Jak ušít šaty panenky

Jak ušít šaty panenky

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šít oblečení pro panenky

Panenky zůstane navždy oblíbené hračky dívky. Jsou pro děti - a věrnou přítelkyní a dcerou ve hře a dam, které také musí postarat a oblékat stylově.

Aby vaše princezna panenka vypadala jako družičku jejího doprovodu, můžete se pokusit provést některé módní moderní oblečení.

Abychom pochopili, jak se šít oblečení pro panenku své dcery, je třeba mít na paměti několik jednoduchých pravidel:

 1. Panenky jsou na podobnosti lidského těla, takže všechny šaty jsou šité podle příkladu člověka, ale ve zmenšeném formátu několikrát.
 2. Jako člověk, určit správnou velikost oblečení z panenky jsou opatření přijatá nejvíce vyčnívajících částí jejího těla. Například v tričku budete muset vzít vaše měření šířku ramen, hrudníku a boků, délka žádaného produktu, šířka průramky hlavy a rukou. Někdy panenky karapuzov nejširší část je pás - v tomto případě je nutné změřit jeho obvod.

Pro šití kalhoty, sukně, měřeno pasu a boků, nohy ve svém nejširším místě, délka požadovaného produktu. A ponožky - délky a šířky nohy panenku.

Šití panenky oblečení nekupují nové tkaniny. Přehrabovat v zásobnících: jistě máte stále velké skvrny světlé tkaniny šití z minulosti, staré nechtěné věci. A jejich použití, aby se panenky oblečení ručně.

T-Shirt - je nejtěžší šít oděv. Ale pokud jste zvládnout tričko panenky - snadno budete zvládnout všechny ostatní kusy oděvu.

Šití požadovaných takových materiálů:

Ujistěte se, že odstranit potřebná měření s panenkou před zahájením procesu.

 • Trvat dva identické klapky tkáně na požadovanou velikost před i zadní strany trička. U každého opatření, přidat až 5 milimetrů lapování šev místo.
 • Pokud máte nějaký urostlý panenka nakreslit křivku jejích trupu křivkami na tkaniny chlopní a řezu založené na vstupu - montáž t-shirt. Pokud chcete, tričko rovný střih - tento krok přeskočte.
 • Nůžky řez tvar a požadovaný tvar průramku na pouzdro ve tvaru písmene C s ohledem na lapování. Budete muset snížit průramky na obou částech, cut-out - v závislosti na formě.

 • Zacházet s dalšími malými podlouhlými náplastí se prolínají tak, aby „mokrý“ tkaniny nebyl viditelný.
 • Šít částí 2 společně v blízkosti řezu.
 • Opatření 2 půlkruhový klapku pro rukávy, zacházet s nimi podle příkladu výřezu hraně a všité do průramků.
 • Musíme si uvědomit, že poslední dva kroky je třeba provést pouze na špatné straně výrobku k jeho vnější straně byla žádné švy a šipky.
 • Šít zbývající část - rukáv košile a boky.

Nyní můžete bez obav vyzkoušet oblékat svou panenku.

Kromě triček každý sebeúcty panenka musí být celá řada módních šatů!

Pokud chcete, klasické nebo lehké kalhoty, pleteninu, vyberte barvu, kterou chcete, pokud jeans - budete blížit hustou strukturu tmavě modré barvy. Pokud jsou kalhoty koncipovány lehké tkaniny, je možné šít ve stejném vrcholu - dostat letní outfit.

Kalhoty lepší následovat vzor pomocí pravého měřítka panenku a nafukování. S vzor tkaniny se odstraní a měření požadovaná velikost jsou vystřižené klopy, jež lepivost k sobě a sešity. Švy průramky noha nutně zpracovány.

Tyto kalhoty předpokládají elastické v pase, aby nedošlo k pádu dolů od pasu panenky - nezapomeňte, že se závitem do otvoru v kalhot pásu.

Chcete-li sukně může mít snadný létající nebo bavlněné tkaniny - budou dobré mít krásné tvar zvonu.

