Jak upgradovat starou zeď

Jak upgradovat starou zeď

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Aktualizace staré zdi s rukama Tipy + inkrementální masterclass (37 photos)

Jistě, mnozí z nás mají starý nábytek, že je nejvyšší čas odepsat. Samozřejmě, že to může být vyvolána na odpadky, anebo zkusit trochu oživit a aktualizovat své vlastní ruce. Takový nábytek v budoucnu mít možnost pokračovat i nadále používat doma, anebo mít chalupu. V každém případě musí být krásné, pohodlné a útulné.

Tipy pro malování staré zdi

Jeden z nejjednodušších možností, aby se starý nábytek nová - to je barva. Tak se získají atraktivní vzhled, ve skutečnosti se práce nebude trvat velmi dlouhou dobu.

  1. Chcete-li začít, je třeba zvolit určitý typ a barvu laku. Pokud je nábytek vyroben z jednoduchého materiálu, je možné použít jakoukoliv barvu úplně. V případě, že konečný výsledek je chci dostat lesk - vzít smaltu lak barvy. K dosažení matný povrch se používá možnost odstín oleje.

  Jeden z nejlepších možností pro malování - to je akryl (nejlépe na vodní bázi). Osvědčený spreje na podmínky práce v domácnosti s nábytkem. V této práci jsou dobře a rovnoměrně ležet na povrchu a nevytvářela na unikly.

 1. Pokud jste ve staré malby zahradního nábytku, v tomto případě použijte barvy. Jsou velmi vhodné pro kovové předměty, zároveň ujistěte se, že věnovat pozornost tomu, že mají antikorozní účinek.

  Při malování hliníkové objekty koupit speciální barvy pro ně.

  S cílem není nic druhy materiálů a barev zmást - je to nejlepší pro kontrolu, než si koupit od konzultanta nebo že výběr produktu.

  1. Mluvení přímo na nanášení barvy - zde je možné použít štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí. Upozorňujeme, že před nanesením barvy budou muset být jisti, že k odmašťování nábytku a pečlivě zkontrolujte, zda nedošlo k jejímu poškození. Pokud je to nutné - vyměňte hardware, zámky nebo kliky před zahájením prací. Dále se zbavit starého laku a powertrowel brusným papírem celé ploše. To je nejlepší pro práci, aby se jemnozrnné papír. Případně, můžete jej použít namísto brusky. To je také dokonale schopna se vyrovnat s úkolem.

 1. Další věc, aby zvážila před nanesením barvy budou pracovat na uplatňování primeru. V případě potřeby použijte tmel k odstranění problémových oblastí. Pokud je základní nátěr zcela suchý, plášť povrch alkoholu nebo vodky pro úplné odmašťování objektu.
 2. Posledním krokem bude nanášení barvy na povrch. To se provádí klidná a přesně vlastní barvení se provádí v jednom směru kartáče. To je nejlepší aplikovat několik vrstev barvy - pak výsledek bude mnohem lepší. Malovaný nábytek se doporučuje použít ne dříve než jeden týden po operaci.

Jak lak starého nábytku?

  • Prvním a důležitým bodem v této práci je tou pravou volbou prostor. To musí nutně být dobře větrané a je přísně zakázáno najít místo poblíž k otevřenému ohni.

  Než začnete, starý lak se odstraní všechny nevýhody spojené s prasklinami, dutin nebo jiných odstínů zcela eliminovány tmelem a broušení.

 • Po připravenou plochu budeme použít základní nátěr. Next, tenká vrstva laku aplikovat pomocí operace štětcem nebo nástřikem urychlit a snížit náklady síly. Pokud jste vybrali kontejneru, doporučuje se před touto praxí na nějakém starém kusu dřeva, aby pochopili, jak to funguje a jemnost.

 • Postřik lak provádí ve vzdálenosti cca 25 až 30 cm od povrchu, který je zpracováván. Když tento pohyb musí být ve vodorovném směru.
 • Je důležité vědět, že sušení laku je přibližně 48 hodin v případě, není-li uvedeno na jindy na obalu výrobku.
 • Všimněte si, že první vrstva laku nejprve aplikován a opatrně zpracuje s jemným brusným papírem. Prach, který vzniká během provozu, se odstraní vlhkým hadříkem.

Vedle dáme druhou vrstvu a dát povrch zcela vyschnout. Pouze tehdy, pokud je to nutné, můžeme použít třetí vrstvu, ale takové situace jsou extrémně vzácné. Obvykle dvě vrstvy laku je dostačující na pěkný vzhled a kvalitu.

