Jak si vybrat vstupní kovové dveře do bytu

Jak si vybrat vstupní kovové dveře do bytu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat ten správný přední dvířka. Kovové dveře pro byty a domy, foto a video

Dávno pryč jsou doby, kdy stav a materiál funkce osoby, která jsou považována za přední dveře do svého bytu. Masivní dveře, tím bohatší jeho majitelé. V moderního života - je ochrana a osobní bezpečnost. Otázkou je, jak si vybrat vstupní kovové dveře, nedáš ve slepé uličce, protože naše doporučení.

Při výběru přední dveře svých domovů věnovat pozornost:

 1. Vzhled výrobku.
 2. Tepelné a zvukové izolační vlastnosti.
 3. Ochranné zámky.

Vyberte vstupní dveře, byl bezpečný a sloužil po dlouhou dobu, je třeba kvalitativně plnit své základní funkce. Existují pouze 4:

 • Ochrana proti vetřelcům (zabránění loupeže).
 • Access Control ve vaší domácnosti (pomocí oka a CCTV).
 • Izolace od hluku a zabránit ztrátám tepla z domu.
 • Estetika (vzhled by měly způsobit pozitivní emoce).

Existují dva typy dveří: dřevo a kov. Vzhled účastníci měli možnost vybrat si svůj vlastní. Může to být malování, práškový lak nebo lak, přiléhavý umělé kůže, podšívka „šindel“ výzdoba MDF desek.

Práškový povlak sestává z polymeru a kovu je uložen ve speciální komoře, vytváří spolehlivé ochrannou vrstvu a má hezký vzhled. Výrobní závod je sklizeno lisovadla vnější dveře krytin a nabízí bohaté barevné schéma. Pro výzdobu široce používané lití - vyčnívajících částí, které tvoří určitý vzor nebo design. Je také možné, aby galvanizovat povrch dveří (jako dekorace nátěr zlata nebo stříbra).

Čalouněný v vinyl kůže, čalounění dýha nebo „šindel“ nabídku méně a méně. Tyto metody jsou už „retro“.

Panely MDF poskytnout příležitost vytvořit jedinečný model návrhu.

Volba vnějšího vzhledu vašich dveří závisí na individuálních preferencích a vkusu. Tip: Zvažte všechny funkce, nespoléhejte se pouze na vzhled vašeho nákupu.

kovové dveře jste zvolili bude silný a odolný, pokud víte, co to je děláno. Zde je stručný popis zařízení:

 • Přední a zadní ocelový plech. Lepší kus beze švů. Klouby spoje snadno ohýbat poškození a poškození s jediným úderem těžkého předmětu; 2- tloušťka 4 mm - to bude přijatelné pro běžnou městského bytu. Tlustší oceli bude muset otevřít lampu, je nepravděpodobné, že půjde na lupiče v městské džungli.
 • Kryty. Překlenout propast mezi dveřmi a rámem dveří.
 • Vnitřní oblouky pokrývat stejnou štěrbinu při zavřených dveřích, chráněné před účinky rozbití a páčidlem.
 • Rám, na němž jsou uloženy ocelové plechy.
 • Výztuhy zajišťují stabilitu a strukturální pevnost.
 • Polyuretanová pěna poskytuje izolaci.
 • Zvuková izolace materiály - vlny, pěnového plastu, pěnové pryže.
 • Těsnění brání pronikání pachů.
 • Závěsy a čepy nesmí odstranit dveře, jejich počet závisí na konstrukci gravitace, aby se zabránilo otěru, musí být smyčka opatřena ložisky.
 • Vertikální a horizontální příčníky držet celou strukturu, rozpěrky zabránit deformaci.
 • Castle.
 • Kukátko.
 • Zvládnout.

Tento seznam může být použita jako kontrolní seznam, aby při nákupu neměla ztrácet ze zřetele ani jednu charakteristiku výrobku. Ilustrativní příklad zařízení dveří, viz foto níže.

Zvukově a tepelně izolační vlastnosti dveří - důležitá kritéria. Vybrali produkt, věnujte pozornost následujícím bodům:

 • Jak teplo a klid bude váš domov bude záviset na kvalitě použitých materiálů, které vyplňují vnitřek dveří. K tomu, pomocí minerální nebo čedičové vlny, polyuretanové pěny. Tyto komponenty se nezapálí, absorbují hluk, neberou teplo a chlad je pryč.
 • Dekorativní panely z překližky nebo MDF, a ploché pásy jsou lépe chráněny před hlukem.
 • Ke dveřím odpovídá v tom smyslu, že byste očekávali od ní, musí být správně nainstalován. Není dovoleno trhliny a deformace, které vám brání horku a projdou hluku a chladu. Pro zajištění je třeba použít silikonové tmely.
 • Je důležité odstranit prázdný prostor mezi dveřmi a rámem dveří pomocí pěny.

