Jak umýt krev ze šatů

Jak umýt krev ze šatů

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jak umýt krev z jeho oblečení nebo ložní prádlo. Jak přivést vysušených krevních skvrn - nástroje a recepty

Krev na oděvu mohou pocházet z cokoli od nuly, náhle vyskočil tlak, neočekávané změny menstruačního cyklu. Vymýt takovéto kontaminaci může být obtížné, zvláště pokud měl čas vyschnout. Z tohoto důvodu každá žena by měla vlastnit některé triky k odstranění skvrn.

Každá holka, která se potýká s podobnou situací, položit otázku: proč umýt krev je mnohem složitější než u jiných znečišťujících látek? To proto, že červené krvinky obsahují organické protein, který má rychlé koagulace vlastnost. Vysoké teploty ještě zhoršuje problém, takže lepší pouze praní prádla ve studené vodě.

Pokud se doba nepřijme účinná opatření, může zkazit váš oblíbený věc. Zajímavosti v okolí:

 1. Opláchněte výrobek pod studenou vodou.
 2. Použití peroxidu vodíku nebo amoniak.
 3. Jemné tkaniny lepší namočené ve fyziologickém roztoku.
 4. Mýdlem a drhnout kartáče může jen čerstvé značení.
 5. Naneste prášek aspirinu.
 6. Bojovat s staré obarví obleku amoniaku.
 7. Naneste odstraňovač skvrn.

V případě, že špína je dosud vestsya do tkaniny, je možné zneškodňování improvizovaných prostředků. Vytisknout skvrnu solí - nejrychlejší a nejjednodušší způsob nakládání s krví na jejich oblečení. Jak na to:

 1. Je třeba umýt věc ve studené vodě.
 2. Měl by být kladen na znečištění malým množstvím soli a necháme vsáknout.
 3. Zanechal rukama třít látku pod tekoucí vodou. Nuggets soli mají brusné vlastnosti a pomáhají rychle odstoupit nečistot z vláken.
 4. Za to, že nejlepší věc, kterou poslat pračku, aby zcela odstranit stopy kontaminace.
 5. C za použití ledové, vody a soli mohou být k mytí znečištěného koberec. Tento roztok by měl být aplikován na oblast znečištění, potom za mokra kuchyňské utěrky nebo houby.

Chcete-li rychle vymýt čerstvé znečištění, může být použita jako mýdlo z krve - je to skvělý způsob. To, co je třeba udělat:

 1. To by mělo být mírně vlhká tkanina pod tekoucí vodou.
 2. Poté naneste několik kapek tekutého mýdla ve špinavé oblasti nebo kusové zboží vetřete ho k získání pěnu.
 3. Je jedno, zbývající opláchněte studenou vodou a postup opakujte, dokud se špína zmizí.

Tento nástroj lze nalézt v každé lékárničce. Nicméně, ne každá žena ví, že čištění skvrn aspirin je účinný způsob, jak se vypořádat s krví. Jaký je postup?

 1. To brousit několik aspirinu a práškové směsi s vodou na hustou konzistenci.
 2. Musíte dát bílou dužninu ve špinavé plochy a nechte zaschnout.
 3. Po několika minutách prášek opláchněte studenou vodou a mnul ruce jedno nebo starý zubní kartáček.
 4. Pokud je to nutné, postup může být opakován.

Obchody chemikálie - ideální pro ženy, které nechtějí trávit hodně času praní. Odstraňovač skvrn na skvrny od krve se smýt i nejodolnější špínu na spodní prádlo nebo tričko. Jen musíme dát pár kapek na špinavé plochy, vyčkejte několik minut a odeslání věci do prádelny. Nejlepší na odstraňování skvrn:

Metoda „pracuje“ pouze čerstvé skvrny a není vhodný pro boj s sušené hlíny. Vymýt krev peroxidu vodíku je velmi jednoduché, ale je třeba připomenout, že má vlastnost pro bělení tkanin a zanechat stopy. Z tohoto důvodu je nejlepší použít tento nástroj pro bílé textilie. To, co je třeba udělat:

 1. Použít peroxid vodíku.
 2. Zředit chemickou látku s vodou v poměru 1: 1, pokud chcete prát jemných tkanin.
 3. Je nutné, aby se zabránilo pěny vstupu mimo oblast kontaminace.
 4. Dab vlhkou houbou.
 5. Opláchněte znečištěnou oblast studenou vodu s mýdlem nebo prostředek na nádobí.

