Jak se zbavit kondenzace na nádrži záchodové mísy

Jak se zbavit kondenzace na nádrži záchodové mísy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zbavit kondenzace na nádrži záchodu.

Někdy kondenzaci na splachovací nádrže záchodu může zničit nejen náladu nebo obložení kanalizačního potrubí, ale také vztah s níže sousedy. Když se kondenzát do kanalizace tank hodně, může proudit do podlahy se všemi vyplývajícími důsledky, a zatékání.

Nejčastěji se kondenzace na splachovací nádržky tam v zimě. Příčinou kondenzátu je jednoduchý - v nádrži vodovodní sítě se volí voda, voda je v zimě zima, teplota vody je 3-5 ° C a v případě, že teplota na záchodě nebo v kombinované koupelně nad 10-15 ° C, a to je obvykle případ, neboť jen zřídka kteří mají rádi, aby narovnat vyprázdnit v Spartan podmínkách, a vlhkost vzduchu v místnosti je velký, na bude zásobník nezbytné vytvořit kondenzát, a bez ohledu na to, je keramická nádrž, plastu nebo litina. Tento fyzikální zákon, konkrétně - obecně ve vodě fázový přechod z plynného do kapalného stavu. Nemůže porušovat zákon, a to i na změnu Státní duma není proto, aby se zbavila kondenzace nebo alespoň minimalizovat částku, kterou je třeba odstranit příčinu, nebo změnit některou z podmínek, za nichž rosy formy.

Zbavte se kondenzace na nádrži záchodu může být celá řada způsobů, ale ideální je tam pořád - nebudeš šlapat proti fyzice:

1. Opravte WC nádrže kování.

V zimě, kondenzace na WC nádržek formách vždy, ale v případě, že toaleta ventil nádrže není v pořádku, pak je problém se stává vážným kondenzátu. V případě sacích ventilů je vadný nebo zhoršila těsnění na ventilu vypouštění vody z nádrže se kontinuálně proudit do kanalizace, ale v nádrži získají novou studenou vodu. V tomto případě se kondenzát mohou být měřeny počtem litrů za den. pokud ventily opravy, upravit nebo nahradit provozuschopný, množství kondenzace výrazně klesá.

Je-li záchod instalován ve společném bytě, koleji, nebo si jen tak velkou rodinu, dokonce i sám opravit ventily na hojné kondenzátu neochrání. V případě vody je často nižší, účinek je přibližně stejná jako u vadného ventilu, to znamená zaznamenal ve vodní nádrži nebude mít čas k zahřátí. Aby se minimalizovalo odtok vody může být dvěma způsoby. První způsob - když jde na záchod na malé nutnosti používat tlačítko poloviční vypouštění nebo stiskem tlačítka 2 krát, pokud je taková možnost. A pokud taková výztuž není možné, pak změnit vypouštěcí ventily na úspornější.

3. Zvýšení teploty vody vstupující do nádrže.

V případě, že teplota vody vstupující do nádrže bude přibližně stejná jako teplota místnosti, a to i v případě, že nádrž ventil je vadný, nebo si spláchne téměř každých pět minut, bez kondenzace na stěnách nádrže nebude. Zvýšení letní teploty vody do nádrže, tam je přirozený způsob, takže v létě kondenzaci na nádrži je téměř nikdo si stěžuje.

4. Snižte vlhkost v koupelně nebo v kombinované koupelny.

Jestliže snížení vlhkosti v místnosti, kde je záchod, na 0%, pak bez kondenzace na stěnách nádrže není, i v případě, že studená voda poteče neustále do kanalizace při jakékoliv teplotě vzduchu v místnosti. tj Pokud je ve vodní páře žádný vzduch a kondenzát tvořil není nic. Ale to je jen teorie, ve skutečnosti sníží vlhkost na 0% je nemožné. Přirozené a nucené větrání tady nepomůže, ale jiný druh odvlhčovače pomoci zmírnit problém.

Můžete si, samozřejmě, aby se pokusili snížit teplotu v koupelně v zimě, ale je nepravděpodobné, že někdo bude chtít, pak je to jednodušší, aby záchod na ulici a jít zpět, takže v řadě pachy v bytě bude nižší.

