Jak udělat krásný záložku

Jak udělat krásný záložku

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Děláme spolu s dětmi záložky pro knihy vyrobené z papíru s rukama

Spor, který vyhraje - klasické papírové knihy nebo e připomíná příběh z filmu „Moskva slzám nevěří“: jedním z protagonistů tvrdil, že velmi brzy tam nebude nic, ale v televizi - no divadla nebo kina. Život ukázal, že se mýlil. Totéž s knihou.

Ano, někdo je výhodnější v elektronické podobě. Nicméně, „tištěná verze“ - mimo soutěž. Co je bohatství a rozmanitost nabídky knihkupectví! Jak vědět, kde hledat, zkoumat obsah regálů a pultů! A jestli je to kniha - prostředky potřebné pro něj a na kartě.

Trocha historie

Jakmile se lidé naučili, jak vytvořit knihu nebo něco, co vypadalo jako kniha, přišli s záložky. Například staří Egypťané slavili požadovaných kusů papyrus svitky.

Později v rukopisných folia (první pergamenu a pak papír), TOO Je potřeba nějakým způsobem upozornit na stránky,, ne obracející objemný svazek „az“ při hledání některých „oblíbených míst“.

Drahé Stránky elementární musel dbát na to, že nejsou opotřebované. Později v knize začal vložit hedvábné stuhy.

Tato technika se používá dodnes, avšak pouze v drahých, klasické edice. Pro všechny ostatní, musíme záložku.

nicméně papíru jsou nejčastější. Hlavní věc, která se dá dělat s rukama, zaměstnávat i malé děti. Co může dělat záložky pro knihy?

Tvorba papírových záložek vlastníma rukama - to je pravděpodobně jedním z nejjednodušších způsobů, jak učit syny a dcery něco šťourat.

Ten kluk bude rozvíjet motoriku rukou, cítit chuť kreativity, a co je nejdůležitější - velmi rychle vidět výsledky.

Není žádným tajemstvím, že malé děti mohou jen těžko mít trpělivost pracovat na některých řemesel ve dnech nebo týdnech, a kreativní záložky pro knihy mohou být vyrobeny v jednom večeru.

V procesu tvorby tvořily schopností manipulace s nástrojů a materiálů, které jsou určitě hodit v budoucnu. To je to, co budete muset připravit, aby mohli začít:

 • papír (bílé a barevné)
 • lepenka;
 • linka;
 • nůžky;
 • tužky a značky;
 • lepicí tyčinky.

Původní výkon zařízení

Můžete si vytvořit záložku v podobě obvyklé dlouhý pruh papíru, a to je možné ukázat, představivost, pak vy i děti budou mnohem zajímavější pracovat. Chcete-li začít, vyberte techniku ​​tvorby záložek. Fit následující možnosti:

 • nášivka,
 • scrapbooking;
 • origami;
 • tkaní;
 • quilling.

Jste zváni na nejkrásnější a romantické oslavě? Existuje mnoho názorů na to, jak dát originální a levný dárek pro svatby.

Nočník dítě, jak je popsáno v Komárovský - 10 doporučení a něco málo o fyziologii.

S technikou aplikace, mnohé z nich jsou obeznámeni s, to je snadné a dokonce doshkolyatam k dispozici. Mohou být také věřil snížit prvky „dekor“ barevného papíru, obrysy, z nichž základním nátěrem dospělí - ovoce, hračky, zvířátka.

Přičemž za základ se pás papíru (příkladné parametry: 20-25 cm na délku a na šířku 6-8).

Prvky „dekorace“ je přilepen k podkladu pomocí lepidla a kartáče. Podívejte se na fotky zajímavých záložky pro knihy, ručně vyrobený papír:

Scrapbooking způsobem připomínajícím výkonu aplikace, ale liší se od něj „obsahu“. Smyslem této metody je uložit do paměti nějaké drobnosti z minulosti, což může vést k příjemné asociace a vzpomínky.

To může být fragment z dětských kreseb, výstřižky z novin, ručně psaný text, fotografie. Vybrané prvky je třeba složit ve formě původního složení a pasty tabů bázi.

