Jak se zbavit švábů v bytě navždy

Jak se zbavit švábů v bytě navždy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zbavit švábů navždy v bytě nebo domě. Efektivní způsoby a lidové léky pro šváby

Švábi žít po boku člověka po několik tisíciletí. Bojovat s nimi lidstvo tráví hodně úsilí, ale jak se zbavit parazitů v globálním měřítku ještě není možné. To neznamená, že nemůžete se s nimi vypořádat, ale v některých případech bude boj obtížné a bude vyžadovat úsilí mnoha lidí, kteří žijí v sousedství. Pojďme se podívat na to, jak se zbavit švábů s rukama, takže se nikdy neobjevil.

Jak se zbavit švábů: metody boje

Před zahájením kontroly hmyzu, nákup toxických aktiv a úprava bytu by mělo být pochopit obecná pravidla pro hubení švábů:

 • V mnoha případech je hmyz před vypořádání vám napadají své sousedy. Proto i při úspěšném vyhubení švábů, blech a štěnic ve svém bytě, můžete procházet okolní hmyz. Aby k tomu nedošlo, jednání se sousedy na společné aktivity v boji proti těmto škůdcům. Nezapomeňte zvládnout sklepů, půd a schodiště chemikálie.
 • V přírodě existuje mnoho druhů švábů, s černou nebo červenou barvou. Stejný nástroj může zničit jeden druh, a za druhé, že by bylo neškodné. Aby bylo zajištěno, že zbavit se hmyzu je nutné zvolit vhodné prostředky. Navíc, mnoho švábi vyvinuli imunitu na určité typy jedu.
 • Clean - mocná zbraň proti švábům. Doporučujeme vám používat při potlačování švábů je další skvělý způsob: voda rychle. Kdy bude švábi nutné konzumovat potraviny i pozemky v květináči nebo polyethylenu. Ale pokud voda není dost, švábi nepřežije.
 • Pokud souhlasíte s našimi sousedy bude nemožné jej, nakládat s jejich vlastní jen pro sebe. Ale pak budete muset zcela zablokovat celou cestu hmyzu a pro prevenci jejich vzniku budou muset zvládnout prokletím svých místech možných klastrů.

Insect vyhlazovací tradiční metody

Před uvedením toxických aktiv Provádíme úklid domu, věnovat zvláštní pozornost kuchyni. Odstraňte všechny potraviny v ledničce nebo balení tekut je tak, že švábi nedostal k jídlu a vodě. Zde jsou některé účinné lidových prostředků, které umožňují zbavit švábů s vysokou pravděpodobností.

Kyselina boritá proti švábům

Tato chemická látka, která se prodává v lékárně, není škodlivé pro člověka a domácí zvířata. Tento lék má dlouhodobý efekt, asi měsíc švábi zmizí a už budete muset násobit a kraul.

Recept pro směsi kyseliny borité, vajec a brambor

 • Vejce, brambory - 1 ks.
 • Kyselina boritá - 1 polévková lžíce. lžíce.
 • Vařte vajíčko natvrdo a brambory.
 • Po ochlazení Uvařené rozmačkáme a doplnění produktů do kyseliny borité.
 1. Roll směs do kuliček, umístěte je v rozích nebo v místech, kde byly pozorovány hmyz.
 2. Existuje jiný způsob: Spread směs kolem místech, kde je voda. Švábi byli otráveni, a pít vodu nebude - to je dosaženo dvojitým efektem.

Recept pro směsi kuřecí vaječného žloutku a kyseliny borité

Podobným způsobem se připraví a použije jiné směsi - ze surové vaječného žloutku a lžičku kyseliny borité. Je to pohodlné, protože nemusíte být tepelně opracované ingredience.

Amoniak. Švábi nesnáší zápach čpavku. Pro hubení hmyzu se musí zacházet s amoniakem podlahou, a za stálého mytí podlahy, přidáním kbelík vody pro řadu pachových látek. Švábi nutně opustit všechny své domovské místnosti. Ale jestli se vrátí, to znamená, že přečkat „genocidy“ své sousedy. V tomto případě budete určitě potřebovat řešit švábů spolu se svými sousedy.

