Jak se zbavit zápachu na oblečení

Jak se zbavit zápachu na oblečení

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Oba bez praní prádla zbavit nepříjemných pachů (11 photos)

Moderní tempo života nás nutí být lepší, produktivnější, mnohem rychleji. Ale navzdory všem žádostem o hospodaření s časem, „zvýšení produktivity“ kurzy a další triky s časem, den stále zahrnuje 24 hodin. 24 hodin, pro které budete muset dostat všechno, a trochu víc. Není divu, že některé domácnosti věci prostě nezůstává síly a cenné minuty. Například, pro praní. Ale jít jako něco, co není ve „voňavé“ oblečení velmi pěkný, že jo? Spása pro věčné zaměstnání a underachieving života hackování bude na tomto seznamu. Ukládání věcí a pověst bez pračky!

Pomocníci v „velké prádelny“ efektivně osvěžit oblečení a změkčit vlákna. I bez pračkou. Jen lehce složit věci a dát ubrousek mezi nimi. Tento život hacking je užitečné zejména při dlouhých cestách, nebo když budete odkládat oblečení „uležet“ do nové sezóny.

Paper dokonale absorbuje nadměrnou vlhkost, a to nepříjemný zápach. Dělat velké „koule“ novin a umístit je do náručí svetr, bunda, nebo dát do džínsů. Stejně tak můžete vyřešit problém příliš „voňavé“ boty.

Chystáte se do koupelny, narovnat oblečení na stojanu a zajistěte jej blíže k duši. Pára pomůže k vyhlazení vrásek a zbavit zatuchlý zápach.

Souhlasíte s tím, že to zní trochu extravagantní. Ale v případě, že nástroj odstraňuje není zrovna příjemná vůně odpadků Kotofei, pak určitě s stale oblečení míře na 5+. Koupit sáček naplněný, otevřete ji a nechte ji do skříně s oblečením. A můžete dát do nejmodernějších případů oblečení v tašce, posypeme top prostředky odejít v noci a ráno setřást zbytky.

Metoda, jejíž účinnost je prokázána prostřednictvím našich babiček. Neexistuje žádná možnost pro zavěšení oblečení a oblečení na dvoře? Balkon nebo dokonce otevřené okno taky půjde. Větrání, že i malý větrání bytu.

Kávová zrna a mletá káva granule - velký filtr pro pachy a přírodní aroma. Nalít kávu do nádoby, a věc, která potřebuje rychlé občerstvení „“ viset z vrcholu. Jen pozor na půdu: vypláchnout stopy osvěžující nápoj (i v suchém stavu), oh, jak těžké.

Jedním z nejúčinnějších absorbenty jistě nalézt v kuchyňské skříňce. Určité části oblečení voní moc hezký? Naplnit je soda, ponechat na noc, nebo alespoň několik hodin, a pak se setřást žádný prášek zbytek. A nezapomeňte na deodorant.

Teplota se znaménkem „-“ výrazně komplikuje život nejen člověka, ale také bakterie. Zabalit zastaralé věci v tašce a bezpečně poslat do mrazáku. Bakterie provokatéři zápach, který bude přenášet. Život hacking je zvláště dobré pro džínové oblečení, určitě nebudete mýt po každém nošení.

Sušení v horkém režimu během 10-15 minut - docela praní alternativu.

Výlučně pro venkovní použití. Nalít do láhve s postřikem a zavlažovat velkoryse oblečení. Alkohol rychle zničit všechny molekuly zdroje zápachu. Ale bez malé vysílání poté, co neudělal. Pokud si nepřejete, aby vysvětlit doma nebo šéfa, proč se cítit alkohol v 9 hodin ráno.

Jak se zbavit zápachu na oblečení - plísní a jiných nepříjemných pachů

Udělat dobrý dojem jen dívat a chytré řeči nemožné. čichové orgány vyjádřit svůj názor na člověka. Svetr ze syrového skříni nebo namočené bundu pak negovat dojem příjemným způsobem a tichým hlasem. Jak se zbavit zápachu na oblečení a starat se o skříň správně. Mytí a čištění jejich věci bez jejich poškození.

