Jak vložit umyvadlo

Jak vložit umyvadlo

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vložit samočištění

Máte-li zájem o tom, jak vložit dřez v desce, pak narazí na požadovanou část a bude mít možnost dozvědět se více o tom, se všemi nuance instalace. Ale hned varoval, že tato metoda se vztahuje pouze na tabulku top vyrobený z dřevotřískových desek - nebudete používat stejné metody, aby díru do umělého nebo přírodního kamene.

Ale můžete vložit mušli do běžné prodejní pult v požadovaném místě, a kromě toho náš příběh vám pomůže v tomto videu v tomto článku.

Postavený vložka dřezu do pracovní desky s vlastníma rukama

instalační metody

nerezová ocel vzor nákladního listu

Za prvé, pojďme se definovat, co flush nebo mycí dřez, a pokud potřebujete vložit dřez v desce s rukama, pak je považováno za námi typ kontejneru. Ale instalace s vložkou může být odlišná, což znamená, že může být návrh zákona nebo vložené.

Režijní modely mohou mít jiný tvar, ale jsou povinni mít horizontální římsu, která spočívá na desce stolu - je to díky němu, kterým mytí probíhá - je uloženo. Kromě horizontálních lišt může být vlnitá podstavec ve formě stolku - je určena pro ukládání potřeb pro praní.

Dvojité umyvadlo pod úrovní pultu

Ale zapuštěná umyvadla jsou připevněny ke stolu s lepidlem a / nebo různých terminálech - to vše závisí na typu konstrukce. U tohoto provedení jsou montážní lišty mycí nikdy stoupat nad desku - mohou být buď v jedné rovině (flush) nebo o něco nižší, jak je znázorněno v horní části fotografie. Takové skořápky jsou vyrobeny z nerezové oceli, přírodního nebo umělého kamene (žula, mramor), nebo dokonce keramické (kamenina, porcelán).

Doporučení. Keramické dřezy se obávají ostré teploty kapek a hrboly, takže pro jejich kuchyně se použije pouze v případě, že je myčka.

Upevňovací svorky vzorníku

 • Nyní se podíváme na to, jak správně punč ponořit se do pracovní desky, a za to vám ukázat na fotografiích je jedním z nejtěžších volby navazují, Při nárazníky bude pod úrovní pracovní desky.
 • Když na faktuře nastavení pozice slice dřez příruby překrývaly, a to není vidět, ale v tomto případě bude toto snížení bylo zřejmé, proto musí být provedeno s velkou přesností. K tomu potřebujeme šablonu, která může být zabalen s dřezem, nebo to bude muset udělat sami.
 • Vyberte si správné místo v tabulce, která se bude zeť (to je nejlepší, aby to s páskou opatření) a je upevněn tam Tato šablona svorky, že neměl ztratil při práci. Všimněte si, že výuka vyžaduje dodržování vzdálenosti od okraje pultu - musí být alespoň 50 mm (to je pro bezpečnostní rezervou).

Řez děr

 • Řezat se ukázalo pěkné a hladké, nebudeme používat elektrický skládačka, frézu s koncovou tryskou. Box (opt sloty), budou provedeny ve třech bězích a nyní budeme muset projít první úrovni.

Odstraňte ostré hrany

 • Nyní je potřeba odstranit ostrý horní okraj řezu a budeme dělat stejnou frézu, ale s poloměrem trysky 2-3 mm. Samozřejmě, že k odstranění této hrany může být ručně - stejně rašple - ale pracovat s frézou většina je jasná, a to je to, co potřebujeme.

Drážka je vybrána ve třech krocích

 • Nyní vyberte drážku na spodní straně - zde leželo umyvadlo, jako pravidlo, jako je práce se provádí ve třech frézy přístupu. Za to, že budete muset ručně brusným papírem, písek řez na požadovanou úroveň lesku - tím více lesku, tím lepší to bude vypadat. Nyní jsou všechny řezné plochy je třeba otřít žádný alkohol, rozpouštědla nebo isopropyl odstranit lepidlo spojení dřevotřísky.

