Jak si vybrat přikrývku

Jak si vybrat přikrývku

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co je lepší zvolit přikrývku

Dobrý deka - předpokladem pro zdravý, klidný a pohodlný spánek. Každý kupující má vždy představy o komfortním ložním prádlem. Zajímá vás, jak si vybrat přikrývku, a nic se dbát rady odborníků. S jejich pomocí je snazší pochopit rozmanitost sortimentu a opravdu si vybrat kvalitní produkt, který splňuje individuální potřeby a touhy.

Lůžkoviny - ne věci, které si můžete vybrat z fotografií v obchodech. Před nákupem je třeba myslet v předstihu o všech základních vlastnostech výrobku: množství přizpůsobení technologie, materiál, plnivo, oteplování vlastnosti. S prvním znakem je víceméně jasné, může být jedno, dvou nebo sesquialteral rozlišení. Vyberete-li, že je třeba vzít v úvahu pouze osobní preference a možnost výběru vhodného podestýlky.

Používá se na potahování tkanin - kartounů, satén, polyester. Pokud jde o krejčovského technologii, pak je tento parametr všechny výrobky jsou rozděleny do deky, karostepnye a kazety. Deka je vyrobena speciálním prošíváním, která zabezpečuje výplň. V karostepnyh plnivového materiálu je držen šití. Cluster modely mají oddělené úseky v každé pomocné látky. Oni jsou nejvíce odolné a snadno se udržuje, protože to je nejlepší, aby vozidlo, které jí zabránily válcování do hrudek.

Standardní výrobky velikosti pro novorozence -. 120x120 cm Odborníci doporučují výběrem lehčí modelu s praktickým krytem bavlny, aby se zabránilo syntetika. Je lepší, když ta věc je zcela přirozené a šetrné k životnímu prostředí. Avšak mezi syntetickými modelech lze nalézt také vhodná pro kojeneckou postýlku deky, hlavní věc - zkontrolovat certifikáty kvality.

Při výběru důležité vzít v úvahu období. Dítě v létě může pokrývat světlo Baikov, fleece, hedvábí nebo tenký deku, pod nímž nebude pocení. Zima bude vyžadovat teplejší možnost - peří, polyesterová vlákna nebo bavlna produktu. Deka, který je plánován pro použití při chůzi, je vhodné vybrat si mezi modely s odnímatelnými kryty.

Nejteplejší v zimě a dalších chladných obdobích roku by měl být zvolen mezi modely s vysoce kvalitní plnidlo má dostatečnou schopnost udržet teplo. Stupeň produktů pro přenos tepla je uvedeno na etiketě výrobku ve formě bodů. Mohou být od jedné do pěti. Čím více bodů, teplejší model. Všimněte si, že patří mezi nejlepší materiály:

 • přírodní a umělý chmýří;
 • velbloud a ovčí vlny;
 • Syntapon;
 • hollofayber;
 • dobrý teplo v chladném období, tlusté deky.

Jaký deka je vhodnější pro teplé roční době? Za teplých letních nocí se doporučuje volit hedvábné výrobky, napůl vlněné deky, přehozy s lehkým bambusu nebo jiných rostlinných náplní. Modely se syntetickou výplní, vlny a dolů k použití v létě je velmi nepohodlné - do režimu spánku nebo odpočinku pod nimi příliš horká. Výjimkou mohou být tenké Vlna.

Nejpraktičtější možností je považována za celoroční deky bilaterální produkt. Na jedné straně je upraven v normální tkáni, a druhá - vlny nebo kožešiny. K dispozici jsou také duální modelu. Chladné dva pásy spojeny dohromady tkaničky, knoflíky nebo tlačítka, a teplejší lehčí Povolte a použít ji samostatně. Pro všechny roční období vhodné produkty s plnidly, jako je silikon nebo hollofayber vlákna. Poskytují pohodlný spánek na zimním i letním období.

