Jak sladit dřevěnou podlahu pod linoleem

Jak sladit dřevěnou podlahu pod linoleem

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak sladit podlahu pod linoleum - popis možných metod a technologií práce

V souladu s předpisy a požadavky v rámci vyrovnání s linoleum podlahy se provádí za účelem doporučení. Nicméně, bude kvalita provozu podlahové krytiny jsou závislé na provádění těchto prací.

V opačném případě, a to i několik milimetrů rozdílu výšky, může vést k předčasnému poškození vnější vrstvy, což bude mít za následek neplánované práce a nákladů pro položení nové nátěr.

Metody pro linoleum povrchovou úpravou

Linoleum vyráběny v různých verzích, které mají různé provozní vlastnosti. Navzdory tomu, jakýkoliv druh povlaku, obzvláště náročný na úrovni podlahy.

Výškové změny, deprese, rozbila panelu - to vše bude nakonec vést k poškození linoleum.

U malých kapek na 1-2 mm na metr čtvereční, nejvhodnější použít zvukově izolační a protihlukové podklady na bázi polyuretanové pěny nebo korku. Tato technologie je široce používán výkyvy vyhlazení, jak pro dřevěné a betonové základy.

Mezi nejoblíbenější způsoby, jak odstranit nerovnosti a výškové rozdíly na dřevěných hranolech

Se značnými odchylkami pro dřevěné podlahy, následujícími způsoby zarovnání lze rozlišit:

Instalace z překližky na podpůrné trámy a plnicí stěrkovací řešení - to je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak sladit. Použití výplně časově náročnější, ale poměrně přístupné technologie, které umožňují provádět zarovnání dostatečně velké stopy.

Vyrovnání betonová podlaha pod linoleum se provádí podle standardních technologií a může být prováděna následujícími způsoby:

 • Nalití betonu malty;
 • Použití samonivelační podlahy;
 • Položení dýhy nebo DSP.

Pro betonové podklady, doporučuje se použít prvních dvou způsobů, protože poskytují více spolehlivý a odolný základ, na němž lze vyrábět nejen kterým linoleum, ale i jakoukoli jinou podlahovou krytinu.

Popis implementace technologie pro betonové základy

AB - line na stěně, v-r - úroveň rozdíly v desce, D - nejvyšší bod na povrchu desky

Proces vyrovnávání betonového základu, technologicky mnohem jednodušší, ale vyžaduje mnohem více času. V podstatě je to způsobeno časově náročné, bude muset suché betonové malty, který se používá pro kravatu.

Při použití samonivelační vyrovnávacích hmot se provádí po dobu 1-2 dnů, zahrnující krok přípravy povrchu pro lití.

Jako přípravné práce pro obě metody provedena demontáž starých nátěrů a konstrukcí, čištění povrchu betonové desky ulpívání bahno a cement. Chcete-li to provést, můžete použít panel nástrojů - kladivo, dláto, pila, vrtačka a kladivo.

Po vyčištění místnosti, vypočítává úrovně budoucnosti a označte podlahu. Chcete-li to provést, použijte svinovací metr, tužku, úroveň stavební a nylonovou šňůru.

Podél obvodu místnosti, přímka je nakreslena na stěně. Na sestupné lince, na povrchu desky, měření vzdálenosti se provede. Nachází nejkratší vzdálenost, která bude nejvyšší bod na povrchu desky. Z těchto bodů, zálohovat 3-6 cm, měřeno ven a nakreslí čáru na zeď.

To bude výška dalšího patra, které by měly být vedeny v vykazující vodítko pro vyrovnání podlahy. Pro potěr, minimální tloušťka by neměla být menší než 3 cm.

