Jak umýt kočičí moči

Jak umýt kočičí moči

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak umýt pach kočičí moči?

Ne všechny kočky jsou stejné čistoty a vzdělaní. Někdy se stane, že koťátko, dosud zvyklí na podnosu, sere, kde chce. Některá zvířata konkrétně neplechu, značení boty nebo oblečení, a starých zvířat může čůrat kdekoli, dokonce i na dece. Jak prát bez zanechání zbytků štiplavý zápach kočičí moči?

Eliminují zápach kočičí moči je nutné nejen proto, že je nepříjemné pro lidi. Zvíře, řídí její vůni, opět přichází na toto místo na záchod, a proto je důležité, aby ji mýt bez odpočinku.

Je-li otstiryvaniya nebo kočka promyje označené předměty nemohou používat prostředky, které obsahují chlór, protože to zvyšuje pach moči, aniž by jeho eliminaci.

Je také nepravděpodobné, že by pomoci odstranit nepříjemný zápach aviváže používá k mytí v pračce. Na místě musí být nejprve zpracován odstraněním tkáně z těchto částic, které dávají moči charakteristický zápach, a pak si můžete procházet oblečení a ložní prádlo v pračce.

Ze stejného důvodu se zbavit stop kočičí moči není vhodný pro různé osvěžovače vzduchu a vůně pro prádlo, které dočasně zamaskovat pach lidského nosu. Kočka cítí znovu přejde do koupelny na stejném místě.

Bez ohledu na to, jak často vymýt hostitelka místa, kde si poznamenali své domácí mazlíčky, ozvěny nepříjemnou chuť stále přetrvávají. Zdá se, že žíravý pach moči, není možné vyloučit nic, ale ve skutečnosti se ukázalo, že zbavit se ho doma je dost arzenál účinných prostředků.

kyselina močová, který je zdrojem nepříjemného chuti se rozpustí v alkalických, glycerol, alkohol, a kyselin.

Léčba „místo činu“ vodka, ocet nebo kyselina citrónová okamžitá pomoc odstranit nepříjemný zápach z tkanin. Pak můžete umýt přikrývky, ložní prádlo a potřísněný oděv ve stroji opravit výsledek.

Pokud kočka moč zničený nábytek, se kterou nelze odstranit kryty a umýt je v počítači, můžete vymýt skvrnu roztok manganistanu draselného, není-li nebezpečí skvrn tkaniny. Bright trim může být ošetřeny slabém roztoku octa spreje.

mýdlo na praní Nelze jen vyprat skvrnu kočičí moči, ale také aby spláchl nepříjemný zápach. To může také pomoci namočit značený zvířat oděv ve zředěné peroxidu vodíku a jedlé sody.

Kočky jsou proto často označovány boty, že se stala předmětem vtipů o místa těchto domácích mazlíčků. A v případě, že odstranění pachutí v tkáních není složité, pak stráví podobný postup s boty by bylo technicky obtížné.

Boty a tenisky, které lze prát, může být namočen po chvíli na pánvi s pachem kočičí moči je eliminováno pomocí - octa, vodka - nebo pěnu hojně mýdlem. Po tom, boty lze prát v pračce.

V případě, že boty nelze vymazat, budete potřebovat mnohem více času, jak se zbavit nepříjemného zápachu. Budete muset opakovaně otřete boty s pěnovým mýdlem a octem a poté sušením bot s pomocí novin tak dlouho, dokud štítků na kočku žádná stopa zůstane.

Pokud jsou všechny výše uvedené způsoby a prostředky z nějakého důvodu nepomohou zbavit zbytků moči, můžete si koupit v obchodě pet speciálního osvěžovačů vzduchu. Vyrábějí se ve formě sprejů a ovlivňují vzhled příčinu nepříjemného zápachu ničí krystaly kyseliny močové.

StoZabot.com

Jak přivést pach kočičí moči - 9 Osvědčený způsob,

Mám kočku, teď se budou muset vypořádat s problémem štiplavým zápachem vyzařuje kočičí moč. Celá záležitost je nepříjemná, ale snadno napravit. Dnes jsem vám ukážu, jak odstranit zápach kočičí moči z pohovky, s kobercem a jiných povrchů v domě.

