Jak si vyrobit Yellow

Jak si vyrobit Yellow

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jaké barvy kombinovat se dostat žluté?

jaké barvy by měl být smíchán se dostat žluté?

jaké barvy namíchat získat žlutý?

jaké barvy namíchat získat žlutý?

Žlutá barva je základní barva. On, spolu s takovými barvami jsou červená a modrá nelze připravit smícháním jakékoliv jiné barvy. Ale pokud budete používat tyto tři barvy a promíchejte jiné barvy mohou být vyrobeny v různých poměrech.

Vyjdeme-li brát v úvahu spektrum světla, pak je možné, že se smísí se dostat žluté. Jen budete muset přesunout na zelenou a červenou barvou, výsledek bude žlutá.

A nezapomeňte si žlutá barva nátěru není možné, je nezbytné, aby ostatní.

Jako primární barvy (například červené a modré barvy), působí jako žluté barvy, která se získává z jiné barvy (mícháním). zatímco on žlutý Tímto způsobem jsme se nebudou moci získat.

Další věc, v případě, že otázka odkazuje na malování akvarelů.

Pak můžeme zkusit míchat oranžovou a zelenou barvu> dostat právě to - něco podobného do žluté barvy.

míchání barev

Moderní design interiéru plné originálních odstínů. Sortiment hotových výrobků ne vždy obsahují požadovaný půltón. míchání barev tabulka pomůže v domácnosti získat požadovaný výsledek. Tyto informace jsou užitečné nejen pro opravy bytu. Znalost míchání barev užitečné širokou škálu lidí: mladí malíři, garáže pracovníky, malíři a další tvůrčí typy.

Experimenty na mixování: Co byste měli vědět předem

Svět kolem nás je plný s širokou paletou barev, ale to vše na základě barevné nádhery ze tří základních barev: modré, červené a žluté. Je to dáno jejich míchání, aby se dosáhlo požadovaného půltón.

Chcete-li získat nový odstín, používat základní Kohler různých rozměrů. Nejjednodušší příklad toho, jak se dostat zelenou. Odpověď je velmi jednoduchá: smícháním žluté barvivo s modrou. Transparentní stůl z primárních, sekundárních a přechodových barev, získaných smísením, je následující:

Tato tabulka vám pomůže pochopit otázku, jak se dostat žlutou barvu sama o sobě nesprávné. Je možné dosáhnout připojení dalších prvků, jako žlutá odkazuje na tři hlavní tóny. Z tohoto důvodu, když je v případě potřeby ve formě žluté, připravte se barvivo nebo pigment extrahována z přírodních produktů, což není zcela vhodné.

Stejný primárních barev, které bylo přijato v různých poměrech ve směsi dát nový výsledek. Čím větší je množství barviva, konečný výsledek získaný po smíchání je blíže k původnímu odstínu.

Provádět experimenty nezbytné s ohledem na známých pravidel. Spojíme-li chromatické barvy v barevném kole jsou umístěny těsně vedle sebe, se získá po smíchání lak se silnou chromatickou odstínu, i když ne na čistý tón. Složené barviva umístěné na opačných stranách vede k tvorbě achromatické barvy, ve které jsou převládající šedém tónu. Orientovat se v optimální kombinaci barev pomůže chromatickou kruh:

Například, pokud budete mít CINNABAR červené a bílé vedení, výsledný jasně růžové barvy po určité době ztmavne. Je žádoucí, aby byl získán požadovaný tón, aby se maximální omezený počet výchozích barev. Při míchání je třeba brát v úvahu jejich kompatibilitu. Například, barviva na olejové bázi citlivé vůči rozpouštědlům. Nebo ztmavení rychle hořlavých materiálů je lepší vyloučit. Tabulka kombinací, které by neměly být použity, aby se zabránilo chybám v tvůrčím procesu:

Rozmanitost odstíny červené

Červená je na prvních třech původních barev, které tvoří základnu. Proto i minimální sadu barev se neobejde bez něj. Nicméně otázka, jak se dostat červenou barvu smícháním někdy trvají barvy. Je tomu tak proto, že tisk povolen Magenta, tak tvůrčí hledání, jak se dostat červenou, přirozené. Vše je rozhodnuto velmi jednoduše: pro přírodní červená žlutá smíchány s purpurovou v objemech 1: 1.

