Jak vložit tapetu do ložnice

Jak vložit tapetu do ložnice

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vybrat tapetu pro ložnici: 5 odrůd

Díky správně zvolené tapetě můžete dát ložnici pohodlí, pohodlí a estetiku. Ložnice je místo pro odpočinek. Moderní návrháři doporučují tuto místnost zdobit ve světlých barvách. Nejčastějším typem dekorace pro dnešní den je tapeta. Různé možnosti umožňují navrhnout interiér v jakémkoli stylu. Rozdíl v cenové kategorii umožňuje koupit tapetu za cenu, která vyhovuje majiteli místnosti. Ložnicový nábytek může být zdrženlivý nebo světlý - vše závisí na osobních preferencích majitelů. Nástěnné dekorace lze provádět samostatně, ale můžete požádat o pomoc od odborníků.

V dnešní době jsou výrobci tak širokou paletou tapety, že je někdy obtížné určit a zvolit pro tuto nebo tu možnost. Dekorace ložnice s tapety naznačuje použití hladké nebo texturované tapety. Příklady a možnosti návrhu ložnice naleznete na internetu.

Nejvíce obyčejný a široce v poptávkovém typu tapety je papírová tapeta. Jsou nabízeny v široké škále barev a mají dostupnou cenu.

Tam je široká paleta typů tapety, mezi které patří populární netkaný, papír, kapalina a textil

Před výběrem materiálu pro tapety a jeho koupě je důležité pečlivě přečíst všechny možné možnosti, prozkoumat jejich výhody a nevýhody. Je to velmi důležité, abyste to udělali předem, protože přilnavost je spíše namáhavý proces, který nebudete schopni provést čas od času. Před nákupem je také důležité rozhodnout o stylu interiéru.

 • Papír. K dispozici v ceně. Prezentováno na trhu v širokém sortimentu. Mohou snadno slepit povrchy samotné. Tento typ tapety však má významné nedostatky. Oni se bojí vlhkosti, snadno znečištěné a velmi špatně vyčištěné. Barvy tapety se rychle vypaří pod vlivem slunečního záření a tapety rychle ztrácejí vzhled.
 • Vinyl. Prezentováno v široké škále barev a textur. Mají dlouhou životnost, lze je snadno umýt. Existuje názor, že tapeta tohoto druhu je velmi toxická, takže je nedoporučuji pro vkládání ložnic a dětských pokojů. Kvalitní německá tapeta "Marburg" je slavná.
 • Netkané. Vhodný pro vkládání do ložnice, ale někteří je také nepovažují za šetrný k životnímu prostředí. Jsou velmi vhodné pro lepení a lakování. Výhodou je, že při příštím opravě připravit povrch na novou povrchovou úpravu je téměř nemožné.
 • Přírodní. Na bázi papíru jsou aplikovány přírodní materiály: bambus, rákos, bavlna, juta a další přírodní materiály.
 • Kapalina. Skládají se z buničiny a lepidla. Prezentováno v široké škále barev. Jsou bezpečné a ekologické.

Nejoblíbenější dnes jsou tekuté tapety. Příprava kompozice a dekorace může být provedena nezávisle. Velký výběr barev a kvalita směsi vám umožní vytvořit na tapetu kresbu jakékoliv složitosti.

Tapeta pro malou ložnici: jakou barvu si vybrat

Ze správné volby barev pro tapety závisí nejen vzhled ložnice, ale také zdravý odpočinek a spánek. Výběr barev může být ovlivněn mnoha faktory. Za prvé, osobní preference majitelů ložnic.

Při výběru barvy do ložnice je důležité vzít v úvahu rozměry místnosti a postranní stranu, na které vycházejí okna místnosti.

Chcete-li vizuálně zvětšit malou ložnici, doporučujeme ji přilepit na tapety světlých barev

Ložnice může mít jinou funkční zátěž. Pro relaxaci je nejlepší zvolit měkkou modrou barvu. Chcete-li spát byl zdravý a silný a odchodu do důchodu do příjemného spánku, můžete si vybrat tapetu v tmavě modré barvě.

