Jak sestavit toalety

Jak sestavit toalety

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak self-montáž a připojte toaletu na kanalizaci a vodovod

WC mísa - klíčovým prvkem regenerace sanitární vany. Po nákupu, budete muset naučit, jak nainstalovat a připojit toalety vybírat své vlastní ruce. A to není těžké!

Sestavení misky ↑

Moderní toalety se skládá ze dvou základních prvků: podlahy mísy a toaletní nádržky. Při nákupu vypouštěcí nádrž rozebrat a před pokračováním v instalačním zařízením, musíte jej sestavit.

Chcete-li začít s pečlivě rozbalit podrobnosti. A před vámi, přistoupíme k montáži, je třeba pochopit strukturu samotného zásobníku:

 • plnící ventil - automatické zařízení je zodpovědný za plnění nádrže vodou po oplachování;
 • vypouštěcí ventily - zajišťuje proudění vody od podlahy nádrže v záchodové míse;
 • cisterna - nádrž, která je naplněna vodou z vodovodu a vyprazdňována promývání;
 • přetečení zařízení - je nutné vypustit vodu z vodní nádrže záchodu v případě rozbití plnicího ventilu.

Pak nastavit mechanismus vypouštěcí nádobu. Dodává se již sestavené, takže není nutná žádná další akce. Vložte sestavu do otvoru umístěného na dně nádrže. Sloučenina musí být provedena za použití gumového těsnění. Ji nastavit uvnitř kontejneru. Nyní můžete opravit mechanismus na místě maticí. Utáhněte ji rukou nebo speciálním plastovým klíčem, který byl dodán se zařízením. Operace jsou prováděny velmi opatrně, protože příliš velké síly může zlomit plastovou sestavu. Instalatéři doporučujeme instalaci plováku, další prvek toaletní nádržky, po instalaci zásobníku na místo. Tak to bude mnohem pohodlnější.

Jak se připojit do odtoku nádrž s šálkem ↑

U nádrže držák pro použití WC speciální kovové hřeby. Je-li zakoupené zařízení vybaveno plastovými šrouby, je lepší, aby je okamžitě vyměnit. Spojovací prvky z plastu poměrně křehké a snadno se lámou. Svorníky (obvykle volí kužel paletu) jsou instalovány do zadní straně obalu. Na každé tyči kladen na puku a podložku, a pak vložit prvek připravený ve speciálních upevňovacích otvorů. Matice drží splachovací mechanismus, uzavřené gumovým těsněním. Nyní jsme si stanovili nádrž na záchodě.

Na sloupky nasadit matice a dotáhněte je jemně začít. Pracujeme postupně. První utahuje první položku, pak druhý, pak první znovu, atd. až do cisterna není „zvednout“ v míse. Na závěr jsme se zavést plovák. Na závitových částí nebudeme speciální těsnící prvek a vloží dovnitř otvoru nádrže. Mimo potlačit float plastovou maticí. Pečlivě utáhněte rukou, a poté se mírně sevřené klíč.

Plovákový ventil - jeden z nejvíce důležitých detailů v konstrukci toaletní nádržky, protože reguluje začátek a konec dodávání vody z vodovodu do nádrže.

Pokud se dostanou do rukou rozebraných nádrž, bude také muset sbírat a mechanismy mozků / vybití. To by mělo být provedeno, pokud je připojení WC nádrže dokončena.

 • nastavení přepadové trubky (vypouštěcí páky);
 • pevné sedlo, vertikální ventil a mechanismus přetečení;
 • vypouštěcí připojen přes s táhlem, a svislou přepouštěcího ventilu;
 • se přivádí do nádrže vodního potrubí je zajištěn pomocí těsnění pryžové průchodky;
 • plovákový ventil je upevněn na pouzdru;
 • kroucení koleno je spojen s plovákovým ventilem;
 • kroucení být nastaven v předem určeném úhlu;
 • To se řídí podle polohy sedadla, a pak upraví spojkového uspořádání připojení odtokové potrubí a na toaletu.

Jak nainstalovat WC ↑

Shromážděné WC může být instalován přímo na místě. Chcete-li začít zjistit, jak opravit záchod na podlahu. Nejjednodušší způsob, jak - s speciální upevňovací zapínání instalatérské, které často přicházejí s tímto zařízením. Proveďte následující kroky:

 • Provést značky. Chcete-li to provést, nastavte strukturu na správném místě, vyrovnejte ho. Vezměte značku a opatrně vytáhněte jednotku. Pak jsme na vědomí, body, v nichž musí být připojovací. Odebrat na toaletu.

