Jak udělat dýni na Halloween s rukama

Jak udělat dýni na Halloween s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zlověstný dýně pro Halloween - jak se dělá „Jack Lantern“

Vyrábíme „bludička“, jak vyřezat dýni na Halloween a přeměnit ji na lucernou. Představujeme vám krok za krokem průvodce fotografie třídě a popis každé etapy. Naučte se, jak udělat dýni na Halloween s vlastníma rukama, a nesmí být ponechány bez prstu.

Myslíte si chcete vyzdobit svůj dům neobvyklý a trochu děsivé lamp? V Irsku a Velké Británii dýně na Halloween je přítomen v téměř každé domácnosti! Předpokládá se, že pomáhá chránit dům před zlými duchy a odrazit zlé duchy, které se aktivují v předvečer svátku Všech svatých.

Romantická příroda může snažit, aby si „bludička“ v hlubokých lesích, nebo na hřbitově. Budeme říkat čtenáře, jak udělat dýni na Halloween s rukama ve více pohodlný domov. Použít pro vaše kuchyňského stolu, nezapomeňte se postarat o dobré osvětlení! Zagotovte tyto věci předem:

 • Dva ostré nože - malé i velké
 • Černá popisovač nebo gelové pero
 • Obrázek dýně se zlověstným úsměvem
 • jednu polévkovou lžíci
 • malá Svíčka
 • Falešná hmyz a jiné „ukrasheniya9raquo; - podle chuti
 • Ve skutečnosti, tykev, ze kterých si můžete vystřihnout lampu

Svíčka by neměla být větší než dýně, dáme ji do lampy, když je práce dokončena. Další zagotovte misku nebo talíř, v nichž bude možné umístit maso dýně a semena.

Řez dýně vlastníma rukama - 5 snadné kroky

1. etapa. Nyní se dozvíte, jak vyřezat dýni na Halloween. Aby nedošlo k zkazit ovoce, pre-potřeba dát „razmetku9raquo;. S pomocí markeru je zastoupena na oči, nos, ústa šklebící se dýni je.

Využili jsme hotové fotografie, kterou vzal s „Gugl.Kartinok9raquo; na vyžádání „dýně pro Halloween Photo“ si můžete stáhnout jiný obrázek nebo ukázat svou vlastní fantazii.

2. etapa. Cut vrchol dýně. Pro tuto práci budete potřebovat velký nůž. Pokuste se jemně snížit špičku s jedním pohybem. Asi tak jako to dělá maniaka do svého oblíbeného hororu.

Ale pokud nechcete dostat „one-stávka“, pak se nebojte se - jít trhat nešťastné ovoce.

stupeň 3. Skřípání buničiny a semen. Tam nemůže obejít bez jídelní lžíce, kterou jsme prozíravě zásobené před „magického rituálu.“ Dýňová semínka nevyhazujte - mohou být vysušeny a smažit. Jsou užitečné a velmi chutné.

etapa 4. Řezat otvory pro nosu, očí a úst. Je lepší udělat malý nůž - získáte přesnější a méně pravděpodobné, že snížení prsty.

stupeň 5. Léčit dýně lak uvnitř. Skutečnost, že dýně připraveni na Halloween s rukama poměrně rychle vysychá, deformované a dokonce začne plesnivět. Takže pokud chcete, aby „Jack Lantern“ vám dá o něco déle, jeho „vnutrennosti9raquo; To by se mělo zacházet s lakem. Můžete použít pro tyto účely některou lak na vlasy.

Nyní, když jste přišel na to, jak udělat dýni na Halloween s vlastníma rukama, je třeba k dekoraci řemesla. Je čas cítit duch ponuré a zlověstné rekreační přehlídky představivosti. Děláme součástí jsou připraveni vám hodit pár nápadů.

Pokud je vaše město má zásobu vtipů, pak ji navštívit - opravdový Klondike! Zde si můžete koupit „chervivye9raquo; prsty, modely chlupatý pavouky a mrtvý hmyz a jiné „milye9raquo; věci. Pokud by vložili dýně, bude to vypadat mnohem více pikantní! Stále je možné vykreslit pár na povrchu lampy „krovavyh9raquo; skvrny.

Neochota utrácet peníze, nebo v jejich blízkosti se nachází vyhrazený obchod? V tomto případě je třeba „pozhertvovat9raquo; staré rozbité panenky. Rozebírat hračku do samostatných kotcích, nohou a hlavy, a pak se v chaotickém způsobem, připojí je k hotové lucerny dýně.