Jak si vybrat přikrývku pro výplně

Mnozí věří, že schopnost udržet teplo pokrývky závisí pouze na základní materiál pro výrobu. Modely však od různých výrobců se stejným výplně se může značně lišit ve stupni tepla. To je ovlivněn typem krytu tkaniny, tloušťky výrobku, kvalitu použitého materiálu. Jaký je nejlepší plnivo do deky a jak hodnotit kvalitu konkrétní varianty, které poskytují vlastnosti oteplování články?

Bamboo produkt je měkký a snadno trvale zachovává svůj tvar, nemohl vyvolat alergii, prostě vymazány, rychle schne. V zimě je dost teplo, a v létě, na jaře nebo začátkem podzimu spát pod nimi velmi pohodlné. Nicméně, před výběrem bambusovou deku jako hlavní volba pro teplém ročním období, je nutné vyhodnotit podmínky vlhkosti ovzduší, ve kterém žijete. Bambusové vlákno absorbuje vlhkost velmi dobře, takže bude obtížné sušit ve vysoké vlhkosti.

Deky - dobrá volba pro nejnáročnější gauč brambor. Jsou dobře absorbují vlhkost, zatímco zůstane v suchu a udržet teplo, mají léčivé vlastnosti. Jak si vybrat deku? Mezi nimi jsou lehké modely a silnější a teplejší, takže nákup je nutné zaměřit se na hlavní účel výrobku. Na zimu je lepší vybrat si prošívanou deku s ovčí, velbloudí, kozí vlny nebo vlny lamy. Za teplého počasí je dobrá pletené vlněné deky. Nevýhody tohoto plniva zahrnují riziku poškození můr a alergie.

Takové výrobky jsou známé pro své blahodárné vlastnosti, díky kterým jsou vhodné vybrat lidi s nemocnými klouby. Merino vlny deka - elitní plemeno ovcí - má obzvláště cenné terapeutické účinky. Tento druh vlněných výrobků je považováno za hypoalergenní. Dobře hodí volba pro malé děti a osoby s citlivou pokožkou. Deka z vlny je ceněn pro:

 • teplo;
 • nízká hmotnost;
 • dobrou schopnost absorbovat vlhkost.

Camel deka teplejší než ovcí, ale také dražší. Podle vlastností oteplování materiálu je jen o málo horší Lebyazhya chmýří. velbloud vlna je dutý, takže je asi 2 krát lehčí než ovcí. Jedinou nevýhodou tohoto plniva je spojena s můry, které mohou zkazit věc. Deky z velbloudí vlny se vyznačuje:

 • vysoká odolnost proti otěru;
 • vynikající schopnost absorbovat a odpařovat vlhkost.

Dříve přikrývky s bavlněnou výplň byly velmi hodně v poptávce v důsledku vynikající oteplování vlastnostmi. Nicméně, oni jsou nyní ztrácí popularitu, protože mají po několik důležitých nevýhod. Jsou těžko umýt, suché je na dlouhou dobu. Vata tendenci absorbovat pachy, roll a vystupte v kusech, v důsledku čehož věc rychle ztrácí původní vzhled. Jejich výhody:

Tento umělý plnivo je lehké, dobré oteplování vlastnosti, stejně jako zajišťuje výbornou prodyšnost. Mezi přikrývky s hollofaybera snadno k nalezení, a letních a zimních modelů, materiál nevyvolává alergie. Nevýhodou tohoto plniva je považován za nejhorší přenosové vlhkosti kapacitu než přírodní materiály. Mezi výhody těchto možností:

 • které poskytují pohodlný spánek;
 • Produkt nenáročný na péči.

Deky s labutí dolů právem považován za nejteplejší a zároveň světla. Poskytují velmi dobrou cirkulaci vzduchu a mají vynikající absorpční vlastnosti, ale vyžadují pravidelné čištění. Při výběru přírodní produkt, je důležité, aby se ujistil, že jako plnivo používá opravdu labuť, spíše než rigidní husího peří nebo peří. Další nevýhodou tohoto plniva je vysoká alergenitu. Ti, kteří trpí alergickými reakcemi, by měl věnovat pozornost k umělému labutího peří.