Vyjmutí zápach z kočičí moči - je to těžké, ale je to možné

Pokud váš mazlíček se rozhodla označit prodejní koutek v domě, je třeba okamžitě jednat. Pokud se doba neodstraní skvrny - je velká šance, že se kočka rozhodne opakovat „čin“ a chuť bude ještě více nepříjemné.

Ne všechny chutě jsou dobré v boji proti zápachu moči

Ale dříve, než ti řeknu, než odstoupit pach kočičí moči od podlahy, pohovku nebo koberec, chci vás varovat. Existují dvě skupiny fondů, jehož použití je nejenže neřeší problém špatné chuti, ale také aby to bylo ještě horší:

Patří mezi ně:

 • mletá káva;
 • vonné oleje;
 • všechny druhy deodoranty;
 • byliny a tak dále. d.

Nemají eliminovat nepříjemný zápach, ale jen dočasně maskovat.

Chlór může zlepšit jen pach moči na koberci. Kromě toho, že je schopna poškodit barvu povlaku.

Chlór odpařování je také škodlivé pro zdraví lidí a zvířat.

Jak se zbavit zápachu kočičí moči? Existuje mnoho řešení tohoto problému: z oblíbených receptů na konkrétní produkty.

Jak je znázorněno na osobní zkušenosti, aby se odstranily nepříjemný zápach, to není nutné hledat v obchodech drahé detergentů. Je možné řídit komponenty, které existují v každé domácnosti, a svýma rukama vařit jim účinné čisticí prostředek.

Účinně odstranit nepříjemný zápach lze pomocí improvizovaných prostředků, které jsou znázorněny na fotce

Neředěné vodka může být léčeni skvrny na čalouněný nábytek, na podlaze nebo na koberci. S vůní kočičí moči, bude to zvládnout v pohodě.

Hlavní nevýhodou tohoto materiálu - alkoholický zápach, který bude muset vyčistit později.

Umýt kočičí moč od podlahy pomoci chladný roztok manganistanu draselného. Jen s nimi zacházet poškozených oblastí.

Sledujte pozorně, aby zajistily, že řešení nezůstane bez rozpuštění krystalků manganistanu draselného - jsou schopni opustit viditelné skvrny.

Další látka, ke které kočičí moč nestabilní - kyselina citrónová.

citronová šťáva se rozpustí ve sklenici vody. Treat znečištění vzniklé kapaliny.

Jako profylaxe dovolené namočené v citrónové roztok látkou v místě, které toalety koček. Při příštím citrusové vůně ho vystrašit.

Pokud potřebujete vyčistit koberec kočičí moči či zbavit se jejích výrobků z hedvábného papíru, lze použít roztok octa.

Ředí se kyselá voda v poměru 1: 3 a nalije kapalina do spreje. Rozptýlené nad povrch roztoku, a pak osušte čistým hadříkem.

Na čerstvé skvrny opuštěné kočky, posypeme jedlou sodu. Naplňte ji shora připraveného roztoku peroxidu vodíku.

Být připraven, po chemické reakci se směs začne vydávat silný zápach čpavku, ale rychle erodovat.

Výsledná směs, nechte přes noc a ráno pečlivě odstraňte zbytky.

V případě, že kyselina močová dostane na tmavém koberci, pak přinést pomáhá jódu řešení. 20 kapek rozpustí znamená litr vody a léčit řešení kontaminace.

Počkejte několik hodin a dobře opláchněte teplou vodou.

Nepoužívejte jód zpracovávat lehké materiály - to může zanechat znatelné skvrny na něm.

Specializované materiály: 3 prostředky

Pokud z nějakého důvodu nejste schopni podat nepříjemný zápach pomocí populárních receptů, můžete požádat o pomoc speciálních nástrojů. Povím vám o nejúčinnější:

Zápach neutralizační přírodní bázi, nezpůsobuje alergické reakce. Pro malé místnostmi (o rozloze 15 čtverečních. M) natolik, aby postřik se látka 10 krát.

Cena za 100 ml láhev - asi 290 rublů.

