Jak umýt formu s tkaninou

Jak umýt formu s tkaninou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Všechny tyto způsoby, jak umýt formu s tkaninou

V případě špatné suché oblečení a dát ji do skříně, je pravděpodobné, že začne plesnivět. Věci se začnou otáčet v černé a zelené a všechny přírodní látky a jsou zničeny v důsledku úpadku. Jak umýt formu z tkaniny a ukládat své věci? Pokud stále dochází k takovýmto potížím, nezoufejte - není vše ztraceno.

Ve skutečnosti, existuje mnoho způsobů, jak přivést plísní skvrny ze všech typů tkanin, mimo jiné s delikátní. Můžeme použít jako specializovaný tovární léky a improvizovaných prostředků.

Důvody pro výskyt plísní na oblečení

Onemocnění je jednodušší, aby se zabránilo než léčba. Prevence příslušný nemoc zabrání nákladnou léčbu v klinice. To samé platí i pro formy - aby se zabránilo jeho výskytu, měli bychom se starat o vytváření vhodných podmínek pro skladování prádla. Zde jsou tři hlavní důvody pro její tvorbu:

 • Nesprávné sušení prádla;
 • Dlouhodobé skladování oděvu v vlhkých podmínek;
 • Přítomnost infikovaných předmětů na blízké polici.

Plísňové skvrny na oblečení může být nazelenalá nebo černá. Delší vystavení tkáně působení vlhkosti se hlouběji do formy. Nakonec přijde na jeviště, na kterém se zbavit skvrn se stává velmi obtížné. V některých případech se tkáň začne hnít, což způsobuje zasažené oblečení může být vyvolána pouze pryč.

Ukládání raw věci vždy způsobuje vytrvalé formy, takže sušení je třeba věnovat zvláštní pozornost. Totéž se děje ve skříních, které jsou ve vlhkém prostředí - tyto podmínky jsou jen domovem pro plísně, a tak se bude cítit v pohodě. Za určitých podmínek to může rozšířit na zcela suché věci.

To znamená, že jediný způsob, jak zabránit vlhkosti se stává prostředí, ve kterém má šanci na přežití. Syrový prostor má být ventilován a vytápěn, oděvy - důkladně vyschnout. Také vysílat vystavují výrobky, které jsou v dlouhodobém skladování ve vašem šatníku.

Jak prát formy off oblečení

Přejděme k okamžitému zničení plísně, jak ona sama nemá jít pryč. Mimochodem, s konvenčním praní detergentu v pračce nemusí vždy pomoci, takže se bude hovořit o tom, jak se umýt formy z tkáně s použitím pomocných prostředků.

Varu s malým počtem „bílých“ nebo jakékoliv jiné bělicí - tento postup zajistí spolehlivé odstranění plísní z přirozené tkáně přístupné vysoké tepelnému zpracování. Například, takže můžete vyčistit věci vyrobené z bavlněné tkaniny, která je odolná k varu. Tento proces vyžaduje neustálé sledování - skvrny zmizí po dobu 10-15 minut po varu, a pak to bude nutné, aby se odstranily. Na litr vody stačí přidat 1-2 lžíce bělidlo.

Pokud tomu tak je agresivní metody nejsou vhodné, můžeme použít suchý způsob odstraňování plísní z bavlněných tkanin. K tomu, posypat skvrny formy v obvyklém křídy, dát na vrcholu listu papíru a železa to všechno během 10-15 minut s horkým železem. Dále jsme poslat prádlo do prádelny. Mel, že absorpční rychle vypořádat s plísní, odstraňte ji téměř úplně.

Vyrovnat se s těmito obtížnými skvrnami na pomoc nejvíce obyčejný peroxid vodíku, který se prodává v každé lékárně. Nalít jí místo, počkejte 20-30 minut, pak poslat prádlo do prádelny. Peroxidu docela jistý, vyrovnat se s plísní a pomáhá obnovit původní vzhled věcí normálních a dokonale odstraňuje žluté skvrny od potu.

Z nejneobvyklejších prostředek v boji proti formy, je možné přidělit cibule šťávu. Je agresivní natolik, aby toto znečištění a luk je k dispozici v každé domácnosti. Nakrájejte cibuli do několika částí, které se posouvá v mixéru, zmáčknout šťávu z postižených oblečení. Za to, že budeme čekat 30-40 minut a poslat oblečení do prádelny. Takový způsob umožňuje s lehkým nečistotami.

