Jak si vybrat sprchový odbornou radu

Jak si vybrat sprchový odbornou radu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat sprchový kout? odborné poradenství při výběru sprchového koutu

Pokud vás zajímá, o tom, jak si vybrat sprchový kout, odborné poradenství není přesně stane nadbytečným. V praxi se ukázalo, že většina dnešních mladých lidí jsou nakloněny ke koupi možnosti sprchu spíše než koupel. Někdy jsou umístěny společně. Akvizice kabiny - odpovědné povolání, je třeba vzít v úvahu nejen maximální cenu, kterou jste ochotni platit za zařízení, ale také typ budoucích nákupů. To vše by se měla vypočítat na základě vlastností objektu, pro které je získané. Důležitou etapou při výběru bude měření tlaku v systému, protože hraje důležitou roli v řádném fungování konkrétního modelu.

Krása ze sprchy je v univerzálnosti řešení interiérů. Skvěle se hodí na jakýkoli, i ty exotické interiéru při zachování důležitých funkcí.

Instalatérské obchody nabízejí velký výběr výrobků. Mezi nimi je mnoho modelů sprchových koutů. Z rozmanitosti rozptylu očí, takže na otázku, jak si vybrat dobrou sprchový kout, se stane nejdůležitější. Pro větší pohodlí, jsme zavedli podmíněné klasifikaci. Existují pouze dva druhy v podstatě stavět: monolitické a modulární. Monoblok dodána do svého domova jako hotový výrobek, a druhý sestavit přímo na místě. Pokud vezmeme v úvahu typ konstrukce, pak tam jsou následující možnosti:

 • Uzavřený typ. Tyto kabiny mají zásobník, stěny, dveře a několik vestavěný strop. Full uzavře design a má mnoho dalších funkcí, které přinášejí další bonusy. Když je sestaven, je umístěn na nohou, díky kterým si můžete přesouvat a měnit interiér kabiny podle potřeby nebo požadavků.
 • Otevřeného typu. Jinými slovy - sprchové kabiny. Na rozdíl od předchozího provedení je přítomna pouze palety několik stěn s dveřmi. Nejčastěji jsou namontované v rohu koupelny, může být někdy nalézt stojící u zdi sprchy, ale tato varianta je vhodnější pro výjimku z pravidla. Otevřený typ je velmi vhodný pro malé a velké místnosti. Big minus omezená funkčnost. Nicméně, pro ty, kteří dávají přednost konvenční sprchu s žádné kudrlinky, tato volba vám umožní ušetřit značné množství peněz.

Mezi nejčastější kombinace je považován za sprchový kout s vanou. Optimálně kombinuje mělké lázně (cca 40 cm) a sprchový kout. Výrobci často poskytují jim s dalšími funkcemi, které činí úpravu vody mnohem příjemnější a užitečnější. Tyto kabiny jsou prezentovány v různých možností, které se liší o instalaci v kabině sociálním zařízením (na straně, ve středu nebo na obvodu). Mezi nimi můžeme najít otevřené i uzavřené. Jak si vybrat sprchový kout? Podle svých potřeb a požadované palety.

Paleta - jedna z nejdůležitějších částí konstrukce. Od jeho tvar a rozměry závisí přímo vnějších kvalita sprchových koutů a způsob montáže. Důležitá je základním materiálem. Díky němu dána komfortu a bezpečnosti instalovaného potrubí. Rozhodnout, jak si vybrat sprchový kout s vanou, musíte se rozhodnout, co chcete se dostat do konce roku. To znamená, že podnosy mohou být rozděleny do vysoké a nízké.

Pokud pan stěna má výšku 10 až 35 centimetrů, to je nazýváno vysoké nebo hluboké. Tato možnost je ideální náhradou pro mini lázně. Tato paleta je užitečné v případě zablokování. Bude sbírat přebytek vlhkosti nebude úniku na podlahu. Nicméně, v případě, že dům má zdravotním postižením nebo těm, kteří je obtížné překročit vysoké desek, pak to může stát významnou překážkou k pohodlnému používání. V některých lázních dělat s malým krokem rozšíření, které vám umožní pohodlně vstoupit do sprchy, ale i pro modernizaci muset obětovat nejméně o čtvrt metr čtvereční.

Nižší zásobníky jsou vhodné pro ty, kteří si myslí o tom, jak vybrat sprchový kout bez zvonky a píšťalky. Je-li maximální výška stěn 20 cm, které jsou pohodlné, praktické a kompaktní. Jako instalace, můžete použít malý podstavec, a mohou být instalovány přímo na podlahu. Prosté palety - není tou nejlepší volbou pro ty, kteří jsou neustále ucpané kanalizace nebo vypouštění nefunguje.

Paleta forma - hlavní estetický moment v otázce, jak si vybrat si sprchu. Profesionální poradenství je možnost instalace. Je důležité si uvědomit, že pan - to není jen dekorace, ale také komplexní technické řešení. Výrobci se postaral, aby co nejvíce přístupné sprchové vaničky instalované v kterékoli části místnosti. Je třeba objasnit, zda vybraného modelu všeobecné volby. Pokud je velikost vaší koupelny odešel hodně být požadovaný, pak nastavit stánek v rohu. V tomto případě je lepší dát přednost asymetrickým nebo částečně kruhový tvar.

Hlavními formami sprch:

Pokud se rozhodnete dělat ve vaší koupelně globální experiment, zvažte non-tradiční model však pečlivě budete ptát poradce, jak si vybrat sprchový kout s hlubokou zásobníku nestandardní tvar, takže se nemusíte vracet nákupu zpět.

Hlavními materiály používané pro výrobu palet

Jak si vybrat kvalitní sprchový kout, splňuje materiál, z něhož vyrobené palety. Moderní výrobci dávají přednost akrylátu, ale mezi odrůdy nalezeno oceli, litiny a kamenných modely. Každý z nich má své výhody a nevýhody.