Další věc, kterou by naznačovaly, vložit přes tělo materiálu stínění tepla nádrže (z pěnového polyetylenu nebo ethylen vinyl acetát - používaných v turistických koberce) nebo léčených pěny uvnitř (vyžaduje odborná ruce a vynalézavost). Mimo jiné můžete použít self-made nádrž s dvojitou stěnou (princip termosky).

Ano, bude to pomůže zmírnit problém, ale nebude ji odstranit. Jen prodloužit dobu výskytu kondenzátu. V tomto případě, v případě, že zpracování nádrž zevnitř, což snižuje objem nádrže, a tím zhoršit schopnost proplachování.

Ostatní navrhované způsoby, jak může vést ke zhoršení estetického vzhledu záchodu, a že mnoho uživatelů také nepřijímají.

Zbytečné poradenství. Teoretik palačinka.

Alex, naprosto souhlasím! Více než před rokem, slepený uvnitř nádrže pěnového polyetylenu tolsch.8mm.na sanitárního silikonu, s důkladnou mazacích švů a spojů a problému lidí. Nádrž z vnějšku a suchý s dřezem v pořádku. A to vše:", To pomůže zmírnit problém, ale nebude ji odstranit. Jen prodloužit dobu výskytu kondenzátu. " Prostě ne.

Je možné umístit na elektrickém kohoutek nádrže, nebo jej připojit přímo do zkumavky s teplou vodoy.U I je plynový kotel Turbofan a voda se získává v boru není horké, a jen při pokojové teplotě, protože není čas zahřát polnostyu.Kondensat zmizel.

Obkleivaya pěnového polyetylenu stačí provést rosný bod uvnitř zásobníku.

Přivítat kolem příčinu nedostatečného větrání, odstraňování vlhkosti odvětráním kondenzace zmizí. Hodně štěstí

Poznámka: Možná, že vaše otázka, a to zejména pokud jde o výpočet konstrukcí a se neobjeví v seznamu, nebo zůstat bez odpovědi, i když si to zadatite 20krát v řadě. Proč je podrobně vysvětleno v článku „Chcete-li schůzku u lékaře“ (odkaz v záhlaví).

Terminál číslo Yandex Wallet 410012390761783

Ukrajina - počet hřiven karty (Privatbank) 5168 7423 0569 0962

Kabelka webmoney: R158114101090

Dr. Lom. První pomoc při opravách, Copyright © 2010-2017

Proč je kondenzace na nádrži toalety a jak se ho zbavit

Jedním z nepříjemných překvapení WC a koupelny bude ko-kondenzace na toaletní nádržce. To není jen tečky - to je skutečný problém, který v nadcházejících letech může přinést spoustu problémů spojených s pohodlí a zdraví všech členů rodiny. Ano, a případné opravy provedené nejkvalitnějších materiálů, budou poraženi v boji s následky, které vznikly po dlouhém vystavení kondenzaci.

Proč je kondenzace na nádrži

Kondenzát se objeví na nádrži, patří do kategorie domácích problémů. Chcete-li se dozvědět, jak se efektivně vypořádat s tím, že je třeba pochopit příčiny jeho vzniku v daném prostoru.

Teprve poté bude možné vybrat nejlepší možnost se jí zabývat.

Za prvé, musíte pochopit podstatu vzhledu „srážek“ v cisterně. Kondenzát - kapka vody padající ze vzduchu. Jsou tvořeny z ostrého poklesu teploty a stojí na povrchu předmětů.

Kondenzace na nádrži - voda, tvořená vystavení teplotě studené vody vnitřních stěn 7-15 porcelánové nádoby a teplý teplota vzduchu 25-32 stupňů, působící z vnějšku.

Kondenzace na cisterně indikuje přítomnost jeden z problémů, které mají být identifikovány a přijmout opatření k jejímu odstranění. Chcete-li pochopit, kdo je na vině, že je třeba věnovat zvláštní pozornost:

 • průtok studené vody;
 • Provoz ventilace v koupelně;
 • stav nádrže armatur;
 • vlhkost.

Kupodivu, ale velké množství kondenzátu je vytvořen na časté plnění cisterny - studená voda nemá čas zahřát na pokojovou teplotu.