 • Zelená. Umožňuje vám odpočívat a relaxovat po napjaté intelektuální činnosti.
 • Kov. Pokud slunce svítí celý den a místnost je horká, můžete ji ochladit tapety s kovovým odstínem.
 • Hnědá a béžová. Barvy vytvářejí atmosféru klidu, pohodlí, tepla a pohody.

Světlé odstíny učiní malý pokoj vizuálně prostornější. Chcete-li navrhnout pokoj s malou plochou, je lepší zvolit tapety v černé nebo tapety s velkými vzory. Při výběru tapety a uspořádání interiéru je důležité věnovat zvláštní pozornost výběru osvětlovacího zařízení.

Zajímavé nápady: Tapeta pro ložnici s nábytkem různých stylů

Chcete-li úspěšně ozdobit pokoj, je důležité nejen zvolit vhodnou tapetu, její barvu a texturu, ale také zajistit, aby byly v souladu s nábytkem a interiérovými předměty. Je důležité si uvědomit, že tapety často slouží pouze jako pozadí pro nábytek.

Na internetu najdete zajímavé sbírky designových interiérů, které lze snadno realizovat ve skutečnosti.

Tapeta pro ložnici by měla být vybrána v takové barvě, aby se nepracovala s nábytkem

Pouhé zdobení stěn správnou barvou a strukturou nestačí. Samozřejmě, tapety hrají důležitou roli při tvorbě interiéru, ale také musí zůstat neutrální, protože ložnice je určena k odpočinku - není potřeba křičící barvy. Je lepší vybrat si tapety po definování stylu interiéru a zakoupení nábytku.

 • Nábytek tmavé barvy. Tapety by měly být teplé a světlé.
 • Světlá barva nábytku. Lehké, tlumené odstíny.

V závislosti na chuti majitelů, nábytek s tapety může být kombinován, a můžete hrát na rozdíl od toho. Zde stojí za to, že hraní v kontrastu je lepší v místnosti s velkou plochou. Chcete-li vizuálně představit budoucí ložnici, najdete příklady návrhových projektů a obrazů interiérů na různých stavebních a designových portálech.

Dnes je oblíbeným způsobem dekorace zdobení stěn tapety. Takové materiály mají mnoho výhod, které určují jejich vysoké náklady. Důležité je, že široká škála a rozmanitost možností umožní ztělesnění nejoriginálnějších nápadů.

Výběr obrázku pro tapety v ložnici byste měli vzít v úvahu individuální preference majitelů místnosti. Je důležité, aby tapety, jako jsou oba manželé.

Spálka je místem k relaxaci. Proto je velmi důležité, aby na stěnách byly neutrální, pomohly uklidnit a naladit spát. Psychologové radí, aby pokoj nezdobili s tapety se scénami, které by negativně ovlivnily psychologický stav lidí v místnosti.

Při výběru fotografických tapet pro ložnici stojí za zmínku styl, ve kterém jsou spuštěny

Dnes si můžete objednat tapety z internetu. Současně můžete vybrat vhodný obrázek přímo na webu nebo si ho můžete sami stáhnout. Je důležité, abyste se nemuseli bát experimentovat.

Jak krásně wallpaper tapety v ložnici: možnosti pro kombinace

Populární trend dnes je dokončení povrchů pomocí kombinované recepce. Tato metoda vám umožní harmonicky uspořádat ložnici, rozdělit ji na funkční oblasti, správně umístit přízvuky, vytvořit vnitřní interiér. Existuje mnoho variant kombinací.

Kombinované povrchové úpravy lze provést sami. Je však důležité se seznámit s typy a způsoby kombinace.

Skvělou volbou je kombinace světlé a tmavé tapety v ložnici

Můžete kombinovat tapety různých barev. Je důležité vybrat správné materiály, texturu a strukturu tapety. Můžete je harmonicky kombinovat, ale můžete si zahrát v kontrastu.