Způsob Origami je obvykle vyřezávaných žádná čísla, položky. Záložek, ale také pracovat, pokud nejsou příliš objemné. Některé zábavné číslo může být, například, k dokončení kartu proužek.

Podívejte se na video o výrobu papírových záložek pro knihy s rukama v umění origami:

Pokud se naučíte se svými dětmi způsob, jak tkát to bude moci dělat velmi krásné a trvanlivé originální záložku, protože papír je složen jim několikrát. Výhodná vazba barevných pruhů tří centimetrů (Jsou složeny získat šířku 0,5 cm) délky pásů - libovolný, přibližně čtyřicet centimetrů.

Pokud máte menší formát papíru, aby lepení. Jen proto, aby ležel-Platting potřebovat pět z těchto pásků. Ať jsou různé barvy.

Udělat záložky-cop na knihy, tkaní schématu:

quilling techniky - to je „akrobacii“, činnost pro rodiče a děti starší. A tak, i jiní, není pochyb o tom, bude velmi zajímavé.

Jejich šířka - od jednoho do patnácti milimetrů, délka libovolná (v závislosti na prvku, který jste vytvořili).

Výborná bude vypadat kartu ve tvaru květu: Páčka musí být provedeno z drátu navinutého a pokryté své zelené pruh papíru a lístků - červený nebo žlutý papír, kroucení je ve formě úzkých spirál. Taková maličkost - perfektní dárek. Lze jej použít pro svůj zamýšlený účel (v knize), a dát do vázy.

Zde naleznete praktické rady týkající se výběru polštáře pro těhotné ženy - což je lepší, druh, velikost a tvar.

Jak mohu získat peníze do domu? Jak se zbavit pohody? Veškeré podrobnosti čtěte zde.

Neobvyklé a krásné myšlenky: jak je učinit

Originalita může být dosaženo již tvarem. Ne nutně, že to byl dlouhý pás papíru. Vyberte možnosti: to může být trojúhelník, kapsa, který se snadno „nasadit“ na pravé straně knihy (záložku můžete vytvořit z běžné poštovní schránky nebo lepidla z listu papíru).

Master class, jak vytvořit záložku koutek pro knihy s rukama ven papírových technikou origami:

Toto číslo může mít jakýkoliv tvar, pokud to bylo vhodné použít jako záložku. Zde je několik příkladů.

Záložka-palm. Dát barevné čtvrtky nebo tenkého kartonu ruční dítě, stopové obrysy rukou. Nakreslit jí něco vtipného (jako legrační obličeje) a střih. Pak se proužek papíru a přilepte ho na zadní části její ruce řezu. Záložka připraven. A věřte mi, že cena není to, že během několika let ji najdete v jedné ze svých knih, a pamatovat si to málo, co byl váš syn nebo dcera, jaké byly drobné prsty.

můžete udělat Záložka ve tvaru tužky, použijte papír různých barev a tvoří jeden ze svých konců, trojúhelníkový jako podtochennaya tužkou. Pokud vaše dítě chce, aby dárky pro své přátele a rodinu, můžete si s sebou sadu „pastelkami“.

Obecně cílené záložky jsou velmi dobré. Pro papež může dělat Karta-knír, lepení na horní straně pásu papíru ve tvaru vousů kreslení la Hercula Poirota.

Pro dědeček - koflík na čaj, se snížila na to zaděláno sáček na niti, který špička spolu s papírovým-tag by při pohledu z knihy.

Dárek pro sestru může být zdobené obrázkem přídi nebo holí skutečné Bambule nití.

Babička, která „Vždycky zapomíná všechno“, co můžete udělat Karta-coil karton, dokončení jí zdání vinutí cívky a jemně na její krásné malé nití.

Mimochodem, pokud chcete navlékat „zkrášlit“ kartu po obvodu (to bude velmi elegantní), Postupujte následovně: kartu matka šitý na okraji šicího stroje (bez závitů, jen prorazil jehlových otvorů), a dítě, pomocí těchto otvorů, je velmi hladký a krásný obmetochnym šev přejdou na všech okrajích.

Dalším důležitým bodem: Karty pro knihy bude vypadat velmi organické jakýsi citát od oblíbených autorů, motivující nápis nebo jejich vlastní touhy člověka, kterému je určeno dárek.