Velkou výhodou akrylové modelů jsou považovány za vysokou úroveň hygieny. Znečištění nejí do materiálu, výrobku lehké. Nevýhodou je, že akrylový nelze čistit brusných činidel, protože mohou poškrábat povrch. Přes okolností, významně komplikuje proces využití.

Palety z oceli, potažené smaltem. Výhody vysokou pevností a nízkým přenosem tepla. Mínus - na zvuk vody, zatímco ve sprše. Měkký materiál chrastítka z proudu vody bít palety.

Vyroben z keramických modelů sanitární se nazývají. Oni jsou známí pro vysokou trvanlivost a praktičnost. Významnou nevýhodou - křehkost materiálu. Od malých dopadů z ní může spadnout kus nebo poškrábat. Kromě sanfarfor a sanitární keramiky - studené kovů. Před vodní léčby doporučuje, aby je zahřát horkou vodou. Jedná se o nejvzácnější typ sprchových koutů.

Na rozdíl od litiny lázni tento materiál palety nejsou poptávky z důvodu vysoké ceny a významnou váhu.

Nejušlechtilejší a domýšlivý považovány za výrobky z přírodního kamene. Splňují tyto modely k dispozici téměř nemožné. Ale pokud chcete vybavit svou toaleta kamenné zásobník - stanete ideální zákazník pro obchody elitní třídě. Velkou výhodou v krásu, trvanlivost, pevnost, estetiku ustupuje, když víte, že cena takového upřesnění.

Není to všechny možnosti, jak si vybrat si sprchu. Koupelně často palet ručně. Chcete-li to, budete muset zálivka, dlažba a bloky.

Velikost stánku je zásadním faktorem v otázce, jak si vybrat si sprchu. odborné poradenství: podívejte se na tento model, kde velikost umožňuje jeho úspěšné dát k dispozici prostor, aniž by byla obětována žádnou lidskou postavu. Souhlasíte s tím, vodní procedury by měly být pohodlné a příjemné, takže sprchový kout by měl být tak velký, jak je to možné. K dispozici jsou standardní velikosti, které jsou podstatně odlišné od sebe navzájem a snadno přizpůsobit individuálním potřebám osoby, která se divil, jak si vybrat sprchový kout pro domácnosti. V ideálním případě, je-li místo k odklonu od vodního paprsku.

O tom, jak vybrat velikost sprchy, samozřejmě vliv na volné místo. Pro nejmenší bytů se můžete zastavit u malých modelů, jejichž velikost nepřesahuje 100 x 100 centimetrů. K dispozici jsou modely menší než určená čísla, ale jsou nevhodné k použití. Minimální hodnota - 90 * 90 cm.

Pro standardní model koupelna obsluhovat střední velikosti, jehož velikost je až 130 * 130 cm. Tato volba je nejžádanější. Spojuje v sobě kompaktnost a snadnost použití. Ve sprchách této velikosti mají malý výstupek pro sezení nebo skladování kosmetiky a nejžádanějších sadu funkcí.

Majitelé velký prostor může dovolit model v plné velikosti. Jejich velikost je 180 až 170 cm. Zjednodušeně řečeno, tato velikost kabina vybavena všemi možnými možnostmi.

Výška kabiny obvykle odpovídá stropu norem. Nejnižší - 170 centimetrů, což je nejvyšší - kolem 250. Aby bylo možné přesně určit výšku, je nutné se podívat do technického pasu konkrétního modelu. Určuje vertikální rozměr nebo velikost místnosti, kde je instalován sprchový kout.

V každém walk-in design, ať už kabině nebo v oblasti, za předpokladu, že dveře. Zvážit, jaké dveře budete výhodnější použít, a na základě tohoto přístupu k otázce, jak si vybrat koupelnu se sprchovým koutem. Celkem existují dva typy: posuvné a křídlové. Podle počtu jedno-, dvou-, tří-. Z důvodu úspory místa křídla často kladen na válečky, které se otevírají dveře, pomalu ji s sebou v kabině stěn. Tento typ dveří uznána jako nejbezpečnější.

Pokud budete mít štěstí a jste majitelem luxusních bytů, pak si můžete dovolit instalovat sprchový kout s křídlovými dveřmi. Pro jejich neformální potřebují prostor. Kromě toho, v koupelně by měla být místem k pobytu pro pohyb člověka, tak u standardních bytů tato možnost je nepřijatelná. Tuto možnost lze doporučit těm, kteří jsou zvědaví, jak si vybrat sprchový kout pro rodinný dům s velkým kvadratura a více koupelen.

Po instalaci se ujistěte, zkontrolovat hladkost a hustotu uzavřením ventilů. Přes správně nastaven dveře by neměly být prosakující vodu nebo chladný vzduch. Kromě toho, a to bez ohledu na druh otevírání a zavírání, proces by měl být hladký a snadné. Diskuse o instalaci lze použít pouze tehdy, pokud jsou dveře otevřené a uzavřené pohybem zápěstí.

K dispozici jsou dva typy materiálů, používaných pro výrobu dveře a stěny: plast a tvrzené sklo. Pokud si myslíte, jak si vybrat levnější sprchu, pak byste měli zvolit první možnost, je to mnohem levnější.

Skleněné těleso se liší trvanlivost a pevnost. V případě nárazu nebo jiného fyzického poškození, sklo je pravděpodobné, že přežije. Musíte být připraveni na to, že pro kabiny nebo do rohu bude muset zaplatit spoustu peněz. Chcete-li vytvořit ve vaší koupelně s elegantní sprchový kout, použití tohoto kamene a skleněný talíř, zcela průhlednými stěnami. Tento interiér bude skutečným uměleckým dílem a potěší majitele.

Plastové dveře a stěny nejsou tak trvanlivé. Nejsou tak odolný jako ve srovnání s předchozím provedením. Kromě nízkých nákladů na plast má jednu podstatnou výhodu: výrobci sprchových koutů nabízíme široký výběr textur na stěny hladce do všech interiérových řešení.