Beer. „Baleen hosté“ prostě miluju pivo - to má jak vodu a živiny. Doporučujeme vám, aby past pro co nejlepší efekt vyrobit několik takových pastí. Umístěte nádobu v místech, kde jste viděli hromadění hmyzu.

 1. Nalijte pivo do sklenice.
 2. Okraje bank velkoryse namazat vazelínou.

Moroz. Je známo, že švábi - tepelně-milující hmyzu. Za účelem odstranění parazitů nutné vypnout topení v zimě a otevřít okna. Během pouhých několika dní hmyz uteče na místo, kde bude tepleji.

Chemické prostředky k potírání švábů

Výrobci prostředek k potírání švábů vyrábět následující produkty:

 • Aerosoly. Jsou snadno použitelné: kapka jedovatý plyn bez problémů dostat i na těžko přístupných místech. Pro spreje proti hmyzu použít: „boj“, „nájezd“, „Raptor“, „dichlorvosu“.
 • Gely. Nanášejí se pomocí injekční stříkačky na podstavcích a na povrchu v místech, kde přítomnost hmyzu. Jak se zbavit švábů umožňují gely „Dohloks“, „Clean dům“, „Raptor“.
 • Domy. Uvnitř domu past povrch je pokryt suchým zipem, a ve středu je návnada. Jedovatá látka trap naplněna. Po použití této části vábení švábů jiní umírají ze svých infikovaných jedinců již ochutnat jed. Zcela zbavit hmyzu, doporučujeme použít „Raptor“ pastí „Combat superbayt“, „čistý dům“.
 • Pastelky. Tyto nástroje obsahují jedovaté látky. Jemně zpracované o místech hrozny hmyzu na stěn, podlahy a stropu.

Radíme, jak se zbavit parazitů s následujícími účinnými způsoby:

Značka „Globol“ produkuje širokou škálu insekticidů v různých formách. Chcete-li použít tyto prostředky snadno. Pokud se vyskytnou nějaké potíže, webová stránka výrobce obsahuje videa a fotografie, které jasně vysvětlí, jak používat chemikálie. Veškeré finanční prostředky je zaručeno, že odstranění šváby a bakterie - po dobu nejméně 30 dnů po aplikaci znamená, že hmyz zemřít.

Značka „Gett“ uvádí na trh profesionální prostředek boje proti švábů, které jsou zaručeny, aby vás zachránil od nich. Tyto fondy jsou obvykle odborníci v boji proti parazitům. Ale jako použití z nich není nijak složité, doporučujeme vám připravit směs s rukama nad hlavou.

 1. Zřeďte činidla s vodou v poměru 1 ku 10. Pokud to vyžaduje silnou koncentraci zředěný v poměru 1 až 5.
 2. Dej účinnou látku rozpuštěnou ve vodě - to bude trvat 5-10 minut.
 3. Ochrana proti opotřebení (rukavice, brýle a masky), stříkací prostředky v místnosti podél jeho obvodu. Věnovat zvláštní pozornost místům hmyzu roje.
 4. Vzhledem k mikrokapslí, které jsou obsaženy v jedu, jed hmyzu předávají si navzájem.

V některých případech je lepší přizvat odborníky - oni spolehlivě zbavit svého domova švábů a jiným hmyzem. V případě, že invaze do nečekané „hosty“ budou sledovány nejen vás, ale i vaše sousedy, ujistěte se, že přizvat odborníka. Peněženka zničit švábi bude výrazně levnější, navíc současný boj „na různých frontách,“ mnohem účinněji nucený „migrace“ hmyzu.

Jako alternativu k placené služby specialisty se doporučuje kontaktovat místní hygienické a epidemiologické stanice. Její zaměstnanci jsou nutné eliminovat riziko infekce člověka s infekčním onemocněním - švábi jsou považovány za nositeli různých infekcí.

Video master class vám pomůže naučit, jak se zbavit švábů jednou provždy

Pokud víte, jak se dostat „baleen hosty“ i jiné metody, psát komentáře v dolní části stránky.