Hlavní fáze obnovy starého základu pro pokládku linolea

Sekvenční seřazení práce na použití cementové malty písek, bude zahrnovat následující kroky:

 1. Podél spodního okraje stěny, ve výšce mírně větší, než je výška podlahy budoucnosti, lepené tlumič pásku. Tento materiál bude zodpovědný za změnu teploty potěru a nebude jej k prasknutí nebo trhlin v suchém stavu;
 2. Podle výpočtů, provedené nastavení lišt. Z tohoto profilu můžete využít k sádrokartonových desek či dřevěné dřevo, namočené ve vodě. Vzdálenost mezi vodítky musí být menší než rozměry nástroje, které mají být použity pro distribuci a vyrovnání roztoku;
 3. Přejděte k přípravě cementové směsi písku. K této suché směsi mohou být použity u výrobce s označením M-200 nebo hníst řešení sám. Když se ručně hnětení, se doporučuje dodržovat následující proporce - 3 díly cementu a 1 díl písku a 0,5 dílů vody;
 4. Vylitím tohoto roztoku připraveného v exponovaném prostoru mezi majáky. Přivedení uvedené směsi k výrobě nejlepší z druhého rohu místnosti, postupně přesouvá směrem k východu. Po odlévání, přidělení se provádí a vyrovnání povrchu podlahy roztoku;
 5. Po dokončení odlévání a nivelace dna na podlahové plochy, kravata pokryté fólií a ponechat v noci, pak se majáky demontáž a zálivky spár vytvořených.

Při použití samonivelační stěrkovací hmoty v kroku základní přípravek, nesené ve svých Podkladová jedné nebo dvou krycích vrstev. Se silnými Výšky, po zaschnutí základního nátěru, instalace je provedena za použití příslušných rámce signalizace.

Hlavní fáze nalitím směsi samonivelační a samonivelační

Když klesne na 2-3 mm, nalití směsi mohou být vyrobeny bez uspořádání vodících struktur. Jako majáky v deskové ploše do vzdálenosti, která odpovídá úrovni podlahy, jsou zašroubovány šrouby.

Dále se připravuje směs podle návodu na obalu a dimenzování tlumícího pásku. Licí samonivelační směs je vyráběna v malých dávkách. Pro rozdělení použitých jehel válce.

Po naplnění, distribuci a zarovnání jedné porce, celý proces se opakuje. Je žádoucí, aby tyto práce byly prováděny bez prodlení, protože směs je uchopena dostatečně rychle.

Technický popis práce pro parketové podlahy

Milníky montážní povrch základní překližky

alignment technologie dřevěné podpora pro pokládku linolea krytiny nebo jiné válcovací silně závisí na technickém stavu podlahové konstrukce.

Při zvýšení hladiny 2-3 mm, se provádí mechanicky poškrábání povrchu. Za tímto účelem, speciálních strojů a nářadí. Bez speciálního vybavení a dovedností, tato metoda je obtížné realizovat, a není pro každého.

Pro prkno silné báze s mírným vychýlení nebo zablokování, může být použit překližky nebo s cirkulujícím fluidním ložem listů, které budou stanoveny na starých nátěrů.

V závažných nesrovnalostí rovnoměrně po celé ploše areálu a nejvýhodněji použitý v uspořádání nosné konstrukce zarovnání ve formě dřevěných nosníků a vyplnění dutin s tmelem.

Pro silně vychýlena a povislá dřevěné podlahy muset provést pitvu celé konstrukce, provést výměnu shnilé a poškozených oblastí vystavit podpůrnou úroveň trámy a položil základ hrubých nových materiálů.

Jako příklad, popis dvou metod. První metoda je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Druhý, mnohem složitější, ale docela možné se znalostí technologií.

