Jak styl laminátové Video

Jak styl laminátové Video

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jednoduché, kterým se laminátové ručně. Krok za krokem video návod ve všech fázích

Chcete se osvěžit podlahy ve svém domě? Vybrali jste laminátu pro tento účel? Pokud ano, pak s rukama úpravu laminát (krok za krokem video návod na konci), která je popsána v tomto článku je pro vás. Po přečtení si můžete ujistit, že je to velmi jednoduché. Po ujetí může být položen na vlastní pěst, aniž by se uchylovat k nákladným profesionálním. Dovednosti v stavebních prací, samozřejmě nebrání, ale i bez nich, s jistým úsilím, pokud si nejste jisti dělat úkol.

Laminátové podlahy v interiéru místnosti

To vše závisí na umístění, ve kterém chcete položit tento druh pojištění. Chcete-li vybrat typ materiálu ovlivňuje:

 • Relativní vlhkost vzduchu v místnosti;
 • Zátěž na podlaze;
 • Frekvence mechanickým působením těžkých předmětů na povrchu paluby;
 • Přítomnost vodních nádrží umístěných na zemi;
 • Vliv tepelného záření, které by mohly pocházet z ohřívačů;
 • Barevnost interiéru.

V prodeji obrovský výběr laminátu s různým stupněm ochrany. Zůstáváte určena výše uvedených ukazatelů, jaký materiál na nákup, tenké nebo tlusté, odolné proti vodě, nebo ne rezistentních nebo domácí, světlé nebo tmavé. Dále se dozvíte, jak správně a bez problémů položit laminátovou vlastních rukou s dobrými příklady na videu.

typy laminátu

Jak dát laminátovou podlahu s rukama s vysvětlením a video demonstrace

Prvním z nich je, aby se ujistil, že podlaha byla připravena k instalaci. To by mělo být rovné a hladké. Odstranit nerovnosti může být v žádném případě po ruce, a provádět stěžejní díla potřebovat nějaké nástroje. Zde je jejich seznam:

 • Jigsaw nebo pily na kov na stromě;
 • Kladivo, dláta, sekerka;
 • Level, monofilamenty, pásky, tužky;
 • Papírnictví nůž, svinovací.

Sada nástrojů

Nuance při montáži laminátu na různých površích

V závislosti na typu principu podkladního stohování se liší laminát. Takže v případě, že podlaha je beton, potom se šíří první izolace z polystyrénu nebo z pěny, protože taková podlaha bude věnována studené laminátu. Je-li podlaha dřevěná, je nutné zpracovat antiseptické a eliminovat všechny pohyblivé plochy (pokud existuje), a pak můžete pokračovat v instalaci laminátu. Je-li materiál rozloženo na staré linoleum, je třeba, aby ji přes speciální substrát hustší strukturu, než je standard.

Kalkulačka pro výpočet potřebného počtu laminátu

Jednoduché, kterým se laminátové ručně. Krok za krokem video návod + podrobným popisem

Můžete studovat výkon instalačního postupu od laminátových podlah videa s vlastníma rukama a pomocí níže uvedených pokynů.

První prioritou by mělo být, aby značení na podlahu po celé své délce a šířce. Použití vrstveného pásu. A při záznamu rozvržení ponechat malý prostor od zdi. V závislosti na vlastnostech povlaku a místnosti, ve které je umístěna, mezera by neměla být menší než 8 mm a ne více než 12.

Funkce Self-stohování je založen na skutečnosti, že každý jednotlivý laminátové vrstvy připojené k druhému pomocí drážek. Součástí toho je připomínající sestavení mozaiky nebo puzzle. Pokud připojíte laminovaných položky pomocí montážní lepidlo, pak může být připraveni na to, že po určité době, bude provádět přebytek na podlaze. To se může stát z důvodu poklesu teploty, které se obvykle vyskytuje v místnosti.

Označení pod laminátové podlahy

Pokud se během instalace zaznamenáte jakékoliv nesrovnalosti nebo nesrovnalosti, nenechte se odradit, ale spíše dávat pozor na špičkách, které budou popsány níže.

Tip! V místě, kde jsou vrstvy laminátu jsou spojeny navzájem na dvou různých koncích kladivem na jedné hřebík a vytáhněte vlasec nebo tenký vlákno a posílené těmito většinou hřebíky. Tímto způsobem si můžete dát si důvěru, že laminát leží tak přesně tak, jak byste si přáli.

laminát metoda zarovnání

Ihned poté, co jste připraven na podlahu, označené značkami, a sebral data svých vrstev, které musí být odstraněny. Kromě toho, že celý povrch fólie, které mají být rozděleny, jejichž hlavním účelem, který bude hydroizolace. Upozorňujeme, že odborníci se doporučuje položit podlahu v několika fázích, do té míry, že pokud budete pokládat přímo podlahových krytin sám.

