Jak snížit černý rybíz videa podzim

Jak snížit černý rybíz videa podzim

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Správné prořezávání červeného a černého rybízu na podzim pro začátečníky

Podzim v zahradě, včetně prořezávání rybízu podzim, vyznačující se tím, úpravně pro zimní období, který stanoví úspěch dobrou sklizeň v nové sezóně. Začínající zahrádkáři ne vždy brát v úvahu specifika péče, proto v některých kulturách dochází k poklesu plodu.

Proč potřebujeme prořezávání rybízu?

Pozoruhodným příkladem je rybíz. Nenáročný na první pohled závod intenzivně rozvíjí po přistání mladého uprchlíka, potěšit oko domácí tým získává na síle.

Nicméně, po několika letech můžeme zaznamenat snížení výnosu, a Bush se stává objemné a beztvaré. To je způsobeno především nedostatkem prořezávání.

Trim bobule keře potřebují a aby bylo dosaženo následujících výsledků:

 • odstraněním postižených škůdce nebo hub větve;
 • zvýšení počtu a velikost plodu;
 • optimalizovat proces zásobování (pro staré nebo slabé výhonky nestáhl cenné látky);
 • tvorba keře.

Začínající zahradníky, tento proces může zdát složitý, ale Pravidla master prořezávání jsou vlastně docela snadno.

V nepřítomnosti prořezávání starých sušené větve interferovat s tvorbou nových výhonků plodové

Bez ohledu na různých rybízu prořezávání je nutné provádět každoroční. Nejlepší období pro postup se považuje za podzim, kdy zeleň rybíz resetuje.

podzimu postup To má následující výhody:

 • sanitární ošetření (účinný způsob boje proti chorobám a hmyzu);
 • rostlina není tak citlivý na prořezávání, ne zdůrazňuje šťávy;
 • možnost tvarovat a zotavit zahradnických plodin.

Jarní úklid se provádí světlo rybíz z promorzshih a rozbité výhonky. Výhodou tohoto postupu pružiny je stimulovat růst nových výhonů, které přinese ovoce v příští sezóně.

Budeme-li tato pravidla ignorují, pak se umístí řez bude přidělena šťávu, která vyčerpává rostlinu. Také to zvýší pravděpodobnost houbové infekce nebo jiných onemocnění. Namísto plnohodnotného autonomní funkce, bude rybíz vynakládat energii na uzdravení.

Správné prořezávání z černého rybízu - slib velkou sklizeň:

Jak provádět postup: tipy pro začínající zahradníky

Rybíz vysazujeme asi 3 týdny před nástupem mrazů. Od té chvíle, péči, která má pozitivní vliv na tvorbu rostliny.

Než se zasadit stromek, je třeba odříznout vrcholy všech výhonků. Na každé pobočce by mělo být ponecháno na 2-3 pupeny. Po prvním období Bush, které mají být poskytnuty s průměrem pět nových výhonů.

Omlazení Bush 5-6 let To se provádí s cílem prodloužit životní cyklus rybízu.

zároveň odříznout zvadlých a zlomené části Bush, postižená podle chorobám nebo škůdcům. S výhonky minulý rok odstraněny vrcholu, a vybrat si z nové 3-5 slibnější.

Řezané větve hned vedle ledvin nemůže, to může zničit celý proces.

Omlazení Bush 5-6 let prováděné s cílem prodloužit životní cyklus rybízu

Existuje několik technologií rybíz řízky. Začínající zahrádkáři doporučuje vyzkoušet metodu Michurinsky, který poskytuje dobré výtěžky na velkých plantážích.

Podstatou této metody spočívá v následujících pravidel:

 • Po výsadbě sazenic rybíz 5 let nepodléhá prořezávání;
 • 5 let později odříznout kořeny křoví polovinu (dále je třeba pečlivě zdroj);
 • i po roce pěstovaných klíčky listy asi 20, zbytek je odstraněn;
 • O rok později se stejná akce jsou prováděny s druhou polovinou křoví;
 • Po vykorchovyvaniya pozemek osázený starých závodů s novými výhony.

Stává se také, že Bush není tak starý, ale rodit prudce klesly. V tomto případě je vhodné uplatňovat radikální způsob, jak zkrátit. On je úplné odstranění Pagon s rostlinami před dosažením základny pouze 3 cm.

Po zpracování čáru řezu by měla být hojně zahradní rozteč obohatit kořenového systému pařezu hnojiv a pokrytí půdy. Někdy zahradníci změnit půdu kolem horké kaše, ředění před zasypáním s humusu.

