Jak se zdobí svatební šampaňské

Jak se zdobí svatební šampaňské

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

As rukama, jak vyzdobit svatební šampaňské

Svatba - dlouho očekávaný, velká událost, takže tento den by mělo být vše perfektní, od těch nejmenších příslušenství, čerpací zdobené hostinu. Novomanželé strávili mnoho času na výběr atributů, věnovat pozornost jejich dekor, který kombinuje s sebou. Musíte mít příslušenství ve svatební party je šampaňské, které pár nechal se před prvním výročím a narození prvního dítěte. Design lahve typu alkoholu nevěsta věnovat zvláštní pozornost, se snaží, aby byl jedinečný.

Master class na zdobení svatebních šampusu

Aby bylo možné vyzdobit svůj vlastní láhev, zpravidla nevyžaduje speciální znalosti a dovednosti. Je pouze důležité, aby touha, fantazie a několik hodin volného času. Pro registraci svatební šampaňské lze použít celou řadu technik, materiálů, dekorativních prvků - to záleží na téma oslava, jeho barevná schémata, Novomanželé fantazie. Dílny uvedené v tomto článku vám pomohou ozdobit vlastní ruce láhev alkoholu na dovolenou, takže je ve zvláštním obřadu, jedinečná.

Jak vyzdobit láhev s saténové stuhy

Uspořádat lahve novomanželé mohou využívat saténové stuhy: jedná se o jednoduchý, cenově dostupný způsob, který nevyžaduje žádné zvláštní náklady na materiál a zkušenosti. Ale i přes jednoduchost materiálů, vybavení, výsledek předčí všechna vaše očekávání, protože zdobit šampaňské bude vypadat jasné, velkolepé, úžasné. Výhodou technologie je to, co dělat v takové konstrukci mohou i lidé daleko od stavu techniky, protože zde nejsou žádné komplikace, a všechny možné vady jsou snadno maskován pomocí dekorativních prvků.

Všechny potřebné materiály by měly být připraveny předem promyšlené kompozice a rozložení. Vhodné příslušenství lze nalézt v obchodech s šití příslušenství. Pro ozdobné stuhy budete potřebovat:

 • Modré saténové brokát a zlaté stuhy.
 • „Moment-krystal“ lepidlo pistolí nebo lepidlem.
 • Bulylka šampaňským.
 • Nůžky.
 • Elementy zdobení: korálky, polubusiny krajky.

Začneme zdobit šampaňské:

 • Zkuste na saténovou stuhou na krku a odřízněte potřebnou délku. Mazivo s lepidlem, lepidlo pásky, balicí kolem láhve, použití pravý konec doleva.
 • Pro druhou vrstvu znovu vyměřit pásku, ale tentokrát to bude trvat déle vzhledem k rozšíření láhve. Naneste lepidlo a upevnit. Na přední části pozorně dívat, musíte se ujistit, že pravý okraj byl vždy na vrcholu. Analogicky upevnit další dvě vrstvy.

 • Aby se šampaňské slavnostní vzhled paralelní brokát používá pásku, a který je vložen na páté a šesté vrstvy.
 • V horní části láhve je připraven zahájit na spodní část interiéru, počínaje od dna jedné vrstvy lepidla damaškové páskou. Zbývající prostor zdobí saténové modrou stuhu, spojující konce zadní straně šampaňského.

 • Je nepravděpodobné, že společný místo, kde si dokonale hladké, krásné, takže by to mělo pokrýt. Se proužek asi 10 cm dlouhé, upuštění trochu lepidla, tlačí pod spodní vrstvou a připevněna ke článku. Stretch páska, maskovací spoj, přilepit k lahvi. Připevněte poslední vrstvu brokát pásku.

 • Chcete-li dát upřesnění, přidejte ozdobné prvky: korálky, luky, peří. Original šampaňské připraven na svatbu.