Zaručujeme, že tento šperk, který lze vystřihnout na Halloween, budou vypadat opravdu zlověstně, a to zejména ve tmě.

A samozřejmě, nezapomeňte dát svíčku uvnitř svítidla. Blikající světla promítaného na stěnách tajemné siluety, pomáhají vytvořit ponurou atmosféru v místnosti.

Proč se stalo symbolem oslav dýně

Podle irského staré legendy, to všechno začalo jako kovář Jack se setkal Satana. Stejně jako mnoho Irů, hrdina naší historie s oblibou pít. Proto navrhl, že ďábel má pár skleniček na místní hospodě. Jak se dalo očekávat, princ lží a všechny druhy neřestí takový návrh nalezeny žádné námitky.

Jack byl trochu lakomý, aby nabídl Satan promění mince platit za nápoje mohl falešné peníze. Ďábel souhlasil a proměnil mincí, který kovář okamžitě dal si ji do kapsy. A tato kapsa už ležel stříbrný kříž, takže Prince of Darkness byl chycen.

Nicméně, Satan byl schopný přesvědčit Jacka, aby ho nechal jít výměnou za slib, že nebude škodit kováře, a nikoli tvrdit, svou duši.

Když hříšník Jack zemřel, jeho duše nesměla ani v nebi, ani v pekle. Ďábel dal jen Smith sbohem navždy zářící žhavý z pekla. Jack dal uhlí v lucerně, kterou s dýní. Od té doby, duch strašení světla bývalého kováře osvětluje cestu domů vyrobené lampy, a nemůže najít klid.

Takhle? Doporučujeme, aby svými přáteli!

Přihlásit se k odběru

VSE-TALISMANY.RU © 2017. Kopírování obsahu je povoleno při zadání hypertextového odkazu na zdroj.

Amulety mohou chránit svého majitele. Runové amuletů a způsoby jejich přípravy

Jak udělat dýni na Halloween. Dělá krásné lucerny na dovolenou

Halloween - živý a zábavný festival, který k nám přišel z anglosaských zemích a přišel na chuť děti i dospělé.

Každoročně se dne 31. října konalo průvody, karnevaly, focení, školní světla a firemních večírků v Halloween stylu v mnoha evropských městech, v Severní a Jižní Americe, Mexiku, Japonsku a Číně, stejně jako v Rusku.

tradice slaví různé národní barvy, obřady, mše, scenérie, ale i hlavní atribut večera - svítící dýně - zůstává stejná rozpoznatelný charakter, a milost všem účastníkům oslav.

Z historie Halloween je známý pro legendu, která je základem tzv „dýně“ tradice.

Podle ní Ir jménem Jack byl odmítnut vyššími silami a poslal putovat do věčnosti, osvětluje svůj způsob lucerna dýně. Od té doby se vyřezávané dýně bludička symbolizuje a vytváří neobvyklý doprovod magie a mystiky.

Existuje mnoho různých způsobů carvingové dýně, a teď to je umění, které je „neamerické“ Zní to jako dýně umění (umění dýně) a společným názvem - „carvingové“.

Ale nejjednodušší a jednoduchý dýně může snížit i dítě s dospělou učitele. Tento hack krásně ozdobit dovolenou a společná práce přinese spoustu radosti jeho umělci.

Přípravná fáze: je to nezbytné pro výrobu lampy a jak vybrat a zpracovat dýně

K dispozici je široká škála profesionálních nástrojů pro carving.

Ale tak, aby lucernu z dýně na vlastní pěst, jako doma, budete muset zásobit na:

 • obyčejný kuchyňský nůž, a administrativní,
 • svíčku nebo baterku,
 • lžíce,
 • fixem,
 • alkohol,
 • a bavlny nebo houba.

By měly věnovat pozornost výběru dýně: velký komplex bude vypadat dobrý obraz, ale poprvé vhodnější, aby střední velikosti dýně.

dýně barva může být cokoliv: jasný a světle oranžová, žlutá, bílá.

Postup pro výrobu dýně na Halloween:

 1. Před vytvořením „mistrovské dílo“ by měl být dobře promývá ovoce, suché a odmastí alkoholem a bavlny.
 2. Dále pečlivě cut „klobouku“ a lžíce dužina je odstraněn. Čím více budete vyčistit dýni a tenčí bude stěny, tím déle zůstane slavnostní lucerna.
 3. Potom vystřihnout správný vzor. Ale dříve, než lepší dát markery kontury.

Vzor nebo obrázek je nakreslen na tykev, a pak opatrně vystřihnout tenkou kuchyně nebo kanceláře nůž. Máte-li trochu talent malíře - právě malovat, příklady posmotrivaya. V opačném případě - použití šablon.

