Jak se zdobí pokrmy 100 nápadů pro zdobení

Jak se zdobí pokrmy 100 nápadů pro zdobení

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

COOKING - vše PRO jídlo!

Art of dávání a zdobení pokrmů tažené především na vkusu a představivosti konkrétního člověka, ale pro svůj výtvor byl skutečným uměleckým dílem, musí splňovat určitá pravidla. To je důvod, proč v této oblasti jako v ostatních oblastech je znalecký posudek je vždy určitá záruka úspěchu.

Možnost, aby se jídlo krásné - jedna ze složek vaření. Pro tento účel ozdoby vyrobené z široké škály produktů (zeleninu, bylinky, ovoce, atd.) Tyto ozdoby mohou být samy o sobě samostatný jídla: v prvním případě to bude předkrmů, salátů nebo ovoce jako zákusek, v druhé - jen dekorace, které jsou umístěny na deskách nebo na stole (nebo večeři s studené kuchyně).

Před tím, než přímo k výrobě šperků, kterou si vyberete, ujistěte se, že máte po ruce potřebné nástroje. Jsou dost jednoduché a úspěšně doplňují standardní sadu kuchyňského náčiní.

Nejúplnější sada obsahuje ostré nože, nůžky, různé velikosti nuazetki (polokulovitý lžíce s ostrými řeznými hranami), yaytserezku nůž k odstranění kůry z citrusových speciálně upravené vybrání pro odebírání jader jablko, několik kovové formy pro sušenky a tryskami pro cukrářský obalu nebo injekční stříkačky, a kartáč. Nenechte se zmást, tento dlouhý seznam - nejčastěji se jedná o nástroje, které lze snadno zakoupit v každém specializované prodejně.

PRAVIDLA VÁZÁNI

Zde se konečně jste získali všechny potřebné kuchyňské nářadí. Nicméně, toto není dostačující, aby okamžitě přesunout do kategorie mistrů zdobení pokrmů. Existují určitá pravidla, která umožňují vaše kulinářské výtvory udělat dojem na hosty.

Pamatovat na to hlavní: Miska a dekorace, které se doplňují, musí být vzájemně kombinovat. Ve skutečnosti, často stačí držet se obvyklou kombinací některých výrobků, a originality by měly poskytovat dekorace sám. Ano, brambory - ale ve formě houby nebo blatouchy - dokonale doplňují maso. Citron ve formě růže nebo motýl zdobit pokrmy z ryb a mořských plodů.

Velmi často se stává, aby bylo dosaženo co nejlepší efekt je třeba omezit množství šperků. Některé pokrmy vypadají mnohem lépe v jeho přirozené formě. Pokud to hlavní, „Crown“ pokrm krásně zdobené a vypadá skvěle, to nic nemění na účinku, který vyvolávají, zatěžují každou možnou poskytnutím jiné pokrmy.

Umístění jednotlivých elementů

pečlivě přemýšlet o tom, kde a jak budou umístěny všechny prvky výzdoby. Nezapomeňte, že jakýkoli pokrm s dekorací přitahuje mnohem více pozornosti, než bez ní. Vyberte si jídlo, které není schopen soutěžit v kráse s vařené a zdobené pokrmu.

Na výzdobu tě vypadá úžasně, se uchylují k kontrastní barevné kombinace. Pro použití zelené zelenině, jako je pór, okurky, petržel nebo řeřicha, oranžová - mrkev, červená - rajčaty a řepné šťávy, bílý - natvrdo uvařená vejce nebo tuřín ... Zbytek doplní vaši představivost. Je užitečné mít v kuchyni jako koření patrel (patrel): může být použit k malování v hnědé neutrální barvy zeleniny, jako jsou brambory.

Jasnost, preciznost a přesnost

Vaše šperky budou atraktivnější, pokud jsou vyrobeny pečlivě. Řezání výrobků jednotlivých ornamentů, ujistěte se, že řádky ozdobných výřezů jsou jasné a stručné, s použitím různých druhů možných tvarů pro vybrání. Pravidelně brousit nože. Kromě toho, před podáváním jídla na stole, nezapomeňte otřete okraj desek.