Dekorace lahví a ženich nevěstu sametu

Ozdobený a působivý vzhled láhve, zdobené sametu. Tento materiál je schopen jednoduché schopnosti proměnit v umělecké dílo, které potěší novomanželé na svatební den, a kromě toho bude nesmírně hrdí na svou práci. Výhodou tohoto řešení je jednoduchost konstrukce, malé množství materiálu, doplňků a schopnost vytvářet svatební připisují své ruce pro lidi, kteří se nepodílejí na vyšívání předtím.

Pro dekorativní sametové potřebě:

 • Stretch sametové černé a bílé barvy.
 • Nitě stejné barvy.
 • Jednoduché tužku.
 • Papíru.
 • Dvě láhve šampaňského.
 • Elementy zdobení: tyl, organza, korálky, krajky, stuhy.

Získání dekorace:

 • Nakreslit a vystřihnout vzor na papíru, sleduje obrys láhve.
 • Převedeme tento vzor sametu pomocí jednoduchého tužku. Bottles- na „ženicha“ vzít černou a pro „nevěstu“ bílého elastického sametu.
 • Řezané polotovary vyrobené z textilie a šít tak, aby se obrátil „kryt“ na láhvi.
 • Kladen na „oblek“ na láhvi, pokračujte dekor: ozdobit „nevěsta“, je nutné, aby si závoj, ozdobíme krajky, stuhy, aby náhrdelník z korálků. Pro registraci „ženicha“ požadovaných saténové stuhy a polubusiny.
 • Svatební šampaňské zdobené sametem, hotovo!

Nápady svatební šampaňské vlastníma rukama

Ozdobit láhve šampaňského celou řadu technik a materiálů použitých na svatbu. To může být malované, zdobené rytinou, ženich a nevěsta kostýmy pro alkohol a mnoho dalšího. Originální design atributu se bude vzpomínat pro všechny, kteří po dlouhou dobu, a protože věděl, že výzdoba byla vyrobena z novomanželů ruce, budou žasnout nad dvěma způsoby. Jakou technikou, budou budoucí manželé zvolit nápad na konstrukci - v závislosti na svých osobních preferencí a představ o tom, co by mělo být svatební doplňky.

Rafinované a mimořádné sluší lahví alkoholických nápojů, zdobené květinové kompozice na bázi jílu polymeru. To bude vyžadovat trochu: šampaňské, bílou barvu nastříkat kontury na sklo, lepidla, korálky, a skončil polubusiny umělé květiny vyrobené z jílu polymeru (mohou být různé barvy - bílá, růžová, modrá, v závislosti na téma designu).

Pro dekorace, které je třeba mýt láhev, odstraňte štítek, suchý a pokrytý barvou ze spreje, nechte uschnout. Tužkou, aby se výkres, ve kterém budou květiny umístěn. Lepení doplňky z jílu polymeru. Zbylý prostor zdobit okruh, korálky, flitry, polubusinami. Zdobené šampaňské připraveno.

Svatební původní vzhled láhve, zdobené s fotografiemi novomanželů. Fotografie mohou být umístěny na etiketách, které budou rovněž uvádět datum svatební oslavu, nebo vytištěné na tenkém papíře, obraz může být aplikována na láhev v decoupage technikou. Podívejte se na láhev páru může vlastnit, potřebují pomoc pouze tisk společnost pro tisk etiket nebo obrázky na tenký materiál.

Zvláštní způsob svatební výzdoba láhve je vyryto na skle. Zdobené v příslušenství styl vypadat slavnostní, originální, a výhodou této metody je možnost absolutně zvolit libovolný vzor, ​​znak, obraz, který bude aplikován na láhve zručných rukou mistra. Vyzdobit tento druh by se obrátit na odborníky, kteří vědí, jemnosti práci se sklem a mají zkušenosti s rytinou. Jen skutečný profesionál bude jedinečné dílo, jasně a co nejpřesněji prorisovyvaya všechny linky tahy.