Prostředek neobsahuje fluor, chlor nebo fosfáty. Je schopen odstranit zápach z jakéhokoliv povrchu.

Náklady na lahvičky 500 ml - asi 400 rublů.

Je vyrobena na základě niogennyh povrchově aktivních látek a potravinářských vůní. Nemůže prostě zabít a zničit smrdutý zápach úplně.

Během Dezosanom masážní lze použít čisticí vysavač - protože tento postup účinně zlepšit.

500 ml výrobku, budete muset zaplatit asi 270 rublů.

Radím vám, jak se zbavit zápachu kočičí moči pomocí nakoupených aktiv nebo oblíbené recepty. Stačí si vybrat nejvhodnější metodu a zkuste to v praxi. Radím vám, abyste si také přečíst video v tomto článku, jsem si jistý, na ní najdete spoustu užitečných informací.

Pokud máte otázky týkající se tématu, zeptám se jich v komentářích. Tam se můžete podělit o své recepty nebo zkušenosti úklid apartmánu.

Komentáře

Můj soused je fretka obosal celé dveře, když jsem to nebyl já. A nebyl jsem asi jeden rok. Jeho ssano jedl do kamen a unikly do švu zdi. I bylo doporučeno, aby nalít celou věc devět procent octa. A nebudete věřit - nic víc voní! Ocet neředí ničím.

Cat zkažené tablet. Jak můžeme přinést pach kočičí moči z vašeho tabletu?

Bohužel, bude tablet nebude tolerovat vlhkost a ocet ani Polština! Snažte se, aby to na ulici (na balkoně) pro ventilaci. Na jak dlouho - to závisí na rozsahu problému. Více zaručené výsledky - patří tablet opravit.

Vítejte! Pohotové pozhaluysta.skolko lžíce octa a kolik vody se promíchá, že by odstranil pach kočičí moči?

Dobrý čas, Tatiana.

Obecně platí, že doporučená předpis ocet zředí 1 do 3 lžícemi vody. Ale ... to vše závisí na závažnosti situace. Je možné, aby se roztok ze stejných dílů vody a bílého octa.

Vítejte! Řekněte mi, prosím, s prostředky Dezosan matraci, dobré displeje zápach kočičí moči?

Dezosan osobně nezažil, ale to znamená, že zpětná vazba slyšel velmi, velmi pozitivní. Zkuste si to, myslím, že pokud budete jednat v souladu s pokyny - je problém vyřešen.

Chuť a barva kamarádů není mi, že je to věc, jako je https://www.dezfog.ru/zhidkost-ot-zapahov-mochi-givot .. Buy.We hledají již dávno a přinesl koťata i nadále používat

Chuť a barva kamarádů není mi, že je to věc, jako je https://www.dezfog.ru/zhidkost-ot-zapahov-mochi-givotnih-pet-stainoff/. Koupil jsem si už dávno již LYUSKA a přinesl jí koťata i nadále používat stejnou láhev. pokud je správně zředí to.ochen dostatečně dlouho

Nassau, skunk, své oblíbené černé kožené rukavice. Smrdí to, aby lidé Metro vyhýbat ((((Co dělat? Manganistá? Jód? Ocet ??

je stejná jako kožené boty po dlouhou dobu strávenou v bazénu, namočené ve vůni, prostě hrozné. Umýt mýdlovou - nedali. Chápu, že můžete použít jen vodku nebo citron.

Kolik Nezkoušel jsem lidových opravné prostředky, jak se zbavit zápachu, a to vždy můj pokus selže ... Ale teď, v průběhu roku, použijte smeloff. Je dostatečně rychlý a na dlouhou dobu zabije zápach. Teď zásobník a na místo, kde stojí, nevypouští zápach.

Jak vyčistit kočičí moč

V každém druhém domě je pet, takže otázka zní: Jak se umýt kočku nebo psa moč, pro mnohé velmi důležité. Kočky a psi jsou docela milé stvoření, zvláště když jsou malé. Ale přizpůsobit se novému prostředí je pro ně obtížné, protože budete muset naučit pravidla domu touto zkušeností. Vlak do záchodu a zvířat režimu - a vůbec problém pro majitele. I když děláte to, vyhnout se obarvený podlahu a nábytek není možné, a proto stačí vědět předem, co lze odvodit z skvrny moči.