Kondenzace může být také příznakem Druhý problém - rozbité ventilačním systémem. Zvláště, když se v místnosti s WC odstranil otvor, je matice u vchodu a dveře těsně přiléhají. Je navíc velmi nebezpečné pro uživatele kombinované toalety - bez řádné ventilace může jednoduše udusí.

Dalším důvodem pro zvlhčení WC nádrž - Vadné ventily. Když se těsnění úniku nebo plavat mimo provoz, vysoká spotřeba vody a, jako výsledek, nadměrné kondenzace se nelze vyhnout na vnější stěně kameninových nádob.

Zvýšené hladiny vlhkosti v koupelně může být způsobeno oběhu příliš vlhký vzduch vstupující do tohoto prostoru než v jiných místnostech v domě / bytě. Nebo vzhledem k tomu, že majitel malého bytu trvale suché do koupelny s WC, prádelna. To také může dojít v případě mokré šaty visí v kuchyni, hraničí s vlastním sociálním zařízením.

Ať už byl důvod jakýkoli, což způsobuje kondenzaci vypustit nádrž, mělo by být jasně definovány, a teprve potom začít řešit. Po úspěšném vyřešení zjištěných problémů odejít a kondenzátu.

Kondenzát se odstraní nemůže být ponecháno

Kdy majitel koupelny rozhodnout otázku přesně, kam dát čárku v této větě. To vše záleží na situaci a postoje k ní všechny domácnosti.

Takže někdy WC nádrž orosené málo, ale v období mezi návštěvami do koupelny / WC, všichni mají čas vyschnout. Můžete to udělat, aniž by radikálních metod k řešení problému odstraňování kondenzátu.

Druhá možnost - v případě, že vypouštěcí nádrž je stále vlhké, kondenzát pramínek a pak proudí dolů k podlaze a neměla čas vyschnout. Zde je řešení jednoduché - je nutné k vyřešení problému.

Kapky, stékající po vnější povrch hliněné nádoby tvořit louže, které tu a tam musíte zničit. Někdy je situace žalostné - za den se vyrábí v celé jezero v koupelně. Není to jen nepříjemnosti při návštěvě prostor, ale také velkou zneklidňující.

Přetrvávající srážky v odtokové nádrži kondenzátu nejen způsobit problémy v současné době, ale také hrozí, že další problémy v nadcházejících letech.

Za prvé, kondenzační kapičky mohou zůstat v malých štěrbinách a v oblastech, ke kterým je obtížný přístup. Postupem času, bude voda stagnovat a začne se cítit nepříjemně.

Za druhé, konstantní kondenzace zvyšuje úroveň vlhkosti v koupelně. Zvláště v případě, že je v kombinaci. Tato situace jistě vyvolat růst a aktivní množení plísní.

Za třetí, vnější povrch splachovací nádrže, za stálého působení vodních kapek, bude trvat dlouho - v příštích 2-3 let bude ok malých trhlin, které začíná být vytvořen jako plísně a houby.

Za čtvrté, vzhledem k vysoké vlhkosti veškeré dřevěné prvky vnitřní WC nebo kombinací koupelna shnije. Zvlášť pokud se jedná o dřevěné podlahy, podlahy z dubového / bukového nebo jiných dřevin.

Za páté, budou kovové části nábytku, vodních dýmek a dalších objektů trpí korozí. Dokonce i zrcadlo může utrpět - na vnitřní straně celé kolonie poroste černá plíseň.

V důsledku toho bude konstantní vznik kondenzátu vést nejen ke zhoršení mikroklimatu v koupelně, ale také ke ztrátě postavení a ztrátě vzhledu mnoha interiérových prvků. Již po 5-6 let může být zapotřebí opravit kombinované koupelny či toalety.

Kondenzát se nachází na nádrži záchodu, nejsou spokojeni - majitelé bytu / domu okamžitě se snaží zbavit všemi možnými prostředky. V průběhu jsou ručníky, sklenice, talíře a další předměty, které nemají místo vedle záchodu.

Držení manipulaci nádrže

Po odstranění pod cisternovými louže a identifikovat příčinu kondenzace lze přistoupit k jeho eliminaci, výběrem vhodné volby v závislosti na typu problému.