Použít k vytvoření ozdoby na bázi produkty nemusí být nutně určeny ke konzumaci. K výrobě různých šperků a její části jsou často používány syrových potravin, které nemohou být vařené, protože jsou zároveň ztratí jejich dekorativní kvality. Například, surové, a tak pevné, brambory nebo vodnice jsou použity pro generování bílé květy, a surové cukrové řepy řez červenými květy. Totéž platí i pro mrkev, které by měly být vlhký a svěží, že z něj lze snadno vyrobit celou řadu prostorovém uspořádání. Salát, bobkový list, máta, pažitka, pórek výhonky, slupkou okurky nebo sladká paprika lze s výhodou použít pro výrobu kulinářských listy a stonky květin. A konečně, citróny, pomeranče, melouny, melouny snadno transformovány do nejrůznějších košíky, plachetnic, v legračních zvířat.

Barva je obvykle slouží jako prostředek pro vytváření nebo zdůraznit chuť jídla. Potřebujete-li se uchýlit k barviv, používat přírodní produkty, barvu a příjemnou chuť. Například, na odstín zeleniny, použít šafrán a další koření (paprika, kari) a pro udělení požadované barevné omáčky, jako je majonéza (nebo krém), jsou přidány kečup, rajčatový protlak. Kromě toho, majonéza (nebo smetana), která je často přivádí do studené ryby, čerstvé zeleniny nebo vařená vejce mohou být maloval v zelené barvě s petrželkou šťávy nebo přidáním jemně nasekané špenátové listy.

dekorace předem připravit teplých jídel. Konec konců, oni by měli co nejdříve uspořádat misku až se dostane za studena. V opačném případě ztratí hodně ze své chuti.

Těsně před jemně podávat pokrmy z ryb, masa, grilované nebo vyplivnout ptáci „procházku“ je štětcem namočeným v rostlinném oleji. To dá smažené kůrky lesk a aby se jídlo ještě chutnější. Zlepšit barvu a lesk studených jídel a občerstvení jsou potaženy tenkou vrstvou jedlé želatiny.

Slavnostní jídlo: Nejlepší recepty a tipy

Pomander pomeranče s hřebíčkem

Pomander - Francouzský řemesla, které po několik staletí jsou nezcizitelnou voňavé dekorace zimních slavností. Slovo «pomander» pochází z francouzského «pomme d'Ambre»: renesanční tzv aromatické kuličky ambry, které byly vyrobeny v Benátkách a byly použity pro aromatem prostor.

V průběhu doby, slovo „pomander“ se stal známý jako kulatých lahví vyrobených ze stříbra, zlata nebo ze slonoviny, což umožňuje delší dobu udržet původní koláč chuť.

Pomander ovoce se objevil ve Francii na počátku dvacátého století. Francouzsky pomander visel ve skříni prádlo dát spodní prádlo vynikající chuť.

Pro tento účel obvyklé jablka, vysuší koření ve zvláštním způsobem.

V Anglii bylo citrus pomander. Byly vyrobeny z pomerančů, hřebíček, skořici a jiné koření. Tato vůně se stal symbolem Vánoc a Nového roku.

Pomander mohou být vyrobeny z jablka, citrony, pomeranče a limety.

K dispozici je klasický recept na směsi koření pomander (na základě 4 ovoce):

- 1/2 šálku mleté ​​skořice

- 1/4 šálku mletý hřebíček

- 2-4 čajové lžičky (navršenou) muškátový oříšek

- 2-4 lžičky mletého nového koření

- 1/4 šálku drcených orris

Pak se dřevěnou hůl a prorazí kůži plodu. V každém otvoru vložky hřebíček hřebíček hojně posetý směsí koření a místa v krásné tkaniny vaku. Pomander budou postupně vysychat a asi šest měsíců vylučovat vůni po celé místnosti.

Ve zjednodušené verzi jen hole v oranžové hřebíčku a lehce pokropí se směsí koření. Za novoroční výzdoba klobouky gvozdichek někdy barveny zlatou barvou.

Můžete pověsit tyto voňavé kuličky po bytě, si můžete dát zavřít .... Přinášejí radost a vánoční náladu v každé domácnosti!

„růže“ vyrobené z brambor (tuřín, řepa), smažené

Takový smažené „Rose“ může být vyrobena z brambor či řepy ( „Bílá růže“) nebo z červené řepy ( „červené růže“). Červené růže může být vařené brambory, to barvení řepné šťávy. Brambor je žádoucí, aby se ve středním věku - od mladých bramborové plátky jsou poměrně křehké.

„Lístky“ budoucnosti „Rose“ 1-1,5 mm tlusté pohodlně vykrojené ze syrových brambor ve speciálním struhadle na zeleninu.