Umýt moč zvířete vejde několik nástrojů, které tam po ruce v každé domácnosti - je:

Rychle a trvale odejmout pach kočičí nebo psí močí, a to i s čalouněným nábytkem, je to možné. Použít efektivní metody čištění níže navržených a budete zapomenout na problém, ne trávit spoustu času.

 1. Zastříkneme citronovou šťávu.
 2. Hltal houbu nebo hadr vymačkané šťávy.
 3. Pečlivě otřete sedačku.

Poznámka: Výhodou této možnosti je, že kočky nesnášejí vůni citrusů a je nepravděpodobné, že znovu zvolit toto místo.

 1. Udělat roztok manganistanu draselného světle růžové barvy.
 2. Vysajte místě.
 3. Počkat až do sucha.

Otřete oblast s octem. Vůně octa rychle erodovat se zápachem moči.

 1. ocet se zředí vodou v poměru 1: 4.
 2. Naneste směs na místě.
 3. Sbírat přebytečnou tekutinu.
 4. Po přidání 100 ml peroxidu lžíce detergentu.
 5. Výsledná směs byla dána na základě výše uvedených skutečností skvrna spolu s hydroxidem sodným.
 6. Otřete horní tkaninu třením agenta a sbírání zbytečné.

Poznámka: Tato metoda zvládá dobře se starými skvrnami.

 1. Rozpustí se jód s vodou v poměru 10-20 kapek za 1l.
 2. Toto řešení otřete povrch podlahy nebo koberce.
 3. Vytřete do sucha čistým hadříkem.
 1. Koupit v obchodě pet prostředky s enzymy pro odstranění skvrny a zápach moči.
 2. Přečtěte si návod.

Dalším způsobem, - použití konvenčního prášku chloru. Postupujte takto:

 1. Odstraňte moči z povrchu podlahy.
 2. Pour na místě bělícího prášku.
 3. Počkat 20-30 minut.
 4. Odstraňte prášek.
 5. Otřete oblast s vlhkým hadříkem.

Poznámka: Mějte na paměti, že vůně samotného chloru je také velmi pronikavý a účinné chemické látky - agresivní. Proto se tato metoda nepoužívá pro barevné a choulostivých povrchů - můžete je poškodit trvale. Po aplikaci chloru nutné větrat místnosti, takže si sami byli potěšení, aby se tam.

Ať si zvolíte, nezapomeňte studu mazlíčka. Pochopí, že v tomto okamžiku není možné dělat špinavé činy.

Jak rychle zvyknout na kočku na toaletu, takže nebyl pach moči v bytě?

 1. Zvyknout kočku na toaletu, nejdůležitější věc - koupit zásobník a výplň. Jakmile zjistíte, že kočka začíná rozruch a hledat místo, odneste jej do zásobníku.
 2. Nejčastější chybou: ne strkat svůj čenich do žlabu, ze které váš mazlíček se bojí dokonce ji přiblížit.
 3. Kočky se dopustil každý čichat a zjistit, v domě, ale ne všechny z nich voní, dobře jsme se využít tohoto. Chcete-li chránit místo za skříní nebo ve vzdáleném rohu, můžete si zde umístit několik repelenty. Jen bavlněná koule sypané silice skořice, rozmarýn, pomeranč nebo citrónové trávy a vaše kočka bude nejvzácnější návštěvník na toto místo. Ale nedoporučujeme kupovat repelent v obchodě, protože některé látky způsobují alergie u koček.
 4. Chcete-li chránit nábytek, posypeme to jednoduché vývar: Vaří se po dobu pěti minut, levandule nebo rozmarýnu.

Správně naučit vašeho domácího mazlíčka použít zásobník a budete rychle zapomenout na problém zápach moči. Pokud to ještě není možné, a kočka stále špinavé koberce, podlahy a nábytek, vybrat vhodný způsob, jak umýt a pravidelně používat, řídit našimi radami. V tomto případě nemusíte smířit s konstantními nepříjemných pachů v domácnosti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

33 + = 34