Barevnost červená je různorodé, tolik možnosti kombinací:

 • Velmi populární otázka, jak se dostat karmínovou. Výchozí směs pro Colera - červená a modrá ve stejném poměru, aby se měnila nápovědy zavedení odstín purpurový malých množství černé nebo bílé karamelu.
 • Odpovědi, jak se dostat hnědý, trochu. Nejjednodušší způsob, jak - Připojte červené a zelené. Vzhledem k tomu, zelená sám je výsledkem mísení žluté a modré, poté, respektive k dosažení hnědé pozadí pomůže spojit všechny tři základní barvy. Podrobnější způsoby, jak dosáhnout odstíny hnědé jsou znázorněny na grafu:

 • Pink lze získat připojením červená s bílou.
 • Pokud si mix 2 porcí červeného barevného schématu s 1 dílem žlutá barva se změní na červenou. Chcete-li získat pomeranč, je nutné zvýšit množství žluté. V závislosti na požadované barvě, oranžová barva se připraví smísením růžové barvivo a žluté barvivo.

 • Burgundsko dosáhnout různými způsoby. Nejjednodušší - přidat špetku modrou barvou, protože červená je sám o sobě tmavý. Podobný výsledek bude zavedení malého červená žlutá a trochu černou barvou.
 • Mixování červené a růžové barvivo umožňuje uvolněné červené tóny, bude výsledek přispěje ke zvýšení bílou.
 • Kombinující červená fialová v poměru 3: 1 výsledků v sytě červené barvy.
 • Rozmanitost odstínů červené ukazuje další kolo. Je třeba poznamenat, že přidání jakékoli směsi bílé barvy vede k odlehčení tóny a černá - tmavnout.

  Níže uvedená tabulka vám pomůže vypořádat se jmény odstíny červené:

  Ne méně bohatá paleta barev dává smíchání s modrým barvivem uvnitř základny triády. Takže je nutně v každém setu. Nicméně i sada 12 barev někdy neodpovídá potřebám skutečného modrém tónu. Důvod - barevné variace. Klasický tón se nazývá královský, a prodává to je často nahrazen ultramarínu, která se vyznačuje tím, světlé-tmavý odstín s mírným přítomností fialové. Proto je otázka, jak se dostat na modrou barvu nezdá absurdní. Výstup situace by přídavek základní barvu bílou v poměru 3: 1. Stejným způsobem se připraví treska modravá pouze kombinací použití více.

  Zajímavé modré barvy s mírně nasyceným výsledku se dosáhne, když spojení s tmavá ultramarínová tyrkysové.

  Následující doporučení vám pomůže se orientovat, jaké barvy by měly být smíšené vyrobit odstíny modré:

  • Stejná množství modré a žluté barvivo se získá tmavě modrozelené tón. Úvod bílá propaguje nějaké vysvětlení, ale snižuje jas. Důvod spočívá v kombinaci tří složek, a více z nich, tím více se ukazuje jednotvárný barvy.
  • Smíšená azurová modř a přidat trochu menší množství zeleně, aby tyrkysovou barvu. Tento odstín také volal akvamarín.
  • Odvozeny od stejných množství modré a zelené barvy, tzv pruská modř. Když jsou podávány bílá nasycení klesá, ale nezanechává čistotu barev.
  • Modrá červená poměr Kohler 2: 1, čímž se získá modrá fialový odstín. Výsledná barva je objasněn zavedením bílé.
  • Mix rovným dílem modré a růžové madzhentovogo dát královská modř, která se vyznačuje neobvykle jasný.
  • Tmavší zmodrá při smíchání s černým v poměru 3: 1.

  Asistent v experimentech na mixování bude tabulka se jmény odstíny modré:

  Výchozí zelená běžně přítomný ve všech souborech v nepřítomnosti barviva potřebná k získání problémy nevyplývají. Připojte žluté a modré získá požadovaný zelené pozadí. Ale jakékoliv tvůrčí směr, ať už je malování, interiérový design a další dekorační předměty volba vyžaduje širokou paletu zeleně. Základním principem experimentů je pro změnu poměrů v základních barvách, zesvětlit nebo ztmavit použijte na pozadí bílé nebo černé barvivo.

  Následující diskuse se zaměřuje na prolínání možnostech a výsledcích praxe:

  • Modré a žluté sloučeniny s malým přídavkem je khaki hnědá. Green s malým množstvím žlutých olivových forem.
  • Tradiční vápno - výsledkem mísení zelená a bílá. Nastavte tepla dodá žluté nebo modré.