Červené krvinky mají tendenci se srazit co nejdříve reagují se vzduchem. Z tohoto důvodu je krev na oblečení patří do kategorie odolných skvrn. Nicméně, tento problém lze odstranit rychle doma, oživit oblíbenou věc. Kvůli krvi zadá protein, jeho největším nepřítelem je teplo. Při odstraňování nečistot je třeba připomenout několik jednoduchých pravidel. nedělat:

 • prát v horké vodě;
 • sucho v sušičce;
 • hlazení věc, dokud není odstraněna kontaminace.

Zbavit tohoto problému je mnohem obtížnější. Špína spravuje vestsya do hmoty, a tak odstranit zakořeněné skvrny od krve - to je vážný problém. Jak postupovat:

 1. Nejprve musíte navlhčit starou skvrnu studenou vodou.
 2. Následované namáčení postup. Lepší vybledlé položky ručně v roztoku vody a skvrn nebo detergentního prášku. Můžete použít na místě teplý glycerin.
 3. Nechat přes noc.
 4. Po tomto byste měli vypláchnout prádlo v pračce, nebo se uchýlit k mytí rukou.

Krev, která se obrátil na světlo věci, může významně zkazit náladu. Povlečení, oblíbená halenka, košile linie - z nichž všechny mohou být poškozeny. Někdy při řešení problému a pomáhat opravné prostředky pro domácnost, jako je citronovou šťávou nebo jedlé sody. Nicméně, kvalitativně odstranit krevní skvrny z bílé látky, použít aktivní chemikálie:

 • na bázi chloru bělidla;
 • amoniak;
 • peroxid vodíku.

Jak umýt staré krvavé skvrny z bílé látky? Musíme jednat co nejdříve. To se navlhčí list nebo jiných látek, studené vody, pak ošetření kontaminované oblast s jedním z následujících způsobů. Pokud se nemůžete zbavit problému poprvé, postup může být opakován. Je lepší namočit věc za půl hodiny, aby se zlepšila účinek. Pak následuje lehkým praní prádla v jemné praní.

Skvrna bundu nebo kalhoty vyrobené z džínoviny, nebuď rozrušený, protože umýt není příliš obtížné. Odstraněním krevní skvrny z oblečení by mělo dojít okamžitě. Není nutné čekat na sušení, jinak džíny bude zničen. Možná, že majitel bude muset použít několik triků k řešení tohoto problému:

 1. Rifle namočit ve vodě při pokojové teplotě po dobu 12-20 minut.
 2. lžičky jedlé sody by měl být aplikován přímo na špinavé tkaniny leští to zbytečné kartáček na zuby.
 3. Zbývá pečlivě spláchnout buničiny s vodou. Můžete umýt džíny v pračce, aby se zabránilo vysokým teplotám.

Jak umýt krev z menstruace

V menstruující každá žena může často najít krev na spodním prádle. Nečekejte, až uschne, měli byste okamžitě omýt kalhoty ve studené vodě. Můžete použít následující metody čištění:

 • ocet;
 • kukuřičný škrob;
 • mastek.

Skvrna krve vyžaduje dodržování přísného pořadí činností. Je třeba tlumit kontaminaci studenou vodou, použít jeden z prostředků vybraných po dobu 15-20 minut, pak se důkladně opláchnuty velkým množstvím studené kapaliny. Hlavní věc - jednat rychle, aby se zabránilo krev vestsya tkáně. V opačném případě je nutné použít více agresivní prostředky, nebo vůbec ne hodit svůj oblíbený prádlo.

Jak zobrazit krevní skvrny z oblečení a postele, než k nezávadné čalouněného nábytku a matrací

Kontaminace biologického původu jí do tkaniny, pronikají hluboko do vláken a krve mezi nimi - jasného vůdce. Kromě železa obsažené v krvi, je odolná vůči přírodní barviva. Ačkoli nyní existuje mnoho na odstraňování skvrn, které jsou dobře spokojeni s tímto obsahem čerstvou krví, aby se vyrovnaly s staré pyatami nejsou vždy ctnost. V této situaci můžete použít lidových prostředků, jehož účinnost ukázaly čas.

