Jak umýt krev ze šatů

Jak umýt krev ze šatů

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jak umýt krev z jeho oblečení nebo ložní prádlo. Jak přivést vysušených krevních skvrn - nástroje a recepty

Krev na oděvu mohou pocházet z cokoli od nuly, náhle vyskočil tlak, neočekávané změny menstruačního cyklu. Vymýt takovéto kontaminaci může být obtížné, zvláště pokud měl čas vyschnout. Z tohoto důvodu každá žena by měla vlastnit některé triky k odstranění skvrn.

Každá holka, která se potýká s podobnou situací, položit otázku: proč umýt krev je mnohem složitější než u jiných znečišťujících látek? To proto, že červené krvinky obsahují organické protein, který má rychlé koagulace vlastnost. Vysoké teploty ještě zhoršuje problém, takže lepší pouze praní prádla ve studené vodě.

Pokud se doba nepřijme účinná opatření, může zkazit váš oblíbený věc. Zajímavosti v okolí:

 1. Opláchněte výrobek pod studenou vodou.
 2. Použití peroxidu vodíku nebo amoniak.
 3. Jemné tkaniny lepší namočené ve fyziologickém roztoku.
 4. Mýdlem a drhnout kartáče může jen čerstvé značení.
 5. Naneste prášek aspirinu.
 6. Bojovat s staré obarví obleku amoniaku.
 7. Naneste odstraňovač skvrn.

V případě, že špína je dosud vestsya do tkaniny, je možné zneškodňování improvizovaných prostředků. Vytisknout skvrnu solí - nejrychlejší a nejjednodušší způsob nakládání s krví na jejich oblečení. Jak na to:

 1. Je třeba umýt věc ve studené vodě.
 2. Měl by být kladen na znečištění malým množstvím soli a necháme vsáknout.
 3. Zanechal rukama třít látku pod tekoucí vodou. Nuggets soli mají brusné vlastnosti a pomáhají rychle odstoupit nečistot z vláken.
 4. Za to, že nejlepší věc, kterou poslat pračku, aby zcela odstranit stopy kontaminace.
 5. C za použití ledové, vody a soli mohou být k mytí znečištěného koberec. Tento roztok by měl být aplikován na oblast znečištění, potom za mokra kuchyňské utěrky nebo houby.

Chcete-li rychle vymýt čerstvé znečištění, může být použita jako mýdlo z krve - je to skvělý způsob. To, co je třeba udělat:

 1. To by mělo být mírně vlhká tkanina pod tekoucí vodou.
 2. Poté naneste několik kapek tekutého mýdla ve špinavé oblasti nebo kusové zboží vetřete ho k získání pěnu.
 3. Je jedno, zbývající opláchněte studenou vodou a postup opakujte, dokud se špína zmizí.

Tento nástroj lze nalézt v každé lékárničce. Nicméně, ne každá žena ví, že čištění skvrn aspirin je účinný způsob, jak se vypořádat s krví. Jaký je postup?

 1. To brousit několik aspirinu a práškové směsi s vodou na hustou konzistenci.
 2. Musíte dát bílou dužninu ve špinavé plochy a nechte zaschnout.
 3. Po několika minutách prášek opláchněte studenou vodou a mnul ruce jedno nebo starý zubní kartáček.
 4. Pokud je to nutné, postup může být opakován.

Obchody chemikálie - ideální pro ženy, které nechtějí trávit hodně času praní. Odstraňovač skvrn na skvrny od krve se smýt i nejodolnější špínu na spodní prádlo nebo tričko. Jen musíme dát pár kapek na špinavé plochy, vyčkejte několik minut a odeslání věci do prádelny. Nejlepší na odstraňování skvrn:

Metoda „pracuje“ pouze čerstvé skvrny a není vhodný pro boj s sušené hlíny. Vymýt krev peroxidu vodíku je velmi jednoduché, ale je třeba připomenout, že má vlastnost pro bělení tkanin a zanechat stopy. Z tohoto důvodu je nejlepší použít tento nástroj pro bílé textilie. To, co je třeba udělat:

 1. Použít peroxid vodíku.
 2. Zředit chemickou látku s vodou v poměru 1: 1, pokud chcete prát jemných tkanin.
 3. Je nutné, aby se zabránilo pěny vstupu mimo oblast kontaminace.
 4. Dab vlhkou houbou.
 5. Opláchněte znečištěnou oblast studenou vodu s mýdlem nebo prostředek na nádobí.

