Jak se zdobí strop v soukromém domě

Jak se zdobí strop v soukromém domě

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zdobí strop v soukromém domě se sporákem vytápění?

Díky moderním stavebních technologií a materiálů pro dokončení soukromé prostory domu není problém. Jak zdobí stropy v soukromém domě, majitel si vybere na základě svého vkusu, zejména celkový design a příslušné náklady. Důležitou roli při výběru designu hraje doma, výška, přítomnost nebo nepřítomnost sporák topení, stropní trámy. Nový, ale už populární trend ve stavebnictví - stropů, které jsou vhodné pro téměř všechny oblasti domu.

Při rozhodování o tom, co je nejlepší výzdobu stropu soukromého domu, v první řadě se mají určit funkční příslušenství prostor. Požadavky na materiál pro dokončení stropu v kuchyni, koupelně, kotle odlišný od materiálu pro ložnici nebo v obývacím pokoji. Jeho vlastnosti mají také dům s nízkým stropem, pokoje v podkroví. Domácí budovy, také mají své vlastní specifika. Noví majitelé ploché stropy chtějí čerpat z nejnovějších designových trendů, ale postupem času se struktura zmenšuje, a významný. Dokonce i drobné deformace lze vidět na povrchu stropu, a strávil drahé materiály jsou zkažené. Po zvážení všech pro a proti rozhodnutí, než na výzdobu stropu v soukromém domě, ale přijal. Jako materiál se používá v různých situacích:

 • sádrokarton
 • tapeta
 • tekuté tapety
 • lisované
 • strečové materiály
 • Sham nosníky
 • plastický
 • Blockhausy
 • Stropní desky.

materiály poskytnout tyto povrchy kuchyň pokoj Požadavky mají své nuance. Moderní kuchyně - jídelní kout a místo shromažďování celou rodinu. Tady, odpařování, pachy, vlhkost. Jak se zdobí strop v kuchyni domu kombinuje všechny požadavky na praktičnost a estetiku?

 • Bílení: plus - levné, šetrné k životnímu prostředí, můžete to udělat sám. Méně - netoleruje změny teploty a vlhkosti, osprchoval se rychle pokrytý skvrnami.
 • Malba - levné, dostupné pro samostudium, lze prát, je však krátký-žil.
 • Tapety - relativně levná, čištění - lze prát, nelepí je nákladná, můžete si vybrat barvení jakéhokoli interiéru. Změny teploty a páry může způsobit loupání, a to zejména ve švech.
 • Sádrokarton. Nepatří do kategorie drahé a nedostupné materiálu, dokonale zarovná povrch, umožňuje skrýt komunikaci strop, a uvědomit si různé nápady. Nedostatek malý, ale musíte vědět: vysoká vlhkost vzduchu může vést k roztříštění omítky ve švech, občas je třeba překreslena.
 • Nejnovější technologie - napínání, panelové nebo laťkový ozdobou každé kuchyni, ale tyto materiály, které splňují požadavky na prostor, se netýká možnosti rozpočtu.
 • Plast - nejpraktičtější materiál do kuchyně, pokud jde o udržování čistoty, ale šetrné k životnímu prostředí lze považovat za drahé svého druhu jediný.

Kotelny a technické místnosti

No, v případě, že dům poskytuje samostatnou místnost pro kotel. Toto rozšíření, stejně jako ostatní budovy hospodářského účelu, nevyžaduje žádné kudrlinky na dekoraci, ale čisté a uklizené a tam jsou nezbytné. Jak se zdobí strop v kotelně soukromého domu, aby nedošlo k utrácet peníze na drahé materiály, a jsou-li splněny požadavky na bezpečnost? Charakteristickým rysem stropu kotle může být to, že běží na více potrubí, ventilátorů a jiných komunikací. Není-li třeba je zavřít z očí, můžete si nechat sádrový strop, a nic jiného nekončí. Další možností je skrýt vše pod ohnivzdorné sádrokartonové desky, ale ponechat vložení roštů v místech může být vyžadováno v průběhu času, k němuž přistupují.

