Jak udělat levné opravy v apartmánu

Jak udělat levné opravy v apartmánu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

V bytě provádíme opravy levně

Oprava v bytě je nutná nejen k nahrazení zastaralého obložení nového, ale také k vytvoření lepšího pohodlí pro bydlení. Nové návrhy a kvalitní opravy mohou vést k jakékoli depresi, ale ne vždy existují spousty finančních prostředků na opravu. Zvažte, jak udělat levné opravy v bytě.

Plánujeme odhadované náklady

Získání potřebných materiálů a nástrojů pro práci je hlavní položkou výdajů. Za účelem zahájení zadávání zakázek je nutné, aby byl plán opravy již vypracován. Je důležité, abyste měli hrubou představu o finančních nákladech potřebných k dokončení opravy, protože rozpočet by měl stačit pro všechny fáze práce.

Po výpočtu vašeho rozpočtu se ujistěte, že máte dostatek peněz na nákup všech potřebných materiálů, nájemného nebo nákupních nástrojů, jakož i prvků inženýrské komunikace. Není-li tato položka správně vypočtena, peníze se mohou ukončit, když je oprava stále neúplná.

Při přípravě plánu oprav je nutné uvést postupnost přípravy prostor, přepracování, dokončení atd. Přesně dodržujte svůj plán, na základě kterého a odhad bude vypracován. Odhad udává celou řadu činností vyžadovaných pro každý pokoj, stejně jako počet materiálů, zařízení a nástrojů. Doporučujeme přidat 25% plánovaných výpočtů za nepředvídané výdaje po výpočtech, což pomůže chránit tento proces před vyššími situacemi, například z cenového skoku.

Nákup materiálů a nástrojů nezapomeňte navštívit několik obchodů, abyste mohli porovnat ceny a zvolit nejlepší možnost, mít zájem o dostupnost akcií, které mohou ušetřit rozpočet.

Pár opravy společně

Existují dva způsoby, jak provést levné opravy: celý proces je zcela realizován sami, nebo pouze sami, a pro hlavní zaměstnání zvete odborníky. Výhoda první metody v ceně, jak dělat všechno sami, je levnější než s pomocí profesionálů. Ale v tomto případě musíte mít nějaké zkušenosti a dovednosti ve stavebních pracích. Například pokud se plánuje dokončit stěny s texturou omítkou, pak tato technologie není pro začátečníka snadná a opravy chyb neodpouštějí.

Co mohou všichni dělat nezávisle? Bez pomoci odborníků je možné demontovat potrubí, odstranit staré dokončovací a jiné povlaky, odstranit zásuvky a spínače, odstranit police a tak dále. Chcete-li však provést zásadní opravy, které vyžadují profesionální přístup, můžete pozvat specialisty.

Projekt renovace bytu

Hlavní způsoby, jak ušetřit na opravách

Zeptat se, jak provádět levné opravy v bytě, mnozí věří, že můžete ušetřit pouze na služby odborníků a materiálů. Ve skutečnosti jsou však tajemství opravdu levné, mnohem větší.

 1. Spusťte opravy v "mrtvém" období - v zimě. V této době je možné najmout kvalifikované pracovníky, kteří mají v zimě málo objednávek, za nižší cenu než v létě. Sleva někdy může dosáhnout až 40%! Ale také je třeba vzít v úvahu skutečnost, že zimní klimatické podmínky jsou nepříznivé pro stavbu a opravy, a proto většina lidí organizuje opravy v létě.
 2. Můžete si uložit, pokud místo importovaných materiálů zvolíte méně kvalitní, ale levnější domácí protějšky. Dovážené materiály ne vždy splňují očekávání, ale jsou mnohem dražší než materiály naší výroby.
 3. Většina nákladů na opravy je obsazena materiály. Pokud namísto vinylu tapety, aby se papír, který může být nyní méně krásné, můžete ušetřit na dokončení zdí, někdy dokonce 2-3 krát. Místo stropu hypokartonu nebo zavěšeného stropu můžete použít speciální barvu, která vás bude stát mnohem levnější. Samozřejmě, v případech, kdy je nutné vyrovnat strop, je lepší zachránit a vytvořit strop ze sádrokartonu.
 4. Někdy profesionální služby jsou dražší než materiály, s nimiž pracují, takže výběr týmů opravit Zobrazit několik vět a ne ve spěchu chytit při prvních dostupných odborníků.
 5. Chcete-li provádět levné opravy v kuchyni, můžete použít tapety ze skleněného vlákna nebo vinylové tapety, je nejlepší je vložit do stropu, a oblast kuchyňské zástěry ozdobit keramickými dlaždicemi. Chcete-li ušetřit ještě více, můžete dlaždice vyměnit za plastové panely s dlaždicovým vzorem, pracovní plochu lze vložit samolepicí fólií.
 6. Pokud v koupelně nejsou žádné peníze na drahé dlaždice, můžete v této místnosti dokončit stěny s akrylovým nátěrem nebo omyvatelnou vinylovou tapetou. Také velmi esteticky vzhled a stěny plastové panely pro koupelnu, která pro všechno ostatní a jsou levné.