Odstraňte potřebná měření - obvod pasu a délku produktu. Řezání tkáně klapku na okrajích k pasu asi 1: 2 délky. Šířka klapky - délka výrobku.

V horní části pláště ve vzdálenosti asi centimetr od okraje nejširší šitého ruční steh, a potom je nit utažení, tvořící krásné záhyby.

vzít šířka obdélník asi 1 cm a pasu obvod + 2 cm na délku pro zpracování horní lepivost okraje k okraji a je sešita.

Dále konstatuje, místo, kde se okraj sukně šitá. Nechat volně asi 2-3 cm k hornímu okraji a na horním okraji přišít knoflík a podobně na suchý zip.

To může být zdobené sukně, spodní okraj šité krajky nebo přidání druhé vrstvy. Tak sukně dostat ještě více svěží a elegantní.

Co oblečení lze nosit bez ponožek? Ponožky, aby se snadnou roztahování tkaniny, který není rozpuštěn. Circle na silný papír panenku nohy kolem kotníku a těsně nad. Vystřihnout šablonu.

Přeložte látku na polovinu a připojte šablonu do stáda nártu tkaniny. Circle, vystřihnout a šít. Opakujte kroky získat 2 ponožky.

Pár ponožek může být více elegantní, i když trochu déle, aby šít a dělat elegantní klopy, které lze také ušít krásné krajky.

Jak ušít panenky oblečení s jejich vlastních rukou

Fotogalerie: Jak se šijí panenky šaty s vlastníma rukama

Dolls - oblíbené hračky tisíc dívek. Aby bylo možné vychutnat hraní, můžete udělat spoustu šatů pro ně. V důsledku je uvedeno níže fotky a videa bez větších obtíží šít kalhoty, šaty, sukně, šaty, halenky a další oblečení pro panenky Barbie, Dětská Bon někdy se za Nejvyššího a Monster High. Zde nabízíme jednoduchý vzor pro některé modely šatů. Navíc, některé oblečení a všechny lze provést bez vzoru. V některých případech stačí použít ponožku získat originální a krásné šaty pro panenky. Níže je video pomůže ušít originální věci.

Master class na šití oděvů pro panenky

Šít oblečení pro panenky, nemají nějaký zvláštní talent. Často vytvořit originální oblečení pro své oblíbené hračky mohou být obyčejné ponožky. Navíc, některé z navrhovaných následujících mistrovských kurzů u krok za krokem fotografie a neobsahuje vzor na pasu a boků úrovni, protože nemají základní potřebu. Vše je jednoduché a snadné i pro začátečníky v šití oděvů pro panenky.

Oblečení pro panenku Barbie: ušít šaty

Oblíbený mnoha dívek je panenka Barbie. Tato hračka je akceptována oblékají do různých krásné šaty. To je důvod, proč mnoho majitele vzhled Barbie pro způsobů, jak vytvořit tuto panenku jednoduchý a elegantní oblečení. na níže uvedené návrhy na bázi nebude těžké ušít krásné a elegantní šaty v pase bez složitého vzoru. Hlavní věc - znát hračky obvod v pase a bocích.

Ušít šaty pro panenky Barbie, musíte připravit následující nástroje a materiály:

 • železo;
 • nit;
 • kolíky;
 • šicí stroj;
 • nůžky;
 • Suchý zip a půl cm široký a 10 cm dlouhý;
 • 1 kus látky na sukni pro šaty 12.5h30 cm;
 • 1, materiál pro střih živůtku 15h6.5 cm.

Tip! Pokud se rozhodnete ušít tyto šaty pro Barbie s popruhy, měli byste si ještě připravit délku pásku 13 cm, které budou rozděleny na dvě poloviny.

Ušít šaty pro Barbie, připravený vzor není nutné. Hlavní věc - aby se spoléhají na navrhovaných doporučení.