Video: Decoupage lahví šampaňského na svatbu

To se stává stále oblíbenější decoupage v designu a výzdoba svatebních doplňků. Podstatou metody je lepidlo papírové ubrousky nebo předlisků na ošetřeném povrchu akrylové nátěrové hmoty, a dále ji potahování lakem. Decoupage výhodou je schopnost vytvořit jedinečný jasný atributem vlastních rukou. Aby bylo možné pochopit základní principy decoupage svatebního šampaňského, sledovat video s podrobným master class:

Romantická výzdoba lahví na svatbu s jeho vlastních rukou: nejlepší nápady a masterclass

Foto od: svadbavo.ru

Cokoli řeknete, ale svatba je opravdu nejslavnostnější a vzrušující událost v životě každého člověka na planetě Zemi. Je to právě proto, že chci, aby všechno bylo perfektní v extrému, nebo přinejmenším velmi dobré. Vzhledem k tomu, velká pozornost je věnována každému aspektu, jakékoliv, i ty zdánlivě nevýznamné nejvíce málo věcí, které mohou náhle a neočekávaně kazit náladu, a pak smysl oslav bude beznadějně zkažený. Že se tak nestalo, všechny nuance, které potřebujete promyslet předem, a krásné a správné registraci lahví šampaňského na svatbu - jeden z velmi důležitých otázek, které vyžadují originální a inovativní řešení.

Dekorace svatební šampaňské s vlastníma rukama: neuvěřitelné obrazové představy

Foto od: HandMadeFrom.Ru

Moderní lidé jsou velmi odlišné od těch, kteří se vzali jen to, co zhruba před padesáti nebo sto lety. Není to tak dávno bílé „Volga“ jako n-tice, a jíst jablka na provázku soutěže byl strop snů. Křišťálové sklo speciálně tvarované obecně způsobené divoký závist družiček. Dnes je všechno mnohem jednodušší, protože můžete ozdobit svůj vlastní slavnost je stejně tak, jak chcete, a dokonce i nástroje pro to tam hemží, hlavní věc, jak ukázat svou fantazii a nestyďte se.

Constant atribut svatba - slavnostní láhev šampaňského, a v ideálním případě by měl být dva. Traduje se, že na stole těchto láhví by měly zůstat beze změny, jen proto, že chcete vyzdobit ve zvláštní, neobvyklé a originální. První otevření lahve je na výročí manželství, a druhá se týká doby se narodí nástupce svého druhu, prvorozené v rodině.

Kdokoliv může ozdobit láhev šampaňského s rukama na svatbu, jak chce, ale je třeba dbát na to, aby váš dekor je závazné zapadají do celkového stylu svatby, jako nekonzistence může zkazit celý obraz. Měl by být v souladu s výzdobou sálu, šaty nevěsty a její družičky, ženicha oblek a vůbec.

Mimo jiné v případě, že pár bude činit vlastní dekorace, to znamená, vlastníma rukama, důvody být hrdí na to být mnohem víc. A hosté budou ohromeni takové řemesla, pokud se skutečně děje. Možnosti lahve dekorace na svatbu s rukama může být jednoduše obrovská částka, bude jednoduše vybrat, co vám nejvíce líbí, a že je nejvhodnější ve všech ohledech.

Krásné barvy jílu polymeru - originální a jemné rozhodnutí

Neuvěřitelně elegantní a krásný design bude vypadat šampaňské na svatbě s jeho vlastními rukama, fotografii, která najdete v hojnosti na internetu, který je vyroben s použitím materiálů, jako je jíl polymeru. A nevyžaduje speciální náklady, bude muset koupit trochu:

Foto od: crystalmary.ru

 • Champagne Chuť a volba.
 • Bílá barva v aerosolových plechovek.
 • Květiny z jílu polymeru, který lze snadno koupit v každém obchodě pro šikovné lidi.
 • Speciální obrys tužkou pro kreslení na sklo.
 • Korálky a polubusiny.
 • Nůžky, lepidlo, pásky a tak dále.