U nebytových hospodářských budov, zejména chladné, nejlepší volbou - plastovými lištami nebo panelů. Sádrokarton je také hezké, ale je lepší zvolit odolný proti vodě.

Jak ozdobit dřevěný strop v soukromém domě?

Výstavba nových-fangled budov vyrobené z betonu, skla a plastů je postupně narušuje. Nutkání člověka na fyzické a přírodní vlivy v popularitě venkovských domů ze dřeva a vnitřní dřevěné obložení. S ohledem na stropy v tomto případě? Samozřejmě, můžete použít všechny druhy dekorací, ale o zachování přirozeného „derevyannogo9raquo; styl je nejvhodnější možnosti, jako například:

 • Obložení stěn. Přírodní dřevěné prkno deska kdysi sloužila jako potahových materiálů pro železniční vagóny, proto jeho jméno. Mezi nejoblíbenější druhy dřeva pro své produkce - z tvrdého dřeva dub, habr a osika.
 • Regály „blok hauz9raquo;. Velkou vynález pro dřevěný dům nevyžaduje přípravu předem, skryje všechny vady, vynikající tepelnou a zvukovou izolační materiál, nekonečný počet vzorů. Nedostatek jednoho - vysoká cena. Materiál pro výrobu těchto bloků jsou prakticky jakýkoli druh dřeva.

Výzdoba dřevěným stropem se používá překližky, dřevěné trámy, desky, speciální falešné trámy, prkna a latě. Zajímavým řešením pro dřevěné stropy - kombinace v designu dřeva vložky s tažnými prvky nebo různých konstrukcí z sádrokartonu.

Podhledy vstoupil do použití relativně nedávno. Ne každý je obeznámen s jejich silných a slabých stránek, různých textur, barev a kvality. Podhled - to překlenul plátno PVC fólie nebo tkaniny impregnované polyvinylchloridu. Barevné obrazy představovaly nejširší škálu barev, jako je monofonní a s mnoha různými vzory. Druhy napínacích stropů na soukromých domech se volí v závislosti na účelu místnosti. Jak vyzdobit nízký strop v soukromém domě? Co si vybrat pro koupelny, kuchyně, kotelna? S pomocí tohoto materiálu se řeší téměř všechny problémy.

Mezi nejčastější a ekonomický způsob stretch strop - matný texturu, která vypadá připomínající velmi kvalitního omítky stropu. Vhodné pro téměř všechny zařízeních soukromém domě. Vrátíme-li se náklady na způsobům vytápění, mnoho výměnou za pomoc pecí. Jak se zdobí strop? V soukromém domě s troubou vyhřívání stropů může být velmi užitečné: PVC povlak odolává vysokým teplotám, nehořlavý, netoxické. Potažené latexovou látkou se snadno čistí od kouře a sazí. Tím, že se zvolí takové provedení, velmi malý vařič je vybrána, s úzkým průměrem komína. Kolem potrubí lze provést krabici s sádrokartonové desky jako štít.

Jak se zdobí strop v soukromém domě, pokud je vysoká vlhkost a nedostatek přirozeného světla? Lak nebo vysoce lesklé stropy opticky zvětšit prostor, odrážejí světlo, získá vážnost. Nezhoršují před vlhkostí, a proto je dobrou volbou pro koupelny, kuchyně, bazény. Dobře kombinovat s různými texturami a umožňují rozvoj originálních konstrukčních řešení.

Jak se zdobí strop v hale soukromého domu, ložnice nebo vytvořit domáckou chaty dílnu? O pomoc v této záležitosti bude trvat strop tkaniny. Taková tkanina je tkanina báze napuštěné částice PVC. Na pružnosti a strukturu mysli, je jako punčochou. Komfort a originalita poskytuje různé barvy, vlhkosti - lakování, materiál konstrukce z něj činí ekologické - například strop „dyshit9raquo;.