Coanda podkladu hydroizolace

Na konci hydroizolace, kterým podlahy, je třeba se postarat o polštář podlahy. Tato vrstva bude rovněž sloužit jako zvukovou izolaci a pevnost. Pokud budeme mluvit o jaký materiál by se měl skládat z krytu, může to být nejčastější polyethylen nebo plsti. Stejně jako předchozí, je žádoucí, aby stoh vrstvy postupně, nikoli najednou. Tímto způsobem si můžete dát ji hladce a bezpečně.

Položení substrátu

Co se substrátem pod laminát lépe. Volba materiálů, například laminátu, nezapomeňte o kvalitě podkladu, ze kterého prospěšné vlastnosti podlahové krytiny závisí do značné míry. V naší recenzi jsme se zjistit, co je podklad pod laminátové lepší a jak vybrat ten správný.

V tom okamžiku, kdy jste připraveni začít okamžitě položit laminát vlastní, ujistěte se, že lepidlo, které chcete použít, bylo požadované konzistence. Poté, zadat do speciální, sestavování injekční stříkačky a rovnoměrně po čelní straně desky. Zkuste si spočítat dávku lepidla tak, aby laminátové slot Naplnil úplně, ale zároveň nepřišla z obličeje. V případě, že v místě spojení dvou desek, lepidlo ještě provést pomocí špachtle jej odstranit z povrchu.

Nyní je třeba se vrátit k časovému slotu laminátové panely naplněné lepidlem. Tak to trochu suchý, a pak se zapsat do drážky pro pero, který je umístěn na okraji druhé desky. Dále, lepidlo naplnění další patro krycí desku a drážku v ní, v daném pořadí, také vstoupit do drážky. Pokračovat tímto způsobem, tak dlouho, jak to položilo první řady podlahových krytin.

Jednoduchý způsob, kterým se laminátové: fotografie příklad

Poté, co všechny výše uvedené procesy budou dokončeny a úspěšně dokončena, je třeba věnovat zvláštní pozornost k tomuto kroku. Protože na ní bude vaším hlavním úkolem bude přesné měření interval mezi konečnou formace wall-end. Toho může být dosaženo následujícím způsobem: plné vrstva překrývá předchozí tak, aby se krajní bodec listu se spojil s přilehlou stěnou.

Pokud jste postupovali podle všech výše uvedených tipů, pak v době, kdy přijde na osmé etapě položení první řady podlahových krytin. Po tom, měli byste okamžitě vyrovnání všech jednotlivých vrstev. V dřívější fázi jste již vytáhl silnou nit nebo vlasec a nyní s jeho pomocí budou moci provádět tento postup. Na straně určit, jak jsou desky zamítnuta a v případě, že svah je dostatečně velký, použijte klín k návratu laminátovou desku na místě podél napjatého vlasec. Kromě toho můžete nastavit desku ve vztahu k jedné strany nebo jiný, můžete také řídit tyto velmi zaklíní vrstvy níže nebo naopak, je nutno zvýšit.

POZOR! Ukazuje stavební praxe a zkušeností v mnoha bytech, zejména staromódní, často kterým laminát nutně provádět v těsné blízkosti potrubí nebo baterie. Chcete-li vyřešit tuto obtížnou situaci, mohou být velmi jednoduché, aniž by žádné další úsilí. Je pouze nutné snížit tvorbu laminátu, který se bude řídit trubkového kusu odpovídajícím výstupkem na krytu baterie. Pokud si uřízl kus podstatně méně, než je požadováno, pak to může být snadno opravit na místě. A pokud jste snížit vybrání bylo u konce, pak vyplňují prostor máte k dispozici montážní lepidlo. Pokud je vaše laminátová podlaha světlá, aby vyplnil prostor, můžete použít směs lepidla a pilin. To znamená, že prostor navíc bude méně nápadný.

Pokládka laminát: fotografii výřez trubice

V této fázi lze nazvat přestávku nebo odpočinek. Bezprostředně poté, co podlaha je hladká, všechny nedostatky a chyby byly opraveny a opravena, je třeba dát slovo „odpočinout“. V tomto okamžiku, lepidlo zaschne a zpevní, destičky pevně na nich připevněné k sobě navzájem a se stěnami místnosti. Je dost být přestávka jednu hodinu dlouho.

Hotový substrát

Dále, po přestávce, je třeba jít nad rámec instalace druhého a nejdůležitější vrstvou podlahy. Boční panel (boční, horní nebo dolní), je třeba přemístit na krátkou vzdálenost (méně než 50 cm a menší než 30) od kolejnice první řady panelů. Podrobnější znaky způsobu, kterým se druhá vrstva laminátu je nejčastěji popsána v přiloženém návodu.

Ale je třeba poznamenat, že v tomto případě je tajný. Za účelem laminátových panelů snadněji vzájemně propojeny pomocí malého bloku dřeva a kladiva nebo jiného těžkého předmětu.