Moika do drážek na lepidlo

 • Pro instalace bude používat polymerní lepidlo na bázi modifikovaného silanu - jeho cena je poměrně demokratický, ale efekt je vynikající. Převrátit stolní nesprávnou stranou nahoru, lepidlo se aplikuje na vybrané štěrbin a opatrně vynechat potopit.
 • Nyní, pro přesné fixace je třeba stisknout dřezu svorky po dobu 12 hodin, stačí, aby k uzavření svěru žádné podložky (Můžete použít kousky vyřezávaných stolové desky).

Na spodní straně lepicí podložky stabilizovat

 • Po 12 hodinách se z svorku a spodní dřezu na svém obvodu stabilizovat fixační - dobře hodí pro tento typ dvousložkových epoxidových lepidel.
 • Upevňuje takové spojení dostatečně rychle, a na horní straně zmrzlé hmoty je nanesena na obvodu fólie pásky, která je nezbytná pro hydroizolaci. Nyní otočte desku stolu do původní polohy - zaklepat na obvodu dřezu, uvidíte stopy po lepidle - jsou pečlivě odstraněny s nožem.

Doporučení. Zatímco pultu s umyvadlem přilepený k ní není nainstalován na rámu skříně, je třeba přiložit sifon a mixér.

V této fázi se tyto práce dělat mnohem lépe než po konečnou montáž nábytku.

Šablona pro zadlabací umyvadlo (dodávky)

 • V případech, kdy není tuhá vzor pro zadlabací dřezy kompletní s nimi přichází lepenkovou šablony s obvodem značení. Za ready-to-use je stříhat nůžkami nebo ostrým nožem. Výsledkem je, že můžete také získat šablonu, ale ne tvrdé a měkké, ve kterých nelze snížit router - je vhodné pouze pro rozvržení.

K ochraně povrchu vložit maskovací pásky

 • Vzhledem k tomu, že tento typ vás značení nebude mít pevný doraz, budete muset snížit sedadla s elektrickým skládačky. Tak, aby nedošlo k poškrábání povrchu pultu paty skládačka okleyte místě řezu po obvodu krycí páskou. Tato metoda se používá zejména pro povrchovou montáž, kdy se řez nepotřebuje zvlášť vyjádřený jasnost.

Zvažovali jsme, jak se vložka kuchyňský dřez s rukama dvěma způsoby - vložený a nad hlavou. Navzdory tomu, že první metoda může zdát obtížné, ale budete řešit, pokud jste pozorní a opatrní.

Máte další dotazy? Zeptejte se jich v naší skupině VKontakte

Co je koupelna ve svém domě?

Nábytek a bytové zařízení

Použití inovativních technologií v oblasti designu se výrazně rozšířil sortiment interiérových řešení pro kuchyně, kde je zařízení používané by měly být nejen estetický, ale i funkční. V souladu s platnými předpisy, moderní kuchyňská linka by měla být vybavena řadou zařízení a hardware pro optimalizaci procesu vaření. Jedním z těchto zařízení je kuchyňský dřez, instalace, které na první pohled se zdá být poměrně jednoduchý úkol. Nicméně s ohledem na různé modely a možné umístění své poloze na výběr designu a postup jeho umístění je důležité přistupovat k nejvíce odpovědným způsobem. Navzdory širokému spektru nejpopulárnější jsou struktura, zadlabaný, vyrobené z nerezové oceli a vestavěné kuchyňské desky. Vzhledem k tomu, popularita těchto výrobků bude nejvhodnější, aby zvážila prvky designu výrobku, a odpovědět na otázku: „Jak mohu nainstalovat umyvadlo v pultu dlabu“

Zásady ergonomie v kuchyni: úloha dřezu

Optimalizovat proces vaření, je nutné správně umístit kuchyňského nábytku a techniky. Jistě každý je obeznámen s pojmem „ergonomika9raquo; a jeho základní principy, které mohou být mírně lišit v závislosti na typu pokoje. Kuchyňská linka není výjimkou - oprava areálu na území podléhá dobře definovaných zásad ergonomie. Podle nich je umístění nábytku a zařízení v kuchyni záleží na sledu prací, a proto se doporučuje umístit nábytek vlevo v přísném pořadí: lednička - myčka (je-li k dispozici) - dřez - sporák. Mezi uvedených technických objektů je doporučeno mít pracovní plochy s uzamykatelnými skříňkami.