Je sklo nebo plast prvky mohou mít matný povrch. Sklo je možno udržet po dlouhou dobu v původní podobě, a nakonec plast začne žloutnout, a objeví se nosí silně jí sloučenin ve vodě, a to zejména s vysokým obsahem pH. -Li odpovědět na otázku, jak zvolit tloušťku sprchového koutu, optimální tloušťka stěny 5 až 7 centimetrů, nákup skleněných dveří a stěn nesmí být menší než 3 mm tloušťky je vhodné.

Každý z uživatelů chce používat pouze vysoce kvalitní a trvanlivé sprchy. Jak si vybrat výrobce, které můžete věřit? Moderní trh nabízí širokou řadu možností, ze kterých oči spustit. Aby nedocházelo k nejasnostem v tom, jak si vybrat sprchový kout, odborné poradenství - vybírat zboží od známých, důvěryhodných výrobců. Instalatérské obchody hemží výrobky z tuzemských i zahraničních firem. Vyrábí se v Rusku jsou o něco levnější zahraniční soudruzi. Statistiky ukazují, že největší poptávka je po kabinu od světoznámých firem a Jacussi Albatros je v tomto ohledu bude cena těchto modelů být podstatně vyšší. Průměrná cenové rozpětí, můžete najít domácí „Akvapol“ a Atlantis.

Poté, co se zabýval otázkou, jak si vybrat sprchový kout pro domácí a nainstalovat, je na čase vypořádat se s řádnou péčí o nové akvizice.

Podobně jako u jiného sanitárního zařízení pro kabinu je třeba pečlivě sledovat a čas ji doručit. Správná péče je nutná nejen levné, náchylný k ztmavnutí a kontaminace výrobku, ale také dražší modely. Péče sprchu namíchaný s velkým množstvím vody a různých nečistot. Není žádným tajemstvím, že péče o koupelně - nejtěžší příslušný úklid celého bytu či domu. Pokusit se provést preventivní opatření, takže nemusíte řešit dlouholeté, hluboce zakořeněné nečistoty, otřel si ruce. Kromě toho zahraniční míchačky nejsou poskytovány za tvrdost vody, protože z toho, někteří majitelé čelí vážným problémům.

Prevence - nejlepší lék na problémy

Otřít po obdržení stěna sprchový pánev a speciální nářadí a vytřete do sucha hadříkem. Aby to není těžké, ale nemají k očištění sušené mýdlové skvrny. Kovové součástky v kabině musí být minimálně jednou týdně zpracovávat pomocí speciální proti plaku prostředky. Vypnutí podsvícení v době, kdy jste vyšli z budky, bude prodloužení životnosti žárovek.

Pokud tedy chcete, aby ve svém bytě nebo soukromého domu sprchou, pak pečlivě vyhodnocovat vodovod a místo vhodné pro instalaci. Vyberte kategorii cen. Po tom, přistoupit k volbě rozměry, materiály palety a případ. Jak si přejete, můžete si vybrat model s řadou doplňkových funkcí: whirlpool, dešťovou sprchou, vyhřívaným finskou saunou a dokonce i aromaterapie.

Jak si vybrat Sprchový kout: cenné rady pro profesionální kupující

Sprchy se nyní staly mnohem přístupnější než kdy předtím. Proto mnoho, začíná na opravu koupelny, jejich instalaci přesně. Na trhu je výběr těchto zařízení je velký, takže je třeba začít chápat jejich odrůd.

Učit odborné tipy, jak si vybrat optimální sprchu jejím bytě, zjistit, co tam dělají a co veden při nákupu.

Výhody a nevýhody různých typů

Tyto konstrukce mohou být různých typů. Každý z nich má své výhody i nevýhody. O nich je podrobně popsáno níže.

Obvykle bez doplňkových funkcí

Nejjednodušší konstrukce tohoto typu je ten, který nemá žádné další funkce. Jejím hlavním cílem - možnost osprchovat. Obvykle jsou tato zařízení hranatý. oni Zabírají málo místa, takže mohou být instalovány i v malých koupelnách.

Nejvýznamnější výhodou takové konstrukce je levná cena. Proto jsou tyto kabiny vybráni lidé, kteří nechtějí přeplatí funkcím, bez kterého v zásadě možné dále řídit.

Parní konstrukce jako mini-sauna, umožňují vytvořit prostorové atmosféře páry. Vlhkost na stejně vysoké, a to až do výše 100%, je teplo přenášeno mnohem jednodušší, než ve vaně. Výrobky tohoto typu jsou vyrobeny z kovu, keramické dlaždice, sklo a plasty. K dispozici jsou modely určené pro dvě osoby, stejně jako ty, které jsou určeny pro celou skupinu - 5-6 osob.

Jejich hlavní rozdíl je výkonný parní generátor. pro něho Potřebujete samostatnou silnoproudu, protože spotřebuje velké množství elektřiny.

Takové zařízení volený lidem se zálibou v lázni, ale nemají možnost ji často navštěvovat. Díky této konstrukci je možné zahřát domu.

Modely se zásobníkem ohřáté vody

Takové struktury jsou používány v příměstských oblastech. Voda v nádrži může být zahříván přirozeně sluncem. Nicméně, moderní zařízení jsou vybavena zásobníkem s TAN. jeho připojen k síti 220. To umožňuje, aby kabina pro ohřev vody kdykoliv v případě potřeby.

Rozměry těchto produktů se může lišit, jako objem nádrže na vodu. Čím více lidí používá sprchu, tím větší musí být nádrž. V prodeji jsou různé modely kabiny, takže vybrat ten správný není nijak složité.

Tyto modely mohou být dva druhy hydromasáží:

V takovém případě trysky pro dodávání vody se nachází v dolní části a po stranách vany. Jsou uspořádány v určitém pořadí. Masáž se přes vrstvu vody. Trysky produkují rozdílné proudy vody a vzduchových bublin. Jejich efekt lze nastavit.