A pokud ne, pokuste se řezat ostrým nožem co nejtenčí a jednotné tloušťce. „Okvětní lístky“ by měl dostat tenké a průsvitné.

Jeden destičky řezat tlustší (3-4 mm) snížit ze svých dlouhých měsíčky čtvercového průřezu pro centrální „pupeny“, kolem kterého jsme navertyvat „okvětní lístky“.

Potom se „smola“, „pupeny“ a párátka pro štěpení „růže“ miska namočené do studené vody, které je nutné přidat sůl (na 1 litr 1 celou hodinu. Lžíce soli) po dobu 2-3 hodin. To zmírní sklon vzhledem k rozpouštění škrobu a učinit je mnohem poddajnější kroucením „růže“.

Párátka potřebovat nejmenší, které naleznou na trhu. Kdyby prevaritelno není máčet ve vodě po dobu 2-3 hodin a „lístky“, pak se bude hořet při smažení na rozpáleném oleji z růží.

Zahájena výroba růží:

Take centrální „bud“ a těsně obvorachivaem to jeden lístek. Pak další kartu, a upevněte ji na druhou stranu. Po tom, připevněte kus bud párátka.

Po tom, zabalit ostatní lístky mírně odklonění je seshora na „Rose“, aby otevřené, „rozkvetla.“

Je nutné striktně dodržovat pravidlo: jeden okvětní lístek - ve směru hodinových ručiček, a další - proti směru hodinových ručiček.

Čím větší chceš dělat „růže“, tím více používat lístek a upevnění jim párátka.

„Rose,“ a pak jemně setřásl z vody a ležel na ubrousku, aby poobsohli 3-5 minuty. V opačném případě, horký olej přebytečná voda bude „explodovat“ a postřikovačů. (Necháte-li mokré růže ve vařícím oleji, pak by to bylo dlouhé a únavné mytí kuchyň s kousky tuku).

Zatímco schne růže, dát na oheň malý kotel s rostlinným olejem a směs se zahřeje na požadovanou teplotu.

Chcete-li zkontrolovat, zda je olej zahřeje natolik, aby se plátek z misek, obsushivayut jeho ubrousek a padají do oleje. Objeví-li se bavit a syčení bublinky, je olej je připraven na smažení, a pokud tam je málo syčení, pak musíme ještě chvíli počkat.

To znamená, že olej dosáhne správné teploty.

Pomineme-květinovou hlavu a pokusit se jej z válce z jedné strany po dobu 1-2 minut. V tomto okamžiku jsou všechny lístky raskroyutsya.Teper jemně převrácený jej a smažíme ze všech stran dozlatova.

Když je „růže“ Křupavá získávají barvu - je to hotové.

Vyjměte z kastrolu na papírovém ubrousku okapat přebytečný olej. Lehce osolíme.

Když je „růže“ mírně poostynut odstraňte párátka. pokud malé zase vytáhnout ven snadno a teprve poté ji kolem podélné osy.

Ready „Rose“ nechce rozpadnout na „plátky“, a že mohou být pečlivě přenést na desku a slouží jako samostatný pokrm připraven, ať už jako dekoraci pokrmů.

„Perly“ z octa balsamico

Vyžaduje: -1 šálek rostlinný olej bez zápachu morozilnyyu dát v komoře po dobu alespoň 30 - 60 minut (olej, musí být za studena, ale ne mražené); -150 ml balsamico; -2 g agaru (rostlinný želatina); -shprits (možné a pipeta)

Balsamico + agar míchání vařit (ne vařit), nechá se vychladnout na 5 - 10 minut.

Dial do injekční stříkačky a pokles nalít vonný zhileyny ve studené máslo.

Pomocí lžíce skimmer sbírat perly, opláchněte nádrž na studenou vodu. Vypustit vodu, a perly používané do salátů.

Odpověď na otázku, proč to všechno? To se provádí, aby se překvapit favorit hosty a novou podobu běžného výrobku. Je velmi zajímavé, když se „vejce“ praskla na jazyku opouští chuť omáčky.

Dříve dobře vaří voda (a získá se čirý led) vrstva se nalije do forem na ledu a mrazu.

Na zmrzlý led nalijeme tenkou vrstvu vody a šíří jasné krásné plody.

Znovu zmrazit mít Mražené jahody dobře mohlo objevit.

Naplňte formy okraj vodou a dejte do mrazáku pro dokončení zmrazení.

