Jak ušít garnýže

Jak ušít garnýže

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šití závěs na okno z vytváření vzorů pro vytvoření hotového výrobku

windows - podivné oči domu. Toto konstrukční prvky, které spojují vnitřní prostor s vnějším světem konstrukcí, zdroje denního světla a čerstvého vzduchu. To vyžaduje vytvoření multifunkčnosti oken pro ně hodných zarámování. S tímto úkolem bude zvládnout dobře garnýže.

garnýž - dekorativní prvek, může působit jako nezávislý okenního rámu nebo používány v kombinaci s záclony, závěsy. Variabilita produktových modelů umožňuje zvolit vhodný prvek pro každý interiér.

Garnýže jsou prodávány z regálu nebo na zakázku. Cena dekorační prvek není vždy k dispozici - záleží na složitosti návrhu. Proto vyvstává mnoho hospodyňky otázka: Je možné ušít sami, toto příslušenství?

Výroba výrobku, může být jak jednoduché a složité - to vše závisí na konstrukční vlastnosti modelu. Pojďme se podívat na jejich základních verzích.

garnýž - vodorovné okenní rám textilního prvku, který se nachází v horní části konstrukce. Může to být:

 • měkký - dekorativní prvek, vyrobený z tenké a husté záclonoviny. Látkové produkty mohou být přímé nebo složené,

spodní okraj - hladká, obr.

Pro své dekorace aplikována šití klouzavých částí (korálky, květiny, mašle, třásně, krajky, kontrastní lemováním), montážní prvky (smyčky, smyčce), v záhybech různých tvarů, trojrozměrné textilní prvky (perekidy Smad, zvonky, de ozdůbky, kravaty);

 • houževnatý - produkt na silný lepicí ostění (Netkaný, Dublerin, Gang proklamine, výplň polyester) a dokonce dřeva a plastu. Ozdobného je dosaženo vzrušující forma hrany;

 • dekorativní - produkt s trojrozměrným vzorem, specifické formě otvorů. Jeho odrůdy jsou jemné garnýže, vzor, ​​na němž hořely pomocí laserové techniky. Takové výrobky mají zvýšenou dekorativní, není těžší prostor.

Za dobu své existence, garnýže výrazně nezmění. Jejich tvar se stala mnohem rozmanitější, tam jsou nové dekorativní prvky. V současné době existuje garnýže:

 1. úžina;
 2. Skládané (vlnovitý, bantovye, válcové);
 3. kapkovitého tvaru;
 4. asymetrický;
 5. klenutý;
 6. S nebo bez hran;
 7. Royal - se skládá z více dekorativních prvků (Smad, de límec, záhyby, kokilové lití).

Poznámka: není to všechny druhy kořisti. Tento dekorativní prvek může být zastoupena ve výkonnosti různých autorů.

Naučte se vytvořit svůj vlastní garnýž

Před tím, než k výrobě produktu, budete muset rozhodnout o svém modelu, ať už to bude doplněn o žaluzie, záclony, nebo ne. Vzhled produktu závisí na cílové prostorách, ve kterých budou použity, styl interiéru, požadovanou funkčnost.

Důležitá je také velikost volánku - jaká část okenního otvoru, bude uzavření. Na to závisí na míru přirozeného světla v místnosti. Je také důležité, aby správně identifikovat své možnosti: Pokud si můžete udělat složité vzory a připojte části skladby.

Rada: začínajícím jehlové ženám se doporučuje začít s výrobou závěs na okno jednoduchého formuláře, který nevyžaduje speciální dovednosti šití.

Na garnýž byl hodný rámování okna, musí odpovídat rozměrům otvoru. Zároveň se vzít v úvahu několik aspektů:

 • garnýž standardní šířku by měla být delší tyčí 20-25 cm na každé straně. To bude poskytovat další ochranu před sluncem a dává produktu finální vzhled;
 • v případě, že výrobce předpokládá garnýž složený, její šířka by měla být delší než alespoň 1/3 římsy, optimální rychlost - dvojitá délka tyče;
 • garnýž výška závisí na modelu osobních preferencí. Šusťák pokrývá 1/3 otvoru. Ale to závisí na výšce nad bariérou - z estetických důvodů garnýž by mělo pokrýt úplně.

Barevné řešení garnýž definován stylistické design místnosti. Nejlepší volbou - odpovídající čalounění. To bude sdružovat všechny textilie v místnosti v jednom interiéru kompozicích.

Poznámka: garnýž může být také zaměřit na pokoji - v tomto případě je na zakázku vyrobena z tkaniny světlé, syté barvy.

Spotřeba látky výrobní složitost vzor závisí na tvaru výrobku. Garnýž se může skládat z několika částí. Složitost konstrukce závisí na délce římsy, své dovednosti v stříhání a šití.

Rysy navrhování výrobků, výroba vzor volánku

Garnýž řez musí vyplnit celou římsu. V případě, že výrobek se skládá ze dvou prvků, jeden překrývá druhý o 1/3. Při výrobě garnýž, který se skládá ze tří částí, rozdělených podle délky tyče 7 a je vynásobí 3. Výsledný ukazatel - šířka každého úseku.

Příklad výpočtu je na okapovou délce 150 cm :. 150 / 7h3 = 64 cm Ukazuje se, že garnýž musí sestávat ze tří částí, o šířce 64 cm, které se překrývají se navzájem na dvou místech na 1/3. V případě, že uložení prvků bude více záhyby a drapérie bude vyždímat ztrácejí tvar, harmonický vzhled.

Pokud určitý vzor garnýž SMAD nepřekrývají vzájemně a uspořádány v řadě, prostor mezi nimi je uzavřen drobných dekorativních prvků (zvonky, kravaty, Coquille). To umožňuje skrýt konce šňůry, vytvořené po kontrakci obrazů v záhybech.

Vizuálně upravit výšku místnosti umožňuje prvek de límcem. Používá se v kombinaci s Smad. Je-li řez začíná těsně nad nejnižším bodem Smad - to přidává výšku místnosti, pokud je nižší než - přináší strop.

Rada: vzory pro volánku pohodlné čerpat z velkého stolu nebo na stěnu. Označme první horizontální linie - šířka centrální části. Proporcionálně, na obou stranách na ni jsou aplikovány obrysy bočních členů.

Pokyny pro single-bod garnýž

Jeden z nejjednodušších vyrábět model garnýž „Sharf9raquo;. Takovýto dekorativní prvek může být použita k výzdobě kuchyňského okna. A pokud se k němu přidám klasické závěsy - tento kit může být závěsy ložnice, dětský pokoj. Konstrukčně se jedná o jednodílný tkanina, ruční pokrytý na římse.

Varování: as garnýž Model se vyznačuje svou jednoduchostí, k jeho výroba nevyžaduje vzory, znaky mohou být provedeny přímo na textilii.

vyžaduje dva parametry k určení velikosti produktu:

Je důležité, aby se: SMAD (průhybu) v produktu by nemělo trvat déle než 1/6 otvoru, nebo okenní konstrukce zakryje prostor.

Počítání se provádí v následujícím pořadí:

 1. Plánované závěs na okno požadované výšky;
 2. Tkanina je přeložit na polovinu, z jeho středového bodu podél horního okraje na obou stranách a půl délky římsy, podél spodní hrany - výšku prověšení;
 3. Horní a spodní bod, přičemž každá strana je připojena, stanovení šití čáry opletení;
 4. Podél horního okraje závěs na okno římsy k šířce přidané výšky ocasů. Z hlediska sleduje linii kolmo dolů. K tomu se přidá obdélník boční povolenky brány (2 cm každý).

Podle plánovaného obrys řezu tkaniny jej spony na všech stranách. Podél horního okraje, která se rovná délce římsy a diagonálních linií klapkou šít tenký cop. V případě, že pás běží diagonálně, to jemně utahování šňůru. V důsledku této činnosti centrální SMAD vytvořena se záhyby a bočními polokruhovými ocasy. Garnýž zanaveshivaniyu připraven na římsu.

Rada: Produkt tie prostor může být zdobené malými našitými ozdobnými prvky (květiny, motýli).

Výroba dvou prvků volánku

Obývacího pokoje nebo ložnice dostatečně zdobit volánku dvojitou vrstvu sestávající z dlouhých a krátkých pásů shromážděných elegantní záhyby. Tento design vypadá harmonické posuvné závěsy jsou šité ze stejné látky.

Rada: garnýž spodní vrstva může být vyrobena z materiálu, který je o něco lehčí tón než zbývající části rámu okna - to poskytne horizontální dekorativní prvek na pozadí na celkovou hmotnost kompozice.

 • Tenké průsvitné záclony;
 • Posuvné závěsy na pick-up, pull-down na podlaze;
 • Dvouvrstvé rozkládací závěs na okno.

Příklady vzorů pro všechny prvky rámu okna jsou uvedeny v následujícím schématu. V dokončené stavby má rozměr 3,5 x 2,8 m.

Garnýž se závěsy na délce římse 350 cm. Pro vytvoření záhybů požadované montážní sestavu s páskou 3. koeficient výrobek je vyroben ze dvou obdélníkových částí velikosti 70h1050 cm tkáně a 90h1050 cm. Zpracované jejich první hrana lem se provádí na horním okraji montážní pro šířky pásky.

Poté šít opona pásku, na kterých pomocí zatahování šňůry tvoří zvlněné záhyby. Mohou být jednostranné, počítadlo nebo bantovymi - závisí na vašich dovednostech. Nejjednodušší možností - vlny v jednom směru.

Nabízí šití závěs na okno tří elementů

Produkt se skládá z centrální a dvě boční SMAD kaskádových prvků. Je stanovena na okapovou desku.

Pro výrobu závěs na okno potřeba:

 • Tkanina průměrná hustota;
 • Římsa deska;
 • Opona páska;
 • Nůžky, kolíky, nití, jehly;
 • Malé hřebíky, kladivo;
 • Šicí stroj.

Za prvé, přiléhavé tkanina římsa board. Dále jsme přistoupit k výrobě modelů pro garnýž částí. Jejich rozměry jsou vypočteny pro okapu 2,8 m dlouhé.

obrobek papír umístěn na látce, složený podél diagonály a připojit piny. Vytáhnout své obrysy s křídou / tužkou na tkanině, takže přídavků 1,5-2 cm v uličkách. Vzhledem k tomu, záhybů na rolet jsou tvořeny pomocí clony pásky, takže horní okraj všech prvků takového rezervních zásob, aby bylo možné provést krajka lem stejnou šířku.

Od boční hrany Smad šít cop a utahuje šňůry k vytvoření rýhy. Nyní přistoupíme k návrhu kaskádových prvků. Šijeme pásky na jejich horní hraně, a sestavit plátno. Všechny položky garnýž zarovnat na stejném řádku a kotvicích kolíků tak, aby se lehce překrývat. Garnýž připevněna k desce pomocí malých hřebíčků.

Tajemství je jednoduchý, ale úspěšný textil

Účinně zdobí okna garnýž, která se skládá z mechanické perekidy hladce předáním de límcem. Produkt se skládá z obdélníkového kusu řezu tkaniny. Tajemství jeho reprezentativní druhu - v elegantním zavěšovat.

Střední prvek garnýž - v blízkosti perekidy tvořící dvě symetrické Smad oddělen od bočních konstrukčních prvků (de límcem) pomocí opona pásku. Cop vám umožní vytvořit to záhyby. SMAD upevněn na tyči v podobě perekidy, pak sestaví stranu výrobku, a jejich horní bod květiny zdobí opravu - to dopadá pěkný a jednoduchý.

Elegantní závěsy mohou být vytvořeny i z přímého webu. K tomu, šít klenutý garnýž na kontrastní Loaded. Většina z tkaniny je připojena k okapu s kovovými svorkami na prstencích, zbytek - ve tvaru v podobě perekidy. Produkt komplementární květ vyrobeny ze stejného materiálu jako obložení.

Rada: třásně, šité podél spodního okraje závěs na okno zdůrazňují zvláštnost jeho formy.

Další jednoduchá metoda, ale efektní okno rouška - pomocí garnýž, který se skládá ze tří samostatných částí. Základem konstrukce - dva trojúhelníky šité z husté tkaniny, které kuliske pro řezání závitů tyče. Jsou vloženy jeden z očka pro upevnění spojovacího členu.

Jsou vyčnívá pravoúhlý řez jemné tkaniny (organza), několik hlavních lehčí tóny. Potom se smísí s obrysem předpětí vázání a závitových otvorů v průchodkami. Výsledkem je konstrukce z jednoho kusu: dva elementy kombinují elegantní garnýž Smad a na bocích výrobku jsou tvořeny krásné tekoucí záhyby.

Okna, zdobené lambrekýnů, vždycky vypadá neobvyklé. A pokud budete kombinovat tento prvek dekor textilní závěsy, získat reprezentativní, stylový a velmi funkční design. V závislosti na modelu, barvy, je možné ozdobit kuchyně, dětského pokoje, ložnice, obývací pokoj nebo kancelář. Garnýž šít jednoduché, protože tam jsou jednoduché tvarované produkty, které vypadají velmi působivé. To je dost najít správné vzory a realizovat svůj nápad.

Jak ušít garnýž s rukama? Garnýže vlastních rukou: vzory

Rozhodli jsme se trochu aktualizovat interiéru? Chcete, aby vaše vlastní oblečení pro okna? Naučte se, jak ušít garnýž s rukama. Různé druhy dekorativní prvek může obrátit na kterékoliv místnosti, přidáním propracovanost a styl. Kromě toho, že jsou snadno proveditelné a čistě funkční úkol - zatáhněte závěsy a upevnění extra prostor, nebo maskovat vady okenního otvoru.

Tento článek je součástí závěsy, zaokrouhlit a zavřít upevňovací prvky a prostor okenního otvoru k okapu, které mohou mít některé vady a kazí vzhled místnosti. Garnýže na oknech visely jako záclony jako doplňkovou dekoraci, nebo jako samostatná dekorace, pokud majitelé upřednostňují jednoduchost a nelíbí těžké závěsy.

Typy těchto produktů jsou následující:

Každý z nich má své vlastní charakteristiky snižovat, výrobní technologie a provedení vhodných materiálů.

Jednoduché garnýž clona je vyrobena z tkaniny řez přímou nebo ve tvaru spodní části a záhyby. Všechno, co se děje na speciální páskou nebo ručně.

Měkké tkaniny jsou vyrobeny ze světla a sestává ze všech druhů dekorativních prvků, které jsou uvedeny v následující kapitole.

Hard garnýž z záclonovinu přilepený na vložených dopravních službách, gangy nebo proklamin. Spodní hrana může být rovné, kudrnaté, zdobené krajkou, korálky, třásně, šňůry.

Kombinované produkty jsou složeny z tuhých částí a několik měkkých prvků, střídavě za sebou.

Prolamování garnýže provádí v podnikovém procesu pro laserové řezání dvojitou vrstvu materiálu. Doma, aby se takový výrobek možné na základě samolepící nebo tavné gangu. Tato časově náročný proces, ale výsledek stojí za námahu.

Šití garnýže se skládá z provedení všech součástek a jejich spojování dohromady. Toto okno dekorace mohou zahrnovat:

SMAD jsou půlkruhy, které jsou začleněny v záhybech. Jedná se o prvky klasické úpravy, které mohou být symetrické nebo asymetrické. Perekidy vypadá z poklesla Smad. Tkanina Tkanina je v tomto případě přes táhla na římsou. V DE límcem provést stranu volánku, který má záhyby a zkosenými hranami. Dlouhá strana límce často zdobí duální prvkem Coquille. Tie je varianta s volánem, ale sem záhyb na sebe. Bell nebo roh - jedním skladem kuželový tvar.

Každá součástka připojena ke kráse produktu. Při jeho výrobě je důležité správně vypočítat velikost, vybrat tu správnou látku a aby se vzor. Pokud by došlo k žádné chybě povoleno, šití záclon nemělo být obtížné. Pokud jste jen začátečník, zkuste si vybrat jednoduchý model. Postupně získává zkušenosti, budete schopni se vyrovnat s obtížnými volbami.

Než se vydáte na informace o tom, jak ušít garnýž s jejich vlastních rukou, měli byste vidět seznam toho, co budete potřebovat. Obecně platí, že budete muset zakoupit následující:

 • základní textilie;
 • zcelování Bando, podkladový materiál;
 • Opona páska;
 • poutky (kruh), pro upevnění na kruhové římsy;
 • závit, jehly, špendlíky, nůžky;
 • papír a tužku (tiskárna PC) pro vytváření vzorů obvody a;
 • šicí stroj funkce overlozhivaniya hrany (cik-cak);
 • dekorativní prvky (třásně, kabel, skleněné korálky, prýmek).

Požadovaná sada výsledků je stanovena s ohledem na garnýže a způsob jeho připevnění k římse.

Když budete šít komplexní produkt, který se skládá z několika prvků, vzít to pravidlo, aby se skicu na kus papíru. Ten vám umožní vidět, jak bude výrobek vypadat, a provést potřebné výpočty. Vyzkoušet několik šablon a vybrat ty nejlepší. Návrháři vždy pracují s několika možnostmi. Čerpat lepší v určitém měřítku. Pohodlně se hodnota 1:10, kde 1 cm na jeden list papíru máte 10 real, který je tři metry opona tyč zapadá do třiceti centimetrů.

Pokud se rozhodnete provést garnýže na chodbě (dole na obrázku), je třeba materiál na čtyři (tři, pět) Smad, což může jít o sobě (minimálně 1/3). Vypočítat délku každé položky a zjistit, jak to bude překrývat. To lze provést pomocí řešení rovnic nebo při kreslení v měřítku, jak bylo popsáno v předchozí části.

Například délka podmíněných okapu 3,6 m, chcete umístit 4 Smad 1/3 překrývání se sousedními. Tři průsečík o 1/3 udává délku jedné Smad, tj. 3,6 m, nemusí být děleno 4 a 3. délka každého SMAD závitů 1,2 m.

K výrobě takových garnýže pro haly (foto nahoře), provést výpočty na požadované délky a počtu Smad, měřítko vzor nebo budování vlastní velikosti a šít, pozorování technologie.

Záclony, garnýže vlastních rukou: vzory

U nejjednodušších možností šablony nepotřebujete. Jednoduché nebo těžké garnýž snadno vyrobeny z obdélníkového výřezu tkáně nebo dělat tvaru spodní konec. Vzory bude nutné při plnění měkké a kombinované verzi.

Jak garnýž: Master Class

Pokud se rozhodnete, aby se takový výrobek poprvé, měli byste začít s jednoduchý obdélníkový volby - tvrdé nebo snadná volánku se sestavou. Chcete-li začít, zvážit první metodu. Takže, musíme provést následující kroky:

 1. Termobando řez od obdélníkového tvaru s plochou nebo tvarovanou spodní bez přídavků.
 2. Stejné značky ze záclonoviny, ale s přídavky. Podívejte se, jak má být obrázek umístěn.
 3. Lepidlo obě vrstvy.
 4. Zacházet hrany. Můžete použít cik-cak nebo šít z vnitřní strany šikmé Bakey.
 5. Čelo je často používán jako dekorace šňůr, provazů podél obrysu výrobku.
 6. Jako montážní upevňovací prvek může být použit k okapu. Šil ho k horní hraně závěs na okno z rubové strany. Druhá část pásu musí být na římse.

Chcete-li vytvořit jednoduchý měkký garnýž bez dalších dekorativních prvků (Smad, perekidy a de náprsenka), použijte následující technologie:

 1. Provádět potřebné výpočty. Výška garnýž vzít s šířkou o dávku šev odpovídá velikosti koeficientu montážní římsou. Když světlo záhyby je obvykle 1,5. Hodnota 2,5 a vyjme se v případě velké sestavy. Všimněte si, jak bude obraz umístěn na kořisti.
 2. Vyřezat obdélník tkaniny požadovanou velikost.
 3. Zacházet hrany.
 4. V horní části šít opony pásku.
 5. Vzor ve spodní části pásku, šňůry, třásně.
 6. Udělat sestavu tahem odpovídající závit opona pásku.
 7. Pověsit garnýž do římsy.

Chcete-li, aby se počítadlo, box záhybů, nikoli jednostranná, budou muset provést složitější výpočty, stejně jako položit ruku na sestavu složit hůl. Pokud jste zvládli jednoduché možnosti, můžete zkusit a složitá. Tato zkušenost se bude hodit, když se dostanete, aby měkké závěsy s prvkem de límcem.

Takže jste se naučili, jak ušít garnýž s rukama. Tyto produkty jsou tak různorodé a krásné, můžete proměnit váš interiér k nepoznání. Třešničkou na dortu může být klenoty, vyrobený ve formě drážkování vzoru. Jak to udělat, přečtěte si následující část.

Produkce prolamované garnýž

Tyto produkty jsou nové dost, ale už se stala populární a jsou velmi žádané díky své lehkosti a vzdušnosti „transparentní“ obraz. V provozním prostředí s použitím vzor vytvořený ve speciální počítačový program, vektoru (obrysu) obrazu je vyříznut z dvouvrstvého materiálu. Tento proces je automatizován.

Aby byl takový jemný garnýže domů, budete muset tvrdě pracovat, ale výsledek bude ospravedlnit sám. Výrobní technologie je následující:

 1. Najít nebo vytvořit sami kreslení. Vyberte si jednu z možností, které můžete udělat. Vezměme si zkušenosti. Pokud jste začátečník, zkuste nepoužívat malé části. Zvládnout jednoduchý ornament. Pokud uspějete, přejděte ke komplexu.
 2. Pak se samolepící nebo termobando, zapněte ho a snížit vzor.
 3. Přilepit správnou cestu k záclonovinu z rubové strany. Máte-li hodně složitých dílců může vyžadovat více a obložení, které lze provést s pomocí lepicích pásů.
 4. Vystřihnout vzor a zpracovat okraj cik-cak.
 5. Uspořádat všechny hrany šňůru nebo pásku (není součástí dodávky).

Udělal jsi dílo na výzdobu místnosti a zapojí názory hostů.

Jste se naučili, jak ušít garnýž s rukama. Zvolte požadovaný typ produktu, aby všechny potřebné výpočty, koupit hadřík a pokračovat vytvářet krásu vašeho interiéru.

Garnýž s rukama: hlavní třídu pro začátečníky

Krásná francouzské slovo „garnýž“ se vztahuje na zakrytí tkaniny, uspořádané vodorovně v okenního otvoru v horní části záclony kompozice. Garnýže, vyrobený vlastníma rukama, a to nejen na výzdobu okenního otvoru, ale také dát ty koncipován návrh záclon hotových vzhled. Vkládá se do vaší pozornosti je uveden hlavní třídu, jak se šít garnýže s záhybů, s volánky a látkové proužky.

Garnýž se záhyby: krok za krokem průvodce

Atraktivní vzhled záclony, zdobené závěs, shromáždili s pomocí záclony krajky, lemované.

Před provedením garnýž s rukama, připravte:

 • obložení;
 • Dekorační látky;
 • Velcro pásek;
 • Vzor z papíru;
 • římsa ve formě tyčí;
 • Kroužky na záclony;
 • Háčky na záclony;
 • cop.

Šití závěs na okno s rukama začíná řezání. Montáž záclonovou tyč nad oknem, by měla být šířka okna měřeny a přidá při 10-15 cm na přídavky na každé straně.

Pro konstrukci vzoru, je nutno snížit šířku pásu papíru, jako je volánku a délce rovnající se délce závěsy 76.

Délka volánku není shromážděných, by měla být delší než okapů 1,5-3 krát + 6 cm lem. Kus textilie jsou řezány a spojeny. Podšívka vystřihnout délku rovnající se délce pásu. Podle šířky ostění musí být menší, než je šířka volánku 4,5 cm.

Podívejte se na fotografie - garnýž šít své vlastní ruce, dlouhý okraj ostění je šitá naruby ke spodnímu okraji tkaniny:

Není šité obložení hrana je ohnuta o 1,5 cm pod horní okraj základní tkaniny. Odštěpení stranách kolíky a sešít. Garnýž je převrácený na přední straně a žehlení.

Dalším krokem master třídy, takže garnýž -. Brankoviště na horní okraj základní tkaniny lem 1,5 cm opletení se aplikuje na horní okraj odsazený 3 mm. Dotace na okrajích pásky musí být o 2 cm.

Popruh zajištěné kolíky, jejichž konce jsou ohnuty a poté ji šít. Kordy na jednom konci sestavy opletení upevněny a jsou utaženy na druhé straně tak, že tvoří záhyby podél délky okapu. Tyto kordy jsou upevněny v copu jsou vloženy háky a zavěsit na římsy volánku.

Ve videu „garnýže s jejich vlastních rukou,“ ukazuje, jak vyzdobit okenní otvor:

Šití závěs na okno s volánky: master class s videem

Nyní check out master class na výrobu vlastních rukou garnýž s volánky.

Garnýž s volánky je schopen dekorovat jakýkoli, i ty jednoduchou jednobarevnou oponu mlhy. Skládá se ze dvou desek různých barev, z nichž jedna bude působit jako volánku, a druhá - „kravatě“ ozdobnou

Přes zdánlivou složitost šití závěs na okno velmi snadné, a s ním poradit i začínajícím švadlena. Šířka garnýž, které budou popsány níže, odpovídá délce římsy -. 1,8 M montážní lištou - pomocí oček.

 • Závoj žluté a bílé, délka odpovídá délce římsy k objemu záhybů. V tomto případě, žlutá délka závoj bude rovna 4,04 m, šířka 0,45 m - délka bílé závoj být 2,02 m a šířku 0.9-1 m, v závislosti na zvolené výšce části .;
 • zkreslení vazba 1,5-2 m dlouhý;
 • Očka (11 ks.).

Na papíře, oba vzory jsou vytvořeny: pro žlutý závoj velikosti obdélník 4,04 X 0,45 m, a pro bílá - polygonu se stranami 2,02 x 0,9 (1,0) x 0,45 m vzory převedena do tkáně. a pak řez část.

V další fázi instrukce krok za krokem pro vytváření vlastních rukou garnýž - dokončovací kusy kolem okraje s vazbou zaujatost. Horní část není zpracován.

Závoj žluté a bílé barvy na rovném povrchu směrem dolů.

Horní úseky jsou uspořádány tak, aby bílý závoj tkanina zežloutne na straně závoje. Části přišité k horní hraně.

Horní okraj garnyží zpracovaných na overlock šev nebo „cikcak“ v konvenčním šicího stroje. Potom se horní hrana je ohnuta o 5 cm na špatnou stranu a šil by.

Produkt je železo, pak je to značkovací pro oček. Pro tento oček rozloží do tkáně ve vzdálenosti 1 cm od horního okraje a 40 cm od sebe.

Vnitřní obvod každého průchodky je v kroužku s tužkou, a snížit otvor tkáně, ve kterých jsou očka zajištěna.

Bias vazba složené podélně na polovinu a šil. To by mělo být odříznuti od 11 polotovarů pro vazeb, které budou podporovat garnýž. Jejich délka by měla být stanovena na základě skutečných rozměrů okna.

Eliminovat prolévání tkáně konce vazeb je třeba spálit více než svíčku.

Šikmé lemovky segmenty jsou zašroubovány do průchodky a svázaný volné smyčky na římse.

Loop, aby učinily totéž v délce. Záhyby jsou narovnal tak, že je ve stejné vzdálenosti mezi nimi.

Podívejte se na video „Master Class na šití závěs na okno“, naučit se hrát produkt s volánky:

Jak šít proužky tkaniny volánku

Tato část se zabývá výrobci začít vlastníma rukama garnýž s látkovými proužky.

Výroba garnýž tkanin pásů různých délek, ale rovnoměrné šířky, - proces je poměrně pracné. Délka hotového volánku je 2 m, pro jeho výrobu by byly použity pouze 18 pásky.

Garnýž lze šít z látkových zbytků a dokonce iz kousků, které zbyly po šít další záclony nebo závěsy. Šířka pruhů by měla odpovídat délce okapů -. V tomto příkladu, délka 2 m se násobí sestavou koeficientem 1,5 až 2. Výsledná délka je děleno 18, čímž se získá šířku pásu, která je v tomto příkladu by byl 22,2 cm.

Šířka může být zvýšena, ale v každém případě budou všechny chyby korigovat až po opona páska je šitý a garnýž bude zpřísněn na požadovanou délku.

pásy různých délek. V našem příkladu krajní pásy mají délku 1 m, a potom se postupně snižuje, a každá další pás je kratší než předchozí o 10 cm.

 • bílý závoj 8,4 m a šířce 22,2 cm;
 • žlutý závoj 6,4 m a šířce 22,2 cm;
 • Opona pásku.

Můžete si vybrat jeden ze dvou okrajových pásů léčebných možností - buď přes potrubí, šev na spodním lemu.

Opracování hran šev v lemu zahrnuje přidání na snížení příspěvku na spodní straně a bočních stranách pásů.

Po zpracování se hran pásu, musí být rozšířena v souladu se systémem a šít dohromady prostřednictvím clony pásky, která je šité na nad nimi. Opona páska se dotahuje na potřebnou délku.

Garnýž se zavěsil na římse. Pásy jsou vzájemně propojeny.

Níže je uveden výběr z fotografií „garnyží s rukama“:

Pro přidání komentáře se přihlašte.

Ženy podvazky 2018 mezi věci, které ženy „dobytých“ u mužů.

Za starých časů to bylo považováno za mimořádně sportovní kraťasy s výhradou.

Jeden si přeje, aby se jejich atraktivní postavu, samozřejmě nestačí.

Kempování s přáteli a rodinou, je jedním z nejvíce příjemné.

Pohodlné, krásné a co je nejdůležitější laciné tenisky Nike Air Huarache Men nebude.

Reklamní tašky již dlouhou dobu jedním z prioritních oblastí reklamy.

Jeden z nejstarších amulet je jen náramek. V dávných dobách.

Módní styly kožichů zimě 2017-2018 pro nadcházející zimní sezóně návrhářů.

Jak vyrobit náramek ze šrotu materiálů (korálky a novinách), v druhé.

Módní dámské kabáty na podzim-zima období 2017-2018 nový hlavní.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

42 + = 46