Jak se zdobí strop v soukromém domě, kromě výše uvedených způsobů? Vždy populární je tradiční lepkavá strop tapety. Je to pochopitelné: variace barev za přijatelnou cenu, není těžké vytvořit soubory a složení chuti v každém pokoji. Objemové reliéfní vzory mohou zakrýt drobné nedostatky a materiálů „pod malbou“ vám umožní pravidelně překreslit strop bez odstranění celé vrstvy tapet. Dokončení stropu tímto způsobem vyžaduje určité dovednosti, tato práce je mnohem obtížnější, než na stěnu vyžaduje zvláštní péči a dovednost.

Co je ještě často používá na zdobení stropy, to je stropní desky. Light dlaždice lepené jeden člověk, vytváří krásný efekt štuk, snadno ovladatelný a čisté. Volba je vhodná pro téměř všechny místnosti.

Tekuté tapety - speciální typ sádry vyrobené z přírodních vláken, barviva a pojivové kompozice. Používá se pro výzdobu interiérů drahé, s nároky na elegantní propracovanosti.

Při úpravách stropu starého domu se stropy, trámy, mezery mezi nimi jsou často používány k vyplnění komunikačních kabelů, a pak šít podlahám Další možností - použijte je po zpracování jako hlavní konstrukční prvek stropu, který dává zvláštní kouzlo na soukromém domě. Strop v domě může být zdobené v klasickém stylu, jeden druh materiálu. Je možné dělat jinak. Kombinace různých struktur a forem, víceúrovňové konstrukce, původní světelný design umožňuje jednoduché materiály, aby každý dům individuální a zvláštní.

Jak se zdobí strop v soukromém domě

Když většina z nás přemýšlet o uspořádání stropu v domě, první věc, která často přichází na mysl - o „bílé a byt.“ Takže vnitřek všech ostatních částech domu, zatímco uplatnění nejrůznější nápady, inovace, představivost, máme tendenci zapomínat na strop, takže je jako nejjednodušší část, až do samého konce práce.

Konstrukce stropu v soukromém domě - to je důležité,

Design strop se bude lišit v každé domácnosti, bude záviset na:

 • volného místa;
 • Styl trim okolních stěn (zdobení stěn vlastníma rukama - zde);
 • celkový styl domu.

V každém případě, počet barev a výběru materiálů pro dokončovací práce je obrovský.

Volbě konstrukce stropu, nezapomeňte o obecném stylu interiéru

Jak vytvořit strop v soukromém domě unikátní: nápady

Moderní stropní - je mnohem více než jen hladký bílý povrch. S tolika nápady a způsoby, jakými architekti navrhují zdobí strop, hrát spolu s tvaru, designu a dekorací, určitě si mohou vybrat vhodný pro vaše soukromé domácnosti.

Bodová světla a svažující strop - nejvíce módní trendy zahraničních návrhářů

Díky dobře organizované technikou stropní osvětlení v domě mohou být uspořádány v elegantním a stylovém modernosti a klasického stylu, s použitím a kombinuje různé druhy světelných zdrojů:

 • lustry (rafinované a luxusní Mechini lustry jsou popsány v tomto článku);
 • lustry;
 • skvrny;
 • LED pásek.

Například, dávat tvar klenby stropu nebo oblouk, uděláte interiér prostornější a zdarma.

Tento tvar je strop výše a opticky zvětšuje prostor

Strop v podobě oblouku

Svažující strop se místnost kompaktnější a moderní. Mimochodem, toto je jeden z nejvíce módních trendů v úpravě stropů v zahraničních designérů.

Zkosený - ve výšce módy

Kazetové stropy (stavba z nich - to nosníky, překročil tak, že strop vytvořeno množství obdélníkových sekcí, krásně zdobené uvnitř) můžete také vytvořit pocit výšky a vzduch v domě, zároveň dávat to kouzlo „staré Anglie“ - co snem mnoha designérů dnes.