Růže opláchněte studenou vodou, jemně setřást květin a kapky vody ponořit do mírně teplé (ale ne horké!) Jelly řešení polutorokratnoy nebo double síle (z toho, co je napsáno na obalu želatiny).

Hojně posypat cukru nebo fruktózu a do lednice na dokončení ostudneniya želé roztok (asi 2 až 3 hodiny).

Cukerné růže použít k dekoraci různé zákusky, koláče, nebo sloužit jako dekorace čajového stolku a sladkosti.

Okurka „rybí kost“ ozdobit silvestrovský stůl

Můžete si také vytvořit „herringbone“ z uzeniny a sýry.

Původní brambory dekorovat saláty a předkrmy

Tenký a ostrý nůž sníží brambory jemně tenké, téměř průhledné plátky.

Nebo použít struhadlo k řezání tenkých třísek.

Kladen na plátek snítkou petrželky.

Položí další plátek a shromáždit kolem okrajů, aby se tyto dva plátky stejné velikosti.

Fry na horkou rostlinného oleje na obou stranách.

Smažené řezy s solí a horké předloží ke stolu.

Vánoční výzdoba bramborové růže.

Hvězdičky řez sladké papriky (žlutá, červená, zelená) a nastavené na růžích po upečení před podáváním.

Vánoční růže na fotografiích připravených s dvojnásobným počtem žloutky.

Potřebujete: • 0,5 kg brambor • 3 lžíce. l. smetany • 3 lžíce. l. Parmazán, strouhaný na jemném struhadle • 1 vaječný žloutek

Vařené brambory v osolené vodě po suchém bitu dostupnosti, po vypuštění vody na vaření a sejmutí krytu při velmi nízké teplotě.

Potom, aniž by ochladit rychle a důkladně prohněteme dohladka.

Přidejte žloutek, smetana, sýr, dochutíme solí, čerstvě mletým pepřem a špetkou muškátového oříšku.

Vše důkladně znovu a hníst lehce porazit lžící.

Pyré by měly být tekuté, homogenní a bez hrudek nerazmyatogo brambor.

Použití pečivo sáček naplněné „hvězda“ transplantovat „růže“ na pečení, vaření položené papír (cm. Nad předchozím receptu „Bramborové rozeta pro zpracování potravin“).

Pečeme v rozety předehřáté na 200 ° C. S troubě asi 20-25 minut, dokud lehkého zhnědnutí.

Ready „růže“, může posypat kořením podle chuti.

Vánoční jablko dekorace pro sváteční stůl.

Plátek není zatmí, maže citronovou nebo kyselinu citrónovou. Lze řezat z jablek srdce a vložit jinou barvu ve výřezu.

• těsto na sušenky nebo pečiva s příchutí pečiva nebo sladké v soda a zakysanou smetanou či perníku či perníku - je to vaše volba (můžete tónovat těsta kakao nebo strouhaná na jemný prášek suchých plodů)

• protein-sacharid poleva (180-200 gramů práškového cukru a 1 kuřecí protein)

• potravinářské barvivo k barvení glazura

• pečivo pytel a tryska №1 (nebo plastové soubor se zkoseným rohem)

Těsto zpracujeme, roll to do vrstvy asi 7-8 mm tlustý, snížit výseky a přišel na pečivo dělat 2 otvory v nich, jak je znázorněno.

Otvory lze snadno provést trubku na koktejl.

Pak pečeme naše sušenky a dát jim zcela vychladnout.

Námraza recept je dost jednoduché - 1 kuřecí protein postupně trituruje s 180-200 g práškového cukru.

Prášek by měl mít dostatečnou kvalitu, aby se zabránilo tvorbě hrudek.

Množství cukru v polevě je zvolena z důvodu pohodlí, tento obraz s glazurou - to by neměl být příliš silný nebo příliš tenký.

Glazura může být ponecháno bílé a zdobí malovaný její piškotem barevnou páskou - to bude velmi krásné.

Můžete přidat několik glazura kapek potravinářské barvivo požadovanou barvu a důkladně promíchejte.

Glazura lehce vytáhnout sušenky na cestu a kolem otvorů pro stuhy.

Potom se prostor uvnitř krycí glazury mrtvice.

Dáváme dost polevu na suchých sušenek - ne méně než 6 hodin lepší - 1 den.

Na suché glazury může dělat různé vzory a různé barvy glazury schnout 1 den déle.

Dokud poleva zaschne na papír z tiskárny nebo zápisu z rukou jejich přání, blahopřání, předpověďmi.

kousky velikosti papíru by měla být blízko k velikosti cookie.