 • Příprava montážních otvorů. Vrtací kladivo požadovaný průměr otvoru a vložte je do plastové trubky.
 • Položte přístroj na svém místě. Příprava pro montáž. Nezapomeňte si dát na své kovové podložky a vstřikování plastů. Lisované spojovací prvky, a tím upevnění zařízení na místě.

Toaleta je nainstalován, zbývá jen proto, aby připojení ke vstupním a výstupním potrubí.

Připojte toaletu do kanalizace ↑

Existuje několik způsobů, jak připojit: pro připojení horní a dolní části nádrže. V tomto případě je první - možná nejpohodlnější varianta, ve které se během plnění cisterny nevytváří hluk.

Při montáži zásuvky přívodu vody a výstupní zásobník je žádoucí na jedné straně - pro snadné připojení. Pokud jste si koupili záchod, kterým se přívod vody, pak budete muset přemýšlet o tom v designu. V případě, že voda je již uspořádána, měli byste být opatrní při nákupu WC. Samozřejmě, že práce na toaletě nebude mít vliv, pokud výstupy jsou voda a nádrž z různých úhlů, to jen o snadnou instalaci a vzhled.

Pokud jde o proces instalace, aby bylo možné dvě varianty.

 • Flexibilní hadice. Na jedné straně to je peří pad. Tato část je navržena tak, aby nálevka odtok vody. Před instalací silikonový tmel liberálně namazat zvlnění, zásuvky a uvolnění na záchod. Pak dáme na jednom konci odtoku na toto téma, zatímco ostatní pevně zámek, vložený do kanalizace úst. Připojení je připraveno. To je nejjednodušší způsob, ale v průběhu doby, rot přes hadice a trhat v nevhodnou dobu, obvykle když nikdo není doma. Místo toho, aby flexibilní gumové hadice s kovovým opletení je lepší připojit toaletní vlnité kovové hadice, nerezové oceli - jsou alespoň neroztrhne, a instalovat žádný těžší než ohebné hadice.
 • Za druhé, připojte toaletu k přívodu vody lze dosáhnout pomocí vícevrstvého potrubí - vypadá to hezky, a co je nejdůležitější, v bezpečí.

Pro připojení splachovací nádržka na přívodu vody musí být připojen do vstupního portu zařízení. To lze provést pomocí jedné z výše popsaných prvků. V každém případě, zvláštní pozornost by měla být věnována utěsnění spojení. Použití těsnění je nutné. Po připojení, zkontrolujte výšku hladiny v nádrži. To může být nastavena na požadovanou pomocí plováku. V závislosti na modelu, postup nastavení se může lišit. Podrobnější informace lze nalézt v pokynech, které musí být připojeny k zařízení. Provést zkušební provoz vody. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, ale rozhodně je třeba řešit.

Doporučení, jak dát na záchod, dost jednoduché. Jejich implementace zajišťuje spolehlivou instalaci a bezporuchový provoz sanitárního vybavení. Pro manipulaci montáž zařízení a jeho následné propojení, i začátečník může instalatéry-li to žádoucí. Je pouze nutné, aby pečlivě a přesně provádět veškerou práci. V případě, že zkušenost s podobnou prací tam, a touha ji dostat není, můžete pozvat odborníka, který kvalifikovaně instalovat jakékoli zařízení.

Jak sestavit mísy a nádrže: hlavní fáze montáže a tipy

Je tam nějaké nuance v sestavě zásobníku a vložte ji do záchodu?

Pojďme podél hlavních fázích montáže a pokusit se zmínit všechny základní chyby, které lze provést současně.

Za prvé a především doporučení je začít s rozbalování a výuku čtení.

Užívání produktu ze skladu nebo dodání pracovníků, věnovat pozornost svému vzhledu:

 • WC nemá výrazný asymetrii, prověšení ve vnější a vnitřní povrch misky a nesrovnalostí. Totéž platí pro nádrže.
 • Je třeba pečlivě zkoumat tělo a WC nádrž trhlin a odštěpků. Bohužel, při přepravě cokoliv se může stát; podpisu papír, který obdržel zboží, ty vzlétnout se odpovědnosti prodávajícího za jakoukoli strukturální set stav.

Pokud se vady se projeví později - prodávající, samozřejmě, může jít na setkání s Vámi. Ale to má plné právo a odmítají nahradit záchod.

