Jak se zbavit ovocných komárů v kuchyni

Jak se zbavit ovocných komárů v kuchyni

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zbavit komárů v kuchyni rychle. Jak zobrazit folk a chemikálie z malého Simuliidae

Malé mušek startu v kuchyni, a to nejen v létě kvůli velkému množství ovoce na stole. Hmyz může dojít v obilovin, mouky, zeleniny, a to iv zimě. Jak se zbavit malé černé mouchy v kuchyni? Tato otázka vyvstává stále v mnoha milenek. Tam je řešení!

Někdy se zjistí, zda některé mušky, tak složité, že to všechno přijde na boj proti hmyz sami. Většina našich spoluobčanů všichni sdílejí kuchyňské komárů mouchy (zelená, hnědá, černá) a Drosophila. Problém je v tom, že malé domácí komáři je mnohem rozmanitější. Zpočátku, to je určení pořadí, kde jsou komáři v kuchyni. Zdroje lze měnit:

 1. Zralé a shnilé ovoce, jahody a zelenina. Jedinci kladou vajíčka na zralé plody, které se začínají hnít. Když se dostanete do místnosti, vytváří příznivé podmínky pro rozvoj nové generace hmyzu. Nezáleží na tom, kde je výrobek uložen - v lednici nebo na stole.
 2. Smetí a odpadků v místech, kde se nedostane vysavače nebo mopu. Ohryzek pod skříň atraktivní pro komáry, jako je čerstvé ovoce. Špinavý vědro, nádoba, láhev přilákat je, ne méně.
 3. Mozků do dřezu. Většina žen v domácnosti uvedlo, že dřez vyčistit dokonale, ale hluboko odtok neustále hromadí velké množství odpadu. V průběhu času, pokud nechcete používat čisticí prostředky pro potrubí, tam je vytvořen pro vývoj nutričních hniloby hmyzu.
 4. Sousedé. Muž - sociální bytosti, a v bytovém domě jsou různí lidé: úhledné a ne moc. Dokonce i když jeden byt perfektně čistý, můžete vidět hmyz, které vede skrz průduchu od méně čistě hostitelů.
 5. Hrnkových květin (pozemek pro ně). Malé hliněné chyby mohou být nyní ještě v posledním patře bytu. Přitahuje je vysoká vlhkost, a je snadné se usadit v půdě pro rostliny.

Jak se zbavit ovocných mušek

Ovoce nebo ovocná muška komáří nemůže tolerovat čistých prostor. Jedná se o obrazové definice říká, že předtím, než jste se zavazují, čištění a dichlorvos, je třeba uklidit nepořádek v kuchyni. Můžete to udělat lidových prostředků, ale několik jednoduchých tipů vám pomůže zbavit ovocných mušek bez nadměrné síly a vyhnout se vzniku nových hmyzu:

 1. Je třeba najít zdroj, kde jsou chováni hmyz a zničen.
 2. Opatrně dostat ven z kuchyně - zejména v případě, že dům se nachází domácí zvířata nebo děti.
 3. Odpadky je třeba, aby se každý den a pravidelně umýt přihrádku.
 4. Všechno jídlo do chladničky nebo skladovat ve vzduchotěsných nádobách.
 5. Oblast v blízkosti dřezu musí být udržována konstantní stav čistoty.

Jak se zbavit komárů cibule

Cibule komáří je dát do cibule žárovky. K tomu dochází v důsledku nevhodného skladování zeleniny v pytlích nebo uzavřených nádobách, kde se začínají hnít a syret. Pokud jste začali vzlétnout hmyz, pak se budete muset projít produktů a házet všechny zkažené. Zbavte cibule mušky, který má schopnost se rychle množit, je možné s pomocí jehel nebo vaty namočené v esenciálních olejů, která by měla zůstat vedle zeleniny. Pokud hmyz jsou prostě příliš mnoho, měli byste používat pasti pro domácnost pro much a komárů.

Jak se zbavit vší v zadku

Jak se zbavit komárů v kuchyni, když se usadili v mouce nebo zadek? Larvy a vajíčka hnědé chyb spadají do obalu jiného výrobce fázi balení, nebo, pokud si koupíte výrobek hmotnosti v obchodě nebo na trhu. Stejně jako v boji proti octomilek, musíte projít všemi možnými zdroji infekce a zbavit zkorumpované. Vytřídit a vyčistit nepodaří, protože hmyz vejce jsou nesmírně obtížné zjistit jejich přítomnost.