Červené krvinky mají tendenci se srazit co nejdříve reagují se vzduchem. Z tohoto důvodu je krev na oblečení patří do kategorie odolných skvrn. Nicméně, tento problém lze odstranit rychle doma, oživit oblíbenou věc. Kvůli krvi zadá protein, jeho největším nepřítelem je teplo. Při odstraňování nečistot je třeba připomenout několik jednoduchých pravidel. nedělat:

 • prát v horké vodě;
 • sucho v sušičce;
 • hlazení věc, dokud není odstraněna kontaminace.

Zbavit tohoto problému je mnohem obtížnější. Špína spravuje vestsya do hmoty, a tak odstranit zakořeněné skvrny od krve - to je vážný problém. Jak postupovat:

 1. Nejprve musíte navlhčit starou skvrnu studenou vodou.
 2. Následované namáčení postup. Lepší vybledlé položky ručně v roztoku vody a skvrn nebo detergentního prášku. Můžete použít na místě teplý glycerin.
 3. Nechat přes noc.
 4. Po tomto byste měli vypláchnout prádlo v pračce, nebo se uchýlit k mytí rukou.

Krev, která se obrátil na světlo věci, může významně zkazit náladu. Povlečení, oblíbená halenka, košile linie - z nichž všechny mohou být poškozeny. Někdy při řešení problému a pomáhat opravné prostředky pro domácnost, jako je citronovou šťávou nebo jedlé sody. Nicméně, kvalitativně odstranit krevní skvrny z bílé látky, použít aktivní chemikálie:

 • na bázi chloru bělidla;
 • amoniak;
 • peroxid vodíku.

Jak umýt staré krvavé skvrny z bílé látky? Musíme jednat co nejdříve. To se navlhčí list nebo jiných látek, studené vody, pak ošetření kontaminované oblast s jedním z následujících způsobů. Pokud se nemůžete zbavit problému poprvé, postup může být opakován. Je lepší namočit věc za půl hodiny, aby se zlepšila účinek. Pak následuje lehkým praní prádla v jemné praní.

Skvrna bundu nebo kalhoty vyrobené z džínoviny, nebuď rozrušený, protože umýt není příliš obtížné. Odstraněním krevní skvrny z oblečení by mělo dojít okamžitě. Není nutné čekat na sušení, jinak džíny bude zničen. Možná, že majitel bude muset použít několik triků k řešení tohoto problému:

 1. Rifle namočit ve vodě při pokojové teplotě po dobu 12-20 minut.
 2. lžičky jedlé sody by měl být aplikován přímo na špinavé tkaniny leští to zbytečné kartáček na zuby.
 3. Zbývá pečlivě spláchnout buničiny s vodou. Můžete umýt džíny v pračce, aby se zabránilo vysokým teplotám.

Jak umýt krev z menstruace

V menstruující každá žena může často najít krev na spodním prádle. Nečekejte, až uschne, měli byste okamžitě omýt kalhoty ve studené vodě. Můžete použít následující metody čištění:

 • ocet;
 • kukuřičný škrob;
 • mastek.

Skvrna krve vyžaduje dodržování přísného pořadí činností. Je třeba tlumit kontaminaci studenou vodou, použít jeden z prostředků vybraných po dobu 15-20 minut, pak se důkladně opláchnuty velkým množstvím studené kapaliny. Hlavní věc - jednat rychle, aby se zabránilo krev vestsya tkáně. V opačném případě je nutné použít více agresivní prostředky, nebo vůbec ne hodit svůj oblíbený prádlo.

Jak umýt zaschlou krev ze šatů

V každodenním životě se často stává, že oblečení potřísněné krví. Situace může být velmi různé: řezání masa, špatný holení, zranění nebo škrty, péče o pacienta. Pokud se doba neodstraní krvavé skvrny, nebo to udělat špatně, co bude jistě chtít odejít. Proto je lepší vědět předem, jak se umýt krev ze šatů doma, v pravý čas použít tyto informace v praxi.