Snažte se dělat společně se svými dětmi nebyli favority na „mrtvá váha“ z domu, stejně jako Gogol Manilow dva roky na 14. straně téže knihy. Dítě musí zajistit jejich funkčnost, vidět, že jeho rodina žije na „den bez knih.“ Pak sám je závislý na čtení.

Na konci sledování videa o tom, jak vytvořit cool záložky pro knihy vyrobené z papíru vlastníma rukama:

Stejně jako článek? Rychlost a sdílet s přáteli na sociálních sítích!

Odebírat novinky na e-mail:

Dejte vědět svým přátelům! Řekněte nám něco o tomto článku se svými přáteli ve své oblíbené sociální sítě pomocí tlačítek pod článkem. Děkuji!

Klikněte pro zrušení odpovědi.

nejpopulárnější

Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah stránek je duševním vlastnictvím autorů. Kopírování materiálů, aniž by byly určeny na zdroj aktivního indexované odkazu zakázáno! 16+

Adresa: Rusko, Moskva, Gagarin Lane, 22/8

7 jednoduchý krok za krokem způsoby, jak o tom, jak krásný záložku pro knihy

Gadgets a elektronická média pomalu vytlačují tištěné knihy, ale čtení je pro mnohé stále oblíbený koníček, a pro některé, je dobrý způsob, jak „zabít“ čas v dopravní frontě či nudnou prací. Uzavření knihy, často zapomínají, kde jste skončili, takže podpora záložek. Ať je to možné, a sám.

 • barevný papír (hlavně bilaterální);
 • one-barevný papír (černá a bílá);
 • Jednoduchý tužka, nůžky, lepidlo, vládce;
 • červená páska (šířka 0,6 cm, délka - 10 cm);
 • Lehčí.

Na barevném papíru čtvereční rascherchivaem 16 centimetrů od 16 centimetrů, nech toho.

square velikost může být větší nebo menší.

Pro vnitřní části záložky je třeba černý čtverec, který bude ¼ část vnějšího náměstí. Pro snazší výpočet doporučujeme vystřihnout čtverec černého papíru 16 centimetrů o 16 centimetrů, a pak ji nakrájíme na 4 stejné části.

Bílý papír řez obdélník o rozměrech 8 cm od 3 cm, střední řezné zuby (akutní či mikrovlnka).

Chcete-li do očí „monstra“ může mít jakoukoli barvu papíru, střih kolem rublu mince, pak řez.

Žáci dělat jakoukoliv barvu, sbírat oči.

 1. Vezměte čtvercový list barevného papíru jakékoliv barvy.
 2. My ji složit diagonálně, pak dlouhý okraj - na polovinu.
 3. Tuck otočí levou a pravou stranu prvního směrem dopředu a potom kolmo dolů.
 4. Na levé straně z těchto částí je třeba zastrčit do poloviny.
 5. Podle stejného principu musí ohnout horní ventilovou desku.
 6. Horní ventil je nutné ohýbat dovnitř.
 7. Pak se ohýbá obě strany vtažené rohy.
 8. Všechny položky musí být nabita a tvoří těsnění s kapsou s diamanty.
 9. Všechny záhyby pečlivě projít linky, takže jsou zřejmé.
 10. Dovnitř blanku dát předem připravený černý čtverec.
 11. Vložte jej do kapsy náměstí.

 • předem sušené listy (zelené nebo na podzim, neměly by být příliš křehký nebo starý);
 • oboustranná páska;
 • průhledného plastu.

Plast je třeba odříznout dva stejné proužky, každý Nevkládejte pásku.

Pak místo na pásku a přilepte listy. Na horní vrstvě je umístěn druhý pás.

Vyčnívající okraje listů musí být očištěna.

Po obvodu záložky lze šít nití tak, že nerozděluje.

 • sponky;
 • lepicí pistole;
 • všechny prvky pro povrchové (peří, knoflíky, korálky, kamínky a tak dále).

Výroba je závislá na letu do vaší fantazii: stačí připojit dekorativní prvky pomocí lepicí pistole na klipu. Nechte lepidlo zaschnout a můžete použít záložku.

