Jak ušít vycpanou hračku s rukama

Jak ušít vycpanou hračku s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Hračka, šitý ručně. Jak ušít vycpanou hračku s rukama: recepty pro začátečníky

Vzhledem k popularitě a poptávky po zboží ručně vyrobené, hračku, šila vlastníma rukama, bude velkým přínosem nejen pro dítě, ale dospělá jakéhokoliv věku: to může být prezentován jako suvenýr nebo interiérové ​​dekorace. Aby se taková věc je snadné. Hlavní věc - zvolit jednoduchý vzor, ​​v souladu s jejich zkušenostmi.

Hračka, sešité vlastníma rukama, může být ve formě textilních panenek nebo zvířat, a vypadat dobře, protože výrobky vyrobené výhradně pro dekoraci, stejně jako ti, kteří mají více a utilitární funkce. Vhodnou volbou můžete vybrat z následujícího seznamu:

 • velmi měkké a romantické panenky vlnovky;
 • roztomilé a zábavné kávové hračky;
 • Funkční a zábavné polštář v podobě kočky a sovy.

Vlastně druhy hraček, včetně panenek a zejména textilu, hodně. Výše uvedené jsou nejpopulárnější a ty, které jsou nejsnáze vyrobit.

Takže máte pěkný a čistý hračku, šila vlastníma rukama, prosím, následující nástroje a materiály:

 • šablona, ​​slepý vzorek (lze tisknout);
 • papírové předlohy;
 • tužka, guma;
 • nůžky;
 • tkanina;
 • kolíky;
 • křída;
 • jehly a nitě;
 • plniva (Syntapon, hollofayber);
 • šicí stroj;
 • položky výzdoby (korálky, knoflíky, hotová plastové oči a nos (pro zvířata), saténové stuhy, a tak dále. d.

Jak vidíte, nic složité a drahé, není nutná (ledaže stroj). S největší pravděpodobností, a to i pro začínající švadlena všechny výše uvedené je již k dispozici.

Jak ušít vycpanou hračku s rukama: sled prací

Bez ohledu na vzor nebo druh hraček, které si vyberete, že implementační kroky jsou následující:

 1. Najít vhodnou a vytiskněte obrazec ve správné velikosti (1: 1) nebo stavět sami na papíře.
 2. Řezané části obrobku.
 3. Máslo prvky na spodní straně tkaniny a kreslení profilů křídou nebo zbytek. Nezapomeňte si nechat švu.
 4. Vystřihnout části tkáně.
 5. Připojení příslušných prvků naruby.
 6. Prometayte švy.
 7. Steh švy na stroji, takže malý otvor pro obracení naruby.
 8. V případě, že tvar dílu má hodně filetů, aby šev příspěvek velmi opatrně, aby nedošlo k poškození šicího řezy. To nedovolí tkáň zmenšovat po everze.
 9. Provést natažení z rubové strany na přední straně.
 10. Vyplnit formuláře výplň.
 11. Nepozorovaně levá ruka šít otvor. Pokud je hračka sestává z několika jednotlivých prvků, pak každý dělají samostatně a poté steh vše v hotovém předmětu.
 12. Šít další vložku. Vyšívání nebo připojit připravené oči, nos a další díly. Hračka je připraven.

Takže jste se naučili, jak se dělá vycpanou hračku. jednoduché výrobky snadné, aby se vlastníma rukama. Samozřejmě, že při výrobě každá maličkost budou některé nuance, například, může vyžadovat barvení bílé plátno v požadované barvě na obličej, ruce, nohy, trup. Při výrobě kávy, nebo jak se jim říká, půdní hračky tato operace je povinné. Malované textilie může být jak před, tak i po řezání. Záleží na počtu prvků připravených pro malování a pohodlí jednoho či jiným způsobem konkrétně pro vás. Můžete si také vytvořit vlasové panenky, například z příze. O návrhu obličeje obecně samostatnou konverzaci.

Pokud se rozhodnete ušít plyšové hračky vlastníma rukama, je vzor zvolit nejjednodušší (samozřejmě, pokud máte dostatek zkušeností). Velmi populární nyní textilní panenky. Jsou vyrobeny v podobě reálných lidí a humanizované zvířat. Některé produkty se může skládat pouze ze dvou částí - přední a zadní polovinu těla, jehož hlava, ruce a nohy jsou vytvořeny integrálně. Oděvy šité samostatně nebo obecně je trvalé, a to i bez vzoru. Pokud necháte zkušenosti a čas, je lepší zvolit možnosti, které se skládají z jednotlivých prvků, tedy všechny části těla jsou provozovaná samostatně, a pak postava bude mít. Tyto hračky vypadají realističtěji a přesné.

