Jak udělat dům z papíru vlastníma rukama

Jak udělat dům z papíru vlastníma rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak udělat dům z papíru?

Není žádným tajemstvím, že oblíbené hračky pro děti může být velice nečekané věci, které ti nejsou vůbec. Zejména děti milují pohrát s řemesly, které si vytvořili svýma rukama nebo s mámou a tátou. Nápady pro takové společné práce hodně a pro každý vkus. Ve skutečnosti, mnoho dětí sen vlastnit dům - i malé. No, váš úkol - pomoci realizovat sen o oblíbené dítě. Takže vám ukážeme, jak postavit dům z papíru.

Jak vyrobit srub z papíru?

Nabízíme vám provést jednoduchý dům z papíru v podobě ruského srub-log. A postavit ji budeme podobným způsobem. Chcete-li pracovat, budete potřebovat:

 • Obyčejný papír na střechu;
 • hedvábný papír tenký pro výrobu protokolů;
 • nůžky;
 • lepidlo;
 • tužky nebo značkovače.

Takže, dům z papíru:

 1. První řez hedvábný papír identické obdélníky.
 2. Poté, na každém okraji tenkou vrstvou lepidla a vyhrnout tužku tenkou trubici. Tak jsme získali protokol papíru.
 3. Když se připravit dostatečné množství materiálu, „budování“ pro papír řemesla z domova, můžete vybírat z chaty. Za prvé, dát dva protokoly proti sobě, a pak na nich nastavit několik polen kolmo. Upevňovací konstrukce lepidlo.
 4. Podobně sbírat srub do požadované výšky.
 5. Je-li hack je suchá, je možné, aby se okna. Nebo nakrájejte úhledně kancelářský nůž nebo pastu z papíru.
 6. Z čtvrtky vystřihnout střechu, jeho okraj by měl mírně vyčnívat přes základní lóže. Také snížit koncové části střechy v podobě šipek, které jsou připojeny na střechu.
 7. Obkleyte střecha barvy nebo barvy papíru.
 8. Zbývá jen k dekoraci domů kryty kol, střešní hřeben.

Jak vyrobit dům papíru - střih a slepování

Druhé provedení bytové diy papíru na základě vytvoření diagnostického listu papíru, jeho řezání a lepení. Tyto výrobky vypadají velmi věrohodně a ráda děti. Takže je potřeba vytvořit papír dům:

 • A3 archy papíru;
 • nůžky;
 • linka;
 • tužka;
 • lepidlo;
 • tužky.
 1. Vytváření řemesel by se mělo začít s přípravou skenování papíru doma. Určit velikost budoucího domu a začít kreslit na papír grafu tužkou a pravítkem. Některé jednoduché provedení zametat níže. Všimněte si, že ve schématu existuje ventily pro spojování dům a dno lodi.

  A je to! Vidíte, jak snadné a zábavné postavit dům z takového běžného materiálu, jako je papír. V případě, že dítě je touha, což vede k domu můžete ozdobit potrubí na střeše, plot, dokonce i balkon. No, pokud máte chuť skončí, společné úsilí, můžete vytvořit celou ulici, farmu nebo malé město.

  Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

  Jak vyrobit domu papírovou panenky?

  Jak udělat dům z papíru, může to být zajímavé pro všechny milovníky umění. Nejvíce snadno použitelný a dostupný materiál lze nazvat papíru. Dokonce i velmi malé děti projevují velký zájem o šustění listí. Jsou schopny vypořádat se s nimi po dlouhou dobu a s velkým nadšením.

  Starší děti také rády hrají s papírem - již mohou být učil několik jednoduchých kroků, které vám pomohou dát list pro trojrozměrné součásti. Ale většina dětí, jako jsou nejen postavit dům z papíru vlastníma rukama, ale k tomu, aby pod vedením máma nebo táta.

  Jak vybrat nástroje a materiály?

  Před provedením dům z papíru, rozhodnou pracovat materiály a nástroje. Budou záviset na tom, co váš úkol. Například v případě, že dítě je požádán, aby se řemesla ve škole, budete muset navrhnout, s přihlédnutím k požadavkům na učitele. Pokud jste právě rozhodnete strávit večer s pěknou zábavu, můžete se chovat k tomu nejlepšímu z jeho vlastní představivosti.

  Chcete-li vytvořit krásný dům z papíru, budete určitě potřebovat hodně jejích listů - mohou být tenké nebo silné, barvené nebo normální. Pokud jste uložili na kousky a kousky barevného papíru řemesel z minulosti, nijak nespěchají s vyhodit. Užitečné a plechy nebo podpisy alb, kousky tapet.

  Musíte být velká nebo malá kancelář nůž - používat to pohodlnější než nůžkami.

  Připravte si dostatek bodů k výzdobě řemesla budoucnosti. Oblek a korálky, a krajky a bavlny, stejně jako kvaš či akvarel, pastelky.

  K výrobě atraktivní, krásný prostorový dům může být v jakémkoliv vhodném povrchu pro toto: tabulky, okenní parapet s dostatečnou šířkou, nebo jednoduše na podlahu. Je však třeba mít na paměti, že povrch nesmí být ovlivněny lepidlem nebo poškrábání. V extrémním případě, povrch může být chráněna tím, že její překližky nebo silný pryžového pásu.