Sinteponovye teplou deku, mírný, ale ne dost dobrý projít vlhkost. Doporučuje se časté mytí vozu, protože se jedná o produkt mohl rychle zhoršovat. Jak si vybrat dobré deku s syntetické polstrování? Při nákupu se ujistěte, že je produkt vyplňování pružný a objemný opatření. Příliš volné, svěží materiál - tzv laminovaná Syntapon. Podobně jako jiné typy, je speciálně upravené polyesterové vlákno, ale jeho výroba použití toxických lepidlo uvolňování škodlivých látek.

Výrobky kašmír mají vysokou cenu, ale jsou velmi teplé, lehké, odolné. Na rozdíl od jiných vlněných výrobků, kašmír přikrývky vhodný i pro alergiky. Při správné péči, kterou jsou schopni udržet si své cenné vlastnosti a dobrý vzhled pro nadcházející roky. Předpokládá se, že kašmír - Moody věci, které vyžaduje neustálé odkazy na služby chemického čištění. Nicméně, kvalitní materiál se nechá prát v pračce. Aby bylo zajištěno, kašmírové výrobky co nejvíce dlouhou životnost, je nutné použít jemný mycí cyklus.

Video: Jak si vybrat přikrývku

Navrhovaná videa vám umožní získat informace o podrobnostech výběru podestýlky pro zdravý spánek. Odborníci poradí, jak vybrat ten správný produkt v závislosti na cíli, ročním období a požadovanými vlastnostmi. Video vám pomůže vyhnout se časté chyby, které odběratelé postelí.

Jak si vybrat přikrývku

Jaká je správná deka? Za prvé, je to přirozená cirkulace vzduchu, pohodlí, trvanlivost a vysoká tepelná vodivost. A pod zimní deku být v teple a pohodlí bez přehřátí a zamrznutí.

Jakých zásad by měla být vybrat si přikrývku pro zimní období, a které poskytují moderní obchody?

Druhy zimních přikrývek - jak si vybrat chladné zimní večery?

Jeden si vybere konstrukci deka, ostatní - na výplně, a třetí - hmotnosti, čtvrtý - právě nejlevnější.

Ale bez ohledu na kritéria výběru nebude více než obeznámen se všemi „seznamu“.

Takže, jaké druhy teplých dek nabízeny k prodeji dnes?

Jsou považovány za nejoblíbenější, nejvíce příjemný a teplý.

Kromě toho, plnivo mohou být různé:

 • Kachna dolů. Low-grade variantu struktury chmýří. Možná, že tvorba hrudek během používání.
 • Husího peří.Lepší varianta (nejvyšší standard kvality - Samozřejmě, švýcarský, je standard).
 • Prošívaná. Nejteplejší ze všech možností. Nicméně, složitější a dražší.
 • swansdown(Toto plnivo je oficiálně zakázána a nahrazeny umělými).

Doporučuje se kupovat přikrývky s přírodními kryty (Poznámka: -. Drogy / tkanina lépe držet dolů) a kazetové typu (s řádkových „čtverců“, ve které chmýří nerozbije do hrudek a přikrývka je objem).

 1. lehkost produkt (méně než 1 kg).
 2. Vynikající teplo v zimě a udržuje teplo po dlouhou dobu.
 3. Dlouhá životnost bez ztráty vzhledu (poznámka -. Při správné péči).
 1. Kusové (ne-li plošné, kazetové typu, a šité v paralelních čar).
 2. To může způsobovat alergie.
 3. Vyznačují vysokými náklady (pokud přirozený chmýří).
 4. To tlumí při vysoké vlhkosti.
 5. Se může stát „domovem“ pro roztoče.

Skvělá volba na zimu - přírodní a dokonce i léčivé vlastnosti. Ideální deka pro osoby s revmatismem, onemocněním páteře nebo průdušek.

přikrývky se liší v závislosti na vlny, který se používá jako plnivo:

 • Fleece.Relativně levná deka, lehká, skvěle absorbuje vlhkost a proudění vzduchu.
 • Merino vlny. Tato deka z vlny australských ovcí je považován za velmi kvalitní a teplejší (a závažnější).
 • Lama vlna. Velmi měkké, odolné a pružné plošné. Příjemný na dotek, bez pelet a vysokou tepelnou odolností.
 • velbloudí srst. Přínos je příliš mnoho: nemají být komprimovány, perfektně absorbuje vlhkost, „dýchá“ a není elektrifikována.