 • Sada ventilů na nádrži musí být zabaleny v plastovém obalu. Jestliže je jasně manipulováno - je lepší požádat o výměnu, nebo alespoň jednou zkontrolujte balení, za použití jako zdroj informací sestavě obvodu kotvy. Nicméně, v této době není vždy ...
 • Záchod je obvykle dodáván a soupravy pro připevnění k podlaze. Skládají se ze dvou nebo čtyř (počet otvorů v základně mísy) s plastovými šroubovými hmoždinek, podložek a dekorativní čepice.

Poznámka: Tyto sady jsou prodávány samostatně, a jsou více než přijatelné.

Podložky plast Šroub zapotřebí: Šrouby by neměl vytáhnout na záchod na zem a položil si hlavu přímo do ocelové nádobí.

Zkontrolujte kompletní sadu s uvedenými pokyny.

Mezi další materiály, nástroje a

Chcete-li instalovat na toaletu, musíme něco pro nějaké přídavné zařízení a nástrojů:

 • Děrovačka vrták s průměrem šest nebo osm milimetrů (v závislosti na ucpávka). Musíme se spudded v přesahu.
 • Pokud máte v úmyslu nainstalovat WC na dlaždice - vrtačku na dlaždici o něco větší průměr než vrtáku. Pokud jste právě začali pracovat kladivo - existují velké šance zkazit dlaždice pod WC a vedle něj.
 • Gumový návlek - těsnění pro uvolnění na záchod mnohem snazší její připojení na kanalizaci a proveďte demontáž mísy (samozřejmě v případě potřeby), poměrně snadné cvičení.
 • Pokud dáte na záchod s přímým výstupem a zásuvkou kanalizace vyčnívá ze zdi šikmo - namísto manžety, budete muset nainstalovat WC zvlnění. Její délka a tvar závisí na relativní umístění záchodové mísy a kanalizace.
 • Silikonový tmel poskytnout absolutní těsnost společného vydání záchodu do kanalizačního systému. Manžeta a zvlnění nemůže přilnout k nálevce je ideální; zejména to platí pro litinového kanalizace.
 • Vám bude hodit, a trochu cement. Kaše, která zaplnila mezeru mezi základnou a toaletní tašky, zajistit větší oblast podpory ze záchodové mísy a snížit pravděpodobnost, že nejednotné rozdělené zatížení základny.

Počínaje přípravu nástroje.

Sestavení WC nádrž - jednoduchá událost; Nicméně, stejně jako kdekoliv jinde, tam jsou některé nuance, jejichž znalost by bylo užitečné.

Budeme uvažovat o sestavení několika staromódní nádrží se samostatnou polici ze dvou důvodů:

 1. Tato konstrukce, přes jeho úctyhodný věk, je stále v prodeji a je nejvíce obyčejný dnes. Ve skutečnosti, keramika je prakticky věčný, a nové výztužné výstroje pro staré nádrže jsou takřka identické s těmi starými důvodů kompatibility.

To není nejlepší návrh. Ale to je velmi časté.

 1. Jeho montáž - jeden z nejtěžších. Zásobník obsahuje relativně velké množství prvků a sloučenin na šrouby; Dovážené komponenty jdou mnohem jednodušší.

Návod k montáži WC Ifo, například nestanoví žádné další pomocné prostředky. Všechny potřebné klíče jsou vyrobeny z plastu a jsou přítomny v obalu.

IFO kování. Všechny plastové matice; většina z nich utáhnout rukou s minimálním úsilím.

Sestavit jiný než výše uvedené sady tank, potřebujeme pár nastavitelným klíčem nebo nastavitelným klíčem a kleštěmi. Kromě toho ne všechny sady obsahovat kuželovou objímku mezi nádrží a polici.

Takže to vypadá jako manžety.

 1. První nastavení sedlo pro hrušky. Šrouby a podložky jsou opatřeny pryžovým těsněním a vloženy do odpovídajících otvorů na dně nádrže; pak se dal na druhou dvojicí pryžových těsnění.

Potom zevnitř šroubů tankových opotřebované sedlo s gumovým těsněním instalován pod ním a uši oblouku, který drží vodicí tyč hrušky.

Dali jsme na vrcholu podložkami a maticemi stažitelném konstrukci, takže sedadlo těsně těsnění ke dnu nádrže, ale ne klenutá. Pear by měly spadat do sedla bez zkreslení.

 • Připevněte na odpovídající přepadovým otvorem. Otočil rukou, není nutné, aby horečně hledat hasák.

  V této fázi v nádrži to vypadá.

  Hlava by měla být na vrcholu, uvnitř nádrže. A z hlavy, a maticemi by měly být podložky a gumové těsnění. Uvnitř nádrže, poskytují únik ze dna, aby se distribuují zátěž z matice nebo šroubu se rozdělí faience.