 1. Za prvé, je třeba připravit tkaniny. Okraje každé prázdné mají být zpracovány overlokem. Pak zabalit okraje by měla být 0,5 cm a je žehlení.
 2. Vedle připravené strany musí šít na šicím stroji. Tak s každou hranu musí ustoupit do 3 mm.
 3. Nyní musíme přijmout, že část materiálu, který jde na horní části šatů, a zabalit látku kolem busty panenky. Na zadní straně materiálu je nutné upevnit pomocí kolíků. Tkanina by měla být velmi vhodné tělo panenky, její pas a boky. Pak musíme provést přední břicha, malá bodavá tkaniny.
 4. Podél čáry šipek by měly být vedeny sem a tam. Ale nepřinášejí je na hraně.
 5. Pak budete muset vyzkoušet na šaty vyrobené vrchol. Šipky musí být na svém místě.
 6. Nyní je třeba, aby se šev, dláždění dlouhou přímku podél horního okraje sukně. Poté vytáhněte nit potřebný, který by dělal sestavu.
 7. Horní okraj pláště a spodní okraj živůtku je nutné připojit na kolíky.
 8. Dále budete muset zapnout šaty obrobku na druhé straně. Výsledné fragmenty jsou zesíťované. Od okraje by se měl pohybovat 1 cm. Šev by měla být úplná. Obrobek obrábí overlokem.
 9. Pak ta věc se obrátil na pravou stranu. Přípravek by měl být žehlit železo. Z centrální švu je třeba ustoupit do 3 mm.
 10. Na zadní straně je nezbytné stanovit suchého zipu.
 11. A je to! Šaty pro Barbie je připraven. Případně šít popruhy. Jak lze vidět, šít oblečení není těžké Barbiesovsem panenky.

Oblečení pro panenky Monster High: šít halenku

Monster High Panenky jsou velmi populární. Ale, bohužel, je součástí těchto hraček je zřídka velké množství oblečení. Nicméně, tyto „monstricheskih9raquo; panenky mohou šít kalhoty, šaty, sukně a další oblečení. S tímto master class s profilem může mít stylový halenka pro panenku. Optimální využití husté bavlny nebo jiného materiálu, který nebude rozpadat na okrajích. Můžete si vzít staré kalhoty nebo tričko.

 1. Nejprve je třeba vytvořit vzor blůzu, které pak mohou být v kombinaci se sukní nebo kalhotami. Pro tento Monster High panenka je umístěna na listu papíru, a je uvedeno na zadní straně s tužkou.
 2. To je to, co se stane jako výsledek.
 3. Nyní sčítat výsledného polotovaru ve svislé linii. Na jedné straně náčrtu je stříhat nůžkami. musíte otočit stránku. Tyto výsledky ve dvou symetrických polovin, ve které je obvod pasu odráží přesně. Stehna parametry se zde nebere v úvahu, protože to není kalhoty.
 4. Na základě těchto fragmentů by měly být řešeny okraj kousky oblečení pro panenky. Nezapomeňte na příspěvek na šev, který by měl být dostatečně široký, na jedné straně, protože tam pak budou uspořádány upevňovací prvky.
 5. Vzory jsou předávány do tkáně a obrysy.
 6. Podrobnosti o budoucnosti oblečení pro panenky řezat. Neměli bychom zapomínat, že je třeba opustit povolenky. Ramena je třeba, aby švy sešitím kusy halenky.
 7. Dále šít pouzdro, které musí být nejprve fit v jedné rovině s horní niti ručně. To jim umožní změřit obvod a v případě potřeby upravit. Pak je třeba, aby blikat prvků na šicím stroji. Manžety jsou zpracovány ihned.
 8. Všechny švy musí být ruční steh na šicím stroji.
 9. Boční švy a kontury na rukávech všité.
 10. Následovaným procesem náběžných hran. Obvykle se v tomto bodě kladen na oblečení tlačítek. V tomto případě se doporučuje absolvovat tkaniny malé cik-cak. Tím se zabrání třepení na průramky. Navíc by se opět obrátit na materiálu a šít na psacím stroji.
 11. Dále budete potřebovat k léčbě krku průramky. Měli byste také projít křižovatku v oblasti límce. Je také nutné, aby se malý cik-cak. Podrobnosti ručně připojit. Všechny okraje tkaniny zpracované cik-cak.
 12. Nyní můžete začít vytvářet výzdobu oblečení na panenku Monster High. Doporučuje se používat tvrzeného plastu bílé a černé. Je to kruh z lehkého materiálu. Je to vyložil černého plastu ve tvaru oválu. Malé části jsou upevněny s jehlou.
 13. Ukazuje se, že jakési brož. Stejné prvky mohou být vyrobeny na sukně, kabáty, kalhoty a další věci.
 14. Koutkem bílého odstínu lisované jehlu. Tím se vytvoří reliéf. Potom se polotovar výzdoba na oblečení na panenku se peče v souladu s pokyny na obalu, plastů. Je nutné, aby se luk úzké pásky. K tomu je stanovena brož.
 15. To je to, co se děje v důsledku prací na oblečení pro panenky.

