Jak si vybrat správnou e-cigaretu

Jak si vybrat správnou e-cigaretu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Která e-cigareta je lepší koupit

Elektronické cigarety se objevily poměrně nedávno, první verze byly považovány uživateli za hračky a široce přijaté po zákazu kouření na veřejných místech. Z elektronických cigaret začíná stoupat, a pak kouřit, s nimi se snaží zbavit špatného zvyku, v některých ohledech je dokonce i módní. Zkušení uživatelé se obávají otázky, jak si vybrat elektronickou cigaretu, a to správně. Ve skutečnosti, mezi různými modely prezentovaných, je snadné se zmást.

Obsahuje devaysa a její rozdíl od tabákových výrobků

Elektronická cigareta je ve většině případů kompaktní zařízení napodobování pravidelné cigarety. Skládá se z malé baterie, rozprašovače, ohřívače, zásobníku (nádrže) se směsí kapalných složek. Externí výkon jednoduchých bdění se podobá formě konvenční cigarety, pokročilé jsou malé krabice.

Princip přístroje je velmi jednoduchý: při utažení se kapalina zahřívá a odpařuje, pára ve svých vlastnostech připomíná tabákový kouř. Vytvoření iluze vysoce kvalitního kouření není jedinou připomínkou tabáku, v kapalině výparníku je nikotin, ale jeho dávka se může lišit až do úplné absence.

Mezi další složky obsažené v přípravku patří glycerin, propylenglykol, různé příchutě.

Na ujištění výrobců, elektronická cigareta dělá méně škodlivé pro zdraví, než obvykle. Je popsáno složení různých aromatických složek a principu fungování samotného zařízení. Steam, na rozdíl od tabákového kouře, neobsahuje škodlivé toxiny a pojem "pasivní kouření / stoupání" se nevztahuje na výparníky.

Elektronické zařízení je o něco pohodlnější než běžné tabákové výrobky.

 1. Absence různých škodlivých látek obsažených v normální cigaretě.
 2. Bezpečnost pro ostatní a schopnost "stoupat" v místnosti nebo jiném místě, kde je zakázáno kouření obyčejných cigaret.
 3. Uživatel může omezit 1 až 2 otvory, a proto použijte pouze utěrku, je-li to nutné. Po zapálení cigarety je přirozená potřeba ji dokončit. Když se člověk rozhodne ukončit s zhoubným zvykem, je možné udělat ES, v dobách akutní potřeby nikotinu nebudete muset kupovat balíček cigaret nebo kouřit celé.

Druhy a vlastnosti elektronických cigaret

Existuje mnoho typů ES, ale existují 4 hlavní kategorie.

 1. Mini-výparníky - vynikající vnější imitace konvenční cigarety. V této skupině můžete zahrnout i modely super-mini. Malé jednorázové zařízení drží malou baterii a kartuše. Prostředek mini-cigarety je dostatečný pro 150-200 puky, po kterém je zařízení odstraněno. Použití nevyžaduje žádnou manipulaci, výparník pracuje s každým pufrem.
 2. Penstyle - malá cigareta vypadá jako obyčejné pero: délka až 15 cm, tloušťka 1 cm. Zdroj jedné náplně je srovnatelný s jedním balením cigaret. Je pozoruhodné, že návrh je standardní, bez ohledu na výrobce, všechny součásti jsou zaměnitelné.
 3. Klasické elektronické přístroje - eGo nebo "uši"". Jsou větší než mini, proto mají větší kazetu a velkou baterii. Tento typ zařízení se stal nejčastějším, opakovaně použitelné elektronické cigarety lze nabít, mohou být nahrazeny výparníky a drapáky.
 4. Móda (boxmod, mehmod) - zařízení, které vypadá trochu jako obvyklá cigareta. Jedná se o celý blok s tlačítky a dalšími funkcemi. V této kategorii můžete zahrnout doutníky a trubky - všechny druhy elektronických cigaret se složitým zařízením.

Na základě informací poskytnutých prodejci a výrobci různých typů ES je mezi těmito typy značný rozdíl. Pokud volby pro třídu "mini" nevyžadují údržbu, jsou vybrány podle principu "jaká chuť a barva se tělo bude líbit víc", pak budou vyžadovat zvláštní pozornost složitější modely. Je třeba podrobněji zvážit každý typ nabízený uživatelům, vyhodnotit jejich vlastnosti a určit, kterou elektronickou cigaretu koupit.