Jak praxe ukazuje, k praní prádla z formy a pomoci mléčných výrobků. Pro naše účely můžeme vzít syrovátky a naplnit její místo. Po 20-30 minut, můžete poslat prádlo do prádelny. Pokud nefunguje, zkuste ještě nějaký způsob, jak odstranit plíseň.

Aby se odstranily stopy plísní z tkaniny můžeme použít specializované nástroje - jsou prodávány v železářství a vykazují vynikající výsledky. Před použitím vybraného nástroje, ujistěte se, že je vhodný pro určitý typ tkáně. Použití metody budou uvedeny na štítku, ale po vyčištění bude muset umýt oblečení v pračce.

Mýdlo - je to téměř všelékem na většinu typů znečištění. Pod jeho výkonových stopy lepidla, stejně jako ovoce a zeleniny záplaty. To může být použit s bílou nebo s barevnými tkaninami. K odstranění plísní skvrny ze šatů, budete muset umyvadlo s teplou vodou a mýdlo. Důkladně vetřete ho znečištění, po kterém loď do vody. Účinnost odstraňování skvrn závisí na koncentraci mýdla ve vodě, takže nic nebrání tomu, rozpustí se v něm trochu mýdla.

Umýt formu s barevnými oblečení pomůže čpavek - dát na skvrnu a počkejte 10-15 minut. Potom opláchněte prádlo v čisté vodě, a poslat je do pračky (před konzumací alkoholu, zjistit jeho vliv na tkanině).

S skvrny na barevné prádlo pomůže vyrovnat bílou kosmetickou hlínu a terpentýnu. Terpentýn - věrný pomocník v boji proti skvrnám a parafínu. Spread poškozený kus na jakoukoli rovnou plochu, zalijeme skvrnu terpentýnu a ihned posypat hlíny. Kryt s listem papíru nebo pauzovací papír loschonoy to pak místo progladte železo (5 minut, je dostačující). Po tomto metla jílu a odeslat oblečení do prádelny.

Jak umýt formu z vozíku

Už víme, jak odstranit plísní skvrny z oblečení. Zbývá pochopit, jak umýt formy s kočárku po jeho dlouhodobém skladování za vlhkých podmínek (např, ve skříni nebo v garáži). Chcete-li to provést, můžeme použít cibule šťávu a syrovátku - Syrovátka vlhká místa, pak tři cibule. Mimochodem, to je jeden z nejbezpečnějších způsobů, tak jak můžeme nepoužívejte chemikálie.

Pokud cibule sérum nepomohlo, vezměte terpentýn a aplikovat ji na skvrnu s houbičkou. Ve stejném pozemku houba zde stejný detergentní prášek a roztok peroxidu se opatrně tři. Po tom, opláchněte hadřík teplou vodou a odstranit pach místa ošetřené čistí za použití aviváží.

Jak prát formy off oblečení doma

Pokud z nějakého důvodu jste nepříjemné suché prádlo po praní a pověsila ho do skříně, je pravděpodobné, že se věci budou pokryty s černými a zelenými skvrnami plísně. Přírodní látky a všechny mohou být předmětem poškození konstrukce v důsledku plísně. Ale nezoufejte, pokud vaše oblíbené věci se stalo takovou obtíž. Vše lze napravit, je nutné použít jen trochu vynalézavosti a úsilí.

Odstranit formy z přírodních vláken (bavlna, vlna nebo len), s použitím mýdla a peroxidu vodíku. Rošt namočený v mýdlové vodě ovlivněna oděv částmi formy, pak místo položku v koncentrovaném roztoku mýdla a počkat 25-30 minut. Pak znovu chodit s kusem mýdla na skvrnu a vyperte. Poté položka máčet po dobu několika minut v roztoku peroxidu vodíku (peroxidu 1 polévková lžíce na 500 ml vody). Opláchněte teplou vodou a vysušte oblečení dobře.

Poradí si s novými plesnivé skvrny jedlá soda. Jen rub kaše soda skvrny a máchání věc.

Eliminovat houbu s barevnými tkaniny, můžete použít křída. Brousit křídu, posypeme ji na skvrnu, pokrytí několika vrstvami papírových ručníků a jít 2-3 krát horké železo.

S oděvy z hedvábí vyčistit plíseň je možné pomocí terpentýnu. Navlhčete vatový tampon v terpentýnu a zacházet s nimi na postiženou oblast. Čekat na úplné vysušení věcí a vyperte obvyklým způsobem.