Začínající zahradníci měli zkusit metodu Michurinsky prořezávání, které poskytuje dobrý výtěžek

Zkušení zahradníci již dlouho používají letní prořezávání, vysvětlovat své kroky následujícími výhodami:

 • Přebytek sluneční pozitivní vliv na proces fotosyntézy mladých výhonků;
 • vnitřní větve rychlost růstu stejná jako boční větve, které tvoří krásný tvar keře;
 • plísňové infekce porážka rizika snížena na nulu.

Jak snížit černý rybíz na podzim: schéma a jednotlivé kroky

V pozdním podzimu před nástupem chladného počasí rostlina přejde do klidového stavu.

Při plánování odstranění větví, je třeba připomenout, že některé z nich mohou být poškozeny v zimě. Pracovat snadněji dosáhnout, pokud se budete držet určitou sekvenci.

 • čištění zařízení od suchých větví a listí;
 • odstranit výhony, že neměl čas dospět (oni vymerznut zimu);
 • prokládání ořezaných větví rostoucích od centra a ležící na zemi;
 • zbavit nemocných a deformovaných končetin.

 • řezat větve po dobu 5 let (černá varianta) a 8 let (červené a bílé odrůdy);
 • letorostů zkrácena o jednu třetinu;
 • na dobře vytvořených rostlin lze řezat Pagon starší než 3 roky.

Schéma správné ořezávání černý rybíz pád

Asistovaná Bush (3. stupeň): Tento typ prořezávání se provádí při nadměrné hustoty.

Zpravidla se odstraní centrální pobočku pro objasnění rostlin. Když výhonky Pagon může být odstraněn dostatečné množství plodová, který rostl v současném období.

V případě, že Bush je spuštěna a není vystavena na léčbu dříve, je to nestojí za moc řídnout. Rostlina nemůže vyrovnat s velkou ztrátou výhonů.

Speciálně pro bílé a červené

Keře bílého a červeného rybízu jsou řez trochu jinak, než černé odrůdy. Nejvhodnější doba pro postup je brzy na jaře nebo v létě po rození.

Životní cyklus bílých a červeného rybízu delší než černé odrůdy. tudíž staré jsou považovány za větve, které dosáhly věku 7-8.

Prořezávání být starý a ovlivněn škůdci střílí nadbytečné výhonky. V ideálním případě by po zákroku by měla zůstat 6-8 kosterní větve.

Zpracování, řezání a tvorba Bush bílých a červených rybízu:

Péče o rybízu, je důležité, aby to přehánět odstranění Pagon. Přízeň špatném zacházení nepřinese, ale může zničit rostlinu.

Podmínky a rybíz plodin schéma na podzim pro začátečníky

Prořezávání rybízu podzim pro začátečníky

Rybíz, bobulové oblíbený u své letní chatě. Alespoň na jakoukoliv část je alespoň jeden Bush. Nezáleží na tom, jaká barva bobule od něj. Kdo má rád červené bobule, někdo nemá chválit dost na perlové nebo růžové odrůdy, která je blázen do černého voňavé krásy. Co by se tyto dobroty byly na stole, za keřem rybíz potřebují včasnou péči. Učení by mělo začínat na podzim prořezávání rybízu pro začátečníky. Většina zahrádkářů přednost černého rybízu kompot ze to dopadá chutné, džem, čaj z listů má nepopsatelnou chuť.

Co by rybízu ročně větve prohýbat vlastní úrody ovoce, vyžaduje neustálou prořezávání. Pokud je správně prořezávají Bush může aktivně vyrábět ovocné až 20 let. Se dohodly, že Bush je úžasné. Nejlepší čas na podzim letošního roku. průtok mízy v rostlinách zmrzne před režimu spánku, řezání proběhne bez stresu do buše.

Trim stále se snaží napravit, ne z rozmaru. Opouštějí letorostů nevidí pak sklizeň v příštím roce. Postup pečlivě snížení výdajů. Na keři by mělo být ponecháno 10-15 poboček různých věkových kategorií. 3-5 stonky každý rok ve stejném věku může nechat kusy 6. května sněhu v zimní přestávce. Jestliže zimě běžně outsourcing, nadbytečné výhonky řez na jaře. Není třeba, aby přetížení Bush větve, nebuďte chamtivý.

