Jak si vybrat tapetu na pokoji

Jak si vybrat tapetu na pokoji

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat tapety na pokoj (40) photo moderní styl

Zdobení stěn s tapetami je stále populární. K dispozici je krásný, spolehlivý, bezpečný a odolný materiál. Moderní povlaky poskytují příležitost, jak převést do reality odvážné a nečekané nápady. Rozmanitost barev, textur a stylů s správnou kombinaci s dalšími prvky interiéru může proměnit životní prostor k nepoznání.

Druhy moderních čalounění dekory

 • papír - byly známé od minulého století. Cenově dostupné, ale náladový typ povrchové úpravy, má paletu barev s vzory, nebo bez nich. Krátkodobý, vystaveny spalování, není odolný proti vlhkosti.
 • vinyl - cenově dostupné řešení v konstrukci haly a prostoru kuchyně. Nemají velkou paletu barev, odolný vůči teplotním extrémům, silný a schopný skrýt nedostatky stěny.
 • fleece - typ netkaný materiál vyrobený na bázi celulózy. Tapety na bázi modifikovaných vláken pojených polyesteru nyní populární a žádané. Dokončovací práce jsou spolehlivé, bezpečné, odolné proti vlhkosti, cenově dostupné.
 • plátno - typ vícevrstvé. Výroba zahrnuje použití jedné z výše uvedených bází, které jsou nad sebou přes hedvábí, plsť, velur, nebo len. Dokončovací zařízení, jako tapeta šetrné k životnímu prostředí, se netýká tupé pásem zajišťuje lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Povlaky jsou drahé a vyžadují odborné znalosti, když přilne k povrchu stěny. Vyžadují zvláštní péči, pravidelné čištění.
 • nástěnná malba - jsou používány v dekoraci každé místnosti. Krásné, přístupné, praktické a spolehlivé. S jejich pomocí je možné převést libovolný obrázek na povrchu stěn. Nemají žádné vady, s výjimkou požadavku na odborných dovedností v procesu uplatňování dokončovací práce.
 • kapalina - nebo PVC, nová technologie, aplikace pro všechny běžné povrchy stěn. Kompozice obsahuje částice z bavlněných vláken, slídy, želatina a kůry. Na plochu se izolační vlastnosti nejsou toxické. Hlavní výhody, schopnost jejich výrobu v případě poškození restaurování. Vhodný povlak na povrchu nejsou vyrovnány.
 • korek - nezasahuje výměna vzduchu, bezpečné a praktické. Ve výrobním procesu používá ratan, bambus hůl, juta. Materiál schopný zmírnit dopady v případě jejich výskytu, čímž se zvyšuje zvuková izolace, nebrání výměnu vzduchu a snižuje tepelné ztráty.

varna rozhodla věnovat zvláštní pozornost. Konstantní teplotní výkyvy - to je hlavní ukazatel, ke kterému byste měli věnovat pozornost při výběru tapety. Nejvýznamnější v kuchyni vinyl vytvořen v jemných pastelových odstínů s přítomností není přitažlivý vzoru ve vzoru. Dekor trvanlivé a v případě potřeby může být purifikován z nečistot. Možné použít tekutý typu materiálu.

Nevolte honosné barvy v nadměrné velikosti prostoru kuchyně, které jsou opticky snižovat prostor takže je uzavřen.

Bez ohledu na to srovnat v místnosti ve společenské místnosti si můžete zahrát s různými paletami a používat několik typů použitého materiálu. Přejděte na stěnu centrální vyplňování jeho potažené PVC tapety. Zbývající plocha tekutého materiálu nastavením vhodného vzoru. Moderní interiér umožňuje, aby byla pojata fantazie do reality a kombinovat několik stylů v jedné místnosti.

Máte-li místnost v bytě, a pak ji rozebrat do zón a mohou být pomocí různých textur a odstínů.

