Jak udělat udírna z chladničky

Jak udělat udírna z chladničky

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Udírna z lednice s rukama: doporučení odborníka

Máte-li na venkově stránky a chcete diverzifikovat své rodinné menu, užitečné a chutné jídlo, můžete tak učinit tím, že udírna ze šrotu materiálů. To je nejlepší, aby se model sovětského stylu lednice, která byla dlouho mimo provoz, protože vnitřní součásti stále nepotřebují. Důraz na starém modelu, v tomto případě by měly být z toho důvodu, že moderní verze mají plastové díly, které jsou poškozené, pokud jsou vystaveny teplu. Ale pokud nemáte starou ledničku, můžete si ho koupit s rukou, sedí Bill dokonale, například „Dnepr9raquo;.

Předtím, než budou provedeny udírnou z lednice s vlastníma rukama, je nutné vybrat místo pro něj, je třeba řídit pravidlem, který říká, že úlevy musí mít určitou zaujatost. Jakmile je těleso chladnička být schopen připravit, musí být umístěn v nejvyšším bodě v prostoru, po provedení otvor ve spodní části, se průměr, který se decimetr.

Pokud budete udělali udírna z lednice s rukama, je třeba připravit nejen tělo domácích spotřebičů, ale i trubku, která je 4 m nebo více na délku. Musíme kořeněné červené cihly a kryt železa. Cihly jsou potřebné pro pece, ale cap bude muset odstavit pec. Ty mohou být vyrobeny z těla staré pračky nebo kapacity železa. Tyto spotřebiče by nikdy neměla být ve spěchu, aby vyhodit.

Když udírna z chladničky s jejich vlastních rukou, důležitou roli v této hře je skladovací kapacita železa na objem, který by měl být kopal do půdy, zaváděním pod udírnou. Při takovém uspořádání komína pece na fotoaparátu je uloženo v zemi, což jej vychladnout. Potrubí by mělo být uložené v zemi z místa kouření do pece. Proto se nekazí vzhled webu a nebude zasahovat do členu pro pohyb na něm. teplota spalin se sníží, dokud procházejí trubky, který se natáhne na vlhké zemi. To je ve studené kouření velmi důležité.

Když udírna z chladničky s jejich vlastních rukou, kresby, můžete připravit sami, a pak odstraněn z lednice s mrazákem, stejně jako dalších nepotřebných prvků na typu kompresoru, ale kovová mříž je lepší odejít. Odborníci doporučují zbyla jen kovová základna spotřebiče pro domácnost, všechny vnitřní výbava je doporučeno, aby se odstranily.

Když udírna z chladničky s rukama na bočních stěnách vyvrtaných otvorů, které jsou potřebné k upevnění mřížky a zásobníků. Otvor pro trubky, které mají být provedeno z horní části, je nezbytné pro počáteční tvorbu kouře, tak i pro stimulaci tahu. Během uzení, musí být potrubí uzavřen.

Alternativní výrobní udírna

Pokud jste v přítomnosti pouze kovové krabici na spotřebiče pro domácnost, udírna ještě mohou být provedeny. Ve spodní části skříně je instalován elektrický rozsah. Ocel musí plnit zásobník, jehož tloušťka je 5 mm. Je namontován na elektrickém sporáku. Když udírna z chladničky s jejich vlastních rukou, fotky se vyzývají, aby předem zvážit. Ty nám umožňují pochopit, že místo toho, pánve, můžete použít ocelové pánve. Dveře chladničky by měl těsně uzavřít, aby se dospělo do menšího množství vzduchu.

Nuance s výrobním udírny trubky

Ve spodní části chladničky se provádí otvorem, kde je vložena trubka, její délka by přesáhnout 2 m a průměr by měl být větší než 10 cm. Pokud jde o chladničky by měla být umístěna podél potrubí pod úhlem, který zajistí trakci. V dalším kroku je třeba vykopat příkop, ve kterém pohřben trubka, spodní konec, který musí být vhodný k jámě, kde se oheň bude hořet. Viditelná část udírny v konečném důsledku bude lednice.

Udírna ze staré chladničky s rukama může být také provedena. Poté, co jste zasadil požár, je nutné počkat na uhlí, které položil podnos s pilinami. Poté, co se vztahuje výskyt kouře trvalé jámy, je možno použít kovovou fólii nebo víko pánve. Chladnička musí být rozšířena a zablokuje produkty pro kouření, poté, co se dveře pevně uzamčena, uzené a proces začíná od tohoto bodu.

Po recept vaření, na nějaký čas v jámě by měl být korupci pro zajištění procesu studeného uzený. Přídavné otvory nebo masky pro takovou práci nejsou nutné. Produkty získané na konci, bude nejen chutné, ale také zachovat čerstvost po dlouhou dobu, ale budete muset připravit na dlouhou dobu.

Udírna z chladničky s vlastníma rukama

Fanoušci domácích pochoutek jsou vždy hledají způsoby, jak uvařit chutné jídlo ve velkém množství. Zvlášť, když jde o dlouhodobé skladování výrobků, k nimž patří i uzené. V očekávání dlouhých květnových svátků neměl „potroshit9raquo; milované prasátko a poslat na trh uzené. Ukážeme vám, jak vytvořit svůj vlastní zařízení pro kouření.

Stačí mít jednoduchý sadu nástrojů, trochu touhy a aspirace, staré, nechtěné lednice a několik hodin volného času - a udírna na lednici s rukama hotové. V tomto případě, na vědomí, že chladicí jednotka se doporučuje volit staré sovětské éry, protože tyto modely jsou vyrobeny z kovu a moderní - plast, který nepříznivě ovlivnit kvalitu pochoutek.

Takže dnes vám ukážeme, jak vytvořit svůj vlastní ruce udírny z chladničky a video zastoupeny v našem materiálu, umožní lépe vstřebat všechny informace. V tomto případě se domníváme, dvě verze nástroje pro studené a teplé uzené.

Za prvé, zvážit, jak vlastníma rukama udírny uzené z chladničky.

Studená metoda je považována za bezpečnější z hlediska užitných výrobků. Pod vlivem nízkých teplot a bílého kouře nevypouští škodlivé látky a karcinogeny. Misky připravené způsobem, který doporučuje výživu.

Prvním krokem je rozhodnout o místě instalace jednotky - ideální možností by bylo, že část pozemku, která mírně jde z kopce. Délka - asi tři metry.

Když vyrobený ze staré chladničky udírny s rukama, je třeba si připravit sami správně box. Postupujte takto:

 • odstranit všechny nekovové součásti;
 • odebrat ohřívače

 • po odstranění dílů a materiálů v budově zůstanou viditelné díry - musejí být opraveny v obvyklém páskou;
 • řez ve spodní části kruhovým otvorem, jehož průměr by měl být asi 10 cm;
 • přesná velikost závisí na tom, jaký druh potrubí je určen k instalaci do otvoru, který máte k dispozici.

Nyní je box je připraven k instalaci na zvolené místo. Potrubí - jehož délka je alespoň dva metry, a v ideálním případě tři metry - vložit do připraveného otvoru, a ležel na zemi na mírném svahu.

Pokud se na staveništi je přirozená tendence, potrubí prostě pokropí zem. Pokud sklon není, bude muset vytvořit vlastní, kopání zákopů odpovídající.

Váš komín by měl být až do připraveného otvoru - to bude spalovat palivo, uvolňuje kouř kouření.

Potrubí by měly být umístěny v horní části šachty, a bude muset být zakryla pochoutky během procesu vaření.

Ve skutečnosti je zařízení připraveno. To znamená, že už víte, jak, aby se jejich vlastní ruce udírny z chladničky - můžete začít vařit.

Princip činnosti je následující:

 • Vezmi maso a výrobky z ryb;
 • místo nich v případě, že - a pak získat pomoc od police, pokud jsou vyrobeny z kovu, můžete si také jen pověsit výrobků;
 • v závislosti na receptu, spuštění vaření, poskytuje dlouho doutnající palivo v jámě;
 • není požadováno vytvoření dodatečného kapucí v tomto případě.

Podle každého, kdo připravuje jídlo tímto způsobem, to dopadá Delicious, skladován po dlouhou dobu. Nicméně, tento proces je časově náročné. Níže naleznete informace o tom - pro rychlý způsob vaření zapotřebí horké.

Máte-li nějaké otázky - jak se uzený udírna z ledničky na videu

Nyní se podívejme, jak se dělá udírny uzené s rukama z ledničky - existují dvě možnosti:

Pokud máte vlastní stránky, pak doporučujeme, aby zůstali na této metodě. Kromě staré chladničky je třeba, aby zásobili a pánev s tlustými stěnami a víkem. Z ní skonstruiruete generátor kouře:

 • V dolní části vyvrtat několik děr;
 • víko také vyvrtat otvor, který je spojen broneshlang;
 • Délka by měla být alespoň 50 cm, ne však více než jeden metr;
 • přes konvenční hadice příruba je spojena s chladicí komory v části, kde je umístěn kompresor.

Pouzdro se připravuje přesně tak, jak je popsáno v předchozí kapitole. Na jeho spodní straně namontován elektrické topné spirály, výkon až 12 kW. Topné spirály by měla poskytnout úroveň teploty 60 až 80 stupňů. Je samozřejmé, že box musí být uzavřen.

Chcete-li použít tento přístroj jednoduše:

 • vložte potraviny v něm;
 • V generátoru kouře umístěte žetony (jak si vybrat dřevo - číst konec článku);
 • domácí generátor nastaven do otevřeného ohně nebo varnou deskou;
 • připojení topných těles.

Postačí, když se několik hodin vaří pochoutky.

Udírna z chladničky s vlastníma rukama, které jsou výkresy přiložených k tomuto článku, lze použít nejen venku, ale i doma.

Výkres udírna uzený z ledničky kde

 1. - elektrický sporák;
 2. - čipy (piliny nebo třísky);
 3. - udírnou;
 4. - komín

Chladicí zařízení, připravit, jak je popsáno v předchozích částech.

 • balkon (ideální);
 • Vedle digestoří;
 • je místnost dobře větraná (v extrémním případě).

Chcete-li zajistit požadovanou úroveň teploty, budete potřebovat elektrický sporák. S výhodou s uzavřenými topnými elementy.

Místo toho, zařízení může použít napájecí 1000-1200 watt elektrické ohřívače, které jsou schopny udržovat teplotu v rozmezí od 60 do 80 0 C.

Jak udělat horký udírna z ledničky - Video

Než se dal do jídla, ujistěte se, že bude pevně zavřené dveře, pokud je elektrická deska na dně bývalého chladicí komoře.

V jakém pořadí používat udírna:

 • do výrobků;
 • bottom set elektrický sporák;
 • to dalo pánev s pilinami;
 • těsně pokrytí dveře;
 • připojení trouby;
 • Potřebuje trochu času na maso připravené.

Tip! Při vaření v interiéru, je třeba věnovat zvláštní pozornost na oheň bezpečnostní předpisy.

Chcete-li získat opravdu chutné jídlo, musíme být schopni nejen vytvořit jednotku kouřit z chladničky, ale také znát některá tajemství vaření. O receptech nebudeme říkat - tam může být otázkou vkusu, ale jak si vybrat ten správný dřevo a některé další tajemství řekne.

Nezapomeňte, že dřevo musí být vždy vlhká - tím se zajistí optimální emise kouře. Je-li sucho - se doporučuje navlhčit.

Pro vaření používejte pouze tvrdá dřeva, ne borovice - poslední uvolnění příliš mnoho hřišť.

Z tvrdého být dokonalý:

 • cherry;
 • jablko;
 • hruška;
 • Ostatní ovoce a bobule;
 • pro nejlepší chuť a chuť, můžete přidat trochu jalovce.

Při přidávání bříza protokoly nezbytně nutné odstranit jejich kůry.

Je zřejmé, že barva z uzeného masa závisí na kouř. Chcete-li mít bohatý, krásný zlatý odstín, se doporučuje přidat mahagon.

Přičemž se získá tmavě žlutá barva oblek:

V žádném případě nebude zapalovat žádné protokoly nebo piliny. Musí hnisat, vytváří kouř, ale nepálí!

Nejpříjemnější vůni budou moci dostat z protokolu či žetonů získaných při prořezávání zahradní stromy, které po mnoho let.

Další domácí udírna - Video

Máte rádi kouřové domácí pochoutky? Nyní můžete snadno vařit sami. Chcete-li to budete potřebovat starou ledničku tělo, trochu zručnost a trochu volného času - vytvořit zařízení rychlé! Odkazují na naše tipy a vše, co je třeba mít úspěch!

Phoenix Sirius výbuch. V režimu I potstil zrychlil až 4 litry za hodinu. SS byla pevnost.

 • 01.17.2018 »Moonshine Phoenix - Lidé, Dream, Elegantní, mechanici a další

  Jezdím podruhé u Phoenix-elegantní. Nechápu, proč tak vysoké teploty destilace? Požáru.

 • 01/15/2018 „Jak izolovat zdi uvnitř bytu

  PIR-desky, má smysl, pokud budete potřebovat vlastní dům rychle čalounění izolace. Bez zápachu, no.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  ahoj Každý rok zlepšené zařízení, dětské boláky jsou vyloučeny, je vhodné.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  Užitečné článku. Máte-li znát můj názor, to bude sdílet. Také jsem se zabýval pálení ,.

 • Udírna z chladničky: 4 důvodů, proč to udělat sami

  Kuřák může být vyrobena z jakýchkoliv starých chladniček uzenářských výrobků byly vždy známá pro svou vynikající chuť a rychlou přípravu. Nicméně, pro jejich přípravu, potřebujeme udírna - speciální zařízení, které může být zpracované maso nebo ryby. V tomto případě není nutné kupovat olej-lampy. Takové zařízení může být dělána s vlastníma rukama ze starých domů chladničky, studium jednoduché výkresy a pochopení struktury jednotky.

  Konvenční olejová lampa z chladničky: přístroje a výhod použití

  Fanoušci dopřát sami uzené ryby s pivem nebo lahodného myasko jistě ocení zařízení jako udírnou. A pokud si to udělat sám, jíst tyto produkty bude dvojnásob příjemné.

  Výhody této olejové lampy:

  • Snadnost použití a jednoduchost tvorby;
  • vaření rychlost bez dalšího zpracování;
  • Malé množství potřebného materiálu;
  • Minimální finanční náklady.

  Olejová lampa z chladničky nezabírá mnoho místa, takže má vynikající provozní charakteristiky

  Je pravda kromě těchto výhod, existují i ​​některé nevýhody:

  • Takové zařízení je příliš malá pro uzenin k prodeji;
  • Vzhledem k poměrně velké velikosti knotu lampy nelze brát na povaze;
  • Nevzhledný vzhled.

  Před montáží výrobní proces by měl být pochopit, z čeho se skládá udírna.

  Hlavními prvky domácí udírny:

  • Skříň zařízení - jinými slovy, sám lednice;
  • odstranění dýmu;
  • Pan tuk;
  • Mříže na kouření;
  • Opilochek nádrže a topné těleso, pokud je vytvořen udírna pro horkou kouření.

  Vzhledem k tomu, že chladnička bude odstraněn ze všech topných těles a dveře nebude moci udržet, můžete připojit speciální háček pro něj.

  domácí knot lampa může být malované nebo ozdobit pokud je to žádoucí.

  Jeho udírna ze staré chladničky: předběžné kroky

  Hlavním prvkem je přímo sám udírna lednice. To je místo, kde dojde k celý proces kouření. A předtím, než začnete vrtat zařízení, budete muset strávit několik předběžné úkony.

  Před použitím kouř ze staré chladničky musí být důkladně vyčištěny suti

  • Zde je třeba nejprve odstranit z chladničky všechny plastové díly na konec zůstane pouze relé kompresoru a kovové báze;
  • Dále, všechny otvory by měly být uzavřeny lepící páskou nebo elektrické pásky;
  • V horní části stroje je třeba vyříznout otvor pro komín;
  • Po stranách chladničky také třeba, aby se drážky pro upevnění mřížky.

  Kouř šel nahoru, ne „putovat“ v udírně, nejlépe v horní části přístroje instalovat ventilátor - bude hrát roli výkresu.

  Stejně jako u modelu chladničky, to je nejlepší, pokud se jedná o nástroj sovětského typu, protože tam byl malý plast, a další kov.

  Domácí udírna uzená z ledničky

  Mnoho fanoušků uzenářské rozpoznat právě tento způsob vaření potravin, s ohledem na to výhodnější pro zdraví. Kromě domácí udírna z chladiče je více určen pro právě takové metody, protože při vysokých teplotách, je pravděpodobné, že uvolňování nebezpečných látek.

  Instrukce pro výrobu zařízení pro studené uzení:

  1. Výběr lokality - v případě, udírna být dodány přímo na místě, je žádoucí zvolit interval dva až tři metry pod předpojatosti;
  2. Příprava - z chladničky odstraní všechny plastové díly včetně těsnění na dveřích (což se jeví jako otvory těsnění s páskou nebo omítky), a ve spodní části jednotky je otvor pro komín;
  3. Fixace v chladničce - se běžně vyskytuje v nejvyšším bodě vybrané oblasti (odvozený potrubí, musí být nakloněn asi 2 až 3 m dlouhý);
  4. Zpracování Komín - kde se konce trubek vykopat malý otvor pro zapalování, konec trubky musí být na horní části jímky, který při kouření by měla být těsně uzavřeny;
  5. Uvádění potravin do lednice - zde můžete použít žádné kovové police nebo zavěšené konstrukce.

  Pokud jde o doporučení o používání přístroje, v době kouření by měly podporovat doutnající materiál do vykopané jámy. Používat kapotu v tomto případě není nutné.

  Méně chladu kouření je, že tento proces zabere hodně času (asi jeden den nebo tak nějak). Ale produkty jsou získány velmi chutné a skladovány po dlouhou dobu.

  Udírny uzené s rukama z ledničky

  Hot kouření je známý pro své rychlé vaření a speciální bohaté chuti výrobků.

  Aby bylo možno řádně provést kuřák uzený z chladničky, musíte se nejprve podívat na tréninkovém videu

  Existují dva způsoby pro výstavbu petrolejky uzeného:

  • Použití pece;
  • Používání el.

  První způsob předpokládá, že vstupní trubka alespoň 10 cm v dolní stěně jednotky. Aby trakce byla dobrá, je třeba komín umístěn pod úhlem a pohřbít ho v zemi. Konec trubice by měly být umístěny bezprostředně v peci, který se nachází pod úrovní udírny.

  Kouření začíná, když uhlíky ve spalovací komoře jsou zřejmé z výše, který je umístěn plech s pilinami. Topeniště sám je těsně uzavřen.

  Pokud jde o „elektrické“ metoda, je nemyslitelné bez zařízení topného prvku. Se odstraní z izolace chladničky a všech plastových dílů a spodní skořepiny deska je umístěna, nad kterou je ocelový plech o tloušťce nejméně 5 mm. Odstranění kouře z horní části tak, že pramínek kouře byl tenký, jinak se celý proces přípravy bude trvat téměř zdvojnásobil.

  Navíc je olejová lampa je lepší umístit krabici vyrobené z nerezové oceli s vyvrtaných otvorů. Takové uspořádání umožní, aby horký vzduch, aby se aktivně cirkulaci, což dá produkt zvláštní chuť.

  Aby se zabránilo vznícení piliny dveří knot lampy, které mají být pevně uzavřeny, neumožňuje vnitřní vzduch.

  Nadýmání výrobky jsou velmi jednoduché:

  • Za prvé, je nutné umístit produkty uvnitř jednotky (dát na poličku nebo zavěsit);
  • Další pec je pokryta třísek (pánev může být použit);
  • Napájecí kabel je odvozen od olejové lampy a je zahrnuta v síti;
  • Dveře by měly být uzavřeny těsně;
  • Po několika hodinách pochoutka připraven.

  Mimochodem, a to zejména v kouření velkou rybu nebo kousky masa nebo žádoucí, aby takové produkty na policích nebo dodatečně upevnit provázkem, takže nejsou rozděleny.

  Udírna z chladničky s vlastníma rukama (video)

  Dělat věci pro kouření improvizovanou poměrně snadno a není drahý. Výhody tohoto zařízení bude jistě užitečnost těchto výrobků, jakož i jejich chuť. Nákup v obchodě ryby nebo maso, nevíme přesně, jak kouří, a v tomto případě je vše připraveno námi s rukama nad hlavou.

  Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  28 − = 27