Varování! Přebytečné výhonky bude odstín Bush. Bazální střílí téměř žádné ovoce, a nutí rostlinných semen v hojnosti. Vystřihnout tento Bush výhoda půjde. Bobule v křoví zahuštěný malý, dobrý vkus. Strávit ztenčování Bush.

Potřebné nástroje pro prořezávání

není třeba kupovat ozdobný nástroj pro prořezávání rybízu. Budete potřebovat nůžky a var a všechno. Jediná rada, brát výkonné zahradnické nůžky. Budou snazší snížit staré větve. Mozolnaté a tvrzené nůžky slabý střílí tvrdě a někdy i nemožné snížit. Dobře, nůžky pochopil.

Var, proč byste měli mít zájem? Garden Var potřeba úmyslně přes škrty, nemají zarůst. To se provádí, aby se zabránilo, závod vředy není nic.

Rybíz keře prořezávají na podzim, na jaře, a dokonce i v létě. Zahrádkáři, kteří mají zkušenosti rybízu přednost čalounění keře v pozdním podzimu. To znamená, že péče o budoucí úrody a jahodové stromy zdraví. V té době, kdy už je docela zima, ale sníh ještě klesl, zahrádkáři provádět prořezávání ovocných a keřů jahodových.

Rozkouskovat malého bazální výhonky, odstraňte ohnuté a polámané větve. Pak začnou zaměřovat na roční prořezávání větví, opouštět 3-4 kusů každý rok, ale ne více než 10 až 12 poboček v křoví. Zahuštěný výsadba přičemž sklizeň malých plodů, a jejich počet je značně snížena. Zvládnout křoví škůdci a sklizně z takového pěstování obtížné.

Měli pospíšit! Prořezávání se provádí na jaře, ale je nutné provést tento postup před bud otok, rybíz, zejména černé, získává pupeny brzy. Sníh stále leží na Bush je obtížné se dostat, takže černý rybíz keře řez na podzim. Trochu pozdě s tímto postupem na jaře, nemůžete čekat na dobrou úrodu. Tato berry stromy míza tok začíná brzy, když zpožděné škrty prořezávání hojně a po dlouhou dobu, „Cry“, oslabení rostlinu.

Prořezávání rybízu, ne tak těžko pochopitelný postup. Číst knihy a práce expertů, se snaží pochopit tajemné postavy a dospěli k závěru, že nerozumíte. A my musíme udělat prořezávání. Snažte se pochopit věku pobočky v barvě, než je starší, tmavší. Jeden čas, dávat pozor na to, budete rozumět, aniž by pracovní řezání.

Získané mladé sazenice při výsadbě vyžaduje poměrně tuhou ořezávání. Řezat větve až do výšky 5 cm. Nad úrovní půdy, to je pro správný růst rostlin nutné. V letních měsících, budete házet Bushova 3-4 silné větve až 45 cm. Autumn prořezávání Bush nemusíme.

Ve druhém roce rostlinných tvořena pobočkami rodících. V dolní části kořenů mladých výhonů objeví. Více od zarostlé nechat 3-5 větve a střih odpočinku, opouštět pahýl 3 cm. Necháte-li vysoký segment, vyvolaný růstem větví.

Ve třetím roce, což prořezávání keř, orientujte se podle barvy větví, které se liší ve stínu. Stejného věku mají malou stříbrnou barvu. Dvuhletki již mají jasnou světle hnědá, tříleté větve hnědé.

Hlavním zaměřením! Výstřižek rybíz, dívat nejen ve věku poboček, ale i ve státě. Jak často nacházejí ledviny, pokud je klíště, pokud je dostatek světla napaden. V utváření budoucnosti plodiny stále hraje důležitou roli.

Existují odrůdy keřů s vysokým stupněm natáčení. V kořenové oblasti je spousta bakterií, tzv předení vrcholy. Tyto výhonky jsou téměř žádné větvení a velké plodiny nepřinášejí. Bylo ponecháno několik výhonky nahradit staré, zkrácené 1/3, což by stimulovalo tvorbu větví. Snížit zbytečnou výhonky, kteří nebudou šetřit.

Vlastnosti trim bílý a červený rybíz

Dvě sestry, červené a bílé rybíz mají odlišný tvar keře, které se liší od černého rybízu. Převládá forma vztyčené větve. Je třeba vážně sledovat hustotu Bush. Tyto odrůdy rybíz sklizeň nebude dávat, pokud jsou silně zhoustne. Červený rybíz ovoce hojně na pětiletých a starších větvích. jsou tvořeny poupata nejen na růst jednoho roku, které jsou položeny na větve větví 2-3 cm dlouhé.