Vlněné deky jsou prošívané - nebo přehoz (1. - Winter, druhý - na léto).

 • Perfektně teplo v zimě.
 • Ne příliš těžký.
 • Snadno se čistí, a dokonce vymazány.
 • Levnější přikrývky.
 • Menší objem než peřinou (zabírá málo místa ve složeném stavu).
 • Pevnost a odolnost proti opotřebení.
 • Těžší než peří - téměř 2 krát.

Výrobky z čistější výplň. To spali pod nimi naše prarodiče.

V současné době popularita deky klesl na minimum - a to je důvod, proč.

 • Příliš těžký.
 • Extrémně komplexní péči (mytí je nemožné, a časově náročné čištění).
 • Pohlcuje pachy, včetně nepříjemné a téměř zmizí.
 • Zhroutí.
 • Špatné větrání.
 • Nízké náklady.
 • Dlouhá životnost.
 • Nepřítomnost alergií na plnivo.
 • „Nádivka“ šetrné k životnímu prostředí.
 • Výborný v zimě hřeje.

Tento typ přikrývek se objevila v Rusku není to tak dávno, a již se staly populární.

Tato „hit“ na lůžkoviny trhu, hedvábí, stejně jako v kvalitě. Ideální deka zimě iv létě.

 • Nezpůsobuje alergické reakce.
 • Pohlcuje vlhkost.
 • Poskytuje vysoce kvalitní ventilaci.
 • Lehké, měkké a pohodlné.
 • Snadno umýt (vydrží až 500 mycích cyklů) a nevyžaduje žehlení.
 • Nenáročný na péči.
 • Odolnost proti opotřebení a trvanlivost.
 • Nehromadí v samotném nepříjemných pachů.
 • Je obtížné najít opravdu kvalitní výrobek (hodně padělků).
 • Přikrývka je tak snadné (i když to teplé dolů), které budeme muset zvyknout na to.

Relativně levné varianta s řadou výhod, ale také není bez nedostatků.

Vhodné pro lidi s alergií na srst a peří.

 • Snadné a příjemné na tělo (zatímco nový).
 • Nezpůsobují alergie.
 • Nenechte zmačkat.
 • Snadná údržba a možnost umýt.
 • Neabsorbují pachy a prach.
 • Rychle schne.
 • Nízká životnost.
 • Špatné větrání.
 • Příliš horko v létě.

Populární Syntetická verze přikrývek na zimu, podobně jako ve svých vlastnostech až Lebyazhya chmýří.

Velmi praktický produkt inovativního materiálu - mikropruzhinkami polyesterových vláken a duté struktury.

Stupeň tepla (hustota) je obvykle definována určitým symbolem na štítku:

 1. ○ ○ ○ ○ ○ - sverhteply varianta (asi 900 g / m).
 2. ○ ○ ○ ○ - stejně teplá varianta (asi 450-500 g / m²).
 3. ○ ○ ○ - celoroční varianta (asi 350 g / m).
 4. ○ ○ - lehká verze (asi 220 g / m).
 5. ○ - nejjednodušší volba pro letní (asi 160 až 180 g / m²).

 • Vysoká odolnost proti opotřebení.
 • Vynikající elasticita (deka obnoví forma).
 • Lehkost a prodyšnost.
 • Absence alergie.
 • odolnost proti vlhkosti.
 • Termoregulace.
 • Šetrné k životnímu prostředí (ne „chemie“ ve výrobě).
 • Snadná údržba (pratelné, rychle schne, takže / skladování nevyžaduje zvláštní podmínky).
 • Požární odolnost (nebude doutnat a hořet).
 • Antistatická.
 • Rozumnou cenu (o něco dražší sinteponovye, ale mnohem levnější než přírodní vyhřívané).
 • By se mohl zhoršit, pokud promývá příliš často.
 • Spát v teple pod touto pokrývkou příliš horké.

Pokrývky z umělých labuť dolů

Jak víte, labutě jsou již dlouhou dobu v Červené knize. A výrobci přikrývky vyvinuli velmi kvalitní a velmi elegantní verzi syntetického materiálu.