Vertikální kombinace umožňuje vizuálně zvýšit výšku stropů. Je důležité, aby pásky měly přibližně stejnou velikost. Ale horizontální kombinace může vizuálně rozšířit prostor na délku.

Zdobení tapety ložnice: různé styly a fotky

Mnoho majitelů bytů a domů dělá chyby při prvním výběru tapety, a pak se rozhodne, jaký nábytek si je koupí a jak vybavit interiér. To je zásadně špatné. Navíc, že ​​nábytek by měl být vybrán po určení stylu, tapety je třeba koupit po nákupe nábytku nebo s ním.

Každý styl je jedinečný a jedinečný, pro každý z nich si můžete vybrat moderní a módní tapety, které zdokonalí stylové prvky interiéru.

Je důležité důkladně kombinovat všechny komponenty interiéru: dekorace, nábytek, dekor. Chcete-li hrát na harmonických kombinacích nebo kontrastu, každý majitel se rozhodne pro sebe individuálně. Výběr barev pro tapety je velmi ovlivněn zvoleným stylem interiéru.

Pro ložnici vyrobenou ve stylu cheby chic, světlé přírodní tapety

 • Moderní. Je lepší vybrat tapety neutrální odstíny. Je-li vzor, ​​pak jednoduchý. Materiály by měly být moderní a šetrné k životnímu prostředí.
 • Klasika. Stíny tapety mohou být světlé, tmavé a hluboké. Mohou mít přísný, opakující se vzor.
 • Provence. Vhodné tapety jsou modré, béžové, žluté, modré, oranžové, světle zelené.
 • Loft. Vhodná tapeta s obrazem, který napodobňuje cihlu. Dobrá bude vypadat tapety různých šedých odstínů.
 • Země. Tapeta by měla být lehká a teplé.
 • Japonský styl. Laconické tapety neutrálních odstínů.

Výběr stylu je důležitý. V jakémkoli stylu si můžete vybrat dokonalou povrchovou úpravu, protože výrobci dnes dopřávají širokou škálu materiálů, barev a textur. Německo je známé svými dokončovacími materiály. Samozřejmě, výběr materiálů je ovlivněn jejich cenovou kategorií. Mnoho tapet je drahé v ceně, ale je vysoce kvalitní, což jim dává dlouhou životnost.

Moderní tapeta pro ložnici (video)

Dnes, výběr tapety v ložnici nebo v obývacím pokoji není obzvláště obtížné. Velký sortiment vám umožňuje zvolit ideální volbu pro zdobení interiérů v různých stylech. Pro úspěšný design ložnice musíte určit materiál pro tapetu, její barvu a texturu. Dnes je způsob kombinace rozšířen, což činí zdi zdvořilou. Díky tapetu můžete snadno zonovat místnost a rozlišovat mezi různými funkčními oblastmi.

Návrh tapety na ložnici (fotografie v interiéru)

Pozor, jen dnes!

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopírování je povoleno pouze se zadním odkazem na zdroj

Kopírování je povoleno pouze se zadním odkazem na zdroj

Jako pokleit tapetu v ložnici ze dvou typů (fotografie)

Dnes budeme hovořit o tom, jak pokleit tapety v ložnici ze dvou typů, takže je jedinečný a útulný. by vkládání prací je obvykle konečné fázi oprav, a patří mezi okrasné, není nijak zvlášť obtížné, ovšem za předpokladu, že budete mít za příčinu s jistotou úspěchu a nejlepší ze všech, spolu.

Tento článek bude mít instrukce krok za krokem celého procesu. To pomůže i začátečníci dobře vyrovnat s úkolem. Nyní jste připraveni!

Ložnice, aby se stal skutečně útulné, výběru tapety, zapamatujte si jeho velikost. Malé místnosti vyžadují světlejší odstín stěn s malou postavou, nebo ne. Pokusit se tam dostat ve stejnou dobu tak, aby odpovídala barvě nábytku - takže v místnosti bude vypadat prostornější. Široká ložnice dokonale zdobí a sytější barvy s vysokými stropy.