 • Háček pro pletení (s výhodou od 3,5 do 2 čísla);
 • příze jakékoliv barvy.
 1. Musíte vytočit 5 vzduchu smyček. Pak je nutné, tvořit kruh, tento první spojovací smyčky provyazyvaem sloupec.
 2. Řada №1: do tří mamutka smyčku, aby se vytvořila novou sérii. Provyazyvaem 15 kolony s sc v okruhu, pak připojením kolony do nejvyšší zdvihací smyčky. Bude to šestnáctý.
 3. Několik №2: rekrutovat tři vzduchové zvedací smyčky, pak se musí plést ve stejném okruhu s nakida sloupci 1, po kterém dva vzduch smyčky, a další chybět. Provyazyvaem sc s 2 sloupcích a 2 okruhem vzduchu a znovu skákání jeden. Opakováním tohoto schématu, končíme sérii. Na konci této série provyazyvaem spojovací tyč v horní smyčce vzduchového výtahu. Výsledkem je, že máme 16 sloupců s 8 KS a oblouky dvou stehů.
 4. Řada №3: do 4 vzduchové smyčky stoupat, kolona se následujícího KS jsme provyazyvaem nový příspěvek s sc, pak - 3 vzduchu smyčka, sloupec se provyazyvaem sc v následujícím sloupci. Podobně jako my před koncem seriálu.
 5. Dokončení sérii tří vzduchových smyček provyazyvaem spojovací tyč na horní smyčky vzduchu. V důsledku toho máme 16 sloupce s sc, 3 oblouky tří vzduchových smyčky 8 a oblouky z jednoho vzduchového okruhu.

Plést krajky z webu:

Krajka z webu do pavouka provyazyvaetsya vzduchu závěsy, asi 53 kusů.

 1. Provyazyvaem polustolbik sc s druhým účtu (háček), vzduchové smyčky (vzduch krajky smyčky).
 2. V příštích 5 oky na provyazyvaem polustolbiku s sc. Takže máme 6 polustolbikov.
 3. První noha: převrátit práce plést stehů 9, pak provyazyvaem druhý vzduchový smyčky z háku spojovacího žebra, stejně jako v ostatních sedmi provyazyvaem spojovací tyčí. Ty by měly dostat spojovací tyče 8
 4. Druhá noha: provyazyvaem sloupec spojující první polustolbik, pak 9 stehy, pak připojením kolony do druhého vzduchu háku smyčky, další 7 sloupce smyčky spojující provyazyvaem. V důsledku toho máme 8 spojovací tyče.
 5. Třetí noha: plést připojení kolony k dalšímu polustolbik, pak budeme muset plést 9 stehů. Ve druhé smyčce z háku provyazyvaem spojovací tyče, spojovací tyče 7 pak musí být 8 jednotek.
 6. Čtvrtá noha: začněte s připojovacím kolony k dalšímu polustolbik. Pokračujeme v práci s devíti vzduch smyčky, pak se plést připojení sloupec na druhý hák vzduchového smyčky a 7 stehů v následujícím cyklu. 8 Ukázalo spojovací tyče. Ve stejném obvodu, ze kterého jsme začali provyazyvat 4 nohy, provyazyvaem spojovací sloupec.

Plést hlavy spider:

Udělat sloupec bez sc v příštích 3 polustolbika. Dále se sloupec 3 je pletená bez nakida z jedné smyčky. Pak provyazyvaem sloupec 5, aniž by nakida první polustolbikov druhé.

Nejprve je třeba se obrátit na pletení a další 4 nohy dělají stejné jako ty 4 je popsáno výše.

Na konci práce potřebné skrýt konce. Chcete-li, je třeba šít nebo lepidlo pavoučí oči. To, že se ukázalo stabilní formu, je nutné, aby nějaký čas, aby ji pod lisem.

 • sulfátový papír (hustota nejméně 270 gramů na 270 čtverečních metrů);
 • zápisníku papír (vrstva 1);
 • různé ozdoby;
 • příze střapce;
 • 1 průchodka;
 • kudrnaté nůžky.

Chcete-li začít, vystřižené ze sulfátového papíru obdélníku o rozměrech 6 cm o 17 cm, to je základem pro záložku. Papír pro scrapbooking oříznutý pruh 5 cm o 16 cm. Uložit menší obdélník na základně, to může být zajištěny lepidlem nebo šít na psacím stroji. Pak pomocí adhezivní kompozice a ozdoby skládat.