Částice polyesterových vláken připomínající korálky, šroubovitě stočeny a vrchní povrchovou vrstvou silikonizovaná materiálu. Výsledek - pružný, lehký, pružný a odolný náplň.

 • Nerozbije do hrudek a to i po opakovaném praní.
 • Snadná údržba, rychle vysyhaemost.
 • Šetrné k životnímu prostředí a hypoalergenní.
 • To si zachovává svůj tvar.
 • Neabsorbuje pachy a není prolézt krytem peřinou.
 • Cena není k dispozici.
 • Dlouhá životnost.
 • Nízká nasákavost (dokonale teplá, ale neabsorbuje vlhkost).
 • Elektrifikované (pozn. - Stejně jako všechny syntetické).
 • Špatné větrání.

Funkční a šetrné k životnímu prostředí, prakticky bez tíže materiálu. Pro „nádivka“ se používá spirálové duté vlákno (silikonizovanou polyesterovou).

Vlastnosti v blízkosti deky vlněné verzi. Popularita těchto přikrývek nedávno roste.

 • Vysoce kvalitní odvětrávání.
 • Uchovávání tepla a odpařování vlhkosti.
 • Neabsorbuje pachy, nevyvolává alergie.
 • Jednoduché, pohodlné a teplé.
 • Zachovává svůj tvar i po dlouhodobém používání a praní.
 • Není zdrojem roztočů, plísní, plísně a tak dále.
 • nízká cena
 • Šetrné k životnímu prostředí, ale ne přírodní materiál.

To, co potřebujete vědět při koupi teplé deky - kriteria pro výběr deky na zimu

Pokud jste se již rozhodli koupit deku pro dlouhé zimní večery a noci, ne ve spěchu běžet do obchodu.

Existuje několik nuance být vědomi:

 • šít technologie (rozdělení plniva v dece). Vyberte CAN přikrývky (paralelní čáry stehů), kazeta (buněčná linie čtverečky) nebo karostep (čárové vzory). Best - 2. a 3. možnosti.
 • Pokrytí materiálu. Je lepší zvolit přírodní látky - Calico, satén, žakárové. Materiál by měl být prodyšný, trvanlivý, silný a měkký, a pevně drží sáček plnivo.
 • Label. Měl by obsahovat následující údaje: výrobce, země výroby, rysy péče, složení obalu a náplně. Pokud vidíte NOMITE nápis znamená, že předtím, než se deka s přírodními výplň.
 • Zápach. Mělo by to být přírodní, bez jakýchkoliv cizích a chemických vůní.
 • Kvalita šití . Samozřejmě, že bude svědomitě výrobce nedovolí pokrývku přilepená závity a plniva, a linky byly nakřivo.
 • Informace na etiketě všité do dekou, a na vnějším štítku , To musí být identické.

Nespěchejte! Vyberte si deku opatrně a ne na trhu a ve specializovaných obchodech. Pak si pohodlný zimní noci bude poskytnuta na vás.

Webové stránky Colady.ru děkuji za vaši pozornost k článku! Budeme velmi rádi, když se podělit o své zkušenosti vybrat nejlepší zimní přikrývky.

Napsal 24.července 2016 Soubor pod: domácí záležitosti

Total-line 2168 články.

Konečně přišel dlouho očekávaný den, kdy jste přestal.

Během těhotenství je nejen vzhled a chuť žen.

Je možné přeceňovat význam řádné péči o dutinu ústní.

Každý rodič je pevně přesvědčen, že i se svým dítětem přesně.

Kdo by nechtěl pracovat v televizi? Pravděpodobně každý.

Jak si vybrat nejlepší deku

Jedna třetina života člověk stráví ve snu. Nezanedbávejte komfort těch okamžiků. Pod pichlavý, horko nebo způsobí pokrývku klidném spánku alergie mohou být zapomenuty. Takže se nemusíte šetřit při výběru postelí. Deka - důležitým prvkem dobrý odpočinek. Moderní výrobci mohou nabídnout velký výběr.