Nejčastěji je výskyt kondenzace problém je řešen pomocí manipulace s splachovací nádržky:

 1. Opravu ventilů umístěných uvnitř cisterny;
 2. izolace vnitřních stěn kameninové nádoby;
 3. instalace uvnitř plastové vložky;
 4. Náhrada WC nové, dražší možnost, aby se zabránilo funkci kondenzace.

Rozbití může vést k vyztužení nekonečné vstupu studené vody do nádrže a jeho svévolné úniku. V důsledku toho se voda v nádobě nemá čas zahřát, a v ostrém kontrastu s teplotou vzduchu způsobí srážení kondenzátu nekonečný.

Pokud by došlo k selhání, je nutné vypnout přívod vody do nádrže, vyjměte ventil vyměnit rozbité části nebo koupit nový mechanismus a opatrně nastavte ji na místo, nezapomeňte dát všechny podložky. Při montáži by se měl řídit doporučeními uvedené výrobcem v návodu na instalaci zařízení.

Druhé provedení - izolovat vnitřní stěny nádrže. Pro tyto účely tepofol, pěnového polyetylenu, pěnových plastů a jiných typů izolací. V závislosti na druhu materiálu, které mohou potřebovat více lepidlo a tmel.

Oteplování tepelný izolátor - velmi efektivní možnost, aby nedocházelo ke kondenzaci na nádrži. Hlavní odběr materiálu až o tloušťce 1 cm, v opačném případě je vnitřní objem nádoby podstatně sníží.

Opatrně lepení izolace na celé vnitřní straně nádoby na předem vyroben polotovarů, který se má léčit pomocí těsnících spojů. Pak čekat, dokud neztvrdne aplikován prostředek a snížit otvory pro připevnění nádrže armatury a příslušenství na záchodě polici.

Také, jako izolátor některé domácí kutily používají montážní pěnu. Kromě toho se doporučuje, aby ve fázi 3-4, čímž se dosáhne rovnoměrného vrstvu. Po aplikaci bude čekat na úplném vytvrzení montážní hmoty a opatrně snížit přebytek na vnější a vnitřní, nožem.

Je důležité, aby opustit vnitřní vrstvu, jejíž tloušťka není větší než 1 cm. Po této Splachovače ventilu zavedeny a může obnovit dodávku vody.

Další možností pro léčbu vnitřního povrchu hrnce - směsí tmelu a skleněných mikrokuliček prodaných pro tuning vozů detailně odděleních. Tato směs musí být použita ve vrstvě 0,3 cm a nechá se zaschnout, která doba závisí na stupni tmelu a je uvedeno v jeho obalu.

Jednodušší verze manipulace nádrže - koupit plastový obal, vhodný pro umístění uvnitř porcelánu. Kromě toho, mezi oběma nádržemi, vložené do sebe, musí být mezera v páru mm. Jako těsnění se nesmí zapomenout dát gumové nebo silikonové těsnění.

Nejdražší varianta - nákup nové nádrže, aby se zabránilo funkci kondenzace. A to se neprodává samostatně, pouze ve spojení s WC. Tento monolitický model kompaktního dvojitého monolitické nádrže.

Všechny dobré double nádrž - Instalace je jednoduchá, nevyžaduje žádnou údržbu, výměnu svítidel, je-li to nezbytné, snadno realizovat na vlastní pěst. Jeden významné nevýhoda - není příkladem vysoké náklady.

Změna klima v místnosti

Mezi opatření, aby nedocházelo ke kondenzaci na záchodě nebo v koupelně použít kombinovaný možnost se změnou klimatu. To zahrnuje obnovení výkonu ventilačního systému a použití sušičky vzduchu.

Pokud je mezi podlahou a dveřmi do WC nebo WC existuje mezera, pak příliv nemůže starat. Je třeba zkontrolovat, jak to funguje ventkanal navržen tak, aby odstranit vzduchové masy ve výfukových plynech. Pro kontrolu trakce můžete použít lehčí, zapálil svíčku nebo malý kousek papíru.

V případě, že jednotka není přítomna nebo je velmi slabá, je třeba vyčistit ventshahtu. Když to nestačí, pak nejlepším řešením je instalovat odtahový ventilátor.