Vlastnosti levné opravy stěn

Levná oprava v bytě - to neznamená špatnou kvalitu oprav. Aktualizace levnějších stěn je snadnější v chodbě, protože neexistují žádné instalatérské a inženýrské systémy. Pro nerovné stěny jsou vyžadovány tmel a základový nátěr, takže můžete skrýt všechny deprese a nesrovnalosti.

Stylnější výzdobou pro chodbu mohou být tapety z papíru nebo vinylové tapety, které mohou být zdobeny kontrastními vložkami nebo jiným dekorem. Nemusíte ani koupit značkové tapetové lepidlo, protože je možné ho připravovat nezávisle na škrobové a pšeničné mouce. Takový lepidlo by měly být uvařené a používejte pouze doporučené, pokud si nejste jisti správností přípravy lepidla, jinak tapety může spadnout a musí jej opravit znovu.

Pro opravu v pronajatém bytě není potřeba vynaložit velký rozpočet, takže ideální volbou pro obnovu zdí v takovém bytu je malba. Takové stěny budou čisté a čisté až do pohybu. Pokud jsou stěny dobře připravené, které jsou opatřené základním nátěrem, pak pomocí postřikovače a vodní nebo akrylové barvy můžete vytvořit ideální povrch stěny. Pro koupelnu a kuchyň v pronajatém bytě můžete použít olejovou nebo smaltovanou barvu, kterou lze také namalovat a baterie, pokud je to nutné.

Pro levnou opravu ve vlastním bytě můžete vidět i na stěnových panelech, které jsou plastové, dřevěné a korkové. Někdy kvalitní plastové stěnové panely tak úspěšně napodobují různé drahé materiály (přírodní dřevo, mramor atd.), Které obyčejní pronajímatelé na první pohled nepoznají mezi stěnami a drahými úpravami. Kromě toho plasty vydrží až do doby, kdy budete moci provést "opravu evropské kvality".

Je to nejlevnější opravit podlahu, ale je-li potřeba vyměnit opotřebovaný potah, můžete použít linoleum. Jedná se o jeden z nejlevnějších a nejpraktičtějších podlahových krytin, ale také drahé kolegy: linoleum s teplým podkladem nebo přírodní linoleum. Ale linoleum v tradiční verzi je levná.

Odstranit podlahy tohoto typu je velmi jednoduché, a pokud existuje touha izolovat linoleum, pak můžete položit rohož na vrcholu.

Dokonce i levné linoleum má spoustu výhod: může být použito v jakémkoli druhu prostor, je nenáročné v péči, odolné proti opotřebení, lehce položitelné a čisté. A pokud nakonec ztratí svůj vzhled, pak pár vědí, že může být osvěženo olejem nebo akrylovým nátěrem. Ale to je jen tehdy, když pro novou podlahovou krytinu neexistují absolutně žádné peníze a chtěl bych opravit. PVC dlaždice je také dobrá alternativa k linoleu, je odolná vůči vlhkosti, vypadá dobře a je levná.

Příprava podlahy pro Marmolenum se téměř nikdy nevyžaduje (v 90% případů). V koupelně budete muset použít dlaždici, protože marmoleum zde není vhodné. Skutečnost, že koupelna má obvykle malou kvadraturu, je povzbudivá, takže dlažba tady bude trvat dost. Pro koupelnu jako podlahovou úpravu je možné aplikovat laminátovou desku, která je hygroskopickým materiálem, který nevyžaduje předběžnou úpravu povrchu.

Oprava stěn

Pokud je nutné provádět opravy levně, není ani nutné přemýšlet o zavěšeném nebo protáhlém stropu. Pro levnější strop lepší alternativy než žádná barva, stačí vybrat speciální barvu pro stropy. Vzhledem k tomu, že někdy se strop nazývá "pátá zeď", může být konec tohoto povrchu stejný: vyrovnání s tmely, nátěry a malování.