Vyzvednout deku je nezbytná pro potřeby uživatele. Klíčové vlastnosti přikrývek, s nimiž je třeba se rozhodnout ještě před nákupem:

Rozměr deky ani jeden druh jiný. Je důležité mít na paměti při výběru ložní prádlo. V souladu s GOST v Rusku a bývalém Sovětském svazu se rozhodl udělat deky v následujících velikostech:

 1. Bastard deka 140 * 205 cm. Vhodné pro spaní jednu osobu. Přizpůsobit jej peřinu 145 * 215 cm, vyráběné ruské oděvní závody. Jedním z nejběžnějších velikostech. Prodeje lze snadno nalézt sesquialteral sad spodního prádla. Rodina kit může zahrnovat povlečení na dva půl přikrývek a ložního prádla na dvojlůžko.
 2. Double deka 172 * 205 cm. Určeno k pokrytí dva lidé. Ruské normy podobdeyalnikov takové deky 175 * 210 cm. Ložní prádlo je možné zakoupit samostatně, nebo v rodinném sadě.
 3. Dětské přikrývky. Novorozenecká square deka vyráběny s délkou 120 cm. Rozměry a starší děti doporučuje 100-110 cm na šířku a 140 cm na délku. Teenageři již mohou vybrat sesquialteral přikrývky.

Kvalita deka je nejen dlouhá doba sloužit, ale má také pozitivní vliv na zdraví

Výrobci mohou vyrábět přikrývky a další rozměry. Prádlo by mělo být vybráno asi 5 cm větší v obou směrech.

Teplo sdílených přikrývek: zimě, sezóně, lehký a letní. Liší se v hustotě výplně. v pořadí hustota: 420 g / m 2, 300-350 g / m 2, 220-280 g / m 2, 200-220 g / m2. Zimní deky mohou najít útočiště v nejchladnější době. All seasons určen pro spaní kdykoliv. Lehká deka ideální pro letní a zimní čas v bytech s dobrým vytápěním. Lehká letní deka určená pro teplé období.

Charakteristika přikrývky s různými pomocnými látkami

přikrývky výplň určuje základní kvalitu produktu a jeho ceně. Proto je volba výplně je nejtěžší otázka. Spolu s tradičními přírodními materiály: Down, vlna, hedvábí, v průběhu umělé výplně „labutě dolů“ Syntapon, holofayber umělý Rozšířená nedávno obdržel nový pro ruský trh bambusových přikrývky.

Přírodní plniva pro přikrývky jsou použity na dlouhou dobu. Z tohoto důvodu, mnozí zákazníci dávají jim přednost. Hlavní nevýhodou organických materiálů je to, že jsou dobrá lokalita a chov bakterií, roztočů a další nepříjemné sousedy. Z tohoto důvodu není vhodný pro lidi, kteří jsou náchylní k alergiím, a přikrývky. Dalším negativním faktorem - dobrá nasákavost. Absorpce vlhkosti snižuje vlastnosti plniva. Deky potřebuje neustálou péči.

Trh nabízí takovou deku s organickými plnivy:

Čerpací prošívané použití chmýří kachny, labutě, husy, Loon. Tyto přikrývky jsou teplé a lehký, snadno obnovit svůj tvar. Deka udržuje teplo ze vzduchu uvnitř výplně. Air má nízkou tepelnou vodivost. Proto je tloušťka výrobku, takže je teplejší. To má nejlepší kvalitu chmýří labuť bílá husí Loon.

Charakteristické vlastnosti přikrývky jsou lehkost, vynikající oteplování vlastnosti, hygroskopičnost. Použité ovčí vlna, merino (Australian ovce), lama, velbloud.

Nejlevnější ovce přikrývky. Jsou lehčí. To má léčivé vlastnosti. Ve srovnání s velbloudí deky jsou považovány za méně teplé a obsahují méně lanolin - látky pro renderování kůži omlazující účinek. Ovčí produkty - nejběžnější mezi přikrývky.