Jak již bylo zmíněno, mini a super-mini jsou nejjednodušší a nejlevnější modely, které nevyžadují zařazení, doplňování paliva a údržbu. Jiný název pro tento druh - jednorázové elektronické cigarety. Jednoduchý design je základní při manipulaci. Pokud je touha vyzkoušet, co je výparník je nejlepší volbou.

Elektronická cigareta čerstvá nano 105

Nevýhody zařízení jsou zřejmé: baterie je malá (v průměru - 200 mAh), kapalina končí velmi rychle, malý rozprašovač vytváří velmi málo páry.

Penistylové odparky již zastaralá, je to něco mezi mini a eGo. Pro běžné použití mají příliš málo akumulátorů a pro jediný vzorek je příliš vysoká cena a vyšší zdroj.

Druhy třídy eGo stalo samozřejmostí, že jsou vybaveny více objemné baterie (600 - 1000 mAh) a velkého zásobníku pro kapalinu, ve srovnání s „mini“, v tomto pořadí, je velikost se zvětšily. V závislosti na modelu, jsou používány neprůhledné nádrže cartomizer kombinací kazety a výparník v jedné kapsli nebo clearomizers, průhledné nádobky pro kapalinu spojena s odpařovací kapsle.

Formát eGo je dobrou alternativou k běžným cigaretám, výparník je vhodný pro každodenní použití a hlavní výhodou je schopnost doplňovat, měnit výparník a nabíjet baterii. Některé modely poskytují nastavení výkonu.

Elektronická cigareta eGo-T CE4

V malých rozměrech vytváří cigareta tolik páry jako kouř, který produkuje cigaretu s tabákem, jinými slovy má "utažení cigaret".

Takové odrůdy utěrkového zařízení jako "boxmod" a "mehmod" jsou považovány za jeden z nejprogresivnějších nebo, jak je vyjádřil fanoušci papíru - elektronická cigareta pokročilé úrovně. Zvolte mod nebude snadné, zejména jako první wye. Rozmanitost výběru a uspořádání je velmi velká. Níže jsou uvedeny hlavní charakteristiky tohoto druhu.

 1. Napájení. V modu se může značně lišit, ale hlavním důvodem je, že je regulován tak, aby si uživatel mohl sám přizpůsobit. Nejvýkonnější modely jsou zpravidla vybaveny dvěma bateriemi.
 2. Kapacita baterie určuje dobu nepřetržitého používání, čím delší je, tím delší bude přístroj fungovat. Modely střední kapacity budou fungovat jeden a půl dne.
 3. Druh potraviny je také důležité. Existují verze s vestavěnou baterií, nabíjené ze sítě nebo přes USB nebo s vyměnitelnou baterií.
 4. Rozložení: kombinovaný model (box + atomizer) nebo možnost pro pokročilé - do jednotlivých boxů si uživatel vybere auto-prodejce dle svého uvážení.

Tam jsou také Zařízení na zatažení Je to druh soutěže, kde účastníci uvolňují kluby nebo kroužky páry z wap zařízení. Jsou odlišné v tlustých stěnách a mají dobrou ochranu před přehřátím. Měl bych vzít tento model na začátečníka? Možná, pokud existuje velká touha soutěžit.

Boxmódy a mehmody jsou silnější než eGo, ale obtížnější je zvládnout. Za prvé, mohou být přizpůsobeny Vašemu vkusu, různé způsoby navíjení spirály poskytnou lepší chuť a tvorbu páry. Pokročilí uživatelé dávají přednost nákupu nádrže a výparníku zvlášť.

Boxmods vybavené elektronickou deskou, může mít displej. Jsou funkční, navíc k různým úpravám v nich existuje taková možnost jako termostat. Tato funkce ovládá činnost ES, kromě "suchého utažení", když uživatel kouří cigaretu s prázdnou nádržkou na kapalinu.

Stojí za zmínku, že takové vybavení je velmi užitečné: pokud v cigaretu nedojde k doplňování paliva, spirála začne hořet a tavit a "suchý pufr" ponechává velmi nepříjemný pocit chuti.

Pokud jde o mody, je třeba poznamenat, že to není nejlepší volba pro začátečníky i pro ty, kteří nechtějí komunikovat se svými službami. Tak či onak, je třeba pochopit, jak odpor ovlivňuje chuť a objem páry, jak správně natáčet spirála, které spotřební materiál si vyberete.

Atomizér, cliromiser, cartomizer

Koncept atomizer kombinuje všechny modifikace, jinými slovy atomizer se nazývá část elektronické cigarety - výparníku. To je důležitý prvek každého vymazávacího zařízení, ale stojí za to se o ně zajímat pouze při nákupu pokročilých modelů, protože jsou vestavěné a nevyměnitelné.