S ohledem na minimální vzdálenosti mezi objekty, pak se také musí splňovat určité požadavky:

 • Vzdálenost mezi dřezem a sporákem, a mezi chladničky a mytí by měla být 40 cm;
 • Lednice a deska musí být také umístěn ve vzdálenosti 40 cm od sebe.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru kuchyňského dřezu?

Výběru kuchyňského dřezu, dávat pozor na následující faktory:

 • Funkčnost, určí podle povahy práce v kuchyni, a v závislosti na počtu dalších misek v umyvadle a sušení křídly. Tyto kanceláře budou užitečné, pokud jste zvyklí trávit v kuchyni, několik manipulací;
 • Prostornost, v procesu určování toho, které je třeba věnovat pozornost výše denního mytí nádobí;
 • Stabilita a trvanlivost, aby ve větší míře v závislosti na materiálu konstrukce struktury;
 • Konstrukční řešení a design mytí by měla být taková, aby se dokonale hodí do životního prostředí a stát se plnohodnotnou součástí uceleného konceptu interiéru;
 • Snadnost použití: prát konfigurace by měla být taková, že u to bylo pohodlné stát a pracovat.

Strukturální typů kuchyňských dřezů: stručný popis

Při instalaci dřezu, splnit řadu požadavků v této souvislosti by mělo být provedeno podle konkrétní technologie. Výběr požadovaných technologických řešení a, respektive, a způsob montáže je závislá na skořepinovou konstrukci. Zvažte nejpopulárnější typy konstrukce:

 • režijní dřezy - více možností rozpočtu, charakteristický rys je jednoduchost instalace designu. Princip zařízení je založena na tom, že jímka je kladen na samostatném podstavci, a proto, že jsou pokračováním desky, jak to bylo, které nahrazuje. Přes nespornou výhodou je popsán výše, pro tento druh plášťů jsou typické nevýhody - relativně malá tloušťka výrobku a tvoří mezeru mezi umyvadlem a nahoru, což vede k dalším nepříjemnostem;

Důležité! Odborníci doporučují, aby byly upřednostněny modelů v režii pokud kuchyně sestává ze samostatných sekcí. Pokud jsou kuchyňské moduly spojí pod společným vrcholu, bylo by vhodnější použít vestavěné modely.

 • Mortise dřez - jsou modely, které jsou nainstalovány přímo na desce, v této souvislosti, že montážní činnosti začít s přípravou odpovídajících otvorů v horní části. Montáž technologie zadlabací montáž konstrukce zahrnuje mytí vnitřku desky stolu pomocí speciálních svorek a konzol. Vestavěná dřezu typu vyznačující se tím, pevnou vzhledem a bezproblémový provoz. Navzdory skutečnosti, že náklady na takových modelů je o něco vyšší, zkušení odborníci často dávají přednost jim s ohledem na jejich praktičnost a možnost vyhnout se hromadění vlhkosti mezi tabulkami;

 • underbench dřez - inovativní modely, vysoká cena, která omezuje jejich široké dostupnosti a omezuje široké využití. Princip montáže těchto hygienických výrobků zahrnuje jejich připevnění pod desku v souvislosti s nimiž tvoří jeden celek s ním. Výhody underbench podložky je estetický vzhled, vysokou redukci šumu a efektivní utěsnění spár. Navíc, tyto produkty jsou hygienické a trvanlivé.

Materiály pro výrobu zadlabací a režijních dřezů

Pokud jde o režijní a zámků podložky, se stejnou frekvencí jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou oba pobytu v okamžiku, kdy jeden z nejoblíbenějších. Vzhled smáčené dřezy z nerezové oceli mohou být různé - nejčastější čištění a mytí hladký s texturou, která napodobuje lnu.

Kromě tradičních propadů a enamelware, z nerezové oceli není tak populární čištění Mortise kamene a minerálně-epoxidové kompozitního materiálu. Oblíbený materiál je také umělý kámen. Dřezy vyrobené z kompozitních materiálů, vyznačující se tím, velkolepé zrnitou strukturu, vzhled připomíná leštěný kámen. Vložení umělého kamene mytí tvoří velkou skupinu kuchyňských doplňků, vyznačující se vysokými estetickými a funkční vlastnosti, včetně odolnosti proti poškrábání, oděru a náhlým změnám teploty.