Přemýšlíte, jak si vybrat tapetu pro dětskou doporučuje dát přednost speciální konstrukci PVC dekorace s názvem „AntiMarker“. Tento materiál byl vyvinut pro dětské pokoje, kde jsou aktivní hry vedou k poškození a úžasnou fantazii a kreativitu mohou využít místnost k nepoznání v případě, že dítě spadne do rukou barvou nebo značkami. Interiér je odolný proti otřesům, poškrábání, je-li na stěnách, prach na potraviny nebo její kreativitu mohou vždy vyperte pomocí mycí prostředek.

POZOR! Při nákupu poptávka ze strany kvality Prodávající osvědčení potvrzující, že složení PVC tapety neobsahuje nebezpečné látky těla dítěte.

Sbírka dětských pokojů, zdobené PVC tapety

salonky výzdoba zahrnuje použití klidným, tlumených barvách. Nedoporučuje volit povrchovou úpravu s vzory a nápadné prvky, rozptýlit rychle omrzí a neumožňují plně relaxovat. Je dovoleno používat PVC materiálu s obrazem města v noci na hlavní stěně, zatímco zbytek by měl být jako kontrast. V ložnici, použít jakýkoli typ výzdoby se vám líbí. Fanoušci často změnit interiér bytu, skutečné využití levného papíru.

Co je nového ve světě tapet nátěrů

Častá změna prostředí není relevantní v návrhu plánovací obytného prostoru a moderním stylu se jedná o kombinaci několika oblastech. Typicality a snadnost dnes není relevantní, ale změny v interiéru obvyklé přivítání. Návrháři a inženýři se podílejí na vývoji nových povlaků, zohlední požadavky spotřebitelů, a proto vytvořil magnetické tapeta vinyl-typu feritu v tvrdém terénu. Vložené povlak v civilním provedení, a jako můstky s dekorativním motivem. Nanášecí zařízení obsahuje další magnetické prvky v souladu se základní tón materiálu a stylu. S těmito tapety můžete změnit výzdobu jejich vlastní. Zvláště důležité nátěr pro děti kuřáků.

Předpokládá se, že webové materiál se používá pouze ve výzdobě interiéru, ale ne. specialisté na stěnu&Sbírka Deco OUT byl zřízen určen pro zdobení vnějších stěnových ploch. fasáda tapeta Mají velký katalog návrhů, které napodobují výjevy, dřevo, architektonické prvky. Materiál je odolný vůči změnám teploty, je možno použít jako dokončovací v koupelnách, kuchyních a teras, to je také známé jako flexibilní kámen na trhu.

Doporučení a tipy: Jak vybrat tapetu pro domova

Výběr tapet je důležitá etapa opravy bytu, a to určuje vnitřní prostor a pohodlí v místnosti Volba tapety - nejdůležitější část oprav bytu. Že tapety vytvořit interiér a atmosféru v místnosti může zvýšit prostor vizuálně, aby místnost prosvětlí. Při výběru dokončovací materiály se musíme soustředit na zbytek uměleckými předměty, jako nábytek a závěsy, stejně jako sledovat nejnovější módní trendy. Tak jak se vám zjistit, textury, barvu a vzor na tapetách, protože v současné době stavební trh je obrovský rozsah liší ve vzhledu a ceny tapet. Podrobnosti o výběru povrchových materiálů - v tomto článku.

Co je lepší zvolit tapetu v roce 2017

Za prvé je třeba poznamenat, že východní kalendář 2017 je rokem opice, a pak v módě jasných barvách: oranžová, červená, žlutá. Avšak jen velmi málo lidí používá tyto živé barvy tapeta v interiéru, je lepší kombinovat s obvyklým Jednobarevná světla, nebo zvolit odstíny, které nemají namáhat oči špatně.

Také populární jsou tapety s různými tématických vzorů, jako jsou asijské znaky, stejně jako kresby rostlin, keřů, bambusu.

Pro ložnice, můžete si vybrat tapety klidu monochromatické světlé barvy, tapety pokleit v obývacím pokoji s velkými abstraktní vzory.

V roce 2016 považována za módní tapety jasné a syté barvy, stejně jako s abstraktních vzorů

Obecně můžeme říci, že 2017 je lepší koupit tapetu jasných a sytých barvách jsou také dobré tapety v pastelových barvách, s abstraktní a tematických vzory.