Věnovaly zvláštní pohodlí nebo vizuálně odlišit určitý sektor, například místo, kde bude docházet toaletní stolek, čelo nebo (velká plocha) Plocha s čalouněným nábytkem, zvolen dva druhy tapet. V ložnici je docela běžné rozhodnutí o designu.

V tomto případě je třeba brát zřetel na úroveň osvětlení (ne odnášel tmavé barvy v místnosti s výhledem na severní stranu) a také na paměti, že příliš jasná a nasycené kresba unaví a může dokonce způsobit podráždění.

Zajímá vás, jak krásné pokleit tapety ze dvou druhů v ložnici, mějte na paměti, barvu: chladné tóny nutně změkčit, „razbavte9raquo; použití v teplých barvách.

Tmavé barvy pomáhají vizuálně zmenšení rozměrů místnosti, pokud se cítíte v prostorné místnosti je příliš nepohodlné s vysokými stropy. V tomto případě přicházejí na pomoc, a kombinací horizontální panel nebo oddělené svislé pruhy různých barev.

Vytvoření panelu v dolní části místo tlustý reliéfní tapety a horní část stěny vytapetovaný lehčí a lehčí.

Zvláště výhodnou kombinaci tapeta jedna firma, Stejnoměrná struktura a šířku, ale mají různé odstíny, nebo například, ražba.

Ložnice - je to velmi osobní území. A jak to bude vypadat: luxusní nebo asketický - můžete si vybrat.

Promyšlené barvy a „geometriyu9raquo; stěny (která je, jak pokleit tapetu v ložnici dvou typů: jejich vzájemného propojování horizontálně nebo vertikálně), vypočítat potřebné množství válců. K tomu, vzít na vědomí vloženého povrchové plochy v místnosti a rozměrů válce (zpravidla, že je 0,5 m / 10 m). A jsou vhodné pro všechny typy tapet lepidlem a částku, kterou budou radit zkušení obchodníci.

Mimochodem, pro začátečníky je nejlepší, aby se netkané tapety vkládání, protože jsou dokonale skrýt drobné nerovnosti na stěnách a spáry mezi nimi jsou prakticky neviditelné archy.

Tapety dvou typů v ložnici (ta fotka úspěšných interiérů poskytovaných vaší pozornosti v tomto článku), musí být nalepeny na dobře připravenou plochu. Pro tento druh teplé vody do umyvadla. Navlhčit čistou žínka staré tapety, a po 15 minutách, když bublal spadnutí je. V těch místech, kde je tapety pevně uchyceno, mokré znovu a pokusit se vymazat zeď zednickou lžící.

Nyní za nesrovnalosti - vše, co potřebujete k odstranění nerovností hrubé obroušení smirkovým papírem a všechny druhy děr a prohlubní na pokrytí nákladů na dokončovací omítky. V situaci, kdy jsou stěny vložili přes poprvé, musí být naplněn.

Jako pokleit tapetu v ložnici dvou typů: příručce

 • Lepidla na tapety ředit, jak je uvedeno v přiloženém návodu.
 • Připravte podlahu (čistý mytí) - na něj budete odříznuti od role požadované délky pásů a namažte lepidlem.
 • Na první pokus na válec na zeď a poté snížit požadovanou délku, opouštět malé rozpětí. Pokud chcete vyzvednout na rýsovacím pásu, zkuste na sebe zase kombinací částí.
 • Do práce, pomocí válečku nebo štětce.
 • Řez pás kartáč s lepidlem a potom složit na polovinu, adhezní povrch dovnitř a nechat po dobu pěti minut, aby se máčet. V tomto okamžiku, tapetu lepší, když zůstane rozetřete lepidlo a zdi.
 • Potom, lezení na stoličku nebo žebřík, jeden člověk let platí celozrnné pruh v horní části, a druhá - v dolní části.

Vyhlazení list by měla být od středu směrem ven, tahání diagonálně. Chcete-li to provést, použijte čistý, suchý hadřík nebo speciální válec. To je nejlepší lepit zadek. Přebytek snížit dno po zaschnutí, pomocí pravítka a nůž čepel.