Spolehlivost a bezpečnost zajišťují speciální zámky pro kovové dveře. Chcete-li zvolit několik typů ventilů. Zámek musí odpovídat vybraný model domovních dveří, její hmotnosti, konstrukci, umístění a materiál, ze kterého je vyroben.

 • Podle typu upevňovacích zámků jsou rozděleny do dlabu, faktur a příloh.
 • Podle typu mechanismu, se rozdělí na páky, válce a kódu.

Blokovací páka je sada desek, které se uvádí do pohybu v důsledku výstupků na dříku klíče. Tento zámek má západku ovládaný klikou a dveře sám pevně stiskne těsnění. Je-li zámek správně nainstalován, zavřených dveřích bez stisku na držadle hladce.

Zámková vložka se vyznačuje malou velikostí. Uvnitř jsou kolíky, které rotují pouze odpovídající klíč. Vložka část je snadno vyměnit válec a vnější lepší zvýšit bronenakladkami která ji chrání před klepe.

Lídrem ve výrobě vysoce bezpečnostní zámky jsou:

 1. Společnost Mul-T-Lock, který vytváří nejlepší válec a visacích zámků, nástrojů a strojů pro řezání klíčů.
 2. Německý koncern Ikon - výrobce zámků na dveře, balkonové a okenní systémy.
 3. Čínská firma Masterlock nabízí nízké ceny, přijatelnou kvalitu, důstojný vzhled drážku a sklopné hliníkové U-formoval zámky.

Použití různých systémů závěrky za předními dveřmi bude komplikovat práci lupičů. Ještě lepší je, když jsou od různých výrobců. Optimální - 2 zámky: základní - páka, další - válec.

Vysoký stupeň ochrany proti padělání je zajištěna pomocí nového vývoje v oblasti výroby klíčů. Například, laserové klíče mají speciální drážky, které definují otvor zamykací kód. Děrovanou karta pro speciální klávesy s vybráními používají, které poskytují velký počet kombinací vratového systému pro přední dveře.

Vyberte, zda chcete zamknout závoru, že nelze otevřít hlavní klíč, beat s kladivem, že nedošlo k uvíznutí a nedovoluje otevřít dveře klíčem zvenčí. Preferují šroubu západky nebo zácpa - tyto mechanismy vám dá větší důvěru ve spolehlivost vašich dveří.

Instalace vstupní kovové dveře

Vědět, jak si vybrat vstupní kovové dveře, můžete pochopit rysy jeho instalaci. Aby se předešlo nepříjemným situacím v souvislosti s neschopností dostat do domu, svěřit montáž tohoto komplexního designu specialisty.

Doporučení: by bylo hezké, kdyby montáž vchodových dveří bude zaměstnance téže společnosti, kde jste jej zakoupili. Pokud zjistíte, manželství dveře nemohou zbavit odpovědnosti, argumentovat, že viny za montéry!

Základní pravidla instalace dveří:

 1. Je možné, aby se montáž těžké kovové konstrukce, v případě, že tloušťka stěny je méně než 15 cm, a je vyrobena sypkého materiálu. Je lepší připravit speciální rám, který poskytne stabilitu celé dveřní jednotky.
 2. Zvýšení dveří není provedena způsoby šok, aby nedošlo k poškození nosné trámy použít pouze se speciálními brusky disky.
 3. Měřič musí dělat přípravné práce, aby měření, vyberte požadovanou velikost dveří, aby doporučení k přípravě dveří, demontáž starého designu.
 4. Ujistěte se, že k vyrovnání podlahy ve dveřích prostoru, a to prostřednictvím vazeb.
 5. Po tom, montáž dveřního rámu pomocí kotevní metody. V tomto případě, jsou kotvy slouží jako spolehlivé zámky.
 6. Odpadá vyplněn pěnou, omítka se nanáší po zaschnutí.

Jak nainstalovat kovové vstupní dveře, viz instruktážní video:

Výrobci kovových dveří

Výrobci vchodových dveří se obvykle dělí na domácí a dovážené. Tyto a další mají své vlastní výhody a nevýhody.

