromu nebo k ní přiléhá.

Ačkoli dům a stojí na kůlech, ale stále na výběr dřeva je třeba zacházet se zvláštní péčí. Spolehlivé a robustní platformu pro takový dům může sloužit pouze velký silný strom s tlustým kmenem a rozsáhlý kořenový systém. Velmi dobře, pokud bude průměr větví stromu nejméně 20 cm.

Které druhy jsou vhodné pro výstavbu podkroví strom?

Kaštan, topol a vrba mají slabý kořenový systém, takže stavět na nich by bylo velmi nebezpečné pro Teremok pro děti, protože celá struktura může být naplněn stejného stromu.

Nedoporučuje se postavit dům na borovice, protože toto plemeno je trvalým domovem otravných mravenců, které budou interferovat s dítětem.

Pro malé struktury lze použít i jabloň, ale v tomto případě ve struktuře dospělé je lepší vylézt. Ale kromě výběru dřeva by měl také najít správné místo, které nesmí být drsný.

Dub - skvělá volba pro dům není strom

Jaké jsou nástroje a materiály potřebné pro tuto práci?

Kvalitní konstrukce může být provedeno pouze s pomocí dobré nástroje.

Aby bylo možné postavit dům na stromě, je třeba připravit dostatečně velký počet nástrojů a materiálů.

Budete potřebovat následující nástroje:

 • level budovy;
 • ruleta;
 • šrouby, matice, šrouby, hřebíky a další spojovací materiál;
 • kladiva;
 • viděl;
 • hoblík;
 • šroubovák;
 • vrtačka;
 • router;
 • vytrhnout;
 • smirkový papír;
 • čtverec;
 • laky, barvy, různé impregnace, kartáč;
 • schodiště;
 • rukavice, plastové brýle a kombinézy raspirator.

Je také nutné připravit papír a tužku.

To nemá dostatečné finanční prostředky, nebo prostě jen chtějí ušetřit peníze? Naučte se, jak postavit zahradní cestu s vlastníma rukama s nízkými náklady našich článků.

Jehličnatý Beauty Thuja occidentalis Smaragd: výsadba a péče o rostliny, metody šlechtění a tipy od zkušených zahrádkářů.

Vypracovat plány a nákresy budoucí strukturu

Zpočátku se může zdát, že make stavební plán a odhad domu na stromě, je poměrně jednoduché.

Je však třeba si uvědomit, že v takové konstrukci může být použit pouze vysoce kvalitní a spolehlivé materiály a spojovací prvky musí být přesně dodrženy blokovací technologie založená na vertikální, a tak dále.

V průměru na středních půdách potřebovat tyto materiály:

 • dvojice desek 4 m dlouhé, 25 cm široké a 5 cm;
 • 6 desky 3 metry dlouhé, 15 cm široké a 5 cm;
 • desky pro schody, zábradlí překližky a jiných desek;
 • Březen 4 x m dřevo 5 cm silné a 15 cm široký;
 • perforovaná kovová deska pro upevnění desky (8 ks);
 • průměr kabelu 0,6 cm;
 • plachta;
 • Šrouby z nerezové nebo pozinkované oceli;
 • háčky, hřebíky, šrouby nebo jiné upevňovací;
 • Ostatní díly podle výkresu.

Kreslení budoucího domu

Krok za krokem budování

Podívejme se, jak postavit dům na stromě od nuly do konečné podoby.

Design bude založen na kmen stromu, stejně jako podporu. Tato platforma vyžaduje silný vztah ke stromu, a podpora by měla být vykopat a na beton.

Montáž opor, důležitým bodem pro strukturální pevnost a bezpečnost

Za účelem zvýšení stability podpěr, je možné dodat každý z nich zvláštní Zdicí které zabrání houpačky a kolísání podpěry.

Instalace podpora by měla být do hloubky nejméně 100 cm. V případě, že nosič je nosník, její průměr musí být nejméně 15 cm, a je-li nosník, by jeho velikost není menší než 15x20 cm.

