Jak se zdobí rámeček obrázku

Jak se zdobí rámeček obrázku

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

17 způsobů, jak cool rám s rukama

Foto rámeček vyrobený vlastníma rukama, se může stát a bytové dekorace a skvělý dárek pro blízké. Aby se původní „frame“ není tak těžké, je třeba jednoduše ukázat trochu představivosti.

AdMe.ru Shromáždil jsem pro vás několik zajímavých nápadů, které vám pomohou vytvořit krásné a jedinečné fotorámeček pro vaše oblíbené obrázky.

Normal rám může být přeměněn pomocí několika umělých květin. Více informací zde.

Ozdobte krabici s dítětem světlé výstřižky z jeho oblíbených komiksů. Krok za krokem průvodce je k dispozici zde.

A jak se dělá právě takový krásný rám s použitím balicí papír a odpadní materiály, podívejte se sem.

Chcete-li se dozvědět, jak se obrátit staré okenní rám v chladném rám pro obrázky, čtěte zde.

Podrobný master class o tom, jak měkké a pohodlné rám obrazu s rukama, tady.

Foto rámeček z větviček a mechu nejen připomínat památné události, ale také ozdobí domov. Podrobný návod na vytvoření této krásu zde.

Rám z tlusté a hrubé větve také vypadá skvěle. Krok za krokem fotky zde.

Přebytečných tlačítek, které jsou téměř v každé domácnosti může být skvělým prvkem interiéru. Mnoho dalších zajímavých nápadů zde.

Vzhledem k tomu, že je to jen pár minut pomocí lepicí pásky nebo dekorativní Washi pásky, aby se jasný rámec, který oživí váš interiér. Krok za krokem si můžete prohlédnout zde.

Rám, zdobené mušlí a kameny, bude velkou připomínkou odpočinkovou dovolenou. Dokonce i více nápadů pomocí granátů zde.

Skutečnost, že je nutné vytvořit tuto původní krabici, se můžete dozvědět zde.

Chcete-li se dozvědět, jak vytvořit trojrozměrný snímek měkké příze nebo nitě, najdete zde.

Original, dostupné a jednoduché na provedení. Podrobné instrukce krok za krokem zde.

Obsah rám několik zátky od vína, jak zde bylo hotovo.

Dekorace pro váš snímek může sloužit jako čočka a jiných zrn nebo semen. Jak to udělat, můžete vidět zde. A můžete udělat voňavé rám kávová zrna a tyčinky skořice.

Dokonce si můžete udělat snímek dvojice nežádoucích časopisů a novin. Více informací zde.

Můžete si také sjednat krásně zasazeny do quilling techniky. Jak to udělat, je zde zobrazen.

Neobvyklé dekor nápady fotorámeček s rukama

Fotografie - uložit celou řadu momentů. Ukládají život sám. To je důvod, proč vždy, a to i v digitálním věku, lidé jsou umístěny na stole, umístěné na stěnách fotografie spojené s tím či oním událost nebo osoba. Uzavírat ve stejném rámu šablony hýčkané vzpomínky nechtějí. Z tohoto důvodu, dekor rámy vždy bylo, je a bude v poptávce. Zdobení rámečků s rukama reálně téměř všichni, je to zábava, budete se cítit jako skutečný tvůrce.

Základem pro práci můžeš levný nákup orámovaný nebo řezané sami z lepenky.

 • První Nejběžnější způsob, jak ozdobit fotorámečky: něco na hůl. A toto „něco“ - bez hranic moře;
 • okleit v decoupage stylu;
 • Původní barva s použitím různých médií;

 • Rám může být vyroben z měkkého materiálu;
 • obtyanut pleteniny;
 • vyzdobit tkanina;
 • obrazová motouz zábal, různé nitě, stuhy, krajky;
 • vyrobené z dřevěných větví;
 • dokonce může péct (ze soli těsta).

Tento seznam by mohl pokračovat do nekonečna, omezí to může omezit poskytnuta pouze fantazie vás.

Lepidlo na rámu může být velmi mnoho, záleží na vkusu a fantazii mistra.

Původně se podíváme rámy, zdobené knoflíky, zvláště pokud jste vyzvednout stejnou barvu. Nicméně, to není nutné. Požadovanou barvu uniformity lze získat pomocí akrylové barvy. Například tlačítka, na které se vztahuje na zlatou barvou, transformována nepoznání náhoda neměl čas se dostat do koše starý rám obrazu.

Časem se tyto věci v hojnosti akumulovat každou ženu. To vše může být jedinečná kolekce materiálů pro výzdobu svých rukou elegantní rám s vaší oblíbené fotografie, stojí za to přilepit na předem plánovaný vzorek, ornament.

Tip: Můžete použít celé brože, korálky, korálky, perly a zajímavé kousky skla, kusy zlomené hrnčířské hlíny, mozaikové prvky.

Vkusně rámy v přírodním stylu, vždy přitahuje pozornost. Konec konců, my všichni - děti přírody.

Kávová zrna, čočka, žaludy

Něco může jít do obchodu a vytvořit jedinečné složení.