 • Představitelé domácích značek nabízejí low-kvalitní produkty z levných materiálů. Zde se spotřebitelé více, než je cena má pravdu.
 • Dovozní prodejci nabízejí vyšší kvalitu výrobků dveří. Ale je tu velká nevýhoda - jejich dveře ne vždy korespondují s velikostí naší otvorů. Zpravidla jsou vždy širší, než je nutné, to s sebou nese dodatečné náklady.

Poté, co dělal rozpočet nákupu, je nutné určit výběr vstupních dveří výrobce. Zde je krátký seznam významných firem:

 • Italský koncern «Dierre» - pro držitele vytříbený vkus a pro znalce skutečné kráse. Majitelé společnosti nejsou ušetřit peníze na zavádění nových technologií do výroby.

 • «Gardesa» původem z Itálie - vylučuje manželství, pomocí bodového svařování, automatizované výrobní systémy. Gardesa produkty - kvalita, komfort, bezpečnost.

 • Izraelská firma «Magen» - přijatelné ceny, přijatelné kvality. K dnešnímu dni všechny technologické zázemí společnosti se stěhoval do Ruska. Charakteristickým rysem - použití blokovacích systémů Mul-T-Lock.
 • «Superlock» - společnost, která se nachází v Izraeli. Vyznačují vysokou úrovní bezpečnosti svých výrobků, elegance, speciální vývoj v mechanismu zámku. Systém „Superlock“ vyvinutý izraelskou technologií, široce používán výrobci vchodových dveří v jiných zemích.
 • „Outpost“ - Moskva-založená společnost, nabízí speciální vstupní dveře zamykání jednou za 12 bodů, modely jsou vhodné pro použití v ruském kontextu.

 • Rostlina „Toreks“ vyrábí vysoce kvalitní ocelové dveře s odolnou vůči vandalům povlakem. Využívá speciální italskou a japonskou zařízení, které nemá žádné analogie v Rusku.
 • Ruská společnost „Guardian“ - nabízí dveře jakékoliv cenové kategorii. sklady firmy se nachází v 135 městech Ruska.

Tipy od profesionálů při výběru kovových dveří

Nemůžete udělat chybu při výběru kovových dveří. "Mizerně platí dvakrát!" - pamatujte si to. Abyste předešli nedorozuměním, mějte na paměti následující:

 • Zkušenosti společnosti. Vyberte si ten, který byl na trhu vstupních dveří více než 5 let.
 • Sortiment. Pevná firma vždy nabídne možnosti od nejjednoduššího a nejlevnějšího modelu dveří až po exkluzivní a neslušně nákladnou.
 • Individuální přístup. Zkušená firma vám vždy poskytne měřidlo, které provede výpočty, odhaduje náklady, vybere správný model a posoudí možné obtíže. Pokud existuje, neváhejte objednat v této společnosti dveře.
 • Vlastní výroba. Je lepší vybrat si společnost, která má vlastní dílnu. Tím se rychle vyřeší porucha a porucha samotných dveří. Není nutné čekat, až bude odeslána do závodu, opraví se tam a pak vás přivedou. Jen dodavatel dveří vás nechá vyřešit vaše problémy sami.
 • Časování. Profesionálové zvyknou na obvyklý model za šest hodin, nemají strach o víkendech a svátcích, jsou připraveni pracovat pro své klienty 24 hodin denně.
 • Poprodejní servis. Vaše dveře potřebují údržbu a v době provozu. Oprava zámků, obnova krytu a jiných drobností by se neměla položit na ramena. Jeden hovor a specialisté musí přijít, aby tě zachránil. Takové společnosti by měly být svěřeny vaší objednávce.

Doporučení: neváhejte klást mnoho otázek konzultantovi zvolené společnosti. Jejím úkolem je prodávat, ale je pro vás výhodné, abyste investovali peníze a zajistili bezpečnost pro sebe a svou rodinu. Podělte se o své zkušenosti se získáním vstupních kovových dveří v komentářích. Hodně štěstí nakupovat s vámi!

Jak zvolit vstupní kovové dveře

Často jsme se zeptali: jak vybrat správné dveře od všech odrůd na trhu? Co hledat, když se podíváte a vybíráte, protože jsou zvenčí hrozné! Proč takový obrovský rozdíl v cenách, a to i přes skutečnost, že každý prodejce je jeho dveře, je nejlepší!

V tomto materiálu navrhujeme, abyste mluvili o účelu dveří a také o tom, jakým způsobem je vybrán.