Jak se zbavit švábů v bytě navždy. Mechanické, chemické zařízení a jiné, jak se zbavit švábů navždy

Každý z nás se někdy zažil ve svém bytě s tímto nepříjemným jevem, jako jsou švábi, a to zejména ve výškových budovách.

Jsou to není příliš příjemné hmyz se objeví ve svém bytě není jasné, kde a začít okamžitě cítit jako doma.

Švábi jsou všudypřítomné, které lze vidět kdekoli v bytě, to nemusí být koupelnu nebo kuchyň, mohou vypadat naprosto kdekoliv.

Možná, že není na světě jediný člověk, který by byl velmi rád, tyto neočekávané sousedy.

Jak se zbavit švábů v bytě pro všechny: je to možné?

Švábi žít v okolí s mužem pro mnoho staletí, ale navzdory tomuto problému je zbavit se jich i nadále důležitý pro naši dobu. Potíž je v tom, že jsou nebezpečné pro lidské zdraví, protože mohou nést mnoho infekčních onemocnění. V případě, že si vybrali svůj domov, kouřit ven - není snadný úkol, ale řešitelné.

Po mnoho let se boj proti těmto hmyzu lidé přijít s mnoha různými způsoby, jak se jich zbavit, a časem, metody zlepšování stále více a více stávají efektivnější. Existuje mnoho dost se podívat na nejpopulárnějších a efektivní ty způsoby.

Jak se zbavit švábů v bytě navždy: kyselina boritá

Snad nejznámější a populární prostředky k řešení těchto nepříjemných hmyzu je kyselina boritá. Tento prášek může být snadno zakoupit v lékárně, je velmi levné, a zvládnout dostatečně nejobyčejnější byt jen 100-150 g

Nicméně, tento nástroj má velmi výraznou výhodu oproti moderních chemických látek - to je zcela bezpečný pro lidi i zvířata, nemá žádný zápach, zatímco pracuje velmi efektivně, jako švábi prostě nesnáším tento jed. Podívejme se na několik z nejznámějších způsobů, jak se zbavit tohoto hmyzu pomocí kyseliny borité.

Je zcela triviální, ale je velmi účinný: pokropí prášek na všech přístupech k vodě. Skutečnost, že švábi nemůže žít bez vody, a pokud posypeme kolem její prášek kyseliny borité, hmyz v hledání vody jistě dotýkat nohy nebo antény, což by znamenalo jejich smrt. Kromě toho, když je v kontaktu s jinými infikovaných hmyzích nejnovější neinfikovaných šváby bude také napaden a umírají.

Nicméně, švábi jsou poměrně chytré hmyz, a mohou rychle cítit nebezpečí. Proto je pro ně lepší připravit speciální lákadlo.

Tato metoda již bylo vyzkoušeno mnoho lidí, a dává velmi dobré výsledky. Vypadá to takhle:

1) trvat několik syrové vaječné žloutky a narušit jejich kyseliny borité prášku do stavu suspenze s konzistenci umožňující směsi na náš požadovaný tvar;

2) Válcovací malé kulaté pelety směsi a nechají vyschnout;

3) Potom jsme se rozšířit datové koule v místech, kde jsou často nechtěné hosté;

4) Švábi jsou přirozeně zvědaví hmyz, takže určitě jít zkusit lahodné páchnoucích kuliček, což znamená, že jejich smrt je nevyhnutelná.

Nicméně čekat na okamžité výsledky z této metody není nutné, hmyz začnou umírat ve stejném okamžiku, to trvá několik týdnů. Ale budou mít čas, aby infikovat další hmyz v kontaktu, a proto efekt bude velmi silný.

Jak se zbavit švábů v bytě navždy: Obchodní nástroje

K dnešnímu dni, chemický průmysl kráčí mílovými kroky, existují nové a účinné prostředky, jak se vypořádat s nepříjemnými hmyzem.

Dnes je velmi populární mezi obsluhovat populace speciálních gelů s jedem, který je možné zakoupit najednou ve velké injekční stříkačky kompletně připraven k použití. Chcete-li je používat, je třeba vzít jedovaté gel a aplikovat je v malých kapek na podstavci ve vzdálenosti 10 cm po obvodu místnosti. Tato metoda také projeví okamžitě, ale po 4-7 dnech hmyzu skončí.