  Než se pustíte do navrhování, je nutné, aby projekt. Hotový systém vám pomůže pracovat bez potíží a bez ztráty v tvůrčím procesu.

  Začít pracovat s výrobním výkresu.

  Pokud je plánováno archy vaší stávající papírové malého a velkého domu, detaily na obrázcích jsou prováděny na různých listech. Pak je třeba s nimi pracovat samostatně, pre-cut podél celého obrysu. Část prvků v tomto místě se provádí ohýbat, se bude vázat dohromady stěny a střechu, která se aplikují na adhesivní vrstvě. Někdy se tyto domy uspořádané podlahu, ale většina - nejsou k dispozici. Bez ní pohodlně vejde do nábytku, nájemníků (kočka, pes, dinosaurů nebo panenky).

  Jak kombinovat prvky papíru?

  Vyznačen na prvky budoucího domu místo pro okna a dveře, a pak nakrájejte s nožem papírnictví. Na dveřích stroncia nepřerušuje, aby bylo pootevřené.

  Pak následují dekoraci. Pokud se na výrobu řemesel vyrobené první lepení, a pak zdobené, všechno bude mnohem obtížnější. Zapojit své dítě ve všech fázích tvořivosti, které jsou mu k dispozici: nakreslit čáru mezi dvěma body, snížit požadované položky, barva stěn.

  Pokud si myslíte o tom, jak zajisté domu realističtější poznámku do menších prvků. Dobrý vzhled střechy, zdobené pod šindele. K tomu je vhodné papír vyjmout vlnovkami dlaždice. Připojte se k windows umělého lišt. U dveří, dal řezané z papíru a malované kočky.

  Pokusit se připojit západku dveří. Za tímto účelem je okraj obdélníku lepenky holí v ostění s drážkou. Dům získají robustnější vzhled.

  Vyjmout všechny řemesel, pokusit se „postavit“ dům. Promazyvat speciálně vyhrazené pro tento ohýbá, tlačí dohromady. vše musí být následně vysušeny. Budova často není dostatečně stabilní. Můžete si vytvořit speciální kartonové stát za to.

  Všechny fáze prací zůstávají stejné: vytvořit miniatury, podrobnosti jsou uvedeny, jsou kresleny a řez, provedený dekor. Poté, vše slepeny a vysuší.

  Neobvyklý vzhled struktury válcového tvaru. Zhotovením skici, bude nutné vypracovat několik dlouhých obdélníků - to vytváří budoucí bytovou výstavbu. Crafts pojení jeden záhyb. Střecha je zvlášť - na papíře, kreslit kruh, na jedné straně, aby se řez na polovinu, pak složit kus ve tvaru kužele. Okraj lze tvarovat. Dokončena střecha je připojena k domu na lepidlo. Pokud si nevíte, jak udělat dům pro panenky, zvolte tuto možnost.

  Protokoly mohou být vyrobeny z jakéhokoliv požadovanou délku a tloušťku. Tedy vytvoření stěny. Můžete si udělat stěnu lumenů nebo lepidlo solidní srubu. Střecha provádět záznam nebo vyhladit.

  Existuje celá řada speciálních materiálů pro dětské řemesla. Pokud nechcete nic vymyšleného navrhl, můžete jednoduše koupit ready-made sadu, který je určen pro skládání origami domy v technice. Práce s připravených schémat pomáhá rozvíjet dětskou prostorové a logické myšlení, duševní procesy zintenzivní a mít radost z tvůrčího procesu.

  Hodnotit tento článek: (1 hlasů, průměrná známka: 5.00 5)

  Jak udělat dům z papírových trubek

  Zde je venkovský dům jsem udělal - nápad přišel, když jsem viděl svého syna v učebnici výtvarných umění, house papír a já se rozhodl udělat podrobný master class

  Papír se zkroutí do zkumavek

  Za prvé, po stranách - a pak ve středu - a pak celá trubka úplně

  Trvá hodně holí - kolik nepovažoval jen dělat je podle potřeby

  Bereme jako základ jsou lepenka a lepicí tyčinky takhle - dvě dlouhá, jako je vyroben - zbylé dva jsou kratší, jsou měřicí řez konce délky žádoucí, a také lepení

  Po sérii 3 dveřích uvažovat - a to i přes okenní otvor 3, který je širší dveře

  Okenní otvory a zavírání dveří par - hrana dveří vložit na bocích - pak trubku tenký, to zkroutit dřevěné špejle, které lze zakoupit v každém oblečením - výška trubky otvoru je odříznut - slepeny přilepený ke dveřím, a nikoli na bubnové do ve skotské podlepené

  Vložit přes okenního otvoru, příliš - uřízl tenkou hadičku a vložte ji do otvoru takhle - jsem použil oboustrannou lepicí pásku - a okna a clona může být provedeno tak, jak chtějí - jsem tady udělal, a v rámci stejného lepidla pásky

  Make střechu takhle - aby byla stanovena trubky nejsou ohnuté pro sílu

  Vyrábíme samolepící okno

  Dělat šindele - I vyrobeny z papírových proužků

  Vložit rohy okna

  Děláme kroky, - trubka lepidlo a samolepící zábal - tři kroky

Leave a Comment

Your email address will not be published.

75 + = 77