Jak si vyrobit korálky fialové

Jak si vyrobit korálky fialové

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Violet korálkové: cop diagram a fotky

Navlékání korálků - je umění, přístupné všem. Jakékoli švadlena snadno provést nádherné kytice fialek za několik hodin poté, co se dozvěděl o dva nejjednodušší technologie - rám s centrální řadě a omotané kolem nekonečné smyčce.

Základní nástroje a materiály

Květiny z korálků, vyrobený vlastníma rukama, a to vždy příjemné na pohled - vypadají tak živá, že chtějí cítit i dotek. Pro výrobu takového květnu každého švadlena zázrak. Fialové korálky pro začátečníky nebude těžko produkt. Je třeba použít minimální sadu nástrojů a materiálů, které lze zakoupit v každém obchodě pro ruční práce:

1. Perličky několika typů (matný, lesklý, malé, velké). Minimální počet barev: zelená, žlutá nebo jakékoliv jiné podle svého uvážení (červená, modrá, růžová, fialová).

2. Drát různé tloušťky. Pro navlékání korálků její průměr by neměla být větší než 0,2 mm, a pro nohy, které dávají stabilitu produktu, průměr drátu může být několikanásobně vyšší.

3. Nůžky nebo nůžky na drát.

4. Květinový pásku nebo hedvábná nit zelené barvy zabalit nohy.

5. kovová nebo skleněné kuličky, jíl nebo jíl, které jsou naskládány na dně hrnce.

6. Pokud uvažujete o tom, jak korálkový fialová, který bude přesnou kopií z obývacího květu, dostanete malý vázu a priporoshit horní hotového výrobku s mechem nebo půdy.

Slavný klíčenka „krokodýl“ - přesně to, co je produkt, ze kterého švadlena obvykle začínají se učit umění obruby, ale jen málo lidí si uvědomuje, že stejný princip může být luxusním fialové korálky. schéma tkaní je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti.

Podle tohoto principu mohou být provedeny lístků a květin. Za prvé, je třeba řetězec tři kuličky a předat drát tak, že jeden spodní korálek opustil, a zbývající dva - v horní části. Pokračovat v práci ve stejném duchu, pokaždé, když rostoucí počet korálků v řadě. Destičková by měla mít podobu obráceného rovnoramenného trojúhelníku. Konečný počet kuliček z jiné barvy pro kontrast, a volné konce drátu, dále závit několik kuliček a přetáhnout je na jedné patky, který byl položen na základně.

Technika „rám s centrální řady“

Pro výrobu velkých kytic z korálků mistry přijít s metodou, kterou umělý produkt je někdy obtížné odlišit od přírodních květin. Rám s centrální řadě (SCB) umožňuje připraven ohýbat kartu, jak se vám líbí - to vše závisí na síle drátu, ze kterého může být jakákoliv forma zakoupen jako růže a menší květy - fialkami korálku. schéma tkaní není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled, ale zvládnout to, budete provádět i ty nejneobvyklejší produkt.

 1. Řez vodič na délku, to udělal malou smyčku na jednom konci; Volný konec několika navlečených korálků, které bude začátkem řady centrálního rámu.
 2. Vyzvednout obrobek tak, aby smyčka byla nižší. Na horním konci uvázat uzel, a volný konec navlečeny korálky, které jsou pak cop centrální řádek.
 3. Vytáhnout drát s korálky nahoru, utáhněte ho. Snažte se udržet lístky nebyly ostré.
 4. Po předchozím kroku tažného drátu s korálky dolů. Provést několik smyček, jak je požadováno produktem.

Vzhledem k SCB mohou produkovat cokoliv: rostlin, motýly, vážky a další. To vše závisí na počtu kuliček v centrálních řádků a proplést smyček. Letáky Violet vytvořené se špičatými konci - k dosažení tohoto efektu, musí být drát držen v úhlu 45 stupňů. To je naznačeno na druhém obrázku. Na přední straně drátu nebude vidět, a produkt bude vypadat naživu. Pro výrobu velkých lístků centrální řadě je vyroben z velkého počtu kuliček, zatímco proplést smyčky by mělo být trochu. Stejný princip může nejen lístky, ale oni sami fialové korálkové schéma, které mohou být provedeny v ALD a CMAC.