Listy válce s štítky v rolích a svázat je s pásky do jater od dobře vyschla glazury.

Varianty registraci sušenek s blahopřání:

Poznámka: Vzhledem k tomu, 2017 - Rok kohouta, je nutné brát pouze křepelčích vajec. Dostáváme žádné sněhuláky a snegovichki!

• vejce natvrdo (kuřecí - 8-9 minut na kartě varu ve studené vodě, křepelka - 5 minut)

• shampurchiki dřevo na grilování

Přerušila jsem mimo špičky vajíček tak, aby byly trvale udržitelné.

Pro výrobu klobouků sněhuláka řez dva plátky mrkve o různých průměrech. Velký kruh odříznuti od tlusté konce a trochu na tenkém konci.

Dřevěná shampurchik odříznuté na jednom konci na délku, která se rovná výšce dvou vajec stanovená na sobě. Při řezání, to znamená, že v řezu nebyl čipy.

Náš vyškolený shampurchika jeden konec ostrý, druhý - hloupé.

Špičkou shampurchika udělat center mrkev kruhy otvory.

Se potom vloží do kružnic shampurchik tupým koncem, jak je znázorněno.

Poznámka: Pro křepelčích vajec, můžete použít dřevěné párátko.

My jsme dali dvě vejce na sebe a na horní části svisle strčil do nich shampurchik s mrkvovou kloboukem.

Zbývá zdobí ji s hráškem z černého pepře (bude oko sněhulák a tlačítka na břiše) a nakrájíme mrkev klín ukazuje nos.

Poznámka: Pokud se sněhuláci jsou určeny pro děti, oči a knoflíky vystřižených z černých oliv nebo krusty chleba.

Hrách pepř a mrkev nos vložen do vybrání provedené ve vaječných bílků ostré konce, například, shampurchika.

Zdobit sněhulák petržel větvičky a podáváme.

Oblek rajčata švestky odrůd. Snížit na polovinu diagonálně. Na tupým část shpashki nebo párátka potřeba lepidlo formu řez bílého plechu.

Pro přípravu sýr koše třít na jemném struhadle 200 g pevného sýra. Smíchejte s lžící plnou kukuřice nebo bramborového škrobu, přidá se drcený česnek podle chuti.

Jako jedna z možností. pouze strouhaný sýr tvrdé mohou být použity bez přidání škrobu, a česnek - ochutnat.

Dobře pánev, lehce mazány olejem, nebo suché pánev s nepřilnavým povlakem, 2 lžíce Výsledná směs rozloží na povrch ve formě palačinky ... prostřední by měla být hustší. Jakmile se na jedné straně pevně, pak odstraňte pánev z ohně, držet minutu a vyjměte z pánve umístěním palačinka v obrácené pohár, sklo nebo jinou nádobou, požadovaném tvaru a získá se produkt.

Že v počátečním okamžiku, kdy pohár není narovnal, by mělo uchopit koš na šálek tenkou gumičkou nebo tiskové hadříkem vychladne. Vyjměte koš v lednici na chvíli ... Poté, naplňte salát a podáváme.

Pěkné a chutné na stole bude vypadat řepa vánoční stromky. Vařte řepu nakrájíme na kruzích na úrovni přibližně 1 cm., Ale ne silnější. Krémová vrstva může být provedeno tak, jak na fotografii: 1) Brynza smísí s citrónové kůry, drcený česnek a pepř. 2) Avocado odstranit lžíci, přidáme zakysanou smetanu, pepř a důkladně rozmačkejte vidličkou. Otsadit krém pomocí pečivo tašku. Obloha s čerstvými bylinkami.

příspěvek navigaci

Přidat komentář zrušení odpovědi

MAIL k zasílání novinek WEBU

Podporu naší skupiny - Připojte se nyní!

Provozovat on-line v řadě krása firmy 1 - Oriflame

Zdravá strava: Živá pasta ze semen

kuchyňské spotřebiče

KNIHA - SAFE - originální dárek

„PSYCHOLOGIE LIFE +“ - velmi užitečné informace zde!

Holiday tabulku! Nápady na zdobení pokrmů!