Atomizér - klasický výparník, to je keramická baňka se spirálovitě zabaleným dovnitř. Odpařovač, reagující na utahování, ohřívá kapalinu a otáčí svou páru. Atomizer je vhodný pro časté změny tekutin s různými příchutěmi, je snadno doplněn a servisován. Nedostatek výparníku v případě potřeby pravidelného čištění, navíc uzavřená nádrž neumožňuje vizuálně sledovat zbytek kapaliny.

Cleromizer - toto je stejný rozprašovač, ale kombinuje se s kazetou. Tento typ výparníku se vyznačuje průhlednou nádrží na kapalinu, což je velmi výhodné. Cliromizer je větší objem, snadno se udržuje a je odolný. Nevýhody - může zachovat chuť od předchozí tankování.

Je dobré vědět! Při výběru klinometra byste měli věnovat pozornost jeho základům. Existují 3 typy: servisní, demontovatelné nebo kombinované (demontovatelné a servisní).

Cartomizer obsahuje vyměnitelný jednorázový rozprašovač. Ohřívač je hluboce ponořen do kapaliny, což přispívá k hustějšímu páru v porovnání s klasickým ES.

Pro začátečníky doporučujeme začít s jednorázovou elektronickou cigaretou. Taková zařízení jsou snadno ovladatelná a jsou levná. Po několika pukách můžete uzavřít: zařízení je pro vás to pravé nebo ne.

Ti, kteří se chtějí rozloučit se závislostí může si vybrat jednorázovou cigaretu, ale pokud je závislost na nikotinu příliš silná, budete si muset zakoupit novou, a to bude mít za následek značné výdaje. Dobrou náhradou za tabák bude opakovaně použitelná verze eGo. Odpařovač malé velikosti a obvyklý tvar válce vytváří malé páry páry, podobně jako cigarety.

K dnešnímu dni veyping ačkoli pochybný, ale zábavná. Placení hold módě a fascinován veypingom, můžete si vybrat nějaké pokročilé režimy. Pro ty, kteří si nepřejí, aby se ponořit do charakteristické impedance a navíjecí spirály, je lepší si koupit kombinovanou verzi boksmoda (i když to bude ještě sloužit potřebu).

Boksmody mít větší chuť než „egoshki“.

Lidé projevili velký zájem na zařízení, ocení boksmody kde nádrž rozprašovač a prodává se samostatně. Stojí za přítomnosti displeje, který zobrazuje instalovanou kapacitu, tepelnou kontrolu, široký rozsah výkonu a atraktivní vzhled. Akrobatické veypinga - konfigurují samy fur módy. Tento proces vyžaduje znalosti a dovednosti, ale jakmile uživatelé projevují zájem, výrobci poskytují produkt.

V jakém věku mohou zakoupit a používat Weipa

Různé modely Weipa obsahovat různé podíly nikotin podobné pevnosti cigaretového tabáku. Mezi kapaliny pro elektronické cigarety mají i Bez nikotinu, nebo „prázdné“ verze, protože mnozí se ptají, kolik let je povoleno kouřit Weipa. K dnešnímu dni, Weipa - je relativně nový přístroj jako takový upraveno zákonem ještě není k dispozici.

V praxi je nepravděpodobné, že prodávat nezletilým osobám, a to i „prázdný“ Weipa - zákon o prodeji tabákových výrobků je velmi přísná a přísně kontrolována. Kreslení analogii s běžným cigarety, kouření Weipa na děti do 18 let není doporučeno. Za prvé, elektronická cigareta simuluje vizuálně i psychologicky návyk tlačí na použití běžných cigaret. Rozdíl mezi „prázdné“ a nikotinu cigarety příliš transparentní a Weipa s obsahem nikotinu se příliš neliší od kouření světla nebo velmi lehkých cigaret. Tam je dobrá šance zapojit uživatele řad nikotinozavisimyh.

Kuřáci se zkušenostmi, která se stala na EŠ nedoporučuje jim vyzkoušet nekuřák. Pro takové hodnocení je třeba brát vážně - závislost na nikotinu je velmi silná.

Weipa pro začátečníky: přehled populárních modelů

Koupit elektronické cigarety mohou být on-line obchod nebo specializovaná oddělení v režimu offline. Obvykle výrobci nabízejí nejen zařízení, ale také odlišné Spotřební materiál do nich. Zde můžete vidět, jak zařízení vypadá toho či onoho druhu, přečíst recenze o zajímavých modelů. Není-li potíže při výběru výparníku, vyměnitelnou baterii nebo závěs - konzultovat s prodejcem, jinak hrozí malé riziko koupit nesprávnou položku.