Nejznámější a efektivní jsou gely následujících výrobců:

Likvidátor a další.

Mnoho lidí se budou muset vypořádat s nechtěným sousedy raději nepoužívat chemických látek a omezené úrovně „Zjistili potlačované smontované vysavač“, a ukázalo se otvory ve stěnách a podlahách pro krytí. Samozřejmě, že tato metoda bude dávat určitý výsledek: množství hmyzu zemře určitě. Nicméně, určitě byste měli být vědomi toho, že tato metoda nebude nikdy zcela zbavit švábů, můžete jen mírně snížit jejich počet, zbytek bude vždy zůstat mimo dosah lidí.

Kde by Bole rozumná volba bude používat celou řadu pastí pro šváby. Než začnete používat, je nutné určit místa, kde švábi se objevují častěji. Právě v těchto místech, a je třeba je umístit. Takové pasti pracují na následujícím principu:

Přilákat hmyz, aby pokryl co někteří dobroty s výraznou chutí - budou tam ukrýt na jeden den, a zničit jejich bude v ten den, máte dost času na třást past s publikem v jejích nočních švábů v záchodu.

Také jsou zde úskalí se suchým zipem uvnitř: hmyz spadnout do nich a nemůže dostat ven už, že držet nohy. Takový způsob je často praktikována v obcích: se používá sklenici, ve které je uvnitř rozmazaný oleje.

Tam je další způsob přípravy lepkavý pasti - malý lepenka dům, lepkavý dovnitř. S cílem přilákat hmyz na to, ve středu domu postavit atraktivní návnady pro hmyz. Švábi běží až do vůně, spadají do domu a dostat se z toho může být již tak pevně přilepená na jeho zdech.

K dnešnímu dni tyto kartónové domy lze snadno zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo na specializované stránky na internetu. Každý z nich je velmi účinná, a to i zcela neškodný pro člověka a domácí zvířata.

Existují také takzvané elektrické pasti. Taková zařízení nejsou tak účinné jako chemické látky, a pracují v přibližně stejném principu jako další pasti. Pouze jeden rozdíl: místo jedy uvnitř zařízení je speciální vodivé dno. Švábi, které spadají do ní, zemře elektrostatického výboje. Návnada čas od času je třeba změnit a vyčistit mrtvý hmyz kartáč.

Každá z výše uvedených pastí na hmyz musí upoutat jejich oblíbenou pochoutku se sladkou vůní. Nejúčinnější potravin návnada je kus sušenky nebo chleba namočený v rostlinném oleji.

Jak se zbavit švábů v bytě navždy: mrazicí zařízení

Při použití této metody, pravděpodobně je známo, že mnoho, ale jejich použití efektivně ne všichni, kromě toho je relevantní pouze v mrazivé zimě. Hmyz nesnášejí nízké teploty, takže jakýkoliv mrazivý den, budete muset otevřít všechna okna a nechat ostuzhivat místnosti po dobu několika hodin. Je důležité, aby byla ulice těžký mráz, protože hmyz bodem mrazu je nepravděpodobné, že zabít. Ale mráz na -10-159deg C - nejvíce to.

Důležité! Vzhledem k tomu, že mohou jednoduše prasknutí, než začnou zmrazit místnost, nezapomeňte vypustit všechnu vodu z kotle, potrubí a chladiče.

Samozřejmě, že ne všichni lidé, tato metoda bude líbit, protože byt bude to dost obtížné. V každém případě, tato metoda je velmi účinná, a obnovit ji nestojí účty.

poznámka. Pro lidi, kteří žijí v bytech a nemají možnost zmrazit, aby svůj domov existuje alternativa. To spočívá v odstranění mrazu samostatného nábytku - sedací souprava, stůl, šatní skříň. Ale nezapomeňte, že švábi - všudypřítomné hmyz a nikdy nebudou žít v jednom místě. Z tohoto důvodu bude zmrazení jednotlivé kusy nábytku dát určitý vliv, ale jak se zbavit tohoto hmyzu, jste nemá naději na úspěch.