Kazetový strop konstrukce se stala populární znovu

Modernější verze kazetovým stropem

Udělat pokoj prostornější a módní je to možné, za použití techniky sádrokartonu a „převrácený nebo zapuštěný zásobník» (zásobníku strop). Tyto stropní konstrukce jsou vhodnější pro velké prostory, ale i ve standardních pokojích může vypadat luxusně.

Sádrokartonové konstrukce ve tvaru „obráceného zásobníku“ je stále aktuální

Kombinace různých technik a stylů

Hodně dobře umístěných místech po celém povrchu schopen:

 • harmonicky a jemně osvětlit celou místnost;
 • vytvořit příjemnou atmosféru, likvidaci k odpočinku;
 • způsobují pocit přítomnosti přirozeného slunečního světla.

Mnoho rozptýlených skvrn na stropě a celkovým nedostatkem lustrů vytváří pocit slunečního světla na stropě

Kromě vysoce estetického pohledu, toto rozhodnutí, a ještě ergonomicky tak šetří energii.

Materiály pro ukončení strop v soukromém domě

Nyní věděl, jak se zdobí strop ve vašem domě, pojďme se podívat, co můžete udělat.

Ze základních materiálů, které se používají k provedení mistr konstrukce fantazie stropy, jsou:

 1. Sádrokarton. V ideálním případě, je-li, že strop není plochý, nebo jiné vady. Povrch bude hladký a rovný. Z výše uvedeného lze malované nebo tapetových, a že je možné vytvořit libovolné konstrukce - obráceného zásobníku do kesony. Co je třeba vzít v úvahu - je to, že to bude trvat dál část výšky stropu, který půjde na konstrukci rámu.

Katedrála strop v soukromém domě

Dřevěný strop ze soukromého domu - šetrné k životnímu prostředí a krásné verze

Informace o tom, jak učinit sádrokartonu říci video:

Nyní jste viděli, co důležitou roli ve stavebním stropem, takže myslím, prostřednictvím svého návrhu předem. S krásnými stropy a interiéru vašeho domova bude dokonalá!

Úmyslné nedostatek dokončení stropu - priorita podkroví stylu

Jeden ze starého francouzského stylu v interiéru - chata. Přeložil z francouzštiny «chaty» - hotel nebo dům v rustikálním stylu.

Opláštění stropu v dřevěném domě uvnitř - dokončovací práce a foto instrukce

Opláštění stropu v dřevěném domě uvnitř, být krásné, praktické a šetrné k životnímu prostředí - otázka není jednoduchá. Ne všechny úpravy jsou kombinovány s dřeva - materiál s výrazným přírodního původu. Při výběru je třeba zaměřit se na směr designu a struktury stěn. Pokud je to v rustikálním stylu, pak jít trámy a imitace protokoly pro luxusní bydlení již příslušné hladkým povrchem, moderní interiér se vešly nové technologie - napínací a nosné konstrukce.

Vlastnosti strop zařízení v dřevěném domě ↑

Konstrukce stropu domu na stromě má svá specifika. Vzhledem k relativně světelných paprsků stropu, ke kterému jsou připojeny stropní prvky, dřevěné stěny jsou mnohem méně stresu. Tepelná izolace mezi trámy se vešly do misky a páry, ohřívač namontován hrubý strop a na vrcholu - polcherdaka nebo horního patra.

Hrubý strop - základem dekoru ↑

Počáteční fáze dokončení stropu v dřevěném domě zahrnuje výstavbu hrubé stropu. Pro jeho použití na produkci dřeva, která je upevněna na okraji. Snížením kroky instalace, je tato metoda posiluje celé stropní konstrukce.