Směs pilin a husté konzistence PVA

Práce na vyrovnávání se linoleum podlahy pod rukama s lepicí tmel, se bude skládat z následujících možností:

 1. Povrch dřevěné desky a základny zkontrolovat poškození a rozkládal porcí a roun. Po zjištění, poškozené místo se vyřízne a nahrazena novou desku. Můžete použít pilku na železo nebo skládačka, kladivo, šrouby a šroubovák;
 2. Na základě pohlaví, každý 30-40 cm, jsou umístěny a upevněny podélné lišty malé tloušťce, tenký paprsek, atd Před upevněním, operují na úrovni umístění stojanu. Při ucpání a deformace pod kolejnicí přiložit válcovaných materiálů;
 3. Vyrobit hnětením směsi pilin a PVA lepidla. Pro použití míchacího železo nebo plastové nádoby. Konzistence směsi by měl vypadat silný tmel;
 4. Tyto mezery mezi podélnými lištami je vyplněn tmelem připraveným. V jednom přístupu, tloušťka vrstvy, musí být větší než 15-20 mm. Druhá a další vrstvy jsou použity pouze po úplném zaschnutí předchozí;
 5. Po spárování podlahy po celé ploše, je kontrolována pomocí vodováhy. Na horní straně základny může být přiřazen k držet skládání dýhy nebo DSP.

Tento způsob vyrovnání není příliš složitá, ale vyžaduje hodně času, chcete-li zarovnat velkou plochu. Pokud je to možné, namísto domácích výplní lepší použít samonivelační směsi a řešení.

Sekvence pracuje při lití betonu na mazaniny základně

Srovnání sekvenční použití překližky je následující:

 1. Kontroly nosné základové desky a další dřevěné díly. Při poškození, zkažené části a silné ucpání provádět výměnu a úpravu struktury;
 2. Založeny patro rozkládá dýhy. Lopatky mohou být přesunuty v libovolném pořadí, aby se dosáhlo více výhodnou polohu na povrchu. Po položení, obrys listu ležící proti stěně je nakreslena linku. Pro snadnou instalaci, listy jsou očíslovány a vzdát;
 3. Instalace dřevěných lišt podle provedeny značky. Pro výrobu zpožděním může být použit, řezivo 50 x 60 mm. Po položení zpoždění obvodu každý 30-40 cm proveden uspořádání podélného a příčného vedení;
 4. Nosná konstrukce se kontroluje v závislosti na úrovni. Pokud je to nutné za zpoždění, podložte tenčích tyčí nebo desek. Po ověření, stavba drží pohromadě kovových držáků a šroubů;
 5. Vyráběné pokládka listů překližky na nosných trámů. Zjištěná hodnota mezi listy v mezeře 8-10 mm mezi překližky a stěnou je 10-12 mm.

Pokud je to nutné, po instalaci listů může být vyroben škrábání překližky, vytvořit ještě hladší povrch. Pro pokládku linolea dodatečné vyrovnání nebo škrábání se nevyžaduje.

Jako doplněk popsané technologie, se doporučuje sledovat video ukazující základnu v rámci vyrovnání procesu linolea podrobněji.

Jak vyrobit kterým linoleum na dřevěnou podlahu hned

Jako je linoleum, vyžaduje plochý povrch pro pokládání.

To je spojeno s většinou problémů s palubou to na dřevěnou podložku.

Samozřejmě, že při pokládce na základě deskových materiálů složitosti je minimální, ale stará dřevěná podlaha bude muset pracovat důkladněji.

Dřevěný báze velmi dobře prochází zvuku, chladu a vlhkosti, takže výběr linolea krytiny by měly být zvoleny s dobrými bariérovými vlastnostmi.

Se všemi výhodami z přírodního materiálu, se nedoporučuje v tomto případě. Je lepší zvolit syntetický, který má nízkou tepelnou vodivost a není náchylný k rozkladu vzhledem k relativně vysoké vlhkosti.

Alkydové linoleum má také dobré izolační vlastnosti, ale to je velmi křehký. Vzhledem k tomu, dřevěný podstavec má velké množství spojů, a to i po přípravných prací, pak se tento druh linolea je ještě nestojí výběru.

V opačném případě je pravděpodobnost výskytu záhybů, trhlin nebo dokonce přeruší web. Ze stejného důvodu byste neměli kupovat tloušťku produktu menší než 3 mm.