Bojovat s krví přes vítězství, pamatovat čtyři axiómy. Jsou relevantní a oblečení, a obarví interiéru.

 1. S okamžitou platností. Viděli jsme jen to, že dodávají krev skvrnu na kalhotách, peřina nebo pohovka? Rychle odstranit! Vzhledem k tomu, sušení krve „skvrny“ snižuje pravděpodobnost uložit položku. Zakořeněná v krvi je v žádném spěchu „odchýlit“ i při agresivní odstraňovače skvrn.
 2. Používat studenou vodu. Ještě lepší led. A nic jiného. Z teplé vody protein nalezený v krvi, je minimalizována. Je-li krev a musí být schopen drhnout po vystavení horké vodě, zůstává nažloutlé skvrny, což je téměř nemožné se zbavit.
 3. Namočit. Použití domácí odstraňovače skvrn, a namočit potřísněný oděv. Po namáčení se zbavit „kuličky“ bude jednodušší. Pokud namáčení není možné, jak je tomu v případě kusy nábytku, ložní prádlo, koberce, naneste čisticí prostředky na „skvrnou“ a dát jim čas do „práce“, a teprve potom pokračovat v čištění.
 4. Test. Před kontrolou, zda je schopen improvizovaných prostředků k odstranění krevní skvrny z oblečení nebo nábytek, proveďte test. V opačném případě můžete trvale poškodit věc nebo čalounění. Ručně vyrobené odstraňovače skvrn na oblečení se zkouší zevnitř na švu. Pokud špinavé matraci nebo čalounění pohovky, zvolit nenápadný místo a odebrat vzorek.

Jak umýt krev ze šatů: prostředek pro čerstvé skvrny

Jak zobrazit krevní skvrny z oblečení? Vše záleží na znečištění promlčecí lhůty. S čerstvými stopami boje jednodušší. Než si vypláchnout čerstvou krev zamoyte místo a pokuste se jej smyjte oblečení na maximum. Vedle mýdlo mýdlo. Snad to bude stačit. Překročí-li znečištění neodchyluje, přišel do fondů pomoci, které jsou vždy po ruce: „pomocníky“ škrobu, peroxid a dalších slavných hostesek

Vlastnosti. Ideální pro husté tkáně. Způsob jeho jednoduchosti. Minus - budou muset počkat. Kromě toho se roztok sody dezinfikuje věci. On je schopen odstranit cizí pach.

 1. Dial litrů do studené vody.
 2. dvě polévkové lžíce - rozpouští sodu.
 3. Máčet v perlivé vody znečištěné položky. Nemůžete namočit celý článek, ale pouze tu část, kde se ukázalo, krvavou skvrnu.
 4. Nech to na celou noc. Promývá v pračce s přidáním každém obchodě nebo máchací skvrn v mýdlové vodě.

Vlastnosti. Pomáhá umýt krev z bílé oblečení. Na tmavé košile a kalhoty, je lepší nepoužívat. To vám umožní vyčistit bez prádla, což je důležité v případě oblečení štítek má „Neprat“ ikonu. Tak je možné odstranit skvrnu s výrobky z semiše. můžete vyčistit koberec tímto způsobem. Avšak pouze pod podmínkou, že je to lehké.

 1. Zvlhčí s peroxidem vodíku (3%) bavlněného polštářku.
 2. Vysajte kontaminovaný prostor.
 3. Po pěti minutách se odstraní výsledný zpracování na místě pěny. Použijte vlhký vatový tampon.
 4. Opakujte kroky, až uvidíte, že tkáň je zrušeno.

Vlastnosti. Škrob čistí jemně. To je - nejlepší způsob, pokud chcete uložit věci z jemné tkaniny nebo ty, které nelze prát. To může dokonce být použita pro hedvábí.

 1. Zřeďte kaše škrobu konzistence.
 2. Šíření znečištění.
 3. Počkat, až vyschne, a pak - opatrně očistit kaše. S ním odejdou a krev.

Vlastnosti. Jednoduše, ekonomicky a rychle, ale s podmínkou, že v domácí lékárničce má tabletu. Metoda - uložit pro vlněné oblečení.

 1. aspirin tablety se rozpustí v kádince se studenou vodou.
 2. K roztoku kontaminovaných lokalit.
 3. Nechte působit po dobu půl hodiny.
 4. Opláchněte.

Pokud si všimnete, čerstvé skvrny nemohl (nebo neměl vhodnou příležitost, aby ji odstranit), hosteska, musí přemýšlet, jak umýt zaschlou krev. V případě, že je nemožné předpovědět výsledek je téměř starý špína. Existuje šance, že budete muset kombinovat metody hledat řešení a experimentování ... nakonec se smířit s hnědými stopami. Ale to je - jen pesimistické počasí, což není vždycky pravda.

Vlastnosti. Odstraňuje odolných nečistot. Metoda umožňuje uložit oblečení z lnu a bavlny. Pomáhá k odstranění krve z bílé věci.

 1. Připraví se směs přidáním lžíci amoniaku na litr vody.
 2. Namočit obarvený předmět půl hodiny - čtyřicet minut.
 3. Odstraňte položku z roztoku, umýt.

Vlastnosti. Univerzální metoda: to může být použit pro husté a jemné tkaniny. Pokud nasáklé bílou košili, a ona byla bělena v solném roztoku.

 1. Připraví se roztok chloridu sodného: na litr vody - lžíce soli.
 2. Namočit obarvený věc v noci.
 3. Opláchněte. Vybledlé ruce a znečištěném prostředí. Použijte mýdlo.

Vlastnosti. Glycerin pomáhá šetřit věci z hustého materiálu. On oživuje džíny, které jsou zakotveny v krvi. Výsledek je vidět hned: pod vlivem glycerol hnědými skvrnami zmizí.

 1. Předehřátí glycerol. Chcete-li to provést, použijte vodní lázně.
 2. Navlhčete vatu v materiálu. Léčit prostor s.
 3. Opakujte několikrát, uvidíte zaschlá krev odjíždí.

Pokud krevní skvrny „zdobí“ ložní prádlo, můžete použít stejnou improvizovaný „odstraňovač skvrn“, jak k čištění oblečení. Ale je jednodušší použít metody s mýdlem a prostředek na nádobí.

Studená voda a mýdlo

Vlastnosti. Jednat rychle: při pohledu ze měsíce bodové - vybledlé, jinak metoda nebude fungovat.

 1. Umístěte listy do ledové vody.
 2. Po půl změně hodinu vody. Čekat tolik.
 3. Vybledlé oblasti, na které byla krev, mýdlo.
 4. Po zastiryvaniya lůžko může být namočen po dobu 15 minut v mýdlovým roztokem.
 5. Mýt v pračce.

Vlastnosti. Způsob vyžaduje minimální úsilí. Je to opravdu pomáhá zbavit se starých skvrn, ale pokud tam byly stopy krve na postel pro příliš dávno, budete muset volat na dalších „pomocníků“.

 1. Naneste tekuté jídlo na znečištění.
 2. Zapomeňte na spodním prádle po dobu dvou hodin.
 3. Umýt jako obvykle.
 4. Po umytí, zkontrolujte skvrny.

Bylo by žádoucí zjednodušit problém, ale odstoupit krev z gauče ještě těžší než v případě oblečení či ložního prádla. Koneckonců, nemůžete prát čalounění. Ale přesto způsoby, jak se vyrovnat s existovat takové skvrny.

Vlastnosti. Metoda funguje, pokud skvrna se objevila v poslední době. Je vhodný pro všechny čalounění včetně kůže.

 1. Blot skvrnu s papírovým ubrouskem čerstvé krve.
 2. Otřete prostor s znečištění studené vody od okraje do středu.
 3. Připraví se roztok mýdla (72% síla holicí mýdla a vody).
 4. Léčit na místě je.
 5. Vyjměte mokré vatový tampon pěnu.

Vlastnosti. Jedna tableta aspirinu pomáhá umýt zaschlou krev z pohovky. Tento způsob je vhodný pouze pro textilní čalounění.

 1. Brousící jeden aspirin tabletu.
 2. Vodu skleněný prášek.
 3. Otřete skvrnu roztokem.

Vlastnosti. V tomto životním hackingu mluví o pěny na holení. Vzhledem k jeho jemné akční metody jsou vhodné pro čištění kůže. Jestliže je skvrna čerstvá, je nutné jej omýt vodou. V případě, že starý - velmi jemně vetřete s měkkým kartáčkem.

 1. Naneste bodové holicí pěnu.
 2. Nechte působit 20 minut.
 3. Vyjměte vlhký vatový tampon.

Jak umýt krev z matrace? Je možné použít roztok uhličitanu sodného, ​​zředěným amoniakem, mytí nádobí, aspirin. Stručně řečeno, to funguje stejným způsobem jako u oblečení, pohovky. Neomývejte silné matrace, zvolte pravá ruka „odstraňovač skvrn“ ve formě pasty nebo pěny.

Vlastnosti. Pokud umýt krev z jeho matrace na první pokus nefunguje, použít solný roztok, dokud se znečištění nebude odchýlit. Nezapomeňte, že voda musí být studená.

 1. Připraví se roztok chloridu sodného (Vodní sklo na vzít dvě čajové lžičky látky).
 2. Nalijte roztok do spreji a nastříkejte na skvrnu.
 3. Pat suchu znečištění bez chlupů. To bude absorbovat fyziologický roztok a krev.

Škrobovou pastou ze staré skvrny od vody

Vlastnosti. Doporučuje se používat pastu připomínající odstraňovače skvrn pro staré špíny. Po zákroku, vakuové matraci: takže si odstranit zbývající zrna těstoviny.

 1. Zkontrolujte, škrob a směs solí (dvě lžíce k jednomu, v tomto pořadí).
 2. Rozmíchávejte s čtvrtina šálku peroxidu vodíku.
 3. Vztahovat k získání finančních prostředků na matraci.
 4. Po vysušení, opatrně otřete kartáč.

Hosteska přišel s mnoha způsobů, jak přinést chronické krevní skvrny z oblečení, čalounění, ložní prádlo. Existuje mezi metody a poněkud zvláštně, ale účinné. Například univerzální odstraňovač skvrn lze považovat prášek do pečiva maso. Prášku a vody činí kaše, a pak se použijí k „rozmarné“ místo na půl hodiny. Pak umýt oblečení, a matrace nebo židle jen poškrábaný sušené buničiny.

Jak zobrazit žlutá skvrna s bílým tričkem a vrácení výrobku na „obchod“ je typ

Jak prát formy off tkaniny a oděvy, přinést zatuchlý pach a vyhnout „znečištění“ dalších věcí

Jak prát s perem snadno a rychle: posypat, popshykat, rub

Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

„Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

© 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

Jak umýt staré krevní skvrny na oblečení?

Otázka, umýt krev ze šatů doma, čelí žádné domácnosti. Módní a krásné šaty - to je snem téměř každé ženy a každého třetího člověka. Vzhledem k tomu, hlavní funkce oblečení není esteticky přitažlivý a ochraně našeho těla před účinky negativních faktorů, to není divné, že čas od času se dostane špinavé a musí ji umýt. Samozřejmě, pomoc v domácnosti vynalezl pračku, ale, bohužel, ne všechny skvrny moderní technologie může přinést.

Dříve nebo později každý člověk, jakkoli hrozné to může znít, je konfrontován s krevní skvrny na oblečení. Důvody pro tento jev může být desítky, dokonce stovky, a to zejména v případě, že rodina má malé děti a zlomené nosy, kolena či lokty nejsou neobvyklé. Kromě toho, v krvi může být případně člověk. Dokonce i neúspěšné řezání masa může zanechat stopy na své oblíbené zástěru.

Funkce praní připraveny chemickými prostředky

Mnoho ženy v domácnosti říci, že umýt krev z staré věci mohou být pouze chemicky čistit. Ale to není tento případ. Doma vymýt staré krvavé skvrny je také možné. Většina žen zajímá, jak se umýt krev z jeho staré džíny a bílou halenku. Umýt krev z bílku je mnohem obtížnější, protože ostatní barvy skvrny, které nemají vymýt až do konce, není tak nápadný jako oni mohou být viděni na bílé věci.

K odstranění krevní skvrny navrhují použití odstraňovače skvrn a prášky, které byly vyvinuty speciálně pro tento účel. Je pravděpodobné, že se dá výsledek, ale hlavní věc, kterou zde - zvolit správný chemický čisticí prostředek. Pracím z krve, pokud existuje velké množství prostředků, odráží každá žena vstupující do supermarketu. Mezi nejoblíbenější a dalo by se dokonce říci, účinné prostředky k vydání:

 • Besfosfatny prášek "BioMIG";
 • "Vanish Oxi Action";
 • "Amway Předpírka";
 • "Sarma Active";
 • "Edelstar";
 • "Minute";
 • "Ecover";
 • "Dr. Beckmann";
 • "Frau Schmidt";
 • "Udalix Ultra".

Některé z výše uvedených chemikáliím používaným v domácnosti jsou prodávány ve formě spreje, tyčinky nebo mýdlem. Používají se pro stejný účel, ale je aplikována přímo před praním, který se poté, co jste zpracovali skvrny sprej, to je ještě nutné, a umýt jako obvykle. Je důležité si přečíst návod před použitím balení prášku nebo pracího prostředku, mělo by všechno vysvětlit. Máte-li ignorovat právo používat, můžete zničit tkaniny a oblečení.

Ať už máte místo na plášti tkaniny nebo jiného odolného materiálu, pak se před použitím odstraňovač skvrn, se doporučuje, aby na hladkém kusu ledu, a teprve poté, co se roztaví, použijte nástroj.

Umýt krev ze šatů, jako pravidlo, je to mnohem jednodušší, když se krev není vyschl. V tomto případě můžete jednoduše namočit znečištěnou položku ve studené vodě. Poté, co zůstane tam po dobu několika hodin, to vzít ven a ošetřete odstraňovačem skvrn, mytí rukou, nebo můžete použít mytí domácích spotřebičů. V žádném případě nelze použít k mytí teplé vody. Jde o to, že krev ve svém složení má protein, který koaguluje při vysokých teplotách. Kalit věc pod horkou vodou, budete podporovat srážení krve, a to jí do látky na dlouhou dobu.

Není nutné použít ke starému způsobu trávení bílých věcí, bude to pouze zhoršit situaci, a s bílým oblečením může rozloučit.

Pokud skvrna se objevila před několika minutami, lze ji odstranit bez použití nářadí. Je pouze potřeba nahradit část věcí se spot pod tekoucí studenou vodu stinné stránky nahoru.

Jak umýt krev ze šatů, říká staré „recepty babičky“. Kdysi tam byl žádný prášek a ženy museli ručně zbavit odolných skvrn. Takže, co může vymýt krevní skvrny? Odpověď je jednoduchá: znamená, že na dosah ruky. Zde jsou některé možnosti, jak se umýt staré skvrny:

 1. 1 k mytí krevní skvrny doma je to možné, namáčení oblečení po dobu 3 hodin ve studené vodě s hydroxidem sodným. Do 1 litru vody, vyžaduje 50 g sody. Pak budete muset ručně třít skvrnu, použití mýdla nebo přidat trochu odstraňovač skvrn.
 2. 2. Druhé řešení problému, naznačuje, že je možné vyprat krev z bílých věcí, za použití 5% amoniaku, mýdlo a peroxid vodíku. Musíte nejprve pomoci navlhčený alkoholem vatovým tampónem otřít zaschlé skvrny. Ve většině případů budete jít na oblečení skvrny. Pokud se tak nestane, je možné bezpečně mýt na stroji bílá věc a nosit dál. Pokud jste byli mezi lidmi, kteří rozvést, mít trpělivost, může to být také odstraněny. Opět se vatový tampon zvlhčený a peroxidu vodíku. Za to, že začneme odstranění skvrn a vetřete mýdlo věc. Dumb třením mýdlem věc, nechte ji ještě po dobu několika hodin ve studené vodě. Jedná se o velmi účinný způsob, a to je určitě dát pozitivní výsledek. Je důležité, že nemusíte používat peroxid odstranit skvrny na jemné tkaniny, jako nadměrné tření může způsobit oděrky a dokonce i díry.
 3. 3. Velmi dobrý odstoupit krev z roztoku soli. Vařit budete potřebovat 1 polévková lžíce. l. soli v 1 litru vody. Když se Míchejte ve slané vodě, snížit špinavou bílou věc a nechat po dobu 3 hodin. Obvykle tato doba je dost soli pro odstraňování skvrn. Po uplynutí výše uvedené doby můžete umýt věc ve známém způsobem. Někdy v solném roztoku je vhodné přidat citrónovou šťávu, což je škoda sám projevil při jednání s potem a skvrny od krve.

Stopy v džínách a jemné tkaniny

Pokud jste se potýkají s nutností odstranit krevní skvrny s barevnými tkaniny nebo džíny, pak budete mít zájem vědět, že je možné zbavit se běžným glycerinu. Láhev glycerinu určitě tam v lékárničce v každé moderní paní, ale pokud tomu tak není, je možné zakoupit. Láhev glycerol ponoří do horké vody, aby se zahřál. Dále navlhčete vatový tampón v roztoku a otřete krvavou skvrnu na obou stranách džínoviny. Prát pak glycerin není dost obtížné vypláchnout věc v teplé vodě.

Všechny výše uvedené recepty jsou popsány pro praní prádla z bavlněné látky, vlny a dokonce i prádlo. Ale co v případě, že krev dostala na jemné tkaniny, jako je satén či hedvábí. Pro vyřešení tohoto problému velmi vhodné suspenze škrobu. Smíchejte malou část škrobu s vodou, čímž se získá hustou konzistenci, a aplikovat přímo na krevní skvrny. Pak budete chtít počkat na škrob zcela suché. Když je sucho, bude pohlcovat částice krve, a budete jen skřípání utěrkou. Pak je třeba přidat místo znečištění trochu octa, bude to odstranit tkáně kontury skvrn a dát lesk. Omyvatelné hedvábné položky je vyžadován pouze v manuálním režimu bez použití spotřebiče.

Pokud potřebujete prádlo v pořádku, ale ne bílé věcičky, pak použít chemikálie kontraindikován, a škrob mohou způsobit vybělení tkaniny, a v důsledku toho bude červená skvrna být nahrazena bílou.

Chcete-li odebrat krev, v tomto případě, můžete použít mycí prostředek. V těchto médiích obsahují stejné chemické látky do odstraňovače skvrn, ale v mnohem menším počtu. To není překvapivé, protože v ideálním případě by měly být v kontaktu s otevřeným pokožky rukou a ne jí ublížit. Naneste produkt musí být nejen přímo na místě, ale i na místě přilehlé tkáně. Třel trochu mycí prostředek, je nutné jej nechat po dobu několika minut, začala pěnit. V případě, že je sůl, je možné přidat 0,5 hodiny. L. top skvrny. Po činidlo a sůl namočit může být tření mírně znečištěné místo a promyty v normálním režimu.

Tam je další způsob, jak odstranit krevní skvrny. Někdy přetrvává zaschlá krev, i když na první pohled se může zdát trochu divné. Takže tato metoda je použití prášku na změkčení masa. Tato kulinářská látka se používá pro štěpení bílkovin a aby se maso tak měkké, že to bylo „rozpustit v ústech.“ Tato vlastnost prášku je velmi vhodný v tomto případě proto, že krev je také členem proteinu. Musíte míchat malého množství změkčovače vody na hustou pastu a aplikujte přímo na skvrnu. Držet prášek na oblečení potřebovat asi 3 hodiny, pak se důkladně propláchnout a, v případě potřeby, se rozkládají v normálním režimu.

Pokud skvrna je čerstvá krev, pak se ho zbavit na vlněné oblečení, můžete použít mouku nebo konvenční mastek. K tomu je třeba dát mouky nebo pudr na krev a malým třením dělat, zalijeme trochou vody, nechte hodinu. Když mastek je suchá, se třepe s oděvu a opláchněte studenou vodou.

Nyní víte, jak se umýt zaschlou krev ze šatů doma. Dokonce i chronické krevní skvrny na svého oblíbeného svetru či džíny nepředstavuje problém pro vás.

Všechny metody k výše uvedenému lidí se vypořádat s skvrny a přípravky nabízené jako řešení tohoto problému a nezaručují úplné čistící tkáně. Bohužel, ne všechny skvrny lze zobrazit i při použití drahé prášky. Pokud si přinést skvrna nefunguje, nezoufejte, protože vždy můžete požádat o pomoc od odborníků a vzít si své oblíbené položky do čistírny. V případě, že si nemohl pomoci, si uvědomit, že všechny staré a nové změna je dobrá záminka jít nakupovat na nové šaty. Mějte přehled o své věci, dávat pozor, a můžete vždy vypadat dokonale.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 3 =