Oblečení pro panenky Ever after vysoké ponožky

Vytvořte stylový outfit s rukama a mohou být populární panenky chvíle, kdy po Hai. K oděvu na tuto panenku muset použít nůžky, jehlu, nit a ponožky. Provádět měření a výpočet by bylo zapotřebí popruhy.

 1. Plány na vytvoření takového obleku na panenku není nutné. Nejprve je třeba odříznout horní část ponožky na paty.
 2. Výsledný je kladen na segment Ever after High. Tak to bude snazší správně řezat obrobek pro budoucí kostýmů ponožky.
 3. Je nutné, aby řez 3 na úrovni dásní. Ruční panenka proužky třeba, aby se úzký.
 4. Trup hračka pás opustil širší. Zde je obvod kmene větší.

Dávejte pozor! Hadice na ponožek šaty lze řezat přesně na úrovni dásní nebo provést ¾.

 1. Na vnitřní straně závitu je třeba šít všechny okruhy na rukávech a hlavní části příručky.
 2. Manžety na rukávech muset ohýbat trochu a šít.
 3. Neotáčí se výrobek na přední straně, je třeba dát na panenku.
 4. Obvykle je tu oblečení pro volný Ever after Hai, a je třeba vzít v. K tomu, v horní části přebytečného tkaniny je sklopena do pasu a zajištěna kolíkem.
 5. Oblečení je odstraněn z panenky. S halenkou odříznout přebytečnou látku a sešité nit.
 6. Dále se obrátil ve spodní sukni panenky Efer after Hai. On sešívané jemné stehy, stejně jako rukávu svetry. Okamžitě neurčí svazek. Materiál, ze kterého udělal ponožku, budete potřebovat trochu vytáhnout v různých směrech. Teprve potom je nit upevněna.
 7. A je to! Někdy vybavit pro po Hai připraven. Zbývá jen dopadne šaty a dát ji na panenku. Tato bunda může být kombinována s kalhoty, šortky, sukně, džíny, kombinézy. Díky této práci dívka zvládnout bez matky sám a dalších vysokých asistentů.

Oblečení pro panenky Dětská Bon: Jak ušít šaty

Ušít šaty pro štěňata BabyBorndostatochno snadné, pokud užívání tohoto IC. Chcete-li pracovat třeba připravit:

 • nit;
 • nůžky;
 • šicí stroj;
 • staré sukně nebo šaty;
 • bleskem.
 1. Nejprve musíte dát mláďat na látce a měřit požadovanou délku sukně. Pro zvýšení společných 1 cm. Vzhledem k tomu, spodní produkt se hranami, řez proces není nutné. Šířka řezu závisí na parametrech panenky.

Tip! Chcete-li získat krásné záhybů, by měla být zvýšena o polovinu na požadovanou šířku.