Chcete-li prodloužit životnost podpor dříve nezbytné s nimi zacházet s lakem a laku, a kus opouští zemi, - tuk nebo jiné podobné materiály.

S cílem podpořit proces sušení konkrétní řešení nevedlo, je třeba nainstalovat distanční.

Polohování platformu na stromě, musí být přísně vodorovný, musí být hmotnost distribuována správně.

Nemůžeme dovolit, aby na jednu větev stromu je příliš těžká.

Není nutné vytvořit platformu tvrdého materiálu, dost, aby se desky o rozměrech 5x10 cm.

Vytváření podlahy, je třeba mít na paměti, že budete potřebovat, aby se vyhnula alespoň jeden cílový strom. Bude to vypadat jako na fotografii.

Budování vedení stěn a zábradlí

Poté, co platforma podlaha bude připraven, je nutné omezit prostor uvnitř domu. To vyžaduje zeď, budeme stavět na platformě obvodu.

Ujistěte se, že je stěna by měla být zpřísněna kolem obrysu, můžete opravit je jako nosníky podpory, a na spodní části plošiny.

Chcete-li vytvořit omezení vyžadují, že desky jsou příliš silné.

Ze správného provádění těchto kroků bezpečnost Vašich dětí závisí v mnoha ohledech, a tak léčit tento případ se vší odpovědností!

Jako malé plátno zastřešení může sloužit pro takový dům. Také to může být snadné polykarbonát, dřevo nebo ondulinovaya střecha.

Vnější a vnitřní výzdoba domu

Dětem, že bylo zábavné hrát ve své nové podkroví, obarvení jeho krásné květiny, dělat si legraci okenice, místo poblíž kopce a zajímavý schodiště.

Žebřík - povinný atribut jakékoliv stromě

Z videa, se dozvíte, jak se postavit dům na stromě vlastníma rukama.

Aby nedošlo ke zničení kůra stromu je třeba snížit na méně než poloviční hloubkou, jinak riskujete, zničit strom.

Konstrukce stromu by nemělo bránit mu růst. V případě, že linka je ohnutá, dům by měl být rovněž ohnuty. Hlavní přípravné práce by mělo být provedeno na zemi.

Není nutné podrobit stromu další zátěž a další nebezpečí pádu z výšky několika metrů v průběhu stavebních prací.

Konstrukci Mansion, si uvědomit, že strom roste a může měnit svůj tvar v průběhu času.

Ujistěte se, že Doplnit dům spolehlivý a odolný žebřík se zábradlím svým dětem, aby snadno a bezpečně se vyšplhat na něm. Můžete si vytvořit provazový žebřík, ale nechal to být jako pomocná a hlavní schodiště musí být spolehlivé a pohodlné.

Neumísťujte v barech nebo větvích vyčnívajících hřebíků nebo šroubů, aby se dítě náhodou ublížit jim. Po dokončení domu podívat se na to z hlediska bezpečnosti.

Varianty hotových domů jsou v kolekci fotografií.

Kdy bude stavebních prací u konce, můžete se svým dítětem dělat vedení krásy v domě.

Vaše dítě bude velmi spokojen s vás na výzdobu svého Mansion, bude to vzrušující činnost zůstane navždy v paměti vašeho dítěte.

Si můžete udělat z domu nebo kosmická loď s ním malovat pohádkovou věží a dokonce i pirátskou lodí se dá dělat. Hlavní věc je, že platforma a domovní stěny jsou bezpečné a pevně mezi větvemi.

Konstrukcí může být připojen nebo malé plastové nafukovací skluzavka. Takže děti budou ještě zajímavější. V případě, že krásně zdobí dům zvenčí, to stěry stane vaší zahradě dekor a příměstské oblasti.

Zářící radostí očima svých dětí - je lepší zaplatit za práci na stavbě pohádkového podkroví.

Treehouse - krycí jméno, protože mnoho budov se nachází na chůdách v blízkosti stromu, nebo k ní přiléhá jedna její část. Nicméně, výběr stromu je třeba brát vážně. Takže, jaké parametry by měla mít?

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 23 = 32