Jak ušít šaty pro panenku

Jak ušít šaty pro panenku

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šít oblečení pro panenky

Panenky zůstane navždy oblíbené hračky dívky. Jsou pro děti - a věrnou přítelkyní a dcerou ve hře a dam, které také musí postarat a oblékat stylově.

Aby vaše princezna panenka vypadala jako družičku jejího doprovodu, můžete se pokusit provést některé módní moderní oblečení.

Abychom pochopili, jak se šít oblečení pro panenku své dcery, je třeba mít na paměti několik jednoduchých pravidel:

 1. Panenky jsou na podobnosti lidského těla, takže všechny šaty jsou šité podle příkladu člověka, ale ve zmenšeném formátu několikrát.
 2. Jako člověk, určit správnou velikost oblečení z panenky jsou opatření přijatá nejvíce vyčnívajících částí jejího těla. Například v tričku budete muset vzít vaše měření šířku ramen, hrudníku a boků, délka žádaného produktu, šířka průramky hlavy a rukou. Někdy panenky karapuzov nejširší část je pás - v tomto případě je nutné změřit jeho obvod.

Pro šití kalhoty, sukně, měřeno pasu a boků, nohy ve svém nejširším místě, délka požadovaného produktu. A ponožky - délky a šířky nohy panenku.

Šití panenky oblečení nekupují nové tkaniny. Přehrabovat v zásobnících: jistě máte stále velké skvrny světlé tkaniny šití z minulosti, staré nechtěné věci. A jejich použití, aby se panenky oblečení ručně.

T-Shirt - je nejtěžší šít oděv. Ale pokud jste zvládnout tričko panenky - snadno budete zvládnout všechny ostatní kusy oděvu.

Šití požadovaných takových materiálů:

Ujistěte se, že odstranit potřebná měření s panenkou před zahájením procesu.

 • Trvat dva identické klapky tkáně na požadovanou velikost před i zadní strany trička. U každého opatření, přidat až 5 milimetrů lapování šev místo.
 • Pokud máte nějaký urostlý panenka nakreslit křivku jejích trupu křivkami na tkaniny chlopní a řezu založené na vstupu - montáž t-shirt. Pokud chcete, tričko rovný střih - tento krok přeskočte.
 • Nůžky řez tvar a požadovaný tvar průramku na pouzdro ve tvaru písmene C s ohledem na lapování. Budete muset snížit průramky na obou částech, cut-out - v závislosti na formě.

 • Zacházet s dalšími malými podlouhlými náplastí se prolínají tak, aby „mokrý“ tkaniny nebyl viditelný.
 • Šít částí 2 společně v blízkosti řezu.
 • Opatření 2 půlkruhový klapku pro rukávy, zacházet s nimi podle příkladu výřezu hraně a všité do průramků.
 • Musíme si uvědomit, že poslední dva kroky je třeba provést pouze na špatné straně výrobku k jeho vnější straně byla žádné švy a šipky.
 • Šít zbývající část - rukáv košile a boky.

Nyní můžete bez obav vyzkoušet oblékat svou panenku.

Kromě triček každý sebeúcty panenka musí být celá řada módních šatů!

Pokud chcete, klasické nebo lehké kalhoty, pleteninu, vyberte barvu, kterou chcete, pokud jeans - budete blížit hustou strukturu tmavě modré barvy. Pokud jsou kalhoty koncipovány lehké tkaniny, je možné šít ve stejném vrcholu - dostat letní outfit.

Kalhoty lepší následovat vzor pomocí pravého měřítka panenku a nafukování. S vzor tkaniny se odstraní a měření požadovaná velikost jsou vystřižené klopy, jež lepivost k sobě a sešity. Švy průramky noha nutně zpracovány.

Tyto kalhoty předpokládají elastické v pase, aby nedošlo k pádu dolů od pasu panenky - nezapomeňte, že se závitem do otvoru v kalhot pásu.

Chcete-li sukně může mít snadný létající nebo bavlněné tkaniny - budou dobré mít krásné tvar zvonu.

Odstraňte potřebná měření - obvod pasu a délku produktu. Řezání tkáně klapku na okrajích k pasu asi 1: 2 délky. Šířka klapky - délka výrobku.

V horní části pláště ve vzdálenosti asi centimetr od okraje nejširší šitého ruční steh, a potom je nit utažení, tvořící krásné záhyby.

vzít šířka obdélník asi 1 cm a pasu obvod + 2 cm na délku pro zpracování horní lepivost okraje k okraji a je sešita.

Dále konstatuje, místo, kde se okraj sukně šitá. Nechat volně asi 2-3 cm k hornímu okraji a na horním okraji přišít knoflík a podobně na suchý zip.

To může být zdobené sukně, spodní okraj šité krajky nebo přidání druhé vrstvy. Tak sukně dostat ještě více svěží a elegantní.