Vertikální hydromasážní se provádí s vodními tryskami, které probíhají z trysek umístěných na podstavci připojeném k stěnu kabiny.

Tak, je-li rotační trysky. pak paprsek může být zaměřena na požadované oblasti, což umožňuje určitou část těla masáže.

Výrobci přišli s speciální modely pro osoby se zdravotním postižením, s cílem usnadnit lidem se zdravotním postižením do pracího procesu. Samozřejmě, existuje mnoho specializovaných lázeň pro ně.

Ale tyto produkty jsou drahé a velmi objemný, oni vyžadují konverzi koupelně, která také s sebou nese dodatečné náklady. Osoba se zdravotním postižením na invalidním vozíku, který žije sám, převede do lázně, a to i specializované, velmi obtížné.

Sprchová kabina je nádherná alternativa. Osoba se zdravotním postižením, držel se zábradlí, peresyadet snadno z vozíku do speciálního boxu pohodlné sedačky. Bude schopen bez pomoci dosáhnout duši a jiné flexibilní zařízení. Proto je pro tyto lidi, tyto modely jsou skutečnou spásou.

Jak se připojit sprchu na vodu a jakékoliv potrubí pro zásobování vodou, přečtěte si vybrat zvláštní zprávy.

S jinými přídavnými funkcemi

Mnoho drahé modely mají mnohem více užitečných funkcí:

 1. přeháňka - Díky speciální trysky drobné kapky vody dopadají na pokožku, připomínající teplý letní déšť. Tento režim je žádoucí použit před spaním, protože to přispívá k lepší relaxaci.
 2. aromaterapie - to vám umožní vychutnat v průběhu řízení příjemné aroma. To je možné díky průchodu páry a vody přes nádoby naplněné s vůní balzám.
 3. ventilace - ekonomika v modelech umožňuje usnadnit dýchání, a elity - zvýšení efektu dešťovou sprchou nebo vanou.
 4. střídavý sprcha - to je ve střídání teplé a studené vody. Tento postup je užitečný pro kalení, posiluje nervový systém, posiluje, takže je nejlepší používat to v dopoledních hodinách.
 5. chromoterapie - LED diody jsou umístěny ve stropě sprchového boxu, maloval v různých barvách vodním paprskem. Taková funkce je velký vliv na hormonální systém, vnitřní orgány, kůže, zlepšuje náladu.
 6. hlasem aktivované ovládání - k dispozici pouze v krabicích prémie. Vlastní hlas, můžete dát příkazy: aby horké vody nebo aktivovat jednu z funkcí.

Největší sprchový box vybavený těmito užitečnými maličkostmi:

 • rádio;
 • telefon;
 • zrcátka;
 • horní a boční osvětlení;
 • police na koupelnové doplňky;
 • zábradlí;
 • sedadla;
 • dávkovače na prací prostředek.

Co je důležité se zaměřit při výběru?

Sprchovat box bylo snadné použití, je důležité vědět, Co přesně jeho parametry je třeba zvážit při přípravě k nákupu. Pak není problém s designem tam není, a ve sprše přinese jen pozitivní emoce.

Pro členy celé rodiny, včetně dětí i dospělých, optimálně vyhovovat boxu obdélníkové rozměry 90x90 cm. Typicky je šířka problémy se týkají návrhu rohů.

Pokud se rozhodnete koupit jen takovou kabinu, odkazují na pleť největšího člena rodiny. Měl by být pohodlné při praní.

Při výběru produktu, ujistěte se, že Nebude bob její stěny od sebe lokty. U tohoto modelu, jehož šířka by měla mít malou rezervu. Pak žádný z členů rodiny nebude mít problémy s využitím boxu.

Stěny kabiny mohou být vyrobeny z plastu nebo skla. První možnost bude levnější, ale není to nejlepší, protože s časem materiál tmavne a ztrácí svůj původní lesk a transparentnost.

Skleněné stěny jsou vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla, takže neměli obávat, že budou náhle být rozděleny. Takový materiál se snadno čistí, nezůstávají na ní kape, není pošpinit. Sklo může být neprůhledný, průsvitný, tónovaná a vzorované, takže volba je poměrně bohatá.

Co se týká zásobníků, které jsou následující:

 1. litina - praktické a trvanlivé. Jejich smaltu dlouhá léta zastával estetický vzhled, to se snadno čistí, nebojí vlivu čisticích prostředků, které nejsou pokryté škrábanci.

nevýhody - velká hmotnost, což ztěžuje, aby svůj výrobek na místo instalace. Kromě toho, litina potřebuje čas na zahřátí.

 • ocel - trvanlivý a odolný proti opotřebení. Ale mají nevýhodu - oni dělají hluk během provozu. Kapky vody bubnování na paletě, což není příliš pohodlné.
 • akryl - nejoblíbenější. Tento materiál je poddajný a lehké, takže je vhodný pro výrobu profilů libovolného tvaru. Přeprava těchto produktů nezpůsobuje problémy. Akryl může rychle zahřát, ukázal se mu drobné oděrky lze snadno odstranit pomocí broušení.

  Nevýhodou těchto výrobků je mírný odpor mechanickému namáhání. Pod těžkou man zásobníku bude prohýbat.

 • keramický - jsou vzácné, protože váží hodně a jsou křehké. V případě, že výrobek je pokles něco těžkého, může prasknout.
 • umělého mramoru - jsou drahé, ale mají největší sílu. Tyto návrhy jsou nebojí poškrábání, teplotních změn, čisticí prostředky. Jejich odolnost proti opotřebení je mnohem vyšší než ostatní.
 • Nastavení pánev, jeho tvar a druh povrchu

  Je-li hluboká pánev, pro jeho instalaci požadované kovový rám, opatřený nastavitelnými nožičkami. Low zásobník je přilepen s pěnou. Nicméně, někteří lidé nemají uvádějte jej vždy společně, je to špatně.