Viper nováček vyberte zařízení obtížné: neexistuje žádná zkušenost a představu o tom případu výparníku. Chcete-li získat si představit, co to znamená zvolit blíže dostatečně popsat nejpopulárnější modely z roku 2016 - 2017 let.

 1. Co je důležité pro začátečníka? Snadná údržba a používání. Weipa je tou nejlepší volbou s jednoduchým uspořádáním - modelová My Von Erl. Zařízení se skládá z malého baterie a vyměnitelné kazety výparníku zásobníku kapaliny. Elektronická cigareta se nabíjí přes USB kabel, kapacita baterie 350 mAh. Na Weipa žádné ovládací prvky nebo provádět úpravy či výparníku se aktivuje každý obláček. Sloužit cigaretu nemusí, pokud nádržka je prázdná - to byl změněn na nový.

 • model Eleaf iCare cigareta listového shromáždil spoustu pozitivní zpětné vazby. Externě, přístroj vypadá jako malé krabičky. Zde instalována opakovaně použitelných spotřebního materiálu, jak můžete použít k provozu zařízení: náplň kapaliny změnit výparníku. Weipa výhoda přijatelnou cenu, kompaktní rozměry a snadné ovládání.

 • Joyetech eGo-CC Inteligentní - Robustní a kompaktní „egoshka“ s cartomizer a regulace průtoku.

 • iLike Stick V2 - ta nejlepší volba pro začátečníky, kteří chtějí zvolit kompaktní zařízení s velkým množstvím husté páry. Stejně jako ostatní „egoshki“, má tento model k opakovanému použití nádrž 2,5 ml, odnímatelný výparník a vestavěné baterie 1300 mAh, který byl předložen v různých barvách. Součástí speciálního tlačítka.

 • Weipa Dovpo Ember Kit - Advanced boksmod pro začátečníky s atraktivními vlastnostmi. Přístroj je dražší než předchozí verze, nastavení má kapacitu výparníku, malý displej a tři ovládací tlačítka. Poháněl zařízení s niklu, titanu a nerezové oceli, vestavěný akumulátor 1500 mAh nabíjí přes USB kabel.

 • Nakonec jsme na vědomí, že elektronická cigareta se stává odbytištěm pro nikotinozavisyaschih lidi, protože to může být uzené (nebo spíše - „float“), v kanceláři, ve vlaku a na dalších veřejných místech. Názor, že výparníky bezpečnější než běžné cigarety, tlačí Weipa používá jako metoda boje proti kouření, ale to je psychologický trik.

  Aktivní šíření výparníky se stal jakousi pochybnou trend, protože mnoho nekuřáci cítit zájem o ně. Kupovat kvůli zvědavosti, s odkazem na stejný názor, že jsou bezpečnější. Výsledkem této zkušenosti je jiný, často se stává zvykem.

  Jak si vybrat elektronickou cigaretu: tipy pro začátečníky

  K dnešnímu dni se pozornost spotřebitelů obrovský výběr elektronických cigaret. Začátečník, jako pravidlo, vyberte požadovaný model je velmi obtížné vzhledem k široké škále. Kdo a proč je kupovat těchto zařízení? Někdo se snaží dostat novou paletu chutí a pocity uzení, a někdo se snaží snížit tak měsíční výdaje na nákup tabákových výrobků, které jsou tak dramaticky vzrostl v ceně. ES kupují motivy nejsou tak důležité. Jde o to, že před dokončením nákupu tohoto výrobku by měl být vyzbrojen potřebnými znalostmi a pochopit, jaké elektronické cigarety. To vám dá možnost zvolit si model, který uspokojí všechny potřeby a očekávání uzení.

  ES - tzv parní inhalátor, kterou vytváří kouř simulace. Při dotahování s kapalinou v zásobníku je tvořena odpařování páry. Jako součást kapaliny používané pro naplnění kazet, je nikotin. Ale oni jsou, a beznikotinovye. Jak si vybrat elektronickou cigaretu a to, co potřebujete, aby e-cigarety - to je otázkou individuálních potřeb koupajících se.

  ES se skládá ze tří hlavních prvků:

  • (baterie), s níž je tok elektrické energie;
  • rozprašovač (výparník), který je určen k výrobě páry;
  • Kazeta náplň kapaliny vstupující do výparníku.