Je lepší snížit dýni v předstihu, že ona důkladně vysušit 12 hodin bude stačit.

Vzhledem k tomu, podsvícení lze použít malá svíčka nebo kapesní svítilna. Jako volitelné příslušenství - zabalit Vánoce věnec LED sklenice, nebo jednoduše položit věnec na dýně.

Doporučená prorazit kryt na několika místech s šídlem teplu ze svíček nejsou smažit dýni.

Fantasy umělci řezbářství neomezená. Tradiční okupace se stala uměleckou formu. Cut nejobyčejnější dýně není příliš obtížné, ale dovolená na dovolenou a překvapit, radost a inspirovat!

Jednoduché masky - klasické řešení

Nejzákladnější vzor na dýně - maska ​​nebo smajlík, i když i zde existuje mnoho způsobů, jak udržet originalitu.

Po dokončení všech etap přípravy budoucnosti „Jack Lantern“, měli byste zvážit, jak to bude vypadat jako maska. To může být vtipný a zábavný, nebo opravdu udeřit strach a hrůzu do jejich monstrózní úsměvem.

Na konci tohoto materiálu, nabízíme vám několik ready-made šablony pro návrh na dýně, které lze otevřít v nové záložce prohlížeče a stahování. Dokončil kreslení je třeba vytisknout, aby škrty na okrajích po vzoru dobře lehl na nerovném povrchu a zajistěte jej s „lepící pásky“ na dýně.

Pokud se říznete do detailů šablony, výrobu šablony, správnou cestu, můžete jednoduše snížit kolem značky. Případně můžete nechat stažený obraz, jak je, a prorazit obrysy ostrým šídlo nebo jiný nástroj.

Ale mnohem zajímavější propojit jejich tvůrčí myšlení a vytvořit jedinečný a nenapodobitelný „tvář“. Zkuste pocherkat na papíře nebo nabídnout pokreativit své dítě.

Často, takže masky, použijte geometrické vzory.

Nosu a očí tváře mohou mít trojúhelníkový tvar, a úsměv - formu cik-cak. Složitost tohoto vzoru je řezací rohy.

Aby nedošlo k zkazit práci, by měl být pečlivě propíchnuta tenkou kůrou s nožem a pak se malé řezy.

Není třeba se obrátit na nůž, snížit úhel, lepší odstranit nástroj z dýně a propíchnutí kůže nového směru jízdy.

Chcete-li více dobra a roztomilý dýně masku prostě zbavit ostrých hran, přidáním hladké linie. Grin snadno stát úsměv, pokud úhledný náměstí „zuby“ budou sníženy místo trojúhelníkových „zuby“.

Oči mohou být kulaté, za použití jako nástroj pro hladký průchod čar trochu nůž nebo nůž (lze nalézt v zásobování umění obchodech).

Kromě děsivé masky humanoid vzhled velmi zajímavé vyřezávané tváře zvířat a fantasy stvoření, jako mystické kočka Behemoth nebo Pokemon.

Pokemon, aniž by jejich ostré uši bude k nepoznání, takže si můžete vyzkoušet a vystřihnout další dvě velká dýně „ucho“. To „lokátory“ jsou dobře udržovány a nebyly spadl během rušných festivalů a sobot all „zlo“ dělat ve štěrbině dýně a upevnit pomocí párátka „uši“.

Ne vždy dýně je prostě „Jack Lantern“. Barevné vzhled a vyřezávané masky bez světla, v případě, že dílo je dokonáno nenápadně a rafinovaně.

Samozřejmě, může to dobře zdobí dýně festival ve dne i v noci mnohem více efektní vypadají všechny stejně „ohnivé hlavu“ zatěžkávací reflexní lesklý povrch.

Volba jasně oranžové dýně, můžete udělat velký masku. Podívejte se velkolepé postavy na dýně, dýně odlišný od hlavního barvě karoserie, a dokonce i ve stínu. Například, s cílem získat více bílé zuby, je třeba vyčistit vrchní vrstvu kůže a pak se štěrbinami každý zub zvlášť. Velmi dobrá vykonávat podobnou práci jemné a pikantní thajské nože.

Nevyžaduje podsvícení práci vykonanou v následujícím způsobem řezbářské práce. V tomto případě je tělo dýně nelze načíst. Dost kvalita obrazu pracovat pomocí ostrého nástroje, řezání pouze horní vrstvy kůry.

Požadovaný efekt se dosahuje tím, že mění přítlačnou sílu a hloubku řezů.