Forma dřezy nejsou méně rozmanité - kromě odnochashevymi, tam jsou také modely s více (dva až čtyři) poháry, které mohou být jak malé a hluboké, vybavené dodatečné sušení.

Sestava základy bill dřez

 • Montážní shell účet nesený na samostatném modulu kuchyňské desce tak, že zcela pokrývá horní část. Toto uspořádání je natolik jednoduchý, - montážní materiál se provádí pomocí ve tvaru písmene L prvky s šikmou štěrbinou. Implementovat připojit umyvadlo, je třeba si připravit minimálně 4-5 spojovací materiál.

Důležité! Než začnete instalovat dřezu, je třeba připojit mixér, který pak se vyhne potížím při instalaci.

 • Připojit spojovací předem připravených na vnitřní straně kamene a nechat odpovídající stopy;
 • Připravte nejkratší šrouby (15 mm), a šroub je v označených místech, tak, že nad úroveň jednal ne méně než 5 mm;
 • Butt stoly s tmelem, který bude chránit nábytek a zlepšení spolehlivosti upevnění dřezu;
 • Instalujte dřez na přišroubovaných šrouby a přejít k plnému záchvatu;
 • Bezpečné upevnění a odstranění přebytku těsnicí, provést spojení shell k vodě a kanalizaci.

Instalace Mortise dřez pultu: Návod

Předpokládejme zásadu stanovení zadlabací ponoří do pracovní desky z dřevotřísky, horní pokryté plastem. Pokud jste zvědaví, jak opravit Mortise ponořit se do pracovní desky z jiných materiálů, včetně umělého kamene, pečlivě přečíst produktového pasu, kde výrobce musí podrobně popsat doporučení pro práci s tímto materiálem.

Příprava materiálů a nástrojů

Před tím, než instalaci dřezu, zkontrolujte, zda je kompletní upevňovací materiál. Nejčastěji se jedná o speciální spony, které jsou namontovány na obou stranách - na odříznutý konec desky stolu a na vnitřním povrchu dřezu. Kromě toho, souprava by měla obsahovat trubkové těsnění, který je potřebný pro utěsnění spár. Kromě toho připravte následující sadu nástrojů:

 • Skládačky, které mohou být nahrazeny běžné ruční nářadí a sady náhradních pilovým kotoučem na dřevo;
 • Vrták s vrtací 10 mm (kov) a šrouby;
 • Standardní sada měřicích nástrojů: Konstrukce nože, úrovně, roh, svinovací metr, křížový šroubovák, pravítko a tužky;
 • Bezbarvý silikonový tmel požadované pro mazání mezery a klouby.

Označení výkon: důležité nuance

 • Značení vyrobené v souladu s pokyny uvedenými níže, bude mít význam v případě, že montáž standardní obdélníkový mytí zadlabaný. Instalací mytí kruhový čep spojení s montážní další nuance.
 • Tužkou v místě, kde máte v plánu instalovat dřezu, nakreslete dvě kolmé čáry na křižovatce, kde bude umístěn dřez;
 • Otočte dřezu a položila ji na pultu mísy a zarovnání v souladu s připravovanou značení (průsečíkem os, můžete vidět skrz vypouštěcí otvor). Vezměte si tužku a nakreslete vnější ohraničení kolem obvodu pláště. Je důležité vzít v úvahu velikost zadlabací propadů, jakož i vzájemné polohy skořepinových hranic a zbývající volné okraje desky, které je nutné pro efektivní instalaci skříní dveří;

Důležité! Potopit flush na pultu není překážkou pro uzavření skříňky dveří, musí být uvnitř skříně.

 • Dále, měření šířky straně praní a, v souladu s hodnotou získanou, kreslit vnitřní obrys, kterými projde čáru řezu. Navzdory tomu, že manžeta šířka - hodnota individuální pro každé promytí, v průměru se pohybuje v rozmezí od 12 mm.

Důležité! velikost otvoru by měla být taková, aby dřez volně vstoupil do něj, s tolerancí značení by neměla překročit 3 mm.

Jak snížit díru v desce?