Technika „zabalené kolem kontinuální smyčky“

Jakákoli květina je možné provést několika způsoby, a beadwork pro začátečníky naučit být nejjednodušší z nich. Technika proplést kontinuální smyčky (ALD) je nejjednodušší, ale jeho použití je možné, aby skutečné skvosty. Mimochodem, to je také používáno k výrobě fialové vroubkované, schéma pletené umožňuje provést nádherné kytice, která bude vypadat jako živé. Na pevném drátu je třeba řetězec nějaké korálky, v závislosti na velikosti výrobku, a dotáhnout základnu získat uzavřený kruh. Stejně tak by měl provádět všechny ostatní smyčky, čímž se zvyšuje jejich velikost jízdních pruhů.

Krásné fialové korálky: a fotografie s kroky

Pro výrobu kompozice, budete potřebovat základní znalosti a techniky, tak jako SCB. Na kytici fialek devíti, budete potřebovat asi dvacet metrů drátu a nejméně čtyř barev korálků: zelená, žlutá, dva odstíny modré, růžové nebo fialové.

Krok 1. Do hotového výrobku vypadala jako živá květina, je nutné provést pohárky. Kladen na drátě 6 zelené korálky zabezpečit je na základně. Tyto smyčky by měl být 5 kusů - to je sepals.

Krok 2. Podobně provedl sám bud modré korálky, fialové nebo růžové, v závislosti na odrůd fialek. Základem nosí přes zelené smyčky a kudrlinky.

Krok 3. žlutým středem se provádí na stejném principu.

Krok 4. květin fialky se skládá z deseti lístků, prováděných v ALD techniky. První řada se skládá ze sedmi perel, druhý - z patnácti, třetí - z dvaceti. Jakmile je květina je připraven sklouznout do středu žlutým středem - bude zcela připraven vaše první fialové korálky. Krok za krokem fotografie je dokonalá kombinace světlých a tmavých barev, takže si můžete udělat totéž, pokud je to žádoucí.

Krok 5. Zelená lístky provedeny v technice CMAC: rám z pěti korálků obklíčit několik smyček.

Krok 6. Ujistěte se doleva květy a poupata fialek. V malém hrnci by měly mít více než devět kusů.

Krok 7: Pro stabilitu všech barev kroutit nohy: kytice se skládají z jedné velké stabilních nohou.

Krok 8. Ale dno hrnce můžete dát kovové nebo skleněné korálky, květinové hlíny nebo plastelíny. Opatrně vložte kytici fialek a dát mu tvar.

Koupit několik korálků odstíny stejné barvy, takže květiny vypadal jako živý.

Používat různé druhy kuliček: matný, lesklý, semi-transparentní - takže výrobek vypadá působivější.

Pokusit se vybrat drát odpovídající barvu housenky: barevné nohy jsou vyrobeny pouze ze zeleného drátu, okvětní lístky - z ničeho, červené nebo měď - v závislosti na tom, co bude barva fialové korálky.

Řidičské tkaní - je něco, co musí následovat nezkušených jehlovými ženy, jinak se produkt může získat křivku.

Koupit pouze vysoce kvalitní korálky, převážně českou produkci, protože transparentní korálky, malované zevnitř nebo vně, brzy slábnout, a produkt ztratí svůj původní vzhled.

Otření prachu z květin malý kartáček alespoň jednou za tři měsíce.

Pro účinnou návleku pro výrobu velkých obrobků pomocí kolovrátek k patce (kužel). Pokud jste zapnuli neuvěřitelně krásný fialový korálek, fotit se svými zářivými barvami a být překvapeni, jak jsou si podobné.

Noha barva je vždy zabalit květinové pásky nebo hedvábné vlákno, nejvíce maskovaný pod drátem.

Naučte se, jak dělat korálkové fialové a jiné barvy, můžete je použít nejen pro svůj zamýšlený účel, uvedení na okenním parapetu, ale také jako dekorace kolíky nebo gumičky na vlasy. Můžete si také udělat pěkný náhrdelník, náramek na paži nebo miniaturní suspenze. Zvlášť efektivně hledat froté fialové korálky jako klíčence nebo zip na tašce. Poté, co se dozvěděl, všechny techniky obruby, můžete snadno realizovat jakýkoli sen a vypadat dobře, protože výrobky zhotovené vlastníma rukama, stojí za jejich váha ve zlatě a nikdy ztratit význam.

Jak si vyrobit Beaded fialově sám?