Příčiny zápachu na oblečení

Smažené rybí vůni chutný. Ale když ten zápach při vaření se vstřebává do oblečení, způsobuje odpor. Snaží maskovat nepříjemnou vůni Eau de WC a deodorantem, jen zhoršuje situaci. Nic jiného dělat, jak se zbavit zápachu na oblečení, a pak používat svůj oblíbený parfém.

Zbavit zápachu na oblečení může být docela problematické

Nežádoucími pachy na oděvu jsou především:

O vůni benzínu a motorového oleje lze tvrdit, pro některé, to je hrozné, zatímco jiní rádi jej inhaluje.

Každá vůně má své vlastní důvody pro vystoupení na oblečení. Nečistoty a zatuchlé vůně jsou:

 • skladování ve vlhkém skříni;
 • zůstat na jednom místě čistých a špinavých věcí;
 • nedosushennye věci odeslaných k polici;
 • Po žehlení prádla položil horký;
 • Oblečení visel nevysílal a čistit po opotřebení;
 • přítomnost ve skladu myši, švábi, moli.

K oděvu napuštěným vůně tabákového kouře není nutně nejvíce. To je dost, aby v zakouřené místnosti. Vydáte-li se do kuchyně, kde se hosteska připravuje jídlo a trochu ještě vstát, vůně okamžitě absorbováno oblečení, zejména ryb a vařeným zelím.

Položky z druhé ruky - druhé straně zvládnout přetrvávající chemikálie. Musí chránit dlouhé a bezpečí před všemi druhy parazitů a plísní. Bohužel, tato vůně je rozpoznatelný podle všeho, a není spojeno s bohatstvím a luxusem.

Boj proti houba a zatuchlé aroma

Pro rozvoj plísní potřebují vlhkost a teplo. V případě, že kabinet po dlouhou dobu není vysílán, bude to podat zatuchlý zápach. Podobná varianta se objeví, když lisované věcí najednou naskládány na polici, horké.

Boj účinně tvarovat nejlepších výsledků mytí prášku s přídavkem přírodních produktů, vůně čištění. Patří mezi ně:

Tyto obchody jsou hotové výrobky, které jsou přidány do vody při praní a namáčení, než se zbavit zápachu z vlhkých šatů.

Mnoho žen v domácnosti myslet jen na to, jak se čistí pohovku nebo oblečení od prachu, nátěru nebo zvířecích chlupů. Ale mnohem důležitější očistit tělo od parazitů, se nedostane nemocný, protože parazit není jen banální červy, je mnoho různých forem, které již dávno prokázáno, že příčinou mnoha onemocnění od alergií a astmatu, k problémům s pokožkou, dermatitida, časté nachlazení, akutní respirační infekce, bolesti hlavy a hypertenze. Kromě toho všechno, jsou to paraziti jsou příčinou mnoha druhů rakoviny. Jak čistit tělo, číst exkluzivní rozhovor s vedoucím parazitologie Dr. Rykov.

roztok sody jsou také neutralizuje nepříjemné pachy

Sůl vytváří povlak na topných tělesech. Z tohoto důvodu, to je namočeno položky před praním.

 1. 1 sůl se rozpustí ve vodě v poměru 20 g na litr.
 2. 2 namočit věci a nechat po dobu několika hodin.
 3. 3 Stiskněte a promývá se oplachovací kondicionér.
 4. 4 Chcete-li sušit na slunci a průvanu do sucha.

Věci ze lnu a bavlny snášejí vysoké teploty. Mohou se vaří v roztoku hydrogenuhličitanu sodného a mýdla 3 - 40 minut. Poté suchý na vnější straně. V případě, že počasí je mokré a neumožňuje větrat dobré oblečení, je nutné, aby ohřívač v místnosti a přímý tok teplého a suchého vzduchu sušičkou visel na věci.