Před pokleit tapet ze dvou druhů v ložnici, mějte na paměti, že nejen to, že rozdělit do funkčních zón, ale také pomoci vizuálně změnit výšku stropu, tlačit ke zdi a upravte úroveň osvětlení. Zvláště účinné v tomto případě nástěnnou malbou.

V dnešní době, oni ne jen vyšel z módy, ale také se stal zvláště populární, protože mohou být použity k vytvoření absolutně žádný jedinečný interiér. V obchodech si můžete koupit nejen připraven, ale také na zakázku své vlastní, exkluzivní, s pomocí obrázků, které poskytly.

Nyní tapety tkaniny, netkané nebo papírové a obrázky na nich zabírají celou stěnu nebo její část, ve tvaru panelu.

Jako pokleit tapetu v ložnici dvou typů: obyčejný a tapet

Nezapomeňte, že stěnu pro lepení photowall pečlivě připravené: všechny hrboly, praskliny a spáry pečlivě shpaklyuyut. Pak potaženy na bázi vody ve zdi barvou v jedné vrstvě, aby se zabránilo pronikání vlhkosti a výskytu tmavých skvrn, a pro dosažení dobré přilnavosti lepidlo aplikované na to.

Než začnete lepení, zkontrolujte, zda jsou všechny textilie jsou spojeny. Aby nedošlo k narušení obrazu na zdi, aby se značka v místech přidělených pro každou z jeho částí. Chcete-li to provést, použijte olovnici, dlouhou řadu, úroveň stavební a tužku. Výsledkem je, že na stěně budete lemované a očíslovány buňky, z nichž každý obrazový prvek.

Vezměte prosím na vědomí, že značka by měla být použita pouze photowall lepidlo, které doporučuje výrobce. Vkládání start od středu stěny, postupně se pohybuje až k okrajům. Těsně rohů, snížit tapetu nebo naopak vložit přes rohy fototapet, zobrazit je na přilehlé stěny. Dokovací různých druhů tapet v rozích ne!

Jako pokleit tapetu v ložnici dvou typů: Foto úspěšných nádherné interiéry

Při hledání nových konstrukčních řešení dnes často uchylují k neobvyklé kombinování materiálů na stavbu zdí. Jedna z místností, kde mohou být takové myšlenky přeloženy do reality s maximálním efektem - ložnice.

Ložnice se dvěma stěnovými papíře vypadá komfortní a jedinečné, ale také vnímán odlišně z důvodu transformace vizuálního prostoru nejen to.

Díky šíření několika standardními technikami, jako je lepení může zařídit ložnici, aniž by náklady a úsilí, a fotografie ložnice tapety design s dvěma druhy tlačit vás do nových tvůrčích nápadů.

Chcete-li vybrat způsob harmonické a vzájemně odpovídající tapety nebylo tak složité, doporučujeme, abyste se seznámili s několika tipy a rysů procesu lepení.

Foto ložnice se dvěma typy tapet - živý příklad neomezených možností dekoraci moderních interiérů, ale praktičnost a originalitu designu je třeba vzít v úvahu v detailu proces úpravy.

Pestrou škálu moderních tapet produktů vám umožní zvolit nejvhodnější materiály mezi obrovské množství možností.

Pro vnitřní výzdobu ložnice tapetu dva druhy nejčastěji používá papír, vinyl a netkaných materiálů, ale ty, kteří chtějí zdůraznit neobvyklý styl interiéru, může použít textilní, ze skleněných vláken a tekuté tapety a další materiály tohoto typu.

tapeta papír jsou považovány za nejvhodnější z hlediska nákladů, ale také životnost takových materiálů bude minimální ve srovnání s jinými možnostmi. Místo toho, aby papír, netkané tapety a povlaku tkaniny vyznačující se tím, přijatelného profilu prostředí.

Netkané tapety můžete vybrat, zda chcete zachovat čerstvost opravy po dlouhou dobu: životnost takových materiálů je dostatečně vysoká, a možnost self přelakování pravidelně vám umožní měnit barevné schéma interiéru.