  Palety mohou mít různé formy:

  To je nejvíce kluzké ocelová pánev. Proto je lepší, že to bude drsné nebo vlnité. K dispozici je moderní kokpit s protiskluzovým povrchem.

  Pokud tak učiníte nákup hladký pánev do něho gumovou podložku nebo speciální pole dřeva. Považována za nejbezpečnější produkty, umělý kámen a akrylové.

  Jak a co si vybrat trubky pro podlahové vytápění učit se z tohoto článku.

  Který design je nejlepší - otevřené nebo zavřené?

  Kabiny jsou otevřené a uzavřené. Zpočátku není žádný strop. oni omezena pouze na bočních stěnách. 2-3 strany přišli na stěnách koupelny a zbytek jsou samostatné zděné konstrukce.

  Obvykle se jedná o model ekonomické třídě, přičemž sada základních funkcí. Měly by být instalovány v malých bytech, protože jsou kompaktní.

  Uzavřené konstrukce tzv sprchový box. Mají své vlastní stěny na všech stranách a střechu. Takové produkty jsou dražší a mohou být vybaveny širokou škálou funkcí. Zejména vypadat dobře v prostorných pokojích.

  Dveře z těchto návrhů mohou být:

  • klouzání - optimální, pokud je malá kabina a je zasazen do malé koupelny, protože oni nepotřebují další prostor pro otevírání;
  • sklopný - snadné použití, ale budete muset otevřít malý prostor v přední části kabiny; někdy otevřít dovnitř;
  • kyvadlo - vhodné pouze pro velké boxy, jelikož jejich instalace vyžaduje hodně prostoru; velmi vzácné;
  • "skládací„- je vratové křídlo, sestávající z jednotlivých prvků, skládací jako harmonika nebo knih; vhodné pro stísněné prostory, nevyžaduje prostor pro otevření.

  V tomto videu se můžete dozvědět více užitečné k tomuto tématu:

  Co je lepší: vana, sprchový kout nebo boxu (kombinované)?

  Výběru vybavení pro koupelny, mnoho z nich přemýšlet o tom, co je nejlepší zvolit: vana, sprchový kout nebo koupelnu s boxem? Koupel pomáhá uvolnit se, ale to trvá hodně prostoru a vyžaduje značný průtok vody. Sprchovací kout sprchový kout vám umožní rychle přijmout, zabírá méně místa. Pokud máte rádi výhody a vanu a do kabiny, zvolit kombinovaný box. To má mnoho výhod:

  • Optimální distribuce koupelnového prostoru;
  • Rozšíření dodatečných funkcí:. vířivkou, rádio, atd;
  • možnost vytváření různých úpravy vody;
  • ergonomický a estetický design.

  Takže co je lepší koupit si sprchu mezi mnoha možnostmi? Každý majitel bude moci vybrat, co se jeho chuť, po zvážení všech kladů a záporů některé druhy sprch. Žádný spěch, protože takové struktury jsou získávány po dlouhou dobu.

  Žádné související příspěvky.

  A my jsme si stanovili, abychom se takovým množstvím země je čtení vašeho článku bylo velmi užitečné, ale vybral tuto kabinu, protože rád pohodlí a cenu.

  Přidat komentář zrušení odpovědi

  Moskva, 1 ulici Yamskogo Fields, 9/13 +7 (499) 322-91-67

  Přehled 14 typů nejlepších sprch

  Sprchové kouty - Funkční vzory, které se používají pro sprchování, podporují relaxaci těla a rekuperace. Kdy by se výběru výrobků dávat pozor na velikosti, hmotnosti, funkčnost a snadnost použití.

  • Podíváme se na typ kabiny. Nadcházející sprcha konstrukce jsou doplněny paletových dveře a boční stěny. Voda se přivádí sprchové hlavice a trysky.

  Druhé provedení - uzavřené kabiny, skládající se z několika palet, bočními stěnami a dveřmi, které jsou uzavřeny hermeticky. Tyto výrobky mají druhé jméno - sprchové boxy.

  • Dávejte pozor na typ otevírání dveří. Oni jsou otočné a posuvné (otevření na principu kabinet-kupé). Více funkční posuvné dveře, ale oni se rychle rozkládají kvůli křehkosti kolečkových mechanismů.
  • Material. Výrobky z litiny odolné a spolehlivé, mají silné zdi, ale jak dlouho se zahřívají na dlouhou dobu. Ocelové palety mají nízkou zvukovou izolaci, smalt nakonec vymazány.

  Akrylový se nejčastěji používá pro palety, materiál ohřívá rychle, snadno se čistí. Plus akrylátové produkty je možnost leštění poškrábání a poškození.

  Keramické vaničky jsou stabilní, ale jsou velmi křehké, takže zacházení s nimi je nutná extrémní opatrnost. Vysoká pevnost a trvanlivost je jiný umělý mramor.

  Tento materiál je odolný vůči agresivnímu prostředí, snadno se udržuje. Populární skleněné sprchové kouty, liší se krásný vzhled a stylovou výzdobou.

  Další možností - palety sanitární kamenina, jiný odpor, dlouhou životnost. Nedostatek skla a kameniny - křehkost.

  • Důležitým kritériem - tvar konstrukce. Mezi nejoblíbenější - čtvercové a obdélníkové modely. Na trhu existují zásobníky ve tvaru mnohostěnu, odvětví kruhu, oválu, skořápky, které jsou stylové a přilákat krásný vzhled.
  • Vyberte si prostornou sprchy, ale stejně tak je důležité, že jsou kompaktní a přenosné. Velikost často závisí na snadnosti instalace.