 1. Cut příze malý otrezochki (čím více, tím větší bude náš načechraný kartáč).
 2. Vlákna je třeba složit, pak přeložit na polovinu.
 3. Přes vzniklým otvorem ve středu závitu. Další vlákno je třeba uvázat svazek, uvázat uzel.
 4. Dalším silným uzel na nutnost zapojit se závitem závit.
 5. Pokud špičkách kartáče v drsné, mohou být stříhat nůžkami.
 6. S pomocí děrování v horní části záložky dělá díru, vložíme do průchodky a upevnit naši kartáč.

na obsah ^

 • Každá příze (alespoň tři barvy);
 • Háček pro pletení (1,5 až 2 mm).
 1. Za ocas hada musíte vytočit 50 stehů. Každá série začne 8-10 sloupců, aniž by sc. Zbývající provyazyvaem sloup s sc.
 2. Za druhé série jsme se příze jiné barvy a bez nakida provyazyvaem sloupec a třetí řádek provyazyvaem třetím sloupci barvy s sc.
 3. Chcete-li mít čtvrtý řádek barvy příze, stejně jako první a on provyazyvaem stejným způsobem.
 1. Pro něj bude potřebovat dvě barvy příze jednotlivých barev, ale různé odstíny. Spodní část bude lehčí, horní - tmavší. Musíte vytočit 8 stehy (z jasného příze) a plést počet sloupců s sc. Stejný řetěz je třeba uvázat pod.
 2. To „turn“, aby byl naším ovál je pletený ze 2 sloupce. Provyazyvaem polovina oválné, zvýšení spodní část.
 3. Z tmavé příze provyazyvaem sloupci 4 řady sc, čímž se zvyšuje horní části.
 4. Vlasy, úsměv, oči a jazyk vyšívat nití.
 5. Tablety z blistru nebo plastu (kartonu), dělat oči.
 6. V horní části těla je nutné šít vlákno aby se vytvořila tenká krk.
 7. Šijeme hlava a had připravený.

na obsah ^

 • příze (2 odstíny zelená, bílá, modrá);
 • Háčku.
 1. Take modrá příze a typ 5 stehů připojením v kruhu.
 2. Provyazyvaem ring deset sloupců bez nakida bílou nití.
 3. Potom se kolona bez nakida provyazyvaem všechny bílé příze. Pak každý z druhého sloupce se musí plést na 2 sloupcích, aniž by sc.
 4. Pro výrobu plátků muset vytočit 8 stehy.
 5. Rekrutují z smyček provyazyvaem kolon sc, pak 3, bez sc.
 6. Podobným způsobem jako v provyazyvaem zbývající stoupání (počet závisí na sloupcích, aniž by sc v předcházejícím řádku).
 7. Všechny lístky kolem okraje, který je třeba svázat sloupec, aniž by sc závitem v tónu. A další série - má jinou barvu.
 8. Pro sepals z rubové strany květiny na kruhu plátky 12 se plete bez kolon nakida příze zeleně.
 9. Každý další řádek provyazyvaem přeskočit 4-5 barů, dokud existuje.
 10. Nit není odříznut, a z něho získávat potřebný počet vzduchových smyček stopku (délka záložky na přibližně 20 až 25 cm). Pak se váže páky, aniž by sc, opouštět několik smyček před samotným květu. Ustřihneme.
 11. Plést list libovolného tvaru a velikosti, nit neláme a váže svůj sloupek, aniž by sc páčky od místa, kde jste skončili a sepals. Příze se pak odříznut, v kališní lístek hrotu kůže.
 12. Volitelně můžete svázat tmavě zelenou nití stopku, takže pruhy.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Ischias - velmi bolestivé v lumbosakrální.

Každý průměrná rodina stráví téměř polovinu svého.

Sněhové vločky a hvězdy obalů - zastaralé.

Chcete-li obnovit své domovské interiéru nutně provádět změny.

Křečovitý kontrakce lýtkových svalů v průběhu noci - to je.