 1. Sukně záhyby chystá opravit jehly nebo špendlíky.
 2. Dále je třeba se zaměřit na vytvoření vzoru pro horní část šatů. Nejjednodušší způsob, jak na to, aby se plášť, ve kterém byla panenka prodává. Vzor je na zadní straně s příspěvek na šev. Pak vypracován dopředu.
 3. Tažené jen krk. Potom se papír přeložit na polovinu, aby se plynule a symetricky čerpat druhou stranu.
 4. Vzor se přenáší na textilii. kusů oblečení střihu. Pečlivě řezem pro blesk. Ramenní kusy jsou šité.
 5. Budete muset snížit ze stejné látky jako sukně, pár proužků. Jejich šířka -. 3 cm budou použity pro omítání průramky. Šít jim být na přední straně klikatě.
 6. Dále hrana zavřít, zabalené, prošité švy.
 7. Zpracovány všechny hrany, s výjimkou snížení bleskem.
 8. Šité na zip.
 9. Face-up rozšířen horní část šatů. Sukně je zálohování. Podrobnosti šité cikcak nebo standardní čáry.
 10. A je to! Šaty pro panenky Dětská Bon ready! Místo toho, aby sukně může dělat kalhoty - bude vyhovovat.

Video: Jak se šít oblečení pro panenky

Další nápady na šití panenky oblečení může být sbíráno od videa, které jsou uvedeny níže.

© 2018 strana-sovetov.com "země Rad"

Články, překlady, obrázky a ochranné známky jsou majetkem jejich autorů a vlastníků. Při částečném dotisku materiálů potřebných Dofollow hypertextového odkazu na „zemi sovětů.“ Materiály místě Kopírování Země rady v plném rozsahu je zakázáno.

Porušení těchto podmínek bude považováno za porušení zákonem chráněných práv k duševnímu vlastnictví a práva na informace.

Web používá cookies. Pokračováním v procházení této webové stránky, souhlasíte s využitím cookie. Mapa stránek

Oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou: letní šaty, plavky a oblečení „Rose“

Holky jako panenky, a nejčastěji si s nimi hrát - pereodevashki. Tam, kde se dostaneme tolik oblečení, které dostatek hojnosti? Samozřejmě, můžete si koupit v obchodě, ale to je drahé a obtížné najít oblečení podle vašeho vkusu. Mnohem zajímavější šít sebe a dělat spoustu krásných šatů pro své oblíbené panenky. Pokud jste prostě nemají zcela pochopit, jak se dostat do práce, je třeba vidět mistrovskou třídu na oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou, se vzory, nebo bez něj. Je jasné, kde začít. Například můžete udělat pro panenky Barbie letní šaty.

 1. Tkanina 15 x 6,5 za šaty a horní části 12,5 x 30;
 2. Páska, 2 ks 6,5 cm, bez ramínek;
 3. Suchý zip 10 x 0,5 cm;
 4. nůžky;
 5. nit;
 6. železo;
 7. Šicí stroj.

Způsob hrana cikcak tkáň složit železo 0,5 cm a odčinit.

Ustoupit od okraje 0,3 cm a okrajové stehu.

Obrobku živůtek přehozené přes panenku.

Upevněte s kolíky tkaniny za ní, aby si lehl na obrázku a poražených v přední části, na šipky. Steh na šipky sem a tam, a to do konce tkaniny.

Zkuste na živůtku na panenku.

Proveďte šev přímý steh podél horní části pláště a vytáhněte tkaniny.

Horní a dolní části upevnění kolíky.

Otočte obrobek. Vytáhnout zpět od okraje 1 cm, šít obě poloviny k sobě a rukojeť okraj overlock.

Dát Sundress tvář, blesk a žehlit, odchýlení se od centrálního švu 0.3cm.

Nyní šít suchý zip.

Zde je šaty vyšel.

Můžete dokonce připojit popruhy.

Ale z jiného materiálu a s pásem.

Šaty mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu, dokonce i ponožky. Například, tady je kostým se skládá z blůzy a kalhot.

Uřízl prst a pyatochku.