Jak odstranit pach vlhkosti z oblečení, které nemůže strávit a promyje při vysokých teplotách.

 1. 1 pračka předpírku se naplní 100 g chleba sody.
 2. 2. Prášek se nalije obvyklé pro tyto věci.
 3. 3 nastavitelný režim jemné prádlo s průměrnou teplotou.
 4. 4 Na konci je nutné znovu opláchnout bobkový vonící klimatizace oplach.

Prášek s jedlou sodou se nalije do oddělení pračky

Podobný režim zbavit zápachu mytí rukou. První namočené v teplé vodě s sody věc. Po 30 minutách se odstředí a promyje v slabým roztokem mýdla. Opláchne.

Pokud potřebujete odstranit zatuchlý zápach z ložního prádla, který je čistý, ale ponořený do nepříjemných pachů. Přírodní tkaniny žehlit, nastavení maximální teploty pro tkaniny. Stahovací nádrž přidané vonící žehlení vodu, připravený nebo si vytvořte vlastní.

Když stripping věci různé látky přidávané do vody, může zanechat stopy na materiálu. Přidání pouze bezbarvá kapalina obsahující žádný olej:

Alkohol je dezinfekční

Postačí, 2 - 3 kapky na zásobník v železe. Látky dezinfikovat prádlo, zabít houba. Ve stejné době, útěku do, jsou odstraněny a nepříjemný zápach.

Žehlit věci nelze umístit ve skříni. Musíme jim dát šanci vychladnout a odvětrání prostoru. Je vhodné, aby pověsit ven na ulici.

Jak se zbavit zápachu plísní na věci, které nemohou být zcela smáčené ve vodě. Kožešinové kabáty, bundy a saka vymazat problém. Vůně formy je odstraněn z těchto věcí v etapách.

 1. 1 a otřete pad Loose měkký kartáček namočený ve vodě s octem nebo amoniakem.
 2. 2 s přední straně oblečení čistou utěrkou navlhčenou mýdlovým roztokem. Pak vyjměte pracího prostředku řešení ocet nebo amoniak.
 3. 3 sušení po dobu 3 hodin.
 4. 4 Nastavte sprej na nejmenší kapky „mlha“ a nastříkán na oblečení Listerine - ústní voda nebo vodky.
 5. 5. Sušení 2 dny na slunci nebo chladu.

Dát srst trochu čerstvého vzduchu na balkoně

Roztoky se připraví v 5 - 10 ml produktu na litr vody. Mýdlo na praní, tmavé bar a ve třetím čtvrtletí ředí v teplé vodě - 500 ml.

Věci z vlny a hedvábí není radno znovu umýt. Jak se zbavit plísní a nepříjemného zápachu může pověsit je na balkoně v suchém počasí. Nezáleží na tom, slunce nebo zimu. O dva dny a forma bude zabit ultrafialovými paprsky, studené a čerstvý vzduch. Je-li okno je vlhký, bez mrazírenských výrobků. Odstraníme všechno, co opustí požadovanou vůni. Stohy svetr nebo halenku, uzavřít celou noc. Neexistuje žádný slunce, ale za studena dělá trik. Pytle a jiné obaly z oděvu před vložením do chladničky, je třeba odstranit.

Rychle a efektivně odstranit pach potu a tabáku

Pot není příjemná vůně a nasáklé oblečení také vytvářejí podmínky pro rozvoj plísní. Jediný rozdíl v lokalizaci skvrn a příčinou „chuť“.

U věcí, které jsou zdarma lze prát, nejjednodušší způsob, jak se zbavit zápachu a skvrn na ruce - mytí mýdlem předúpravě.

 1. 1 Wet položka v čisté vodě a zmáčknout.
 2. 2 Tmavý mýdlo pěnivost všechny problémové oblasti podpaží, na krku a další.
 3. 3. Po 20 minutách se dát všechny věci v autě, a umýt s maximální povolenou teplotu pro ně.
 4. 4. Jestliže je sušené neochucené, nebo přidání vlasů před opláchnutím nalít do nádoby 2 - 3 kapky éterických olejů, zředí se vodou.