  U některých typů zařízení je zásobník zarovnán s rozprašovačem. Forma modelu mohou být identické doutníky, trubky, nebo běžné cigarety. Volba závisí na aktivitě kuřáka Jak vybrat elektronickou cigaretu? Navzdory skutečnosti, že existuje spousta modelů - učinit správná volba není tak těžké. Za prvé, měli byste si odhadnout počet vykouřených cigaret za den, a stanovit rozsah jejich pevnosti.

  Kuřáci stupeň aktivity jsou:

  1. kouření proces není pravidelný, zpravidla případ od případu.
  2. Za jeden den kuřák spotřebuje asi patnáct lehké cigarety.
  3. V den, kdy strávil jednu krabičku cigaret průměrů.
  4. Spotřeba cigaret denně, je více než jedno balení střední síly.
  5. V jednom dni, kouřil jednu krabičku cigaret a více silné.

  Pokud je míra aktivních kuřáků je podobný prvních dvou možností - bude užitečné ke koupi EC z malé kazety a malé kapacity baterie. Ve třetím případě je racionální je vybrat produkty s bateriemi, které vydrží mnohem déle, jsou držiteli náboj. Poslední dvě možnosti musí být zajištěna tím, že nabití baterie a znovu kazety bude stačit na celý den.

  Pro aktivní kuřáky představoval počet modelů, jako jsou: ego, Riva-T. Takové výrobky koupili, kteří chtějí zbavit závislosti, kteří nemohou to udělat nějak jinak. Pro tyto případy je výhodná je kapacita baterie 1000 mAh, ale je to často stačí i méně, pokud nemáte kouřit celý den.

  Je třeba poznamenat, že výrobci ES začaly vyrábět model, baterie, které mají velmi velkou kapacitu. Jsou používány v těžkých kuřáků, kteří nechtějí, aby se zbavit závislosti na tabáku, ale naopak v procesu aktivního kouření nyní páry.

  V této fázi, a to nejen navržen ES třídič v souladu s mezinárodními normami. To znamená, že provedením volby ve prospěch té či oné model je spotřebitel veden především vnějšími rysy návrhu výrobku. široká škála tvarových faktorů je uveden na trhu ES.

  Průměr tohoto modelu je 9 mm a je velmi podobný velikostí všech obvyklých tabákových výrobků. Tato zařízení na jedno použití, a patrony nelze znovu plnit.

  Malá elektronická cigareta průměr se pohybuje od 11 do 12 mm. Tyto modely nejsou tak známé na trhu, jak mnozí stále dávají přednost možnosti se standardními rozměry.

  Průměr těchto zařízení - od 14 do 16 mm. Všechny modely této velikosti jsou nejoblíbenější, a dodavatele těchto výrobků, které jsou považovány za standardní. Jsou prezentovány obrovský výběr příslušenství, jako jsou baterie, inkoustové kazety, atd

  Průměr je 18 mm, je poptávka po těchto modelů může být ve srovnání s mini.

  Tyto modely mají velký průměr - 20 mm. Jsou velmi kvalitní a spolehlivé, což vysvětluje jejich oblibu u uživatelů, kteří používají elektronické cigarety po dlouhou dobu.

  Charakterizované stejném principu činnosti, ale velmi odlišují v jejich vzhledu. Tyto modely jsou preferovány ty kuřáky, pro něž malé význam estetický strana kouření, rozsah kapacity kazety a baterie.

  Rozhodnout se pro jednu nebo jiné formy elektronické cigarety, další faktory, které by měly věnovat pozornost - technické komponenty tohoto výrobku. Důkladně se seznamte s charakteristikami mechanismů elektronické cigarety budou snadno pochopit tuto otázku.

  Jak si vybrat elektronickou cigaretu na základě charakteristik baterie? Baterie jsou rozděleny do automatické a mechanické. V rámci automatických bateriemi jsou čipy a řídící jednotky vytvořené tlak. Když je utahování regulátor tlaku aktivován a napájecí napětí baterie se provádí na výparníku. V tomto okamžiku začíná odpařování kapaliny, čímž se vytvoří dvojice.

  Mechanické akumulátory mají čipy s tlačítky. Umožňují kuřák nastavit intenzitu napětí na výparníku ručně. Pro tento účel, takže těsnost by se tlačítko držet.

  Tak, aby byla baterie pracuje ve správném režimu a udržet dobrý náboj, na začátku používání přístroje je nutné baterii zcela vybít několikrát. Nabíjecí proces by měl trvat asi osm hodin. V budoucím použití přístroje zahrnuje nabíjení baterie není více než tři hodiny. Elektronické cigarety s mechanickými baterie jsou považovány za spolehlivé a praktické.