Stejně jako každý jiný výrobek jsou dveře rozděleny mezi sebou pro specifické použití.

Například kožichový plášť je zapotřebí, aby se v zimě udržoval v teple, vítr - aby nedošlo k chladu v horkém, větrném počasí atd.

Situace u dveří je podobná. Existují lehké konstrukce, které jsou určeny pro instalaci do nepovinných prostor. K dispozici jsou ochranné bankovní dveře (těžké a nepohodlné) - uvedení do bytu není rozumné. K dispozici jsou i takové dveře, které jsou vhodné pro instalaci do kancelářských prostor.

Nemusíte chránit dveře? "Zeptáte se.

Ne vždy.

Nemyslete si, že pokud jsou dveře ze železa, automaticky se staly ochranou. Má pouze rám nebo základnu vyrobenou z kovu. Pokud je kov takových dvířek tenký a propíchnutý pomocí šroubováku a dveře padnou z nárazu nohou mladistvého - nebude to z tohoto kovu přestat být kovem.

Ano, nyní narážíme na rozšířené čínské dveře, které se v posledních letech staly tak populární a zároveň nenávistné.

Většina lidí si zvolí dveře pro sebe, s největší pravděpodobností v bytě, které budou dále diskutovány.

Připomeňme si, že výběr dveří do venkovského domu, jak jsme řekli dříve. Tam, historie a zásady volby jsou různé.

Tak jak si vyberete vchodové dveře do bytu? Který z nich je pro vás nezbytný?

Nyní je čas posadit se a klidně se rozhodnout, porozumět a pochopit - za jakým účelem jste dali do bytu dveře, jaké vlastnosti by měly mít a do jaké míry.

U dveří existují čtyři hlavní hlavní funkce, které musí odpovídat.

1) Ochrana. Instalujete kovové dveře, ne plastové nebo skleněné dveře. Je to proto, že kov je silnější než dva předchozí materiály. Jak ukázala praxe, je také možné takové dveře bránit různými způsoby. Například čínské dveře - pouze od mouch a od pětiletých dětí. K dispozici jsou bezpečnostní dveře, které jsou doporučovány pro instalaci ve vysoce odpovědných místnostech a jsou schopny odolat náporu profesionála po mnoho hodin.

Co tedy přesně dává dveře ochranné vlastnosti?

Tloušťka vnějšího listu čepele. Mnoho zde tvrdí, že čím je tlustší, tím lépe. Trváme na mírně odlišném složení - není potřeba tloušťka větší než 3 mm.

Méně než 2 mm - trochu vážná tvrdost trpí. V tomto případě vyžaduje plátno výrazné zpevnění v mnoha oblastech, aby se zachoval stav "ochranných" dveří.

2 mm - je docela přijatelné.

Více než tři milimetry - na nic, škoda.

Větší tloušťka přidat malou tuhost a prakticky nemění základní charakteristiky ochranného dveří, ale váha a jeho setrvačnost se zvyšuje v době, čímž se snižuje kvalitu a vlastnosti života.

"Leží!" - Připravte se, - můj dědeček před 40 lety v továrně vyrobil a zamkl domů dveře s 5 mm vnějším plátem. Stále stojí a funguje. "

Specifikuji, považujeme moderní ocelové dveře vyrobené s minimálními technologickými mezery s dobrými izolačními a estetickými vlastnostmi. Nepovažujeme zde "monstra" za malované modré barvy, které mají mezery mezi rámem dveří a plátnem a při zavírání se sousedé otřásají zvukem

Tuhost tkaniny by měla být zajištěna několika výztuhy, jak vertikální, tak horizontální. Pokud mají výztuhy jednostranný směr, například pouze vertikální, je nutná vnitřní vrstva pro zajištění tuhosti.

Zámky by měly být instalovány za použití koncového i předního nástavce nebo s instalací do kapsy. Pokud je zámek připevněn pouze na konci (hříchem mnozí výrobci), v případě vloupání neměl získat zpět zatížení uložených a rychle vzdal pod tlakem tuláka, bez ohledu na to, jak dobře a nákladné to je.

Zvláštní pozornost by měla být věnována zóně hradů, které jsou nejoblíbenější pro hackery. Dokonce i v případě, že vnější dveřní křídlo nemá dojem jejich tloušťku, ale pouzdro zámku v čelním útoku je dále pokryta výztužnou listu (nebo ještě lépe - s pancíři), to je obrovská výhoda.