Pomocí hřebíků bočně pevné nosníky lebeční bary. Budou základem pro drsný povrch stropu. Pokrýt potřebu připravit desku snížením jejich velikosti. Jejich délka by měla být o něco menší, než je vzdálenost mezi nosníky. Hotové desky je třeba rozšířit tak, aby bylo dosaženo dokonale hladký povrch.

Před lem stropu dřevěnými trámy, že je nutné provést zpracování dezinfekce, která chrání dřevo před škůdci, výskyt plísní.

Zařízení a výběr materiálu pro izolaci proti vlhkosti ↑

Za účelem omezení pronikání páry z ohřívače místnosti je namontován kontrola výparů míč. Nedostatek vlhkosti brání plísním a houbám růst v dřevěné části stropu.

Existují různé typy parozábrana filmů:

 • Polyethylenová standardní parotěsná zábrana fólie. Slouží aby nedocházelo ke kondenzaci.
 • Fólií, parozábran, které mají zlepšené izolační vlastnosti a slunečnímu záření. Taková fólie je nejlepší používat ve vlhkém prostředí.
 • Membrane Film ovládá množství vlhkého vzduchu opouštějící prostor.
 • Membrána film s propustností variabilní páry. Čím vyšší je vlhkost vzduchu v místnosti, tím větší je kapacita izolace.

První izolační fólie se válcuje na povrchu, po kterém je zabalen a pevné hrany. Konce materiálu, by měly být umístěny překrývat. V případě, že fólie spočívá na střešních prvků nebo jiného uzlu, nelze snížit. V tomto případě, aby se ohýbat a koně.

Izolační vrstva pro uložení zdroje ↑

Izolovat stropy v dřevěném domě nutností. Ukázalo se, že 30% tepelných ztrát dochází právě mezerou ve stropě. různé izolační materiály mohou být použity pro tento účel:

 • Minerální vlna. Tento všestranný vláknitý materiál se vyrábí z minerálu. Její výhodou je, že nehoří.
 • Ecowool. Izolace celulózy a jiných netěkavých látek. Rot, nebude podporovat hoření, má dobré izolační vlastnosti.
 • Granular izolace. Jeho komponenty - piliny, antiseptické a lepidlo. S dobrými tepelně izolačními vlastnostmi podřadných na zvukovou izolaci.
 • Pěna. Levný a lehký materiál, který lze snadno a rychle namontovat. Nevýhoda - spalování podpory, často napadají myši a postupem času se pěna může rozpadnout.
 • Keramzitu. Vyrobený z hlíny. Tento porézní materiál má vysokou odolnost proti hoření a zlepšenou zvukovou izolaci.

Tepelná izolace kulové hlavy je umístěna v horní části izolačního filmu. Izolace musí přizpůsobit, aby zaplnil celý prostor mezi trámy. K tomu je topné těleso v deskách jsou řezané, ale ne ve velikosti, ale na 2-4 cm větší než mezi vzdálenost jednotky. Rockwool položen jednoho konce k druhému, a mezi kuličky pěny nechal malou mezeru, které mají být vyplněny pěnou.

Metody krytí stropy pro dokončovací ↑

Po práci na zařízení hrubého stropu parozábrana a izolace může přistoupit k pokovení. Jednoznačnou odpověď na otázku, co je strop je lepší v dřevěném domě, dát hard - existuje mnoho úprav. Konečná volba je závislá na stylu výzdoby interiéru domu. Hlavními druhy stropů - to nastoupili a odpružení. Ale v posledních letech došlo tendence vlastníků deklinace dřevostaveb typu Stropy fólie a tkaniny.

Se nalodili a stropy mohou být rychle, pěkně a spolehlivě dodávají interiéru finální vzhled. Zjednodušeně řečeno, v dřevěném domě se stromem používané pro tento účel. Ale i jiné materiály mají také právo na život.