Proč je obtížné odstranit věci z krve

Blood - druh pojivové tkáně. Skládá se z tekutiny (v plazmě), ve které jsou zavěšeny krvinek. Červená barva kapaliny je v důsledku skutečnosti, že červené krvinky (nejpočetnější buňky) přítomnost hemoglobinu. Hemoglobin je známo, že zahrnují železo. Je to prvek dává rezavou barvu skvrn a těžko odstranit krevní skvrny z bílého oblečení.

Ve velkém počtu plazmy obsahuje proteiny, které násobně (koaguluje) při teplotě asi + 42. To znamená, že po ponoření do teplé vody, dochází k srážení krve, proto pevně protein „jídla“ v textilních vláken. Ve vzduchu, koagulace proteinu dochází během 10 minut. Tyto informace jsou poskytovány, aby pochopil, co brání rychlému odstranění krevní skvrny.

Ale zkušený hosteska nabízejí několik jednoduchých pravidel, které nám říkají, jak přivést krvavé skvrny z oblečení beze stopy.

1. Pro odstranění skvrn začne neprodleně. Je-li výrobek opláchne ve studené vodě, ve většině případů v krvi zcela zmizí.

2. Čerstvé stopy snadno odstranit, a suší se v krvi - mnohem obtížnější. Pokud znečistit vaše oblečení bude ležet po dobu několika měsíců, to může být považováno za zkažené, aby bylo dosaženo úplné vyčištění nezdaří.

3. Při namáčení a praní tkaniny se ponoří do studené (ještě lépe - do ledové vody). Po ošetření s horkou nebo teplou vodou minimalizuje krevní skvrny žluté a stávají se prakticky není odvoditelný.

4. Gore na první suché tkaniny třel s tuhým kartáčem. Při mokrém zpracování je lepší nedělat. Snaží vydrhnout krev ze šatů, může jen zvýšit velikost místě.

5. Každý odstraňovač (včetně lidových prostředků) se nejprve testovány na místě tkáně nenápadný.

6. Je-li praní prováděno současně s zakoupeného léčiva pro odstranění skvrn, se nejprve aplikuje přímo na kontaminovanou místě oblečení, a potom se přidá do vody.

lidových opravné

Reflexní než vymýt krev z oblečení, skvrna začít opatrně přeneseny položky tkanina pak namočenou ve studené vodě.

Holdingová doba závisí na stařecké skvrny od 10 minut do několika hodin. V případě, že krev není stočený dobře dvojité namáčení po dobu 30 minut.

V kuchyni, v koupelně, a to i v lékárničce v libovolném domácnosti lze nalézt prostředky k dalšímu zpracování věcí.

1. Mýdlo a pracích prášků. Jedná se o univerzální lék na bílé a barevné prádlo. oděv část hojně krví třel hnědé mýdlo provádět praní ve studené vodě (do asi 30), s prací prostředek.

2. Peroxid vodíku. Jedná se o cenově odpověď na otázku, jak rychle vyčistit oblečení z krve, ale znamená to jen dobré pro bílé oblečení. Reakční směs se vleje nebo zrušena pomocí pipety zbývající po namočení skvrna po 10 minutách třel s vatovým tamponem, promyje se studenou vodou prostředky.

A ještě dalším provedení: roztok je aplikován přímo na rouno jen objevil místo vysáty pohyby. Zpracované oděvy úsek izolované s čistým hadříkem do pěny reakcí s krví ani rozptýlit dále. Úklid se provádí několikrát, dokud kapalina přestane pěny. Čištěná tkanina promyje obvyklým způsobem.

Tip: Můžete také použít peroxid, ale že jeho poloviční zředí vodou tenkého materiálu.

3. Pro jemné tkaniny. Někdy se lidé ptají, jak se krev ze šatů z hedvábí, saténu, vlny. Škrob může být doporučeno: se přidá trochu vody, suspenze se aplikuje na skvrnu, nechá se uschnout. Kůra látkové kartáče, pak prostiryvayut věc.

4. textilie pro jakéhokoliv původu a jemně čistí glycerol. Láhev se zahřeje na přípravu teplé vody, pak se navlhčit vatový tampon a leští znečištěnou část z obou stran. Na konci glycerinu důkladně opláchnout, opláchnutí výrobku.

Poznámka: Tam je další non-triviální způsob, jak odstranit drobné krvavé skvrny na jemné tkaniny. Pro tento účel ... vlastní slin: enzymy, vstupující do své struktury, rozkládají krevní protein. Navlhčeným slinami je třeba, aby se lehce třít, vyčkejte několik minut a vybledlé.