Je velmi žádoucí, aby vaše budoucí dveře byly přizpůsobeny vašemu konkrétnímu otevření individuálně. To samozřejmě ovlivní termín provedení příkazu (na velké straně), ale pravděpodobnost "výběru" a lidského faktoru se sníží. V dnešní době byla speciálně oblíbena standardní velikost dveří, které jsou vyráběné "na skladě" pevných velikostí. A pod vaším otvorem je vybráno nejvhodnější. Tento přístup je špatný u kořene: dveře by měly být vyrobeny pod domem a nikoli dům (nebo jeho otvor) upraven pod dveřmi. Často dokončení otvírání standardních dveří vylévá pro zákazníka snížením spotřebitelských vlastností produktu, výdajů, peněz a času.

Hlavním prvkem dveří je jeho uzamykací systém, nebo zhruba řečeno - sada zámků, které jsou nabízeny zákazníkovi. Čím větší je rozsah zámků, který výrobce představuje ve svých dveřích - tím větší je pravděpodobnost individuálního přístupu k řešení vašeho problému. Pokud společnost nabízí své dveře striktně omezené na tři zámky - s největší pravděpodobností jste na dveře typu-size, jejichž negativní strany jsou popsány výše.

Říká "tři slova", které zámky jsou lepší a které jsou horší - to je nemožné. Zámky a jejich vlastnosti jsou tak obrovským materiálem, pro povrchový popis kterého budete muset vydat několik knih.

Při výběru zámků se seznamte s prodejci o ochranných vlastnostech konkrétního modelu. Čím víc ochrany před tímto nebo druhým hackerem má - tím lépe. Při výběru zámků je lepší zaměřit se na značky známých evropských výrobců. Ano, cena je vyšší než u domácích výrobců. Ale často modely zámků od autoritativních klíčových záležitostí zaručují nejen kvalitní vlastnosti, ale i inovativní přístup k zajištění bezpečnosti.

Mezi domácími hrady existují poměrně konkurenční a aktuální modely.

Zopakujme, zámky jsou velkým samostatným tématem a nebudeme to podrobně analyzovat.

Pokud chcete jít do tohoto tématu a klást otázky, jsme připraveni s vámi projednat na našem fóru>9gt; 9gt;

2) Přišli jsme k další důležité funkci moderních dveří - izolace.

Ano, moderní dveře dokážou kvalitativně odolat nejenom podvodníkům, ale také chladnému, větru a pachu.

Když se dveře právě objevily v naší zemi, obvykle se používaly staré dřevěné dveře, jako vnitřní - "oteplování", železo působilo jako ochranná.

Dnešní situace se však změnila a moderní dveře v hrdé samoty jsou schopny kvalitativně odolávat vnějšímu agresivnímu prostředí.

Izolace je dosažena několika faktory:

a) Kvalitní pryžové těsnění kolem obvodu. Nyní na trhu s dveřmi je možné splnit vzorky i se třemi (.) Obrysy gumových těsnění. Nutnost takového množství je vysvětlena izolačními vlastnostmi "superskill" konkrétního vzorku nebo modelu. Ve skutečnosti toto množství gumy není nic jiného než marketingový krok. V případě použití gumovým těsněním, jeho umístění je myšlenka konstrukci dveří, pokud je nejvíce zaslouží těsnění použit pryžový profil a dveří je správně nastaven pod ním - s pohodlným izolované rukojeti a těsnění smyčky. To potvrzují naše dlouholeté zkušenosti.

b) Plnění dutin dveřního křídla a případně rámu dveří s izolačními materiály. Zde se zpravidla používá minerální vlna - levný nehořlavý materiál, který dokonale zvládne úkol.

c) Důležitým bodem izolace dveří je jejich instalace. Pokud je montážní švy příliš velké a špatně naplněné - zvuk a vůně projde obvodem vedle krabice a nikoli přes dveře. Kvalitní instalace dveří - záruka dobrých izolačních vlastností.

Důležitý bod: zákazníci často zaměňují povahu hluku ve svém bytě a v důsledku toho po instalaci nových dveří vyjádří některé stížnosti.

Hlavní jsou:

- v bytě nebyl hluk z výtahu!

A to nebude ztraceno. Hluk z přístupového výtahu se přenáší do bytu strukturálně, to znamená prostřednictvím stavebních konstrukcí budovy. Vchodové dveře oddělují vibrace vzduchu zvenčí i uvnitř.