Dalším opatřením ke snížení úrovně vlhkosti v místnosti - je instalovat speciální zařízení zvané odvlhčovač. Je schopen odstranit nadměrnou vlhkost, vyzvednutí v nádobě určené k tomuto účelu. Odvlhčovač čerpá vodu ze vzduchu v místnosti tak dlouho, dokud není dosaženo požadované úrovně vlhkosti. Přístroj je zaměřen na čtení vlhkoměrem instalované uvnitř.

Chcete-li se zbavit kondenzace na cisterně často používají myšlenku ohřáté vody do nádrže. Obecně platí, že vše je jednoduché - v případě, že je ostrý rozdíl mezi napájecí vody a teplota vzduchu v lázni / WC místnosti, nedochází ke kondenzaci.

V praxi se provádění této techniky, tyto možnosti jsou nejčastěji používány:

 • připojen k napájení cisteren teplou vodu místo chladu;
 • izolace trubek;
 • vytvořit tepelný výměník, využívající stoupací dodává teplo do bytu;
 • uvádění kotle;
 • Konfigurace polovinu flush progrevsheysya vody z nádrže se zředí za studena.

První varianta je vhodná pouze pro uživatele, kteří nemají účtování počítadlo pomocí horké vody.

Izolační trubice umožňuje ohřívat vodu pro 2-3 stupňů. Někdy je to dost, aby se zbavila kondenzace.

Provedení s konstrukcí tepelného výměníku je vhodný pouze v případě, že topné průchodu v blízkosti stoupacího potrubí, přívod vody do záchodové splachovací nádržky. Pro tyto účely se měděná trubka, které proplést horké sprue 5-6 krát a vložených ji do vodní nádrže trubka FLEXIBLES. Izolované měděné cívky horní vrstva z minerální vlny nebo jiné izolace.

Přizpůsobit polovinu flush není těžké, aby mohla být odpovídajícím způsobem upravena uzavírací ventil.

Video kondenzátu vypustit nádrž

WC nádrž může být izolován z vnitřní strany za použití tepelně izolačního materiálu. Tuto možnost lze vidět v akci ve videu:

Videoklip ukazuje, jak se chovají nejjednodušší 10 milimetrů ohřívač uvnitř nádrže záchodu po celý rok:

Zbavit kondenzátu může vypustit nádrž, pokud proces zevnitř s pěnou. Jak to udělat v krocích uvedených v revizi videa:

Na efektivní odstraňování kondenzátu ze strany dodávající ohřátou vodu v záchodové nádrže na videu:

Kromě izolace WC nádrž není zbytečné se postarat o potrubí, přívod studené vody do bytu / domu. Tento videoklip:

Poté, co se zabýval důvodu výskytu kondenzace na cisterně, můžete si vybrat nejpřijatelnější možností, jak se zbavit toho, v závislosti na konkrétních podmínkách. Může to být low-end řešení a, což je snadno implementovat vlastníma rukama, a nákup moderního modelu sanitárního vybavení s tank, který má funkce pro ochranu proti kondenzaci.

Internetová encyklopedie o uspořádání technické údržby sítí

Jak se zbavit kondenzace na nádrži záchodové mísy

Kondenzace na WC nádrž - problém se vyskytuje poměrně často. Zdá se, že v důsledku, že teplota tekoucí vody použité pro domácnost, dále místnosti. Ve skutečnosti je to stejné rosa, která spadla ze vzduchu v důsledku jeho kontaktu s velmi chladnými stěnami toaletní nádržky, a to je normální, to je naprosto bezpečná fyzikální jev. Pokuste se zjistit, co dělat v případě, že se kondenzace na splachovací nádržky, a jak se ho zbavit sami o sobě, aniž by nákladné opravy a nákup nového vybavení do koupelny.

Příčiny zamlžování

Jak se zbavit tohoto problému, je nutné najít příčinu, to je voláno. Je známo, že rosa objeví, když je vzduch mnohem teplejší objekt, na kterém padá. Nicméně, že se objeví na objekty, to je korozivní a vyvolává růst plísní, které vedou k destrukci materiálu. Dokonce i při teplotě místnosti a za normálního vlhkosti nádrž toaletní vody pro vypouštění, ochladí se na 5-6 ° způsobit zamlžení. Proto materiál konstrukci odtokové kapacity nezáleží. Co způsobuje pokles teploty a vyšší vlhkost vzduchu, což vede ke vzniku vodních kapiček na cisterně?