Úložiště kontaminované obiloviny, kde jsou chována hmyz: bedny, kontejnery, tašky - to vše musí být dezinfikují pro dezinfekci a ulehčí našel larvy. Aby se zabránilo následné infekci, nádrž by měla dát bobkový list a stroužek česneku. Jako alternativní metodu, můžete poslat jídlo po dobu 2-3 dnů v mrazáku. Ale jak se zbavit vší v zadku prakticky nemožné.

Jak se zbavit vší může být i pomocí ukládání majetku. Většina průmyslové výrobky jsou k dostání v obchodech, ale mají chemický základ, a jejich použití není žádoucí - alergické reakce (jsou jed pro lidi a zvířata) a další vážné následky. Nejoblíbenější, společné aerosoly - Reid, dichlorvos. Vymýtit hmyzu v květináčích používaných Akhtar nebo Grom-2.

Namísto nákupu drahé a ne vždy efektivní domácnost chemikálie, může být provedeno ručně lapače komárů. Proces tvorby nevyžaduje zvláštní technické dovednosti, zatímco oni sami perfektně bezpečné pro vlastníky rodinných domů a domácích zvířat. Zde jsou tři velmi jednoduchý recept, jak se zbavit nepříjemných hmyzu v kuchyni:

 1. Pro použití vhodného banka nebo lahvičky se širokým hrdlem. Uvnitř je nutné nalít trochu jablečného octa (můžete přidat trochu návnada banánu), a víko krku s malými otvory, které komáři mohli dostat dovnitř. Návnada pomůže chytit hmyz a umírají v octě.
 2. Plastová láhev je vyříznut tak, aby horní část nedosáhla ke středu výsledné nádoby. Krk je pevně vzhůru nohama páskou. Na samém dně láhve nalít vinného octa nebo kompot, který začal na kyselé, s malým množstvím tekutého mýdla. Klást pasti potřebují po celém domě.
 3. Jak se vypořádat s komáry v kuchyni, co když není pod rukama nádob? Můžete použít obyčejný igelitový sáček. Je nutné dát kousek ovoce nebo zeleniny, plodina. Když bude uvnitř shromáždit velké množství komárů, je paket jednoduše zlikvidovat.

Jeden může přiblížit proces radikálně - na jed vši spreje v bytě jako dichlorvosu. Hlavní věc je, že v době ošetření v místnosti nikdo nebyl dovnitř, a na jeho návratu domů - dobře větrané místnosti. Méně radikální způsob, jak by bylo použít kadidlo nebo éterických olejů pro aromalampy: ylang-ylang, citron, vanilka. Oni úspěšně bojovat s létající hmyz, a tím vyplňují prostor příjemný a ochotný chutí.

Lidový lék pro vši v domě

Byliny komáři v domě je nejsnáze testuje lidových prostředků. Pomáhají rostoucí rajčata na okenním parapetu, vařící olej hřebíček, kafr pár verbeny - všechny tyto vůně odrazit komáry pryč z domu. Prázdná láhev sody pod vlevo v noci na pokoji, spojují většinu létajícím hmyzem kolem domu. Můžete vyzkoušet a používat tradiční metody lovu vši: Použijte vysavač a lepicí pásku.

Jak se zbavit vší ovoce v bytě: efektivní techniky a metody

Velmi často se ženy v domácnosti potýkají s takovým problémem jako velké množství komárů v kuchyni. Tento jev nelze nazvat příjemným. Proto vyvstává otázka najednou: Jak se zbavit ovocných komárů v kuchyni?

Je třeba poznamenat, že okamžitě komáří-Drosophila nemůže způsobit značnou škodu na lidském zdraví, ale mohou způsobit mnoho problémů v důsledku jeho otravné. ZÁVOD otravné komáry, kde je vždy něco k jídlu, takže se stává oblíbeným místem pro jídlo. Komáři se živí šťávy z ovoce a zeleniny, takže jakmile začne proces rozkladu, okamžitě se objeví. Charakteristické pro ovocné mušky, je skutečnost, že se rychle množit, a jen pár hodin mušky stane dvakrát. Pokud tomu tak není bojovat, budou se rozptýlí po celé místo, a přinese vám spoustu problémů. Vyvstává otázka: co se komáři přijít do našeho domu? Jednoduše řečeno, jsou již přítomny v rostlinných potravinách, nebo přesněji řečeno, vejce, jednou odložené dospělé exempláře jsou na ovoce a zeleninu. Komárů se může objevit také v květináčích, protože jejich vejce mohou být v zemi.