Nejčastěji se v ložnici tapety stejný typ se spojí, ale pokud z důvodu určitých estetických nebo praktických funkcí, se rozhodnete používat několik materiálů, měli byste pečlivě a opatrně přistupovat k procesu lepení. Hlavním problémem s takovou kombinací různých parametrů spojených válců a na velikosti a tloušťce pásu.

Nejjednodušší způsob, jak spojit papír, vinyl a netkané tapety, protože jejich výrobci vyrábějí produkty několika velikostech.

Nicméně, když taková kombinace by stále myslet předem kloubů procesu maskování.

Nejtěžší kombinovat s jinými možnostmi textilní tapety. Mají minimální tloušťku není vždy snadné lepení, kromě vybrat harmonický odstíny textilních materiálů, odpovídající papír, vinyl nebo netkané tapety ve stylu není vždy možné.

někteří dokonce tapety, které jen zřídka harmonicky v kombinaci s jinými materiály - tapety linkrust. Mají velkou tloušťku, a mívají neobvyklý terén a samotnou strukturu těchto materiálů neumožňuje používat jiné více jednoduchých textur prvky vytváří harmonický povrch.

V případě, že bude proces kombinovat různé typy tapet spojů způsobí, že obtíže, použití laminát nebo tekuté tapety. Nemají nestandardní výkresy, ale docela často používá pro zdobení obývacích pokojů, protože mají bohaté barvy a příjemný vzhled a strukturu.

Tekuté tapety, na rozdíl od skleněných vláken, mohou být aplikovány na stěnu z několika vrstev, které poskytují potřebné tloušťky vrstvy pro kombinaci s jinými materiály.

Nejpohodlnější způsob, jak realizovat nápady tapetování dva druhy v ložnici - zdobené výklenky, stěny a římsy. Neobvyklá struktura těchto návrhů by odvádět pozornost od nevhodné vzájemně velikosti pláten a úplný obraz bude vypadat harmonické a přesně v interiéru ložnice.

Kromě zdobení interiéru neobvyklých designů, tapety, vytvořených na základě různých materiálů, které můžete použít k návrhu jakékoliv rozložení ložnice. Hlavní pravidlo, které mají být po které následovala kombinace těchto materiálů - to vhodná kombinace barev a textur, jako náhlé přechody mezi světlými a nesourodých odstíny zabrání vytvoření příjemného prostředí v místnosti.

Existuje několik možností, tapetování dva druhy v ložnici, které umožňují vytvořit velkolepý interiér a zamaskovat nedostatky rozložení a velikosti místnosti:

 • tapety stejného typu jsou přilepeny V čele postele vytvořit přízvuk pokoj této oblasti. Tapeta z druhého typu se používají k výzdobě zbytku ložnice;

 • tapety stejného typu jsou nalepeny na stěnách, druhý - celá plocha stropu (někdy strop je pokračováním jedné ze stěn ložnice);

  Běžné způsoby kombinovat na foto tapetu v ložnici dvou druhů ukazuje, že hlavními důvody pro použití různých materiálů v těchto interiérech potřeba prostor zónování, a touha vytvořit accentual plocha, To je často používáno ke snížení nebo zvýšení velikosti prostoru.

  Vědět, jak pokleit tapeta v ložnici dvou typů, můžete chránit před významnými chybami a vytvořit nejvíce harmonické a komfortní interiér, který si zachovává své estetické vlastnosti po dlouhou dobu.

  Klíčovou otázkou v tomto procesu je musí být v souladu s rysy každého lepení materiálů používaných: Často různé druhy tapet vyžaduje splnění různých podmínek pro dlouhotrvající účinek. Proto, pre-konzultovat s odborníky o funkcích vybraného tapety lepení.

  Advance spočítat, kolik rolí každý typ bude stačit navrhnout svou ložnici.

  Protože většina zobrazených ložnice, dva druhy vloženého tapet je uveden pouze konečný výsledek, přebývat na praktické aspekty této problematiky.