Tento systém je poměrně jednoduché. První z nich je jít rám, ke kterému jsou připevněny zakrytí částí, které tvoří kus výkresu. Vzory se liší pouze v přítomnosti suspenze. Možnost Podshivnoy zahrnuje použití rámce, který je pevně namontován na hrubém stropě.

Opláštění desku nebo šindel - varianty návrhu a instalaci technologie ↑

Než se strop v soukromém domě, na vědomí, že jeho kůže v dřevěné konstrukci je lepší zvolit deska, Čelní deska nebo MDF. Panely jsou v tomto případě by bylo nevhodné. U původního návrhu, můžete si vybrat z laminátu, a v domě z baru vypadá velký dům bloku.

Atraktivní výběr ze dřeva ↑

 • Šetrné k životnímu prostředí. Panely, stejně jako deska na strop v domě jsou z dřevěného materiálu bez použití škodlivého dehtu a fenolu.
 • Design. Barva, textura a šířka kůže může být vytvořena speciálně pro váš interiér.
 • odolnost proti vodě. Tento materiál se nebojí vody, díky čemuž je možné jej instalovat v koupelnách, saunách, v kuchyni.
 • Snadná údržba. K čištění obložení stačí ji otřít vlhkým hadrem bez použití čisticích prostředků.
 • Funkčnost. V rámci struktury stropu snadno umístěny všechny potřebné komunikace.

Pokyny k instalaci s rukama ↑

Technologicky proces instalace je téměř v ničem neliší, a zahrnuje několik kroků:

 1. Zařízení stropního rámu. Dřevěné domy, aby se tento bednu tyčí. V místnostech s možným náhlým změnám teploty (koupelna, kuchyň) a větší riziko deformace dřevěný podklad je lepší používat kovové profily.
 2. Před lem stropní desky nebo šindel dřeva, trvá několik dní stát v prostoru pro aklimatizaci.
 3. Materiál je řez podél délky místnosti. Je nezbytné, aby poskytl mezeru 3-5 mm. Je třeba, aby volné expanzní sestavy s možností změny teploty a vlhkosti.
 4. Kterým se z prvního prvku stropu začínají od stěny naproti vchodu do místnosti, nebo z okna.
 5. Deska přibit na barech nebo šrouby, v případě, že základem je kovový profil. Obložení stěn, která je připevněna pomocí pera a drážky, které jsou nezbytné pro upevnění v drážce každých 20 cm. Z drážky panelu je připevněn k rámu pomocí svorek. Tato kovová deska je upevněna na jedné straně k rámu pomocí šroubů nebo hřebíků, a druhá část je opatřena vybráním, ve kterém vstupuje do panelu. Tak se všechna následující pásy.

Obložení překližka - úsporné volbou ↑

Otázka: co lze udělat stropy v domě, může být vyřešen použitím jako pojiva pro obvyklou nebo vodovzdorné překližky.

Výhody překližky na strop čalounění ↑

Tento produkt má několik výhod:

 • Přirozenost. Přirozenou součástí překližky vytvářet příznivé klima v místnosti, plnit to s vůní dřeva.
 • Nízká hmotnost. Plechy nevytvoří na základním zatížení.
 • odolnost proti vlhkosti. Ošetřené překližky dokonale slouží ve vlhkém prostředí.
 • Cena. Stropy jsou vyrobeny z překližky v dřevěném domě je o řád nižší, než většina jiných možností.
 • Síla. V důsledku vrstvení, překližky má vyšší stupeň pevnosti.

materiálu a spalování podpora bojí vody: pouze dva mohou být odděleny ze zřejmých nevýhod.

Dva montážní technologie překližka opláštění ↑

Instalace překližky až ke stropu v dřevěném domě na dřevěné bedně vyrobené z tyčí. Pro pokovování, plechů 4-8 mm tlustých. Tenké plechy mohou být namontovány na lepidlo, silnější přibit k rámu jsou přišroubovány pomocí šroubů nebo hřebíků.