Zveřejnit střední část ponožky a je k němu vzorek kalhot připojit. Top příspěvek volno v délce 1 cm.

Ve fotografii kratších ponožek vzory, protože jsou získány mosty. Pokud potřebujete jen kalhoty, ponožky by měly být dlouhé.

Posílení 2 mm od vzorů, snížit kalhoty obrobku. Máte-li šít na stroji, můžete příspěvek ve výši 5 mm.

Z horní části ponožky by měly halenku. Eraser bude jezdit s pomocí bundy se bude konat v ramenou.

Jeho řezání do stran, aniž by dosáhl top 3 mm.

Šít na vrchol kalhot, na obou stranách.

Nyní lemu horní a dolní části.

Řez na dvou nohách a šít. To je všechno.

Spodní lem bundy a rukávy.

Ze špičky podpatky může mít kabelku, což je rukojeť korálků.

A od špičky, aby se šátek. A teď si to oblek.

Šít mohou nejen oblečení, ale spodní prádlo. Jak tuto sadu pro panenku baby boomu.

 1. Textilie, které lze snadno natáhnout ve všech směrech;
 2. Gumové kůň, 1,5 metru;
 3. Květina pro dekoraci.

Na vzor pro kalhotek Sada příspěvek horní 2 cm švu, ale pokud si je šít s gumičkou, pak to není potřeba.

T-shirt beze švů na ramenou, takže vzor 2 pro to je třeba kombinovat a dostat jeden.

Tkanina dal vnitřní ploše. Vzory umístěn na horní a pin kolíky. Zdvih vzor obrysu s přesahem 0,7 cm.

Odstraňte kolíky. Dostaneme podrobnosti šortky a trička.

Tack guma na přední straně. Krček košile práce s uprostřed zad a ramen. Zavřít guma v kruhu a šít na šicí stroj cik-cak vzorem.

Šít tričko na bocích a připojte ornament.

Tack guma na výřezy pro nohy kalhotky a šít. Top vyškoleni, protahování, ale i šít. Šít po stranách. Získané kalhotky. Tato sada je vhodná nejen pro baby-boomu, ale jiné kukel.

Tento šaty panenky Monster High. Pro to bude nutné: saténové růžové a černé barvy, jako nit, pásky a jehly. Aby se vzor, ​​jak je na fotce.

Dát je na špatné straně růžového saténu.

Circle a střih. Opakovat znovu položku dvakrát.

Řez vybrání v hrudníku a šít je. Pak šít všechny tři předměty dohromady.

Hem nahoře, dole a po stranách.

Pak spona. V horní části boční stěny šít dva černé pásky, aby dva otvory pro jejich povrch, vložit kazetu a krajky. Šít spodní část předlisku na 1-1,5 cm. Leaf připraven.

Nyní sukně nad její šaty a volal Rose. Vystřihnout růžové saténové okvětní lístky. Pokud chcete, svěží růže, okvětní lístky by měly být dlouhé a široké. Pro rose bud, jako zde, lístky jsou příliš dlouhé a úzké.

Petal přeložte napůl, ostřílený s nití a trochu vytáhnout.

Šít na dno živůtku.

Nyní, aby co nejvíce lístků, jak se vám líbí, v závislosti na požadované okázalosti. Toto oblečení je 5 kusů. Je třeba šít v různých směrech, napodobující svou přirozenou polohu.

V pase ušít černou stuhu, to pomůže skrýt švy.

Nyní baletka. Na opačné straně černé saténové baleríny dát vzor. Řez kolem tužkou.

Cut 4 kusy.

Zvládnout okraj, šít ze dvou částí mezi sebou navzájem a zase pravou stranu ven. Za baletní šití klouzavých stuhy, bude struny.

Zde získaný jsou boty.

Řezané Pink Ribbon požadovanou délku a aby se obvaz na hlavě. Zde je nové šaty panenka Monster High.

Zde můžete sledovat videa na téma výroby oblečení pro panenky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 + = 64