Foto od: svadbavo.ru

S prací a problémů, které vznikají neměli dost malovat láhev v bílé barvě, a pak nakreslit obrys speciální tužkou, přilepit zvolený dekor, korálky, stuhy a mašle a podobně.

šampaňské dekorace na svatbu s jejich vlastních rukou pomocí fotografií mladého

Velmi aktuální dekorace pro svatební dekorace lahví šampaňského jsou nyní považovány za fotografie novomanželé sami, což může být slepené místo etiket. A tam je možné zapsat datum oslav, svatebních času, jména nevěsty a ženicha, a dokonce i gratulace a přáním. Pro takový obvaz bude muset tisknout fotografie na mladé tenkého papíru, ale můžete zdobit láhev na decoupage technikou, pokud ji vlastníte.

Foto od: svadbavo.ru

Pokud nechcete vědět, kde a jak tisknout speciální etikety, jděte na nejbližší tiskárnu. Svatební lahví šampaňského vlastních rukou s fotkami opravdu vypadají úžasně a ještě více zajímavé, že byste měli takovou možnost rozhodně zvážit.

Registrace šampaňské na svatbě s rukama: fotkou nádherných rytin

Dalším velmi výnosné, a krásné verze z rytí designu svatební šampaňské. Tato láhev neztratí svůj vzhled, a to i po dlouhých letech skladování a nápis může být provedeno ve verších, bude to ještě dojemné a krásné.

Foto od: isheff.ru

Tento originální design bude vypadat slavnostní a originální, a vyberte vzor můžete vlastnit, i když práce je provést odbornou pána. I když jsme neměli myslet, že to stojí velké peníze, to vůbec ne. Zhotovení svatební lahví vlastníma rukama, rytím, pokud nejsou k dispozici žádné speciální dovednosti, to je lepší, aby se pokusili vyrobit a nerovný hodinu a můžete si ublížit, a před svatbou, je to nevhodné.

Původní výzdoba svatební lahve s vlastníma rukama: master classes pro needlewomen

Foto od: dom-dacha-svoimi-rukami.ru

Krásné a neobvyklé vydávají lahve pro svatební jakoukoli osobou, ale častěji se podílejí sami nevěstu, pak se podívat s hrdostí na tvorbu vlastních rukou. Kromě toho, je to nejlepší způsob, jak ukázat vlastní schopnosti ženicha, tvůrčí myšlení a šíři představivost a letu myšlení. Takže si každý může ozdobit svatební láhev šampaňského s rukou, je nutné uvažovat o fotografie ve velkém detailu, dáme pár lekcí, které učiní práci jasné, jednoduché a příjemné. Například, bude to velmi dobré k dekoraci svatební lahví stuhy, nebo šít na svých původních šatů, stejně jako na oblíbené panenky jako dítě.

Svatební láhev šampaňského s rukama: master class ozdobné stuhy

Foto od: svadbalist.ru

Svatební dekorace stuhy lahve, master class, který vám dá hned, je to poměrně jednoduchá metoda je vhodná i pro ty, kteří na napjatém rozpočtu, vzhledem k uspořádání svatební slavnosti a oslavy. A uspořádat lahve mohou i ti, kteří nikdy nebyli zapojeni do výzdoby, ale výsledek je přesně jako všichni bez výjimky. Vypadá to neobvyklé dekorace pásku, a co je nejdůležitější, velmi elegantní.

Materiály, nástroje a

 • Zlatá stuha brokátu.
 • Modrá saténová stuha.
 • Lepicí pistole, stejně jako nádherné lepidlo „Moment-krystal“.
 • Krajky prvky a polubusiny korálky, flitry a další.
 • Nůžky.
 • Láhev šampaňského, jeden nebo několik.