  • Všimněte si přítomnosti hydro-masážní funkcí, které vám umožní relaxovat a mít pozitivní vliv na zdraví.
  • Podívejte se na velikost palety. Nejlepší volbou - 80 až 80 nebo 90 od 90 cm rovné sprchové vaničky vhodné pro uzavřených struktur, kulaté zásobníky, vyžadují, aby dveře mají konkávní tvar ..
  • Nutně se na materiálu, ze kterého jsou kolejnice vyrobené: plastu, oceli, hliníku. Plastové díly v průběhu času, výstřední, a musí se změnit celý systém posuvných.
  • Všimněte si, hluboké misky (25-35 cm), mohou mýt objemné předměty ručně.
  • Všimněte si vybavení kabiny termostat, musí být pečlivě sledováni na změny teploty.
  • Mezi významné funkce - aromaterapie (esenciální oleje, zatímco ve sprše), ventilační systém (umožňuje zobrazit páry z sprchový kout), ozonizace (čištění a osvěžení vzduchu).

  • Považován za funkční produkty, které lze kombinovat s levým a pravým pohon.
  • Moderní Kabiny jsou často vybaveny elektronickým řízením a zobrazovacím panelem.
  • Dávejte pozor na stavební konstrukci, výběr možností v závislosti na vašich preferencích dokončovací práce. Sprchový kout by měl zapadat do celkového stylu místnosti.
  • Mezi další funkce, které jsou nepovinné: chromoterapie, vestavěný přijímač, bezdrátový telefon, DVD přehrávač.

  Nejlepší sprchový kout s vanou

  Hydromasážní box s unikátním designem je ideální pro moderní styl koupelny. Výrobek s hlubokým zásobníku, což může trvat koupel.

  Kromě základních funkcí (hydro masáž, masáž chodidel, tropická sprcha), a použitý navíc: vestavěné rádio, hlasitý telefon, podsvícení.

  Stavba velkého, způsob montáže - oříznout, takže jej lze umístit pouze ve velkých koupelnách. Produkt se skládá ze dvou druhů skla v modré: zrcadlo a tónovaná.

  • velikosti - 170 až 88 až 128 cm;
  • výška palety - 45 cm;
  • tvar - obdélníkový;
  • typ dveří - posuvné;
  • e-správy;
  • Funkce (vertikální hydromasáž, sprchový déšť, osvětlení, větrání, vestavěné rádio);
  • set (sprchová hlavice, police z ušlechtilé oceli, sídla).

  • pohodlné elektronické ovládání;
  • hluboká a vysoká palet;
  • prostorný designu;
  • dobré větrání;
  • Osvětlené zařízení;
  • funkčnost;
  • krásný vzhled;
  • promyšlené zařízení.
  • velké stavby, zabírají mnoho místa.

  Nejlepší sprchový kout se saunou

  Přímá konstrukce s ručním pohonem se skládá ze dvou částí: ze sprchy a sauny. Model Stylový a moderní.

  Konstrukce je vybavena 8 trysek, které se používají pro akupunkturní masáž. Snadné ovládání pomocí elektronické desky. Sada obsahuje sprchový stánek, hlava, keramické mixér.

  • umístění - pravostranné;
  • materiály (dřevo, sklo);
  • e-správy;
  • Velikost - 180 - 120 až 220 cm;
  • Funkce (horní dešťovou sprchou, elektrické peci, finská sauna, masáže akupunktura, rádio, přesýpací hodiny, logger);
  • Komponenty (sprchový kout stánek, hlava, keramika mixer naběračka);
  • Barva (bílý rám, čiré sklo).

  • funkčnost;
  • vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů;
  • pohodlné vybavení;
  • prostorný design, spousta prostoru;
  • stylový design.
  • Pouze pravostranné řízení;
  • Zabírá mnoho prostoru.

  Nejlepší sprchový kout s parním generátorem

  Vliv turecké lázně nejen odstraňuje nervové napětí, ale také dát dobrou náladu. Kabina s promyšleným designem, to je vše, co potřebujete: sedadla, poličky, sprchová hlavice.

  Výrobek má vysokou funkčnost. Použité materiály akryl a tvrzeného skla. Jednoduché mechanické ovládání.

  • Typ - zavřeno úhlové kabiny;
  • Ovládání - mechanické;
  • materiály (akryl zásobník a zadní stěny, dveře z tvrzeného skla);
  • výška palety - 170 mm;
  • funkce (hammam, vertikální hydromasážní, masáž zad a krční páteře);
  • Profil barev - bílá, čiré sklo;
  • zařízení (mixer, přepínač, sprchová hlavice, 6 vertikální trysky sedadla, police, dome).

  • hydromasážní zařízení;
  • Úspěšný zařízení;
  • Je opatřena kopule;
  • šetří místo, design ubytování v rohu;
  • stylový design.
  • velké stavby.

  Nejlepší sprchový kout s hlubokou zásobníku

  Půlkruhový velký sprchový kout je vyroben z odolného temperovaného skla o tloušťce 4 mm. Akryl zásobník s bílým kovovým rámem snese těžkých břemen, vyztužené skelnými vlákny.

  Hliníková matná barva kabina profil vypadá stylově, snadno se čistí, protože na takovém povrchu jsou jen stěží viditelné stopy vody. Balíček obsahuje zásobník se sifonem, dvě rukojeti a koleček.

  • materiály (tvrzené sklo, akryl, hliník);
  • tloušťka skla - 4 mm;
  • výška palety - 45 cm;
  • Barva profilu - chrom, matný obarvený;
  • Kompletní sada (dva kliky, kolečka, vanička, sifon).
  • funkční palety;
  • vysokopevnostních materiálů, které vydrží těžkých břemen;
  • kvalitní vybavení;
  • další prostor v důsledku půlkruhového tvaru;
  • snadnost použití a údržbě.
  • Válečkové mechanismy rozkládají v průběhu času.

  Nejlepší sprchový kout pro osoby se zdravotním postižením a seniory

  Design je určen pro osoby se zdravotním postižením a seniory. Přípravek je dodáván ve třech velikostech, celou řadu barevných variantách. Sprchová hlavice a paleta není v ceně a je nutné zakoupit samostatně.