Můžete také pokrýt strop s tapetami, ale to je poměrně složitý a časově náročný proces. Zvolte tapetu pro strop může být zajímavý výkres, který vám pomůže vizuálně zvýšit prostor. Můžete si zvolit zajímavý design z těch nejlevnějších. Chcete-li zdobit strop, můžete také použít dekorativní panely z plastu, dřevotřískové desky nebo dřevotřískové desky. Za zmínku stojí, že tyto panely jsou dokončeny dekorativní fólií, která dokáže simulovat nejdražší dokončovací materiál.

Levná oprava může být pouze tehdy, když to uděláte sami, protože špatné rozhodnutí ušetří na materiálech, ale věnuje spoustu peněz práci odborníků. Bohužel, je to daleko od toho, že každý může provádět všechny etapy opravy bez pomoci odborníků, protože mnoho druhů dokončovacích prací vyžaduje odpovídající dovednosti. V takovém případě můžete využít služby domácích stavitelů, kteří pracují pro sebe, spíše než pro silnou stavební společnost.

Ve většině takových odborníků máte dostatek rozsáhlých zkušeností, příslušných dovedností a doporučení, abyste se o těchto pracovnících dozvěděli od svých přátel, kteří již používali své služby.

Hlavním úkolem je vypracovat smlouvu s uvedením podmínek a typů práce.

Kde je obtížné ušetřit na opravách a kde můžete

Jakákoli oprava, bez ohledu na to, zda je drahá nebo ne, musí být provedena na kvalitativní bázi. Je třeba mít rovnou podlahu, hladké stěny a úhly o 90 stupňů. Nerovnost stěn bude znamenat, že vzhledem k volnému propojení soklu ke stěnám bude viditelná mezera, která poškozuje vzhled. Pokud se úhel stěn liší od 90 stupňů, pak tento problém vznikne ostře při instalaci rohového nábytku. Naopak, zakřivená podlaha nebude schopna zajistit stabilitu skříní a jiného nábytku. Proto nemůžete ušetřit čas nebo peníze na vytvoření kvalitní základny pro opravy.

Kromě toho, pokud vaše oprava zahrnuje instalaci stretch stropu, odlévání podlahy nebo dekorativní omítky stěn, pak vykonávat tuto činnost by měla pouze specialisté. Uloženy jednou, riskujete ztrátu velkou sumu k opravě změnu a nápravu chyb.

Není třeba šetřit na potrubí v bytě či drátů. Poplatky by měly být kvalitativní a uvedené specialisté. Co se týká dokončovacích prací, bude i nejdražší ozdob vypadají ošklivě, pokud je položen nakřivo nebo s mezerami.

Jediná fáze oprav, ve kterém bude velmi obtížné zvládnout sami, je replikou vedení. Pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze, a tady je cesta - smlouva s elektrikářem sloužící svůj domov, ale dělat práci Mohl jen volný čas vytí. Bungle takového mistra, je nepravděpodobné, že by jako svého bytu, bude muset v budoucnu sloužit. Na samém elektroinstalace lepší zachránit, protože jeho kvalita bude záviset na vaši bezpečnost. Ale zásuvky se stejným účelem úspory lze nastavit nezávisle na sobě.

Nástroj pro opravu, pokud ne, budete muset koupit nebo pronajmout. Ale cenově dostupnější varianta - zeptejte se sousedy nebo známé. Seznam požadovaných nástrojů by měl být vypracován s předstihem, takže ve středu oprav nezůstane bez improvizované.

Pár po opravě podlahy

Získejte vysoce kvalitní tepelná a zvuková izolace prostor pouze s instalací moderních plastových oken, takže se nedoporučuje ukládat v tomto ohledu. Ale na montáž oken bylo výhodnější pro cenu, kterou si může vyžádat informace o dostupnosti akcií pro instalaci oken, které někdy nabízejí velkorysý společnost v neustálém boji s konkurencí. Někdy je možné ušetřit až 20% nákladů na oknech.

Také nelze uložit na vchodových dveří a zámků, protože to závisí do značné míry na vaši bezpečnost a bezpečnost vašeho majetku. Pouze silný a spolehlivý dveře mohou poskytnout prostředí pro nájemníky komfortu a bezpečnosti. Kovové dveře s více zámky jsou spolehlivé optimální variantu. V současné době výrobci vám umožní vybrat si dveře s jakýmkoliv zvukem nebo tepelně izolační výplní, těžké objektové dveře požárně odolné, takže si můžete vybrat příslušnou volbu.

Proč byste měli navštívit prodeje budov?