 • Tento postup se provádí pomocí skládačka, avšak před tím, než vstoupí do pila nástroj nad celé hloubce materiálu, ze kterého je pracovní deska vyrobena, musí být provedeny technologické otvory, usnadňující pracovní proces. Otvory vyrobené s vrtačkou či šroubovákem v rozích vnitřní dispozice.

Důležité! Rohové otvory musí být umístěny ve vnitřní oblasti roviny řezu, a jejich hran - pouze v kontaktu s řezu.

 • Aby se zabránilo odlupování celou čelní plochu vrstveného stříhací práce musí být provedena na přední straně desky.
 • Poté, co jste udělal díry v rozích roviny řezu, pražce viděl ven otevření vnitřních řezných linií. Chcete-li snížit část desce neklesl na linii řezu závit šrouby, které zajistí jeho fixaci.
 • Poté, co jste udělal díru v desce, odstraňte šrouby a řezání desce k základní rovině, čistý od prachu řezu. Pre-li nainstalovat umyvadlo vzniklým otvorem, je nutné ověřit shodu děr na velikosti výrobku.

Důležité! Mytí musí mít možnost vstoupit do vzniklého otvoru (pokud dojde k potížím, je třeba oříznout okraj pražci).

Pravidla cutoff léčba: znalecký posudek

 • V rámci přípravy na otvoru na vnitřní straně řezné linie mohou být vytvořeny různé mikroskoly a drsnost. V této souvislosti je třeba vzít v úvahu pravidla pro zpracování střihu, v případě nedbalosti, které mohou způsobit problémy podél následující řádky:
 • Absolutní utěsnění nestripovaným povrch dřevotřísky je prakticky nemožné;

Důležité! Nedostatečné utěsnění povede k pronikání vlhkosti v nechráněné oblasti desky, které by způsobilo, že aktivační proces rozkladu a možného houbové povlakem. Následně se břit křehne, což povede ke snížení pracího odpor a vést k jeho vychýlení.

 • Hnijící pultu brzy povede ke snížení jeho fyzické, estetické a výkonu, a proto vyvstává potřeba ji vyměnit.
 • Chcete-li se vyhnout tomuto problému, řez čelní plocha je leštěná s jemným smirkovým papírem;
 • Zacházet opatrně celý slice oblasti sanitární tmel. Odborníci doporučují provádět tuto práci špachtlí v nepřítomnosti, z nichž může být provedeno s prstem. Poté, co strávil taková ochranná opatření, můžete zabránit smáčení a bobtnání desky.

Důležité! Pokud se při provozu si našel štípané na plastové (přední straně desky stolu) pečlivě promazhte jejich tmel, tedy zcela nezbytné, aby se vrstva silná - tloušťku v tomto případě irelevantní.

 • Tam je další způsob, jak chránit čelní plochu řezu - zpracování PVA lepidlem. I přes skutečnost, že je časově náročnější - to není horší než v předchozím spolehlivost, avšak pro větší ochranu nanesené vrstvy lepidla se musí sušit po dobu 30-50 minut.
 • Dalším krokem je vložení těsnění z pěnového polyetylenu (dříve bylo uvedeno, že by měl vstoupit dodávku mytí). Je přilepena k mytí ráfku kolem jeho obvodu. V případě, lepení těsnění jsi našel vyčnívající okraj materiálu, pečlivě výbava je s nožem. V případě zanedbání této rady, zjistíte, že hrana úklid není v jedné rovině proti desce stolu, a voda, která spadá do výsledných mezer vést k otoku a následné hnijící konce desky.

Vzhledem k tomu, že proces spojování tmel přímo určuje životnost a výkon budoucí sluchátka s mikrofonem, zvažte ji podrobněji.

 • Vezměte těsnění s hadříkem namočeným s benzínem a rozpouštědla, to odmaštění;
 • Nerozbitný pás aplikovat těsnící tmel (těsnivo pás by měl být dostatečně tenké, že během stlačování lepidlo se dodává na vnější straně);
 • Stisknutím těsnění s vnějším okrajem dřezu.

Jak opravit Mortise ponořit se do pracovní desky?