Samozřejmě, že si všiml, octomilky ve vaší kuchyni, každý se ptá: jak rychle se zbavit ovocných mušek? Pojďme prozkoumat.

Vznik mušky v žádném případě by neměla být spojena s čistotu v pokoji. Jejich přítomnost nezávisí na množství prachu a špíny. Aby nedošlo k chovu komárů, je třeba důkladně umýt ovoce a zeleninu před odesláním v chladničce, nebo dát na stůl. Jakmile jsou produkty zpracovány, musí být pečlivě otřete, mokré, rychle začnou hnít.

Aby ne se ptát, jak se zbavit ovocných komárů v kuchyni, měli byste provádět takové doporučení k prevenci:

 1. Jakmile vyšlo najevo, že ovoce a zelenina se začínají zhoršovat, musí být okamžitě zlikvidován.
 2. Nenechávejte potraviny, které mohou zkazit rychle, na stole, to platí i pro plody, které se prolínají, například, jablko, meloun, melounu.
 3. Ovoce a zelenina by měly být uchovávány v chladničce. Skutečnost, že teplo má negativní vliv na ovoce, které podléhají rychlému rozkladu.
 4. Zelenina, které jsou položeny v zimě by měly být skladovány na chladném místě, v ideálním případě můžete použít lednici nebo studený sklep.
 5. Je důležité v kuchyni na čas uzavřít odpadky, protože komáři mohou být dostal a potravinového odpadu, které stagnovaly. V případě, že kbelík obsahuje výrobky, které jsou v kontaktu se vzduchem podléhajících rychlé zkáze, pak už jen hodinu se budete dívat na celou kolonii v blízkosti koše.

Lidové léky, jak se zbavit ovocných mušek

Pokud stále ještě nepodařilo, aby se zabránilo takové nepříjemné hosty, Drosophila, nezbývá co nejrychleji zničit. Dokonce i naši předkové věděli, jak se zbavit vší ovoce s použitím lidových prostředků. Generální úklid je povinný a ovoce a zeleniny, které jsou shnilé, vyhodit, a místo, kde byly dobře promyty, takže není sebemenší připomínku.

Zvláštní pozornost by měla být věnována čistit záchod a umyvadlo, jako ovocné mušky často kladou vajíčka do odvodňovacího otvoru. Jakmile je základní výcvik prováděn, bude možné přistoupit k samotné zničení:

 1. Je nutné nalít vařící vodu přes všechny vypouštěcích otvorů.
 2. Účinný a efektivní způsob, který vám pomůže zbavit se vši, je použít ocet. Otvor, kde je umyvadlo, sypetsja jedlá soda, potom se přidá k ní a ocet.
 3. Ovocných mušek může být v obilovinách, takže byste měli pečlivě zkontrolovat všechny součásti. Pokud existují zkažených výrobky z nich, jakmile je třeba se zbavit.
 4. Přemýšlíte o tom, jak se zbavit ovocných mušek v bytě, měli byste nejprve najít místo, kde se shromažďují. Často takové místo se stává bin podnos s jídlem pro domácí zvířata. Všechny tyto věci je třeba umýt dobře.
 5. Také v případě, že byli komáři na ovoce, vedle je nutné dát česnek a zalijeme kafr olej. Mají pronikavý zápach, který odpuzuje Drosophila.
 6. Jen málo lidí ví, jak se zbavit vší ovoce pomocí pokojových rostlin. Ve skutečnosti je tato metoda je velmi účinná. Skutečnost, že Drosophila nelíbí pelargónie, takže pokud si dát závod v kuchyni se komáří odletět rychle.
 7. Studovat všechny účinné způsoby, jak se zbavit ovocných mušek, nesmíme zapomínat, že jedním z nejúčinnějších je považován za kouřové kadidlo místnost.

V současné době existuje mnoho způsobů, jak se zbavit ovocných mušek doma a kromě lidových prostředků. Například v posledních letech se běžně používá speciální nástrahy. Představují malý kontejner s malým otvorem. Uvnitř nádoby je lákadlo, které přitahuje tolik ovocné mušky. Tato metoda je vynikající, protože tam jsou místnosti, kde z jakýchkoli důvodů, aby vypracovala zpracování chemickou je zakázáno. Podívejme se, co úskalí existují:

1. Past ve sklenici. Skleněná nádoba se vloží něco sladkého, papír je vložen uvnitř nálevky, na kterém komárů klesají ke dnu. Jakmile jste uvnitř, nemohou uniknout.