Mnoho ženy v domácnosti mají své dovednosti vaření a zdobení pokrmů při zvláštních příležitostech a každý den samozřejmě obzvláště důležité a pozorností ke každému z nás dává výzdoba silvestrovský stůl. Za prvé, jídla se připravují v jediném dni, a za druhé, každý z nás chce vypadat zvláštní hostitelku, in - Za třetí, jsme hold tradici, kdy chceme uklidnit symbol na příští rok. Ať už je bohatě prostřený stůl, to nás láká svým elegantním názoru, umělecky zdobené, čerstvých bylinek, elegantní salátů, teplých a studených jídel.

Sofistikované předkrmy, neuvěřitelné rohlíky, plněné prasata, husy, ryby. Krásně vyřezávané citrusů, ovoce a samozřejmě masa. Koneckonců, už víme, že náš známý a milovaný „Herring pod kožichu“, salát lze provést nejen v klasické verzi, a zdobené s ostatními možnostmi. Například, dodávané jako „rybí na plášť“, nebo v krásné čirá skla, kdy je každá vrstva viditelná, jako krásné Borodinsky plátky chleba, a tak dále. D.

Zdobení každý přístup mísa kreativně vyjádřit svou představivost, protože to potěší vás, a budete potěšeni schválení vaší domácnosti a vaše hosty.

Stejně jako tento, přidejte k ní:

Není nic lepšího, než sledě pod kožich. ))) Autor děkuje za článek!

Sele dopadlo skvěle! Není nudné Jaro!

Děkuji, Ina, všechny dekorace jsou hodni pozornosti!

S těmito dekorací není nutné čekat na dovolenou, můžete alespoň každý den potěšení dopřát, ještě jednou děkuji, Ina!

Přihlásit se k poslední nahrávku

Zisk na blogu

kategorie site

vyhledávání

  • Vyacheslav nahrávání dieta pro líné: minus 12 kg po dobu 2 týdnů
  • Vika nahrávání Tasty shawarma doma
  • Denis zaznamenat Dieta pro líné: minus 12 kg po dobu 2 týdnů
  • recipeland záznam Jablka tempura
  • recepting nahrávání nové saláty. Slavnostní, krásné a chutné!

Vydělávat spolu s Invest-System

Tři osobní blog a noc. Všechna práva vyhrazena | Při kopírování materiálům aktivní odkaz na zdroj!

Vánoční zdobení nápady jídla

Kašna kreativní nápady mají milenky před Nový rok je plná neuvěřitelnou silou a jasem. Ale stejně tak nestane moc. Výběr není příliš složité způsoby, jak ozdobit vánoční pokrmy udrží svou předchozí nastavení téma tabulky. Můžete jej zde vidíte. Hlavním atributem nový rok stromů. Tento světlý, krásný, voňavý, krásný, že to chci. jíst.

1

2

Myšlenka je jednoduchá - instalace jablko na desku (brukev zelná, pomeranče, tuřín, řepa, jsou kulaté), snížit dno a vystřižené vybrání pro horní - mrkev, okurka. A zdobí „vánoční stromeček“ pomocí párátka, s použitím představivosti a individuální schopnosti.

3

Rybinové okurky na dřevěné špíz, který může nahradit skutečnost, že existuje, a to až do pletací jehly.

4

Nejen proto, že okurky.

5

A kopr jehly hrát roli.

6

Vařené nebo nakládané kochanchiki květák a brokolice mají také šanci proměnit vánoční stromeček.

7

A můžete ještě jednodušší - ležel vrchovatá nakrájený zelený váleček (je-li tato mísa je zahrnuta v nabídce, samozřejmě), a na vrcholu určitě hvězda (. Jako Bethlehem, stejně jako Kreml se) Ale v případě, že není možné stanovit herringbone vertikálně, vždy můžete ji položit vodorovně ,

8

V dnešní době, to je získávají na popularitě jako vánoční dekorace Vánoční věnec. Používání této myšlenky.

9

Kteří nerozumí - je to salát, ale stejně tak mohou zdobit and roll, a něco, pečené nebo šupinatá. Stuhy vařené mrkve.