Vzhledem k tomu, hmotnostní zlomek nákladů na opravu připadá právě na materiálech, pak s cílem maximalizovat úspory můžete navštívit na prodej. Vzhledem k tomu, všechny materiály použité v interiéru mají omezenou životnost, stavební firmy, které produkují tyto materiály na konci sezony se prodávají výrobky za nižší ceny, a proto žádáme, aby mohli tyto reklamy.

S self-ekonomický opravy vyčlenit finanční prostředky na nákladnou dnešní instalatérství, že nebude vždy možné, takže pokud sanitární zařízení jen vypadat špatně, mohou být čištěny nebo malované. Ale v případě, že instalatérské je již pryč trhliny, pak lze vyměnit pouze. Na odstranění nečistoty mohou také ušetřit, pokud si to zorganizovat sami.

Velmi ekonomické možnosti stěny prostor považovaných obložení laminát. Pokud se majitelé trochu bohatší, můžete použít dražší MDF. Skvělý člověk a finanční náklady vylučuje, že při pokovení na dřevěné bedně od desky nepotřebuje sladit stěny. Chcete-li ušetřit ještě více, můžete si do pochvy stěny hrudníku nebo na opasku, a zbytek pasty přes netkané tapety.

Nedávné komentáře

 • Nahrávání Gennady Greyhounds Make a obvaz ze skříně s rukama
 • Nikolai Smirnov nahrávání Co je lepší zvolit tapetu pro malování?
 • viktoria konopleva nahrávání Oprava mechanismus plastová okna s rukama
 • Nahrávání Anton pověsit zrcadlo na stěnu, aniž by upevnění
 • Nové Město okna nastavení nahrávání plastické a odstraňování problémů

Jak často děláte kosmetické opravy v bytě?

 • Ne častěji než jednou za 10 let (67%, 8 hlasů)

adresář

služby

Všechna práva vyhrazena © 2016 «abvmaster.ru» - vše o opravu bytu s rukama

Všechny publikované on ABVMASTER.RU materiály jsou duševním vlastnictvím autorů tohoto zdroje. Úplné nebo částečné použití materiálů článků je možné pouze s aktivním odkazem na zdroje.

Web používá cookies. Pokračováním v procházení této webové stránky souhlasíte s použitím cookie

Jako levná, aby se opravy v bytě

 • Jako levná, aby se opravy v bytě
 • Jak provést opravu bez vysokých nákladů
 • Jak zařídit levný byt
 • - tmel
 • - malovat
 • - špachtle
 • - korálek
 • - štětec
 • - nádrž na vodu a plnivo
 • - přízemní
 • - Vodová emulzní nátěrová barva
 • - lepidlem na tapety

- Tmel, základní nátěr, broušení stěn a stropů.

- Nástropní malba s latexovým nátěrem nebo lepkavé tapetu.

Rychlá a finančně nenáročná na opravy vlastních rukou v domě

Opravy - obtížný majitelé téma většina venkovských domů a bytů. Často vyžaduje mnoho investic a úsilí dát do pokoje stylový moderní vzhled. Nevím Jak udělat opravy v bytě vlastníma rukama levně a rychle? Výměna oken, strop, malování, perekleivanie tapety, podlahy - to vše lze provést bez pomoci rychle a levně. Při správném výběru materiálů a jejich použitelnost trochu více úsilí, můžete vytvořit vysoce kvalitní a krásný zrekonstruovaný s moderními povrchy.

Jak začít levnou opravu

Na stránkách, které vyžadují účast odborníka, pokud je to nutné, opravit nebo vyměnit, je elektřina. Nejekonomičtější varianta je v tomto případě, je to výzva expert. Instalace zásuvek v bytě může být prováděno bez jeho pomoci. Nástroj pro opravu v bytě, je levnější jen pronajmout.

Foto levná oprava stropu

Před začátkem levných oprav primárně určen vhodnou konstrukcí a vytvořit plán. Nejlepší čas na opravu - na podzim tohoto roku. Když je teplé počasí provedena fasádní práce a interiérové ​​práce prováděné s otevřenými okny.

Kromě toho, ceny materiálu, který se vždy spadnout o 15%. Mnohé materiály, jako jsou tmely, omítky, tmely, montážní lepidla, vyrovnávací potěr má omezenou životnost a uložit na podzim prodávat ji na velkou slevou.

Foto levná oprava pokoj

Při výměně staré klempířské s rychlou opravu, můžete se pokusit obnovit staré, ale pokud to není možné z důvodu značného poškození, čipy, je možné zakoupit z rukou instalatér. Mnoho nových osadníků v bytových domech se měnící nové technologie hned po vyrovnání a techniky, které jdou na skládku, členové rasprodaotsya této organizace za směšně nízké ceny.