Za temných věcí, které nemají potní skvrny, jen vůně, je nutné předem shromažďovat kávová sedlina. To může trvat u kávovaru a nalít s Turky a šálky na papírovém ubrousku.

 1. 1 Uspořádat propojku na stole.
 2. 2 Posypeme něm vlhké (ne mokré) mleté ​​kávy.
 3. 3. Může být měkký kartáček k distribuci zrna lehce mnul je v problematických oblastech, vyzařuje vůni.
 4. 4 Čas setřást kávu. Clear kartáček.

Kávová sedlina pomůže neutralizovat pach potu

Káva pohlcuje pachy, pak jej odebrat. Pro spolehlivost po vysušení může používat toaletní vody.

Těsné košile, kabáty a další teplé věci zpracovány prostředek, který odstraňuje pach vlhkosti, stopy tabáku a potem.

 • lžička kapalného amoniaku;
 • lžíce sůl;
 • sklenice vody.

Navlhčený vatový tampon a způsobit skvrny na povrchu. Pokud potřebujete odstranit pach tabákového kouře a benzínu, pak se celý povrch oděvu. Potom se čerstvý vzduch erodování.

Husté věci musí být ošetřeny hustou složení

Všechny nepříjemné pachy při odstraňuje vodky odpařuje. Mělo by být ošetřeny na věci. Pod paží a límce může být dále rub.

Unikátní zařízení pro odstranění plísní a zápachu

Moderní technika má parní boxy pro čištění a žehlení. Mop můžete umýt okna a strop. Souprava obsahuje železo set-top boxy pro čistící obklady a nábytek. oblečení napařovací řeší několik problémů:

V případě, že dům má parního generátoru nebo jiného zařízení z této skupiny, je třeba všechny oděvy zpracovány s ním.

Zvlášť účinně vyřešen problém pro věci, které nelze prát a žehlit obvyklou Železo:

 • kůže, umělá kůže;
 • kožešiny;
 • teplé bundy;
 • vrstva silné látky;
 • šaty s flitry, kamínky a dalších dekorací;
 • přírodní hedvábí;
 • vlna, kašmír.

Parní generátor - vynikající nástroj pro boj proti zápachu

Vyberte příslušný nástroj a režim. Před zpracováním věci by měly být dobré setřást přebytek prachu. Po odpaření viset na slunci a průvanu po dobu několika hodin.

Second hand oblečení vůně rozeznatelné a dlouhotrvající

Věci prodávají za nízkou cenu, bez ohledu na to, zda jsou nové nebo byly použity, mají silný zápach. On je nejen nepříjemné, ale také dává v místě prodeje věcí. Jak se zbavit rychle a se zárukou.

 1. 1 rozeberte věci barvou.
 2. 2 roztok Namočte v 50 ml kapalného amoniaku v kbelíku vodní pólo. Přírodní látky až 3 hodiny při syntetické 6 hodin.
 3. 3 Squeeze, visí na laně ve dvoře.
 4. 4. Když se hlavní vlhkost erodovat, promyje v přístroji.
 5. 5 Po opláchnutí kondicionér nebo přidat jinou chuť.

V případě, mezi věcí je takové, že nemůže tolerovat amoniak, mohou být použity sodu a sůl, s přídavkem octa vody. Příchuť zvolit lehkou vůni citronu nebo jablka.

Silné chemikálie, který se stará o věci z druhé ruky se eroduje. Z tohoto důvodu, v jakékoli metody zpracování prvního a nakonec musí vydržet vnější.

Prevence zápachu

Hlavní příčinou vzniku nepříjemných pachů - vlhkost a nečistoty. Proto je dost být dobrou hospodyni, aby přijaly preventivní opatření proti plísním, molům, roztoči a jinými parazity, a zápach věci nedojde.