Největší efekt je určen pro jedno-ložnicových apartmánů, tak i pro velké plochy mají barevné barvy, včetně celadon, wenge, fuchsie, káva s mlékem a jinými odstíny kávy, khaki, všechny odstíny zelené, smaragdově zelené tapety.

Výběr tapet v místnosti: vytváření interiéru

Nejdůležitější součástí interiéru místnosti může být bezpečně nazývá tapetu, protože poskytují veškerý komfort a atmosféru v místnosti. Je nutné určit nábytek zvolit optimální strukturu a barvu tapety nebo kontrast příslušenství a povrchových úprav bude zřejmé, situace je absurdní.

Při koupi tapet je třeba vzít v úvahu velikost místnosti, například malé místnosti je lepší ozdobit světla tapetu, která pomůže opticky rozšířit prostor.

Dobrá volba je také tapety se svislými pruhy a flitry, ale také zvyšují místnost.

Jasný tapety s jemným vzorem nebo svislými proužky a flitry opticky zvětšit prostor malé místnosti. Tapetu s velkým vzorem vhodné pro velké místnosti

Velké vzory jsou v rozporu s opticky snižovat prostor, takže pokud jste dokončit zdi av barevných materiálů, je to jen v prostorné místnosti. Jemný vzor se dobře hodí pro menší byty a místnosti. Tapety se vzorem pomoci skrýt nepravidelnosti povrchu vizuálně zarovnat zdi.

 1. Tmavý tapeta lepidlo potřeba pouze v místnostech s dostatečným osvětlením.
 2. V místnostech se špatným osvětlením je lepší pro zavěšení tapety teplé barvy, ale v pokoji s výhledem na jih, je lepší pokleit tapety studené barvy.
 3. Se stala módní a vítanou kombinaci územního plánování, například jídelna čalounění v pestré tapety, ale přímo v prostém kuchyni.
 4. mycí pole lze odlišit tapetu s velkým obrázku, zbývající prostor tapetových tiché tóny.
 5. představivost není omezen v obývacím pokoji, můžete kombinovat různé textury, použijte matný a lesklý tapety, střídají různé barvy stejného tapetu.

V místnostech s nízkou úrovní osvětlení potřeba lepit tapety světlé odstíny. V současné době velmi populární příjem zónování a kombinace tapeta

Zeď za pohovkou může být dokončen s fototapet. Hlavní věc - dokončit vnitřní vzhled, a jeho oči nejsou oslněni hojnosti barev, to vše by mělo být s mírou. Nábytek by měl být také v kombinaci s tapetami, do obývacího pokoje s drahým nábytkem, je lepší zvolit tapeta klid matný čokoládu nebo béžové odstíny, vytvořit pohodlí.

Jako vodítko můžeme dodat, že výběr musí být v souladu s určitými parametry, s přihlédnutím k barvě laminátu (linoleum, dlaždice) a závěsy. Dobře vypadají tapety Tiffany dezert a citron-barevné. Musí být vyrobeny z hladkého přechodu. Chcete-li to provést, použijte barvy „slonovinu“, stejně jako terakota, smetana, korálové, cappuccino, kakao a šampaňské barvy.

Výrobci doporučují používat zlaté barvy. Ivory Apple - může být přilepená na severní straně.

Výběr tapet pro dekorativní barvy a jejich výběr do interiéru

Tapety ovlivňuje vnímání prostoru. Například červená barva zvyšuje chuť k jídlu v ložnici červené a modré může být nepříjemné, takže pro tyto pokoje je lepší zvolit klidné béžové tóny.

Nezapomeňte na klasické kombinaci černé a bílé, toto řešení stále vypadá stylově a hodí se jakéhokoli interiéru.

Ložnice tapety pomocí světlé barvy. Kombinace černé a bílé je vždy elegantní a vhodné pro všechny styly

Světlé barvy rozšířit prostor, tmavé naopak. Desktop studené barvy musí být nalepeny na světlé místnosti, světlé tapety v místnostech s nedostatečným osvětlením.