Tradiční vánoční strom dekorace - koule. Mimochodem, kuličky představují jablka z rajské stromu. Kdysi dávno, když ještě Spasitel Ježíš Kristus není tam narodil v dávné evropské tradici - den rovnodennosti 22. prosince konaly velké slavnosti na počest bohů na oslavu vítězství silami dobra nad zlým silám, které chtějí zničit lidskou rasu zkrácena jasný den a odebírá teplo, soustružení neúrodnou půdu do zasněžené divočiny. Lidé, kteří trpí zimou a strachem, prosí bohy pro spasení a vyrobené oběti, dělá některé z nich dokonce více starověký obřady a rituály. Bohové poslouchali modlitby a oběti přijaly, ale zřejmě to bylo prokázáno, docela viditelný způsob: ten den začal být přidán, dávat lidem naději na rychlý jarní sklizeň a všechny druhy pohody. Vše se radovali, že zlo je poražen a pamatujte, že pomoc přichází od bohů horního svět za svarga Skandinávců, Iria Slovany, pozdější ráje. Ráj v ráji stromu, v souladu s předky, rostou magické zlatá jablka, že pokud budete jíst, budete mít zdravé, téměř nesmrtelný, nadpozemský moc dobře, obecně vše, co je tisíce let později přišel do Bible nazývá poznání dobrého dřeva a zlo, ale později. V těch dávných dobách lidé jsou tak stejně jako všechny nejlepší, které nemají vytvořenou reálnou jablek ráje, byly pokryty tenkou vrstvou zlata, ty, které byly k dispozici, a visí na každé dřevo zelené, v závislosti na klimatu. První pouze zlatá jablka. Když zlato bylo horší než současná, jsme začali nahradit to, co bylo. Současně, s výjimkou jablek přidány do stromu něco jiného jedlého. Perník, sušené ovoce. A co je nejdůležitější, je to všechno na oslavu jíst! To byl hlavní bod. Tuhle věc pohody, zdraví a jiné pozemské hodnoty ráje bohů. Podstatou nakonec vymazal a tradice zůstal a přežil do dnešních dnů. Děkujeme, že předky. Dnes, vánoční strom koule na nezbytnou atributu. Přidáme je do našich prasátko jedlé ozdoby.

11

Dalším podstatným atributem - vánoční osvětlení. Zábavné světla poprvé přivedl do Ruska z Evropy, Petra Velikého, ale mají také své kořeny ve starověku, a to pochází z velmi rituálních ohňů o slunovratu.

12

Na Nový rok se na nás, náš roztomilý Santa Claus! (Nikdo nebude dávat.) Místo šel do Ruska tradici zdobit Santa Claus, vím, že tuto událost, ale řeknu jen na žádost čtenářů v komentářích. Pokud jsou tyto požadavky jsou (aby nedošlo k načtení textové informace, ne všechny zajímavé).

13

Červený kabát a čepice vyřezal z červeného pepře, Spit Maiden tkané vařených špaget, sýrů osoby. (Foto nahoře)

14

A tady je červený klobouk, svíčky, luk - kečup. Je to jednoduché!

15

16

Strouhaný vaječný bílek kapat řepné šťávy - to zmodrá.

17

Naučené krabí tyčinky? To jsou oni. Pouze v rozšířené podobě.

Dalším charakteristickým znakem nového roku zimě, prázdniny, dovolené a dětských odpolední představení a všechny naše dětství:

18

19

Hosté se obvykle shromažďují na Nový rok předem, chřadne v sváteční očekávání, hučení hladové žaludky, a to zejména na posvátném dni dobře připraven asketa abstinence (všem lezl). V tomto okamžiku, můžete použít speciální vesolenkie sendviče s různými malými hmyzu udržet veselou okolí. Pokud tam jsou děti, bude vhodnější.

20

21

22

A děti milují karikatury. A všechny druhy zábavných zvířátek.

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

Pozitivní reakce na hosty veselé zvířátka povzbuzuje ženy v domácnosti, aby tvůrčí extáze.

33

34

35

36

Stále stolní dekorace květiny zůstat iv novém roce.

37

Jen špenát a ředkvičky, a vypadá neobvyklé a okouzlující. Dekorace jakékoliv pokrm, který může být jako salát sbírat do kopce.

38

39

40

41

42

43

44

45

Pro výrobu těchto květů je potřeba mít jakékoliv vhodné formy a znovu špejle.

46

A to je nejjednodušší volba pro řezání metodu zelenina s názvem carving. To vyžaduje ostrý nůž a trochu teorie, které lze snadno nalézt na Ineta.

47

48

49

50

51

To vše je carving. A dokonalost omezení v tomto oboru tam, a my se vrátíme k našemu novoroční stůl. Když už mluvíme o malých zvířat, nesmíme zapomenout na hold v Rusku hypermoderní východním kalendáři. Symbol 2016 - opice. Budeme věnovat pozornost.

52

53

54

A když už mluvíme o opic ve vaší hlavě najednou tam je africký exotické krajiny. Něco takového:

55

Možná, že úkol je zjednodušeno. Salát nějaká, jako pocta jižní charakter tohoto roku. meloun. palma.