Způsob výroby originální láhev na svatbu vlastníma rukama, master class

Foto od: svadbavo.ru

Uvedení modrou stuhu na hrdle láhve, přesně tam, kde je víčko končí fólie, jak je znázorněno na obrázku. Dále snížit přebytek a okraje mastnoty a lepidla tím, že jeden na druhého. Několikrát opakujte tyto kroky, a vy byste měli určitě dávat pozor na, aby nahlédl do čisté ostří, a je lepší, když na pravé straně pásku je vždy překrývá nalevo, nebo vice versa. K tomu budete potřebovat přesně čtyřikrát, a pak se v průběhu pásky jde od zlatého brokátu.

Foto od: svadbavo.ru

Pátá a šestá vrstva je z Brocade dekorace, která je připojena tak přesně, jako jeho saténové „kolegy“. Je nezbytné, aby se dvě vrstvy, a pak je čas přejít na zdobení na dno vaší lahvi.

Foto od: svadbavo.ru

Spodní vrstva by měla být zlatá, a pak je třeba dokončit všechny modrou stuhu saténu, zajistěte jej na zadní straně láhve. A je třeba si uvědomit, že dokonale rovné prostě nebude fungovat, i když máte všechny pre-měří a opatrně vyřezávat protože to dává smysl pro uzavření švu víc stuhu.

Foto od: svadbavo.ru

K tomu, pečlivě snížit pásku na začátek deset centimetrů pod spodním okrajem brokátového pásma, lepení ji, a pak připojit, ohnutý na polovinu, a také dát na lepidlo. Další budou konsolidovat třetí a poslední vrstvu brokátu stuha, která se otočit těsně nad polovině výšky láhve a trik je hotovo.

Dále zde bude pracovat pouze vaše představivost, aby svatební lahví s jejich vlastních rukou, mistrovské třídě, a pak jsme se podívali na nevypadal jako pocházet ze stejné líhně jako tseplyatki na podzim. Můžete použít krajkou, korálky, flitry, kameny a krystaly, stejně jako umělé květiny a dokonce i peří. Mimo jiné může být manipulace opakovat s druhou láhev, použije se však místo modrou stuhou saténové bílé. Ukázalo se, docela atraktivní „pár“, který může rozjasní jakoukoliv tabulku.

Reálné oblečení na šampaňské na svatbu s jeho vlastních rukou: nevěsty a ženicha

Velmi krásné, elegantní a bohatá bude vypadat láhev, zdobené s použitím materiálu, jako samet nebo Panne. Tento ušlechtilý materiál, a sama o sobě vypadá skvěle, a je-li provedeno správně, a dělá, oči nebudou odtrhnout od svého původního složení. Podívejme se na hlavní třídě, jak se zdobí svatební šampaňské s rukama a zasáhla všechny hosty.

Foto od: svadbavo.ru

Potřebné nástroje a materiály

 • Řeže černobílý samet. Je nutné sledovat kvalitu zakoupeného zboží, nemůžeme dovolit látku „vyšplhala“ v rukou. Je vhodné, aby možnost Stretch, takže to dobře dopadlo, ohýbání láhve.
 • Dvě láhve šampaňského vaší chuti.
 • Závity černé a bílé.
 • Kousky tylu, krajky a organza, korálky, stuhy a jiné předměty pro ozdobu, můžete vidět vše, co je k dispozici.
 • Tužky, nůžky, papír.
 • Lepicí pistole a nejznámější „Moment-krystal“.

Způsob výroby svatbu „páru“ champagne

Foto od: svadbavo.ru

Nejprve je třeba, aby se vzorek z papíru, obrysu láhve. Vzhledem k tomu, materiálových úseků, není potřeba speciální přesnost zde, pokud látka nebyla moc. Je zřejmé, že ženich, je třeba vzít láhev černého sametu, a pro nevěstu - bílá. Vyřezávané vzory musí být pečlivě, s malými stehy na šití na krytu módy, který by měl sedět na láhvi, nemrač a ne posuvné.