- po instalaci dveří, budeme i nadále slyšet, co se děje venku.

Taková tvrzení jsou často prezentovány nové osadníky, kteří v bytě, zatímco prázdné zdi a mají nové dveře. V tomto případě je nízká izolace je často způsobeno není špatné izolační a dveře prázdné místnosti, „nahé“ zdi a špatná kvalita z materiálů na stavbu zdí vnitřních příček svého nového bytu.

3) Neméně důležitou funkcí dnes dveře - dekorativní. A často se jedná o vzhled dveří hraje klíčovou roli při výběru. Samozřejmě, že pro „krásné zábal“ může skrývat a často skrývá nestandardní výrobky, které nesplňují prvořadé důležité funkce.

Nicméně, pokud si koupíte levné věci není vyřešen s omezenými funkcemi a zvolte dveře na vyžádání, v drtivé většině výrobců výběr dekorativních povrchových úprav je obrovský. Nebude těžké vybrat něco, co bude nejen potěšit oko, ale vejde do interiéru vašeho domova.

4) Čtvrtý bod dveří výběrová pravidla netýkají tolik na samotném výrobku a jeho dodavatelů.

Při výběru a objednávání dveří se zvláštní důraz na návštěvě místě prodeje a na místě konzultace. Neváhejte a ptejte se na zástupce společnosti. Požádán, aby provést předběžnou kalkulaci, na mluvit o výhod během této doby budete mít možnost zhodnotit potenciální poradce. Technické znalosti prodávajícího, jeho schopnost komunikovat s potenciálními zákazníky, aby nalezli odpovědi na námitky, hovoří nejen o kvalitě konkrétní osoby stojící před vámi. To je známkou toho, že výrobce je odpovědný vztahuje k prodeji zejména as největší pravděpodobností k výrobku jako celku.

Nedostatek znalostí konzultanta o technických složek předmětu prodeje, reklamní katalogy vyzubrennye fráze často neznalost základních složek dveří, show nezodpovědný přístup do celého cyklu prodeje zboží z výroby až po prodej.

Zvolíte-li nějaký konkrétní dveře v určitém podniku, zjistit historii vzniku života a jeho práce na trhu. Pro představu o tom, co je záruka, že prodávající a / nebo výrobce, stejně jako oni, kteří jsou posíleny v praxi. Nesledují levný, dostat „stejný“ dveře do neznámé společnosti - je tu šance na běh do firmu- „efemérní“, který po instalaci dveří zmizí nebo je nezodpovědné postoj k dalšímu udržení prodávaného zboží.

Dveře - je komplexní kompozitní výrobek. Je zřejmé, že jednoho dne bude muset opravit. Ve stejné době, může člověk nikdy vyloučit možnost manželství, tak či onak příslušenství, výměna, která obvykle vyžaduje naléhavost. Je zřejmé, že výměna a oprava společnost se musí vypořádat s výrobcem. Proto je při výběru dveří prozkoumat záruční doby, zeptat servismenam, že bude i nadále poskytovat služby k vašim dveřím, a podmínky, za kterých bude tato služba poskytována.

Podivné, jak to může znít, ne poslední roli hraje při výběru dveří intuice. Zvolíte-li dveře máte pocit nepohodlí, pokud máte pocit, že jste „chována“ nebo ignorovat požadavky - vzdát datum nákupu. Vezměte si domů informací a analyzovat situaci v klidné atmosféře.

Zajímá vás, co kovové dveře mohou nabídnout společnost s takovým teoretický základ?

Jak si vybrat dveře do bytu

Nákup bytu je téměř vždy doprovázen závažné opravy, které vyžadují značné množství drahých materiálů, atd. - nový nábytek, domácí spotřebiče. Proto se v této situaci, v první řadě vyřešit problém, jak si vybrat dveře do bytu. Nemůžete přemýšlet o tom, jak pohodlné a spolehlivé vchodovými dveřmi, do určitého okamžiku letní dovolenou, nebo v případě, že je rozšířená pracovní cesta. Problém dříve či později muset rozhodnout, nejlepší možnost zvolit vstupní kovové dveře - je použít na radu odborníka.

Téměř 99% z trestného vniknutí do bytu je výsledkem nezodpovědného přístupu majitelů k jejich bezpečnosti, touha ušetřit na „bespoleznyh9raquo; Náklady.