Vzhledem k tomu, víčko není odříznut, ocas dýně může napodobit nos ošklivé staré čarodějnici.

Samozřejmě, že stojí sám v dýně hlavě bude vypadat nudné, i když je provedena s velkým talentem. Mnohem zajímavější podívat se světla složení.

Velké a malé dýně, stanovené v různých výškách, zdobené větve a listí na podzim, dekorovat jakýkoli vnitřní nebo fotografickou zónu na den Všech svatých. Zajímavý nápad dát dýni na vysokých regálech na květiny nebo ovoce.

Můžete vytvořit kompozici několika dýní na typu „one to one“. V těchto pracích, nejprve vystřihnout velkou dýni „darebáka hlavu,“ a pak dát trochu smajlíky v „darebáka“ štěrbina čelisti. Zapojení část prostředku pomocí párátka nebo tyčí na pohovku.

Halloween - noc před svátek Všech svatých, tentokrát stírá hranice mezi pozemským světem a světem vyšších sil. V souladu s tím, vánoční atmosféra se odráží v dílech mistrů řezbářských dýně.

Tu a roztomilý duchové, nebo osamělý, jako Carlson nebo ve veselé společnosti.

A ošklivé, zděšení a děsivé, netopýři, sovy, pavouci a další zvířata s mystické síly.

A kde se uniknout tento svátek bez čarodějnicemi, jejich kouzelných lektvarů, černé kočky a ohnivého draka?

Pozoruhodně vypadat složení ve tvaru dýně čarodějnice domů. Kapesní nůž řez okna, dveře, používat prvky hotelu řez dokončen podkroví, verandy dveří. Světlo v oknech jakoby připomíná všechny fanoušky Halloween, že nespí mnoho tajemných tvorů v noci.

Je třeba zdůraznit, že se v důsledku dovednost lze řezat na dýně pro Halloween sofistikované magic scéně s kouzelnými motivy, bohaté detaily. Některé z nich budou uvedeny níže.

Bezhlavý jezdec ... Scary! Strašné! Ale vypadá hezky Tímto způsobem je řez v hlavním symbolem Halloween!

Jeden z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších filmů o kouzelníky, mágy, čaroději a školy průvodců -. „Harry Potter“ Proč nevyužít myšlenky z tohoto filmu pro zdobení dýní?

Tradičně často používají motivy nebo postavy z komiksu či knihy. Fabulous a tajemná postava je Spider-Man. Také, na snímku pod určitou vstup Gehenna. Možná to fatální jeskyně Mordoru od oblíbené knihy JRR Tolkiena.

Fanoušci jabloní gadgets může Halloween lucerna dýně se znakem vašeho oblíbeného iPhone.

A motivy smrti a podsvětí slyšet v gotické dílo, které najde své obdivovatele.

No, samozřejmě připomínkou Halloween se slaví na lucerny Jacka ve tvaru dýně obrazy, nápisy a jiné slavnostní a symbolismu.

Často při vytváření originálních děl dýně s využitím barvení technologie.

Jednotlivé prvky prostředku může být nastavena z použití obvyklých barviva nebo inkousty velikonočních vajec.

A můžete čerpat společné vzory nebo kvaš část obrázku.

Varování! Lehkomyslné mrtvice mohou být snadno odstraněna s alkoholem a bavlny.

Dýně z papíru - jednoduché a originální!

Pokud řezbářství technologie se zdá být příliš složitý a náročný, a ozdobit na dovolenou opravdu chtít, ideální možností by bylo vytvořit papírový dýni vyrobena z papírová hmota.

Aby byla papíru dýně s rukama nad hlavou je třeba:

 • Papír (s výhodou barva)
 • balónek
 • Lepidlo kancelářské,
 • závit
 • fixem,
 • Papírnictví nůž,
 • LED svítilna.

Musíte si vybrat papír na malé kousky, potom nafouknout bublinu a vložit jej do několika vrstev papíru. Nejsvrchnější vrstva se nevyplatí příliš rozmazání lepidla.

Připravte se na papírové koule visely nitě a nechá zaschnout po dobu 10-12 hodin. Jakmile je papír suchý dýně, můžete prorazit míč dovnitř, aby se malý řez a opatrně ji odstraňte.

Pokud máte čas, můžete vytvarovat z hlíny základu pro složitější tvar. Pak máte šanci, aby se nejen baterku, skutečné umělecké dílo.

Kreslit tvář na dýňové papír lze také použít pero nebo značku, pak střih tenký kancelářský nůž nebo malé nůžky na nehty výsledný obraz.