Pro dětský pokoj je lepší zvolit měkké pastelové barvy, jako je růžová je vhodná pro ložnici děvčat, měkké modré pro chlapce. V kuchyni je lepší kombinovat světlé barvy s klidem, jako červené skříňky je lépe umístěných v kuchyni se světlým tapety.

barva podlahy by neměly splynout s barvou tapety, měli byste také věnovat pozornost struktuře tapety, matné a lesklé materiály stejné barvy vypadat jinak a vytvořit jinou atmosféru.

Je-li nábytek koupil, pak by měl být vybrán z určitého rozsahu barev. Obývací pokoj s drahým nábytkem, je lepší zvolit tapetu uklidňující bohaté odstíny, jako je čokoláda, smetana, béžové, vínové.

Pro nábytek světlé tóny lze koupit tapety zářivé barvy nebo tapety se vzorem do místnosti nevypadal příliš ponuré.

Tapety by měl být kombinován s nábytkem v místnosti, ale nemají být jeden odstín a barva

Pro posezení s kombinací čalounění můžete vložit stejnou tapetu, například tři stěny zdobí tapety černobíle a jedna stěna v pruzích nebo vzorované, aby odpovídal na čalounění nebo polštáře.

Za současného nábytku vhodného tapety s abstraktními vzory a klasické pruhy, klasický typ nábytku vyžaduje tradiční tapet vzory s malými a uklidňujících barvách.

Na pozadí tapety vypadá dobře jeden tón světlým nábytkem neobvyklého designu. V ložnici tapety může rozhodnout, že ložní prádlo, noční stěnu zdobí jinou tapetu, aby se vešly do záclon nebo jiného příslušenství.

Existuje několik upozorní při výběru tapety:

 1. Make rozložení místnosti, aby viděli, co odstíny by se měly řídit.
 2. Know-osvětlené místnosti, která je také snazší vybrat barvy.
 3. Vybrat nábytek do výběru tapety, nebo vice versa, zhruba představit situaci.

Pro výběr tapet představovaným osvětlené místnosti, bude to, co nábytek být instalována a příkladný nastavení místnosti

Za zhoršených světelných podmínek a při malých rozměrech místností vybírat světlé tapety, jinak - tmě.

Velký výběr tapet: jak se neztratit v široké škále

V současné době je na trhu povrchových materiálů nabízí širokou škálu různých tapet.

Papír je nejběžnější a nejlevnější varianta. Jsou těžko lepit, je pravděpodobné, že ke vzniku bublin, nemohou být umyty a snadno se zlomí. Proti poměrně hodně, ale je to cenově nejdostupnější typ tapetu přilepit lépe v ložnici nebo v obývacím pokoji.

Textilní tapety jsou dost drahé, ale vypadá to mnohem čistější a mají tepelnou izolaci.

Nicméně, oni nemají rádi vodu a rychle se zašpiní jako papírové protějšky. Textilní tapety lepidlo je nejlepší v kanceláři nebo v obývacím pokoji.

V současné době se stavební materiály ukládá velký výběr tapet, jako je například: netkané, papír, kapalina, textilní a skleněných vláken

Vinyl tapety jsou mnohem praktičtější, mohou být mokrá. Mají také poměrně vysokou pevnost, vypadají hezky a světlé. Vinylové tapety typy lepidel mohou být bezpečně v kuchyni. Vinyl tapety může být zvláštní druh lepidla v koupelně, které jsou odolné vůči vodě.

Netkané tapety není natržený, mají vysokou tepelnou izolaci. Tato tapeta lze natírat, stejně jako vinyl, stejně jako snadno přilepit.

Liquid tapety vypadá neobvyklé, jsou likvidní, což se podobá omítky. Tento typ tapet má vysokou zvuk a tepelné izolace, které lze prát. Oni vám umožní skrýt nepravidelnosti stěn, to je nejlepší použít tekuté tapety na chodbě.

Skleněné vlákno je velmi praktická, stále maloval, nad nimi lze aplikovat na omítku. Jsou odolné vůči vodě a napětí, které mohou být použity při dokončovacích pracích v kuchyni av koupelně.