Forma s syntetické materiály mohou být odstraněny pomocí zředěného amoniaku ve vodě (v poměru 1: 1).

Velmi zajímavý způsob, jak se zbavit plísně s lukem oblečení. Chop cibuli do stavu kaše, a třít do skvrnu. Po 20 minutách mytí věc s práškem nebo mýdlo. Sušení prádla radši venku na přímém slunečním světle - takže cibule vůně rychle erodovat.

Plesnivé houby velmi „strach“ kyselé prostředí, což znamená, že, jak se zbavit plísně pomůže obyčejný jogurt. Namočit postiženou oblast tkáně v fermentovaného mléčného výrobku, a nechá se po dobu 12 hodin. Potom pečlivě opláchněte a omyjte věc.

Mnoho žen v domácnosti potýkají s plesnivé citrónovou šťávou a kuchyňské soli. Tlumit skvrny čerstvě vymačkané citronové šťávy, 5-7 minut, posypat ošetřované místo soli. Moment, kdy je tkanina suchá a promývá položku ručně.

Jak rychle přinést skvrny inkoustu?

Čistá matrace jednoduché metody

Jak se zbavit plísně v bytě?

Mnohem jednodušší, než se snaží odejmout formy s kalhot nebo košile, a zabránit jeho vzniku. Aby se zabránilo vzniku plesnivých plísní na oblečení, dodržovat následující jednoduchá pravidla:

 • složit a pověsit do skříně pouze zcela suché věci;
 • jednou za rok sušit oblečení na čerstvém vzduchu;
 • dvakrát ročně uspořádat generální čištění skříně;
 • dávejte si pozor na úroveň vlhkosti v místnosti.

V případě, že forma je ještě podána v oděvu, okamžitě dostat do práce. Čím dřív začnete bojovat s houbou, tím méně je pravděpodobné, že šíří po celém domě.

Jak odejmout formu s látkou - nejvíce jednoduché a účinné metody

Problém je v tom, jak přivést formy z tkáně, je schopen způsobit žádné problémy lidí. houby se šíří na oblečení vydávat nepříjemný zápach, znečišťuje a ničí materiál, jsou špatné pro zdraví lidí. Pokud nechcete tento problém řešit včas, to nepomůže ani drahé odstraňovač skvrn, co bude slábnout a mizet.

Existuje spousta možností, jak umýt formu off oblečení, ale nejprve se musí vyrovnat s tím, jaké faktory ovlivňují výskyt těchto nepříjemných skvrn. Dá se donekonečna odstoupit šmouhy na své věci, pomocí výkonných chemikálií, ale nikdy Oslavte kompletní vítězství v tomto těžkém boji, pokud nechcete likvidovat příčinu houbových mikroorganismů.

Co způsobuje vznik plísní na oblečení:

 1. Zvýšená vlhkost v místnosti.
 2. Snížením teploty v místnosti během studené po dlouhou dobu.
 3. Skladování není zcela vysuší věci.
 4. Nábytek, stěny a stropy v domě zamořená plísní.
 5. Nepravidelné čištění.
 6. Špatné větrání místnosti.

Jak se zbavit plísně na textilii?

Vzhled sebemenší pach plísně - důvod k ochraně a provést audit ve skříni. Co nejdříve všech položek, které je třeba zdůraznit, aby vzduch, aby přehodnotila přítomnost skvrn, ihned odstoupit kontaminaci. Stěhovat nábytek od zdi a zkontrolujte zpět. Jestliže objevil podezřelé útoky, potom je otřete v domácnosti čisticí prostředky nebo přípravky pro domácnost, které mají dezinfekční vlastnosti. Nejjednodušší a nejběžnější prášky a řešení, které pomáhají řešit problém, jak se dostat do formy off oblečení a odstranit pach šatníku:

 • soda (potraviny a uhličitanu);
 • peroxidu;
 • amoniak;
 • Mýdlo na praní;
 • ocet nebo octová esence.

Jak prát formy off bílých šatech?

Bílá látka se nebojí vyhoření a vyřešit problém, jak přivést formy z tkaniny, je možné použít silné prostředky. Nalijeme peroxid rozmazání čekat půl hodiny a poslat věci do pračky. Ve většině případů je problém vyřešen rychle. Druhou možností je umýt formu mimo bílé látky - pokusit se přivést ji na cibulovou šťávou. Řezat několik cibuli, rozemelou je v mixéru a vymačkejte šťávu. Pour tato kapalina problematické místo, čeká 40 minut a k praní prádla s pracím prostředkem.