 1. 1 krát a visí ve skříni ve spíži pouze čisté a suché věci.
 2. 2 Pravidelně větrání místnosti.
 3. 3 Proveďte jarní úklid a otřete všechny řešení na police octa.
 4. 4 Nedávejte do skříně špinavé věci se stopami potu skvrny.
 5. 5 věcí, které nejsou v provozu, 2 krát do roka extrahovat a suché, zejména oděvy.
 6. 6 stanoven na pultech levandule Melis, heřmánku, pelyňku nebo připravený sáčku s sušených bylin.

Zbavit vlhkosti může být pravidelné větrání, sušení ohřívač s ventilátorem. Může být umístěn v blízkosti otevřeného skříň vonné svíčky, zalijeme ve vlhkých koutech sorbentu, neexistuje žádná možnost, aby se opravy a zateplení místnosti.

Dohánějí na domácí práce a úklid tak snadné, „pick up“ parazita, protože kontakt s nimi prostě nevyhnutelné, zvláště pokud máte domácí zvířata.

Příznaky výskytu parazitů v těle může být:

  • častá nachlazení onemocnění, akutní respirační infekce, bolest v krku, kašel
  • Pokračující alergická rýma, červené oči
  • kožní alergie, svědění, ekzém
  • Bradavice a papilomy
  • bolesti hlavy a různé bolesti a křeče v vnitřních orgánů

Pokud máte pocit, časté onemocnění, stačí držení těla očistu. Jak to udělat, přečtěte si doporučení parazitolog Dr. Rykov.

Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace na těchto stránkách jsou poskytovány pouze pro informační účely. Před použitím nějaké doporučení

Vždy konzultovat s spetsialistom.Polnoe nebo částečné informace kopírování z místa, aniž

Tip 1: Jak se zbavit zápachu na oblečení

 • Jak se zbavit nepříjemných pachů na oděvy
 • Jak se zbavit zápachu v bytě
 • Příčiny zápachu v intimní zóně
 • - káva nebo máta peprná;
 • - vinyl kryt pro oblečení;
 • - ocet;
 • - detergent;
 • - jedlá soda.

Je-li sušič vypnut předtím, než se věci vysychají svůj konec a věci se staly nepříjemný zápach, dát sodu na oblečení a dosushit věcí. Soda pohlcuje všechny pachy.

 • zatuchlý pach na oblečení
 • Jak odebrat kyselý zápach oblečení

Tip 2: Jak se zbavit zápachu na oblečení

 • hydrogenuhličitanem
 • ocet
 • vanilkové esence
 • bavlněná koule
 • noviny
 • borax
 • Borax. Článek od encyklopedie 2018

Tip 3: Jak se zbavit zápachu plísní na oblečení

 • - amoniak;
 • - ocet %;
 • - bělidlo;
 • - voda;
 • - práškový prací prostředek;
 • - železo;
 • - dva čistou látkou.

Tip 4: Jak se zbavit nepříjemných pachů v místnosti

 • Osvěžovač vzduchu, vonné tyčinky, éterické oleje, citrusová kůra
 • Jak se zbavit zápachu v bytě

Tip 5: Jak se zbavit nepříjemného zápachu podpaží

Tip 6: Jak se zbavit zápachu tabákového kouře

 • - ručníky,
 • - ocet,
 • - „Vanish“ pro čištění koberců,
 • - prášek na praní,
 • - kůra citrusových plodů,
 • - kávová sedlina.

Tip 7: Jak se zbavit psa zápachu

Tip 8: Zápach z úst, nebo jak se zbavit silného potu?

Hlavním důvodem, proč se pot zápach získává, je množení mikroorganismů v něm. Pro ně je vlhké prostředí v podpaží je považován za ideální místo pro chov a aktivity. Zvýšená sekrece potu může být také příznakem nemoci. To se vyskytuje nejčastěji v rozporu se kardiovaskulárního systému, štítné žlázy, jen několik dní před začátkem menstruace.

Tip 9: Jak se zbavit zápachu potu

Tip 10: Jak se zbavit místnost zápachu

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 5