Tapety máta barva: kde a jak nejlépe využít

Mint - velmi trendy barvy, slouží ke zdůraznění styl místnosti, ve stejném čase relaxuje a vypadá svěží. Místnost, vyrobený v odstínech máty, nevyžaduje žádné dodatečné příslušenství, opticky rozšiřuje prostor a aby bylo lehčí.

Použít tapety mátový barvy mohou být v každém pokoji:

 1. V obývacím pokoji, které zdůrazňují moderní interiér v ložnici dodá klid, a dám jasné akcenty v kuchyni.
 2. Tapety se mohou zúčastnit různých vzorů a vzorů, jako jsou klasické konstrukce z místnosti dokonale hodí tapety s zlatými vzory.
 3. Máta barvy jsou vhodné pro jakýkoliv nábytek, ať už je jasný, moderní nábytek a klasický nábytek.

barva Mint uvolňuje a klade důraz na vnitřní prostor, rozšiřuje prostor a dělá to lehčí

Je to bezpečné říci, že tapeta máta barvy jsou vhodné pro všechny místnosti a výzdobu.

Tapety olivovou barvu v interiéru

Olive - klid barva se nejlépe hodí do ložnice. To je nejlepší pověsit tapety, které barvy v místnosti se světlým nábytkem, to pomáhá k relaxaci a odpočinku.

V kuchyni, olivově zelená může podporovat chuť k jídlu, tapetou, která barva v kombinaci s oběma tmy a světlým nábytkem.

Tapety olivové barvy, aby v místnosti tmavší, a jsou používány ve velkých místnostech, stejně jako barva uvolňuje a způsobuje chuť k jídlu

Nicméně, tato barva je vizuálně se místnost tmavší a menší, takže je nejlepší používat v prostorných ložnic a obývacích pokojů.

Tapety pistáciové barvy vypadají drahé a elegantní, ale to je nejlepší, aby jim střídat s hnědými pruhy. Nejlepší ze všeho je, tato barva vypadá v kuchyni, je to docela v klidu a přirozené, spojuje také s kuchyňským nábytkem a béžové tóny.

Pistáciová barva efektivně kombinovat s nábytkem z tmavého dřeva, které lze kombinovat barvy tapety lze střídají s tapetami v šedé a bílé barvě.

Tapety pistácie-barevné oblek pro nábytek béžové

Plus pistácie tapeta je jejich lehkost, jsou vhodné pro každý interiér a vždy vypadá upraveně.

Jak si vybrat tapetu na pokoji (video)

Na závěr můžeme říci, že hlavní věc, která tapety s ostatními prvky interiéru vytvářejí souvislý prostředí. Tapety by měla tvořit kompletní design, vytvořit pohodlí a styl. Zvolit tapetu by měly být velikosti a jasu v místnosti, nezapomeňte na nábytek, měl by být kombinován s tapetou. Není nutné připojit světlý nábytek do světlé tapety, místnost by neměla být přetížen. Obecně platí, že zvolená tapeta je poměrně snadné, stačí dát tomto případě trochu času.

Tapety do interiéru bytu (foto)

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Jak si vybrat tapety: 6 tipů a triků

Dobře zvolené tapety výrazně zlepšit interiéru, což je elegantní a nejpohodlnější volba tapety - důležitý krok při tvorbě interiéru místnosti. Jedná se o povrchové úpravy materiálů závisí na celkovou atmosféru každé místnosti. V současné době výrobci tapet nabízí celou řadu možností pro materiály od běžného papíru, moderní kapalina, vinyl a non-tkané. Níže jsme se blíže podívat na každý druh, budeme hovořit o jejich výhody a nevýhody, stejně jako pochopit, co lepší pokleit tapetu v každém pokoji.

Na dnešním trhu dokončovacích materiálů je spousta různých druhů tapet. Každý druh tapet má své výhody a nevýhody. Liší se v závislosti na materiálu, z něhož jsou vyrobeny, stejně jako jas barev.