Jak vybírat formu s barevným tkaniny?

Je třeba být velmi opatrný při řešení problému, jak přivést plíseň z jemné tkaniny zdobené vzory nebo mají původní zbarvení. Silný lék může dojít k poškození struktury materiálu, způsobí vyblednutí barev. Nejprve se snaží třít Posledně uvedený roztok se malou část vnitřní straně, je-li nežádoucí reakce není pozorován, potom se zpracovává skvrnu na viditelném místě.

Jak odstranit plíseň z oblečení čichací soli:

 1. Zředí čpavkové vody v poměru 1: 1.
 2. Smáčení vatový tampon houbička řešení nebo kus gázy.
 3. Stírání znečištěných barevných tkanin.
 4. Produkující pracích prášků v teplé vodě.

Jak odejmout plíseň z lněné tkaniny?

Chcete-li vyřešit problém, jak odstranit plíseň z tkaniny z bílého plátna a stáhnout všechny skvrn, nepoužívejte mýdlo. 50 g brousit panel nástrojů, odlití žetonů v pánvi s teplou vodou a zředí pracího prostředku. Rub skvrnu s Mýdlo na praní, oblečení ponořit do kapaliny a čekat 20-30 minut. Po praní a máchání vyrábět bělení. Na litr vody dávat lžící peroxidu namočeným v tomto roztoku, co 15 minut. Po provedení procedury formy je navždy pryč.

Vyřešit problém, jak se dostat do formy s látkou barevného prádla, použijte jemně bušil křídu. Posypat prášek skvrna, kryt s ubrousek, aby železo materiálu železa. Vysoké teploty spálí houby a křídu absorbovat znečištění. Alternativní způsob, aby formy - použití soli amonného. Litr vody se rozpustí 40 g soli a 5 ml amoniaku. Tato kapalina maže špinavé místo, mazat a opláchněte materiálu.

Tam je zajímavý způsob, jak se zbavit plísně na oblečení vyrobené z bavlny, s pomocí syrovátky. Zpočátku, namočí až 12 hodin v séru věcí, a pak se promyje detergentním práškem, jako obvykle. Starší znečištění plísněmi, které nejsou zobrazeny obvyklými metodami, může být léčen je dithioničitan sodný, čímž se pracovní roztok v poměru 1 h. Příprava lžíci 1 šálek vody.

Jak vybírat formu z tkaniny na vozíku?

V případě, že kočárek bez dozoru po dlouhou dobu ležel v garáži nebo na vlhké zemi, pak se vám to může připadat zcela pokryt ošklivou černou plísní. S touto katastrofou nemůže zvládnout obvyklé domácí produkty, takže je lepší koupit účinný prostředek Domestos. Musíme nalít tento tekuté kontaminované materiály, po půl hodině je třít kartáčem a opláchněte čistou vodou zbytky nečistot. To znamená, že je nejlepší na pomoc v této oblasti, můžete odstranit plíseň z tkaniny na invalidním vozíku. Nepříjemné pachy ve vzduchu rychle erodovat a způsobit nepříjemné pocity, ne za pár dní.

Jak vyprat záclony s plísní v koupelně?

V koupelně vlhkost je vždy přítomen, takže výzvou než přinést černou plísní z tkaniny na záclony, narušuje mnoho milenek. K čištění polyethylenu výrobky používají „Pemolyuks“ a další generické léky. V případě, že materiál se nebojí chloru, použití Domestosu nebo „bělost“. Křehké věci jsou nejlepší umytí zmizí. přípravu instrukcí v něm namočené věcí do 12 hodin výrobu mycího zředí při teplotě 40 ° C

Jak prát formy off ručníky?

Froté je vyrobena z bavlny, ložní prádlo, je nyní často nalezené předměty vyrobené z bambusu. Ve skutečnosti, jak vyčistit plíseň z tkaniny v ručníku, vzít v úvahu typ materiálu a jeho vlastností, protože reaguje na čistší. Jednoduchý způsob, jak se zbavit zápachu, bez pomoci silných léků - zvládnout věci v pračce pomocí octa domácností a jedlou sodu.