Nejšetrnější k životnímu prostředí překližky značky FK úvahu. To má prakticky žádné škodlivé látky, a spojení mezi vrstvami je močovina lepidlo. Vezměme si montážní dýhy k základně dvěma způsoby.

 1. Pro primární upevňovací desky je umístěna na středu a lišta je upevněna na jednom místě.
 2. Po tomto řádku překližky do jiných barů a pevně stanovena.
 3. Pro montáž použití hřebíků, jejichž je dvojnásobek tloušťky plechu délky.
 4. V případě šroubů, jsou pod před zašroubováním v panelu musí být vyvrtán otvory.
 5. Fixace se provádí v krocích po 15-25 cm, a ve středu desky. - 25 až 45 cm Zároveň budete muset ustoupit od okraje nejméně 1 cm.
 6. Mezi sousedícími deskami a stěnami dilatační spáry by měla být ponechána 2-3 mm.

 1. Listy jsou nakrájíme na kousky 2-3
 2. Překližka lepidlo se nanáší, který se rozprostírá zubovou stěrkou.
 3. Potom se deska je upevněna k základně, a pevně stisknuté po dobu 1 min.
 4. Je důležité nezapomínat na dilatační spáry.
 5. Přilnout k dřevěné základně může být použit PVA lepidla.

Před lem stropu v soukromém domě, překližky by měla být držena v uzavřených prostorách po dobu nejméně dvou dnů. Vhodné pro řezání překližky skládačka, přenosnou kotoučovou pilu nebo pila s jemnými zuby.

Dokončovací práce - montáž soklu mezi stropem a stěnou, stejně jako skrytý s dřevěných lamel mezerami mezi listy, pokud jsou velmi nápadné. Strop může být lakované lakem.

Praktické a rychlé obložení sádrokarton ↑

Sádrokartonové podhledy nejdůležitější v případě potřeby vyrovnávací velmi nerovném povrchu. Existují dva hlavní způsoby upevnění sádrokartonové desky do dřevěného domu: dřevěná podpora barů a tradiční kovový rám.

Instalace je k dispozici dřevěný rám ↑

Dřevěný rám pro sádrové desky je vhodnější, je-li úkolem je vytvořit jednoduchý single-level strop. V této vynikající skrýt všechny druhy nedostatků bez ztráty výšky místnosti. Ale musíme si uvědomit, že jen dobře vysušené kvalitní dřevo lze použít takový rámec.

 1. Zpočátku práce by měla určit nejnižší bod základny ustoupit od svých 5 cm, a s použitím takové úrovni nakreslit vodorovnou čáru podél obvodu místnosti.
 2. Za to, že na tomto vodorovném kruhu upevnění kolejnic a barů po celé délce místnosti s roztečí 80 cm.
 3. Tyto po 50 cm, která je kolmá k nosné popruhem, který bude tvořit základ pro sádrokartonové desky.

pokovování technologie na kovovém rámu ↑

Kovový rám pro uchycení sádrokartonu spolehlivější. Jeho struktura zahrnuje vodicí profily, které drží stropní rám a regálové profily, na které je namontován sádrové desky.

 1. Analogicky s dřevěným rámem dát úrovni stropu a na obvodu pomocí šroubů nebo hmoždinek zabezpečit vodicích profilů.
 2. Tyto kroky 40 cm Vodicí profil je zajištěno.
 3. Celá konstrukce upevněte šrouby.
 4. Pro zvýšení tuhosti nezbytné použít suspenze.
 5. Je-li osvětlení místnosti v budoucnu v úmyslu instalovat lustr nebo strop, je vhodné připojit hypotéku, která bude držet lampu. Za tímto účelem v rámci umístit svítidlo pro montáž je potřeba připojit více profilů.

Montáž sádrokartonových desek začíná označením sádrokartonové desky o velikosti místnosti a jeho řezání. Desky připevněné k rámu prostřednictvím šroubů 25 cm. Proto je jejich hlava mírně zapuštěny do panelu. Na spáry mezi plechy se lepí souřadnicová serpyanku pak pracovat primeru, plniva a barvy sádrokarton.