2. Pasti upevňovací prvek je vyroben samostatně a doma, je třeba vařit sirup cukru, nalít ji do talířek a místa, kde se komáři, být nejvíce. Přijít k jídlu, budou držet sirupu a zahynou.

3. Můžete si koupit pásku v obchodě, účinek je, že páska se aplikuje speciální složení, které přitahuje octomilky, a sedí na tom, že okamžitě držet.

Jak se zbavit ovocných mušek?

Drosophila proniknout do bytu oknem, a protože pod oknem, může být ovocný strom. Sklizeň spadne na zem a hnilobě, v tomto pořadí, tam bude aktivně množit hmyz. Samozřejmě, že nejjednodušší způsob, jak se zbavit vší ovoce, v tomto případě bude i nadále pro sklizeň a nedávají to hnít, ale vždy se nestane, aby co nejdříve měly sbírat ovoce a hodit ho. Je důležité mít na paměti, že se jed jejich chemikálií na stromě v žádném případě nemůže být, protože jinak můžete poškodit vaše zdraví.

Jak efektivní v boji proti aerosolu?

Pokud by se komáři na ovoce (jak se toho zbavit, teď jsme zjistili), pak, samozřejmě, v tomto případě je nutné se uchýlit k chemickým ošetřením s aerosoly. K dnešnímu dni tyto fondy dost, takže si je mohli koupit v obchodě nebude těžké.

Je samozřejmé, že použití těchto látek by měly být vzácné, protože mají poměrně nepříjemný zápach a může mít vliv na zdraví nejen vši, ale samotní lidé. S pomocí aerosolů ovládal celý povrch v kuchyni nebo v místě, kde tolik rádi, že hmyz, pak je nutné větrat místnosti.

Jak se zbavit vší s využitím oleje?

Drosophila není moc rád ostrého zápachu, takže jedním z nejúčinnějších způsobů je použití éterických olejů. Pokud jste přemýšlel, jak se zbavit ovocných mušek v bytě věčně, je třeba připomenout, že olej je nemůže zabít, je to jen po nějakou dobu zděšení, takže tato metoda není vždy vhodné, ale tento druh boje nezpůsobí žádnou škodu na lidském zdraví ,

Jak se vypořádat s vši s vysavačem?

ZÁVOD Drosophila je velmi snadné, ale dostat je není tak snadné. Vidíte jiný způsob, jak se zbavit vší ovoce. Například, je logické použití tohoto zařízení jako vysavač. Někteří lidé si myslí, tento způsob boje hloupě, ale to se může ukázat jako účinná ve skutečnosti. Pokud byly odstraněny všechny příčiny dalšího šíření vrtulí před tím, stačí sát mušky ve vysavači a dobře vytrusit pytle na odpadky.

Jiné způsoby, jak se zbavit vší

Není moc octomilky milují vůni pomeranče a hřebíčku, takže v případě, že dům má pomerančovou kůru a koření, jako je hřebíček, mohou být použity v boji proti vši. Dost na to, vařit trochu peeling s hřebíčkem, tato varianta se rychle odradit otravné mouchy. Stále můžete použít ocet s mýdlovou vodou. Šíření vše v jedné nádobě, umístěte ji v oblastech s velkou koncentrací ovocných mušek, bude vůně přilákat a utopí se v pasti nastražené vás.

Aby nedošlo k zápasit s tím, jak se zbavit ovocných mušek, jak se dostat otravné octomilky, dost se držet obvyklých preventivních opatření. Koneckonců, když komáři zavedutsya, pak se rychle množit a brzy bude létat po celém bytě. By mělo být provedeno, aby tomu zabránili, je toto:

 1. Vždy na čas vynést odpadky z areálu.
 2. Clean místo vypustit vodu, a můžete používat chemické látky, nebo dokonce občas zalévat je s vroucí vodou.
 3. Koše, i když použijete speciální sáček musí být nejméně jednou čistit týdně.
 4. Produkty, které se začaly zhoršovat, dokonce mírně, stačí vyhodit.

Pokud se budete držet výše uvedených rad, komáři mohou navždy zmizet z vašeho života a nebude vás obtěžovat svou přítomností v kuchyni. Pokud používáte některou z metod, tradiční nebo moderní, je zde možnost, nikdy se setkal s podobným problémem.