Jak přinést domů formy s látkou na ručník:

 1. Zatížení položky do pračky.
 2. Naplňte sklenici octa a sklenici sodovky, změkčovadla v tomto případě nepoužívejte.
 3. Poté, co čeká na nějakou dobu, že tkanina se dobře vstřebává naše výrobky, vypněte stroj.
 4. Po 1 hodině se spustit stroj a přivést tento proces na konci cyklu.
 5. Vyplnit v autě 1 šálek octa, přidejte standardní množství pracího prostředku a začít znovu mytí pomocí funkce na konci máchání a odstřeďování.

Jak prát formy off plaschevki?

Plaschevka materiál vyrobený z bavlny, syntetických materiálů nebo směsí různých vláken. Aplikaci štítek na výrobku pro stanovení složení tkaniny a nepoškozují jejich oblečení. Vhodné přípravky pro účely hedvábí, vlny a syntetických materiálů, se proces provádí při teplotě do 45 ° C. Ve skutečnosti, jak se umýt věci z formy z barevného materiálu, dávat pozor, teplota se sníží na 25-30 ° C staré hnědé skvrny lze odstranit otřením 10% sodným špinavé místo, a pak opakovat proces čištění tampon namočený v citrónové šťávy.

Silný zápach plísní na oblečení a záclony způsobuje nepohodlí a touhu rychle zbavit tohoto problému. Musíme si uvědomit, že syntetické vařit nežádoucí, vysoké teploty může zničit materiál. Můžete se pokusit odbarvit tyl domů používat sůl, soda, čpavek, mýdlo a další lidové léky.

Jednoduché způsoby, jak bělidla tylu:

 1. Pět litrů vody se rozpustí 5 lžic jedlé sody, 2 lžíce amoniaku. Toto řešení Tulle namočené do 3 hodin a produkují oplachování prádelna článků.
 2. Pět litrů vody se rozpustí 5 polévkových lžic soli a detergentu. Tyl Vyrábíme máčet po dobu několika hodin, opláchněte a umyjte. Produktu znovu namočí do roztoku soli, ale bez oplachování, vysušte a použití jak je uvedeno.

Jak prát formy předčasně do dětského oblečení?

Jestli forma s dětské oblečení řádně vyčistit ten či onen lék, neměli byste zapomenout na zdraví jejich dědicům. Na dětských věcí raději obsazení plísně nejsou chemickými prostředky, ale skrze oblíbené recepty. Je možné navlhčit šmouhy citrónovou šťávu nebo kyselinu octovou, a pak se pokropí potravinářské míst sůl. Po vysušení, mytí vyrábět s přídavkem jakékoliv kvality pracího prostředku. To má podobné vlastnosti alkoholického roztoku kyseliny askorbové.

Jak zabránit plísně?

Formy pokazit oblečení, boty, proniká hluboko do struktury materiálu. Jsou schopni způsobit velké škody majitelům dotčených bodů, což způsobuje rýmu, alergický kašel, různé nebezpečné chronickými onemocněními. Pokud se ocitnete hluboko v poškození tkáně nebo boty, to je nejlepší, aby se jich zbavil oděvy, lehké znečištění lze odvodit chemickými metodami nebo lidových prostředků. Je vhodné provádět preventivní opatření v čase a nedovolí infekce růst ve vaší domácnosti.

Jak chránit své oblečení a boty z formy:

 1. Tyto skříně a botníky pro uchovávání sečíst extrémně suché věci.
 2. Zkuste mokré kabáty, pláštěnky, bundy a jiné výrobky pro domácnost sušit venku.
 3. Nedávejte kontaminovaných předmětů v šatníku.
 4. Použít speciální vysoušecí pakety, které se mohou pohybovat věci.
 5. Pokud si nepřejete, aby donekonečna řešit problém, jak se dostat do formy s tkaninou, pokuste se co nejvíce eliminovat příčiny vysoké vlhkosti vzduchu v domě.
 6. Často větrat místnosti.
 7. Je-li zjištěna plíseň na zdech, odstranit staré tapety a omítky ovlivněna, provést dezinfekci povrchu impregnace.
 8. Strávit několikrát za rok větrání a jarní úklid ve skříni.
 9. Nežádoucí zadní stěna skříň pohybovat blízko ke zdi, malá mezera pomáhá provádět cirkulaci vzduchu a snižuje riziko vzniku plísní.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Leave a Comment

Your email address will not be published.

30 − = 29