Jak udělat krásné řemeslo s vlastními rukama

Jak udělat krásné řemeslo s vlastními rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Krásné domácí doma vyrobené doma. Vyzdobíme život: přívěšky, panely, polštáře, rukavice a mnoho dalšího

Je hezké zdobit dům, zahradu nebo dokonce i oblečení originálním způsobem.

Další módní bylo dát neobvyklé ručně vyrobené články.

Prostory internetu jsou plné nových myšlenek, jejichž realizace nevyžaduje velké množství peněz a času.

Všechny řemesla jsou jednoduché a mohou se stát předmětem daru.

Snadná řemesla. Dekorace interiéru

Jednou za sezónu chci aktualizovat interiér domu. Za tímto účelem lidé mění tapety na stěnách, kupují záclony a závěsy, koberce na posteli a pohovky. Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout požadovaného cíle, je přidat do situace zkroucení. Změňte pozorovací úhel a proveďte nové akcenty.

Například, šedá nevýrazná zeď, aby bylo jasnější - visí barevné barevné přívěsky.

Přívěsky jsou vyrobeny v indickém stylu. Obrázky slonů jsou řezány z husté lepenky. Na něm jsou pastvinové kresby. Domácí doma vyrobená doma je velmi jednoduchá - připravené slony jsou nalepeny na jutovou nit a zavěšeny na zeď. Texturní výkresy slonových figurínek lze změnit na libovolné další barvy, které odpovídají zvolenému interiéru.

Chcete-li aktualizovat interiér, stačí zavěsit nové obrázky. To je další nejjednodušší způsob, jak zlepšit náladu. Panel může být vytvořen vlastními rukama.

Chcete-li vytvořit obrázek, potřebujete následující materiály: dva rámy, pokryté látkou, barvy, kartáč, hrstka tlačítek různých barev a velikostí, lepidlo.

1. Rámy jsou natřeny bílou barvou;

2. Po vysušení vrstvy bílé barvy se na panel vytahuje strom. Je žádoucí, aby začátečníci - umělci kresliti obrysy stromu tužkou a pak je kresli štětcem s černým pigmentem;

3. Ve třetí fázi jsou na strom připájeny imaginární listy a květy knoflíků. Doporučuje se nelepit lepidlo, protože tlačítko, které je slabě nastaveno na hmotu lepidla, nakonec odpadne;

4. V poslední fázi můžete zcela svobodně přivést svou fantazii a udělat 4 jednoduché řemesla sami pro všechny roční období a za jakékoli nálady.

No a jak to děláte bez stylového polštáře na gauči nebo v autě. Takový textilní zázrak může být hrdě představen příbuznému příbuzným nebo blízkým přítelem. Tento dárek je jistě oceněn.

Vyrobit krásné rozkládací řemesla s rukama potřebovat: syntetická výplň, 2 doprovodné látky (doporučeno zvolit americkou bavlnu), cítil, různé barvy, mince, pera v černé barvě, tlačítko dřevěná ve tvaru srdce závit v tónu, jehly, nůžky, šicí stroj s funkce vyšívání (nebo funkce odšroubování, pokud je možné odpojit horní dopravník pro podávání látky).

1. Odřízněte kusy látky na polštář, ale nešroubujte dohromady, protože nejdříve musíte vytvořit vzorek ve stylu patchwork na přední straně budoucího produktu;

2. Z plsti vystřihněte tvar stromu, listy, sovy a vlaštovky;

3. Výsledný strom je nalepen na tkaninu. V extrémních případech je můžete šit do tkaniny, ale linka bude samozřejmě viditelná pouhým okem;

4. Letáky jsou také přilepeny k tkaninové základně a pro zvýšení uměleckého efektu - linka je položena na střed se závitem v nesprávném tónu;

5. Šicí stroj provádí kroucené větve. Používají se vyšívací funkce stroje, u nichž je horní dopravník odpojen a tkanina není napájena. V této fázi se doporučuje vyšívat větvičky, protože později ušité mince a postava sovy narušují volné otáčení látky pod nohou šicího stroje;

6. Sova a lastovička jsou šitá. Doporučuje se vyšívat nohy ptáků ručně;

7. Text nápisu na stromu může být vyroben z jednoduchého černého plstěného pera. Po umytí v pračce nápis nezmizí;

8. Nápis na polštáři s textem přání se provádí na šicím stroji. Nápis se nejprve aplikuje na tkaninu pomocí tučného tuku. V případě nejistoty ve svých silách lze požadovaný nápis aplikovat s plstěným perem tmavě modré barvy;

9. Stopa z chyby Ladybird je šitá ručně. Hotový hmyz může být šitý, pokud je v obchodě mezi knoflíky jeden;

10. V poslední fázi jsou mince našité do výkresu a polštář může být sešit a naplněn syntetickou výplní.

Snadné řemeslo s vlastními rukama připravené. Jedná se o velmi jednoduchý způsob šití polštáře, který může amatér vykonávat. Složitost je možná pouze ve fázi vyšívací konstrukce, ale pro nováčky je úkol řešen nahrazením strojového stehu plstěným perem.