Právě v tom možná i všichni z nejpopulárnějších způsobů potírání švábů. Vyberte si sami nejvhodnější způsob, a pamatujte, že čím dříve začnete se vypořádat s těmito hmyz, tím rychleji se jich zbavit, takže tento problém neodkládejte na zadní hořák.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Jak se zbavit švábů navždy rychle a bez námahy

Jak se zbavit švábů navždy? Tato otázka se týká každého, kdo alespoň jednou v životě potýkají s těmito ošklivé hmyzu. Švábi - všudypřítomné a nezničitelné. Mají neuvěřitelnou pevnost, snadno se přizpůsobit měnícím se podmínkám, jsou všežravé a nenáročný. Nicméně, i oni mají své slabiny a zranitelná místa.

Jak přivést šváby z bytu? Jak to udělat, měli byste nejprve zjistit, co se bojí, a jaké jsou jejich slabiny. Ve skutečnosti jsou tyto nepříjemný hmyz nejsou tak nezranitelní. Mají mírné, nechráněném tvrdý chitin tělo, které nesnášejí kritická teplota, žízeň, některé pachy, na stejné oni jsou docela neohrabané a zvědavý. Máte-li uspořádat všechny výše uvedené, můžeme rozlišit 6 hlavní faktory, se kterými můžete pracovat na hmyz:

Navzdory tomu, že bezhlavé šváb může žít bez hlavy na chvíli, tělo je měkké a snadno náchylné k různým mechanickým poškozením. Foukací tenisky doslova přeměnit ji na mokrém místě.

Strach z hmyzu a chladu. Při poklesu teploty pod 0 0 ° C se zpomalil metabolické procesy, a další snížení teploměru způsobuje jejich smrt. Odstoupení švábi způsob zmrazení - jedna z hlavních metod používaných v ruských vesnicích.

Šváby - tepelně-milující hmyz, ale nemají rádi teplo, jak se to stane, že jste dehydrované. Teploty nad 50 0 ° C se zabít několik minut.

Žíznivé švábi nemůže tolerovat. Pokud není k dispozici přístup k vodě, umírají během několika dní. Čím vyšší je teplota, tím rychleji sumec zemřít. Zpomalují metabolismus, zavěšený vývoj vajíček, a oni jsou prostě vyschnou rostliny bez zalévání.

Štiplavý vůně a hmyz nelíbí. Možná, že jsou příliš dráždit své jemné pupeny, a mohou být geneticky zakořeněné vzpomínku na nebezpečí, které představují všechny silné zapáchající látky.

A samozřejmě to nejlepší způsob, jak se zbavit švábů - je jich návnady s insekticidem. Mohou být kontakt nebo střevní, v závislosti na aplikaci. V boji proti Prusy jsou dobré a ty a další. Tenké závoje švábi nejsou schopni vydržet dlouhou expozici vůči chemikáliím, a jejich kompletní menu lze s úspěchem použít různé návnady, plné toxických dobrotami.

Zajímavá je skutečnost! Švábi jsou velmi zvědaví. Pokud jste hodit v blízkosti běh přes šváb na záležitosti všechny malé předměty, pak je jistý, aby se odvrátili od cesty tápat svůj knír.

Většina švábi setkal kde nenásledují zdravotní situaci místnost

Vyhlazení švábů s chemickými insekticidy - nejspolehlivějším způsobem, který existuje v současné době. Jsou k dispozici v různých formách. Dostupné léky ve formě roztoku, gelu, prášku, aerosolu. Každý z nich má své klady a zápory.

Aerosoly by měl být zvolen, když chcete rychle zbavit švábů. Nicméně, oni mají krátkodobý efekt a bezmocní proti vajíčkům hmyzu. Kromě toho, použití aerosolu je spojeno s určitým typem obtížnosti.

Proti aerosoly v ordinaci:

 • nezbytné přípravné práce;
 • vysoká toxicita;
 • dlouhá doba expozice.
 • okamžitý účinek;
 • není nutné mokré čištění.