Co oblečení lze nosit bez ponožek? Ponožky, aby se snadnou roztahování tkaniny, který není rozpuštěn. Circle na silný papír panenku nohy kolem kotníku a těsně nad. Vystřihnout šablonu.

Přeložte látku na polovinu a připojte šablonu do stáda nártu tkaniny. Circle, vystřihnout a šít. Opakujte kroky získat 2 ponožky.

Pár ponožek může být více elegantní, i když trochu déle, aby šít a dělat elegantní klopy, které lze také ušít krásné krajky.

Jak šít oblečení pro panenky? Tipy pro mladé kvalifikované pracovníky

Co by mohlo být mnohem zajímavější panenka pro malou holčičku? Krásné dresy, míče, knížata, domy a panenky nábytek ani jedna hodina moci zapojit dítě do vzrušující hru. A je zajímavé si představit sami sebe v roli slavné módní značkové oblečení a šít své oblíbené úžasné věci. Jak šít oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou? To je otázka předmětem zájmu mnoha malých šikovných lidí.

Chcete-li vytvořit oblečení v první řadě je třeba zbytky, šicí materiál a vzory oblečení. Panenky Barbie je nejlepší používat pletenin, které nevyžadují škrty naslouchat, když prilovchilis, díly mohou být léčeny šití sc. Pokud se v arzenálu šicího stroje, bude to značně usnadnit proces šití.

Jak se dělá oblečení pro panenky bez vzoru? Experiment, samozřejmě, je to možné, ale je to lepší, než začnete, zkontrolujte, vzory oděvu. Zde je několik tipů k jejich vytvoření:

- Úzký přiléhající šaty panenky torzo zabalené fólií na pečení a pero přímo na obrázku je nakreslena ve vodorovném směru na hrudi, bocích a vzadu. Po tom, nůžky na nehty řez skrz fólii na zadní straně, odstranit jej s údaji a dále rozdělena na části, které jsou tažené, a je popsána v dokumentu.

- Pro legíny nebo kalhoty nohy jsou zabaleny s fólií, vytváří výrazné postavy kalhot. Po bočních znázorňují, vnitřní, přední a zadní švy. Cut začátek fólie od shora dolů do nohy panenku, po části jsou odstraněny z údajů, a přenesl se do papíru.

- Pro načechraný sukně není nutná žádná zvláštní vzor, ​​bude stačit, aby řez pruh tkaniny, šít to, krátký několika centimetrů do horní části suchého zipu, a vyzvednout v pase.

- Jak šít oblečení pro panenky s rukávy? K tomu, společně s tělem zabaleným do fólie a tužku panenky. V tomto případě, nakreslit čáru na rameno straně a straně přes podpaží. Odstraní z panenky díly stejným způsobem, řezáním fólie nůžky na nehty na nakreslené čáry.

Ano, vzorek je připraven, přenést na papír, přidejte půl povolenky centimetrů na švy a nakrájejte z tkáně. Jak ušít šaty pro panenku - ručně nebo na psacím stroji? Pokud máte zkušenosti s šicího stroje, samozřejmě, lepší dát přednost takové léčby, ale je docela dobře možné se obejít bez něj. Takže začít s díly produktu jsou řezané z tkaniny, po sklopení lícovou stranou dovnitř a sešity první svislé švy, a poté, co - vodorovná. Pokud k tomu nadýchané šaty, nejprve individuálně šité živůtek a sukně, a teprve potom je připojte. Objímka s produkty primárně zesítěné ramena, pak šít rukávy a teprve potom se zpracuje s bočními švy.

Vědět, jak ušít oblečení pro panenky, je snadné vytvořit zajímavé vzory, což je dost pochopit proces vytváření vzorů a naučit, jak úhledný švy. Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru látek šít ta věc vypadala organicky. To bylo pak, že kukla bude ohromující šatník, který bude závidět všechny kamarádky.

Oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou: letní šaty, plavky a oblečení „Rose“

Holky jako panenky, a nejčastěji si s nimi hrát - pereodevashki. Tam, kde se dostaneme tolik oblečení, které dostatek hojnosti? Samozřejmě, můžete si koupit v obchodě, ale to je drahé a obtížné najít oblečení podle vašeho vkusu. Mnohem zajímavější šít sebe a dělat spoustu krásných šatů pro své oblíbené panenky. Pokud jste prostě nemají zcela pochopit, jak se dostat do práce, je třeba vidět mistrovskou třídu na oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou, se vzory, nebo bez něj. Je jasné, kde začít. Například můžete udělat pro panenky Barbie letní šaty.

 1. Tkanina 15 x 6,5 za šaty a horní části 12,5 x 30;
 2. Páska, 2 ks 6,5 cm, bez ramínek;
 3. Suchý zip 10 x 0,5 cm;
 4. nůžky;
 5. nit;
 6. železo;
 7. Šicí stroj.

Způsob hrana cikcak tkáň složit železo 0,5 cm a odčinit.

Ustoupit od okraje 0,3 cm a okrajové stehu.