 • Naneste silikonovou vrstvu na pracovní desce (mezi řezem vnější a nárysu);
 • Na vnitřní straně praní přírub instalaci upevňovacích a ujistit se, že jsou pevně nejsou až do konce, pokračovat v instalaci dřezu. Začíná prohloubení straně, na které se připojí ventil;

 • Potom se zbytek otvoru postupně stává do těsného styku s vnitřními stranami mytí pultu povrchu.

Důležité! Během instalace mytí pevně stlačte na celém povrchu struktury, který odstraní přebytek silikonu z pod dřezem stranách.

 • Použití úroveň budovy, aby elektrická instalace, a pak pokračovat do konečné fázi - konečné montáži blokovacích prvků;
 • Po provedení výše uvedených postupů, pokračujte komunikačního spojení. K této horké a studené vody, hadice připojení k systému přívodu vody těsnění.

Po upevnění hadice jsou následující montážní činnosti:

 • Vložte uvolňování sifonem umyvadla (doporučuje se dát přednost S-tvarované struktury);
 • Přidat do sifonu ostrých zatáčkách nebo měkké vlnitou trubku;
 • Výstupní potrubí z sifon do kanalizačního potrubí;
 • Zkontrolujte, zda všechny systémové těsnost přípojek.

Jak vyříznout díru v desce, pokud je vyrobena z umělého kamene?

 • Ve většině případů se z umělého kamene desky je třeba objednat s otvory, vypočítané pro konkrétní dřezu, ale pokud se v procesu objednávání takové podmínky nebyly stanoveny předem, můžete se obrátit na odborníky, kteří se pomocí speciálních nástrojů vyříznout díru do požadovaného tvaru a velikosti.
 • Chcete-li vykonávat práci sami, podle technologie popsané výše, namísto použití úhlu skládačka brusku (bruska), stejně jako pohon pro řezání betonu diamantových výrobků.

Vlastnosti instalace úhlové, kola, stejně jako žulové dřezy

Proces tie hranaté a kruhové mytí je identický způsobu popsanému výše, ale také pro jeden a pro ostatní druhy mají určité vlastnosti zařízení.

Instalace má kulatý dřez:

 • Podle řezné linie, odborníci doporučují, aby se několik otvorů v přírůstcích 7-10 cm, což usnadní tento proces;
 • Pokud si umýt Zvolený model není vybaven řeznou šablony, to udělat sám.

Nabízí montáž rohového dřezu:

 • Vzhledem k tomu, že úhel natočení řezací linky je menší než 90 stupňů, aby se zlepšila průchod vykrajované lopatky, vedený podél linie řezu několik otvory - v úhlových spojovacích vedení a ve vzdálenosti 2-3 mm od ní.

Specifika instalace žulové dřezy:

 • To spočívá v tom, že konstrukce žula umyvadlo, neznamená, že otvory pro instalaci odpadní hadice zadlabací umyvadlo a kohoutek. Je třeba, aby udělat sami pomocí vrtáku vybaveného speciálním trysky. Pokud nemáte zkušenosti s vybavením z umělého kamene, musíte být velmi opatrní, protože sebemenší chyba může způsobit hardwarové chyby.

Související články

© Building portál StrPort 2011-2016. Články o opravách, stavebnictví a stavebních materiálů.

Kopírování informací ze stránek je možné pouze se souhlasem vydavatele nebo přímým odkazem na zdroj. právní zdůvodnění

Jak vložit dřez v desce s vlastníma rukama?

Často výrobce sestavuje pohár sám. Ale to se stává, že služba je v ceníku nejsou vysvětleny. V tomto případě, majitel musí provést instalaci sami, nebo rukou specialistů. Ale to je - není důvod k obavám. Potřebné nástroje a odborné poradenství, které vám pomohou úspěšně zvládnout úkol.

Tématem dnešního článku - nastavení dřezu do pracovní desky. Tato práce není nijak zvlášť obtížné, ale některé truhlářské dovednosti musí být. Pokyny obsažené v materiálu, pomůže pochopit, jak vložit dřez v desce s jeho vlastních rukou, a to udělat správně a dostatečně rychle.