Pokud se vám líbil květinu, ale nemůžete najít krok za krokem výrobních pokynů, budete snadno přijít s schématu. Výrobky s velkými lístků s výhodou SCB techniky, malý - pro ALD. Mentálně rozebírat oblíbená květina sebe a zjistit, kolik z ní listy, lístků, pupeny, nohy, seredinok. Vyberte několik odstínů a rovnoměrně distribuovat na povrchu výrobku. Teď si představte, jak se květina bude jiskřit na slunci, přistoupit k tvořivosti a očekávají skvělé výsledky!

Violet korálkové: cop nákresy a popisy každé etapě prací

Fialky - krásné a jemné rostliny, které jsou téměř v každé domácnosti, kde láska květů. Zároveň jsou velmi náladový a vyžadují zvláštní zacházení. Bohužel, tempo moderní doby se stala obtížně věnovat mnoho času na květiny v květináčích, ale mistři zjistili, - že vazba květin z korálků. Perfektně na váš parapet bude vypadat fialový korálek, master class v tkaní, který si ukážeme v tomto článku.

Tkát těchto květin je poměrně jednoduché. Budete mít možnost, aby se ujistil, že fialové korálky pro začátečníky mistrů - velmi snadná možnost rozvíjet své schopnosti.

Pro výrobu kuliček fialová vazba schéma je následující:

V důsledku toho jsme se sem dostali, je krásný Bush v hrnci fialek.

Splétání budeme potřebovat tyto materiály:

 • Korálky. Na květiny - tři barvy dle vlastního výběru (v MC modré, světle modré nebo bílé a žluté). Leaf - lépe dva odstíny zelené.
 • Drát. 0,3-0,4 - pro okvětní lístky a listy a silnější na řízky.
 • Kleště, pinzety, kleště. Nůžky.
 • Clay.
 • Nitě (zelená a černá).
 • Květináč (malý).
 • Plastelíny.
 • Pebbles (drenáž pro květiny - fialky posypané okolí).
 • Sádry nebo cementu (nalít violeti v hrnci).

Níže uvádíme podrobný obraz MC s tkaním fialové korálky.

Pro naše fialky, máme 9 jsou tkané květiny a poupata 5, z nichž dva budou rozpuštěny a 3 zelené. Květy jsou modré s lehkým límcem, jak tkát druzích květin Terry fialová.

Každý bud se skládá ze 7 oček, z nichž každá očkem - 7 korálků, které jsou přijati 2 odstínech zelené. Je třeba vytočit 7 kuliček na tenkého drátu, pak kroucení konců, a po krátké vzdálenosti (asi 0.5-1cm), aby do následující smyčky. Tak 7 krát. Dále jsou stočeny, přebytečný drát je odříznut a tkané do zbývající části špičky tlustší drát (délka 15 cm). Všechny tyto kontejnery by měly být tři.

Kvetoucí pupeny vazba také, ale 3 smyčky 7 koncové modré kuličky. Tyto sudy je tkaná ve výši 2 ks.

Všech 5 pupeny muset zabalit nit kolem 5 cm a chmýří stonku lepidlem.

Dále koncové žlutými tyčinkami květin. K tomu je na tenký drát dělat 3 smyčky a upevněte k základně tlustého drátu - je budoucnost stopku.

Pro jeden květ fialové musíme 6 malé a 4 velké plátky. Koncové stoupání následuje. Na drátě navlečené 7 modré korálky, drátěné zvraty, a rekrutoval další modré korálky. Pak je třeba, aby se otočit první smyčky a znovu zkroucený drát (v jednom kole). Napsaný lehké korálky, dělal finální zatáčku. Drát je opět zkroucený. Současně drátu bez řezání se trmácí další lepestochek. Výsledné šest lístků zvlněný pevně s tyčinkami. A v případě, že malé plátky jsou složeny ze 2 modré oblouky jednoho světla, velké plátky - 3 modré, 1 světla.

Výsledná skupina zkroucených lístků v květu 1:

Tyto barvy mají provádět ve výši 9 kusů (ale může se měnit). Pět z devíti květin s pohárky. All stonky je třeba zabalit nit na některé z nich - k upevnění palice a stonky všechny chmýří lepidlo.

Vše, co potřebujete, aby se 12 listy, z nichž 6 malých a 6 velkých. Fialky mají charakteristické listy téměř kulatý tvar, takže jsme se opustit naše fialky jsme drby francouzské opletení.