  Vypadá to, že soubor ventilů po nahrazení staré nádrže. Police na dně nádrže šrouby nataženým nahoru; ale to není tak důležité.

  Tím je dokončena montáž nádrže je hotový; Kryt budou instalovány poté, co je připojen k vodě a upravit. Ze stejného WC a vody, kterou připojit nádrž pouze tehdy, když je nainstalován záchod. Důvod je jednoduchý: nesmí být vylomeny uši záchodu, je třeba nádrž opřený za zdí nebo vzpěra.

  Spojení je velmi jednoduchá:

  1. Nádrž je umístěna na toaletu;
  2. Široké manžety na straně zásuvky vytáhl na toaletu;
  3. Zásobník je upevněn na uši WC plastové šrouby. Oni také obvykle upevněna sedadla;
  4. Navlékat kulový ventil našroubovat převlečné matice FLEXIBLES. Můžete se obrátit na vodu a zkontrolujte, zda balení těsní.

  To bude výsledkem naší snahy. Před námi opět stará nádrž s částečně nahrazena sadou ventilů. V procesu montáže, však není ovlivněna.

  Sestavení misku s rukou vyžaduje extrémní opatrnost, a to především kvůli křehkosti porcelánu:

  • Velké úsilí jsou nepřijatelné. Nezapomeňte, že matice táhne kameninové mnohem silnější než klíče utáhněte matici; můžete také vynutit klíč, je délka páky. Mělo by to být trochu přehnané - a mají jít na drahé nový nákup.
  • Všechny spárované šrouby jsou utaženy rovnoměrně výhradně na páru otáček. Zaujatosti nejsou povoleny.

  Tyk ocelové šrouby vypadat za pět let do nádrže.

  Pokud jsou některé montážní kroky zůstávají nejasné pro Vás - snadno najít na internetu video s procesu sestavení tanky od různých výrobců. To je případ, kdy je lépe vidět než stokrát slyšet čas. Hodně štěstí!

  Jak sestavit toalety

  Koupil jsem si levnou WC (WC to se nazývá „CD“), společnost nebude inzerovat na tom nezáleží. Ale nákup druhou koupelnu, ve kterém se používat nebude tak intenzivní. Tedy jít a tak, mám to není rentabilní, to znamená, že oddělení funkcí není tlačítko. Bez výtahu sedátko a další „buchty“ (přečtěte si užitečné článek - jak si vybrat WC). Obecně platí, že jsem vzal střední třídu, není nejlevnější a ne nejdražší. Ale toaleta je v rozloženém stavu, a je třeba sbírat! V současné době kluci poskytne krok za krokem pro správu fotografií a videa - Jak se staví záchod ...

  Tento článek bude skvělé být spoustu obrázků s komentářem. Také - po montáži Je třeba nainstalovat na toaletu, Následovat odkaz (otevře se v nové záložce), je velmi užitečné pro kumulativní instalaci a připojení.

  Dan WC CD, v rozloženém stavu. To je spodní část samostatně, nádrž je sedátko (také zničen) a sada kování (zásobování vodou - rozdělovací část) a spojovacího materiálu. Také pro lepší fixaci pryžových těsnění, koupil jsem bílý silikonový tmel.

  Nejprve je potřeba zvýšit nádrže záchodu, protože tam jsou připojeny nejzákladnější prvky výztuže.

  Máme vodozaporny ventil, který reguluje průtok vody. Uložený v malém otevření bočního zásobníku.

  Stejně jako vypouštění systému, který toto velké části, upravuje systém splachování. Namontován velkým otvorem uprostřed

  Nastartovat úvěry velkou roli, vyšroubovat velkou plastovou matici a instalaci systému ve velké díře, kam fotografii.

  Pak je třeba, aby pevně utáhněte plastovou matici, osobně jsem se vlekl po ruce, a radím vám. Pokud se chystáte používat, co nebo klíče, vytáhněte opatrně, aby nedošlo k přerušení! Pás může být trochu silikonu ošetřené pro lepší utěsnění, ale můžete to udělat, to je docela velký a dobře stiskne mozků. Posílit systém by měl být takový, aby nezasahuje vodozapornoy přípravku.

  Nyní upevněte sám vlastně vodní ventil. Musí být zajištěna v malém otvoru v boku.

  Také okruchivaet matice z plastické hmoty, viz silikon - gumové těsnění. I to ošetřit silikonovým tukem, pro lepší germitizatsii a vložte do díry, budou všechny stejné být dodány vodu přes ventil a je téměř dole otevřené, to znamená, že pokud dojde k úniku, voda je na záchodě! Proto dbáme na ventilu!