  Rozmanitost odstínů zelené barvy znázorňuje kruh. Ve středu je základní barviva, následované další složky, po - výsledku míchání. Poslední kolo - to pokusy s přídavkem výsledných tóny bílého a černého pigmentu.

  Následující tabulka se stane asistentem v experimentech.

  barva Kaleidoscope není omezen na kombinování základní barviva. Například, často vyžadují šedá. Různé poměry bílého a černého pigmentu poskytne široké palety achromatický.

  Jak se dostat na slonovinu? Báze je bílý, aby se postupně po malých částech přidá okrové tmavě hnědé. Okrové přispívá k projevem teplých tónech vede ke zvýšení hnědého studené pozadí.

  Další tabulka ukazuje různé mísení možnosti:

  Jak se dostat na černou? Kombinací azurová, purpurová a žlutá. K dispozici nejsou vždy tak asistentem bude tři základní barviva. Kombinace zelené a červené, taky dá jakousi černou, ale nebude čistý.

  I když je otázka, na kterou nelze najít popis tabulky pomůže nejen vydávat doporučení pro mixování, ale také ukazují výsledky experimentů. Výsledky vlastních pokusů na míchání se mohou poněkud lišit od výše uvedeného, ​​vše závisí na složení barviva a povrchem, na který je aplikován.

  Přidat komentář

  Jak ustlat kamenů + fotografie, které chcete, aby, a já spíš Rakari. bolestně krásná

  Nastavit automatické čerpat docela informativní video, které je potřeba.

  Který box si vybrat pro koupací Krásná lázních na fotografii, chalupy jsou zřídka.

  Konstrukční výkresy clona + Zvláštní poděkování pro detailní výkresy

  Veselý a jasný design s vlastníma rukama: jak se dostat žlutou barvu laku a jílu

  Specialisté podílející se na coloristic jsou si dobře vědomi, že je třeba míchat určitém odstínu, které barvy.

  Ale pro nezkušené, tento problém nemusí být příliš obtížné. Chcete-li například zjistit, jak se dostat na žlutou barvu, musíte se rozhodnout, jaký druh tónu Chcete-li skončit, a teprve poté vyberte zdroj.

  Mezi hlavní barvy, které existují v přírodě

  Přijímat všechny druhy barev a jejich odstíny jsou nejen zajímavé, ale také velmi užitečné. Potřeba získat různé tóny v každodenním životě tam dost často, například při malování stěn v domácnosti nebo výběru správného odstínu očních stínů.

  Abychom pochopili, jak se dělá žluté, byste se měli seznámit s tím, co je v přírodě existují základní barvy. Všichni tři z nich:

  Vše ostatní - .. oranžová, fialová, hnědá, atd. Získaná smícháním výše uvedených barev. Proto je požadovaný odstín získaný smísením závisí na podílech hlavních složek.

  Vzhledem k tomu, žlutá je základní, „čisté“ barvy, aby si ji druhý smícháním nemožné. Nicméně, sloučenina některé z tónů umožňuje ještě získat řadu odstínech žluté, které ve skutečnosti existuje mnoho.

  Patří mezi ně nejen světlo a tmavě žluté, ale béžová, zlato, bronz, vosk, citron, oranžová, khaki, okrové, meruňky a další.

  • Golden - považován za zásadní pravoslavné ikonografie. Představuje brilantní žlutý odstín.
  • Meruňkový - žluto-slámovou barvu.
  • Bronze - představuje dozlatova nebo tmavě žluté lesklé.
  • Vosku - světle žlutá, světle odstín.
  • Khaki - zeleno-žluté, s převahou zelené.
  • Lemon - Zářivě žlutá, ve kterém je světle zelená odstín.

  Koupí lak na železářství, můžete vidět, že Každý výrobce dává jejich jména vyráběné odstíny. Například zlatá sklizeň, Zlatou palmu, Nartsissova, Inca gold a tak dále. D. Chcete-li hledat nové odstín ji smícháním určitých barev v různých poměrech.

  Způsoby výroby žlutý

  I když je základní a předpokládá se, že, aby si to smícháním jiné barvy nemůže, v přítomnosti akvarelů a alba listu je ještě možné, aby se dosáhlo požadovaného účinku.