Kávová zrna přijdou vhod nejen aby si osvěžující nápoj, ale ukáže být vynikající materiál pro zdobení rámů obrazů s rukama: mají nádhernou vůni, strukturu originálu, ušlechtilý barvu, nemají zkazit. Moc času nebude pokračovat v práci, taky: není tak těžké s pomocí lepicí pistole nebo lepidlo PVA pevně oblitsevat kávová zrna standardní rám obrazu, který je zaručeno, že bude nová tvář v čele interiérové ​​doplňky.

Taková může být provedeno výměnou kávových zrn čočka, dýňová semena, žaludy, zástrčky a jen hole.

Creative řemeslníci nepřehlédnete obyčejné šišky: strojky odděluje každý oplatek a vložit rám. Časově náročné, samozřejmě, ten případ, ale stojí za to - velmi pěkná práce. Práce lze mořit.

Tip: Chcete-li rám s rukama nad hlavou voňavá, koupit hvězdičky anýzu a badyánu a najít své místo v celkovém interiéru.

To je jeden z vděčných materiálů zdobí svých rukou fotografický rámeček. Pro registraci je třeba mušlí různých tvarů a velikostí. Ale kuchyňský dřez v bookletu je vhodné používat zajímavé skluzavky, mořské kameny a jiné nálezy z moře nebo břehu řeky.

Tento krok k vytvoření vlastních rukou výlučné působnosti může jít na papír, který je v normálním případě s výhledem na smutný osud sběrového papíru. Velmi originální obrazové rámy, zdobené trubky z papírové ko-podávají se svými obchodními novinami a časopisy.

Mohou být krátký (vložený konec) a podlouhlý - použití v horizontální poloze.

Další myšlenkou dekor: jilm - velmi účinnou formou přírodních materiálů. Vyříznout kus kůry do pěti pásem. Čtyři bude skutečný snímek, pátý může postavit.

Transformace obyčejný rám obrazu v provedení, jak je to možné, s použitím soli těsto. Myšlenky na každý: někdo bude zdobit své květiny a název Někdo dítěte, je znázorněno na obrázku, roletu. Ale nejprve je nutné, aby bylo co nejvíce těsta: hníst ji ze soli pohár, dva šálky mouky a vody. Dosažení konzistence hlíny, začne vyřezávat koncipovaných dekorací přímo na rohu fotorámečku - takže těsto bude mít požadovaný tvar na základně, a žádný problém lze lepit na své místo. Na 20 minut, dát do trouby. Nechte vychladnout, jsme se lepí k rámu a začít malovat jakoukoliv barvu. Můžete dokonce jeden z aerosolu může neomezila. Posledním krokem je povlak laku (to je lepší, aby dvě vrstvy), a vysuší se.

Jestliže rodina má dceru, počet ozdobné špendlíky a gumičkami roste exponenciálně. Roztomilý cetky zdobené, jako jsou květiny, ve ztělesnění této myšlenky může získat druhý život. Kvete od nepříjemných gumičkami řezat. Ti, kteří se zvětší, připojit k horním rohu rámu pod menších místo kopií.

Výsledkem bude pravda, květina fázi. Můžete nalepit květiny pouze v horní části, přičemž ve spodní části rámu beze změny. Po dokončení tohoto procesu, dát práci na několik hodin pod zatížením. Když se Květy jsou bílé, zbytek bez výzdoby rámu by měla pokrýt stříbrnou barvu, ale můžete a zelená v případě, že navozují jarní louce.

Pro chlapce potřebné samozřejmě jiný styl designu. Jak se vám líbí představa konstrukce fotorámečků v místnosti chlapce autíčka, přednostně jednu sérii? Malý pán jistě ocení tuto pochoutku.

Před nástupem do kuchaře:

 • frame (ne nutně nový, můžete prostě nudit);
 • list brusného papíru;
 • Lepidlo (není-li Dekorční, zředí PVA lepidlo stejné množství vody);
 • kartáč;
 • decoupage swipe card.

Poté se postupuje k procesu dekorační:

 • Staré fotografie rám pre-broušení. Nové, pokud není lakovaná, nemusí zvládnout.
 • Nejprve je třeba vyříznout z ubrousků nebo karet požadovanou oblast, pre-měří samotný rám, nesmíme zapomenout ani na okraj vyžadoval pro zpracování hran.
 • Kartáč (houba může být) opatrně použít lepidlo na přední části rámu. Pak místo na správném místě připravené obrazu a vyrovnejte jej a ujistěte se z fragmentu Bonded se vzduchové bubliny. Udělejte to ze středu, postupně se pohybuje až k okrajům.
 • Potom, jen dvě minuty, aby rámeček pod něco těžkého, jako je masivní knihy.
 • Aby se odstranil přebytek hedvábného papíru kusy, pilník na nehty švihnout hrany rámů (úhel by měl být tlak 45). Stejným způsobem, odstraňte zbytky z centrální části.
 • Nakonec použít další vrstvu lepidla na suchý a rám.

Široký výběr decoupage ubrousky nutně vám umožní zvolit způsob realizace myšlenky a vytvořit unikátní kus.

Další možností Decoupage fotorámečky

Chcete-li přidat předchozí sadu materiálů barev a laků.