Foto od: svadbada.com

Příští bude dát to všechno na lahvích, šít hrany na cokoli a nikdy přilepená ven, a pak si můžete okamžitě přistoupit k dekoraci, a to je děláno libovolně, ale s myslí. Například, to může být velmi elegantní a jednoduché, je připojen „nevěsta“ závoj nebo sukni a „ženich“ motýlka. Nebude to příliš dotěrný, ale velmi symbolické a krásné. Nicméně, tam může vyřešit jen vám, jak si přejete, co je nejdůležitější, že to vše se děje s jeho vlastních rukou, a to je k nezaplacení.

Nápady a mistrovských kurzů s fotkami svatební dekorace šampaňské s vlastníma rukama

Četné fotografie svatební dekorace lahví s jejich vlastních rukou, představil v časopisech a na internetu - je velkým přínosem pro vlastní tvorbu. Výzdoba šampaňského - zajímavá tradice, která sahá až do starověku. Pár lahví stojí v centru rekreačního stole před novomanželů, zůstává beze změny, a to nejen na festivalu, ale po určité době poté. Teprve o rok později otevřel první, a při narození prvního dítěte přichází na přelomu druhé lahve.

Tajemství úspěšného zdobení svatební šampaňské

Typicky svatba se koná v určitý styl diktuje zvláštní pravidla pro svatební oděvu pár zdobení sálu, prostírání. Žádná výjimka, a láhev šampaňského, slavnostní výzdoba, která musí být zachována ve stylu akce.

Zejména to platí pro barvy. Základní tóny jsou přítomny v šatů nevěsty a ženicha, musí být nutně opakovat v láhvi „oblečení.“ Dekorativní prvky, organicky vepsané v šatech a účesu nevěsty, by měly být použity při navrhování hlavní atribut svátečního stolu.

Velkolepé dekorace svatební boutonnieres lahve budou řešeny ve stylu květinové výzdoby pro novomanžele a hosty. Při vytvoření dekor návrháři doporučují dávat přednost umělé květiny neztrácejí svou krásu a přitažlivost v průběhu času.

Na slavnostní tabuli přirozeně vypadá svatební šampaňské, doplněné dvojicí zdobených sklenic. Podstatné je, že jejich konstrukce je shodné s provedením z lahví dekorace.

Jednoduché dekorace pro šampaňské vyrobeny z tylu a saténové stuhy

Jak k dekoraci svatební láhev, pokud atributy dekor zůstává nejmenší množství času? Skvělým řešením je vytvořit slavnostní složení tylu a saténové stuhy.

Zásobili pár lahví šampaňského vynikající, odříznutí bílého tylu, jeden velký nebo tři textilní miniaturní růže, které si můžete koupit nebo vytvořit sami. Kromě toho, že je třeba perla, saténová stuha různých šířek, lepidlo, nůžky.

Lahví šumivých obsah dohromady. Zabalit transparentní tkaniny kravatu, tvořící načechraný výstup tkaniny. Udělat velký svěží luk širokou stuhou. Držet ji, se nachází v centru růžice. Poté, co čeká na úplné vysušení, připevněte pomocí jehly nebo lepidlo dekorativní květina.

Můžete použít několik malých květin, dávat je ve středu kompozice. Zajistěte luky úzkého pásu a perle v náhodném pořadí na obvodu tylu. Není zakázáno používat perly v různých velikostech a barvách, favorizovat pastelové tóny.