 • Výfukový systém nepracuje správně, nebo nepracuje vůbec. Chcete-li zjistit, je nutné přinést zapálenou sirku do komína a hledat pro pohyb plamene, mají chuť, nebo ne. Při absenci trakce by se měli obrátit na řídící organizaci pro kontrolu celého systému větrání procházející od bytu.
 • V případě, že koupelny pokoj testovány trubku dodávka teplé vody, budou způsobovat stejné teplotní rozdíly. Odstranit příčinu, je nutné je izolovat zvláštní případy pro trubky, které se pro snadnou instalaci jsou opatřeny štěrbinami.
 • Vysoká vlhkost v místnosti může být způsobeno tím, že udeří na toaletní výpary z koupelny. K jejich odstranění je nutné rozdělit výfukového systému WC a vanou a organizují nucené větrání.
 • Příčinou kondenzace na stěnách nádrže záchodu může být menší selhání flush mechanismus. Protože její tenké pramínek vody vždy proudí skrz vypouštěcí otvor, což znamená, že nádrž se neustále přivádí novou studenou vodu, která prostě nemá čas, aby se teplo. Příliš chladné nádrž stěny v teplé místnosti nevyhnutelně mlhy.

Jak zkontrolovat uzavírací ventil

Nesprávně instalován, nízké kvality nebo selhalo uzamčení mechanismus způsobuje velký problém, pokud to není opraveno v čase. Že by mohlo dojít k odkapávání na podlahu ze stěn toaletní nádrže s vodou, způsobené velkými kalužemi. Identifikaci problému několika způsoby:

 1. Po odtokový výkon je plný, zastavte přívod vody do nádrže a zjistit jeho hladina sníží, nebo ne.
 2. Za několik dní se při čištění toalety nepoužívejte saponáty. V případě, že únik je na místě sání vody z nádrže bude stopa načervenalé skvrny.
 3. Přidat do vody v nádrži jakýkoliv akvarel barvy světlé barvy a smíchat vodu. Po několika minutách je jasné, prosakující jímky, nebo ne.

Druhy blokovací mechanismy a způsoby jejich nahrazení

Pokud tomu tak kapala s kondenzační nádrže vypouštěcí ventily závadu, musí být vyměněn. Nejprve je třeba zjistit, co je nainstalován druh mechanismu. Uzavírací ventil:

 • Rod nebo výfuku. Nejstarší a nejběžnější forma, ale zároveň i nejspolehlivější. Proplachování se spustí po zdvihací tyče, který se otevře otvor pro odvod vody.
 • Tlačítko. Jedná se o pokročilý systém navržen tak, aby ušetřit spotřebu vody. To vám umožní stisknout tlačítko pro nastavení množství vody vypustit.
 • U pneumatického mechanismu.

Po určení typu ventilu se musí vyměnit:

[Key = Smartcontrol_youtube_shortcode »náhradní WC kování» cnt = »4" sbír =» 2" shls = »pravou»]

 1. Opatrně vyjměte starou ventilu a vyčistit všechny klouby vápna.
 2. Nastavena na vhodném místě v těsnění nádrže.
 3. Armaturu odtok nádoby a pojistnou matici, který je připojen k sadě.
 4. Šroub zbývající spojovací materiál, dříve jsouce v šrouby podložky.
 5. Nainstalujte nádrž na místě vyhrazeném pro něj.
 6. Nastavit horní část kotvy a připojen k přívodu vody bodu.
 7. Zavřete víko kontejneru, připojit vypouštěcí mechanismus pro kontrolu práce.

Zkontrolujte centrální systém odsávání

Pokud se po výměně ventilů otázku „Jak odstranit kondenzaci na splachovací nádržky“ je stále aktuální, a proto je nutné odstranit vlhkost z okolních prostor a zkontrolovat ventilaci. Co dělat v tomto případě:

 • Zavolejte zástupce investiční společnosti a přimět je, aby vyzkoušet všechny ventilační systém v případě potřeby řešit otázku jeho vyčistit dosud.
 • V modelu domech mezi koupelnou a WC je otvor, a druhý, výfuk, který se nachází ve stěně záchodu. Nezbytné, měření vzdálenosti mezi otvory, koupit trubku pro kreslení a nainstalovat.