Aerosoly jsou dobré tím, že zpravidla mají relativně nízkou cenu a dostupné všem vrstvám obyvatelstva. Jsou stříká v ošetřované oblasti, a poté, po určité době, vyvětrejte místnost.

Insekticidní produkty v gelu jsou vhodné, účinné a nevyžaduje žádnou přípravu. Jsou aplikovány buď přímo na povrch, nebo na kusy lepenky, který je pak rozptýlena po celém bytě. Jak se zbavit švábů pomocí gelu nevyžaduje mnoho úsilí a prakticky bezpečný pro životní prostředí.

Mají však následující nevýhody:

 • akce insekticid nenastane okamžitě;
 • existuje možnost, že se jed bude jíst zvířata, malé děti;
 • Gel může stěr a pokazit.
 • přetrvávající účinek;
 • snadnost použití;
 • Není třeba pro předčištění a post-sklizni.

Gely nejsou levné, ale splácí dlouhodobou platnost.

V současné době používá jen zřídka, a to zejména při zpracování nebytových hospodářských budov. Prášky rozptylují nebo nastříká na ošetřené povrchové plochy po určitou dobu, a pak čistit pomocí mokré čištění.

Nevýhody práškových formulací:

 • že je třeba na mokré čištění po zpracování zařízení;
 • vysoká toxicita;
 • obtíže při aplikaci.

Prášky jsou levné, nicméně, když úprava povrchu velká plocha jejich použití je nepraktické.

Aplikován pomocí trysek nebo se přidá do vody na mytí podlahy.

Klady kapalné přípravky:

 • schopnost zvládnout velké plochy;
 • dobrá účinnost;
 • okamžitý účinek;
 • Potřebujete pro mokré čištění po použití;
 • Složitost použití.

Existují také insekticidy ve formě pastelek. Jsou aplikovány v několika tlustých čar na obvodu bytu. Při nízkém počtu hmyzu dávají dobrý výsledek, ale v jiných případech, bezmocná.

Tip! Při léčbě bytových chemikálií musí přijmout opatření na ochranu proti otravě. Je nutné použít rukavice a respirátor uzavřít dýchacích cest nebo gázy obvaz.

Aerosoly se postříkají v místech, kde většina hmyzu se hromadí

Jak se zbavit švábů navždy a nebudou utrácet peníze na drahé chemikálie? Použijte své hlavní nepřátelé - tepla a chladu!

Stará a osvědčená metoda odstranění šváby. Je známo, že při teplotě nižší než -10 0 C. švábů usmrcena během několika minut. Tato funkce vám pomůže rychle a bezpečně na zdraví lidí, aby šváby najednou, protože dokonce i vajíčka hmyzu nejsou schopny odolávat chladu po dlouhou dobu.

Zmrazení se provádí v chladném období, kdy venkovní teplota klesne pod -20 0 C. Za tímto účelem odříznout všechny topná zařízení, doširoka otevřené dveře a okna. Si můžete dát na nábytek nebo studené balíčky s věcmi, které jsou vypořádány hmyzu nebo jejich vejce. To trvá jen několik minut, takže zemřel.

V městském prostředí, s ústřední topení, takový postup není možný. Švábi se skryli mezi trubkami, uprchnout do sousedního bytu. V takovém případě může být vhodné, aby se chladné nábytek a věci, ale tentokrát provést dezinfekci bytu pomocí aerosolů.

Teplo nad 50 0 ° C zabít švábů během několika hodin. Stávají se loudavý, pomalé procházení, a v pravém slova smyslu suchých očí. Vysoká teplota také zabíjí vajíčka hmyzu, aby se zabránilo dalšímu výskytu švábů v domě.

Zničit útočníky, zatímco baleen využít pomoci tepla páry. Ferry zvládnout všechna místa, kde se hmyz skrývat. Můžete také spotřebiče a věci na slunci "Fry.

Pomoc s malým počtem kolonií hmyzu. Obrovská výhoda této metody je zcela bezpečný pro lidi i zvířata. Pasti používají adhezní povrch a návnada, pach, který je šváb.