Oblékání se ženich a nevěsta lahve textil

Stylový a stručné vzhled láhve v sametové šaty. Luxusní tkaniny, dekorační předměty a některé trpělivost bude kapacitu s šumivé nápoje v skvělého uměleckého díla bez obtíží. Chcete-li pracovat potřeba:

 • pružný samet tmavě modré a bílé;
 • závit tak, aby odpovídala tkaniny;
 • nebo výroby jehly;
 • tužka;
 • nůžky;
 • list papíru A3;
 • saténová páska, široká krajka; malá klapka organza.

Přiložit papír do lahvičky jemně hladí list na něm. Nakreslit vzor, ​​odpovídající obrysu nádoby. Vzor tištěný střídavě kladen na samet a vybojovat dva kusy látky v různých barvách. Sostrochite je na šicí stroj úsek stehu, přičemž spodní otvor nezashitym.

Zavést šité kryty na lahve, díry šít slepých stehů. Zdobit sametové šaty, stavět na „nevěstu“ luxusního rouškou organza, perličky perel. „Talia“ zdůrazňují široký pruh krajky.

Pro registraci kabátu „ženicha“ používat polokoule korálky. Z tenkého tvaru stuha motýlkem, připevněte ji k hrdlu láhve.

Zajímavou variantou dekorace může být získána nahrazením elastického samet matový vložka, řez na zkreslení závitu. V tomto případě se k vytvoření velkolepé „oblečení“ aplikovat silné cívky vykládání na skleněném povrchu ošetřené lepidlem. Guipure motivy a vhodné tlačítka dá svatební kompletní kompozice.

Nejlepší nápady pro vlastní dekoraci lahví

Pokud v případě, že bude mít zkušený švadlena, založený na master-class svatební dekorace lahví s jejich vlastních rukou, můžeme zaručit skvělý výsledek. Nováček švadlena lze uplatnit kreativitu při provádění jednoduché šperky nebo zásobit na vytrvalosti a trpělivosti vytvořit kompozici, která vyžaduje určité dovednosti.

Elegantní dekor barvy jílu polymeru

Elegantní a rafinovaný vzhled láhev šampaňského zdobený floristické složení jílu polymeru. Pro výrobu svatby mistrovské dílo, kromě šampaňského, je třeba barvy ve spreji, kamínky, korálky, lepicí pistole, jíl, barevnou harmonii s rozhodnutím svatby.

Roll jíl, rozdělit na malé kousky, tvoří lístky a shromažďují v květenství. Pečeme v troubě, barevný pasta na povrch skla, přidejte velkou výzdobu a krajky.

Foto novomanželé na svatební dekorace lahví

Jak k dekoraci svatební láhev s rukama, s využitím fotografií hrdiny příležitosti? Vyberte si nejlepší záběry Suite, vzít je do fotoateliéru, stanovit s hlavním návrhu nových etiket.

Po nějaké době se dostanete originální špalík portréty novomanželů v romantickém snímku a tematických obrázků vytištěných na lepicí papír. Opatrně okleyte etikety svatební lahví, kravatu luk na vrcholu dvěma úzkými pásky.

Pokud máte tiskárnu doma, tyto nálepky mohou být vyrobeny samostatně, s použitím papíru s lepicí vrstvou a speciálním vzorkem. V extrémním případě - ať v rámci běžných fotografií, zdobí okraj krásné stuhu.

Kreativní výzvou pro milovníky pletení

Vypadá mimořádné duo pletené exkluzivní oblečení. Tato varianta výzdoba je velmi efektivní, ale to vyžaduje hodně času a zručnosti překládat myšlenky do praxe.

Pokud jste se pustil do výroby jemné šperky, koupit bílé a černé česané, textilní květiny, několik kuliček a tlačítek. Pletené Set zdobit, připevnění stavebních prvků v souladu s obrazem.

Ozdoba na svatební šampaňské s vlastníma rukama - fascinující tvůrčího procesu. Snažte se dostat výsledek potěšil novomanželé a hosté, se stal pro ně příjemným překvapením.

 • Kopírování materiálů je povoleno pouze s aktivním odkazem na zdroj

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 3 = 3