  Další točit matice, pak si můžete utáhnout s trochou (mé houpačka), opět nic moc! Matice nesmí zlomit, a silikonový tmel pevně uzavřete všechny trhliny. Ujistěte se, zda po instalaci zdvih ventilů, měl by chodit volně bez dotyku stěny za sebou.

  Nádrž je skoro hotová, jen opustil šrouby, které upevňují nádrž na záchod stanovené v ostatních svítidel, dva malé otvory po stranách.

  Pak šroub - šaty na jeho plastovou podložkou pro tuhost - pak opotřebení pryžové těsnění, který se zpracuje s tmelem - vložena do malých otvorů na bocích.

  Poté se z vnější nádrže šaty další plastovou rozpěrku a připevněte všechny kovové matice s klíčem. Velmi pull nepotřebují (nepoškozují nádrž sám), hlavní věc k montáži seděla pevně a unese hmotnost nádrže s vodou. Stejně tak upevněte druhý spojovací prvek, v je tato práce s nádrží skončí, víko nádrže posílit již shromážděné toaletu. Tady je fotka samozřejmě sestaven nádrže.

  Dále je třeba stanovit na záchodové míse náš sestavena struktura. To se provádí není těžké. Ale opět, existují nuance. Máme skvělé spojení těsnění mezi nádrží a ve spodní části WC, že zde byl připojen.

  Na jedné straně její dvojité lepící pásky, druhý obyčejný. Takže, lepicí stranou připojena ke spodní části nádrže. Obvyklý by měl být otočen do nádrže.

  Také, před montáží poradit znovu použít tmel. Pro začátek bychom srst po stranách a spodní části lepidla podložky.

  Dále budete muset dát trochu tmelu na vrcholu a poté namontovat nádrž. To se provádí tak, aby do výše 100%, aby se zabránilo úniku plynu v tomto bodě. Ze zkušenosti mohu říci, že polovina všech toaletách toků na tomto místě, takže těsnost zde musí být vysoká!

  Za to, že jsme se zasadit nádrž na podložce jsou upevňovací šrouby umístěné na stranách musí sestoupit do montážního místa. To je všechno.

  Za to, že jsme se točit matice speciální plastovou nádrž na dno mísy. Pak točit - zatímco rameno může kroutit, nic víc, než je nutné. Všechny nádrže a dolní části připojen.

  Uvedení plastové sedátko

  Dále budete muset sbírat plastikové sedačky nebo WC. Děláme to bez zvedáku a má základní strukturu. Zde je fotografie set.

  Chcete-li začít, vzít silikonovou vložku a nainstalovat na zvláštních místech. „Sidushku“ Uvedení víko a sama. Po vložení a kovových spojovacích prvků - šaty dekorační podložky silikonem rozpěrkami.

  Dále musíte dát všechny vložky, které jsou namontované na víku a sedátko je malé kulaté čepice a dlouhé a rozšířena na „sidushku“.

  Shromážděné plastové sedačky nastavte do otvorů ve spodní části mísy. A zvraty jsou již obeznámeni s plastovými maticemi. Na této hoře sedátko u konce.

  Poslední krok v sestavě záchodové mísy, je montáž krytu na nádrži. Je to všechno příliš jednoduché - vzít kryt a dát ji na vrcholu, takže středový otvor prošel hoře tlačítek prohlížení fotografií.

  Dále vzít klíč, a když je matice zkroucené tohoto svítidla - kroucení ruky, pevně, takže toto tlačítko stisknuto plastový kryt a nešel, „bez vůle“.

  Zkontrolujte účinnost tlačítka, obvykle stisknutím tlačítka, pokud jde dobře (není těsný a není uvíznou), znamená to, že je vše v pořádku. Můžete nainstalovat na toaletu.

  YX Zde je skvělý článek vyšel. Nyní je video verzi článku.

  To je všechno, četl druhé části článku jsme hovořili o tom - jak instalovat a připojit na toaletu.

  Dívejte se a přečtěte si naše staveniště.

  Stěr všechny tmely, že žádný bít - je špatné. Sestavit záchod tmel není potřeba vůbec. Přesně tak, jak pro instalaci.

  passer, To jsem si myslel taky. V zásadě s kvalitní modely a tam. Existují však i levnější modely WC mísy, kde by měly být použity gumy a podložky plné g..no právě pro jejich těsnění a těsnících materiálů (jinak proudit), prověřených nikdo nainstaloval záchod!

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  2 + 5 =