Krásné ručně vyráběné předměty. Nový život starého oblečení

Zvyk házet staré opotřebované oblečení lze snadno vyměnit. Některé věci můžete dát druhý život. Ze starého trička dostane šátek nebo šaty pro malé děvče. Ze staré jídelny ubrus - ubrousky nebo kapesníky.

Zde a tak od opotřebovaných ponožek je možné šit krátké trendové rukavice. Pata a špice, jak je znázorněno na obrázku, jsou odříznuty. Okraje s jedním okrajem na špatné straně jsou zpracovány. To může být šité ručně, ale vždy s pleteným stehem (tedy šikmo), takže tkanina neztratí své vlastnosti protahování.

Příslušenství je pak zdobeno textilním srdcem. Pro srdce se doporučuje zvolit látku, která lehce mizí na okrajích plátků. Zvláště když je řez diagonální. Nejlépe - tenké plstěné nebo dokonce saténové, ale s tavenými hranami se svíčkou. Výsledné rukavice se snadno umývají v pračce ve stanoveném jemném režimu. Hlavní věc, nikdo nikdy nebude mít na mysli - to, co byli v minulém životě.

Nudné tričko se může změnit na ženské svůdné tričko. Je to aktuální v letní sezóně nebo na dovolené na pláži v zahraničí. Učinit takovou krásnou věc s vlastními rukama není nikde jednodušší. Nejprve se na boky vytvoří hluboké řezy. Hrany jsou opracovány na šicím stroji. A na zádech, nejlépe tužka nebo omyvatelné plstěné pero, je kreslen tvar srdce s téměř horizontálními proužky. Pásky, jako na obrázku, jsou vyříznuty. Okraje jsou obrobeny, ale bez lemu, s jakýmkoli převlečným stehem pro tenkou látku. Pokud se okraje tkaniny na tričku nerozpadnou, hrany nelze zpracovat.

Domácí zboží doma. Způsoby ukládání ozdob

Na světě není žádná žena, která nemá šperky. Učinit se krásným a atraktivním je téměř tradicí. A samozřejmě, od výskytu prvního prstence v domě, vzniká otázka místa jejího uložení. Čím více dekorace - tím častěji se tato otázka objevuje na povrchu každodenních starostí.

Taková samoobslužná krabička s vlastními rukama není těžké dělat doma. Minimální čas. Minimální finanční náklady.

Jako krabici můžete použít libovolný obal z nějaké dříve zakoupené položky. Bude lepší, pokud je magnet vestavěn do krabice pro těsné uzavření. Pokud takový magnet neexistuje, doporučuje se ho ručně vložit. Jako vnitřní náplň se v příjemném odstínu používá bavlněná tkanina.

Tkanina byla předem vyžehlena a lemována uvnitř krabice jako akordeon. Je nutné dosáhnout těsného uchycení všech textilních vrstev tak, aby ozdoby vložené do nich pod tlakem své vlastní hmotnosti nespadaly do tkaniny. V případě potřeby je krabice na ozdoby zdobena barevným papírem. Můžete jej přilepit texturami nebo papírem s motivem orientálního motivu.

Interiér domu může zdobit i organizátora dekorací. Vrcholem místnosti je vinobraní šatna pro drahokamy. To bylo vyrobeno ze starého tácek, který mnoho ještě existují v chalupách a zahradách babiček a dědeček. Duch starověku na dřevěných stěnách může být ponechán, pokrývající stavbu s "bezbarvým dřevěným lakem pro vnitřní práce". Nebo - aktualizujte. Dřevěný nátěr bude třeba pečlivě brousit, natírat lakem a aplikovat ochranný nátěr. Ještě musíte kreslit vnitřní stěnu. Za tímto účelem můžete využít všechno, co je k dispozici. Existuje mnoho možností: malovat jednoduše barvou, karton s exotickým vzorem, textilní design. Na obrázku je v zásobníku vloženo dvojité dno lepenky, na které je bavlněná tkanina napnutá a nalepena na zadní straně.

Pomocí šroubováku nebo kleští se do stěny našroubují háčky. Dávají staré použité cívky z nití. Doporučuje se také lakovací cívky.

Kartonové krabice se vyrábějí ručně doma. Značky na nich - taky. Na obrázku jsou krabice zobrazeny otevřené, ale je lepší je vyrobit s kryty, protože v praxi bude obtížné každou výzdobu prachu z každé dekorace. Prach vyčistit pouze víko na krabici je mnohem praktičtější.

© 2012-2018 "Názory žen". Při kopírování materiálů je nutný odkaz na zdroj!

Šéfredaktor portálu: Ekaterina Danilová

E-mail: [email protected]

Redakce: +7 (965) 405 64 18

Jak udělat krásné jednoduché ruční práce s vlastními rukama - krok za krokem pokyny pro začátečníky + 62 pics

Myšlenka udělat kytici květin z papíru je velmi dobrá. U papírenských řemesel potřebujeme koupit barevný papír, lepenku, markery, papírový nůž, pásky, nůžky a lepidlo PVA.