  Tak, jak se dělá žluté barvy laku? To bude vyžadovat kombinaci oranžové se zelenou. Všimněte si však, že výsledkem bude jen přibližné do žlutá s převahou zeleně. Z tohoto důvodu, aby při přípravě barvy s výhodou stále používat přesně tón, který je předá požadovaný účinek.

  Jak se dostat na žlutou barvu ostatními barvami znát odborníky podílející se na výrobě televizorů a dalších zařízení, která přenáší barevný obraz na obrazovce. V tomto případě, aby se získal žlutý smíšené zelené a červené.

  Avšak tím, že smícháním některé další barvy, můžete získat různé odstíny žluté. Například při zdobení stěn tmavě žlutá barva může dostat lehčí, nebo zlatou citron variace.

  Předtím, než se přistoupí k míchání barev, měli byste experimentovat s malým množstvím materiálu, aby sondu. V opačném případě může dojít ke zhoršení celého svazku.

  Tak, jak se dělá žluté barvivo? Za prvé, je vhodné pro přípravu malého objemu kontejneru 200-300 ml a obsazení v něm 100 ml základního nátěru. Po by měl být přidán 2-5 ml jiné barvy a míchá se po celou směs. Tak přidání barvy pigmentu v základní barvě, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Množství přidaného pigmentu musí nutně počítat - to bude v souladu s přesným poměrem ředění laku ve velké nádobě objemu.

  Jak je uvedeno výše, k získání žluté, je třeba kombinovat oranžovou a zelenou barvu. Tato kombinace poskytne tmavě žluté možnost. V případě potřeby získání čistého tmavě žlutá, co potřebujete:

  Aby byla získána požadovaná tón musí smíchat tyto barvy v samostatné nádobě. Brown v malých dávkách přidá ke žluté, a po každém přidání důkladně promíchá. Tento postup se opakuje, dokud, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

  A jak se dělá tmavě žluté sytější a jasné? K tomu, spolu s hnědou barvou měli přidat trochu do červena.

  Z tohoto základního tónu nátěrem zředěným s bílou a oranžovou tak dlouho, až se dostanete požadovaný výsledek. Při přidávání bílou barvu, je třeba se ujistit, že jeho množství nebylo příliš mnoho. V opačném případě, namísto světlé žluté barvy mohou být získány světle a matný odstín.

  Z tohoto tónu k původnímu nátěru a zlata přidat malé množství červené nebo hnědé. Inkoust by měly být přidány na základní barvu v malých dávkách a důkladně se promísí před přidáním každou novou šarži pro získání požadovaného výsledku.

  Jak namíchat oranžovou barvu laku, a to i žáci vědí - to bude trvat k připojení červená barva se žlutou. Je třeba připomenout, že z množství pigmentu závisí na tom, zda je světlý nebo světle před dostat své oranžový odstín. Optimální poměr pro oranžové - 1: 1.

  Tak, dostat šťavnaté oranžové a žluté, je třeba míchat žluté a červené, a barvu vytvořenou smícháním základnu s jinými odstíny? Možnosti mohou zahrnovat:

  • Pokud již máte přítomnost na oranžovou barvou, získat šťavnaté žluté jej smíchat s hlavním tónem.
  • Chcete-li získat citrónově žlutá, pak na základní bílou a přidat trochu zelený pigment.
  • Béžová barva získá smísením základní barvy hnědé s malým množstvím bílého a žlutého pigmentu.
  • Zlatý-hnědá může být získán přidáním malého množství základního tónu červené, modré a bílé barvivo.
  • Citronově žlutá je tvořen přidáním bílé základové barvy a trochu zeleně.
  • Pokud si mix zelené a žluté barvy, dostanete olivu.
  • Barva světle hnědé barvy se získá přidáním k základní tón bílé, černé a hnědé pigmenty.
  • Tmavě hnědá vytvoří, když k základní červené, modré, bílé a černé pigmenty.
  • Chcete-li vytvořit terakotový odstín pomocí oranžové a hnědé.

  Stejně tak můžete vyřešit problém, jak učinit žlutou barvu hlíny, smíchání výše uvedené barvy se dostat požadovanou.

  On je nejjasnější světlo a barvy v celém spektru, podporuje tónování a dává náboj živostí, zlepšení duševní činnosti a aktivaci mozku.

  Jasná žlutá - teplý odstín, mnoho lidí spojuje to se sluncem v létě a teplo. Použití barev pro interiérového designu se snadno kombinovat s jinými barvami.

  Nicméně je třeba poznamenat, že tato barva má negativní stránku. Například, velké množství jeho interiéru vytváří pocit přesycení a nadměrné jasu. Vzhledem k neexistenci jakýchkoli jiných barev v místnosti vyzdobené jen se žlutou barvou, se člověk může cítit vztek a pobývat v horečné stavu, aniž by zdánlivě zjevného důvodu.

  Avšak s tím poměrně snadné kombinovat mnoho dalších barevných palet. Kromě toho, že má hodně teplých i studených variantách. Vyberte si jednu nebo se doporučuje jiný tón, na základě určení a jasu v místnosti.

  Kombinace zelené se žlutým interiérem vytvoří slunnou veselou atmosféru. Navzdory tomu, že se odstíny zelené je jich tolik a jsou tak odlišné, že lze snadno kombinovat s žluté. To znamená, že světlé odstíny zelené, aby interiér více šťavnaté a svěží, bažiny sloužit jako pěkný kontrast mezi světlými a tmavými odstíny. Přítomnost modrozelené interiéru vytváří rezonanci studené a teplogo.Takoe vhodnou kombinací vzhledu s bílými, hnědé a růžové odstíny.

  Takový odstín přináší pocit tepla vnitřního osvětlení v místnosti a lehkosti. Kombinace toho s oranžovo růžová, aby v místnosti ještě jemný, nevtíravý vytvořit atmosféru. Spojuje v sobě dokonale laskavý světle žlutou barvu a dub barvu. Poslední zvyšuje tepelný účinek základní barvy a kontrast těchto malých nuance, aby interiér ještě výhodnější. Kromě toho, dub barva může dokonale kombinovat s nábytkem ve stejných barvách. Tender světle žlutý tón také vypadá skvěle v kombinaci s purpurová, světle růžové nebo mosazi stínu.

  Odstíny šedé, na rozdíl od žluté, méně živé, což umožňuje skrývat nadměrné impulzivita Za druhé, přidejte je do každodenního života, dělat umírněnější.

  Například konstrukce stěny v ložnici v bílé a šedé tóny, a druhá - v diskrétním žluté umožňují místnost bude vypadat neobvyklé, zajímavé a moderním způsobem. Žlutá je spojena s aktivitou, a šedé - s klidem.

  Žluto-šedý interiér vypadá plný, že nevyžaduje ředění jinými odstíny. Nicméně, pokud chcete, můžete přidat bílé, které osvěží místnost, přidáme vzduch do něj.

  Tento odstín patří do teplé, bohaté žluté barvy. Tato kombinace je spojena s horkým sluncem, v létě a exotického ovoce. Jak již bylo uvedeno psychologové, lidé, kteří se rozhodnou tento odstín pro výzdobu interiérů, vyznačující se tím, temperamentní povahou a docela společenští.

  Žluto-oranžový Prosper nejlépe v kombinaci s krémem nebo olivové tóny. V prvním případě je interiér pokoje vypadá jemný, decentní a elegantní. Kombinace olivové odstíny tvoří smlouvu jako lehkost a barvy. Při použití oleje žlutozelené olivy žlutooranžové interiér se stává zvláště atraktivní se nasytí.

  Vzhledem k tomu, žluto-oranžové patří k teplým tónům, nedoporučuje se při navrhování solárních pokojů. V opačném případě se místnost bude horko a dusno. Ale ve spoře osvětlené místnosti takové rozhodnutí nemůže být dokonalý.

  Všechny odstíny světle žluté dát estetiku místnosti, měkkost a lehkost. Vzhledem k tomu, pro světle žlutá je žlutá a bílá, druhý je nejlépe hodí do interiéru místnosti, zařízené na světle žlutou. Tyto interiéry vypadat vzdušné, bez tíže. Vypadají skvěle výlisky a případné pastelových odstínů.

  Užitečné video: mix barev pro nový

  Sunny barva opticky rozšiřuje prostor, takže je ideální pro konstrukci malých prostor velikosti. Používání několik variant této barvy dodá objem místnosti a učinit z něj mimořádný. A získat požadovaný tón může být žádné zvláštní problémy pro ty, kteří už vědí, jak se dostat žluté mícháním barev různých barev.

  © 2017-2018 - hlavní stavební portál

  Kopírování a citace v přípustné pouze s aktivním odkazem na tomto místě.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  11 − 10 =