Utěsnění spár s kladivem

Ujistěte se, že sledovat všechny tyto tipy a pokyny a můžete si být jisti, že vaše podlaha bude vypadat velkolepé a bude trvat mnoho let. Hlavně dávat pozor na to, že každá následná vrstva laminátu je položený na dříve naskládané vrstvy dvou nebo více substrátů. Je také důležité poznamenat, že jeden, a další druhy substrátů se superponují na každé následující vrstvy překrývají 7 cm., Jakož i místo, kde jsou vzájemně spojeny, aby pečlivě namazat lepidlo, pro větší spolehlivost. Rysy správné skládání laminátu vyrobený vlastníma rukama, se zobrazí ve videu, který je umístěn na konci článku.

Foto příklad překrytí podkladu

Každý typ laminátové podlahy má své vlastní charakteristiky a je přirozené, že některé aspekty, kterým instrukcí povlaků se mohou lišit. Ale je třeba poznamenat, že obecně platí, že teorie a proces ve stejném samostatně, kterým laminátu.

Výše uvedené pokyny, aby bylo možné provést veškeré kroky procesu. Studie podrobně dokumentace přiložená k podlahy, můžete si o tom více vyspělý informační a bude vědět, na jakém místě byste měli věnovat zvláštní pozornost materiálu. Kromě toho bude průvodce řekne o funkcích péče.

Důležité! Nikdy neprovádějte řezání kusy, aniž by předtím změřili přesnou velikost. Stane-li se vám dojdou materiálu, nikoliv skutečnost, že obchod, kde jste jej koupili za pozůstatky požadovaného modelu.

Pokyny pro laminát

Jako příklad toho, jak položit laminátové vlastních rukou: video návod

Možná, že video verze tahová návodem, kterým se laminát s rukama bude více informativní pro pečlivé řemeslníky

Každý člověk se snaží vybavit své bydlení pro maximální pohodlí a stylu. A hlava rodiny se snaží dělat všechno sami. Žádná výjimka a pokládání laminátových vlastních rukou s pomocí krok za krokem video a textových pokynů. Nebojte se objevit nové zkušenosti v tomto oboru, pro vývoj, rostete v očích druhých.

Natáčet teplé podlahy: výběr na držák

Jak vypočítat plochu místnosti?

Měkké patro pro dětské pokoje: Jak vytvořit příjemné a zdravé životní prostředí.

Suchý potěr: klady a zápory, cena, hodnocení, a je vybaven technologií

Jak si vybrat a nainstalovat žebřík sprchu v podlaze pod dlaždice

Podlahové vytápění na dřevěné podlaze pod linoleem: technologie, materiály a nezávislý.

Me váš článek velmi užitečné. Bed laminátové podlahy ve dvou místnostech vaší techniky. Chtěl jsem, aby objasnila, a to, co byste poradil laminátové ležel v kuchyni?

Samozřejmě díky autorovi k výrobku s plným vysvětlení, jak položit plovoucí podlahy, ale bohužel bez zkušeností není tak snadné postelesh.Ya osobně, když jsem poprvé stele laminátové podlahy ve vaší domácnosti, ne trochu pokazil systému materiala.Tak, že přátelé, kteří se poprvé rozhodli vzít v tomto případě, se laminát s rezervou))))).

Pokládání laminátových vlastních rukou: správné cesty

Ležel laminátové vlastníma rukama - to je docela možné, dokonce ani velmi obtížné. Pro správné umístění, budete potřebovat obratnost, přesnost, pár hodin, houževnatosti a některé nástroje.

* Video návod na konci článku 5 se zabrání chybám v populárním shromáždění laminátu.

Proces, kterým se laminátové podlahy s vlastníma rukama začíná pečlivou přípravou. Shromáždit potřebné nástroje pro pohodlnou procesu. Vyberte správný laminát a dát ji pouze na pevném povrchu. Podrobný návod níže.

Výběrem laminát (více o tom v článku o tom, jak si vybrat laminátu a laminátu volby, zejména pro kuchyně, ložnice a obývací pokoj) a koupit party ve výši 5% nad plochy místnosti (napájení). Stejné množství a nákup vybraného substrátu za laminátu. Pokud potřebujete více informací, doporučujeme si přečíst náš článek o výběru substrátu.

Laminát po dobu 48 hodin, opustit místnost, ve které je položen, aby mohl přizpůsobit se teplotě a vlhkosti.

Nástroje pro úpravu laminát

Položit laminát vlastní, a bez dalšího úsilí bude zapotřebí nástroje:

Laminát je umístěn na těchto površích: beton a dřevěné podlahy, dlažby, linolea a každá základna má nastavovací posloupnost.