Camel vlna - je široce uznáván jako zdravotnický materiál. To bylo použité od starověku pro léčení a teple, zlepšují krevní oběh, zmírnit napětí ze svalů. To má schopnost odpuzovat prach a ne elektrifikovaný. To má dobrý vzduch, takže tělo „dýchat“. Přikrývky z velbloudí vlny lehké, pohodlné, vhodné pro každou sezónu.

Merino vlna je těžší, takže se ohřívá. Je to vysoce kvalitní. Lamy vlna je měkký a pružný. Nezdá se, že pelety. Deka Lama je velmi teplý a příjemný na dotek.

Rada. Při výběru vlněnou deku prošívané výrobky by měly být použity pro chladné období. V létě si můžete koupit tenké deky.

Hedvábné přikrývky regulovat tělesnou teplotu. Proto jsou v teple v chladném počasí a chladné v létě. Kromě toho mají tyto vlastnosti jako hypoalergenní a gryazeoottalkivanie. Jsou velmi lehké a hygroskopické. Netvoří roztočů. Fine únik vzduchu. Skvělá volba pro letní počasí.

Bambus jako plnivo je prezentován ruským kupujícím není příliš dávno. Nicméně, okamžitě získal popularitu kvůli nedostatku přirozených nevýhod přírodních materiálů. Nezpůsobuje alergie. Vlhkost se rychle sestavena a rychle vypařuje. Neobsahuje bakterie. Materiál je přítomen med pektin, což je dobré pro pleť. Odpuzuje prach a eliminuje statickou elektřinu. V člověku má teplotu regulující účinek: v zimě hřeje, v létě chlazení. Má relaxační účinek. Bambusové deky přispívají k dobrému spánku.

Filler přikrývky definuje základní kvalitu produktu a jeho ceně

Moderní syntetické materiály mají řadu atraktivních vlastností. Velký počet syntetických materiálů, které jsou relativně levné a

Dříve, přikrývky z čalounění polyesteru. Právě tento materiál se používá mnohem méně často, protože jejich nedostatky. Po Syntapon špatných vzduchových průchodů, tělo nedýchá. Blanket rychle ztrácí svůj tvar po vyprání. Moderní náhražkou - holofayber. Postrádá patogeny. Neabsorbuje vlhkost, zachovává formu po praní a může být použit na dlouhou dobu.

Umělý nová generace výplň - labutě dolů. Přikrývky vyrobené z tohoto materiálu patří do segmentu hospodářství. Výrobky jsou měkké a snadno srovnatelný s přírodními přikrývkami. Ale na rozdíl od jejich non-alergický. Nevyžadují takovou péči jako přírodní dolů. Při nízkých teplotách přikrývky lze prát.

Zpětná vazba od zákazníků je nejlepší hedvábí a bambusových přikrývky. Podle něj neexistuje prakticky žádný negativní. Lékaři doporučují používání přikrývek holofaybera. Umělá labutě se ukázala být vynikající v ekonomické třídě.

Dbát na výběr přikrývek, protože nákup vysoce kvalitní lůžkoviny, splnění všech vašich potřeb, aby vám zdravý a klidný spánek.

Možná, že máte zájem

Matrace Ascona modelu, složení a recenze

Matrace Ormatek: výhody domácí.

Výroba kvalitních pánví v Rusku je to možné.

Který je vhodnější pro smažení palačinek

Což je lepší koupit na toaletu? Tipy pro výběr

Doporučení o tom, jak vybrat to nejlepší.

Jak si vybrat kvalitní a cenově dostupné Ortopedické.

Jak si vybrat kvalitní a spolehlivé termosky

My v VK

 • Il k napsání Jak si vybrat a vytvořit dokonalý tvar obočí doma
 • Ian psát Jak si vybrat UPS pro vašeho domácího počítače
 • Anastasia psát Jak si vybrat stylový vysoce kvalitní ovčí: poradenství, doporučení, pravidla,

redakce výběr

 • Populární vyhledávání

  Copyright © 2015. Kopírování materiálů je povoleno při uvádění přímé odkazy na stránky ViborProst.ru

  Nejzajímavější články a recenze v týdnu

  Dostávat náš newsletter každý pátek!

  * Můžete zrušit odběr tohoto zpravodaje kdykoliv

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 28 = 36