Jsou rozpočet a krátkodobé druhy materiálů, které jsou ideální pro ty, kteří rádi často mění vzhled vašeho domova. Jejich výhodou je také snadná lepení, což jim umožňuje zůstat u vlastních rukou, a to bez jakýchkoliv speciálních dovedností. tapeta papír je také široký sortiment barev a vzorů, ale neskrývají nesrovnalosti a jiné vady na stěnách.

Hlavní výhodou tapet je jejich nízká cena

Také nelze prát, vystaveni slunečnímu záření, tento druh tapety slábnout s časem.

Jsou tou nejdražší možností zdi, vypadají opravdu luxusní a drahé. Nejčastěji se tento materiál obložení domy, pokoje, apartmány v elitní oblastech. Tento druh tapet je téměř žádné nevýhody: mohou být umyty, vypadají nádherný, je možné skrýt některé nerovnosti stěn, které jsou vyrobeny z různých typů tkání, takže si můžete vybrat nejvíce rozpočet materiálu a použít ji ve vaší domácnosti. Všechny druhy tkanin tapety je látka nanese na substrát z vysoce kvalitní papír.

Populární netkané tapety nemá vysokou hodnotu, tak mají vynikající vlastnosti. Ty umožňují skrýt některé nedostatky stěny vypadají skvěle v každé místnosti, ale také může být malované, mnoho lidí používá tento druh tapet je přetíratelný. Velkou výhodou je skutečnost, že tyto tapety jsou vyrobeny z přírodních materiálů, což znamená, že mohou být použity i v dětském pokoji. Interlining s časem a protáhl se neroztrhne nebo odlepit najednou.

Tato tapeta je velmi odolný, odolný vůči vlhkosti, snadno se o ně starat, a časem neztrácejí své vlastnosti. Vinyl tapety lepidlo častěji v kuchyni nebo v koupelně kvůli vysokému praktičnosti.

Vinyl tapety mají dobrý výkon, takže mají dlouhou životnost

Vinyl tapety rozděleny do tří typů:

Všechny typy vinylové tapety lze čistit, jsou vyrobeny z různých materiálů, ale i velké, mají podobné vlastnosti.

Relativně nedávný trhu existují, jsou prášek, který se ředí a aplikuje se na stěnu. Často jsou tyto tapety jsou k dispozici s flitry a v různých barevných provedeních, vhodná pro použití v obývacím pokoji a ložnici. Nezmizí, jsou neobvyklé, které nevyžadují zvláštní péči. Teď, když jsme se již seznámili se všemi druhy tapet, můžete jít do obchodu a vyzvednout tapetu.

Jak si vybrat tapetu: široká škála

Za prvé, měli byste vědět, materiál vybraný pro každou místnost. Pro obývací pokoj, ložnice, děti mohou vybrat tradiční papír, netkané, tekuté tapety. Pro koupelnu nebo kuchyň je nejlepší zvolit vinylové tapety.

Interiér, navržený v klasickém stylu, je lepší zvolit textilní stěny

Textilní tapety pasta lepší elegantně zařízený obývací pokoj nebo ložnice, můžete je a chodbu zdobí, ale je třeba připomenout, že celková situace by měly být kombinovány s drahým materiálem. Co je lepší zvolit tapetu na parametry? By měl znovu přemýšlet, byly zakoupeny za pokoj. Je-li místnost je vysoká vlhkost, ideální možností by bylo vinyl tapety. Tapeta Search lze provést na internetových portálech a žít. Druhou možností je samozřejmě výhodnější, ale v internetových obchodech je možné vybrat barvu a podívejte se na cenu.

Zvolit tapetu a je třeba na základě stylu místnosti, například:

 • Pro Art Nouveau je nejvhodnější nebo netkané tekuté tapety klidu odstíny;
 • Pro klasiky - textil a obyčejné papírové tapety;
 • Pro fúzi - světlé vinyl nebo netkané tapety (fuchsie, atd).

Paleta barev si můžete vybrat v závislosti na nábytku. Doporučení pro jednopokojový byt lze uvést takto: pásmový prostor pomocí tapety či fototapetu - dobrý nápad, ale je třeba pečlivě vybírat materiály v barvě. To bude diskutováno níže.