Můžete si koupit ready-made pasti nebo si sami. Komplikovaný o tom nic není. Domácí past je kus lepenky, potažené lepidlem na vrcholu. Na středu dal návnadu:

 • Plátek Salám;
 • vařený brambor;
 • kus slaniny.

Šváb přichází do potravin zápachem a ulpívá na většině knír.

To může být vyrobena z pasti plechovky. Za tímto účelem vzít jakoukoliv skleněnou nádobu, je umístěn v návnadě, a venku je obalen papírem nebo látkou. Hubice na vnitřní straně jsou namazané vazelínou nebo jiného tuku. Šváb se bere v bance za jídlo a vrátit nemůže. Pro úspěšné fungování takové pasti, je nutné čas od času, aby se zbavil hmyzu a aktualizovat návnadu.

Zajímavá je skutečnost! Navzdory tomu, že švábi pobíhá poměrně rychle, jsou pomalé. V případě, že činka spadne na zádech na hladký povrch, nebude moci převrátit a zemřít žízní a hladem.

Zavolat hubitele - jiný spolehlivý způsob, jak získat šváby

Při kontrole švábů všemi prostředky, takže byste neměli ignorovat zkušenosti lidu. Koneckonců, jakmile se zbavit švábů, naše pra-babička, když chemikálie byly v nedohlednu?

Nejlepší způsob, jak se zbavit švábů navždy pomocí lidových prostředků - je kyselina boritá. Hmyz se to nelíbí. Tato látka má vliv na jejich vnějších krytů a způsobit strašlivé svědění. Šváb, zažil účinky prášku, bude to nikdy nevrátí do tohoto bytu.

Chcete-li použít tuto metodu, musí si zakoupit prášek v lékárně a posypeme jim všechna místa, kde se hmyz skrývat. Měli byste také posypeme je dřez a umyvadlo, to znamená, že všechny „zalévání“ Umístění. Patře může promýt vodou, ve kterém roztok kyseliny borité, ale pro větší efekt by měl připravit návnadu.

Pro výrobu návnady, které budete potřebovat:

 • žloutek vařené vejce;
 • práškové kyseliny borité.

Žloutek prášek a hněte těsto se těsto konzistence. Pak se srolované kuličky o průměru asi 1 cm. Tyto dobroty může být rozšířena do všech koutů bytu na polici, hodit umyvadlo, odpadkový koš, dal ve skříních. Fast není nutné čekat na efekt. To může trvat několik dní, než najdete první mrtvola šváb, ale zaručena trvalý účinek v průběhu času.

Amoniak jeho štiplavý pach odpuzuje šváby. Přidává se do vody při mytí podlahy, utírat jim police, skříně, podlahové lišty. Hmyz zmizí na chvíli, ale jakmile vůně zvětralé, přijdou a vůli k životu, jako by se nic nestalo.

Čpavek je vhodné použít v případě, že budete muset odhánět švábů sousedství ze svého bytu. Jako opatření trvalá ochrana není vhodný, protože bude vytvářet nesnesitelné podmínky k životu, a to nejen švábi, ale i vlastníky.

Prevence opatření, které dává dobrý výsledek, když malé množství hmyzu. Tyto rostliny jsou používány jako repelent byliny:

Byliny jsou stanoveny v čerstvém podobě v rozích místnosti, pod postel, pohovku, ve skříních a na poličkách. Suché větvičky a skříně pytle sušených částí rostlin jsou zavěšeny na stěnách bytu, dát na policích skříní, ložní prádlo, ložní prádlo. Speciální efekty nelze očekávat, ale počet švábů mírně snížena. Na tyto a další prostředky, čas od času naši předkové pradávna používá k boji proti škůdcům v domácnosti, je nám řečeno v článku: Lidové léky, jak se zbavit švábů.

Jak zajistit, aby návnady s kyselinou boritou, naleznete v tomto videu:

To vše v boji proti škůdcům

Všechny materiály BeetleStop.ru napsána speciálně pro webové služby a duševní vlastnictví správce webu.

Zveřejňování materiálů z této stránky na svých stránkách mohou být použity s plnou aktivní odkaz na zdroj

Leave a Comment

Your email address will not be published.

18 − 8 =