Před položením linolea je třeba posoudit stav dřevěnou podlahu, je třeba provádět přípravné práce.

Energická chůze po pokoji, a ještě lépe na skok.

V případě, že podlaha není nestabilní pod nohama a nevydává žádný zvuk, pak sex práce je nejjednodušší způsob, a to i v případě, že se neliší dokonale rovný povrch.

Zkontrolujte povrch: desky Barva by měla být přirozená. Místa odbarvených zkusit prorazit se šroubovákem nebo šídla - zdravé dřevo, bez ohledu na věk bude dostatečně silná.

Na podlaze dobrý stav a normální úroveň vlhkosti nepřítomností plísní na deskách a rzi na hlavy hřebíku.

Dalším problémem dřevěné podlahy jsou hmyz tesař. Jejich přítomnost proedennye říci rýhy na povrchu a uvnitř desek. Shnilá prkna se musí vyměnit, jinak rot se rozšíří do zbytku dřevěných prvků.

Je vhodné vybrat jednu nebo dvě desky a posoudit stav jejich spodní straně a protokol, na kterém jsou pokládány. Prostuchite je s kladivem - by měly být slyšet zřetelně zvuk dřevěné a tupé zvuk indikuje přítomnost kapes rozkladu.

Zvláštní pozornost na nosných trámů by měl platit, pokud podlaha vrže nebo flex: s největší pravděpodobností nebudou odolávat zatížení a je nutné pro jejich uzavření podle cihel či tvárnic a desek dodatečně přibit na trámy.

Také způsobit vrzání podlahových desek může být tření mezi nimi. K vyřešení tohoto problému, doporučuje se vyplnit mezery mezi mastek nebo grafitový prášek.

Všechno ostatní je třeba vyhodnotit rovinnost a levelness povrchu. Realizace všech těchto opatření je klíčem k dlouhé životnosti a dobrého vzhledu povlaku.

Nářadí a další materiály

Před zahájením prací připravit vše potřebné:

 • Ostrý nůž;
 • Stěrka se zuby (dřeva nebo kovu);
 • Dlouhý dolet nebo hrábě (2-3 m);
 • Lepidlo nebo oboustranná lepící páska, v závislosti na způsobu upevnění;
 • válec;
 • nehty;
 • Chlad svařování linolea, pokud spoje jsou považovány za obrazy.

Provádět přípravné práce bude užitečná:

 • Letadlo nebo škrábání zařízení pro vyrovnání povrchu;
 • Překližka, tyče (trámy) a hřebíky / šrouby vytvořit maximální vodorovný a rovný povrch;
 • Lepicí tmel.

příprava podkladu

Ze staré prkenné podlahy je nutné odstranit nátěr, zakopat nehtů hlavy.

V případě, že podlaha je dostatečně silná, že nemá zaujatost na výšku, ale povrch je velmi hrubý, pak je možné použít vyrovnání roviny nebo škrábání stroje.

Škrábání lze také provést ručně pomocí ručního tsiklevatelya nebo rozbité sklo, ale tato metoda je velmi časově náročné a neefektivní.

Mezera mezi deskami musí být zashpatlevat. Stejně tak byste měli zvládnout pohřebiště nehtů.

Je-li podlaha je nerovnoměrný nebo má významné změny nadmořské výšky, ten broušení povrchu nestačí.

Jak a na jaké úrovni dřevěná podlaha pod linoleum? Způsoby přípravy

V tomto případě existuje několik možností:

I když je podlaha bude téměř dokonale plochý, není tou nejlepší volbou pro dřevěné povrchy. Ale pokud se rozhodnete ji použít, měli byste zvolit směs speciálně navržený pro prkenné podlahy.