 • betonová podlaha. V případě, že podlaha je plochá, a pak ihned pokračovat v procesu, pokud ne, bude muset vypořádat s potěrem. Vakuová úroveň podlahy a zahájit proces montáže laminát. Důležité! Po ukončení potěru musí čekat 30 dnů předtím, než je položena laminátová svázat stabilizovaný.
 • dřevěné podlahy. Ujistěte se, že nejsou žádné škrábance a zajištěny v deskách na trámy. Zpevňování stavební šrouby a sladit s ideálním povrch pomocí broušení nebo hoblování. V případě potřeby vyměnit vadnou desku.
 • Keramická dlažba a linoleum, vhodně uspořádány do technologie nevyžaduje žádnou akci, navíc k nosné palubě. V případě, že dlaždice nejsou položeny rovnoměrně, vyjměte ji.

Stručný návod k výběru podkladu:

 • Válce z pěnového polyetylenu - levné a výhodné v substrátu, který dobře přenáší vlhkost, ale mají slabé zvukové izolační vlastnosti a krátkou službu brzy.
 • korková podložka - drahý materiál, který poskytuje dobrou tepelnou a zvukovou izolaci. Strach z vlhkosti a tepla. Uvažujme levnější hybridní: živice korek na bázi celulózy.
 • Substrát polystyrenu - přijatelný substrát z hlediska ceny na kvalitu. Jedinou nevýhodou - nemožnost kterým se na podlahové vytápění.
 • polyuretanové fólie - drahé a těžké volby. Používejte pouze vysoce kvalitní laminát.

V čistý rovný povrch odvíjet substrátu, opouštět 2-3 cm překrytí na stěnách, takže nic se pohybuje dolů a přímé uložení desek (zkrátí zbytečné později). Substrát srovnání takovým způsobem, že okraje Neprocházet na sebe, jinak bude škrábance.

Existuje několik způsobů, jak skládání laminátu, které mají vliv na konečnou podobu podlahové krytiny. stohování schéma určuje směr laminátových desek: Platí kolmici, paralelní vstup a diagonálně ke vstupu. Kterým se pod úhlem - Nádherná a originální verzi, která ponechává hodně zbytkové laminátu. Nejpopulárnější volbou - instalace laminátu ve směru světla z okna. V tomto provedení, jsou spáry desek minimálně viditelný.

Jsou-li diagonální pokládka desky nachází pod úhlem 45 stupňů a vyžadují speciální dovednosti. Nepoužívejte diagonální uspořádání, při práci s rukama.

O tom, která strana dát Laminátová podlaha v pořádku?

Vyberte si stranu, která bude mít lidi na mysli, jako na začátku budou vyvíjet sám celý panel, ale nakonec byly upraveny tak, aby odpovídaly zbývající prostor, který nevypadá krásné. Správně položit laminátové podlahy na vstupu a končí na protější zdi nebo pod závěsy.

Tip! Pokládání laminátu lepší kolmo k oknu, ve směru slunečních paprsků - takže švy jsou méně viditelné.

Laminátové panely mají zámky na všech čtyřech stranách. Obě strany mají krátké zámky a další dva - významných řečníků zámky (ve které jsou vloženy). Panely nedosáhne zámek ke zdi, a tyto desky jsou vloženy do dlouholetou.

První panel

Vložte celý panel zvoleném úhlu a vložen do úzké strany po tom. Způsob spojení je znázorněno na obrázku u obou typů zámků, ale v dnešní době více společných Slick-zámky. Samotný proces pokládání bude i nadále stejné. Porovnávat Click and Lock zámky na obrázku:

Namontovat desku s typem zámku "klik9quot;

 1. boční deska byla zahřívána při 45 ° C
 2. Vodící kolík do slotu a jemně zatlačte rukou
 3. Opatrně spusťte desku na podlahu
 4. Uvedení první řádek
 5. Vložte desky z druhé řady je podobný, pouze se dlouhá strana v první řadě
 6. Lehce utěsnit dlaň na palubě "zashla9quot; v další desce stejné řady
Namontovat desku s typem zámku "lok9quot;

 1. Uvedení první řadu úhledně podstukivaya gumovou paličkou na další desce
 2. Buďte opatrní, když vás, jak může být zámek snadno rozbit
 3. Podobně, druhý řádek sbírat
 4. Vložit jeden řádek na druhou, postupně podstukivaya deska z jedné strany na druhou

Švy by neměly chybět, takže podstukivayte panel s barem a paličkou v případě potřeby.

Chcete-li správně položit laminát z rouna je třeba klíny, které budou instalovány mezi stěnou a panelem. Laminát v žádném případě by neměla dotýkat se stěn!

Řezané a dal poslední v řadě panelu

Když tam není místo pro celý panel, měříme zbývající vzdálenost ke stěně (nezapomeňte na vzpěry klínů - 1-1,5 cm), známky s tužkou na panelu kolik snížit.

Můžete se také obrátit na panelu o 180 stupňů, a když dal na zeď vedle poslední desce, označte vzdálenost od zadní strany.