Umístěním uvnitř LED svítilna, můžete dosáhnout velké podobnosti s tímto papírem rekvizity Jack lucernu.

V žádném případě nemůže být uveden do takové svíčky lampy, papír je vysoce hořlavý a může se stát neplánované «ohňová show». Jak bylo popsáno výše, je lepší použít LED string.

Papírové dýně pozoruhodné alternativní Crafts z tohoto plodu.

Je téměř bez tíže, snadno připevnit ke stropu. Potěší stran hostům bonbóny nebo malé překvapení, umístěné do dýně z papírová hmota.

Navzdory tomu, že Halloween k nám přišel z USA, to je široce slaven v naší zemi. To poskytuje jedinečnou příležitost ukázat, představivost, rozpoutat tvořivost a jen mít skvělý čas s blízkými přáteli.

Pokud si nevyberete vhodný obrázek pro strany, doporučujeme vám podívat se na našich materiálů. Řekneme vám, jak vytvořit obraz kočka pohádkových čarodějnic.

Můžete se podívat na video, jak dát make-up krásný upír, nebo se dozvědět, jak si vybrat oblek pro elegantní upíra.

Otevřít v nové talenty a nevěřím, že pověra!

Jak udělat dýni na dýně, pokud ne? Videa, fotky, uživatelská příručka?

Dýně - to je taková lampa monstrum.

Z toho, co můžeme udělat dýně, dýně, pokud tomu tak není?

Dýně na Halloween mohou být vyrobeny z nejrůznějších materiálů. Máme tuto slavnost na stole byl dýně-pochodeň, a kolem ní pomeranče, který byl malované černým fixem zlověstný úšklebek. Dýně může být rovněž vyrobena z oranžového papíru:

Dýně na Halloween může být spojeno:

Udělejte si dýně a mohou být vyrobeny z plsti:

A můžete usnadnit - nafouknout normální míč oranžové barvy a malovat ji černým fixem:

Si můžete objednat dort ve tvaru dýně:

Dýně s rukama v papírová hmota:

Dokonce tkanina může udělat roztomilý tykovku. Pokyny zde.

Podzimu. , , Halloween. , , co dělat bludička dýni, pokud ne?

Podle tradice, na Halloween, který se koná v noci, v předvečer Všech svatých, aby dýňová světla. Tyto zářící dýně zdobit dům a dvůr. Podle legendy - světla zaplašit zlé duchy, které pocházejí z jejich hrobů v noci.

Co víme o této svítilny Jack? Potřebujeme hořící svíčku a zářící tvář strašlivou - horší než - tím lépe, a čím víc zlé duchy, strach a ne přijít do vašeho domu.

Dýně není, a lampa je třeba udělat.

Navrhuji, aby se bankám (Obyčejné sklo nebo cín, jakékoli velikosti) a vyměnit dýně.

Bank může být pokryta žlutou barvou, zabalit žlutou stuhou nebo bílé obvazy (bude vypadat jako mumie), k tomu hrozné tváře, uvnitř plechovky, aby svíčky a zdobí těchto světel jeho pokoj, a když se připojit k nim lano, pak pěkné viset ven na dvůr mezi stromy.

Co dělat pokud jste hosting večírek v noci z Halloween a naléhavě potřebuje vytvořit slavnostní atmosféru?

Můžete nahradit dýně se žlutými balónky - nafukovat balónky, což je černý fix čerpat oči a ústa hrozné, postávat hořících žárovek na světlo.

Video. Master class. Jako společné závitu (nebo lano), aby lampu.

Takový velký kulatý světle žluto-červené barvy, a to nejen může nahradit dýni na Halloween, ale také krásně osvětlit svůj pokoj po dovolenou.

V případě, že dýně není, ale opravdu chcete uspořádat dovolenou a učinit povinnou přítomnost dýně, můžete z různých materiálů na dosah ruky.

Dýně - atributy dovolenou Halloween.

Je to legrační, nebo rozzlobení, šťastné nebo smutné tváře dýně na dovolenou.

Například, dýně můžete udělat z jílu polymeru a bude symbolizovat Halloween. K dispozici je tak legrační obličeje s dýní a master class nižší dýní z jílu polymeru s rukama:

Dále polymerní jíl může být provedeno dýně obrazy improvizovaných prostředky, např., Balóny:

Dýně může být reprezentován jako zářící se svíčkou sklenicích nebo lahvích:

Udělej si sklenici, master class:

Dýně může být také nejen z papíru nebo improvizoval, a jedlé: suchar, burizony, tmel, dýně závin:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

51 − = 45