Starý, přestaly přinášet ovoce je lepší odstranit větve. Tyto odrůdy nemůže špetka keře. Na vrcholcích větví jsou umístěny ovoce pupeny.

Trim červený a bílý rybíz, zkušení zahrádkáři se doporučuje brzy na jaře před pupeny nabobtnat. V křoví by neměla překročit 15-20 větve, kusy 3 každého roku. 3 Zero střílí dost, nechte nejsilnější.

Provést audit! Po sklizni, odstraňte nemocné větve, je-li více než polovina Bush zamořené výhonky, je lepší, aby se s ním rozloučit. Místo, kde se pěstují sazenice, by měly být dezinfikovány. Kdyby se ukázalo, že duté větve s černou, to infikovány nebezpečný škůdce, to Sesiidae. Bush okamžitě vykopali a spálili.

Jako mladý rybízu plodin

Čalounění keře rybíz začíná již při přistání. To je postup, pro lepší zakořenění a zdravý růst keře. Řez se provádí v úhlu 45 °, nad ledvin 5 mm. Při prořezávání, nechte 3 palice a snažte se zranit, odřízne nadbytečnou část natáčení.

Při výsadbě, sazenice rybíz zakopat do země do hloubky 18-20 cm., Cestou na povrchu 3 pupeny. Výsadba by měla být provedena obvykle na podzim, ale pokud nemáte čas, můžete to udělat na jaře. V létě, pokud jste udělali všechno správně, budete pěstovat silné Bush. Na podzim budeme muset udělat jen sanitární prořezávání stromek. Odebrat rozbité, nemocný, a nachází se v blízkosti pozemních klíčků. Pokud sazenice rádi, se silnými výhonky může být zkrácena. Nezapomeňte nakrmit mladý keř, to vyžaduje hodně energie pro vytvoření silné, zdravé keř.

Boj o sklizeň! Prořezávání keř přímo souvisí s rození. Roční postup umožňuje získat bohatou úrodu hodnotných plodů. Hnojení, zalévání, jsou požadovány prořezávání rybízu, které jsou důležité pro plodinu jinak prostor poroste jen okrasné keře, vhodný pouze pro listy polotovarů pro pivovarnictví čaj. Co může oříznout keře černého rybízu:

 • zvýšení produktivity;
 • jde zvýšenou růst mladých výhonů;
 • zlepšenou kvalitu a množství ovoce;
 • zvýšena během rodící keř.

prořezávání rostliny by měly být prováděny každoročně k získání těchto vlastností a produkovat jeho tvorby:

 • Tvorba výtěžek se vyskytuje na staré dřevo;
 • První plodina je na mladé sazenice při pěstování v zemi;
 • V následujících letech snížit staré, nemocné, zlomené a zahušťování Bush výhonky;
 • dokončit tvorbu Bush ve čtvrtém ročníku růstu.

Při tvarování a stříhání keřů provést její revizi. Ať už na základě rostlinných zjevných příznaků onemocnění a poškození trupu a střílet škodnou. Všimnete-li si jakýchkoli příznaků, okamžitě přistoupit k léčbě drhnout.

Pro pěstování ve vaší zahradě pouze zdravá exemplářů, koupit odrůdy rostlin rezistentních vůči chorobám. Kdyby tam byl nějaký útok na křoví, používat insekticidy a fungicidy. Po prořezávání podzim sprej keřů. To musí být provedeno v suchém počasí. Prevence rostliny velmi užitečný postup, nebuďte líní.

Jak snížit rybízu za 2 roky

Ve druhém roce růstu rybízu, odstranit slabý růst je zakrnělé a hubený, méně než 15 cm. Větve. Zanechat kousky 5 vysoce vyvinuté větve. Ujistěte se, že zkrátit výhonky druhého roku na 4-6 pupenů, takže vám rostou zelené hmoty Bush.

Pokud již druhým rokem jste byl zaostalé keře, pak s největší pravděpodobností, při přistávání budete dotázáni špatný úhel rostlin. Zdá se, maličkost, a to je to, co se stalo jako výsledek. Při sázení, úhel sklonu poskytuje rostlině schopnost tvořit velké množství zárodků. Zkuste prischipnut horní větve, a nejlepší ze všech transplantace sazenice ve druhém kole. Pouze fit, aby všechna pravidla.