56

57

58

Jak by to southern téma si vzpomenout, proč jsme vlastně se setkal. Máme Nový rok! Připomínala tohoto kalendáře.

59

A teď na stole, co je tam, hosté již strávili starým rokem dobrá nebo špatná slova (jako každého dost štěstí) a netrpělivým a radostným očekáváním, nalil přes šampaňské, ve stavu rozsáhlé vzrušení v slzách poslouchal prezidentovi pozdravy (osobně jsem vždycky slzami). Přesně v 12-00 nezapomeňte si něco přát. Bohužel jeden.

60

Šťastný Nový Rok! Štěstí! Zdraví! Více peněz! Šampaňské, víno, vodka a cool, narezochka, předkrm, hlavní jídla, atd.

61

62

63

64

Na fotografii výše misky s řezání z různých občerstvení. Vše, co. Červené peří firebird lze nakládaný zázvor, tenké plátky červené ryby, tence nakrájené mrkve, nasazen na krabí tyčinky. Hlava se namontuje na principu, že fotografie №2, a nadace může být cokoliv až do bramborové kaše vařená v „jednotné“ brambor. Nutně jednotné, a to je lepší vařit a péct. Pak čistý, potoloch bez kapky tekutiny a smíšené. Ukazuje se, velmi hustá, ale plastická hmota, je vhodný pro tvorbu hlavy a krku ptáků.

65

66

67

Dávejte pozor na freestyle nádobí (číslo 67). Další informace o tomto pokrmu v mém předchozím článku zde.

68

A po několika toasty, toasty, předpokládaných vkusnyashek změny nálad s slavnostní až hravý.

69

70

Je nutné mít čas spustit ohňostroj vyzkoušet všechny saláty. A jsou tak neobvyklé.

71

72

73

74

75

Máte-li salát na stole (3 nahoře), to znamená, že budete žít umělce. Nebo ve svém bytě, nebo návštěva šel.

76

Jak se to dělá báječně lesního zázrak prostě není zcela jasné. Proto jsem dal tu retseptik:

Palačinky 2 vejce, sklenici mléka, mouky, cibule, petržel, paprika u barevného tisku, sůl.

Salát: 3 vejce, vařené brambory a mrkev na 2 ks, šunka, majonézu, nakládané houby, čerstvé bylinky.

Vzhled: smetanový sýr, nakládané houby, čerstvé bylinky.

Pechom tenké hnědé palačinky s paprikou, zelené, cibule, maže olejem. Brambory, mrkev a tři vejce na hrubém struhadle odděleně a smícháme s majonézou (nebo zakysané smetany), kopr a sůl. Houby a plátky šunky a sekat i samostatně, jsou smíchány s majonézou a koprem. Rozkládá se na potravinářské fólie tabulky, všechny palačinky řezané přesně na polovinu průměru (vyhradit pár kousků pro výrobu kořenů pahýlu) tuků jednu stranu sýrem a uvedenými na filmu překrývají, kombinující hladké úseky. Ucpávkový, aniž by se míchaly vrstvy jsou naskládány na pancake proužky. Dále je přivrácená strana filmu se zvedne a všichni jsme se zase vrátit, vrazil, odstraňte ochrannou pásku. Jedna plochá strana pahýlu je již k dispozici, druhý řez čistě. Sada na misce. Přidejte pahýl kořenů malé palačinka rolích. Přestávky zakrývat rozpuštěným sýrem. Obracíme naši jedinečnou kreativitu a vayaem těchto polotovarů realistický pařez zdobení greeny, cibulí, žampiony. Můžete udělat muhomorchiki, květiny, co někteří hmyz, malá zvířata, atd .Fantaziyu žádoucí, aby obsahoval. Salát v nahradí jej s vaší oblíbenou. Delight hosté odmění za vaše úsilí.

Pokud máte svůj vlastní rodina oblíbený retseptik, časově testovány, podíl v komentářích. A po Novém roce, aby fotografie svých děl. Jsem si jistý, že budu vděčná nejen mě.

Helen, Děkujeme vám za návštěvu. Jsem velmi rád, že recenze. Šťastný Nový Rok.

Velký, velký výběr. Děkuju.

Olga, děkuji za účast a pro přezkoumání. Jsem velmi potěšen. Šťastný Nový Rok! Štěstí! Zdraví! Hodně štěstí ve všem!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1