Jak se vypořádat s komáry v kuchyni?

Komáři v kuchyni objevují poměrně často. I když existuje mnoho z nich, takže podívaná je otřesné. Mohou držet kulatý pánev pevně želé, ovocná mísa, láhev se sladkým nápojem a mnoho dalšího. Ale je to velmi děsivé, když se stěhují do koupelny a tam obleplivayut všechny skříňky. A to navzdory skutečnosti, že komáři - malý hmyz, mohou přinést spoustu problémů.

Což vede ke vzniku komárům v kuchyni?

Ve skutečnosti jsou faktory, které přispívají ke vzniku komárů v bytě, ne tolik.

 • Hrnkové květiny. Často žijí malý hmyz černá. Dospělí nejsou škodlivé pro rostliny, ale jejich larvy mohou mít devastující účinek. Houbové komariki objevují kvůli vysoké vlhkosti, se nedoporučuje, aby květiny v kuchyni. Jejich zavlažování by měla být bohatá.
 • Výskyt plísní na ovoce, jahody a zeleninu. Je pravidlem, že v tomto případě, hmyz se objevují také v kuchyni a obleplivayut shnilé ovoce téměř úplně.
 • nemůže vyhnout komárů a ti, kteří nemají udržovat čistotu svého bytu. Zatímco tyto hmyz může přilákat některé z plodů, Západ slunce v koutě, a starý hadr, který má nad umyvadlem.
 • Jste-li v bytě mají domácí zvířata (králíci, papoušci), že komáři mohou zůstat ve své kleci. To je způsobeno tím, že piliny mohou být pozůstatky zvířat jíst.
 • Pokud nechcete vyčistit kanalizace v čase, potrubí může akumulovat hnilobný plak, který je velmi podobný hmyz.

Než budete pokračovat v ničení škůdců, je třeba zjistit, proč se objevily ve vašem bytě. Někdy, když ztratil zdroj jejich vzhled, ale také zmizí.

Prevence vzniku mušky

Komáři v kuchyni dojít pouze tehdy, pokud existují podmínky pro jejich činnost. Proto byste neměli dovolit skutečnost, že se tyto podmínky. K tomu je nutné provádět pravidelné preventivní opatření. Za prvé, budete muset dávat pozor na čistotu koše. Kromě toho je čištění musí být zlikvidován ne v samotném kbelíku, a ve zvláštním obalu, který je umístěn. Z tohoto důvodu není nutné, aby neustále umýt nádobu před znečištěním, protože naplněný vak lze snadno odstranit.

Aby se zabránilo vši zamořený, nezapomeňte o systematické mokré čištění v místnosti. Vždy byste měli uklidit drobky a ostatní potravinové zbytky ze stolu. V případě, že byt je kočka nebo pes, určitě je třeba čistit každý den nebo dokonce umyvadla domácího mazlíčka. V každém případě nemůže opustit špinavé nádobí v dřezu přes noc. Ovoce a zelenina jsou nejlépe uchovávat v ledničce.

Mnozí nevědí, kde jsou přijímána komáři. Ve skutečnosti, oni přijdou z ulice nebo od sousedů. Proto musíme zajistit, aby okna byla zavřená, větrání (zejména v létě). Je-li místnost je horko, může být instalován na windows moskytiérou, jehož prostřednictvím hmyzu nejsou schopni vstoupit do bytu.

Existuje mnoho důvodů, kvůli které tam jsou komáři v kuchyni. Jak se jich zbavit, bohužel, ne každý ví. Prvním krokem je odstranění příčiny, vedoucí k jejich vzniku. Pokud se po důkladné vyčištění místnosti neprokázalo žádné výsledky, můžete použít i jiné způsoby.

Jedním z nejjednodušších způsobů boje je instalace vykuřovací. Po několika hodinách se hmyz bude mnohem menší, a to prakticky nezůstávají za den. Ale zcela vši je nepravděpodobné, že zmizí. Proto je pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujeme použít lepicí páska, která se obvykle používá pro chytání much. Chcete-li se zbavit hmyzu mohou být mazány pásku víno, vůně, která je zaujme.

Chcete-li zobrazit ovocné mušky, lze postavit pro ně speciální past. Chcete-li to, vzít sklenici s širokým hrdlem a nalít do něj roztok, který se připraví následujícím způsobem.