 1. Vyrovnání povrchu prostřednictvím pásového materiálu.

Pod linoleum na dřevěnou podlahu, můžete použít dřevovláknité desky, překližky, sololitu nebo nábytkových panelů. Pokud se chcete jen zbavit nesrovnalostí, lepidlo listy jsou upevněny do podlahy nebo směs PVA a sádry, a pak dále přibity k podlaze hřebíky nebo sešívání zbraň.

Pro vytvoření horizontálně položené plochy se na zpoždění, dýhových pásů nebo tyčí upevněných na podlaze pomocí lepidla.

Po ukončení stohování archů některou z těchto metod musí být švy vyplněny. A konečně, měl by být povrch proolifit.

Dodatečné teplo a hydroizolace je obvykle není potřebná, protože příčinou správně zvolen linoleum sám provádí tyto funkce.

Před položením linoleum, musí být důkladně očistit od prachu, vakuum, mytí a suché.

Pokud by měla být přidána kupovat linoleum 5-15 cm na délku a šířku místnosti. Jestliže má opakující se vzor, ​​je třeba vzít na více než jednom řádku na každé straně. Měli byste také zvážit vstup do termálního smršťování. to je 2% PVC.

Neohýbejte linoleum během přepravy, jako jsou tvořeny vrásky. Přinést domů, je třeba ji rozšířit na pokoji a následně srovnal od středu ke stěnám, a nechat na pár dní k přizpůsobení. Pokud existují vlny, musí stisknout dolů zatížení.

A v případě zjištění zlomeniny nebo výrazné oblouky, válec by měl být nahrazen. Pokojová teplota by neměla být nižší než 16 ° C a vlhkosti 40 ... 60%.

Monochromní plátna nebo mramor je lepší pozici ve směru denního světla, takže švy méně nápadný. Spoje v linoleu všech barev by měla být umístěna ve středu hrací plochy.

Po vyrovnání Tkanina se nařeže, opouštět prostor v 5..30 mm na stěnách, která uzavírá podlahové lišty. Chcete-li snížit otvory pro trubky nebo jiných prvků do výstupků, prostor předem označit tužkou, perem gel a opatrně vyřízne tím malých řezů.

Upevňovací linoleum na bázi

Nejjednodušší způsob, jak se podlahy bez lepení. Je vhodný pouze pro malé místnosti plocha ≤ 12 m². plátno stanovena na obvodu podlahové lišty místnosti, a ve dveřích - prahovou hodnotou.

Je-li prahová hodnota není přítomen na svém místě speciální linoleum pevné baru. Avšak u tohoto způsobu, kterým se povlak nosí rychle, a během provozu může dojít na povrchu vlny.

Druhý, mnohem praktičtější způsob je upevnit oboustrannou pásku.

To je nalepena na lodní plachty obvodu, a pro lepší fixaci možné konsolidace dalších pruhů na celé ploše.

Štítek je vyroben v několika fázích. Za prvé, jedna polovina je ohnutý, přičemž lepicí páska odstraní ochranné vrstvy, a pak se povlak je tato část narovnal.

Podobně práce prováděné v druhé polovině.

Polovina ohnutý kus linolea, lepidlo je namazat a ještě nějaký čas počkat uvedeno na výrobci obalu. Tento materiál byl pak se narovná a vyhladí ruce. Pak se přesuňte do druhé poloviny.

Po spojovací ploše, je vrácena speciální válec nebo válec. Zatímco lepidlo je suchý (7-10 dní), nechoďte na podlaze powertrowel.

Pokud připojíte dva kusy, pak je pasta s mírným přesahem na sebe. V místě překrytí ostrý nůž řez linii dvěma vrstvami materiálu. Potom, bez čekání na zaschnutí lepidla, šev je aplikován kompozice „svařování za studena“.

Jasně vidět, jak dát linoleum na dřevěnou podlahu, může to být ve videu. Stohovací zarovnané vyrobené na dřevěné podlaze, může být překližky nebo jiný potahový materiál, následovaný lepení:

Správně dát linoleum na dřevěnou podlahu není příliš obtížné, mnohem více času tráví na přípravu povrchu. Ale vhodně zvolený materiál, jehož stohování technologie není rozbité, bude příjemné na pohled na dlouhou dobu.