  • tloušťka skla - 8 mm;
  • Profilový materiál - hliník;
  • barevné varianty: matný chrom, nikl a další lesklé;
  • typ dveří - otočně skládací a posuvné skládání;
  • To se provádí v takovém množství: 100 až 200, 120 až 200, 140 až 200 cm;
  • Komponenty (stanovení profilu, obousměrný rukojeti, držadlo držák na stěnu sklopné sedadlo dveří).

  • široký sortiment příslušenství;
  • pohodlné dveře;
  • Zařízení potřebné příslušenství;
  • vysoká pevnost a odolný proti opotřebení, sklo;
  • propuštění zboží ve třech velikostech;
  • krásný design, různé barvy skla.
  • sprchová hlavice a palety nejsou zahrnuty, bude muset koupit zvlášť.

  Nejlepší pětiúhelníkový sprchový kout

  sprcha tvar přispívá ke vzniku dalšího prostoru, výhodná poloha police. Konstrukce je vyrobena ze skla dveří vysoce pevného bezpečně uzavřené.

  Univerzální umístění produkty poskytují montáž kokpitu doleva nebo doprava v závislosti na typu pokoje. Model vybavena termostatem, regulující tok a míšení teplé a studené vody.

  • Typ dveří - sklopná;
  • Formulář kabina - pětiúhelníkové;
  • universal místě;
  • materiály (sklo, akrylát, umělého mramoru);
  • barva profilu - chrom;
  • Velikost - 212 90 90 cm;
  • Tloušťka skla - 5,6 mm;
  • vybavena termostatem;
  • sada (držák pro sprchové hlavice, nohy, pánve rukojeť, baterie, sprcha hadice).

  • regulace teploty;
  • magnetické těsnění na dveřích;
  • trvanlivý a odolný proti opotřebení skla;
  • produkt je vybaven paletě;
  • Úspěšný zařízení;
  • Výhodná poloha police;
  • krásný design exteriéru (kresby na barevné sklo, matné sklo).
  • Model bez střechy.

  Nejlepší vnitřní sprcha

  Uzavřená konstrukce s polnostennym oplocení zaručuje pohodlné sprchování. Vysoce kvalitní materiály se používají pro výrobu.

  Funkční design, poskytuje vysoce kvalitní ventilace je k dispozici funkce whirlpool. typ posuvné dveře, ale s kolečkových mechanismů, je třeba být opatrný.

  • Typ - uzavřené, polnostennoe oplocení;
  • Formulář - čtvrt kruhu;
  • výška palety - 16 cm;
  • 2 posuvné dveře;
  • materiál - čiré sklo;
  • tloušťka skla - 6 mm;
  • rozměry - 90 o 215 o 90 cm;
  • e-správy;
  • Zařízení horní podsvícení;
  • rysy (tropická sprcha, větrání, masáže, rádio);
  • zařízení (police, sedadla, zrcadla, sprchové hlavice).

  • kvalitní materiály a doplňky;
  • Osvětlené zařízení;
  • pohodlné ovládání přes elektronické desky;
  • Zcela uzavřená konstrukce;
  • ventilační systém;
  • funkčnost;
  • dobré vybavení;
  • křehkost válcových mechanismů.

  Nejlepší sprška skla

  Prosklená sprchový kout se dvěma posuvnými dveřmi - pohodlné a praktické. Tvrzené sklo matované barvu, míšením s barevný profil. Konstrukce má nízkou paletu.

  • výška palety - 15 cm;
  • posuvné dveře;
  • Typ kabiny - otevřené;
  • Velikosti - 800 800 do 2000 mm;
  • Formulář - čtvrt kruhu;
  • tloušťka stěny - 4 mm;
  • Materiál vitráže - tvrzené matné sklo;
  • Barva profilu - satén.

  • elegantní forma stavby;
  • Kvalita bydlení;
  • výhodná konstrukce dveří;
  • dobrá kombinace barev;
  • dostatek volného prostoru.
  • To není vybavena víkem;
  • malá tloušťka stěny.

  Nejlepší čtvercový sprchový

  Čtvercový sprchový přináší do prostoru koupelny přísnosti a elegance. Takové návrhy vypadají dobře v malých prostorech.

  Produkt je vyroben ze slitiny hliníku a tvrzeného skla. Několik barevných variant dokončovacích profilů a skla. Válečkové mechanismy pro posuvné dveře zavřené chromované krytky, která je chrání před znečištěním.

  Kabina je utěsněn elastickou manžetou.

  • typ dveří - posuvné;
  • tvar - čtverec;
  • Poloha roh;
  • Rozměry: 80 od 80 185 cm, 90 až 90 až 185 cm;
  • Barva profilu: bílá, chrom;
  • Barva možnosti stěny provedení: transparentní, ojíněný, grafit, hnědý;
  • Tloušťka skla - 4,5 mm.

  • speciální skleněný povlak Easy Clean;
  • Kompaktní velikost;
  • prostorové úspory vzhledem k úhlové poloze;
  • Spolehlivá ochrana válečkové mechanismy;
  • čisté linie, vhodné pro moderní styly.
  • Válečkové mechanismy časem rozpadat.

  Nejlepší malá sprcha

  Konstrukce je zcela uzavřený, s posuvnými dveřmi. Výrobek má tvar čtvrtiny půlkruhu, že vypadá stylově a elegantně. Tloušťka bezpečnostního skla je 5 mm. Produkt je personálně a pohodlný sprchový set police.

  • Velikost - 80 o 80 o 215 cm;
  • Formulář - čtvrt kruhu;
  • Nízká pohled na palety (výška - 14 cm);
  • uzavřená konstrukce;
  • Umístění - rohový;
  • typ dveří - posuvné;
  • tloušťka skla - 5 mm;
  • Komponenty (sprchový set, poličky).

  • šetří místo v koupelně;
  • vysoce kvalitní a odolné materiály;
  • Zcela uzavřená konstrukce;
  • Různé barevné varianty;
  • technickou spolehlivost.
  • nevelký konstrukce.