Jak si vybrat barvu tapety na pokoji: co funguje nejlépe

Za prvé, měli bychom začít od návrhu místnosti. Pokud je místnost malá, pak je třeba zvýšit svou vizuální pokleit světlé tapety a linolea.

Pokud je místnost velká, dokonale hodí tapety s ornamenty nebo vzorů

Stojí za to věnovat pozornost tapetu:

Laminát pro zvolit čokolády, terakoty, kakao, cappuccino. krémová barva a khaki oblek a tapety do obývacího pokoje a ložnice a je perfektně hodí do jakéhokoli interiéru. Tapety olivovou barvu je nejlepší použít v kuchyni. Bright tapeta bude ideální pro mateřské či obývacího pokoje, která byla uzavřena v moderním stylu. Pistáciová zelená, celadon, máta, zelená, barva, tiffany, korálů a další mohou být použity v obývacím pokoji av ložnici, ale to není nutné v tomto případě také k přetížení místnosti nábytek a výzdobu.

Deska nástěnná malba nebo máta barva populární ve stylu minimalismu, světlé akcenty využívající tyto materiály mohou být uspořádány v jedné místnosti s vnitřní fúzi.

Barva tapety do ložnice by měla být v klidu a nedráždí, sada pro odpočinek a relaxaci. Pro obývací pokoj, můžete si vybrat živější barvy, stejně jako pro potraviny. V dětském pokoji, můžete použít barvu na pozadí pracovní plochy v závislosti na pohlaví dítěte: růžové nebo modré.

Barvy tapety na stěny: Jak si vybrat

K dispozici je široká škála barev, tapety na stěnách.

Doporučuje se vybrat takové tapety, barvu, která nebude míchat s nádechem nábytku

Můžete dát nějaké rady na jejich výběr a použití:

 1. V případě, že nábytek je lehký, je nejlepší zvolit tapetu světlé nebo tmavé barvy. Pro místnosti na severní straně je lepší vybrat si světlé barvy, které zvýší světlo v místnosti.
 2. Světlé odstíny, jako je citron, smaragd, žlutá je nejlepší ponechat na prostorné chodby nebo ložnice dekor s minimem nábytku a uklidňujících barvách.
 3. Zbarvení by měl být vybrán v závislosti na velikosti místnosti a styl, pokud již byl zvolen nábytek, ale musí to být s vrchními materiály vytvořit příjemnou atmosféru.
 4. Velké tmavé vzory nebo světlé barvy na obyčejný tapety vhodné pro moderní design. Pro klasiky je lepší zvolit tapetu s květinami nebo jinými klidnější výkresů.
 5. Můžete si hrát s barvami a každá stěna je vyrobena v různých barvách, nebo s použitím různých textury tapety, ale stejnou barvu.
 6. Proužky jsou nyní téměř nepoužívají, vertikální pruhy vizuálně zvýšení stropu a zvýšit místnosti.

V každém případě, tapety se vám líbí a mít organický vzhled obecně.

Tapety na jednopokojový byt: doporučení pro výjev

Jak již bylo uvedeno, je možno do zóny místnost pomocí různé barvy nebo textury povrchových materiálů. Pro malé místnosti nebo bytu je třeba se zaměřit na zvyšování vizuální prostor. Tohoto efektu lze dosáhnout použitím světlý materiálů, nemá existenci malých flitry a abstraktní vzory. Stropy v tomto bytě by měla být také lehká, mírně tmavší tapeta, aby byly vyšší.

Zdobí garsonku lze použít na ploše, která se bude dát mu originalita

Závěsy mohou mít jakoukoli barvu, jak dlouho jak oni přirozeně se podíval s dalšími interiérových prvků.