Přihlásit se k aktualizaci webu VKontakte, Facebook, odnoklassniki, Google+, nebo Sledujte nás na Twitteru.

dřevěná podlaha vyrovnání technologie

Opravy v bytě nebo v domě potřebuje ke zlepšení kvality života a vzhled domu. Jedním z hlavních povrchů místnosti je podlaha. Takže se harmonicky zapadá do okolního prostředí by měla mít nejen atraktivní vzhled, ale také být plochá. Dále považuje za nejjednodušší způsob, jak sladit dřevěné podlahy.

Proč je nutné provést vyrovnání

Old patro má neatraktivní vzhled, a rozhodla se vyměnit podlahy. Před tím je třeba sladit dřevěné podlahy s rukama, ale je to nutné?

Režim hladká dřevěná podlaha

Níže jsou uvedeny důvody pro takové události v soukromém domě:

 • estetický vzhled podlahové krytiny;
 • žádné rozdíly při pohybu po místnosti;
 • prodloužení čistého životnosti podlahy z důvodu udržení normálních podmínek použití.

Měkké podlahové krytiny, jako je linoleum nebo koberec, aby malé výškové rozdíly, ale je lepší, aby se zabránilo. Pevné materiály (paket laminát) vyžadují hladký základní uspořádání, protože přítomnost nerovností a kolísání porušily schéma návrhu. Konstrukce nefunguje správně a nelze odolat zatížení k dispozici. Z tohoto důvodu se v blízké budoucnosti může vyžadovat částečné nebo úplné nahrazení podlahy.

Existuje několik možností, které můžete použít k zarovnání podlahu v soukromém domě. Předtím, než jak se vyrovnat s dřevěnou podlahu pod laminátové, parkety nebo linoleum je třeba seznámit se s každým z nich a vyberte si tu nejvhodnější.

 1. Vyrovnání může být provedeno za použití překližky.
 2. Pro zajištění rovinnosti základ pro podlahové krytiny může, za použití tmelu na bázi PVA.
 3. Lze jej použít pro tyto účely, samonivelační směsi.
 4. Eliminovat silné nerovnosti lze použít MAS.

Máte-li odstranit staré prkna podlahy v domácnosti je obtížné, protože jsou pevně přibity k zemi, je lepší nechat jak je. V tomto případě je zarovnání se provádí za laminátového povrchu, linolea nebo parket prostřednictvím hoblíku nebo brusky. Podlahová krytina může být položen přímo na stávajícím povrchu po vyrovnání.

Práce, která je zpracována podle staré podlahy, tzv broušení.

Provést manuálně pomocí hoblíku, tato etapa je obtížné. Pokud je to možné, použít škrábání (broušení) stroj. Při práci s tímto produktem, je zde velké množství dřevěného prachu, průnik, který je, aby se zabránilo další ubytování.

Sladění základního tmelu

Pro malé rány lepší použít jednoduchý spackling technologie. Speciální tmel se skládá z pilin a bílé lepidlo. Tato metoda nevyžaduje uložení peněžní náklady a bude poskytovat dostatečnou úroveň a pevnou půdu pod laminátové, parkety nebo linoleum. V tomto případě se nevyžaduje protokoly nebo jiné další prvky, takže práce se provádí poměrně snadno. To je nejlepší postupovat podle následujícího postupu:

 • odstranění stávajícího potahu;
 • odstranění prachu a nečistot;
 • brusný povrch;
 • Je třeba utěsnit prověšení a vrzání stávající desky a stropní trámy pomocí šroubů;
 • přibíjení lišt majáků;
 • nanesení vrstvy tmelu a jeho sladění s pomocí pravidel.