Vše, co bylo řečeno v předchozí části, se vztahuje i na výrobu malých zvířat. Šít plyšové hračky vlastníma rukama, mohou být vzorky postaveny nezávisle na sobě. Pokud nechcete kreslit velmi dobře, ale využití ready-made šablony nechtějí, aby se pokusili vytvořit model zvířecí zjednodušené formě, a to je lepší, aby všechny prvky byly sníženy z jednoho kusu s tělem.

Chcete se naučit, jak hračky vlastníma rukama (pro začátečníky není žádný velký problém, takže se nemusíte obávat), a přesto být parfémovaný? Pak je tato sekce je pro vás. Vzory pro tyto produkty pocházejí z nejvíce jednoduché. Vtipné a roztomilé věci se obvykle skládají ze dvou částí. Základní materiál se bílá x / bavlněné tkaniny. Kávové hračky jsou nazývány podkroví, protože oni se podobají těm nalezený ve starém kufru, zatmí časovými suvenýrů. Za účelem poskytnutí příslušné tkáně hnědavý nádech, materiál nebo řezané díly stát v odvaru z kávy nebo čaje. To, na rozdíl od barvy, dává dokonce i příjemnou vůni produktu. Často jsou tyto hračky malovat akrylový nátěr s předem obarvené tkaniny, jako je PVA lepidla. Štětcem tažené výraz tváře (obvykle pracují s touto technikou zverushek), a může být aplikován na různé zábavné nápisu.

Jak ušít hračku s rukama: recepty pro začátečníky

Tato část obsahuje několik možností pro jednoduchou šablonu. Podle prvního kusu je snadné šití textilní panenky. dvojice částí těla a čtyři rukou a nohou natolik, aby se, a pak se jedná podle pokynů uvedených výše.

Dáváte-li přednost divoké znaky, použijte jednu z následujících možností. Kočka s následujícím schématu může být přeměněna na komfortní a pěkné polštář v případě vykonat část odpovídající velikosti.

Na následující součásti lze snadno ušít sovu. To může být také použita jako polštář, nebo jednoduše jako malý suvenýr.

Jak můžete vidět, hračka, šil vlastních rukou, a to vypadá krásně, ale také snadno šité pouze. Takže, které produkují takové dary nebo položek na výzdobu svého domova, není obtížné, a to i pro začínajícího švadlena.

Plyšové hračky vlastníma rukama. Výroba plyšových hraček - modelů, fotografií

Plyšové hračky jsou vždy přitahoval děti i dospělé. Zvlášť v případě, že jste vytvořili vlastníma rukama nebo rukou milovaného člověka - babička nebo matka. Někteří lidé si myslí, že zcela nemožný šít měkkou panenku nebo medvídka. Ale to není tento případ se vzorem a představivost, je možné cokoliv.

Rádi hračky příznačných pro každou lidskou bytost od dětství. Pravděpodobně mnoho není dokončen včas, takže dospělí rádi šít plyšové hračky vlastníma rukama. To se stává zajímavý koníček, že je velmi šťastný, pro všechny rodiny a děti. Díky tomuto koníčku, vždy můžete připravit zajímavý dárek, není tam žádný problém s svátky - tam je vždy zajímavé, měkké nebo načechraný suvenýr. Pro výrobu hraček, lze použít nejen na nových materiálech, ale také nepotřebných věcí v domě: The Old dětské kabáty, svetry, malé punčocháče, ze kterého dítě vyrostlo. Jedná se o velmi výnosný koníček, který vám umožní zbavit se nepotřebných věcí, kousky tkaniny, kousky kůže. Interiér bytů je vždy upravené a vytváří zvláštní komfort v domě kvůli designu.

V současné době jsou různé plyšové hračky: malá zvířata, panenky a dokonce kostky, knihy. Vše je provedeno pomocí měkké a krásné. Aby plyšové hračky vlastníma rukama, vzor lze nalézt v literatuře spetsialzirovannoy nebo si vytvořte vlastní. Často se vzorek odstraní staré roztřepené hračky: šetrně rip, hladké a přeneseny do celofánu. To může sloužit jako základ pro výrobu hraček: malý sen, ji měnit, transformovat kotě zajíčka nebo naopak. Šít dobré kondici a cítil, a srst a světlé chintz.