Důležité! Nesmí být zaměňována s rukou na míru a pak uřízl pravý zámek.

Take v rukou skládačky - pokusit se snížit co nejrovnější a nijak nespěchají s vyhodit kus pokosené-off, to může ještě být užitečné spustit další řádek.

Vložení posledního panelu, není místo nahradit bar a knock-out švu, jak toho dosáhnout, se kov ve tvaru S klip (nebo někdy je název pro laminátové svorky). Jeden okraj, který lpí laminát, a na jiném podstukivayte kladiva, jak je znázorněno na Obr.

Uvedení druhý a následné řádky

Identifikace se obvodu laminátu stohování

Je na čase zjistit, laminátové vzor. Vyberte, do jaké míry každý následující řádek se posune. Ve většině případů polovinu nebo délka panelu, nebo jedna třetina minimální posun je 40 cm.

Předpokládejme, že vybraná třetí. Je třeba zaznamenat sami sebe na list velikosti třetinu a dvě třetiny délky panelu, pokaždé ne počítat. Jigsaw uříznout jednu třetinu panelu, není matoucí, pojistnou potřebu.

Autoři uvádějí celý panel, a nakonec jsme se snížit požadovanou délku.

Nyní připevněte sestavený druhý řádek první, jak bylo popsáno výše. Kdy se celá řada zůstane podstuchat panel (Important hit tyč, aby nedošlo k svrhnout hrady) ve švech a na vrchol lehce paličkou rozbít všechny panely pro lepší ustoupila.

Tento postup se opakuje až do poslední řady, řemeny každé nové číslo k předchozí.

Poslední řádek bude muset snížit podél (na délku). Odměřit požadovanou vzdálenost ke zdi a snížit klín v úvahu. Vložíte-li poslední řady, již nemohou být použity klíny, ale nechte 1-1,5 cm odsazení od zdi.

Bar strana není podstuchish, ale také k ochraně zámky jsou zde již není potřeba, tím více je pravděpodobné, že již mají snížit tak, že poslední řádek lze snadno utěsnit pomocí sponek.

Důležité! Monitorovat sílu nárazu, aby nedocházelo ke stlačování horní vrstvu laminátu.

V konečném balicího laminátu. Odříznout přebytek z okrajů substrátu, odstranit klíny a začít instalaci podlahy.

Pod baterií

Pro položení baterii, která má opustit podlahové potrubí potřebují vymeryat a čerpat z příslušného palubě přesné umístění potrubí a vrtání děr s rozpětím 3-5 mm. Pak uříznout část desky, která se nachází za trubku a umístit obě části. Malá část pre-adhezivní kompozice je třeba vynechat značku pro dokování a velkou tabuli. Trhlina může uzavřít speciální dekorativní okraj.

Důležité! Před instalací dveří a laminátové veškerou špinavou špinavou práci musí být vyplněny. Nejčastěji dveře jsou umístěny po laminátu, ale je tu další možnost: První dveře, pak se laminát. To přímo ovlivňuje způsob, jakým k podlaze, kterým se ve dveřích.

Při pokládání nejblíže zárubně desky jsou umístěny v jedné rovině s netvoří mezeru mezi prahem a dveřním panelu laminátu (v tomto místě nebudou podstavec). Pokud je to možné, laminátová deska tlačena pod rámem dvířek. V extrémních případech, mezera je pokryta speciální ozdobné prahy.

Laminát nevyžaduje zvláštní péči. Pro prodloužení životnosti a zajistí perfektní vzhled nátěru, postupujte podle následujících jednoduchých tipů:

 • Vakuum a čištění podlahy jednou týdně. Zkontrolujte stav kola rukojeti vysavače - mohou poškodit nebo znečistit desku.
 • Nepoužívejte vosk a poleroli pravidelně: nelžou na povrchu desek a přeměněn rozvodů. Ale pomocí speciální vosk pro hluboké rýhy, jinak budou chybět vlhkost.
 • Neklesají těžké věci, stačí zvednout kovové předměty z podlahy, Nesahejte na laminátové ztuhlé kartáče.

Video pro pokládku laminátové podlahy s vlastníma rukama

Toto výukové video ukazuje, jak položit laminát a předem definuje všechny chyby, které dovolily pro pokládku laminátové podlahy s vlastníma rukama.

V následujícím videu uslyšíte a uvidíte, jak položit laminátovou podlahu od profesionála

Další videa pro pokládku laminátové podlahy s vlastníma rukama s užitečnými tipy, stejně jako popisy chyb spáchaných zaměstnanci, najdete také na našich webových stránkách.

Je to zábava!

Chci dělat všechno sama a její dcera, ale v místnosti hodně baterií a obávám se, že jsem nemohl správně ležela pod laminátu. Řekni mi, prosím!