Nastavení se ponoří do pracovní desky - etapy práce:

 • Spuštění díry ve středu pole.
 • Rohože.
 • Instalace mísu, kterým se ji ze zadní strany.
 • Utěsnění prostoru mezi pláštěm a víkem.
 • Dodávka komunikací a napojení na struktury vodovodů a kanalizací.

Upevňovací kvalita konstrukce je určena takovými faktory:

 • Úchyty.
 • fit kvality a těsnění.

Důležité! Vlhkost je agresivní médium pro materiál, ze kterého je kryt, zejména, dřevotřísky. Instalace pomocí vysoce kvalitní neumožňuje bobtnat nebo crack ze sucha, což umožňuje výrazně prodlouží jeho životnost.

Toto - možná nejvíce zodpovědný a závažný krok, pokud je to nutné vložit umyvadlo pult:

 1. Umístěte mísu uprostřed víka. Vzdálenost od okraje pracovní desky potopit musí být 5 cm. Je-li tento rozdíl je menší, je třeba prohloubit umyvadlo.
 2. Interval od rohových soklů je 3 cm nebo více, nebyly žádné problémy s čištěním. Pokud jsou rozměry umožňují, je vhodné ponechat malý prostor na obou stranách pro uložení houby a chemikáliím používaným v domácnosti.
 3. V případě, že výrobce poskytuje šablonu pro montáž na pohár, úkol se stává mnohem jednodušší. Pokud není žádná šablona, ​​je třeba nainstalovat shell na víku vzhůru nohama a snížit kolem jeho obrysu pomocí omyvatelnou značku.

Důležité! Máte-li nainstalovat kulaté umyvadlo v prodejní desce otvor je na cestě budou mít kulatý tvar.

Jak vložit dřez v desce: díru pod pohár

Pro správnou tvorbu díry potřebují skládačka. To je - volba pro stavbu dřevotřískových desek nebo dřeva. Se silnějšími Jigsaws nezpracovává materiály:

 • Připravte si čtyři centimetrů díry ve vrcholech obdélníku. Linka značení zároveň by neměla překročit.
 • Opotřebení přípravku pilový list se zuby 2 mm dlouhé.

Důležité! Směr zub byste měli zvolit opak. V tomto případě, třísky na čelní ploše desce nebude.

 • Šrouby dřevěný bar přes řezaných linií vystřihnout část desky stolu nespadá předčasně pod svou vlastní vahou.
 • Odstraňte výřez.
 • Nyní rozšířil okraje výsledných silikonových otvorů.

na obsah ↑

Nyní - okamžitá odpověď na otázku: jak vložit dřez v desce. Opět budete potřebovat tekutého silikonu:

 1. Stát v pozadí několik milimetrů od okraje otvoru, aplikace vrstvy silikonu ve formě copu. V tomto případě je výška vrstvy křemíku být o něco větší, než lišt dřezy.
 2. Poté naneste další silikonovou „škrtidlo,“ odchýlení se od prvního asi o centimetr.
 3. Po asi 30 minutách, silikon zaschne.
 4. Vložte kelímek do připraveného otvoru na silikon „balíčky“, měla podobu čištění a nechte několik minut.
 5. Pak vyjměte misku a zkontrolujte silikonovou vrstvu. Pokud to není rozbité, a pak - je vše v pořádku, a návrh obdrží další okraj silikonu.
 6. Zajistěte připevnění k desce stolu nastavit hadici a kohoutek.
 7. Sifon pevně připevněn ke svému stávajícímu návrhu.

na obsah ↑

Jak nainstalovat Mortise ponořit se do pracovní desky - znalecký posudek:

 • Nejtěžší věc - plnit díru správně. Pokud by se ukázalo být příliš velké, umyvadlo prostě nemůže vydržet. Vyříznout díru, kterou potřebujete, jen ustoupil od značení vnitřek.

Důležité! V případě, že pohár nevejde do připraveného otvoru a pak ji rozšířit na požadované rozměry je možné pomocí rašple.

 • Různé typy silikonu zmrazit jinak. Když si pospíší, aby dřez, další límec nefunguje, protože silikon může prasknout.

Takže instalace propadů z pultu z nerezové oceli - není příliš složité, ale vyžaduje přesnost a pečlivost, okupaci. Ale pokud je vše provádí v souladu s pravidly, design vám vydrží dlouhou dobu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 + = 73