 • All prime dřevěný povrch rámu v několika vrstvách s sušení každého, bílou akrylovou barvou.
 • Z decoupage ubrousky budete muset vystřihnout obrysy obrazu se vám líbil. Do tohoto pečlivě - křehký materiál se snadno poškodit.
 • Vrstvy se oddělí papíru, z nichž vložka opouštějící hlavu, s požadovaným vzorem pro další práci.
 • Naneste lepidlo na rámu, umístěte připravený výkres. Kartáč s lepidlem pohyby vyhlazovacích jít nad obrázkem. Stejně tak i všechny ostatní fragmenty tkáně, které se rozhodly zdobí rámeček.
 • Namíchat barvu na požadovaný odstín a barvy složení posílení. Nezapomeňte, že proto, že budete muset upravit všechny strany.
 • Konsolidovat výsledky, naneste několik vrstev čirého laku.
 • Jako rámec pro fotografie lidí, kteří ocení originalitu, se může stát i na konci procesu století kolu: shromáždit fotografie obecným tématům promyšlený děj, vyfotit či zámek mezi paprsky kolíčky na prádlo - originální dekorace připraven.
 • Není třeba odhadnout, jak reagovat na milovník lovu mu dal portrét v rámu prázdné nábojnice. Samozřejmě, že s upřímnou vděčností.
 • Varianta pro rybáře: připojit rybářský prut háky nebo závorky, pomocí motouz nebo silný provaz původní námořní uzly pověsit je na rámu s fotografií, přidejte několik plováky.
 • Creative rámec pro fotografii se může dokonce stát obyčejná skleněná nádoba: vhodná velikost fotografie dát do nádoby, prázdné místo v něm zadekoriruyte písku, mušle, hvězdice, LED girlandy nebo jiného doprovodu, v blízkosti pozemku obrazu.

Popsat všechny způsoby zdobení svých rukou fotorámečku nemůže být každý den vstoupit do řad fanoušků tohoto druhu výšivky demokratického nových nápadů, které, podle pořadí, se stal podnětem pro další nápady. Tvůrčí proces nikdy nezastaví.

Dekorace rám obrazu s rukama

Fotorámečky slouží k zachování integrity fotografií, ale pokud zdobí konvenční fotorámeček, bude to krásné dekorace interiéru, nebo dokonce originální dárek vyrobený vlastníma rukama na milovaného člověka.

Fotorámeček s rukama může být vyroben z obyčejného kartonu. Pak zdobí ji, aby konečky prstů.

Budete potřebovat: Normální fotorámeček nebo lepenka pro obrazové rámy, lepicí pistole či horkým lepidlem (platí spolehlivější), pak vše závisí na vaší fantazii.

Zbytečných konvenčních tlačítek otočí krásný foto rámeček. Dokonce i šperky bude fotorámečku a jedinečnou výzdobu interiérů.

Idea dekorace fotorámeček široká škála maličkostí. Nebo prostě zabalit rám provázkem nebo nití pro pletení výdeje na požadovanou barvu.

Další foto rámeček může být zdobené korálky nebo korálky jednoduché. Vypadá to velmi bledá, téměř magické.

Pro milovníky pletení - představa fotorámečků ovázanou příze jednoduchý vzor a bambulí.

Fotografie z moře lze umístit do rámu obrazu zdobí krásné mušle, korálky, barevné skleněné kameny a mořských hvězd.

Dokonce i jednoduchý noviny nebo časopis mohou být barevné dekorace fotorámečků.

Pro milovníky kávy - Rám z kávových zrn. Malé mořské kameny přinesli od moře bude vypadat velmi stylově. Home po lepení kamínku zakrýt vrstva laku.

Pokud jste zdobí obvyklé těstoviny, které jsou vhodné i pro zdobení obrazové rámy.

Můžete vytvořit dárek pro muže s rukama nad hlavou, když se zdobí rám obrazu s mincemi nebo podložkami a maticemi.

Z jednoduchého kartonu - jednoduchý rám obrazu na malý obrázek. Obecně platí, že pro malé obrazy mají představu o tom, vytvořit koláž z krytů. Takto si můžete ozdobit celou stěnu v místnosti.

Staré nechtěné hádanky také hodí pro dekoraci, přilepit, pokud bílé stranou nahoru. Pokud nechcete zahodit rozbité nádobí, to může být také použit k vytvoření obrazu rám v mozaice stylu.

Foto rámeček zdobené dýňovými semínky a sušené citronu kůry. Takové načechraný a dotýkat zajíček vyrobeno ze stonků a uší.

Na podzim sbírat žluté listy vyzdobit váš snímek.

Pro milovníky quilling - idea zdobení obrazové rámy ve tvaru srdce a modrou vlaku.

Pokud se chcete ještě více originální, používat starý režim a tlačítka na klávesnici a pastelky.

Můžete si vytvořit originální dekorace pro interiér různých rámu.

To vše závisí na vaší fantazii.

Vytvořit něco nového - to je skutečné umění!

Kopírování materiálů je povoleno při určování otevřené webové odkazy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 34 = 43