Než si vyberete kovové dveře, určete pro sebe hlavní požadavky na výrobek:

 • Příjemný a praktický vzhled vnějšku dveří. Je lepší, když vzhled dveří bude skrývat skutečnou sílu kovu a trvanlivost.
 • Vysoce kvalitní tepelná izolace a zvuková izolace;
 • Vysoká odolnost proti kovové části vandalismu;
 • Zámky a blokovací zařízení nemůže být otevřen pro 20-30min.

Posledním bodem je obtížné posoudit spolehlivě, je diktována obvyklých kriminálních statistik otevírání zámků. Zloděje odmítl vydat, jestli vybraná cílová musel strávit více než 15 minut. Zbývající položky jsou dostatečně zhodnotit své vlastní jednoduché, provázený radu, jak vybrat ten správný přední dvířka.

Volba dveře vstup kov s profesionálním hlediska

Před výběrem dveří, je nutné zkoumat vlastnosti chodby nebo koridoru v bytě, přistání a umístění nosných zdí budovy.

Klasický byla dlouho považována za možnost použití dvojité dveře, a to zejména u starších výškových budov. Tloušťka stěny v některých případech vyšší než 40 cm, která vám umožní vybrat a nainstalovat společné Lutkov dřevěné dvoje dveře: mimo - těžký kov a vnitřní - světlo a teplo, zdobené v souladu s preferencemi vlastníka. Pro kovové bloku měl dodatečně dřeva zadek Lutkov, nainstalovat těžkého kovu svařovaný rám, na který svařované garážových přístřešků.

Kovové dveře příruby nesen rámem a neměl dodatečnou izolaci na vnitřní straně. Dveřní zámky byly používány na obou dveřích a na kovových dveří byl instalován výkonný garáž zámek s neobvyklým mazaný a tajný klíč zná pouze majitel.

Můžete si vybrat z hlavních výhod tohoto návrhu:

 • Absolutní odolnost proti praskání za použití fyzické síly. Nedostatečná izolace dělal to odolný vůči hoření, vysokým teplotám v ohni;
 • Krásný zvuk a tepelné izolace v důsledku příliš velkého vzduchového polštáře mezi dveřmi, dosahující v některých případech 30 cm.
 • majitel může vybrat, zda si přejete - otevřením vnitřních dveří, s uzavřeným vnějším, mluví se „gostyami9raquo, a zároveň zůstat v naprostém bezpečí,
 • Životnost vnějších dveří, podle konzervativních odhadů mohla dosáhnout 30-40 let, a to bez ztráty kvality na příslušnou úroveň služeb a péče.

Tento návrh byl vybrán v nouzi 90-tých letech minulého století jako reakce na bouřlivý zločinu v těchto dnech. Dnes si můžete vybrat podobné verzi v malé a střední podniky, self-vyrobil zárubně objednávky zákazníka.

S příchodem vysokou pevností a lehkých kompozitních materiálů, k výraznému zvýšení účinnosti bytových zabezpečovacích systémů, lidé začali opouštět ideologii „seyfa9raquo; a zvolte jednoduché a snadné možnosti.

Pro všechny nedostatky této možnosti lze považovat za nejlepší, pokud chcete vybrat dveře do soukromého domu.

Vstupní kovové dveře moderních materiálů

Výroba moderních modelů kladen na potoku, až na vzácné výjimky, které se vzájemně podobají ve struktuře a příkladných provedeních. Hlavní rozdíl - v kvalitě použitých materiálů a dovednosti provedených prací, takže je třeba najít a vybrat kvalitu.

Zvolit bez zkušeností není snadné, co byste měli pozorně sledovat zejména:

První věc, kterou je třeba zaplatit úroky - přítomnost silného kovového rámu se třemi nebo čtyřmi přístřešky. Kovový profil a plech rozšiřuje na výrobce profilu, nebo, za použití terminologie truhlářství - „lutki9raquo, bude stejnou tloušťku jako ve struktuře dveří. Ale vidět „nachinku9raquo; konkrétní produkt je obtížné, a v rámu - kov, na první pohled. Musí být zvolen plechu tloušťky ne méně než 2,5 mm, měla by ohnutý profil přehrávání nebo prohýbat tlak prstu.

Jak si vybrat dveře do bytu? Zeptejte se prodejce pas za zboží - v dokumentu jména hledat za studena válcované desky, použití svařování v ochranné prostředí. Je vybaven vysoce kvalitní vstupní výrobní proces část. Nevybírejte možnosti s U-jako rám, který nemá uzavírací nižší úroveň - práh. Každý profesionální vám řekne, že je to spíše levná napodobenina než skutečný způsob, jak zabezpečit byt.