 • 2-3 polévkové lžíce vody a jablečným octem a míchejte. Ocet přitahuje octomilky, takže se bude létat do návnady, které se ocitnou v pasti.
 • K výslednému roztoku se přidá několik kapek mytí nádobí.

Hmyz byly neschopné opustit past, vložte papír do nádoby nálevky. Vzhledem k tomu, vstup je docela široká, a výstup - úzký. Změnit řešení by mělo být každé 2-3 dny, protože po této době nebude vůni přitahuje mušky. Není-li jablečný ocet, můžete použít zbytky z ovocných šťáv, kompotů a želé.

Můžete udělat ještě více jednoduchý past na jejichž tvorbě, která je třeba vzít plastový sáček, který je umístěn v kousku sladkého ovoce. Nemusel být uzavřena na noc. Ráno musí nashromáždit obrovské množství hmyzu. Chcete-li se jich zbavit, je nutné náhle uzavření obalu. Teď to může být likvidovány s škůdců.

Pokud komárů v bytě bylo tolik, že již usadil v koupelně, pak si je můžete obvykle voda. Je třeba mazat část umyvadlem nebo vanou jam, a po komáři shromáždili na tomto místě, by měly být smýt vodou.

Je známo, že velmi malé mušky citlivými na alkohol. Proto trochu červeného vína vlevo na dně láhve, pomůže zbavit těchto škůdců. Láhev by měla zůstat otevřená. Hmyz se bude snažit jíst víno, což povede k jejich smrti. Vytisknout komárů může být i za pomoci piva, které by měly být nalije do širokého hrnce.

Docela zajímavý způsob potírání octomilky - získání dravých květu. Jeden z nejoblíbenějších možností je mucholapka Venus. Samozřejmě, že starat se o takové rostliny není snadné, ale je to sám chytá hmyz, který je povede v relativně rychlém časovém období.

Pokud si nevíte, jak se zbavit komárů v kuchyni, je nejjednodušší použít vysavač. Je pouze potřeba vysávat místa, kde většina hejno Drosophila. Nádoba na prach je třeba vytřepat, ale mělo by to být daleko od svého domova.

Jak je známo, malé mušky jsou citlivé na jakékoliv pachy. Proto je nutné provést následující kroky.

 • Předehřívání pánvi a nalijte na něj trochu kafr. Když se začne vypařovat, by měla zaujmout pánev a chodit s ní po všech místností. Tento zápach je zcela neškodný pro člověka, ale je to velmi bojí vši.
 • Vytisknout hmyz, jak je to možné a za použití ovocné vzory. Je třeba vzít v pomeranče a držet ho držet hřebíček. Chcete-li umístit tyto pasti je třeba ve všech místech dislokace Drosophila.
 • Chcete-li pořídit nový kořen křenu a vyčistit. Za to, že by měly být ponechány v otevřené kuchyni. Velmi nepříjemný hmyz, který zápach.

Do kuchyně není chován mušky, musíte se ujistit, že nemají nic k jídlu. Takže se bude hledat vhodnější prostředí. Také se doporučuje uzavřít větrací otvory, kterými hmyz často pronikají do místnosti, čistit pravidelně čistírenské kaly.

Je-li vlastní, je nemožné, aby se zbavili malých „lidí“, můžete si vzít za pomoci speciálních služeb. Samozřejmě, jejich služby stojí hodně. A skutečně, v procesním vyhubí používají chemikálie, které jsou škodlivé pro zdraví. Proto se uchyluje k tomuto způsobu hubení hmyzu je nutné jen v krajních případech.

Holky, jsme neustále myslet na každodenní problémy a zapomenout na sebe. Ano, uklízet, čistit a prát věci, tam je vždy něco k jídlu. Ale měl jsem pocit, že milenka jejího manžela objevil, možná je to kvůli mé nadváhy. Dívám se na Olu Kartunkovu z KVN, co udělal, zeštíhlit na pár měsíců do 30 kg a já sledoval její jídelníček, už mají první výsledky - 10 kg. A jakmile její manžel začal věnovat větší pozornost ke mně do postele. Koho zajímá, jak tenká Kartunkova lze nalézt zde. Jen říkám, že proces pracuje na sebe kontrolovat.

a jejich označení

Dotazy a připomínky: [email protected]

Varování! Kopírování materiálů je možné jen se souhlasem správy a aktivní odkaz na zdroj.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − 24 =