  Uživatel je mnohem jednodušší regulovat proces páry, je snadnější čištění výparníku. Provozování těchto modelů je období mnohem delší, než jsou elektronické cigarety, které mají ve svém složení automatické baterie. Nabíjecí baterie se vyskytují v různých kapacitách od 280 mAh do 1100 mAh a nedostatek, respektive 280 - 1110 pusinky. A to je od 12 do 75 tradičních cigaret.

  Atomizer, že je výparník, je hlavní složkou elektronické cigarety. Vyskytuje se odpařování kapaliny a tvorbu kuřáckého pár. Nichrom spirála - klíčovou součástí rozprašovače, který navazuje na kapalinu pomocí knot.

  Výparníky se dělí na:

  • bezúdržbový, které jsou uvedeny ve formě mechanismu, na jedno použití. Pokud je spirála rozbité - takový rozprašovač již není vhodný pro další použití;
  • poluobsluzhivaemye, které jsou vybaveny vyjímatelnými hlavami. V případě poruchy během používání - mohou být nahrazeny;
  • údržba, mechanismus, který umožňuje změnit nichrom spirála vlastní.

  Veyperam kteří používají ES nedávno, měli byste se rozhodnout pro odpařovače s odnímatelnými hlavami. Jsou levné a jsou prezentovány v poměrně širokém rozmezí.

  Pokud tak učiníte dlouhou zpřísnění v průběhu let - to je plná vzhled přehřátí výparníku. Pára by měla být pomalu vdechování. Mezi tazích je třeba přerušit, což umožní rozprašovač vychladnout.

  Kazeta je další složkou ES. To je reprezentováno jako plastový náustku, ve kterém je kapalina určené k odpařování a výrobu páry. Výplň může rovněž sloužit jako napouštěcí polyester, který je impregnován kapaliny.

  K dispozici jsou zařízení, ve kterém je zásobník do osy s výparníkem. Nazývají se cartomizers. Prostornost kazeta je obecně v průběhu 1 až 2 ml, a to se rovná 25-60 tradiční cigarety.

  Uživatel vyplní kapsli. Výjimkou jsou startovací sady. V těchto modelech, existuje několik renovovaných kazet.

  Tekutina je nejdůležitější součást elektronické cigarety, s jehož pomocí výroba páry, který je vdechnutí při kouření. Dojem kuřák během utahování bude záviset na jeho kvalitě a jeho součástí.

  Kapalina obsahuje tyto hlavní komponenty:

  • propylenglykol - kapalina bez barvy, má sladkou chuť, která se používá v potravinářském průmyslu, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu;
  • Glycerin - je viskózní látka, která nemá žádnou barvu, ani zápach, který se používá v potravinářském průmyslu a kosmetiky;
  • kapalina nikotin, je alkaloid, který se nachází v kulturách řádově Solanaceae;
  • potravinářská aromata, které obsahují látky přírodního nebo syntetického původu, a určují chuť a vůně potravin;
  • destilovaná voda.

  Druhy tekutin e-sig odlišují nejen jeho hlavních částí a zápach, ale také množství nikotinu v těchto látek. ES síla je tekutina se pohybuje od 0 mg / ml až 24 mg / ml. To je non-nikotin, lehký, střední, silné a velmi silné. Každá z koupajících, výběr kapaliny, musí spoléhat na své vlastní osobní zkušenosti, která se postupně pracuje dost. Pro ty, kteří se rozhodnou koupit tento přístroj poprvé - není potřeba zvolit nejdražší model s velkým objemem dobíjecí baterie a sloužil výparníku.

  Nevěda nuance používání takových zařízení, my prostě nemůže najít vhodnou cigaretu pro toho či onoho důvodu. Za prvé, je vhodné zakoupit pravidelný startovací balíček, ke kterému jsou připojeny kazety, pre-kořeněné kapaliny. Pokud se v procesu kouření pocit přinese potěšení - v průběhu času, můžete zvolit dražší model s více objemné baterii.

  V tomto videu najdete užitečné tipy týkající se výběru elektronické cigarety pro začátečníky.

  Jak si vybrat ten správný elektronické cigarety

  Začátečník, který chce přejít na elektronické cigarety může zamotat při pohledu na širokou škálu modelů zařízení. Jak si vybrat elektronickou cigaretu posoudit všechny jeho výhody? Důvody, proč kuřáci chtějí přejít na elektronické cigarety, existuje mnoho. Někdo chce držet krok s dobou a rozvíjet inovativní produkty.