Doba sušení směsi je v průměru dva dny. Po vytvrzení lze přistoupit k další práci (položen linolea nebo povlak).

Tato metoda je použití speciálního složení potěru. V závislosti na výrobní technologie směsi by se měla rovnoměrně po podlaze. V tomto případě naplnění všech nesrovnalostí a jam.

Racionálně uplatnit takový způsob s rozdílem výšky až 2 cm. Ve větší velikosti nesrovnalostí je lepší použít protokoly jako potěr vytvoří příliš velkou zátěž na překrytí. Práce se provádí v následujícím pořadí:

 • čištění a leštění povrchu;
 • nanesení základní vrstvy (mohou být použity proti vlhkosti hluboké řešení penetračních);
 • hydroizolace s fólií;
 • položením výztužné mřížky a připevněte ji;
 • položení směsi a vyrovnání.

Vyrovnávací a odstranění vzduchu se provádí pomocí speciální válec s hroty. Doba schnutí je závislá na směsi materiálů.

Jedna aplikace tohoto nesporných výhod podlahového typu nivelační pro linoleum, laminát je absence nutnosti použití majáků. Také proces nabíjení trvá trochu času.

Ale pracovník provádějící vyrovnání musí mít zkušenosti v oblasti stavebních prací nebo prostudovat tuto otázku, protože při přípravě roztoku by měly být přísně dodrženy proporce. Když řešit poměr drahé složky kompozice není vhodná pro stohování.

Nejjednodušší způsob, jak používat překližku je alternativou, která nevyžaduje MAS. Než se sladit dřevěné podlahy s překližkou pod linoleem nebo jakéhokoliv dalšího nátěru je třeba, aby se seznámili s posloupnost akcí:

Schéma zarovnání překližky dřevěné podlahy

 1. Podél obvodu stěn zapadají výstupky (malé dřevěné prkno), které nedovolí porušit odsazení od stěny ve 2 cm (vyžaduje volitelný).
 2. Stack překližky potřeba s malými vůlemi, jehož hodnota je 3-8 mm. je zapotřebí Tato výplň, aby se zabránilo vyklenutí při malé nebo posunutí tepelné roztažnosti.
 3. Listy jsou namontovány s příponou. Je třeba posunout každá následující srovnání s předchozím polovinu.
 4. Poslední etapa je konsolidace plechů pomocí šroubů. Si můžete připravit předem otvorů v překližce, aby usnadnila práci.

Také překližka je položen, instalace obvodu protokolů místnosti pro podporu plechu. Ukazuje se, že pásku za podpory překližky. Práce na přípravě důvody pro linoleum nebo laminát se provádí v následujícím pořadí:

 1. Uspořádání překližkových desek bez upevnění. nastavení Schéma listů (desynchronizace mezery) je stejný jako v předchozím případě. Krok je nutný k ověření dodržování počtu a velikosti listů překližky podlahové plochy. Položené listy musí být očíslovány.
 2. Kreslení místa, kde budou umístěny protokoly.
 3. MAS, jsou umístěny podél stěn.
 4. Instalace křížové můstky a jejich upevňovacích šroubů. Dále je třeba zkontrolovat, přesně, zda je nainstalován zpoždění a cross-ložisko, a opravit celý rám na zem.
 5. Uložení a zajištění překližky.

Po dokončení lze pokládat linoleum nebo laminát.

Kromě toho je překližka mohou být položeny v místě podpory. Tato podpora shabashki nazývá, jejich tloušťka se volí v závislosti na velikosti nerovnosti podlahy. Obkladový panel fit dost často, protože systém nemůže poskytnout stejnou spolehlivost jako ten předchozí. Podporuje výšku buněk na 14 mm silné překližky trvat déle než 30 cm, a silnějších plechů kroku velikost může být až 45 cm. Pořadí operací je podobný jako předchozí, pouze rozdíl je geometrický diagram podpěr pod překližovaných desek.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + = 12