Následné stanovení Bush rybízu

Hlavním care! V následujícím čase, tedy 3, 4, a další roky. Budete tvořit pouze pouzdro. Řez bazální výhonky, takže sanitární řezání, odstraňování z keře křivek, tenké, polámané větve. Nezapomeňte řídnout keře, tím více slunečního záření se dostane, bobule jsou vynikající. Chtěl bych upozornit na jednu další nuance, střílí se omrzlé vrcholy musí být rovněž odstraněny.

V určitém okamžiku se Bush získají stálou strukturu, stane se to v růstu 5-7 roky. To by se mělo skládat z 12-15 různého věku výhonků. Starý, ale stále dobré rodící větve zkrátit trochu proto, že rostou slabý přirozený růst. Ale při řezání vrcholy, tento obor dostane ke stimulaci růstu impuls.

Nikdy vystřihnout najednou všechny staré větve, raději to pomalu. Nahrazovat je vyrůstají bazální výhonky. Každý rok je nutné nahradit 5 kusů staré větve silné mladé teenagery.

Nejlepší ze všeho ovoce dvou, tří a čtyř letních bazální výhonků. 5-6 letních výhonky jsou řezané, konopí by neměl být vyšší než 3 cm.

Rybíz, bobulové velmi užitečné, protože to dělá mnoho různých kusů. Listy a plody se používají při konzervaci zeleniny, vyrobené z nádherné jahodové želé, džemy, marmelády, kompoty, sirupy.

Nicméně, tam jsou lepší rybíz čerstvá, takže jemnější způsob, jak předlitků zmrazení čerstvých plodů. Chcete-li zachovat prospěšné vlastnosti jim mohou vyschnout.

To je zajímavé! Největší množství vitamínů přítomné v nezralé ovoce rybíz, jejich 4krát více než v zralé bobule. Takže když vitamin C nedostatek nápojů semi-zralé plody.

Čaj z černého rybízu listů stimuluje mozkovou činnost, může být bezpečné pít, a to nejen dospělí, ale i děti.

Odvar z listů rybízu léčbě onemocnění kůže, se přidává do vodní lázně pro přijetí postupu. Jen odvar z listů se přidávají do masových, rybích pokrmů a salátů. Listy v konzervách, mladé zadávací listy jsou promyty a umístěny v nádobě pevně, plnění slaný roztok do 1 litru vody, 30 g. sůl. Takový přídavek na hlavních jídel, je velmi užitečné pro organismus.

Použití 100% džus významně zvyšuje hemoglobin v krvi dětí, ale pozor na šťávu může být alergická reakce.

Rybíz patří do rodiny angreštu, který roste až do výšky 2 metry. Kvete v květnu a plody dozrávají v červenci a začátkem srpna. Rychle rostoucí keř, ovoce začíná ve druhém roce. Odrůdy, časně, střední a pozdní. Keř užitečné ve všech směrech, takže naučit se správné prořezávání rybízu podzim pro začátečníky prvořadý úkol.

Video tipy pro začínající zahrádkáře - Podzim prořezávání rybízu

Brugmansia: výsadba a údržba v otevřeném poli

Peníze strom - léčivé vlastnosti a kontraindikace recepty

Co ještě zkontrolovat?

Přidat komentář zrušení odpovědi

© 2018 O barvy, všechno a všechny · Kopírování materiálů bez souhlasu je zakázána

Jak snížit rybízu podzim: tipy pro začátečníky

Rybíz, stejně jako všechny ovocné stromy a keře potřebují správné prořezávání. Tento postup stimuluje nejen růst mladých výhonků, ale také zvyšuje množství sklizně. Pro začátečníky v tomto případě je důležité vědět, jak správně provádět prořezávání rybízu, jaké nástroje by měly být použity aby nedošlo k poškození pouzdra.

Proč snížit rybíz na podzim?

Prořezávání se nejlépe provádí v pozdním podzimu, kdy listnatý hmotnost již opál a rybíz se připravuje na zimu. Všechny procesy v Pagon postupně zpomalí, takže je docela dobře snášen podzimního prořezávání.

Je pravidlem, že na podzim je žádoucí odstranit Pagon, která nenesou ovoce. Také dávat pozor na mladé výhonky. V případě, že jsou vysoce rozvětvené off, můžete bezpečně odstranit několik kusů z nich.