  Někteří se snaží, aby se tak zbavit závislosti na nikotinu. Podíl kuřáků změnit své pravidelné cigarety e, aby zachránil. Mezi milovníky elektronické zařízení, kteří chtějí získat spoustu nových zážitků. Volba modelu závisí na důvody, proč odmítají cigarety.

  Princip fungování elektronických cigaret

  Elektronická cigareta je inhalátor pára podobné těm, které používají pro terapeutické účely. To postrádá spalovací proces, takže při kouření elektronické přístroje v těle může dostat do karcinogenní látky, který obsahuje kouř. Během utahování osoba inhaluje páry vytvářené odpařováním speciální kapaliny.

  Elektronická cigareta se skládá ze tří částí: z baterie, atomizér (výparníku) a zásobníku. Baterie dodává proud, rozprašovač vytváří páru a dodává kapalinu kazetu do rozprašovače.

  V čipu produktu zahajují kapaliny odpařování, a LED umírají simulující hoření. LED upozorní uživatele na elektronické cigarety (nebo koupající veypera) k zesílení procesu odpařování.

  Při výběru produktu z koupajících se řídí vzhled výrobku a jeho technické charakteristiky.

  Jaké jsou e-cigarety? Většina drobných předmětů mají průměr 9 mm. Navenek vypadají jako normální cigarety. Tenké zařízení jsou nejčastěji jedno použití. Proto při nákupu tenký model, by měl určit, zda měla možnost naplnit kazetu.

  Produkt o průměru 12 mm je vzácná.

  Nejpopulárnější je považováno za standardní elektronická cigareta. Její průměr se pohybuje v rozmezí 14-16 mm. Tato forma produkuje většinu výrobců, takže je jednodušší zvednout příslušenství.

  Veypery zkušení jsou dobře vyznají ve složitosti procesu upřednostňují trojrozměrný model o průměru 18-20 mm.

  Elektronický přístroj pro inhalaci páry se vyrábí nejen v podobě běžné cigarety. Mohou vypadat jako trubky, krabice nebo hůl. Takové výrobky jsou určeny pro ty, kteří ocení vzhled modelu, fanoušky silných baterií a objemné kazety.

  Zdroje jsou automatické nebo manuální.

  Automatické baterie vybaveno senzorem, který reaguje na změny tlaku v zařízení. Jakmile uživatel začne inhalovat páry, čidlo dává signál do baterie dodává energii do atomizéru.

  Mechanické veyperom provedení zahrnuje stisknutí tlačítka pro aktivaci procesu odpařování. Pára je dodávána tak dlouho, dokud veyper držet. Tento model je považován za vhodnější a spolehlivější, to bude trvat déle. Koupajících snazší řídit proces páry stisknutím tlačítka podle potřeby. Ručně ovládané zařízení je jednodušší na údržbu.

  Baterie mohou mít jiný objem. Čím větší množství napájení, tím méně často je třeba dobít.

  Low-power baterie umožňuje zpožděné 280 krát. To odpovídá 12 nebo 15 uzených tabáku cigarety. Výkonná baterie může poskytnout 1110 obláčky. Lze jej použít bez dobíjení 2-3 kouřové běžné cigarety balíčky. K dispozici jsou také středně baterie. Jsou chybí na 650 nebo 900 pusinky. Baterie závisí na objemu ceně výrobku.

  S novým e-cigareta baterie by neměl být účtovány, dokud nebude zcela vybitá. Nabít novou baterii by měla být nejméně 8 hodin. Následně, po plném nabití bude stačit 2-3 hodiny.

  V prodeji můžete vidět zařízení, vybavený varivoltom a varivattom. Varivoltom volal akumulátor, který umožňuje uživateli nastavit aplikované napětí na výparníku. Podpora Varivatt dána moc veyperom. Tyto funkce jsou prováděny elektronicky. Umožňují, aby se dosáhlo požadovaných vlastností páru, pro zlepšení chuti a objem, jakož i zvýšení koncentrace nikotinu v něm.

  Zařízení s varivoltom varivattom a pomoci těm, kteří mají v úmyslu zbavit se závislosti na nikotinu.