Přidal jsem článek na téma. Položení pod baterii - opravdu komplikované součást procesu. Musíme vystřihněte speciální výřezy pro všechna potrubí a utěsnit deska ve tvaru S konzolu.

Jak položit laminátu na podlaze s rukama

Laminátová podlaha se stala populární, protože krásný vzhled, nízkou cenu a rychlou instalaci. V tomto článku se budete moci seznámit s technologií, kterou laminátu a rady k péči o něj. Navíc můžete sledovat instrukce videa o tom, jak správně položit laminátové vlastních rukou.

Před položením laminátu musí zajistit následující podmínky:

 • vlhkost v místnosti v 40-70%, teplota 15 až 30 ° C
 • Laminátové podlahy je možné až po 48 hodinách, po skladování v místnosti, kde se bude vyrobené uskladnění.
 • Vodováha, zkontrolujte základ pro nesrovnalosti a změny.
 • Podklad musí být rovný a stabilní. Je nemožné vyrobit leží na staré popraskané potěr, dřevěná podlaha zaskřípala.
 • Je nemožné vyrobit kladení jako vrchní povlak na elektrickém systému podlahového vytápění. Můžete si přečíst náš článek o úpravu laminát na zářivé podlahové vytápění.
 • Při volbě materiálu, dávat pozor na neporušenost obalových souborů. Cork podklad pro pokládku laminátové
 • Pokyny pro úpravu laminát se zámky brání jeho pevné připevnění k podlaze. Žádné šrouby, hřebíky nebo lepidlo! Povlak by měl být plovoucí, a proto je důležité, aby nechat mezeru 10-15 mm obvodu místnosti.
 • Laminátová podlaha není vhodná pro mokré prostory. Tento materiál se nebojí vody, takže není vhodný pro koupelny. Tam jsou některé voděodolné modely, které jsou optimální pro předsíni a kuchyni. Aby se zabránilo pronikání vlhkosti do přes klouby, zámky ošetřena speciálním tmelem (ClickGuard, ClickProtect, Homax Click Titan a další).
 • Instalace probíhá pouze na speciální substrát. To zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci podlahy (viz. Jak zvukové izolace v bytě). Pro ochranu proti páře a vlhkosti doporučuje substrátu stohu pod tenkou vrstvou polyethylenového filmu 200 mikronů (viz. Článek o výběru a kterým se substrátem).

Pokládání laminátu vyžaduje speciální podmínky pro kvalitní báze ve srovnání s jinými podlahovými krytinami. Základem jsou následující:

Zvážit základnu tréninkový každého zvlášť:

Nová betonová podlaha, laminátová podlaha může být stanovena až po zaschnutí, 30 dní poté, co ho naplňuje.

Hladké betonové mazaniny - spolehlivý základ pro laminát

Změníte-li povlak na hotovém potěru, zajistit jejich integritu. Malé boule a trhliny je třeba vyplnit samonivelační podlahové stěrky. U velkých lézí je novou kravatu.

Na betonové podlaze mokré nebo polosuchého potěru je nutné položit parotěsnou zábranu vrstvu polyethylenu. Spoje zajištěné páskou a přesahem s přesahem na stěně. Pro suchou potěr, tato vrstva nemusí být, neboť je již k dispozici.

Je-li základna vyrobeny z desek, zajistit jejich plochost a dobré ukotvení protokoly. Chcete-li to provést, je třeba dále posílit jejich šrouby, si o tom přečíst v tomto článku, jak se zbavit se vrzající dřevěnou podlahu. V případě, že problém je špatně položená, nebo shnilé trámy, budete muset znovu perestilat podlahu.

Pokud máte hrubou penzí, může být opraven hoblování nebo pískování. Na podlahu, měla by existovat žádné nesrovnalosti a vyčnívající hřebíky. Poškozená deska vyměněna.

K dispozici je také populární způsob - srovnejte dřeva podlahy pomocí tloušťky dýhy převyšující 6 mm. Mezi listy ponechat dilatační spáry 5 mm. dva tenké překližky vrstva stack lépe kompenzovat než jednu tlustou jeden. Po položení první vrstvy, nepravidelnosti zůstávají v oblasti spojů překližky, které jsou posunuty o druhé vrstvy. Přečtěte si více o tom v článku o kterým se laminátové překližky. Můžete použít i jiné deskové materiály pro vyrovnání (OSB, dřevotříska, dřevovláknitých desek), ale překližka - nejlepší volbou pro cenu a kvalitu.

Ujistěte se, že vzít v úvahu tloušťku překližky podkladu a laminátu, nebo po instalaci může dojít otevřením dveří problému. To je důvod, proč na opravy bytů montáž interiérových dveří jsou vyrobeny vydržet.

Jako základ pro, kterým se laminátové podlahy mohou být vyrobeny z keramických dlaždic. Proto v případě, že pokládka dlažeb byla provedena na technologii, můžete ho opustit. V tomto případě není vyžadována parotěsná vrstva, pouze stačí použít substrát.