Klady a zápory podzimní úrody

Podzimu prořezávání Tento keř má mnoho výhod. Vezměme v úvahu toto:

 1. Boj proti chorobám a škůdcům. Podzim - skvělý čas, kdy je to možné, aniž by nějaké léky, jak se zbavit mnoha škůdců rybízu, stejně jako u většiny houbových chorob. Nejčastěji hmyz jsou umístěny na mladé tipy střílet, ale to je obvykle nutné snížit. Tak se zbavíte nejen dospělých škůdců, ale i jejich larvy, která začne na jaře k chovu.

Podzimu prořezávání rybízu nemá prakticky žádné nevýhody. Ale je třeba vzít v úvahu, že je třeba odříznout ne úplně, jen utrácet, tak říkajíc, návrh. Po nějaké zimě Pagon a výhonky se mohou mírně zmrazit, takže celková úroda je lepší strávit brzy na jaře.

Nástroje a materiály potřebné

Aby bylo možné provést řádné prořezávání keřů, musíte mít ve svém arzenálu těchto zahradního nářadí:

 • pilka na kov (pouze s malými zuby, aby se odstranily velmi tenké větvičky);
 • Větve (pomoci odstranit větve ve vzdálených místech);
 • zahradnické nůžky (potřebné k odstranění větví o průměru až do 26 mm);
 • neupřímný člověk (řezy větví hladce, díky jemné ostrou čepelí);
 • křovinořezy (s jejich pomocí odstranit postižený klíčky, jejichž tloušťka není větší než 15 mm).

Také je potřeba si koupit zahradní hřiště, které je nutné namazat ránu. Tento postup zabrání vniknutí infekce a houbovým chorobám v „rány“, to jest, kde budou řezané větve.

Začínající zahrádkáře je třeba znát pár pravidel prořezávání Bush na podzim:

Staré výhonky jsou považovány za 5 let - musejí být odstraněny

Prořezávání se provádí na konci října, kdy Bush je již ve stavu klidu.

 • Ve středu Bush by měl mít velké množství světla. To není, aby se zabránilo přerůstání silného mladého Pagon. 4-letý Bush by měl mít více než 6 větví. K tomu je nutné pečlivě sledovat. V opačném případě se Bush je jen velmi málo ovoce.
 • Všechny nežádoucí výrůstky by měly být odstraněny. Je také nutné, aby se odstranily 5 let staré výhonky. Obvykle nedávají plodinu.
 • Slabé a nenosné větve by měly být sníženy na prvním místě, takže nejsou k moci v buši.
 • Vrcholky mladých výhonků musí být odstraněny v následujících případech:
  • pokud Pagon má silné pupeny - to je důkaz přítomnosti klíštěte;
  • v případě, že zelené vrcholky výhonů - nemají zadávat zimu;
  • Dojde-li k zkroucené listy - to říká, že Bush je napaden anthracnose.
 • Prořezávání mladý Bush je právě oříznutí vrcholy. Více není nutné nic mazat. Ale v 3-4 rok je třeba odříznout vrcholy centrálních větví, které byly rodit větve na hlavních výhonů.

  Vlastnosti trim bílý a červený rybíz

  V kontrastu, černý rybíz, bílé a červené má mnohem méně mladých Pagon, která postupně vede k zahuštění. Proto potřebujeme mnohem méně prořezávání.

  Podmínky prořezávání červený a bílý rybíz:

  • přistání, nechat 3 značně zkrácenou trup;
  • opustí větví 4 silné výhonky;
  • za intenzivního růstu výhonky by měla být zkrácena, stejně jako polovina jejich délky;
  • kmeny ve věku 7 musí být zcela odstraněny (lze definovat černou kůrou);
  • to je nemožné, aby zkrátit nový růst (to povede k poruchám plodiny);
  • všechny větve, které interferují s normální růst pouzdra musí být okamžitě odstraněn;
  • Všechny řezy byly nutně zakrýt zahradní hřiště;
  • prořezávání se provádí na vnější straně ledviny směrem vzhůru.

  Správné prořezávání na podzim bude nejen vytvořit krásný keř, ale také výrazně zvýšit výnosy. Je třeba sledovat počet mladých výhonů zamezit gelové.

  Prořezávání mladých vrcholy pomůže zabránit houbovým chorobám a škůdcům se nešíří rybíz na celek.

 • 2015-2016 © Gardenaddict.ru - zahradnické společenství nadšených lidí.

  Všechna práva vyhrazena. Kopírování bez aktivní odkaz na naše stránky je zdrojem zakázáno.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  67 + = 69