Nápady pro renovaci staré zdi a jiné

Vzhledem k tomu, principem činnosti s povrchem starého nábytku bude přibližně stejná - popřípadě zastavení výhradně na něm. Tímto způsobem si můžete přivést zpět k životu a dalších důležitých věcí v životě.

Zde jsou některé nápady, které mohou být užitečné v jejich práci.

  1. S trochou práce nad povrchem starých skříní, můžete jí dát nový život s novou akvizicí bude krásný objekt v interiéru domácnosti.

Přeměna starých tabulek do nového krásného kusu nábytku

  1. Tady je taková stará židle bude jasné přízvuk v designu a výzdoba domu.

Světlý nový předseda starého materiálu

  1. Stůl se zásuvkami, které nebyly využity, se obrátit na moderní pracoviště. To může být uspořádána tak, aby vyhovoval vašim osobním vkusu.

Předělání starý stůl se zásuvkou na novém pracovišti

  1. Objemná pohovka může proměnit v krásné a pohodlné čalouněné pohovky, které mohou být umístěny v chodbě av koupelně bez problémů.

Objemné sofa v nové roli

  1. Bývalý stůl na kolečkách bude stylové módní podstavec, který má schopnost se pohybovat v libovolném místě v domě.

Konstrukce starého stolu na kolečkách

  1. Dokonce časnější drsný a hrubý prádelník po nalepení je moderní lehký a funkční kus nábytku.

Krásný design na hrudi s rukama

  1. Staré už by se mohlo zdát, žádné zbytečné tabulky získat skvělé noční stolek, který zlepší vzhled vaší ložnice.

Tvorba noční stolek v interiéru

  1. Toaletní stolek, který zpočátku mohla být napsána pouze off, bude velký pracovní stůl, a to i za přítomnosti skříní.

Staré zrcadlo v nové atraktivní formě

  1. S trochou práce s staré vyřezávané opěradlo pohovky jako výsledek můžete získat nádherný přírůstek do mini-pohovky.

Jak používat zbytečné gauč v designu místnosti

  1. Nevýrazná skříňka horní a obloha s dvířky - bude dobrý a užitečný plnou skříň pro různé předměty.

Vylepšení skříně s vlastníma rukama

  1. Zbytečné konferenční stolek s barvou stává umělecké dílo s nezapomenutelnými orientálními motivy.

Konstrukce a uspořádání starých tabulky

  1. Pokud máte stále trochu tkaniny a starou židli - bezpečně proměnit nového designového projektu, který je bezesporu úspěch.

Čalounění židle aktualizovat typ

  1. Práce s nepopsatelný nočním stolku, a pak to bude vrcholem interiéru v jednom ze svých pokojů.

Varianta dekorace kámen na pořízení nového druhu

  1. Velký stůl, komoda snadno aktualizovat a převést do jednoho z francouzských motivů.

Aktualizace starou komodu do moderního designu

  1. Staré skříň prarodiče opakovat moderní motiv s žádnými problémy s použitím běžného tapetu.

Stará skříň s moderním twist

Jedním z cílů staré zdi je často komoda, které obvykle nevypadá nejlepším možným způsobem. Nezoufejte a pokusit, aby zrušil část svého volného času, aby mohla být přeměněna na krásné nové vybavení domácnosti.

  1. Aby bylo možné začít s starou komodou, musíme zcela odstranit starý hardware, stejně jako pokrytí, než to bylo vymalováno. S trochou práce s škrábanců a nerovností, můžeme zakrýt tmelu na dřevo a čekat, až vše je úplně suchý. V prvním kroku budete muset vyčistit tkaninu, která má jemné zrno.

Stará záležitost, která byla dlouho sedá prach v podkroví Pohled po tmelu a brusným papírem práce

  1. Dále potřebujeme nainstalovat formování polyuretanu. Doporučuje se volit příliš objemné a silné verze, protože bude vypadat naprosto hrubý a ošklivý.

   To je nejlepší, aby se žádné větší než 5 cm a více je již možné. Proto by měly být smyty v rozích na 54 stupňů, aby se dokonale odpovídaly výkresu.

   Lepené a zasadil na šrouby lišt

   Můžete je přilepit na PVA lepidlo, k dalšímu posílení samořeznými šrouby s širokým kloboukem.

  2. Třetí etapa bude zpracování primeru. Alternativně je možno použít roztok se ředění vodou v poměru 1: 2 PVA lepidla. Pokud je základní nátěr zcela suchý, pokračujte barvení povrchu. To je nejlepší používat akrylový nátěr na bázi vody.