Materiály, nástroje a

Před zahájením instalace, připravit nástroje a hardware materiály.

 1. Nástroje pro značení tužka, čtverec, krejčovským metrem.
 2. Kladivo těžkých dokovací zámky. Používat je potřeba pouze přes vrstvu, aby nedošlo k poškození zámků. Držák pro stlačení laminátu
 3. S cílem usnadnit úlohu, můžete si koupit speciální sadu, která obsahuje klíny k vytvoření jednotné mezery kolem obvodu držáku pro snadné umístění v poslední řadě a šablony, aby se zabránilo poškození zámků při poklepání kladivem.
 4. Puzzle nebo pily na kov s malými zuby, aby nedošlo k odchodu třísky. Pro řezání v úhlu v diagonálním způsobu stohování může být nutné Pokosový doraz.
 5. Nezapomeňte na potřebnou sadu materiálů: soklové lišty, rohy pro podlahové lišty, práh zdvih trubky.

Existuje několik způsobů, jak připojit laminovaných desek:

 • lepení;
 • lock připojení «Klikněte»;
 • «Zámek» připojení zámku.

Pro lepení panelů s pero a drážku systému, podobném systému konvenční montáž parket. Lepidlo se nanáší na okrajích, a oba panely jsou sestaveny těsně k sobě. Toto provedení je zvolen pro oblasti s vysokým zatížením, kdy je třeba k získání pevné spojení a ochranu před vlhkostí. Takový způsob se používá zřídka z důvodu složitosti, neschopnost demontovat kryt a křehkost.

Nejpopulárnější způsob připojení je pomocí zámků Cvak. Jejich připevnění dochází také jazyk do drážky, ale v úhlu 30 °. Po snížení panel je bezpečně zajištěn. Jedná se o moderní typ upevnění a kvalitní, spoje jsou téměř neviditelné.

Upevnění zámky Click and Lock

může dojít k poškození zámků Zámky náročnější na kvalitu povrchu a nešikovný instalace. Tento typ připojení je složitější rozebírat a shromáždit potřebné ukotvených panelů s kladivem, tak to je často nazýván „shock lock“.

Typicky, laminátová podlaha je položena ve směru světla, ale můžete jej umístit kolmo, a dokonce i diagonálně.

Různé metody mohou být položeny jako laminát nezávisle

Také existuje několik systémů pro instalaci:

 • Classic - nejúspornější. Pokládání laminátu se spustí z okna směrem ke světlu. Výřez po číslo se používá ke spuštění nové, v případě, že jsou větší než 30 cm. Při takovém uspořádání odpadu je nižší než 5% materiálu.

 • Brick (šachy) - připomínající zdiva. Každá nová série začíná s posunem polovinu panelu. S touto metodou potahování se dosáhne maximální pevnost, ale zvýší rychlost na 15%. Zvláště zarážející cihla, kterým se na laminátu dívá se zkoseným na koncích.
 • Úhlopříčka - druh klasického stylu, ale v úhlu 45 stupňů. Takže to vytváří nejkrásnější výsledky, zejména efektivně vypadá, je-li v místnosti roh dveří. Odpad by byla přibližně o 15%, a je-li v místnosti je dlouhý a úzký, pak ještě více.

  Nezávisle na zvoleném režimu, je třeba nainstalovat nový řádek s posunem end zámky na spojení se stala silnější. Alespoň se to kompenzovat o 20 centimetrů ve srovnání s předchozí série.

  Pokyny pro úpravu laminát

  Před uvedením do provozu, důkladně vyčistit a vysát podlahu. První vrstva položena plastová fólie, je pak ořezán. Řádky jsou připojeny k sobě navzájem s páskou, které mají být poskytnuty těsný a ani rozptylovat. Je vhodné, aby ztlumit celou podlahu jednou vrhu tak, aby nedošlo k úniku nečistoty na něm, a to v procesu podle potřeby.

  Doporučujeme vám seznámit se s prací některé jemnosti, jak správně položit laminátu s rukama ve videu:

  Položit první řádek by měl být vložen mezi panelem a stěnou klíny na celé délce tak, aby byla zajištěna rovnoměrná mezera. Všimněte si mezery kolem potrubí. Majitelé dřevěných dveří známém vlivu rozšíření dřeva v důsledku střídání ročních období, často přestávají být uzavřena, nebo naopak zmenší. Laminát také změnit velikost v závislosti na vlhkosti.

  Panely jsou vloženy do sebe navzájem v úhlu, těsných spojů a na podzim. Pokud je to nutné, nezapomeňte promazyvat hermetických zámky. Zpočátku, připevněte boční zámky, a potom spojit s číslem.

  Další série naskládaných laminátu posunuty o 20 centimetrů na polovinu délky panelu.