Záložky pro knihy s jejich vlastních rukou: srdce. Origami, scrapbooking, děti styl, copánky - spousta domácích záložek (foto)

Chcete-li si na stránku, kde jste přestal číst svou oblíbenou knihu - dnes masterclass v ruce. Pokud děti byly často požádáni, aby své záložky pro knihy - tento článek bude užitečné. Mistr řemesla velmi zajímavé a zvláštní zábava. Budou mít trochu času a ušetří rozpočet rodiny od zbytečných cest do obchodu.

Záložky pro knihy s rukama ve tvaru srdce

Tyto záložky pro knihy vyrobené ze starých pohlednic sovětských časech, nebo speciálním dekorativním papírem. Také může být užitečné stránky s krajinou z časopisů a novin.

Materiály a nástroje: staré pohlednice a dekorační papír, lepenka, jednoduchý bílý papír, kancelářské lepidlo, nůžky a tužku.

Pak se list obyčejného bílého papíru. Sklonil se v polovině šikmo.

V rohu složeného letáčku je koncipován ovál, jako na fotce.

Prostřednictvím oválného výřezu listu ve tvaru srdce. Bude šablona pro další práci.

Výsledný srdce je umístěn na kartě a je kroužil s tužkou.

Z lepenky vystřihnout tvaru srdce menší než ten předchozí.

Všechny přijaté položky jsou slepeny. Pokud je to nutné, uprostřed mezi všemi listy nalepenými srdce kartonu držet tvar záložky, vyrobený vlastníma rukama.

Jak vytvořit záložku pro knihu s rukama na gumičce

Tyto záložky budou těžké ztratit. Tajemství všitá gumička, která bude vždy pečlivě komprimovat požadované stránky.

Materiály a nástroje: jednoduchý bílý papír, tenké tkaniny se vzorem (s výhodou bavlna), plsť, nůžky, tužka, guma mytí, jehly, závit, oblečení guma, lepidlo, kartáč se použít lepidlo.

Na bílém papíře čerpány formou jednoduché letní šaty bez rukávů.

Výsledný vzorek se vyřízne a aplikována na tkaninu. Podle vzoru vystřihnout malý poplatek.

Na kus plsti umístěny řezu šatech. Požaduje lepidlem lepit prvního do druhého. Na konci práce se očekává, po určitou dobu, během níž nanesené lepidlo zaschnout. V tomto případě není třeba zvládnout látku podél okraje. Měla by se rozpadat.

Když lepidlo zaschne, přebytečné cítil snížit do tvaru šatů.

Pomocí jehlu a nit je položen ručně okrajové švu. Nosí čistě dekorativní funkci.

Ruka je přijata dásní segment. Oba konce jsou sešity ručně. Místo šev je aplikován na zadní straně záložky pro knihy.

Z plsti je řez obdélníkovou délku segmentu 4 cm a šířku o něco větší šířku dásní. S lepidlem, přilepil se místo spojení dvou konců gumy.

Záložka připraven! Pokud je to žádoucí, jsou konce pružných pásků nelze sešívat. To je dost, aby tip lepení na přebal knihy, a další - na plavidlo. Skrýt bodové lepení a lepší kus obdélníkového plsti.

Záložka na knihy s rukama v umění origami

Sbírat záložky může být několik minut. Nevadilo jí ztrácí, stejně jako nové - jednoduché. A nejlepší ze všech, učit se tento trik dítě - a bude sbírat jej podle potřeby.

Materiály a nástroje: dekorační papír střih obdélníkového tvaru.

obdélníkový papíru ohýbá vodorovně a svisle na dvě poloviny.

Horizontálně skládané Levý a pravý úhel otočení jsou ohnuty směrem nahoru, jak je znázorněno.

Kotouče papíru až do jakési obálky.

Čtyři horní roh vedle záložky, sepjal ruce ohnuté dovnitř.

Neobvyklé a jednoduché pokládání papíru připraven!

Záložky pro knihy s rukama v scrapbooking techniky

Záložky v tomto oboru, jako romantické a překvapující. Rozhodně může dát jako dárek. Budou nutné použít, pokud rodina alespoň někdo čte knihy nebo časopisy.

Materiály a nástroje: dekorační papír, karton, nůžky, lepidlo, luky, děrovačka.