Módní a stylový stropní trámy ↑

Stropy s trámy v soukromém domě na pomoc zdobí interiér čisté linie. Taková opláštění provedení může být dosaženo nosníky ze dřeva nebo ozdobné trámy, nebo jak se jim říká, figuríny tyč. Obě možnosti mají řadu výhod - to je snadná instalace, přírodní původ, atraktivní vzhled.

V počáteční fázi instalace stopovací táhla kabelu, kterým kontrola a stupeň horizontálnost stropního rámu. Z této kvalitu konečného sestavy stropu závisí.

Pokud jde o zařízení, v případě dřevěných trámů je velmi jednoduchá: jsou přibity nebo přišroubovat pomocí dlouhých šroubů do již hotového základu.

S falešnou paprskem trochu složitější. Nejprve je rám vyroben. To může použít kovový nebo dřevěný profil paprsku. Druhá varianta usnadňuje montáž trochu zvednutý bar. Hotového snímku je již možné posílit ozdobné trámy.

U kovových profilů dotáhněte šrouby a dřevěným trámem - přibitý s dokončovacími nehty. Pokud je dřevo pevně lpí ke stropu, pod ní je možné přiložit klíny a připevnění vyrábět delší šrouby.

Moderní typy napínacích stropů ↑

Úkol - tím lepší je lem strop v soukromém domě, může být řešena s podhledy. Jsou filmy a textilie, vypadají dobře a výborně se hodí k dřevěnému interiéru, snadno se instaluje a snadno se udržuje. Kromě toho fólie a tkanina nemůže být deformace od smršťování doma. Nad nimi snadno ukrytý komunikaci, jsou šetrné k životnímu prostředí, jako v tomto provedení, je tkáň „prodyšný“ efekt.

Montáž napětí fólie by měla začít s instalací upevňovacího profilu. Chcete-li to s úrovní nezbytné umístit značky po obvodu místnosti. Profil nebo tiskne lepené na označenou čáru na zdi. Když lepidlo ztvrdne, upevňovací člen Dále se doporučuje opravit šrouby. Okamžitě provést značkovací místa svítidla a komunikační umístění.

Instalace lesklé fólie zahrnuje použití horkovzdušnou pistolí. V počáteční fázi tkaniny musí být opraveno v rozích místnosti, a pak se zbraň v místnosti zvýšit teplotu na 40-50º. Za to, že se postupně pohybuje na celém materiálu s horkovzdušnou pistoli, dal jsem na okraj filmu tisků a bezpečně. Je-li strop již protáhl, měl by být poskytnut čas, aby vychladl, a mít formu, pak oříznutí přebytečné rohy.

Matt podhled napnutou ručně a opravené bagetu od středu k rozích stěn. Potom se přebytečný materiál se odstraní. Posledním krokem je instalace světelných zdrojů v závislosti na předtím držel značek.

Textilní strop pro elitu ↑

Textil, na rozdíl od PVC fólií ze své podstaty „dýchat“. Kromě tkanina je velmi trvanlivé a zachovávají si svůj tvar dokonale. Další výhodou - šířka tkaniny, jsou mnohem širší filmová soutěž, která umožňuje bezproblémové pokrytí ve velkých místnostech.

Proces instalace je podobný způsob instalace matný film. Rozdíly spočívají v tom, že se látka nejdříve upevněna v bageta od středu a dále směrem rozích každého 50-60 cm, a potom, aby se zabránilo vrásky, rovnoměrně protáhl na okrajích. Úhly v záznamu profilu v poslední zatáčce.

Bez ohledu na to, zda si vyberete dřevěný strop strop nebo z jiného materiálu, pokud to harmonicky zapadá do interiéru, a stát se skutečnou ozdobou vašeho domova.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 2 =