  To je nejlepší začít, kterým se za roh, kde se potrubí a chladič. Aby bylo možné přesně nakreslit řez trubice, vrtat otvory o větším průměru a provést řez na úrovni trubky. Další panely jsou jednoduše vloženy známým způsobem do předchozí řady, a kolem trubky je uzavřen pomocí plastových mezery tahy.

  Mezery v potrubí jsou vyrobeny s použitím tahů

  Dokončit číslo posledního panelu se musí vejít pod velikosti, menší vůle.

  Zabezpečit poslední řádek, je třeba podélně řezat panel ze stěny. Typicky, stěny v bytech nejsou stejné, takže měření vzdálenosti na začátku a na konci, se ukázalo, že nemá dnu drážky. To je obzvláště důležité sledovat pomocí tohoto úzkého dřevěné podlahové lišty. Standardní sokl krytí mezery až do 2 cm. Upevňovací řadě dochází stejným způsobem, ale pro zjednodušení dokování lze použít speciální ve tvaru písmene Z držák.

  Dochází k závěru, krok bude montáž plastových výlisků. Nejlevnější podstavec upevnit na stěnu pomocí hmoždinek a dražších mají speciální úchyty, které jsou přišroubovány ke zdi, a dali na podstavci. Nejpraktičtější, aby se sokly s kabelovým kanálem, který si můžete schovat ty extra dráty.

  Dokonce i když se stele podlaha v několika místnostech, mezi nimi je nutné provést pohyb kloub, který je skrytý prahů.

  Návod, jak správně položené laminátu na video:

  Pak můžete okamžitě použít zcela nové podlahy. Pokud používáte lepení, počkejte, až zcela vyschnout. Buďte opatrní při používání, laminát lze snadno získat žetony před padajícími těžkými předměty. Švy - nejvíce zranitelné místo, které se snadno dostanete na štěpky a panel vzduyutsya v kontaktu s vlhkostí.

  Tvorba, kterým se laminátové podlahy, je třeba se naučit, jak správně pečovat o ně, aby delší provoz podlahy. Lpění na jednoduchých tipů na péči o je laminát uvedené v tomto oddílu, budete schopni udržet vynikající výhled na pohlaví na dlouhou dobu.

  • Odstranění prachu a nečistot z laminátu tak často, jak je to možné. Čím více máte rádi úklid svého domu, bude delší laminátové podlahy zachovat původní vzhled. vyčistit nebo mírně vlhký hadřík měkké vlákno používat vysavač. Péče o podlahy se speciálními prostředky
  • Je nutné použít speciální přípravky pro péči o laminátové, jako například: Chistyla, Loba nebo Laminatclear. Přicházejí v podobě gelu nebo spreje. Pravidelné používání speciálních prostředků na péči laminátu, podporuje tvorbu tenké vrstvě na povrchu, který chrání podlahu před vlhkostí a prevenci tvorby skvrn v důsledku rozlitých kapalin.
  • Laminát je chráněna před vodou, zatímco zachovává integritu horní vrstvy. Jakmile se na povrchu podlahy se poškrábat nebo jinak poškodit, že okamžitě začne absorbovat vlhkost a rozpad, takže se předešlo zneužití mokré čištění s velkým množstvím vody. Také se nedoporučuje pro čištění laminátu s použitím detergentu čistší. Odstraňování škrábanců s voskem
  • Neklesají na laminátových podlah těžkými předměty s ostrými hranami. Nechoďte na laminátu v botách s ostrými podpatky. Je-li poškození podlahy a škrábanců okamžitě pokusit o jejich odstranění se speciálním voskem nebo tmelem.
  • Po kontaktu s laminátovou tuku nebo krému na boty, v žádném případě není odstranění nečistot pomocí drátěného kartáče. Je lepší jít do obchodu a koupit si nástroj pro odstranění skvrn.

  Takže instalace správné kladení laminátu dostanete levnou, krásný a trvanlivý povlak, který s náležitou péčí, vás potěší po mnoho let!

  Klady a zápory korkové podlahy. Pokládání laminátu korek na podlahu s rukama. Instrukce s fotografiemi.

  To může být položen na teplém plovoucí podlahy, a zda je to škodlivé? Mohu použít k vytápění bez radiátorů? Technologie správné skládání, volba substrátu.

  Jak položit linoleum na podlaze a aby odpovídala velikosti místnosti a lepidlo. Technologie studený svary a vybavení procesu podezdívky.

  RemBoo »Montáž a oprava podlahy v bytě“ Jak položit laminátu na podlaze s rukama

  Díky za článek! Budeme se svým manželem na sebe ležel)

  takové informace je užitečná i spetsialistam.tem .kto nedosáhla vysokou úroveň a je vysoce specializovaná na stroitelstve.statya ponravilas.dumayu bych mohl napsat takové předměty, jako mám hodně zkušeností v dekoraci a stavebnictví

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 82 = 87