Pohled po druhé nanášení barvy

  1. Předposlední etapa bude zdobení naší hrudi. K tomu, abychom si koupili krásné tapety, které budou použity v práci. Vzhledem k tomu, rozsah výběru materiálu je dostatečně velký - můžete si vybrat absolutně žádnou možnost, která se bude líbit. Verze ozdobou šatníku

   Budeme muset snížit ploché kusy, bude velikost, která se shodují s vnitřní straně rámu. Pečlivě přilepit na PVA lepidlo a po dokončení sušení dvakrát lakovaná komoda vodní bázi.

  2. Posledním krokem je montáž nohy, kliky a další příslušenství hrudník.

Hrudníku definováno ruce a nohy

Jak můžete vidět, princip ošetření povrchu staré zdi na její rekonstrukci je poměrně jednoduché, a výsledkem je krásný a design. Hlavní věc je, že všechny tyto věci, které můžeme dělat s rukama, aniž by se uchýlil k pomoci nezúčastněného pozorovatele.

Jak aktualizovat nábytek vlastníma rukama: změna designu

Nábytek sovětské časy - stěny, skříně, komody - neliší krásu, ale spolehlivý a silný. No, prostě nemůže přinést to připsat na skládku. A je to tak správně. Jeho velmi snadno aktualizovat, což představuje zcela nový zvuk a moderní vzhled. Přepracování nábytku typ plavidla nemusí být velmi složité: existují materiály, které umožňují málo úsilí značně měnit vzhled. Nejjednodušší způsob, jak - pro změnu barvy a doplňky. S příslušenstvím jasná - vyzvednout něco, co je vhodnější pro styl a barevné změny ve dvou směrech - pokleit a nátěrového filmu (nebo tapetu).

Předělání staré zdi: změna clearance

Vložit přes starý nábytek samolepicí fólie - nejjednodušší změnu možnost dekor. Film je dnes i monochromatické i barevné, různých barev, textur a barev. Lepicí vrstva vzorované pod stromem nedává smysl: to, že nyní v trendu. Ale hladké nebo se vzorem - to je to, co se může obrátit na staré zdi v novém nábytku. Akce jednoduché, ale práce vyžaduje přesnost. Ale skvělý výsledek. Podívejte se na dvě fotografie. Zpočátku starý sovětský stěna z dřevotřísky aktualizovat, na druhý - po.

Aktualizace starého nábytku zdi - před a po

Nyní o tom, jak ji aktualizovat. Nábytek zhutněný lepicí film, barva „krém“, byl použit matný povrch. Otevřená část staré zdi zavřenými skleněnými dveřmi, vzala průsvitný matný fólie na sklo. Lemování - nábytek layout (i samolepicí), barva chrom. Tento postup funguje takto:

 • Vše, co lze odstranit, sundat, rozebírat. Chcete-li odstranit starý hardware.
 • Povrchy musí být čisté a bez mastnoty. K dosažení tohoto cíle snazší měkkým hadříkem namočeným v čisticím prostředkem na nádobí. Pak se všichni smýt teplou vodou s trochou octa. Otřít suchým hadříkem.
 • Přířezy. Film je lepší snížit 8-10 mm více. Zůstává pak řez s nožem na papír.
 • Vytapetovaný kus sypané vodou z postřikovače. V mokrém filmu může být přesunuta, kdyby se něco pokazilo. Dokonce si můžete být odlepit bez poškození.
 • Po odstranění fólie z ochranné vrstvy, lehce rozšíří. Sladit, plynulý rozjezd měkkým hadříkem od středu k okrajům. Snažte se vyhnout bubliny. K tomu je třeba, aby se postupně pohybovat, aniž by skákat z místa na místo dělat.
 • V případě, že bublina je stále tady, to může být propíchnuta tenkou jehlou někde uprostřed. Poté, od okrajů bubliny vyhnat vzduchový otvor a lopatkou defekt.
 • Nalepení fólie vzít čistou tenkou bavlněnou tkaninu, která se rozprostírá nad a teplé železo na železo (střední teplo).
 • Glue trim, instalovat nové úchyty.

Tato sekvence pracuje s každým detailem. Sklem všechny stejný, pouze je třeba přilepena k vnitřnímu povrchu. Po sestavení má aktualizovaný stěnu. Tato technika může být použita pro některé z těchto položek: prádelník, noční stolek, šatní skříň, kuchyň, atd

Podsvícený aktualizováno stěna vypadá kouzelně

Například, po úspěšném pokusu se stěnou stejným způsobem změněna starý případ a přidá se na pravé straně. Nyní je celá stěna je obsazena. Podobně můžete aktualizovat své kuchyně: pokleit lepící fólii a vyměnit úchyt.