Nejprve je nutné vytvořit tři políčka pro každou květinu, z nichž dvě musí mít stejnou barvu, měly by mít šest okvětních lístků.

Umístěte jeden kus před vámi, na jehož vrcholu přilepte kruh.

Na hrnečku nejdříve vytvořte otvory pro oči a ústa ve formě emotikonu.

Po lepení hrníčku s květem, namalujte oči černým plstěným perem a ohněte petaly dovnitř.

Dalším krokem je vystřihnout stonku, která je následně připevněna k květině a na druhé straně květu, musíte připojit stejný obrobek.

Také pro kytici je možné vyrobit listy, které mohou být vyrobeny z papíru zelené barvy.

Nejprve je třeba nakreslit ovál a nakrájet ho a potom použít nůžky, aby vznikly řezy.

Aby jednotlivé kusy papírového řemesla se staly jediným celistvím, spojte květiny se stuhou nebo jinou látkou pro výzdobu kytice.

Tato kytice se nikdy uschne a bude skvělý dekorace pro domácnosti.

Jednoduché řemesla z plastových lahví

Nejjednodušší řemesla pro děti patří řemesla z lahví.

Například, láhev může prase prasátko, který by vyžadoval pouze značku, papírnictví nůž, kostky (4 ks), malou láhev lepidla a barevný papír.

Prvním krokem je snížit přímku, šířka, která může být 5 cm, a délka této linie by měla být dostatečně zabalit láhev.

Dále musí tento papír cut uši, a pak připojit polotovaru do lahve s lepidlem.

Marker nakreslit oči a na víku lahve čerpat nozdry. S pomocí papírnictví nožem vyříznout otvor pro mince.

Pokud jde o prase nohy je třeba přiložit kostky s lepidlem.

 • Tento hack rozvíjí fantazii dítěte, stejně jako užitečné v každodenním životě.

  Řemesla může být použit jako stín na lampu, nebo jednoduše zavěsit jako dekorace.

  Míč z nití je velmi snadné vyrobit to bude vyžadovat barevné nitě, plesu, transparentní lepidlo.

  Za prvé, musíme k nafouknutí balónku a kravatu špičku, takže vzduch nevychází ven.

  Pak nafouknutý míč musíte zabalit nit, a pak se na povrchu kuličky, naneste lepidlo a čekat, když vyschne.

 • Nyní se musíme oddělit míč ze závitu na to jen probodne ji s jehlou, a vše je připraveno k zaseknout.

  Jako jednoduchý řemesel s rukama, můžete gnome. Pro řemesel nemusí přímo borová šiška, světle zbarvený jíl, kusy látky, lepidla a štětcem.

  V první řadě je třeba dítě vrátit míč z kusu hlíny, a pak se na míč, štětcem udělat vybrání pro nosu, očí a úst.

  Dále musíte zvolit barvu jílu pro oči a ústa a připojí je k postupu, který provedl drážky.

  V další fázi našeho řemesla, musí být připojen k horní části hrboly dostat hlavu.

  Pak dítě musí vystřihnout trojúhelník tkaniny a přilepit ji do stran, na konci by měl dostat kužel. Cone bude hrát roli klobouků pro náš charakter.

 • Na konci je třeba, aby rukavice z textilie a připojit je na kužel pomocí plastelíny a náš trpaslík kuželů hotových.

  Jako jednoduchý řemesel pro mateřské školy je ideální karta papír. Že děti byly schopny provést takový jednoduchý řemesla, které budou potřebovat tužku, pravítko, barevný papír, nůžky a lepidlo.

  Chcete-li začít s dětmi by měly nakreslit čtverec o rozměrech 20 o 20 centimetrů.

  Poté byla výsledná čtverec rozdělí na 4 stejné části s tužkou a pravítkem na konci bude 4 čtvercový 5 o 5 cm.

  Druhým krokem je rozdělit v pravém horním rohu a dolní levý kvadrant takovým způsobem, aby bylo dosaženo trojúhelníky, to znamená, že je třeba udělat tlustou čáru na diagonále od horního rohu do pravého dolního rohu.

  Trojúhelníky s vnějším nepotřebujeme a může být přeškrtnuta.

  Pak budete muset vystřihnout tvar papíru není uvedena Crossed trojúhelníky.

  Horní trojúhelník je třeba snížit. Pokud se to udělá správně, papír se ve tvaru diamantu, ke kterému přilepené dva trojúhelníky.

  Dalším krokem musí být přidán do všech trojúhelníků ve dvou časech, a pak střídavě položí na sebe na špičce diamantu. By měl dostat kapsu, která je kladen na špičce stránkami knihy.

  Záložky originální děti mohou být poučeni, aby vystřižené z barevného papíru některé aplikace.

  skupina

  Krásné řemesla s rukama

  2. Neurážejte skupiny správců. (Bath)

  3. Neinzerujte skupinu (zákaz)

  4. Chcete-li milovat tuto skupinu.

  S pozdravem podání. Poloha: Moskva, Rusko

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =