Jak uložit kachlová kamna

Jak uložit kachlová kamna

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak uložit kachlová kamna: 7 fázích přípravy

Obklady pec vstoupí do vnitřního prostoru objektu do stylového designu krbu nebo krbových kamen je nutné oblitsevat kachlová povrch. K tomu, aby dlaždice musí mít určité dovednosti. Nejedná se o jednoduchý proces, protože i když provozních vlastností kamen.

Nabízí obklady pecí různých typů

Existuje několik typů pecí. S trochou obkladů nebude trvat dlouho a bude docela jednoduché. Ostatní složitější práce.

Keramická dlažba, musí vydržet velké teplotní výkyvy

 • kov;
 • Cihla dvouokruhová;
 • Brick jednookruhový.

Směřující kovové druhů má své vlastní charakteristiky v důsledku různých tepelných vlastností dlaždic a desek. Tyto materiály budou v pohodě při různých rychlostech. Vzhledem k tomu keramická dlažba může začít praskat a odlupovat. Ale tento problém může být vyřešen. Jednoduše nainstalujte balík na mobilním klyaymerah.

Při výběru formu dlaždic pro konkrétní pece by měla být považována a způsob, jakým je pec se provádí, protože různé druhy paliva, různé teploty spalování.

Dvouproudové provedení cihla pec pod největším vložky. Konstrukce ohřívače má vnitřní a vnější smyčky. Vnější obrys se zahřívá méně než vnitřní. To poskytuje silné spojení s kachlovými kamny. Také u těchto staveb není přehřátý. Je možné použít jeden řešení a jeden druh materiálu na celé pece.

Jednotlivé alternativy - kamna. Postačí problém uložit těžké, protože pouze jeden obrys, který je během provozu velmi horká. Chcete-li správně položit porcelánové dlaždice, potřebují odbornou pomoc. Jen zkušený odborník bude schopen najít správné řešení a typ dlaždice.

Je to také stojí za úvahu, že kamna jsou vystaveny konstantní vlhkosti a extrémním teplotám. Při volbě materiálu pro opláštění je důležité vzít v úvahu. Nejlepší volbou - žula.

Jak uložit kamnových kachlů: výběr materiálů pro práci

Po určení typu kamen by měl být seznámen s odrůd obkládaček a vlastnostem jednotlivých typů. Jejich vlastnosti pomůže učinit správná volba. Také je potřeba zvolit správnou lepidlo na dlaždice.

Chcete-li pracovat s pecí použít pouze speciální směsí

 1. terakota - má vysokou pevnost, je vysoce porézní materiál, který se vyrábí určitý druh jílu;
 2. dlažbydlaždice - stavební keramiky, která je vyrobena z různých druhů hlíny;
 3. porcelánové dlaždice - nejmodernější forma s komplexní strukturou, odolný vůči změnám teploty a je ideální pro obložení pece;
 4. majolika - má dostatek krásný design je k dispozici pouze pro bohaté vlastníky;
 5. obklady - nejšetrnější k životnímu prostředí materiál kus.

Při výběru vhodného materiálu je nutné se zaměřit na plnění dlaždic. Musí být tepelně stabilní, dostatečně robustní a odolná proti mechanickému poškození, hustou strukturou, tloušťka dlaždice - 6,8 mm. na typu trouby na základě si můžete udělat správný výběr materiálu pro obložení.

Formát dlaždice pro pece - ne více než 15 mm. Malé vzorky jsou méně náchylné ke změně při zahřátí.

Kromě typu dlaždic je potřeba zvolit správnou skreplyayuschuyuyu směsi. U pece je třeba tepelně odolné a protipožární malty. Mezi nejoblíbenější volby pro lepení: jílu a malty, stejně jako speciální lepidlo.

Ke směsi jílu třeba hlíny, písku a vody. Pro cementové kaše musí cement, písek a vodu. Značka cementu - 400 M nebo vyšší. Pro pevnost a ke zvýšení přilnavosti se přidá ke směsi PVA, azbestu nebo soli (1 kg na řešení lopata).

Volba lepidla vložit přes kamnových kachlů:

Každá firma má své vlastní charakteristiky. Ale to všechno se může pochlubit tepelnou odolnost, nízkou expanzi a vysokou odolností. Důležité pro přípravu adhezivní směsi v souladu s pokyny.

Přípravné práce před položením dlažby v surové

Taška může probíhat na nové pece nebo starý hovado. Před prací je třeba provést řadu opatření pro vyrovnání a příprava troubu pro pokládku dlažby. Nový surový také vyžaduje předběžnou obložení. Je třeba jej vyčistit od prachu, proveďte základní nátěr a rozložení, stejně jako nastavení sítě.

Oddělená kachlová kamna nové jen měsíc po použití. Během této doby ona si sedne a objevují skryté hrboly.

Přípravné práce pro staré hrubý trochu obtížné. Typicky je trouba již má nějakou cílovou - omítky nebo dlaždice. Proto se před zahájením práce potřebné k odstranění povlaku.

Aby bylo zajištěno, sadu výsledků na hrubém roštu

Sekvence přípravných prací na starých kamen:

 • Demontáž omítky, barvy nebo dlaždic;
 • Stahovací povlaku;
 • Prohloubení švů;
 • Zarovnání povrch;
 • primer;
 • značení;
 • Příprava lepidla.

Náplast může být odstraněna tep nebo napuštěné vody. Nátěr odlepit pomocí vysoušeč vlasů budovy. Staré dlaždice je odstranit shora dolů pomocí dláta a kladiva.

Dále musíte důkladně vyčistit povrch zbytkového roztoku. Chcete-li to provést, použijte štětec na kov. Dalším krokem bude prohlubovat švy pomocí brusky, zednická lžíce a dláto. To přispívá k lepší uchopení nových dlaždic.

Dalším krokem bude sladit povrchu kamen. Na grubku potrubí a nasedl na kovovou mřížku. Pro tento účel hřebíky nebo šrouby a vytáhněte materiálu. Poté je nutné sladit povlakové omítky. Vedle je nanesena tepelně odolné primer a dělat rozvržení.

Sekvence, jak je trouba oblitsevat keramických obkladů

Po tréninku je důležité vědět, jak správně oblazhivat kachle s rukama. Chcete-li pracovat potřebovat hodně trpělivosti a péče. Rovinnost, kterým je třeba kontrolovat hladinu. Také, před instalací je třeba zvolit způsob nastavení dlaždice.

Dbejte na správnou velikost mezer mezi dlaždicemi, aby se zabránilo drolení

Možnosti dlaždice umístění:

 1. Classic nebo rovný. Používá se pro čtvercové nebo obdélníkové dlaždice. Chcete-li to, vyzvednout kartičku z jednoho geometrického tvaru.
 2. Střídání řadách offset. Tímto způsobem je možné snadno skrýt dlaždice kousky oříznuté. Vhodné pro vlastní montáž.
 3. úhlopříčka volba. Docela zajímavé, ale náročné.
 4. chaotické ubytování. Používá se při použití přírodního kamene. Je však důležité, aby přesněji distribuovat dlaždice výpočty.

Každá metoda je dobré v některých případech. První možností je vhodný pro obklady, které nepotřebují řez. Prokládaný být schopen zvládnout i začátečník. Hlavním seriózní přístup k realizaci díla.

 1. Příprava adhezivní kompozice.
 2. Obkladyvat začít první řadu. Na dlaždice musí být aplikována na adhesivní vrstvu 4 mm zubovou stěrkou. Pak stačí držet dlaždice na povrch trouby. Mezery je nutné použít kříže.
 3. Je třeba vložit následující řady. Je důležité řídit rovnoměrnost povlaku. Pokud uděláte chybu v počátečních fázích, to opravit pak to bude nemožné.
 4. Zálivka. Po čelí těžké je třeba vyčkat nejméně jeden den, dokud veškeré obsohnet. Pak je třeba připravit směs pro plovoucí a uspořádat na začátek šití. Pro harmonický konstrukčním řešením barva by měla odpovídat odstínu dlaždic.

Po tom všem je třeba pečlivě odstranit zbytky směsi s čistým dlaždice s vlhkým hadříkem. Musíme to dělat opatrně, aby nedošlo k poškození čerstvé malty. O hodinu později, je nutné znovu otřete dlaždice. Potřetí je třeba vyčistit již provádí pomocí speciálního roztoku, který odstraňuje bělavý z práce.

Jak uložit kachlová pec vlastníma rukama (video)

Elektroda má vlastnosti pece v kroku výběru materiálu a přípravy. Musíte vědět, jaké dlaždice a lepidla si vybrat a jak ozdobit povrch krbu v přípravné fázi. Ale musíte dát dlaždice na stejné technologii, která se používá v obložení koupelny nebo kuchyně. Hlavní věc sledovat rovnoměrnost povlaku.

Obkladová deska keramická kamna: krok za krokem průvodce

Dokončování keramické kachlová kamna - skvělý způsob, jak ji přeměnit levně. V tomto článku se budeme diskutovat podrobněji, jak to udělat správně a jaké materiály a nástroje, bude zapotřebí.

Krb pouze vhodná forma žáruvzdorných dlaždic

Požadavky na krycím materiálu

Před zdaněním troubě při rozhodování o druhu dlaždice. V prvé řadě věnovat pozornost následující charakteristiky:

 • Požární odolnost. Povlak je v nepřetržitém kontaktu s vysokou teplotou.
 • Tepelná vodivost. Dlaždice musí projít, ale zároveň udržet teplo.
 • Síla. Náhodné dopady ovlivnit integritu povlaku. Kromě materiálních nizkoprochny trhlin v první vytápění.
 • Dekorativní. Věnovat pozornost nejen na zbarvení a kresby, ale také na velikosti prvků.
 • Porézní struktury. V tomto panelu je pevně držen na ploše pece a nezaostává s teplotním změnám.

Dlaždice by měly být nejen krásné, ale i praktické

Další bod - než lepit keramické obklady do kamen. Je možné použít běžné náklady kompozice, které obsahují škodlivé dehtu a nečistot, které se při zahřátí vytváří nebezpečné toxiny.

V ideálním případě se trouba dlaždice pro konečné použití speciální žáruvzdorné směsi. V zásadě platí i sand-cementové malty, ale je lepší koupit specializovaných produktů. Takové lepidlo poskytuje dobrou trakci na povrchu dlaždice, nepraská a není osypletsya.

směsi odolné speciální tepelné

Stone kachlových kamen, značná potřeba připravit seznam potřebného vybavení pro práci:

 • sada přímých lopatek;
 • palička;
 • montáž pletiva;
 • kovové rohy;
 • Deska nebo bolgarka;
 • Chromatografie na tenké vrstvě deska a pro upevnění kloubů;
 • level;
 • primer;
 • výchozí žáruvzdorného omítky;
 • kladiva;
 • kartáč;
 • montážní mixér;
 • klesnou;
 • Kovové nůžky;
 • nehty;
 • obecně;
 • ruleta;
 • ozubené kolo a malou gumovou stěrkou.

Upevňovací oka nezbytné, pokud k posílení struktur, zlepšuje adhezi roztoku s povrchem kamen a keramiky.

Chcete-li získat ploché hrany a rohy bylo snazší vytvoření, s použitím speciální podložky. Všechny materiály jsou sestaveny s hřebíky.

Než si ozdobit je zapotřebí kachlová kamna na přípravu jejího povrchu. Předtím byl konfrontován s dalším materiálem, je demontován. Pak odměřit kus pletiva a nanáší se na sporáku, hrana přitlačí rozích a přibil.

Poté se povrch terénu. Pěstuje počáteční omítky a překrývající vrstvu pokrývající všechny nepravidelnosti a pletivo. Zkontrolujte, zda to s pravidlem, že jsme se nakonec dostal ideální základ. Za účelem přizpůsobení úrovně a kolmo použita. Po vysušení se povrch znovu naplněn a příprava roztoku lepidla.

Před čelí dlaždice pece, ujistěte se, že je určen pro tento druh práce. Materiál bude jistě vystaven vysokým teplotám, a proto je lepší ještě jednou zkontrolovat, zda se jedná o zkušební stojan.

Keramika musí být necitlivá vůči vysokým teplotám

Jak lepit žáruvzdorné dlaždice na sporáku:

 1. Prvním krokem je pro přípravu roztoku a nechá se vyluhovat po dobu 15-20 minut.
 2. Potom se aplikuje kamna malé množství lepidla - přibližně 3-4 stohování fragmenty.
 3. Směs se rozprostře zubovou stěrkou. Pokud je povrch příliš hladký, se přidá další roztok vrstvu na samotné desky.
 4. Lepené dlaždice, poklepáváním paličkou a kompenzováno buď.
 5. Vysuší několik řádků a pak pokračovat do další práce.
 6. Po vysušení se dlaždice švy jsou utěsněny speciální tepelně odolný malty.

Tento materiál se stále více používá v vyzdívání pecí. Má vynikající tepelnou odolnost a má jedinečné vlastnosti. Kameninové dlaždice trim nejen vnější povrch, ale i vnitřní prostor pece. A kromě toho se nebojí změny teploty, odpařování, chladu a šoku.

Porcelánové dlaždice opotřebení, takže prakticky vymazal v průběhu času.

Jak uložit trouby kameniny dlaždice:

 1. Lepidlo se nanáší na povrch zubovou stěrkou.
 2. Nastavení fragment a zhutní s paličkou.
 3. To se hodí tak málo řádků, a dal sušit.
 4. Práce pokračuje. Na konci řezu panelu je přilepena.

Tento materiál je speciálně určen pro obložení pece. Má vynikající vlastnosti a vynikající vzhled. Ale to není jen stylová výzdoba, ale také způsob, jak udržet v teple tak dlouho, jak je to možné. To má skříňové konstrukce s vybráním na zadní straně - tzv Záď.

Dlaždice poskytují vizuální přitažlivost a efektivní funkčnost

Jak položit dlažbu na kachlových kamen:

 1. Na povrchu pevné serpyanka síťoviny a omítky s tenkou vrstvou.
 2. Spáry mezi cihlami jsou přišroubovány šroubky.
 3. Lepidlo se nanáší na trouby a na opačné straně sněmu, jeho obrys.
 4. Deska připojen k povrchu, po němž následuje drátem upevněným na šroub. Tak, všechny dlaždice jsou položeny.
 5. Vzdálenost mezi prvky byla 1 cm.
 6. Uvnitř Záď nalije žáruvzdorný šamot, že udrží teplo a zvyšuje příznivý efekt použití méně topných materiálů.

Ve většině případů, jsou-li použity u kamen stěnové prvky keramická dlažba ve formě cihel. Tento materiál je poměrně odolný, teplotně odolný a trvanlivý. Výsledkem těší její dekorativní a řadu dostupných možností.

Příklad fáze opláštění slínku pec

Pokládka se provádí na stejném principu jako v případě dlaždice nebo žulové:

 1. Lepidlo roztok byl aplikován za použití zubovou stěrkou.
 2. Překrývající se dlaždice a zhutněné, exponované švy.
 3. Rohové prvky jsou namontovány a nakrájené kousky.
 4. Mnul klouby.

Vzhledem k tvaru a malé velikosti cihly jsou experimentovat s způsoby, kterým se. Nejčastěji se používá systém „šev ve švu“, ale mnohem zajímavější je způsob cihlových obvazů, který je vyvážen do podlahového prvku.

Všimněte si, že pokud takový režim je třeba podat velké množství kusů, ale to se lze vyhnout, pokud si koupíte speciální rohové díly.

Po dokončení finální pece žáruvzdorné dlaždice by měla být alespoň 4-5 dny v týdnu je lepší, než ho znovu použijete pro svůj zamýšlený účel.

Prosím, napište svůj názor na výrobku. Můžete poukázat na chyby, na něco zeptat nebo napsat recenzi.

Je velmi důležité znát názor každého návštěvníka!

Materiály kopírování stránek je povoleno pouze v případě, aktivní odkaz na zdroj.

Jak uložit dlažbu cihlové peci s rukama

V tomto článku vám ukážeme, jak uložit kamnových kachlů, jaké jsou typy a nástroje. Mnoho lidí si myslí, že k tomu elementární - koupil keramiku, šířit řešení a lepidlo, ale není tak jednoduché. Chcete-li cíl byl opravdu vysokou kvalitu a pracovat alespoň 20-25 let, musíte dodržovat určité technologie a vybrat ten správný materiál. Také hodně záleží na kvalitě lepidla.

Moderní trh povrchových materiálů nabízí širokou škálu sortimentu. Někteří majitelé pecí či krbech raději nepoužívat povrch, takže zdivo a stylizace pod rustikální. Takové rozhodnutí nemůže být považována za racionální - nakonec cihla začne praskat škvírami pronikat kouř a saze do místnosti. Zdobení mělo být, ale co to bude - záleží na vás.

Jaký typ dlaždice mohou být použity pro opláštění

Keramická dlažba je nejdostupnější způsob, jak zakončit, ale také velmi stabilní v provozu. Dalším krokem odhaluje dlaždice výroba tepelné zpracování - kreslení pečené při teplotě 480-500S. Takový materiál je odolný vůči teplotních maxim bez přestávek, kdy voda se snadno čistí. Vzhledem k výběru lepidel, a směsí a obrovské, kachlová kamna uložit své vlastní ruce nebude mít žádné potíže.

Video 1 Tváří v tvář keramických obkladů stěn

Takže, který může uložit kachlová kamna a krb, kromě standardu:

terakota - neprosklené s charakteristickou drsností na přední straně. Je vyrobena ze šamotu a kalcinují se při teplotě 500 ° C. Jednotná barva pro celou stranu, přírodní barvy v rozmezí od smetany do hlubokého terakoty.

majolika - dražší a lepší vzor, ​​který se vyrábí na podobném principu, aby podlahová krytina, ale na přední straně je vzorovaný, a dále vypálil. Není to tak dávno uložit majolika kachlová kamna byla extrémně drahá.

dlaždice - unikátní, rodák Slavic materiál pro dokončovací kamna. Technologie pro výrobu tohoto materiálu byl zpracován s první polovině 17. století, kdy reliéfy klášterů a kostelů ocelové shirinkovymi zdobení dlaždice.

V současné době se používá pro výrobu kalcinovaného jílu, které se po potažené glazurou a vypálen při teplotě 1150S. Může být reliéfní, hladký, sklem nebo neupravené. Pro snadnou montáž na zadní stranu je vytvořen ve tvaru krabice (Rump).

Pokud se v případě terakoty a majoliky kamna můžete jednoduše uložit keramické tvárnice, dlaždice jsou položeny na jevišti konstrukce.

slínku - žáruvzdorné dlaždice, který se používá směs žáruvzdorného prášku a jílové minerální jednotlivých barviv. Může být použit do exteriéru i interiéru. Je charakteristické vysokou pevnost a odolnost proti poškození.

porcelánové dlaždice - extra silný dlaždice materiál, který je vyroben z jílu, písku, malý zlomek mramoru a žuly odpadu. Kalcinují se při teplotě 5500., vyznačující se monolitické konstrukce a je odolný proti otěru a poškození. Používá se k napodobení dražších materiálů.

Porcelánové dlaždice a slínku jsou nejrobustnější v položce materiálů, ale také nejtěžší. Pro jejich umístění používá jinou technologii a speciálním lepidlem. Kterým se vždy začíná ode dna a pohybuje se rovnoměrně až ke stropu.

Vzhledem k tomu, keramická dlažba je nejvíce populární a levný materiál při dokončování kmitočet (sm.video) by se mělo začít s ním.

Potřebné nástroje a materiály:

 • palička (kladivo guma);
 • Dlaždice, bulharská a string;
 • vrtačka;
 • level a olovnice;
 • stěrky;
 • kov kartáč;
 • keramická dlažba;
 • Pletivo pro vyztužení, skleněných vláken;
 • žáruvzdorné primer;
 • tepelně odolné lepidlo pro kamna a krby;
 • hřebíky s hmoždinkami;
 • centruje na klouby;
 • bílé nebo barevné zálivka.

Zakázané kamenovací kachlových kamen ihned po položení. To bude trvat nejméně 5-6 za měsíc, včetně topné sezóny, aby technicky smrštění troubu. Během provozu pece je nejen zhutněna řešení, ale „vylezayut9raquo; slabiny - trhliny, díry a podobně, které mohou být opraveny.

 1. Pec Povrch, který se očistí od prachu, bláta a cementové zbytky - první jednoduše třít suchou látkou, pak oříznutého pletivo nebo přepsat mlýnku. Nakonec umýt stěny prachu. Zvláštní pozornost věnujte švy mezi cihlami, které je třeba důkladně vyčistit.
 2. Použít slože, pečlivě žáruvzdorný.
 3. Po vysušení primer sladit stěny řešení cementu písečná v poměru 3: 1. Doporučená cement značka M400. Stěna musí být zcela plochá, včetně kloubů. Každý komín zkontrolovat hladinu nebo kolmo. Po vysušení clobbered dřevěný plovák lepší přilnavost.

Obrázek 1 Zarovnání stěny topeniště malta

 1. Připevněte vyztužujícího pletiva a je lepší, samozřejmě, sklo. Jedná se o tenký a odolný analog, který nedává váhu navíc, na rozdíl od sítě, a také bezpečně upevní základnu. Chcete-li použít hřebíček.

V této fázi je nejdůležitější je, aby si pospíšil a kontrolovat každou úroveň dlaždice - jakékoli nerovnováhy v budoucnu budou uvolněny do strany, a v doslovném i přeneseném slova smyslu.

Příprava roztoku lepidla

Jen vědomí, že moderní arzenál žáruvzdorných lepidel je příliš velká na to vlastníma rukama, ale skuteční mistři dlaždic je kladen výhradně na řešení cement, písek v poměru 3 díly cementu značky M400 a 1 díl písku. Pro dobrou partou třeba dodat obyčejné kamenné soli.

To je nejdůležitější, přičemž plný počet zatížení. Použít lepicí shpatelkom kolo (čtení - roztok) na tloušťce obkladu 3-4 mm, na několik vteřin a aplikovat na substrát. Press mírně dolů, opravit, zkontrolujte hladinu v dokonalé vyrovnanosti a přesunout na jiné dlaždice. Nyní používáme tic - 2 dal na hraně a 1 na křižovatce. Stejný princip uvedou číslo na konec obvodu.

Nezapomeňte zkontrolovat hladinu každé budovy dlaždice - a to jak horizontálně, tak vertikálně. Opravte špatná spojka již bude téměř nemožné - je třeba sestřelit a začít znovu.

Rozložíme zbytek série

Zapnout také každý aplikovat lepidlo / řešení, držte po dobu 3-4 sekundy, lisy, zkontrolujte, dal kříže. V případě, že dlaždice nevejde do počtu plné, označte, kde budete muset snížit a střílet Tile nechtěnou část. Zůstává nevyhazujte, mohou být užitečné.

Foto 2 Položení dlažby na sporáku

K tomu, použít speciální složení nebo zbytky lepidla / roztok. Složení určitě mnohem lepší, protože si můžete vybrat barvu a dělat to více kontrastu. Švy třecí den po skončení zednických prací. První střílet všechny kříže, a po měkkou gumovou stěrkou, naneste spárovací hmoty. Udělejte to velmi pečlivě, a tak opustit žádné volné místo.

Přebytek spárovací hmoty odstraňte ihned po aplikaci. Máte-li čas, aby vyschnout, bude muset stříhat, protože to, co se může objevit praskliny.

Po všech zaseknutých kloubů, vlhký, ale ne mokrý, plátěný rozprostírá přes celou dlaždici. Střílet zbytky, ale nedotýkejte skutečné švy neodstraňovat více čerstvý roztok. Po hodině a půl v závislosti na teplotě v místnosti dělá stejné věci, ale vlhkou houbou a jemně ošetřit povrch v blízkosti švech. Po dalších 2 hodinách omyjte celou dlaždici s ní neměl bílý zbytek.

Použijte kamen až po 7-10 dnech a ne v plné síle.

Měli bychom také hovořit o tom, jak uložit dlaždici v blízkosti kamen, že se jedná o jediný soubor, a přídavným požární ochrany.

Princip činnosti je podobný, kterým keramiky. Povrch přední části kamen zcela neporušené a léčit antiseptické gruntuete, použít cement, písek roztoku a vyložit dlaždice. Každý spáchat pomocí paličky a vždy zkontrolujte hladinu. Tento typ práce se provádí v poslední zatáčce.

Vlastnosti ukončení obkladů a dlažeb

Mnozí, spolu s tím, jak správně uložit kamnových kachlů, kteří se zajímají o práci s dlaždicemi. Hlavní proces odpovídá keramiky, ale vylučují některé nuance, a to:

 1. Na rozdíl od analogových, dlaždice jsou nejprve rozloženy na podlaze v přední části kamen, pak přední část by měla být v pořádku, a pak skončí na samém konci - v rozích.
 2. Vzhledem k tomu, dlaždice, stejně jako majoliky, často přicházejí s určitým vzorem, než začnete, kterým by měly být uváděny na podlahu nebo jinou pracovní plochu a číslo. Další práce jsou v pořádku.
 3. Vyjmout nejlepší na provázku - označuje místo jsem viděl řez, aby se malé řezy a řezání na obou stranách. V tomto případě budou čipy neporostou.
 4. Dokonce i v případě, že základ je položen na řešení pro upevnění rohů použijte silikon tepelně odolné. Rohy pece jsou kritickou oblast, která přijímá hlavní rozšíření, takže lepidlo Podklad musí být lehce pohyblivé.

To je vše, co jsme chtěli říct. Nyní, když víte, jak uložit své ruce obklady kamen nebo krbu, jaké materiály použít a v jakém pořadí. Pokud budete dodržovat technologii a nespěchejte, jen pár dní, bude váš návrh promění k nepoznání.

Jak uložit jiný kachlová kamna a řešení vlastních rukou - video:

Video vypadal jako uložit kamnových kachlů s rukama - to vše je jasné. Vše, co je k dispozici. Samozřejmě, že kamna stává krásný - moc. Ale nespadají off, pokud přenos tepla ve stejnou dobu? Nechci, aby pak vše zase změnit, nemluvě o peníze vynaložené marně.

No, podívejte se na staré pece ve starších domech - všichni jsou pod dlaždicemi) Víš, že není jen to, jak uložit kachlová kamna, ale ve skutečnosti, jaký druh využití. Pokud jílu a s hrubým povrchem, bude tepelná ztráta nemůže být jistý. Ale vezmeme-li keramiku, a dokonce i lesk, je rychlost přenosu tepla je značně snížena.

Phoenix Sirius výbuch. V režimu I potstil zrychlil až 4 litry za hodinu. SS byla pevnost.

 • 01.17.2018 »Moonshine Phoenix - Lidé, Dream, Elegantní, mechanici a další

  Jezdím podruhé u Phoenix-elegantní. Nechápu, proč tak vysoké teploty destilace? Požáru.

 • 01/15/2018 „Jak izolovat zdi uvnitř bytu

  PIR-desky, má smysl, pokud budete potřebovat vlastní dům rychle čalounění izolace. Bez zápachu, no.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  ahoj Každý rok zlepšené zařízení, dětské boláky jsou vyloučeny, je vhodné.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  Užitečné článku. Máte-li znát můj názor, to bude sdílet. Také jsem se zabýval pálení ,.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 2 = 5