Tam je druhý způsob. Ten je modifikací navrhovaného způsobu, ale je to jednodušší a není tak časově náročné. Vložit pouze dveře a ne film, a tapety na netkané bázi. Lepidlo na tapety lepidlo PVA. Okraje nejsou šikanováni, díly snížit o 5 mm menší na všech stranách. Ukazuje se, že jakýsi lemování. Zobrazit všechny dobré (příklad viz obrázek níže).

Jednoduchá změna starých zdí sovětské éry: pokleit na příslušné dveře na flizelinové tapety

K čemu je tato metoda: je snadné změnit výzdobu. Unaveni starý vzhled, roztrhané tapety, vložit nový. Navzdory tomu, že tento proces se zdá být frivolní, vzhled se udržuje po dobu několika let. Jejím autorem je to zkusil, a to i v kuchyni na sluchátka s mikrofonem. Pouze horní dva tapety pokryté bílým lepidlem. V tomto případě, jsou skříňky lze prát. Je důležité použít vrstvu laku hladce, aniž by povislá, neexistují žádné jiné komplikace.

Někdy tapety lak. Ale dříve, než tak učiníte, zkuste to na šrot kus: vidět, jak reagují na to.

Při výběru barvy, je třeba připomenout, že akrylový a celulózové barvy po vysušení zůstane transparentní polyuretan v průběhu času žloutnutí. Také polyuretan stěží měkčené rozpouštědel: může být odstraněna pouze mechanicky (s dřevem - kartáče nazhdachkoy).

Stará komoda stála neví, kolik let v podkroví, ale velmi robustní a spolehlivé, ani jeden gram Rassokha jen leštění prasklý. Tvrz, že je mnohem lepší než stávající produkty. To je vlastnost, která je neodmyslitelnou součástí starého nábytku sovětské éry. To není příliš bohaté na detaily (mírně řečeno), ale poté, co stála několik desetiletí v chudých podmínkách, zůstává silný. Změna hrudníku - je složitější: používají dvě metody: malování, a pak zdobí výlisků z polyuretanu a tapety.

To je to, co bylo na začátku: stará věc, která je již dlouho sedá prach v podkroví

Krok 1. Odstranit kování, odebrat starý nátěr. Většinou leštění Scoble, někdy leštěné smirkovým papírem. Chips uklouzl na tmelem na dřevo, počkat, až suché. V konečné fázi vymazány kůru s jemným zrnem. V tomto případě, komoda oceli, jako na níže uvedeném snímku.

To poté, co srovnal a lemované brusným papírem

krok 2. Instalace výlisků z polyuretanu. Volba lišty, vidět, že oni nebyli objemná: příliš silná malá komoda bude vypadat velmi drsné. Měly by být širší než 5 cm, a tak úzká, jak je to možné, když se podíváte na ně v profilu.

Zakoupené polyuretanové lišty přesně řezat úhly promyje se na 45 ° C. (Jak zapilivaem rohy lišty čtěte zde). Shoda vzoru musí být perfektní. Oni jsou přilepené k PVA. Spolehlivosti může být dále připevněna ke šrouby s širokými hlavami. Pod nimi udělat malou prohlubeň po šroubu zkroucený, temný plnicí otvor. Pokusit se kabát okamžitě dokonale padla (můžete opravit mokrý prst), jako škrábanec vysuší problematické.

Lišty se lepí a zasadil na šrouby

Krok 3. Všechny ošetřené základním nátěrem. Může být použit ředí s vodou v poměru 1: 2 PVA lepidla. Po zaschnutí základního nátěru, barvy (dvě vrstvy). Pro tento případ zvolen akrylový nátěr na bázi vody. Barva - káva s mlékem, i když na fotce vypadá to docela jinak. Nepřesná reprodukce barev.

To již po druhé nanášení barvy. půvabný

Krok 4. Na ozdobu vybrán tapety, ve kterém povlak je sítotisk technika. Řezané kousky velikosti vnitřku rámcových lišt jsou vázány na PVA. Po zaschnutí lepidla celý hrudník dvakrát laku na vodní bázi.

Zde je dekorace na hrudi

Krok 5. A druhý je nový nohy (kola, nábytek) a pera.

Nastavte ruce a nohy)) Aktualizovaný skříňka nemá žádnou podobnost s tím, který jste viděli v první fotografii.

Jak vidíte, práce není nijak složité. Je to opravdu jednoduché. Ale všechny tyto procesy požadovanou přesností - záleží na vzhledu. Podobně můžete aktualizovat svůj starý šatník. Nastaví pro prostor. Stylový a originální.

Při inovaci nábytku nejhoršího padne, pokud je povrch lakovaný. Lac poškrábaný dlouhá a náročná. V případě, že povrch je plochý a leštění není poškozen, je možné použít základní nátěr pro komplexní povrchy, a po vysušení barvy. Tím se výrazně urychluje proces malování lakovaný nábytek.

Máte-li děti a dávat nebo ve dvoře, možná vás bude zajímat přečíst, jak vytvořit hřiště s množstvím fotografií. A o tom, pískoviště si můžete přečíst zde.

V galerii níže můžete vidět proces obnovy starých leštěných stolech. Za prvé, to bylo odstraněno z původního provedení, tmel, leštěné a po zpracování je dvakrát natřené akrylovou barvou. Potom na dveře lepené papír se zajímavým vzorem (to byl dar papírový sáček). Po vysušení, dohromady byla pokryta dvěma vrstvami polo-lesklým akrylovým lakem.

Sled prací je jednoduché, pokud víte, jak to udělat. Všechny procesy povtoyaryut sekvenci, která jste viděli upgrade na hrudi. Výsledkem je impozantní.

Změna nábytku s jeho vlastních rukou - je to pracné, ale výsledek stojí za to. Níže je fotografie obnovený pro jednoduchou metodu tabulek ona vytapetovaný s reliéfní tapety, a na vrcholu, dvojitá povlakem laku.

Pokleit tapety může být zvýšena, a že na znečištěné, pokrýt dvojitou vrstvu bezbarvého laku

Stejná technologie banální konferenční stolek může být přeměněna na moderní kus nábytku. V tomto případě je vložit balicí papír. Je husté, dobře přilepeny a ne kulhat při aplikaci laku.

Před zahájením prací na zdobení stolů, starých stolové nohy a stolních hran maloval v jasných barvách: Takže čím více jde o nové styly. Dále proces jeho obrácení.

Při vkládání hadřík je řez podstatně větší než rozměry stolu. Takže budete potřebovat. Lepené papíru na PVA válec vrácena, aby se zabránilo hrudky a otoky. Povrch musí být dokonale hladký.

Přilepený papír postupně otočila role, aby se zabránilo bubliny

Jakmile je přilepená, se brusný papír jemné zrno (pohodlnější do práce, pokud je připevněn k baru). Trávení je na okraji složeného papíru a současně se oddělí přebytek.

Jak udělat krásný region

Dokonce řezání gilotinu nechcete dostat dost k vyhlazení hran. Ale s touto metodou se získá zdobené profesionálně. Amatér a nesmrdí.

Zde je okraj při odstranění všech přebytečný

Po vysušení se lepivý povrch dvojité pokryté tenkou vrstvou laku. Musí být použita s jemným štětcem v malém množství. Vrstvy se aplikují v různých směrech: nejprve podél dlouhé strany, pak přes.

Změna nábytku s jeho vlastních rukou - je kreativní. Dokonce i od nudných regálů může být vynikající věc. A to není nutné opakovat přesně to, co viděl. Mnoho užitečných nápadů přijít během ‚projekt‘. Jen bych si přál, aby některé z pojatý není tak atraktivní, jak se zdálo. Zkuste experiment. Výhodou moderních technologií, tak mohou učinit při co nejnižších nákladech.

Ponravilos.Krasivo velmi rychle a levně!

Děkuji za Vaše hodnocení))

V jednom článku jsem našel všechny úpravy, které jsou potřebné. Díky autora! K dispozici kromě fotografií, pokusím se začít z police knihy.

Děkuji za radu. Existuje-li něco nového z technik aktualizovat starý nábytek najde - akcie, ne-li obtížné. Něco nic nového nastane while ((

Bílá komoda - především chvály! Ztělesňují představu doma. Díky za tip!

Již dlouhou dobu hledají informace: jak aktualizovat leštěný nábytek. Od špiček odstranit lak mechanicky nebo hořák touha obnovit nábytek se stane nulou. Díky za tipy a šetří pracovní síly a prostředky, a co je nejdůležitější čas.

Velmi horké. Tapety, co? Nábytku nebo na stěnu? To je samolepící, nebo ne?

Děkuji! Vše je velmi cenově dostupné! Jdu předělat skříň ze zdi a psacím stolem. Prompt, netkané tapety tapety na lakovaným povrchem na PVA lepidlo normálně sednout?

Díky za tip. Snažíme se ... A tapeta je nalepena dobře, i když ne úplně nehybně. Ale pravděpodobně nebudete potřebovat.

Jak aktualizovat nábytek stěnu s rukama? Foto, video master class?

Aktualizovat nudné nábytek zeď s rukama -

sovětského nástěnné jednotky se podíval elegantní a moderní

Obvyklá zeď Sovětský

Aktualizovat nábytku zdi vlastníma rukama Na první pohled se může zdát zcela nereálný úkol, ale pokud víte o existenci samolepící papír, pak bude vše velmi jednoduché.

Na zeď, s časem, existuje spousta škrábanců, které kazí vzhled. Aby skryl škrábance, můžete si koupit samolepicí papír stejné struktuře jako zdi a držet se těch místech, kde jsou škrábance. Symetrii, můžete přidat kousky samolepící tapety na trug dveří ve stejných místech ve stejným způsobem.

Aby byla stěna více moderní nábytek, například přímo na stěnu, si můžete koupit stříbrný samolepící papír, řezané čtverce a obdélníky, a vložit je na zdi podél obrysu dveří. Tato inovace umožní zeď novosti a skvěle se kombinují s TV.

Podle mého názoru může být používání samolepicím papírem do obnovy v nábytkové stěně - tím nejjednodušším a nejlevnějším způsobem.

Zde je dobrým příkladem toho, jak aktualizovat sadu nábytku v kuchyni

Jak obnovit Sovětský zdi?

několik možností,, Domnívám se, že vás osobně myslím, že jsou nejzajímavější.

Samozřejmě teď hodně různé prodejny nábytku, takže nějaká myšlenka - Proč aktualizovat a předělat starý nábytek, pokud si můžete koupit novou. Kteří si myslí, takže nemůže mít čas a nečtou tuto odpověď, ať jdou do obchodu.

Já bych neměl být dodány doma přepracoval staré zdi nebo noční stolek, když bude vypadat "kustarno9quot,, chaotický a bylo hned jasné, že se jedná o sérii - "Udělej si sám", a od toho, kdo dělal ne praktický růst.

tudíž nejkrásnější verze aktualizací nábytkové stěny, a může být upraven tak, aby ještě lépe, ale můžete všechno pokazit.

Pojďme si představit, stěna, protože SSSR, a pak - že z ní může být provedeno, jak to udělat, s fotografiemi a podrobný popis.

Zde je aktualizovaná sovětský leštěná stěna.

Uhodli jste, že zeď bude muset být malované.

Vyberte si drahé lak, matný, akryl a barva může být čistě bílá, a může být slonová kost nebo světle šedá, je vaší chuti. Dokonce koupit tmel na dřevo a "melkuyu9quot; smirkový papír.

Demontovat staré zdi. Zvolit správné části a znovu sestavit skříňky, v souladu s novým vybranou zeď stylu.

Před lakováním - musí otshkurte "melkoy9quot; smirkový papír a otřete všechny povrchy, nenechávat třísek a prachu. Pak je nezbytné, aby tmelu a opět dobře proshkurit.

Na dveře skříně mohou být přilepeny vzor (nebo řezané vás připravena ze skladu). Malovat dveře by měly být již přilepený vzorek (viz obrázek níže).

Malovat všechny detaily s tenkou vrstvou, nechte zaschnout. Opakovat ještě dvakrát. Někdy jen tři vrstvy laku, ale stává se, že je nutné pokrýt čtyřikrát.

Čím lépe odřený těžce stěna byla hladší jej pokrytý barvou, tím lépe barvu vyschnout mezi krytem novou vrstvu - tím krásnější bude vypadat aktualizovaný zeď na konci.

Když jsou všechny stěny pomalované a suší díly, lze připevnit na dveře skříně a stoly, nové knoflíky háji.

Upozorňujeme, že sklo na zdi byly jednoduché (transparent), ale to není vždy pohodlné. Můžete si koupit matný samolepicí fólie a před vložením skla, nalepit ji na zadní stranu fólie.

Nyní můžete vidět, že to nakonec dopadlo.

Všimli jste si, že nová zeď nešla všechny skříně a komponenty, a to pouze spodních skříněk a skříně s prosklenými dveřmi, které byly základem opačně - Doors Down - up policemi.

Jak aktualizovat starou skříň, noční stolek a komoda.

Zbývající část stěny - šatní skříň, komoda lze použít na nábytek v ložnici, nebo na chodbě.

Zde je Konstrukce starého nábytku si můžete myslet.

Stejně jako v prvním provedení, je třeba, aby malovat všechny detaily, aby malovat a sestavit je do nového - skříní a komodou.

Pak se zdobí všechny zrcadlové vložky dveří. Pro tento účel je nutné objednat tenké zrcadlo velikosti a přilepit se speciálním lepidlem pro zrcadla, další lepidlo koroduje zrcadlový povlak a černá skvrna na zrcadle vystoupí.

Můžete aktualizovat své staré stoly a skříňky s pomocí obrázků nebo decoupage, hlavní výstavní představivosti. Nebo koupit ready-made aplikace, nyní jsou skvělou volbou ve specializovaných obchodech.

Možnosti hodně rozšířil na YouTube, můžete vidět zde.

Pro transformaci staré zdi v obývacím pokoji několik způsobů, které můžete použít:

1) Paint. V té době, jen jsem aktualizoval komoda ve své ložnici. Tato metoda může zcela změnit své staré zdi a do místnosti, protože můžete malovat v jakékoli barvě perfektně, který se vám líbí, a odpovídá interiéru. Před lakováním, ujistěte se, že obrousí silně starý povrch, dalo by se říci odstranit vrchní vrstvu laku. Je-li nový povrch byl rovný a hladký, je třeba vzít omítky na dřevo (k dostání v obchodech pro kutily), úroveň povrchu a re-odřený těžce. Dále budete muset malovat vybranou barvu. barvil I akryl. Po barvení je žádoucí, aby byl povrch pokryt laku, aby bylo snazší K otření s čištěním.

2) Páska off starou zeď fototapetu. Nejdůležitější věc, kterou by se nemělo spěchat, a ne zůstat bubliny. Pro mě je velmi originální bude vypadat.

3) Dalším způsobem - již natřené stěny první způsob, jak vyzdobit decoupage technikou. Přilepit na lakované povrchy výkresů-ozdoby z papíru a pak lak.

Na lakované plochy nakreslit obrázky pomocí šablony lak před nátěru:

Nábytek získají "druhý život"Je-li vložit speciální fólie (samolepící), což může mít vzor různých textur (dřevo, jednobarevné, kámen, vinobraní, atd.) Pro obnovu filmu bude nejvhodnější a dostatečně odolný materiál.

A co je nejdůležitější, je nutné důkladně vyčistit lepicí povrch. Také při lepení je nutné zajistit, aby co nejméně se vzduchovými bublinami.

Níže jsou uvedeny možnosti transformace.

Také, místo filmového nábytku mohou být pokryty tapetou

Můžete také věnovat zvláštní pozornost zámky, kliky a zavírače (někde tuk někde odstín někde nahradit, ale někde i instalace).

Níže jsou uvedené na videa mistrovské třídě, kde se ukáže, jak se malovat nábytek, který bude rovněž pomáhat v jeho obnovu.

Jak aktualizovat nábytkové stěně, která je zastaralý nevědí hranic. První etapa kterékoli fázi by se mělo začít s tím, že budete odstranit všechny položky ze skříní a postupně aktualizovat headset, pracovat s každým skříni odděleně. Dále odstraňte všechny pera, všechny ozdobné lišty, to bylo snazší se dostat na čelní ploše. Dále nožem, odstraňte všechny lesklé povrchy, nastavit, aby se stal pravidelným dřevotřísková deska vybledlé. Next, začnou jej aktualizovat podle chuti. Buď kleite samolepicí fólie nebo zrcadlo, nebo kus nové fanerki barvu a vzor, ​​který máte na mysli. Jako výsledek, můžete získat takové skvosty, jako jsou:

Chci vám říci o velmi jednoduchý způsob, jak aktualizovat nábytkové stěně. Díky němu můžete provést barva živější, nasycené nebo (pokud chcete) ho zvrátit.

Takže potřebujeme 2 plechovky Minwax PolySh požadovaný odstín.

Povrch stěnou naší potřebuje trochu lesku s jemným smirkovým papírem. Nyní smíchejte barvy k získání požadovaného odstínu a opatrně aplikován na povrch. Použijte velmi jemný kartáč, pak se barva bude hladký, transparentní a přesné. Na fotografii je rozdíl mezi tím, co bylo a co se stalo jako výsledek.

Pokud chcete jen obnovit, pouze jednu vrstvu barvy, chcete-li odstranit nesrovnalosti, drobné praskliny, škrábance, je třeba zavést několik vrstev.

Chcete-li aktualizovat starou zeď jednotka sama o sobě, budeme potřebovat nějaké nástroje a některé druhy nábytku a doplňků.

Nejprve je nutné utáhnout všechny šrouby a kravatu v nábytkové stěně.

Čipy nebo škrábance na obalu nábytek utěsněna s plnivem. Filler je žádoucí vybrat požadovaný tón.

Změna barevného gamutu nábytku, můžete použít speciální sprej na dřevo.

Je žádoucí aplikovat barevné schéma jsou tmavší "iskhodnika9quot;.

Rychle a přesně změnit vzhled vašeho nábytkové stěně pomůže samolepicí fólie.

Samolepicí fólie lze vložit přes jakoukoliv část nábytkové stěně, na základě vlastního uvážení, jak je uvedeno níže:

Aktualizovat staré zdi je docela možné, navíc to může být provedeno při nízkých nákladech. Mohu nabídnout pro tyto účely jsou dvě možnosti:

1) srsti lak stěny;

2) Tape speciální samolepící tapety nyní zvolit tento dokument v hojnosti.

Doporučení týkající se aktualizací starého nábytku:

Také aktualizovat staré zdi může být použitím ornamentu. Zde je master class na čerpání ozdoba na příkladu staré tabulkách:

Starý sovětský wall můžete proměnit v moderní a stylový nábytek. Dost překreslit viditelné části s fasádami a uspořádat bloky - to je lepší tlačit, co vstoupil do středu foto-tapety nebo malování s perspektivou, a možná čerpat z pohledu zdi a vložte televizi.

Takové objekty 70-80-tých let XX století do současnosti žijí zdravě v řadě kvartirah.Sdelany, stůjte, ale vzhled je již dlouho zastaralá. Mnoho dveře jsou zavřené a zamžoural špatné fasád ve poškrábáním a odíráním.

Pokud si nejste připraveni zcela zbavit starého nábytku, je možné měnit a aktualizovat. Práce není snadné, ale výsledek stojí za to! Krok 1. Nejprve zcela rozebrán nábytek. Odstraněny veškeré upevňovací prvky, doplňky a dekorativní předměty. Aby se předešlo nejasnostem, které všechny detaily byly očíslovány podle diagramu. A poslal k restaurování.

Krok 2: Dále je nutné odstranit všechny vady a drsnosti (čipy, praskliny, škrábance). To se provádí pomocí speciální pasty a primery, které se suší po aplikaci a jsou mele dokonale rovný povrch.

Krok 3. Nyní podrobnosti jsou lakovány v barvě zvoleného. V tomto případě, světle béžová.

Paint použit pro nátěry zbraň, přes které inkoust z tlakové nádoby je distribuován na povrchu tenké rovnoměrné vrstvy. No štětcem nebo válečkem, aby se dosáhlo takového účinku není

Krok 4. Je pro všechny důležité úhledně a bezpečně zabaleny, a pak sestavením -sobiraem "stenku9quot; zpět.

Při montáži ve stejnou dobu nahradit starý hardware a spojovací materiál na nové a moderní. A nezapomeňte dát závěs dveří s zavírače dveří!

Jakmile se potýkají s nutností. Chtěl jsem aktualizovat vzhled stěny. Na novém kurzu jsem neměl peníze, tak jsem zjistil, že velmi jednoduché a snadné řešení - koupit speciální fólii, umyl celou stěnu, odmastit a jen ji vložit jeho zdi. Všechny aktualizace mi trvalo asi dva dny. Nejtěžší věc byla osvobodit od stěny haraburdí, mytí je hračka, lepidlo je také snadné. Otázkou cena - 1200 rublů + několik hodin s rukama nad hlavou. Výsledkem lahodí oku již více než rok.

Nejrychlejší způsob, jak aktualizovat starý nábytek zdi - je to způsob samolepící fólie. Musíte vyčistit nábytek ze starých nátěrů, odstraňte šroubovák rukojeť, odmaštění, například aceton, alkohol a zůstat úhledně film. Druhá metoda: pasta zrcadlové obrazy, na předem natřené povrchu v tmavých tónů barvami. Třetí cesta: nameryanno stárnutí dřeva, pomocí různých zařízení pro nanášení nátěrů a brusným papírem.

Existuje několik způsobů, jak aktualizovat starý nábytek.

První způsob: malování starého nábytku. Bere barvy a barvy nábytku v libovolné barvě, rozhodnou mít chuť. Nebude to snadné, a řekl bych, velmi těžké.

Druhá metoda je koupit speciální voskované plátno v podobě velkého a kleite samolepek na nábytek, pak střílet a budete říkat, aby nový nábytek s vlastníma rukama.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 54 = 55