  Vždy připravit povrch pro následné lepení: Odstranit staré tapety (Vlhkou houbou mohou být použity pro tento) zashpaklyuyte hrboly, promáčknutí a utěsnění trhlin. Jestliže před stěna vytapetovaný tapetou, budete potřebovat základní nátěr.

  Za prvé je nutné lepení tapet, který bude působit jako hlavní. Tyto tapety převládají v interiéru nebo přilepen v centrální části místnosti vytvořit důraz v oddělené funkční oblasti.

  Přednost jako lepení vzhledem k tomu, že dále tvořit kompozici bude záviset právě na těchto povlaků. V případě kombinací horizontální začátek se ve spodní části stěny.

  Po shlédnutí hotové interiéry ložnice tapety dva typy, výběr vhodného možnost kombinování, stěn a akvizice přípravu povrchu materiálů mohou přistoupit k lepení.

  Při kombinaci různých materiálů na povrchu extrémně Je důležité, aby se zabránilo viditelných spár a spojů. Za tímto účelem způsob obložení: na hlavním tapetu uložit další látku ve správném pořadí, a vnější okraj zdobené kancelářský nůž nebo čepel.

  Mnoho fotografií lepení dva druhy možností tapety v ložnici v tapet použité jako hlavní element. Moderní tapety jsou založeny na papír, netkané textilie, textilu a dalších materiálů, takže můžete snadno upravit obraz podle obvyklých tapety bez viditelných spojů. A proces lepení photowall vlastních rukou a bude vás a vaše domácnost nalákat.

  Některé tapety jsou k dispozici na základě samolepicí, takže proces lepení nebere moc času. V důsledku kombinace s jiným typem photowall tapety poskytnuté expanze velikosti místnosti, zejména, je-li na obrázku jste vybrali panoramatické obrázky nebo scény s vyhlídkou.

  Jak spojit tapetu v ložnici dvou druhů? Kromě těchto způsobů kombinování, společné, jsou následující varianty:

  • horizontální kombinací (dělící stěnou na dvě části vodorovně);

  Prováděcí některou z možností tapetování dva druhy v interiéru ložnice, můžete dosáhnout několik efektů: zamaskovat nedostatky a zdůraznit rysy interiéru, měnit velikost místnosti, nebo odvést pozornost od špatného plánu rozdělit prostor do několika zón a vyzdvihnout ty hlavní.

  Neomezené praktické a estetické možnosti kombinování cestu, aby se to více a více populární v moderních interiérech.

  Viz nepřesné, neúplné nebo nesprávné informace? Víte, jak vytvořit příběh lepší?

  Chcete nabídnout publikovat fotografie na téma?

  Prosím, pomozte nám, aby na místě, tím lépe! Zanechat zprávu a vaše kontakty v komentářích - Vás budeme kontaktovat a společně budeme dělat uveřejnění, tím lépe!

  Stalo se, že můj pokoj je nereálné „light“ - má velké okno trojcípé, a vlastně i ložnice se nachází na slunné straně. Za účelem neutralizace tohoto „nadměrnému osvětlení“, musel tvrdě pracovat, přečetl spoustu článků na internetu, konzultace v obchodech.

  Výsledek předčil všechna moje očekávání - teď mají „královskou“ ložnici. Vše vyrobeno ve dvou barvách: tmavě vínové tapety a druhá - s velkými zlatými ozdobnými vínové barvy. Chcete-li zvýraznit barvu používá lemování, příslušenství „pod zlato“ a zlatým okraji dlouho zpracovat okraje záclony, přehozy a ozdobné poufs. Nyní je ložnice s nejlepšími osvětlených a vhodně rozmístěných akcenty.

  Líbí se mi myšlenka skloubit papír, netkané tapety s různými fototapet! V našem domě právě začal opravy: Myslím, že ideálním řešením by bylo použití barevných fotografií tapety přes pelest oblasti. Jsem v některých meditacích na barevné schéma, ale myslím, že rozumný poradenství stanovený v článku Spectacular a pohodlným interiérem bez problémů provést správný závěr.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  20 − = 17