Nejčastěji levnější segment kovové dveře vstupní trh nabízí vybrat produkt se 7 žebry, přivařených k rovině, ve svislém směru.

Asi dvakrát dražší může stát výrobek s trubkovým rámem a tlustší vnější plechu. Tyto dveře poskytují třetí třídy ochrany nemohou proniknout do primitivní nástroje. Bohužel, na trhu existuje mnoho padělků známých značek, vlastnostmi a kvalitou horší dokonce jednoduchých modelů ohýbaných kovových profilů. Původní model ze známých výrobců světla lze nalézt na jejích internetových stránkách, takže si můžete vybrat vstupní kovové dveře v předem prostudoval všechny nuance ochranu proti padělání.

Jedním z argumentů používaných prodejců pro prodej low-cost vstupní kovové dveře, je přítomnost domácích výrobků markýz. To by mohlo zajistit fyzickou bezpečnost, ale domácí kůlny nejsou schopny nést těžkou váhu na kovové konstrukci.

Proto se často používá pro výrobky s nízkou tloušťkou kovu. Na druhé straně, kovové přístřešky vnější vysoce kvalitní modely z oceli manganové slitiny, což je velmi obtížné snížit, a to i s „bolgarki9raquo;.

Blokovací zařízení, zamykání kovové dveře

Poměrně dlouhou dobu otázkou, jak vybrat zámku vchodové dveře do bytu, existují dva protichůdné názory:

 • Zámek namontován na zadávat k nákupu hotového kovové dveře, které mají být nahrazeny bezpečnější a sofistikované provedení s možností „goryachego9raquo; Korekce tajemství;
 • Blokovací zařízení a zámky, pre-zakoupené u dveří dobré kvality, vždy vyznačují vysokou spolehlivostí a odolností, výměna je další možností nepřinese žádné výhody.

Obě možnosti jsou přiměřené v jejich rozhodnutích. Castle nezbytně nutné změnit, je-li alespoň jeden klíč po montáži přední dveře nefunguje normálně, odhalil stopy penetrace byla nainstalována v mechanismu nebo ztraceny. Ve druhém případě si můžete jednoduše zvolit jiný tajný hrad.

Po uznávané formátu, výrobci na moderní vstupní kovové dveře nejméně dva zámky, v jednoduchých staveb - válec, dražší možností nastavit několik různých typů zámků - páky a válce.

Hlavní účinky na odolnost proti otevírání zámků je tento parametr není k dispozici. Důležitým kvalita samotných zámků. Povinný atribut zámku je kovová bronenakladkami, který chrání přístroj proti odvrtání.

Potřebný jeden z dveřní zámky, které mají být takzvaná „krabovoy9raquo; schémata obvykle uzamčení páky. Takový systém zvyšuje odolnost proti klepání, nebo extruze z téměř o řád.

Téměř vždy se konstrukce válcového zámku zajišťuje možnost uzamčení zasunout klíč do zámku, je-li uvnitř bytu v zámku již vložen klíč. Tímto způsobem poskytuje dodatečné zabezpečení k otevření zámku.

kontrola hluku a tepelná izolace

Pro zajištění izolace v kvalitativních modely vstupních kovových dveří používají desky z pěnových polymerních nebo minerálních vláken. Levnější možnosti - polyuretan nebo Lepenkové. V provedeních neznámého původu čínského izolace může být zcela vynechat. Chcete-li zjistit, můžete si vybrat několik různých modelů, zaklepat na kovovém povrchu a porovnat zvuk.

Kromě toho by měly věnovat pozornost na přítomnost a tvaru gumového těsnění přilepené na obvodu na vnitřní straně dveří. V jednoduchých modelů používá topení ve formě profilovaného pásu, dražší - ve formě trubkového profilu. Druhá možnost je považována za nejúčinnější a odolná proti opotřebení.

Pro ochranu vnějších ploch před poškrábáním tupé ventilátory udělat nápisy nebo zkoušení pevnosti kovovém rámu, je možné vybrat model zbarvený prášek malované se zvýšeným obsahem pevných látek keramických plniv.

Je třeba poznamenat, že v posledních letech, výrobce nabízí na výběr nové modely s vestavěným bezdrátovým přenosných videokamer, který je schopen rychle reagovat a přenést na domácím počítači obrázek o tom, co se děje na přistání.

Str. Most Dorogomilovskaya 10

Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

54 − 48 =