Obrobku živůtek přehozené přes panenku.

Upevněte s kolíky tkaniny za ní, aby si lehl na obrázku a poražených v přední části, na šipky. Steh na šipky sem a tam, a to do konce tkaniny.

Zkuste na živůtku na panenku.

Proveďte šev přímý steh podél horní části pláště a vytáhněte tkaniny.

Horní a dolní části upevnění kolíky.

Otočte obrobek. Vytáhnout zpět od okraje 1 cm, šít obě poloviny k sobě a rukojeť okraj overlock.

Dát Sundress tvář, blesk a žehlit, odchýlení se od centrálního švu 0.3cm.

Nyní šít suchý zip.

Zde je šaty vyšel.

Můžete dokonce připojit popruhy.

Ale z jiného materiálu a s pásem.

Šaty mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu, dokonce i ponožky. Například, tady je kostým se skládá z blůzy a kalhot.

Uřízl prst a pyatochku.

Zveřejnit střední část ponožky a je k němu vzorek kalhot připojit. Top příspěvek volno v délce 1 cm.

Ve fotografii kratších ponožek vzory, protože jsou získány mosty. Pokud potřebujete jen kalhoty, ponožky by měly být dlouhé.

Posílení 2 mm od vzorů, snížit kalhoty obrobku. Máte-li šít na stroji, můžete příspěvek ve výši 5 mm.

Z horní části ponožky by měly halenku. Eraser bude jezdit s pomocí bundy se bude konat v ramenou.

Jeho řezání do stran, aniž by dosáhl top 3 mm.

Šít na vrchol kalhot, na obou stranách.

Nyní lemu horní a dolní části.

Řez na dvou nohách a šít. To je všechno.

Spodní lem bundy a rukávy.

Ze špičky podpatky může mít kabelku, což je rukojeť korálků.

A od špičky, aby se šátek. A teď si to oblek.

Šít mohou nejen oblečení, ale spodní prádlo. Jak tuto sadu pro panenku baby boomu.

 1. Textilie, které lze snadno natáhnout ve všech směrech;
 2. Gumové kůň, 1,5 metru;
 3. Květina pro dekoraci.

Na vzor pro kalhotek Sada příspěvek horní 2 cm švu, ale pokud si je šít s gumičkou, pak to není potřeba.

T-shirt beze švů na ramenou, takže vzor 2 pro to je třeba kombinovat a dostat jeden.

Tkanina dal vnitřní ploše. Vzory umístěn na horní a pin kolíky. Zdvih vzor obrysu s přesahem 0,7 cm.

Odstraňte kolíky. Dostaneme podrobnosti šortky a trička.

Tack guma na přední straně. Krček košile práce s uprostřed zad a ramen. Zavřít guma v kruhu a šít na šicí stroj cik-cak vzorem.

Šít tričko na bocích a připojte ornament.

Tack guma na výřezy pro nohy kalhotky a šít. Top vyškoleni, protahování, ale i šít. Šít po stranách. Získané kalhotky. Tato sada je vhodná nejen pro baby-boomu, ale jiné kukel.

Tento šaty panenky Monster High. Pro to bude nutné: saténové růžové a černé barvy, jako nit, pásky a jehly. Aby se vzor, ​​jak je na fotce.

Dát je na špatné straně růžového saténu.

Circle a střih. Opakovat znovu položku dvakrát.

Řez vybrání v hrudníku a šít je. Pak šít všechny tři předměty dohromady.

Hem nahoře, dole a po stranách.

Pak spona. V horní části boční stěny šít dva černé pásky, aby dva otvory pro jejich povrch, vložit kazetu a krajky. Šít spodní část předlisku na 1-1,5 cm. Leaf připraven.

Nyní sukně nad její šaty a volal Rose. Vystřihnout růžové saténové okvětní lístky. Pokud chcete, svěží růže, okvětní lístky by měly být dlouhé a široké. Pro rose bud, jako zde, lístky jsou příliš dlouhé a úzké.

Petal přeložte napůl, ostřílený s nití a trochu vytáhnout.

Šít na dno živůtku.

Nyní, aby co nejvíce lístků, jak se vám líbí, v závislosti na požadované okázalosti. Toto oblečení je 5 kusů. Je třeba šít v různých směrech, napodobující svou přirozenou polohu.

V pase ušít černou stuhu, to pomůže skrýt švy.

Nyní baletka. Na opačné straně černé saténové baleríny dát vzor. Řez kolem tužkou.

Cut 4 kusy.

Zvládnout okraj, šít ze dvou částí mezi sebou navzájem a zase pravou stranu ven. Za baletní šití klouzavých stuhy, bude struny.

Zde získaný jsou boty.

Řezané Pink Ribbon požadovanou délku a aby se obvaz na hlavě. Zde je nové šaty panenka Monster High.

Zde můžete sledovat videa na téma výroby oblečení pro panenky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 27 = 33