Plyšové hračky vlastníma rukama teď šít mnoho: Internet existuje mnoho stránek needlewomen. Kde najdete dílny na výrobu Waldorf panenky Tilda, zvířata, kreslené postavičky. Příkladem jsou znaky „Monster High.“ Ale stále více populární medvědi, králíci, sloni krásných materiálů. Od světlými látkami získanými velmi roztomilé slony, nese. Krásné a legrační zvířata mohou být spojeny nebo háčkované z různých druhů a typů příze. Ve snaze získat měkkou srst, které byly nadýchané příze nebo mohair. Ale i pletené hračky jsou prováděny na určité vzory a struktury.

Je nutné, aby vzor a připravit se na jejich výrobě:

- tužku nebo pero,

- jehly a nitě podle barvy tkaniny,

- kousky plsti nebo hustou srst textilie, plyš, měřící 20x30 cm,

- jehly pro upevnění.

Mnoho lidí dává přednost, aby plyšové hračky vyrobené z textilie a výplně. Pro začátek můžete vytvořit malý zajíček je docela jednoduchý svým designem, ale velmi pěkné.

Cítil by měly být dvě barvy, jeden kus bílé, a druhá - což je, nebo které chtějí sprchovat. Použít materiály po ruce by měly být vystřižené z plsti všechny detaily, ale nezapomeňte udělat šev - 5 mm.

Aby plyšové hračky vlastníma rukama, vzory, které existují v tomto článku, musíte mít tiskárnu. Ale je tu jiný způsob: ke zvýšení obrazu na displeji na požadovanou velikost a připojí sledování, jemně překreslí s tužkou. Pak střih a přenést na tkaninu.

Tyto díly je třeba vyříznout ve výši jako na obrázku. Tělo je vystřihnout modré nebo šedé materiálu v duplikátu. Břicho, oči a nos jsou řezané a pre-šité na přední části těla.

Vykonán vše velmi opatrně: nit pro šití přijata, aby odpovídaly tkaninu: tag na bříško šicí nitě šedé oči - bílá, žáky - černá. Ústa šité, vyrobené úsměv. Plyšové hračky, vyrobené vlastníma rukama, by měl mít přátelský výraz na tváři.

Uši, tlapky, ocas šité, naruby a plněné syntetickou výplní tak, že v blízkosti vrstva otvor byl tenčí. Zadní část základny je třeba dát pravou stranou nahoru a položte jej na všechny podrobnosti, které je třeba šít: uší, tlapek. Přední část je umístěna na horní, bílé břicho dovnitř. Po obvodu se usmrtí ve všech jehel a pečlivě šité ručně nebo na psacím stroji. V dolní části je otvor pro podbíjení.

Sešívané základna naruby a plněné syntetickou výplní. Otvor se přišije a pevné zadní ocas. Jeho dva centimetry nad spodní šev. Bunny je ochoten a schopen sedět samostatně. Tyto měkké hračky, workshop k jehož výrobě je popsáno výše, může být šitý v různých barvách. Stejným způsobem se můžete obrátit a kotě.

Končí 2014 - Rok koně. Chcete-li jeden, měli byste použít tento vzorec:

Chcete-li kopírovat, stačí vytisknout nebo vytvořit kopii pomocí pauzovací papír. Předem by měla být zvýšena na požadovanou velikost. Ale neměli bychom dělat velmi velké koně: stačí 18-20 cm na výšku. Převedl všechny detaily na papír a vystřihnout. Následoval všechny umístěny na tkaniny, osnovy a nechat švu. Všechny položky je šít mezi sami opustí otvor pro nádivkou syntetické polstrování. Pak se hlava šité očka a černé korálky - oči. S přízí ocasem a hříva. Mane může šít na kus pásky, a pak připevněn ke koni. Takže výrobek vypadá dobře, by měla být zvolena tkaniny a příze vhodné odstíny.

Udělejte si plyšáka vlastníma rukama není těžké: materiály pro produkt lze zakoupit v specializovaných obchodech pro vyšívání.

Zde můžete najít vše, co potřebujete: plsti, nitě, příslušenství, plnicí a další komponenty k výrobě plyšové hračky.

V současné době existuje více a více nadšených lidí, pro něž šití hraček stává zajímavý koníček. Řemesla, co můžete udělat se svými dětmi, které bude mít pozitivní vliv na rozvoj chuti, dítě představivosti a podporuje vzájemné porozumění s rodiči.

strana

Šít hračky vlastníma rukama. Tipy na dárky

Najdete celou řadu vzorů a master classes

Ve skupině přátelské a tvůrčí atmosféře.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 2 =