Pokud z nějakého důvodu znečištěné položky se nepodařilo vyčistit včas, užitečné tipy na to, jak se umýt zakořeněny do struktury krev ze šatů doma.

1.Nashatyrny alkohol. Roztok vaty aplikován na celou oblast kontaminace, doleva po dobu 5 minut, propláchne čistou vodou. Zbývající stopy se odstraní re-zpracování, opouštějící prostředky pro 7-10 minut. Pak se produkt podrobí pračky s měknutí kondicionér.

2. Společný sůl. Oděvy namočené přes noc ve slabém roztoku soli - 20 g na litr studené vody. V dopoledních hodinách promývání provádí za použití mýdla nebo prášku k odstranění skvrn.

3. Gel na mytí nádobí. Podle hodnocení, výroba „víla“ nebo „ušatý“ chův s chovnou krve umí nejlépe. Gel se šíří silný na zamořené oblasti k oděvu, je pokryt fólií a ponechán po dobu 5 hodin. Po tom, prát prádlo.

4. Zubní pasta. Použití zubní pastu kartáčů se aplikuje na činnou část, nechá se uschnout, promyje se vodou.

5. Prášek do pečiva maso. Tento koření obsahuje enzymy rozkládající krevní proteiny. Chcete-li vymazat věc bude trvat hodně času a trpělivosti. Prášek do pečiva sypané na vlhkým hadříkem a vetřete ho čas od času po celý den.

Ty by neměly přehlédnout, a jejich speciálně konstruované pro odstraňování skvrn chemikáliím používaným v domácnosti. Je žádoucí, aby některý z nich byl vždy v pohotovosti vznikne-li náhle otázka, umýt sušené krve, nebo rychle, aby čerstvé skvrnu.

Všechny dostupné produkty jsou rozděleny do několika typů:

 • zhidkosti- Vanish OxiAction, Frau Schmidt;
 • prášky nanášení funkce - například, BioMIG;
 • spray na odstranění skvrn - Amway PŘEDPÍRKOU;
 • Pevná látka odstraňovače skvrn (ve formě mýdla) - Stork, Antipyatin;
 • tužky od skvrn - Dr. Beckmann, Udalix Ultra.

Než budete moci používat podobné produkty, pečlivě studovat pokyny pro podávání žádostí. Doporučení na době expozice a dávkování chemických látek jsou uvedeny pro každou tkáň zvlášť. Pokud porušíte pokyny, můžete zkazit věc

Při čištění originální džíny s krví jsou všechny stejná pravidla: nenechte skvrny vyschnout a používejte pouze studenou vodu. Nicméně, těsný džínové méně citlivá a umožňuje možnost více třít ho, než hedvábí nebo vlny. Nicméně, hlavní odstraňování skvrn technika - žádné mechanické síly a určitý postup. V závislosti na znečištění omezení, existuje několik možností, jak se umýt krev ze šatů z džínoviny.

udělat, aby se mu takto:

 • zastiryvayut rifle pod proudem studené vody, nebo namočené v nádrži (bez detergentu), po 10 minutách se problematika potřeného oplach houbou produktu v čisté vodě;
 • denim produkt bílé látkou napuštěnou roztokem sody - 50 g jedlé sody na 1 litr vody;
 • pokud stopy, pracovat s přídavkem mytí tekutého pracího prostředku (prášek ve studené vodě špatně rozpustná), pak byly opláchnuty rifle ve vlažné vodě;
 • Při „věk“ skvrny o více než 10 minut by se kromě pracího prostředku použít obyčejnou mýdlo - je volně nanesena na kontaminovaných lokalit;
 • pokud je mytí rukou nevyrábí výsledky, krev slepená, a může být použit „dělostřelectvo“ - pračka v intenzivním režimu.

Poznámka: White a „vařené“ jeans můžete zkusit vyčistit krev z lékárny s peroxidem vodíku. Bohatší řešení odbarvení látku a lze jej dokonce poškodit. Další možností - bez chlorového bělidla, nejprve přidat do vody pro namáčení a - ve vodě v průběhu mytí.

Se svým čistým džínoviny se stejnými metodami jako u ostatních tkání. Zde jsou cenově nejdostupnější a efektivní možnosti:

 • třel s houbou namočenou ve vodném roztoku amoniaku (1 polévková lžíce 0,25 litry vody.);
 • osolte, protřepat a opláchněte rychle; máčet v osolené vodě po dobu 10 hodin;
 • použít odstraňovač skvrn s aktivním kyslíkem;
 • čistý teplý glycerin.

Po každém z těchto manipulací provádí konvenční mytí v teplé vodě se saponátem.

Jak odstranit tuk skvrnu z oblečení na doma

Co může být tření pryč s Zelenka linolea doma

Jak odstranit vosk z svíček s oblečením - co potřebujete vědět

I vždy řádně čisté a svěží a zaschlá krev ze šatů, aby - se věc držet pod studenou vodou, což je místo, kde jsou skvrny na vrcholu bohaté pěny tmavé mýdla (bílá nezpracovává), nechte asi půl hodiny, pak vymýt opět pod studenou tekoucí vodou ,

Katya, dělám totéž, držet pod studenou vodou, pokud skvrna je dostatečný přísun čerstvého, ale .... když vše ostatní selže a trik s vodou a mýdlem, také bere obyčejný aspirin, droblyu, rozpuštěný v malém množství vody a tato kaše jsem třel skvrnu. Dávám si lehnout po dobu alespoň 30 minut a může být více. Pak jsem se opláchne. Ve většině případů to funguje u 5 +!

Jak zobrazit krevní skvrny z oblečení a postele, než k nezávadné čalouněného nábytku a matrací

Kontaminace biologického původu jí do tkaniny, pronikají hluboko do vláken a krve mezi nimi - jasného vůdce. Kromě železa obsažené v krvi, je odolná vůči přírodní barviva. Ačkoli nyní existuje mnoho na odstraňování skvrn, které jsou dobře spokojeni s tímto obsahem čerstvou krví, aby se vyrovnaly s staré pyatami nejsou vždy ctnost. V této situaci můžete použít lidových prostředků, jehož účinnost ukázaly čas.

Bojovat s krví přes vítězství, pamatovat čtyři axiómy. Jsou relevantní a oblečení, a obarví interiéru.

 1. S okamžitou platností. Viděli jsme jen to, že dodávají krev skvrnu na kalhotách, peřina nebo pohovka? Rychle odstranit! Vzhledem k tomu, sušení krve „skvrny“ snižuje pravděpodobnost uložit položku. Zakořeněná v krvi je v žádném spěchu „odchýlit“ i při agresivní odstraňovače skvrn.
 2. Používat studenou vodu. Ještě lepší led. A nic jiného. Z teplé vody protein nalezený v krvi, je minimalizována. Je-li krev a musí být schopen drhnout po vystavení horké vodě, zůstává nažloutlé skvrny, což je téměř nemožné se zbavit.
 3. Namočit. Použití domácí odstraňovače skvrn, a namočit potřísněný oděv. Po namáčení se zbavit „kuličky“ bude jednodušší. Pokud namáčení není možné, jak je tomu v případě kusy nábytku, ložní prádlo, koberce, naneste čisticí prostředky na „skvrnou“ a dát jim čas do „práce“, a teprve potom pokračovat v čištění.
 4. Test. Před kontrolou, zda je schopen improvizovaných prostředků k odstranění krevní skvrny z oblečení nebo nábytek, proveďte test. V opačném případě můžete trvale poškodit věc nebo čalounění. Ručně vyrobené odstraňovače skvrn na oblečení se zkouší zevnitř na švu. Pokud špinavé matraci nebo čalounění pohovky, zvolit nenápadný místo a odebrat vzorek.

Jak umýt krev ze šatů: prostředek pro čerstvé skvrny

Jak zobrazit krevní skvrny z oblečení? Vše záleží na znečištění promlčecí lhůty. S čerstvými stopami boje jednodušší. Než si vypláchnout čerstvou krev zamoyte místo a pokuste se jej smyjte oblečení na maximum. Vedle mýdlo mýdlo. Snad to bude stačit. Překročí-li znečištění neodchyluje, přišel do fondů pomoci, které jsou vždy po ruce: „pomocníky“ škrobu, peroxid a dalších slavných hostesek

Vlastnosti. Ideální pro husté tkáně. Způsob jeho jednoduchosti. Minus - budou muset počkat. Kromě toho se roztok sody dezinfikuje věci. On je schopen odstranit cizí pach.

 1. Dial litrů do studené vody.
 2. dvě polévkové lžíce - rozpouští sodu.
 3. Máčet v perlivé vody znečištěné položky. Nemůžete namočit celý článek, ale pouze tu část, kde se ukázalo, krvavou skvrnu.
 4. Nech to na celou noc. Promývá v pračce s přidáním každém obchodě nebo máchací skvrn v mýdlové vodě.

Vlastnosti. Pomáhá umýt krev z bílé oblečení. Na tmavé košile a kalhoty, je lepší nepoužívat. To vám umožní vyčistit bez prádla, což je důležité v případě oblečení štítek má „Neprat“ ikonu. Tak je možné odstranit skvrnu s výrobky z semiše. můžete vyčistit koberec tímto způsobem. Avšak pouze pod podmínkou, že je to lehké.

 1. Zvlhčí s peroxidem vodíku (3%) bavlněného polštářku.
 2. Vysajte kontaminovaný prostor.
 3. Po pěti minutách se odstraní výsledný zpracování na místě pěny. Použijte vlhký vatový tampon.
 4. Opakujte kroky, až uvidíte, že tkáň je zrušeno.

Vlastnosti. Škrob čistí jemně. To je - nejlepší způsob, pokud chcete uložit věci z jemné tkaniny nebo ty, které nelze prát. To může dokonce být použita pro hedvábí.

 1. Zřeďte kaše škrobu konzistence.
 2. Šíření znečištění.
 3. Počkat, až vyschne, a pak - opatrně očistit kaše. S ním odejdou a krev.

Vlastnosti. Jednoduše, ekonomicky a rychle, ale s podmínkou, že v domácí lékárničce má tabletu. Metoda - uložit pro vlněné oblečení.

 1. aspirin tablety se rozpustí v kádince se studenou vodou.
 2. K roztoku kontaminovaných lokalit.
 3. Nechte působit po dobu půl hodiny.
 4. Opláchněte.

Pokud si všimnete, čerstvé skvrny nemohl (nebo neměl vhodnou příležitost, aby ji odstranit), hosteska, musí přemýšlet, jak umýt zaschlou krev. V případě, že je nemožné předpovědět výsledek je téměř starý špína. Existuje šance, že budete muset kombinovat metody hledat řešení a experimentování ... nakonec se smířit s hnědými stopami. Ale to je - jen pesimistické počasí, což není vždycky pravda.

Vlastnosti. Odstraňuje odolných nečistot. Metoda umožňuje uložit oblečení z lnu a bavlny. Pomáhá k odstranění krve z bílé věci.

 1. Připraví se směs přidáním lžíci amoniaku na litr vody.
 2. Namočit obarvený předmět půl hodiny - čtyřicet minut.
 3. Odstraňte položku z roztoku, umýt.

Vlastnosti. Univerzální metoda: to může být použit pro husté a jemné tkaniny. Pokud nasáklé bílou košili, a ona byla bělena v solném roztoku.

 1. Připraví se roztok chloridu sodného: na litr vody - lžíce soli.
 2. Namočit obarvený věc v noci.
 3. Opláchněte. Vybledlé ruce a znečištěném prostředí. Použijte mýdlo.

Vlastnosti. Glycerin pomáhá šetřit věci z hustého materiálu. On oživuje džíny, které jsou zakotveny v krvi. Výsledek je vidět hned: pod vlivem glycerol hnědými skvrnami zmizí.

 1. Předehřátí glycerol. Chcete-li to provést, použijte vodní lázně.
 2. Navlhčete vatu v materiálu. Léčit prostor s.
 3. Opakujte několikrát, uvidíte zaschlá krev odjíždí.

Pokud krevní skvrny „zdobí“ ložní prádlo, můžete použít stejnou improvizovaný „odstraňovač skvrn“, jak k čištění oblečení. Ale je jednodušší použít metody s mýdlem a prostředek na nádobí.

Studená voda a mýdlo

Vlastnosti. Jednat rychle: při pohledu ze měsíce bodové - vybledlé, jinak metoda nebude fungovat.

 1. Umístěte listy do ledové vody.
 2. Po půl změně hodinu vody. Čekat tolik.
 3. Vybledlé oblasti, na které byla krev, mýdlo.
 4. Po zastiryvaniya lůžko může být namočen po dobu 15 minut v mýdlovým roztokem.
 5. Mýt v pračce.

Vlastnosti. Způsob vyžaduje minimální úsilí. Je to opravdu pomáhá zbavit se starých skvrn, ale pokud tam byly stopy krve na postel pro příliš dávno, budete muset volat na dalších „pomocníků“.

 1. Naneste tekuté jídlo na znečištění.
 2. Zapomeňte na spodním prádle po dobu dvou hodin.
 3. Umýt jako obvykle.
 4. Po umytí, zkontrolujte skvrny.

Bylo by žádoucí zjednodušit problém, ale odstoupit krev z gauče ještě těžší než v případě oblečení či ložního prádla. Koneckonců, nemůžete prát čalounění. Ale přesto způsoby, jak se vyrovnat s existovat takové skvrny.

Vlastnosti. Metoda funguje, pokud skvrna se objevila v poslední době. Je vhodný pro všechny čalounění včetně kůže.

 1. Blot skvrnu s papírovým ubrouskem čerstvé krve.
 2. Otřete prostor s znečištění studené vody od okraje do středu.
 3. Připraví se roztok mýdla (72% síla holicí mýdla a vody).
 4. Léčit na místě je.
 5. Vyjměte mokré vatový tampon pěnu.

Vlastnosti. Jedna tableta aspirinu pomáhá umýt zaschlou krev z pohovky. Tento způsob je vhodný pouze pro textilní čalounění.

 1. Brousící jeden aspirin tabletu.
 2. Vodu skleněný prášek.
 3. Otřete skvrnu roztokem.

Vlastnosti. V tomto životním hackingu mluví o pěny na holení. Vzhledem k jeho jemné akční metody jsou vhodné pro čištění kůže. Jestliže je skvrna čerstvá, je nutné jej omýt vodou. V případě, že starý - velmi jemně vetřete s měkkým kartáčkem.

 1. Naneste bodové holicí pěnu.
 2. Nechte působit 20 minut.
 3. Vyjměte vlhký vatový tampon.

Jak umýt krev z matrace? Je možné použít roztok uhličitanu sodného, ​​zředěným amoniakem, mytí nádobí, aspirin. Stručně řečeno, to funguje stejným způsobem jako u oblečení, pohovky. Neomývejte silné matrace, zvolte pravá ruka „odstraňovač skvrn“ ve formě pasty nebo pěny.

Vlastnosti. Pokud umýt krev z jeho matrace na první pokus nefunguje, použít solný roztok, dokud se znečištění nebude odchýlit. Nezapomeňte, že voda musí být studená.

 1. Připraví se roztok chloridu sodného (Vodní sklo na vzít dvě čajové lžičky látky).
 2. Nalijte roztok do spreji a nastříkejte na skvrnu.
 3. Pat suchu znečištění bez chlupů. To bude absorbovat fyziologický roztok a krev.

Škrobovou pastou ze staré skvrny od vody

Vlastnosti. Doporučuje se používat pastu připomínající odstraňovače skvrn pro staré špíny. Po zákroku, vakuové matraci: takže si odstranit zbývající zrna těstoviny.

 1. Zkontrolujte, škrob a směs solí (dvě lžíce k jednomu, v tomto pořadí).
 2. Rozmíchávejte s čtvrtina šálku peroxidu vodíku.
 3. Vztahovat k získání finančních prostředků na matraci.
 4. Po vysušení, opatrně otřete kartáč.

Hosteska přišel s mnoha způsobů, jak přinést chronické krevní skvrny z oblečení, čalounění, ložní prádlo. Existuje mezi metody a poněkud zvláštně, ale účinné. Například univerzální odstraňovač skvrn lze považovat prášek do pečiva maso. Prášku a vody činí kaše, a pak se použijí k „rozmarné“ místo na půl hodiny. Pak umýt oblečení, a matrace nebo židle jen poškrábaný sušené buničiny.

Jak zobrazit žlutá skvrna s bílým tričkem a vrácení výrobku na „obchod“ je typ

Jak prát formy off tkaniny a oděvy, přinést zatuchlý pach a vyhnout „znečištění“ dalších věcí

Jak prát s perem snadno a rychle: posypat, popshykat, rub

Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

„Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

© 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

50 − 40 =