Když správně nainstalován výfukový systém na vlhkost v koupelně je normalizován a kondenzace se již neobjevují.

Nastavení výfukový výkon

Je-li multi-patrová budova a centrální odsávací systém nefunguje docela efektivně, je nutné provést nucené výfukový systém. Jeho správná instalace není příliš obtížné v případě, že koupil všechny potřebné údaje.

 • Je nutné zakoupit větrací kanál, který bude dělat to možné vložit celou řadu toalet, stejně jako hlavní výfukové potrubí na instalaci je uzavřen. K tomuto účelu můžete použít jakýkoli plastový velikosti airbox.
 • Větrací mřížku zavřít WC řez kus ve ventilačním kanálu.
 • Kanálové odtahový ventilátor, nejlépe s čidlem vlhkosti. Práh hluk ventilátoru by neměl být větší než 35 dB, vozduhopritok - nejméně 25 metrů krychlových. m / hod v samostatné koupelny a dvakrát - v kloubu.

Správně nainstalován nucené větrání nejen řeší problém, jak se zbavit kondenzace na nádrži záchodu, ale také odstraňuje pachy, které se objevují čas od času na záchodě. Je životně důležité v městských bytech s kombinovanou vanou a špatný výkon ventilačního systému.

Chcete-li zlepšit vzduch v sanitární oblasti, je třeba nechat malé mezery pod dveřmi nebo zakoupit speciální dveře s vestavěným jejich mřížky.

Vzhledem k tomu, kondenzaci dochází v důsledku rozdílu teplot nádrže chlazené vody a horkého vzduchu může izolovat stěnu cévy pomocí expandovaného polyetylénu.

Další řešení problému - nákup moderního nádrže, která má přídavný plastový obal uvnitř. Mezi keramiky a stěnami plastové nádrže s mezerou vody zůstává, přes které je nádrž není chlazený vnější stěny.

Důsledky kondenzace

Co se může stát, pokud doba neřeší problém s vysokou vlhkostí a porušením teploty v koupelnách pokoji?

 • Kondenzátu kapky stagnovat na nepřístupných místech, tvoří páchnoucí bazény.
 • Vysoká vlhkost vzduchu v místnosti je zodpovědná za vznik a šíření černá plíseň, který je pro lidské tělo velmi škodlivé.

 • Protékající trubkami kapek vody způsobit korozi kovových trubek a plastových pokryty odolné skvrny systémů.
 • Pokud záchodové dřevěnou podlahu, bude to způsobí, že se hnít.
 • Sam cisterny nakonec pokryté sítí jemných prasklin ve sklovině, a ztrácí svůj atraktivní vzhled.

V případě, že problém se zbavit kondenzace a tím ke zlepšení mikroklimatu v záchodě nelze vyřešit jedním způsobem, je nutné uplatnit veškerá opatření v komplexu. Kontrolovat správnost nádrže instalovat odvětrávací systém a zvýšit mezeru mezi dveřmi a podlahou. A pokud to nefunguje, to znamená, že budete muset koupit koupelnový odvlhčovač.

 • V našem městském bytě, kondenzace na vnějším povrchu stěny WC nádrže se jeví intenzivní teplo v létě, kdy je venkovní teplota překročí 30 ° C Obrátit na kapotě nejsou zahrnuty - bude i nadále šířit. Pravidelně čistěte stěny nádrže a podlaha pod ní hadrem. Vypouštěcí mechanismus detekuje monitorování průtokoměru (je-li namontován, samozřejmě) zlomení. Vše je jednoduché: v případě, že je únik, kolo a šíp počítací mechanismus měřicí přístroj, i když pomalu, ale otáčet. To bylo příliš. Vypadl analýzu tanku a čištění spodního povrchu rzi vzniklé na základě vody a jiných nečistot, pak je tok zastaven, jako pečeť blokovacího mechanismu bezpečně vzrostl na své místo po vypuštění vody.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  57 − = 47