Obecně platí, že následující nejúspěšnější barevné tapety lze vyčlenit pro malé byty:

Všechny tyto barvy mohou opticky zvětšit prostor, a pokud nechcete přetížit pokoj s dekorativními prvky (knih, fotografií, osobních věcí), a přidat více světla, je možné občas zvýšit prostor, byť pouze vizuálně. Stretch stropy v rozporu „jíst“ v výškové místnosti, takže je nejlepší jen malovat je bílá. Pokud chcete, aby se vaše malém bytě světlé opravy, pak můžete použít tekuté tapety, nedělají místnost opticky méně a zároveň bude vypadat neobvyklý. Územní, můžete použít přechod různých tekutého tapety, nezapomeňte na ploše, kterou si můžete ozdobit jednu ze stěn.

Barevný tapeta je nyní získává stále větší oblibu. Nejčastěji se používají v halách, ve stylu hi-tech nebo fúze. To je nejlepší lepit tyto tapety v prostorných pokojích, protože barevné tapety vizuálně skrývají prostor.

Pro ty, kteří rádi často měnit interiér, vhodný tapetu pro malování, které mohou být maloval až 15 krát

V místnostech s světlé tapety lepší místo nábytku uklidňujících odstínech, jako například:

Na podlaze je lepší dát dřevěnou podlahu nebo linoleum uklidňující přírodní tóny. Také nepoužívejte v místnosti s jasnými barevnými tapetami záclony, kladou velký dekorativních prvků. Kvetoucí odstíny (levandule, pastelové Hues) lze lepit v ložnici.

Barevný tapetu nebo mělo kontrastovat s tmavou podlahou, nebo nábytkem ze světlého dřeva. Polštáře jsou často přidávají se stejným čalouněním jako tapetu jako jasné akcenty. Tato technika se nejčastěji používá v moderních konstrukčních toků, jako je například minimálního a moderní.

Tapety čokoláda nebo barvu kávy

Čokoláda tapety sluší a je možné skrýt některé nedostatky stěny, což znamená, že jsou vhodné pro nerovné povrchy. Tato barva je také univerzální, což znamená, že nábytek může vyzvednout bez námahy. Největší účinek byl produkován čokoládovou tapetu v ložnici, ale uklidnit, nastavit na snu, a zároveň hledat drahé, bez ohledu na materiál, z něhož vyrobené. Dá se říci, že tapeta, která barva vhodná pro všechny domy a pokoje.

Tapety káva barva dokonale zapadají do klasického interiéru

Můžete zmínit několik odstínů na čokoládu lepení tapet:

 • Brown a jeho deriváty, opticky snižovat prostor;
 • Tmavá barva tapet je lepší zvolit světlým nábytkem;
 • Čokoláda tapety, můžete si vybrat oblast poblíž čela postele v ložnici, nebo na zeď za pohovkou v hale.

Obecně platí, že použití takové tapety - hmoty, které lze nazvat univerzální.

Tapety aqua barva v interiéru: výběr

Světlé tapety akvamarín barvy jsou ideální pro moderní apartmány, v domě u moře, nebo jen v bytě s moderním designem. Lepidlem na tapety, že barva by měli být opatrní, že jsou schopni zdůraznit povrchové nedostatky. Nicméně, můžete si vybrat tekuté tapety aqua a opticky vyhladit hrboly. Zajímavostí tapety, která barva je jejich závislost na světle. V tmavé místnosti se budou dodávat v modrém nebo modré a zářivě světle zelená, smaragdově zelené.

Pokud je místnost dostane trochu denního světla, to může dělat to lehčí tapety aqua

Tapety aqua lze použít:

To se nedoporučuje používat světlé barvy povrchových materiálů v ložnici, mohou narušit spánek. Aquamarine vinyl tapeta bude vypadat dobře v kuchyni a koupelně, světlé barvy probudí chuť k jídlu a celadon v koupelně vám připomene léto a moře.

Na závěr lze říci, že při výběru tapety - složitý proces, ale zajímavé. Pokud jde o otázku úpravy je třeba přistupovat opatrně a správně, na základě svých osobních preferencí, ale také bez zapomínání praktičnost. S širokou škálou povrchových materiálů na současném trhu, bude každý moci zvolit tapetu jen pro sebe, na základě rozpočtu a designu místnosti.

Příklady kolekcí tapet na pokoji (foto v interiéru)

Pozor, pouze dnes!

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Leave a Comment

Your email address will not be published.

75 − = 69