  Nejlepší obdélníkový sprchový kout

  Obdélníkový kompaktní design s nízkým palety, který je vybaven posuvnými dveřmi. Tloušťka skla - 6,8 mm. Výrobek je funkční: sprchový déšť, masáž zad, FM-rádio, tureckou lázeň, ventilační systém.

  Konstrukce je vybavena silách zalévání, police, úchyty, mixer. Pohodlné ovládání pomocí dotykového panelu.

  • uzavřená kabina, polnostennoe oplocení;
  • obdélníkový tvar;
  • corner správné místo;
  • výška palety - 15 cm;
  • 2 posuvných dveří;
  • Dotýkat se ovládacích prvků;
  • Zařízení horní podsvícení;
  • Tloušťka skla - 6,8 mm;
  • Velikost - 120x220x90 cm;
  • materiály (sklo, nerez);
  • Funkce (masáž zad, dešťová sprcha, rádio, turecké lázně, větrání);
  • Komponenty (hlava, kohoutky kliky, police).

  • jasné osvětlení, chromoterapie;
  • Displej zařízení, snadné ovládání dotykového;
  • posílení pánev a sifon rám;
  • prostorově úsporné;
  • Dobrý ventilační systém;
  • sprchová souprava je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli.
  • umístění pouze na pravé straně.

  Nejlepší sprchový kout bez sprchové vaničky

  Krásná a elegantní sprchový kout, které dokonale doplňují interiér malého bytu. Produkt je vyroben z odolného skla o tloušťce 6 mm. šířka konstrukce je řízen stabilizátoru (až 1150 mm).

  Kabina s univerzální místo, které vám umožní nainstalovat a doleva a doprava. Existuje několik typů provedení barevného skla.

  • délka - 1200 mm;
  • šířka - 970 mm;
  • výška - 2000 mm;
  • materiál - čiré sklo;
  • tloušťka skla - 6 mm;
  • Barva - chrom;
  • poloha (pravé a levé ruky);
  • personálně stabilizátor.

  • bezpečnostní sklo s DP-aktivním povlakem;
  • pevnost, odolnost proti opotřebení;
  • možnost uchycení konstrukce bez palety;
  • řízení šířky kabiny díky stabilizátoru;
  • universal orientace (levá a pravá strana);
  • stylový design, různé náročnosti vitráží.
  • konstrukce bez dveří.

  Nejlepší sprchový kout bez střechy

  odolný proti mechanickému poškození profilu, vysoce pevné sklo: vysoce kvalitní materiály se používají pro výrobu konstrukce.

  Model udržitelné, Výškově nastavitelné nohy. Stavba je technicky spolehlivé a bezpečné, se speciálním protiskluzovým povlakem.

  • Režim ručního ovládání;
  • typ konstrukce - otevřený;
  • posuvné dveře;
  • Materiály (rohož a transparentní sklo, hliník barva profilu chrom, akryl zásobník);
  • výška palety - 15 cm;
  • rozměry - 90 90 až 225 cm;
  • Poloha roh;
  • koupelna (sprchový set, sifonu, police).

  • výškově nastavitelné nohy;
  • Povlak protiskluzová;
  • úhlové umístění, šetří prostor v koupelně;
  • kvalitní materiály a doplňky;
  • stylový a ergonomický design.
  • no osvětlení.

  Nejlepší sprcha pro zahradu

  Rámová konstrukce z profilové rohu, s plastovým povlakem. kostry stěny jsou pokryty s hadrem vlhkosti a windage nánosem PVC. Nádrž je vyrobena z plastu.

  V kabině se snadno rozkládá a vyvíjí, a proto je vhodný pro přepravu. Elektrický způsob vytápění je použita struktura může odolat teplotám až 50 stupňů.

  Produkt se instaluje pouze na ulici. Kvalita a praktické příslušenství umožňuje použít kabinu s maximální funkčností.

  • Automatické provedení vybaven snímačem při teplotě vyšší než 50 stupňů;
  • Typ kabiny - skládací;
  • Výkon elektrického ohřívače - 1,25 kW;
  • Rozměry: 80 x 160 až 220 cm;
  • Nádrž - plast;
  • elektrický způsob vytápění;
  • Komponenty (sprcha rám, PVC, Sud z umělé hmoty s vyhřívaným hlavy, z kohoutku, přípravku).

  • přenositelnost, zařízení se snadno rozloží;
  • kvalitativní výkonnostní rámec;
  • regulace teploty;
  • kvalitní vybavení;
  • vlhkosti a ventilační povlak PVC.
  • Jiné modely horší pevnost a trvanlivost.

  Existuje snad lepší koupit sprchový kout

  Při výběru designu dávat pozor na funkčnost výrobku. Mezi nejvíce funkční: Atlantis, POTTER, ALBATROS. Tyto kabiny jsou vybaveny dešťovou sprchou, sauna, turecké lázně, hydromasážní.

  Vhodný pro osoby se zdravotním postižením modelu ONYX, a pro domácí zahrady - Petromash Garden.

  Seznam prezentovány open (Bolu) a uzavřen (Luxus, Aquanet Timo) strukturu. Tam jsou volně stojící a roh modelu. Mezi stánků s posuvnými dveřmi, vedoucí Atlantis, KO&PO, s houpačkou - IDO Showerama.

  Stylový design exteriéru byly sprchy Atlantis AKL, RADAWAY, Sansa. Téměř všechny modely jsou vyrobeny z vysoce pevného skla.

  Nejlepší modely nejuznávanějších funkční Atlantis Potter Albatros.

  1. Atlantis AKL 1107
  2. Potter B-901 (R)
  3. ALBATROS T09 R97
  4. Sansa S 100/45
  5. 606,2 ONYX SPRINZ
  6. IDO Showerama 49850-19-909
  7. Luxus 023D
  8. KO&PO 7122 FABRIC
  9. RADAWAY CLASSIC C
  10. Aquanet GT-230
  11. Timo Helka L / R
  12. Aquaform duše chodí-in typu
  13. Bolu Prizmas BL-100
  14. Petromash Garden

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 1 = 6