Foto koupelna opravit levně

Debris balíky, na odpadky - poměrně drahé zboží na opravách bytových, ale můžete udělat vše, co v pytlích v nejbližší popelnice.

Jak si vybrat ten správný materiál pro levnými opravami

Překližky, nosníky, kolejnice, desky lze zakoupit na trhu stavebních materiálů. Reiki pro pokovování může být užíván ve formě hoblované. Desky zakoupit v nezpracované formě předem a vysuší. Na podzim tohoto materiálu s nákupem na jaře vyschne úplně. Překližka požadovaná tloušťka může trvat od odpadní obalového materiálu (obal). Odolnost proti vodě materiálu může být podáván s dvěma kbelíky plniva na bázi PVA.

Foto nenákladné opravy v koupelně

Podlaha byla pokryta fólií. Teplota by neměla klesnout pod třináct stupňů. Laid list. Centrum je naplněný omítkou a rozptýlen do konce kartáče pro malování. Překližka list uzavřené plastové položen další list, celý proces se opakuje, dokud tmel nebudou zahrnuty všechny listy.

Foto nenákladné opravy v domě

Na zásobníku shpaklovannoy překližky skládané třmenu (celý povrch). O týden později, listy jsou zapnuty shpaklyuyut a na druhé straně, pak také komprimovány. O dva týdny později, můžete použít voděodolné překližky. Tlusté trámy, prkna mohou být převzaty z rozebraných kontejnerů, palet. Levná možnost pro stěny, stropy, obložení povrch je laminát, MDF.

Krásné a levné opravy v koupelně

Pokud gorbylom produkoval místností ze dne klec dřeva, je téměř není potřeba povrch vyrovnání. Obložení stěn v bytě může být na úrovni hrudníku nebo pasu, zbývající prostor pro dekoraci levně a rychle na tapety základu netkané.

Levná povrch pro rychlé opravy

Typ Ekonomika podlahy v bytě - to marmoleum. Pro vlhké prostory, tento materiál není vhodný. Pro koupele, toalety použity všechny varianty použití plitki.Pri před položením plovoucí podlahy vyžadují zarovnání. Pro stěny v koupelně lze použít laminované sololit.

Foto levná podlahy v bytě

V případě potřeby tepelnou izolaci, zasklenou lodžií, to se provádí na jaře. Vnější část je opláštěné vlečky. Vnitřní část zakončena vkládání povrchu překližky lepicí fólií. U oken použít dřevěné rámy, které lze nastavit nezávisle na sobě. Nákup oken vyrobených v předjaří, rostliny blíže k létu.

Jak začít levnou opravu

Dveře lze jednoduše aktualizovat. Dveře na obou stranách pochvy vodovzdorné překližky. Překližka je přilepena k odstranění dveří s montážní lepidlo, pak se všechno vejde pod útlakem. Před lepení plechů s dveřmi odstraněny staré obložení. Jakmile se dveře do bytu pod samolepicí je vložen přes dřeva, lakované. Svahy jsou pokryty všechny stejné překližky.

Podívejte se na video: Levná opravy kuchyňkou

Starší instalatérské levně čistit od nečistot s kyselinou octovou a pracího prostředku. Odolné skvrny používané pro rychlé odstranění chlorovodíkové (technické) kyseliny. Popraskané dlaždice poměrně snadno obnovit. První vymazány Pemolyuks a ocet.

Okraje uzavřené krycí páskou. Švy jsou natřeny dvou vrstev (rozprašovací) nitropaint. Při zasažení, pruhy se odstraní rozpouštědlo, se páska odstraněna.

Foto krásné laciné ložnice opravy

Dlaždice a stehy po čištění postřikem silikonovým tukem (kapaliny) ze zásobníku. Mazivo se nanáší tak dlouho, dokud již není absorbován. O tři dny později, silikonový povrch třel s octem. Litinové lázeň může získat druhý život po malování s kyselinou akrylovou nebo epoxidovou sloučeninou. Ručník lázně na kovový povrch se vyčistí a potažené sloučeniny.

Užitečné článek: Tekuté tapety vlastníma rukama, z papíru

Před opravou, je lepší pro prohlížení fotografií, a pak se plán a dostat se do práce. Dát do bytu atraktivní vzhled může být a s pomocí levných oprav, které je dostatečně rychlý.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

87 − = 79