U mladých listů tkané 6 oblouky na osách 2 cm, ve velkém - 8 oblouků na stejné ose. Řapíky listů zabalené v řetězci a lepených.

Je nutné otočit větve fialové - tři květiny každý. Dvě pobočky mají co do činění s rozpuštěny a zeleného pupenu. Celkem tři větve.

Pro každou větev upevněné na 2 malé kousky, a pak zabalit všechny větvičky a listy. Velké listy jsou upevněny zespodu, střídavým způsobem s malými listy.

Vezměte hrnec a připevněn ke dnu kusu hlíny, do kterého se držet našeho Bush. S kameny mono připevnit stopku a naplňte ji s cementovou maltou nebo omítka. Zdobení kamínky či flitry nebo korálky „zemlyu9raquo; ne nutně - fialové listy jsou dostatečně silné.

Komentář:

Použití těchto stránek je možné pouze s přímou aktivní odkaz na stránky ženské Diana

Fialové korálky: master class krok za krokem fotografiích

Violet - nejkrásnější a elegantní květina, která vždy pastvou pro oči každého paní domu na okenním parapetu. Pokud nejste schopni udržet čerstvé květiny, pak nabízíme vám vytvořit umělý složení korálků. V tomto článku najdete podrobný návod, jak vytvořit fialovou obroubený ručně.

Navlékání korálků - velmi delikátní umělecká forma. Tento typ ruční práce vyžaduje maximální koncentraci procesu, a vytrvalost, protože práce s malými kuličkami není tak jednoduché. Pojďme se blíže podívat na malé dílně s krok za krokem fotografie pro začátečníky.

Chcete-li pracovat, budete potřebovat:

 • Tři barvy kuličky (magenta, žlutá a zelená);
 • Drátěné pletivo;
 • hrnec pro výzdobu.

Krok 1. Proveďte lístků

Korálky distribuované ve skleněných deskách s cílem usnadnit práci s. Odvíjení z cívky drátu (cca 50 cm) a vzít mísu s fialovými korálky. Navléci své korálky (asi 15 centimetrů). Hrana drát ohýbá není rozptýlené korálky během provozu.

Pak jsme předložit na začátek drátu 5 kuliček (opouštějí na začátku ocasu asi 10 cm), a zbývající části válce do konce drátu tak, aby nedocházelo k interferenci s prací. Z pěti kuliček dělají smyčku a obalit to kolem osy dvou zatáčkách.

Druhá smyčka se provádí v souladu se zásadou: přiblížit až k patkám první smyčky a pevně podvádět svou druhou smyčku kolem první, na konci dvou zatáčkách pevně pevnými.

Schéma tkaní lalok

Celkem se musíme dostat na kartu, která se skládá ze čtyř karet. Dále ustupovat jeden centimetr, trvat 5 korálky znovu a vytvořit novou malé očko pro druhou laloku. Buben to stejným způsobem a dělají stejnou velikost.

Celkově musíme mít pět plátků.

Krok 2. Proveďte uprostřed květu

Vezměte žluté kuličky a stejný princip navléci to na drátě.

Dělá osm jednotlivé smyčky, aby se svěží seredinka. Vložte střed žlutý květ v lila, dále spojit je s pohled obrací odshora narovnat to nebylo viditelné spáry a spoje.

Krok 3. Proveďte listy

15 korálky navlečené na jednom konci drátu, aby se velký prázdný smyčky a 15 kuliček by měla být na druhém konci drátu. Uvádět je společně s dvěma obraty.

Schéma tkaní list

Pak se kruh začíná navíjet korálky kolem první smyčky, do oblouku spojující dvě strany. Čím více se navíjí korálky, tím více bude velkolepý kus papíru vypadají. Po dokončení navíjení správně upevnit drát horní a dolní části, takže korálky nejsou posypeme.

Krok 4. Making

Na kytici květin, potřebujeme pět a šest listů.

Aby nedošlo k vidění na květu drátu a list papíru je zabalit s barevným páskou. Potom připojte všechny květiny k sobě a že nebyly rozděleny zakotvení jejich zelenou stuhu. Podobně, přikládáme listy.

Aby bylo možné dívat se více krásnou kytici - dát do hrnce, ale aby k tomu, aby byla více stabilní - lze zředit sádru s vodou, nalijte do hrnce a nastavit kytici.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − = 31