  Výparník je produktem srdce. To uzení, vytváří páru topným prvkem - nichrom spirály. Kapalina se přivádí spirály na knotu. Může být vyrobena z bambusových prameny lano splétané nebo z nerezavějící oceli. Vliv různých materiálů, které tvoří knot na páře může určit pouze skutečné soudce veypinga. Pro začátečníky, tento údaj nezáleží.

  konstrukce výparníku je bezúdržbový, částečně udržovány a úplně opravit. Bezúdržbové provedení nelze opravit. Vyhodit po příchodu do rozpadu.

  V části rozprašovače mění výparníku hlavou. Tyto výrobky jsou obvykle prodávány kompletní s výměnnými hlavami. Toto je nejvhodnější volbou pro začátečníky.

  Servisované výparníky koupit veypery zažil. Produkty mohou být kompletně rozebrán a opravovány v domácnosti. Mohou být umyty a vypálit spirálu. Nezávisle na nastavení, čištění a úpravu prvky výparníku, může uživatel dosáhnout lepšího výkonu zařízení.

  Rozprašovač trvat dlouhou dobu, se nedoporučuje, aby se dlouhé zpoždění.

  Inhalovat páry potřebné k klidně a bez nadměrné námahy. Mezi obláčky je třeba dělat přestávky, umožňuje spirála vychladnout.

  Kazeta s názvem náustek se zásobníkem, který obsahuje tekutinu pro elektronické cigarety. Kazetách je patrně Syntapon napuštěné kapalinou. U některých modelů, rozprašovače a patrony jsou vyrovnány. Takový prvek je nazýván cartomizer.

  Náplň obsahuje od 0,3 do 4,5 ml a více tekutiny, což je dost pro konvenčnější tabák nebo cigarety pro ně několik balení. Nejpopulárnější jsou objem kazety 1-2 ml. Kazety mohou být nahrazeny nebo naplněn kapalinou, jak se používá. Sinteponovye model nemůže být opětovně více než 4-5 krát. Syntapon nakonec spálena a již absorbovat tekutinu. Nová elektronická cigareta je obvykle osazený několika doplňovaných kazet.

  Každá z koupajících se rozhodne pro pohodlnější možnosti: koupit novou kazetu nebo doplnit ty staré. Obě možnosti mají své výhody i nevýhody. Recyklované kazety bude ekonomičtější. Nicméně, během obchodního jednání nebo party zabývající se čerpací kazet není příliš pohodlné. To je nejlepší, aby obě možnosti a použít každý, v závislosti na situaci.

  Tekutina pro elektronické cigarety

  Kapalina pro elektronické cigarety může obsahovat různé množství nikotinu podobné pevnosti tabákových výrobků. K dispozici jsou také beznikotinovye produkty.

  Na rozdíl od konvenčních cigaret, inhalovat páry elektronická zařízení se může měnit podle chuti. Toto je vyvrcholení, což vede mnoho lidí, aby se pokusili kouřit elektronickou cigaretu. Kapaliny mají širokou škálu chutí od tradičních až po exotické tabákové příchuti dřišťál, kolu nebo třešeň.

  Kapalina může být z přírodních nebo syntetických příchutí.

  Také příchutě v kapalné kompozici pro elektronické cigarety jsou propylenglykol, glycerol a destilovanou vodou. Propylenglykol je používán jako vodič chuti. Glycerin dělá páry jako dým.

  „Tradiční“ kapalina obsahuje všechny tři složky. Produkt „ice blade“ neobsahuje glycerín, tak „kouř“ pokračuje v suchu a často způsobuje kašel. Tekuté „samet mrak“ neobsahuje propylenglykol. Chuť inhalace takový výrobek slabé. Nikotin se přidá k propylenglykol nebo glycerol.

  Doporučení týkající se výběru zařízení

  Jak si vybrat elektronickou cigaretu? V případě, že kuřák kouří náladu a dávají přednost lehké cigarety, bude přistupovat k produktu s malou kazetou a malé kapacity baterie (280 mAh).

  Když kuřák kouří krabičku cigaret jednodenní pevnost média, je vhodné koupit zařízení s velkou kapacitou baterií pro to.

  Pro ty, kteří nemají silné krabičku cigaret denně, se doporučuje zvolit model s dobíjecí 1000 mAh baterii.

  Ti, kteří se rozhodnou produkt vyniknout, může být vhodné koupit zboží značky Fresh. Výrobce elektronické cigarety produkuje živé syté barvy dobré kvality. Tyto kazety jsou k dispozici, včetně beznikotinovye.

  Zvolit kapalinu potřebné, se zaměřením na jejich chuťových preferencí. Za tímto účelem je vhodné vyzkoušet různé chutě produktů různých výrobců, jako výrobky různých značek jsou velmi odlišné.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 89 = 91