Z ozdobné předměty z papíru vystřižené obdélníkový tvar budoucí favority.

Pravý okraj obdélníku může být provedeno pro různé zvlněné, umožňující textury.

Pod základových karet je řez a lepené lepenku. To bude trvat mnoho let používání udržet těsný formulář.

Punch v horní části záložky je díra. Skrze něho dal na pásce řemesla a upíná na přídi.

Záložka z papíru s rukama nad hlavou, můžete ozdobit dekorativní květina, napůl korálky, flitry.

Záložka vyrobené v tomto stylu, jak je uvedeno níže, můžete naučit člověka, např. Ona vyhrazena podstatu několika britských občanů. Mimochodem, tlačítka na ruční článku jsou slepeny spíše než šitá. To je důležitý moment.

Jak vyrobit dětských oblíbené papíru vlastníma rukama

All Share toto téma jsou vyrobeny výhradně z lepenky. Jen on je schopen žít déle než jiné materiály přicházející do styku s dětmi.

Materiály a nástroje: barvené nebo dekorativní karton, lepidlo, psací potřeby, nůžky, tužka, guma a praní.

Tento hack je pro romantické dívky.

montážní technika je jednoduchá. Z lepenky vystřižené dvě formy srdce: malé rozměry a trochu víc. Menší srdce je přilepená na víc. Je však důležité použít lepidlo pouze na horní části kulatosti řemesel. V opačném případě bude karta svorka není list papíru. Po vysušení se lepidlo může být použit řemesla.

Tento hack bude bavit dětem pokaždé, když kniha je otevřen.

Podstatou práce je jednoduchá. Z vrstvy barevné lepenky řezu obdélníkový tvar. Jsou sestaveny v tužkou dlouhými nosy a kmenů. Nůžky přes nosem a kmeny jsou řezány. Karty jsou přilepeny hračky oči a rohy. Druhá vrstva ze stejného obdélníkového lepenky lepidla musí být nutně jen níže jako substrátu.

Tato karta je - opravdová nálada Enhancer. Vždycky naplnit šálek čaje, že je na čase dát si drink, čtení objemu Dostojevského sady pro čtení ve škole.

Papíru vystřihnout tvar hrníčky. Z lepenky vystřihnout kopie. Oni jsou přilepeny k sobě lepidlem. Ale v horní části předem vložena lanových řemesel. Na druhé špičce je připevněn kus papíru přeložit na polovinu. To symbolizuje čajového sáčku, prý hodil do šálku. Skvělý nápad!

Myšlenka záložky je v dětském karikatury asi Carlson. Děti budou příjemné a zábavné ji vidět pokaždé.

Vyrobené řemesla z papíru vlastníma rukama z bílého kartonu. Vypracován karikatura podobnost obsazení se širokým úsměvem a zvedl rukojeti. Usmívat proříznout. To je pro něj nějakým způsobem a udržuje úchytku na listu.

Tkané poutko pro knihy vyrobené z papíru vlastníma rukama

Nejtěžší, aby záložku z papíru s rukama v technice Ručně tkané. Nejjednodušší - splétání copánky.

Materiály a nástroje: barevný papír, oboustranná lepicí páska, nůžky, pravítko, děrování, snížit žádném lana nebo pásky.

Papírové pásky jsou řezané 1,5 cm široký dvou barevných provedeních.

Proužky jsou přijímána v množství 3 kusy. Oni se lepí páskou, jak je znázorněno.

Na vrcholu všech vodorovných pásů přilepeny jeden horizontální.

Tkaní proces začíná ihned. Konstrukce rozvíjí svou jedinečnou úhlu směrem nahoru. Na pravé straně na levé straně je ohnutý bílý pruh.

Next, zrcadlo - na straně druhé.

Sklonil střídavě všichni ostatní proužky: na pravé straně, pak - na levé straně. Copánek pomalu a jistě je lemovaný.

Na konci příspěvku zůstane copánky konce. Jsou stříhat nůžkami. Spodní lišty Záložka přilepené oboustrannou lepicí páskou.

Punch v horní části karty otevírání je hotovo. Poté, co se vloží do špičky lana nebo pásky. Svázaný uzel nebo luk.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =