Jak ušít kabát

Jak ušít kabát

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak ušít díru v plášti

Pokud najednou vaše oblíbené sako, které si nedávno koupil, roztrhané ve většině viditelném místě, si myslíte, že: co dělat? Je to ještě možné, aby ji zachránil? Jak to můžete šít sami, aniž by do dílny? A co je nejdůležitější, že šev je neviditelný pro zvědavýma očima. Situace samozřejmě není příjemná, ale není to nejhorší, a proveditelné. Opravit plášť může, je-li správně vybrat opravu.

To je asi nejjednodušší případ - ušít plášť na švu. Nejprve je třeba zvolit vhodnou nit. Pokud se obložení, strčil ji podél švu, aby bylo snazší se dostat do místa poškození tkáně. A pak můžete použít šicí stroj, nebo šít ručně. Šít tak jemně, jak je to možné, že šev méně liší od výrobního závodu. Pro větší pevnost švu, aby to delší, než je délka otvoru: trochu šít dále od začátku díry a dokončit pár centimetrů po ní. A nezapomeňte šít podšívku.

Podšívka, mimochodem, nemusí být nutně kopírovat. Můžete šít Bunda skrytý šev. Chcete-li to provést, musíte se držet jehly z tkaniny naruby, nemohli jste vidět uzel na provázku. Potom se přední strana šít spojí paralelně, takže jednotnou vzdálenost mezi nimi. Making linka bude opravit pouze nit a opatrně schovat dovnitř.

Bolonevoy bunda tkanina je velmi pohodlné, jednoduché, ale bohužel není příliš trvanlivé. A jestliže tam byl takový problém, jak utěsnit díru, budete potřebovat následující:

  • trubka „supermoment“ lepidlo;
  • látkové náplasti;
  • láhev acetonu.

Najít kus látky, ze které se náplast bude dělat. Na rubové straně s acetonem odmastit místo přerušení. Promazat připravenou tenkou vrstvu lepivé náplasti. A poslední - velmi pečlivě připojte na okraj díry a použít náplast.

Poté postupujte podle pokynů po dobu několika minut, umístěte náplast při velkém lisu až do ztuhnutí lepidla.

Pokud nejste spokojeni s výsledkem vykonané práce a otvor nemohl utěsnění tak, aby bylo nenápadné, koupit v obchodě nášivka a masky problémových oblastech.

A přesto - polyethylen nebo vložka

Kousek z polyethylenu by měla být menší než náplasti. Zlomené hrany čistě a hladce připojit. Poté umístěte špatnou stranu v místě prasknutí prvního polyethylenu, a na něm - náplast. Zahřejte železa a železo, s roztaveným polyethylenem bude moci přilepit náplasti.

Ze stejného důvodu, namísto polyetylénu použití vložky, které lze zakoupit v obchodě s lepicí páskou, pavučina. Aby nedošlo k zkazit bolonevuyu bundu, její železa horké železo umístěním tenkou bavlněnou látkou.

Mimochodem, namísto netkané textilie je v pořádku stejná látka, ze které je šité sako. Lepidlo „Moment“, může být přilepená náplast na zadní straně, s hranami trhliny nezapomeňte důkladně šířit.

Nejjednodušší způsob, jak způsob, jak opravit polyester. Pokud pláště silné látky nebo látky, je nepravděpodobné, že díra v něm budou moci držet.

Jak se „schovat“ díru bleskem

Někdy, když střih bundy se proměnila v místo, kde blesk je docela vhodné, využít tohoto. Předpokládám, že se jedná o horní nebo spodní část pravé straně pláště. Pak symetrie by vložit zip a na levé straně. V některých případech bude tato možnost není pouze uložit věc, ale také dává mu určitý druh originality - utržený bunda bude vypadat jinak, jako nové.

Místo toho můžete použít miniaturní zipy tlačítka nebo nýty.

Chcete-li to provést, můžete vzít kus náhradní tkáně, která se obvykle prodává spolu s pláštěm. Zavřít toto řez tkaniny, punč své tlačítka nebo nýtů, tady je dekorativním prvkem!

Reflexní páska šité na místě defektu nebo celé šířce pláště je nejen efektní, ale také užitečné - to bude vidět v noci a můžete cítíte v bezpečí na silnici.

Zamaskovat šev bundy vás a cop pomoci. Šít to může být různé, jak podnítit vaši představivost. Barva a délka - libovolná. Nebojte se experimentovat - úspěšně uzavřeno cop nejen zavřít šev, ale také, aby vaše bunda stylový a originální.

Obecně platí, že pokud jste roztrhané bundu, nespěchejte hodit. Existuje mnoho způsobů, jak „Dej to druhý život“, pak stojí za to vyzkoušet. Uvidíte - vám podaří!

Možná vás bude zajímat

Doporučené související články

Můžete zanechat první komentář

Aktualizace na webu

© 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena

Při kopírování materiálům aktivní a indexované odkazy na vaše webové stránky, zdroje povinné.

blog dámská o kráse a módě

Jedním z nejběžnějších typů oblečení - sako. To nás chrání ve špatném počasí, v zimě, v dešti, chladu, větru a právě v chladných večerů. Kromě toho slouží také jako skvělý módní šatník kusů, v případě, že by si ji vyzvednout.

Nicméně, ne všichni výrobci jsou v dobré víře k výrobě vlastních produktů, a někdy sako uchopí osud nevyhovujících výrobků. Nejčastěji se výsledky produkce je v dobré víře, jsou díry podél švu, z nějakého důvodu je vždy nit „plazit se“, čímž se nám potíže. Co můžeme udělat pro záchranu a šít bundu, nenápadně, jak je to možné?

Časově náročnější postup, ale ten, který nevyžaduje speciální dovednosti a postupy. Budete muset udělat malý nůžek nebo speciálního zařízení, které se používá pro kopírování výrobků, nití, jehly, nebo na psacím stroji.

Takže budeme pokračovat. Než se šít bundu, ujistěte se, že nit přesně odpovídat barvě. Po všech přípravách, gut-trýznivou článku najdeme pouzdro, ve kterém je šev vyroben na obložení na přední straně a roztrhl jej, skrze něj a dostane na požadovanou švu nás.

Otvor se snaží zašít ruce - tak spolehlivé. Není-li žádná touha nebo dovednosti - můžete použít šicí stroj. Učit se od přední strany - nit ve švu by nemělo být vidět, pak zašít roztrhaný hadr na rukávu a užívat výsledků své práce.

Pokud se rozhodneme zašít díru takhle, pak nemáte na rozpárat obložení na rukávu. Tato metoda však vyžaduje nějakou praxi, tak je to nejlepší ještě před zahájením prací na praxi některých tkání.

Tento spoj se nazývá tajemství, ale tajemství k němu, jen aby měl správné díry a stehy. Vzdálenost mezi otvory by měly být stejné, a stehy paralelní k tomuto přechodu z rubové strany na přední straně přístroje, musí být provedena s jehlou na stejné straně tkaniny. Zpřísnění stávajících stehy každých 5 jednotek. Jakmile budou přitahovány k sobě před vámi bude čistý shovchik vyrobena jakoby zevnitř.

Jak vyrobit tajně steh

Přidat komentář zrušení odpovědi

Nedávné komentáře

  • Alexander zapisovat do needlewomen: pěkně zašitý rukáv bundy
  • Oksana zapisovat do needlewomen: pěkně zašitý rukáv bundy
  • Sergey záznamu pro needlewomen: pěkně zašitý rukáv bundy

Úplné nebo částečné kopírování materiálu je povolena pouze tehdy, pokud zdroj poskytuje aktivní linku a uzavřen index vyhledávače hypertextového odkazu

Jak k utěsnění bundu?

zlomil jsem si bundu, jak zůstat doma?

Opravte bundu sám, jestli náhodou tam byl vytvořen otvor (malý řez či horký popel spadl z cigarety) a může být sám sebou.

v takovém Případy, možná držet poškozené oblasti malých záplat, ku prospěchu, že „Repair Kit“ ke každému saku přichází malý kousek tkáně.

  • Srovnejte okraj otvoru, odstraňte zřaseného příze pro odstranění přebytečného nečistoty ve stejnou kazetu.
  • Pak snížit požadovanou velikost náplasti (být větší, než je otvor, a šíří k okrajům bezbarvého lepidla. Vhodné lepidlo moment Crystal-Pro takový případ, protože není „zkamenělá“.
  • Dát trochu lepidla na suché a jemně umístit záplatu přes otvor zevnitř. Šířit opravu a stiskněte pevně na vrcholu.
  • Po několika minutách, může zůstat v saku "pokoe9quot,, lepidlo zaschnout (šest hodin). Pak je možné, a ne příliš horké železo na železo.

nejzákladnější - to není zmást směr náplasti na barvu uzavřeno. I když nebyl nalezen „továrna“ kus takové tkaniny mohou být použity další více nebo méně vhodné (samozřejmě bude stále přiděleno), a mohou „půjčit“ od samého pláštěm v nenápadných místech (v kapse pod obložením a t. D.).

malý Poškození mohou být opraveny mimo štítku a náplasti.

Vedení opravy dolů bundy, závisí na typu poškození. Rovnenky snížit maska ​​jednodušší. Klapka vhodnou kvalitu a barevné tkaniny znečištěný lepidlem, se aplikuje na řezu, jemně vedl do otvoru tak, že strana s lepidlem pohledu směrem ven. Utažení okraje řezu, stlačte pevně. Chlopeň by měly být sníženy o něco větší velikost. Musíte vyzvednout lepidlo nutně bezbarvý a vodě odolné, jinak v prvním vyprání se odlepit náplast.

Pokud je otvor s zubatých hran nebo shoří v celé, nebude schopen vytáhnout z okraje, je nutné, aby vnější náplast. Převlek jeho dekorativní, prošitím nebo jinak - na štítek.

V případě, že otvor je hladký, může to být zatraceně klikatá. Hlavním problémem - vybrat barvu niti. Pokud je multi-barevné sako, pak tento jednoduchý, pokud monotónní, byste měli vyzkoušet.

Také, ne-li roztrhané okraje děr, můžete se uchýlit k obvyklým vložením opět existují potíže - vyzvednout kus látky, aby odpovídaly bundy dolů. Pokud bychom vyrovnali s problémem, není mnoho: koupit gumové cement, například „BF-6“, stlačte klapku pod otvorem a připojte díly.

Pokud jsou okraje jsou nerovnoměrné nebo příliš velký otvor, radím vám nosit dolů bundu ve studiu, protože pokud nejste odborník v tomto případě ideální by bylo příliš obtížné dosáhnout.

V naší době, péřová bunda je velmi robustní, praktická věc v šatně. A pokud ano, jaký druh problémů, pak samozřejmě jsme naštvaný. Koneckonců, zlomený věc - je to nejen na hřišti, ale i finanční náklady. Je-li plášť vypadal snížit nebo nějaká jiná závada v látce, můžete opravit sami (pokud samozřejmě budete "zlaté ručičky" a dělat vše, jak má být, a ne naopak). Lze vložit, abych tak řekl, "zaplatku9quot; (Ujistěte se, že vyzvednout vzorek, v případě potřeby), bude muset přijmout nezbytná tkáň z ostění. Požadované lepidlo je lepší koupit ve speciálních dílnách na opravě oblečení. S dětské dolů bundy jsou o něco snazší, jsem dal na místě řez některých aplikacích a všechny!. Pokud jste zapnuli špatnou věc na sumce viditelném místě, nebo nárazy (řezy, odpuštění místa) je velmi velký, navrhuji, abyste zahrnují profesionály bundu ve studiu.

Bundu i když velmi pohodlné, teplé a levným nahoru zimní oblečení, ale látka se v ničem neliší pevnost, takže může snadno zlomit, jsem zakopl o něco. Turismus bundu lze ochuceny web jiskrou z ohně nebo přerušení na pichlavé větve keřů.

Pokud čáry řezu, pak můžeme mít stejný hadřík, namazat lepidlo, dal v místě poškození, které jsou rozloženy uvnitř náplasti, a pak porovnat hrany řezu a stisknutí po dobu několika minut.

Clay je třeba vzít voděodolný, můžete kyanakrylát do pracího náplasti nevyčnívá. S cílem, aby byl méně nápadný než řez je lepší, aby dekorativní šev.

Je-li díra spálil přes, budete muset zavřít svou nažehlovací fólie, nášivka nebo štítek značky.

Opravy dolů sako, jestli to může být zničen. K tomu, vezmeme speciální tkaniny, lepidla couval na jedné straně. Prodává se ve specializovaných odděleních vyšívání nití. Řezané kus správné velikosti a je obklopena díry dolů. Potom se horní okraj tkaniny bundy jsou vyrovnány, pokud je to nutné vyčnívající závity jsou řezané a vše je žehlit žehličkou.

Chcete-li být v bezpečí, můžete šít nášivka nebo jen zkrášlit pro spěch řádek.

V případě, že díra je malá a poměrně plochá, pak nit v barvě péřové bundy a pečlivě šít. Pokud existuje velká díra, pak budete muset opravit barvu péřové bundy a žádný super lepidlo. Vyjměte náplast, zpracování a přilepíme na okraj dolů sako tkaniny naneste náplast po dobu několika minut.

To je nejlepší, aby pečlivě šít vzniklým otvorem a opravit místo blízko k některé nejvhodnější thermoapplication. Výsledkem je, že je problém vyřešen a bude vzhled nebude zkažené. Například, děti mohou používat reflexní prvky v aplikaci.

Je-li poškození bundu, je třeba použít lepidlo a záplaty.

Chcete-li to provést, můžete použít lepidlo, výběr AQUASURE závisí na složení tkáně, "moment Crystal", "Supermoment9quot,, "BF-69quot;.

Maže povrch náplastí a dát ji do pláště otvor dolů, dobré tisku a nechte zaschnout.

Je-li váš plášť poškozen takovým způsobem, že je hladký otvor nebo řez, může být přilepena. Chcete-li to, vyzvednout kus stejným tónem, stejně jako nákup transparentní gumové lepidlo. Dalesh je třeba se držet skartovat vyříznutého otvoru. Poté naneste lepidlo a hladké.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

70 − = 60