Jak vybavit byt

Jak vybavit byt

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak navrhnout interiér malého bytu: 8 tipů

Pokud jste - majitel malého bytu a bude žít v něm, a pak je na čase, aby přijaly opatření k optimalizaci prostoru. Přečtěte si, jak se obrátit nevýhody do výhody, ale maličké místnosti - zařízené apartmány v údivu. Přemýšlet o tom, že malý dům už má své výhody. Například nástroje jsou menší a generální úklid v sobotu dokončí rychleji. Zbývá jen naučit kreslit malý byt, a rozšířit dostupné obytný prostor, stejně jako je to možné.

Jeden běžné chybové stavy: v malém bytě, je možné vytvořit styl interiéru, který se vám líbí (pokud to není minimalismus). Ale učí, jak správně řídit prostoru, můžete vytvořit útulné místo, a to i na malém prostoru. Hlavní věc je dodržovat několik pravidel.

Shrnutí doporučení, jak formalizovat malý byt

1. každý pokoj individuálně a celý byt jako celek pečlivě pásmový

Na první pohled se může zdát, že je otevřený půdorys - nejlepší způsob, jak ven, ale nedostatek osobního prostoru a pohodlí, dříve či později vést k negativní emoce. Je nezbytné, aby každá část prostoru, který má dát svůj funkční účel: čtení koutek, TV místnost, komunikovat, spát, atd.

Omezit oblast vstupní haly malý byt skříň a botníku. Umístěte skříň mezi kuchyňským koutem a jídelním koutem. Registrovat rohový multifunkční kompaktní pracovní stanici. Pokud máte hobby nebo drahocenné předměty, můžete je použít jako oddíl. Například oddělit kole část prostoru pod dětským hřištěm. Nebo si obývací stěna rostlin oddělit obývací pokoj a ložnici.

2. Vyberte si nábytek s dvojí využití

Pokud se jedná o malé byty, je třeba ocenit každý čtvereční centimetr. Kromě sluchátek nebo čalouněný nábytek, vyrobený podle jednotlivých objednávek, dávat pozor na rozkládacím gaučem, vestavěná postel, skříň nebo pracovních míst, patrové postele, stoly, knihy, skládací jídelní stůl, atd

Tato postel může být skryta ve skříni

Jakýkoli vybraný nábytek by měl být kontrolována z hlediska souladu s jeho rozměry velikosti místnosti. Není nutné umístit příliš velkou pohovku v malé místnosti, to nebude dělat to větší, stačí přidat modřiny na nohách. Dnes, nicméně, mnoho výrobců nábytku se věnovat pozornost při výrobě kompaktních modelů pro malé byty, takže si každý může najít vhodnou volbu.

3. Podívejte se na skrytých rezerv a nevyužitých rohů

Dlouhý pobyt v očích Apartmán „zamylivaet. Takže je třeba vyvinout úsilí, aby prozkoumala všechny místnosti při hledání dostupných rohů a prázdnými stěnami, které mohou být využity efektivně. Pak zajistíme „brainstorming“ a zjistit, jak je vyplnit dobře. Koneckonců, prostor není nikdy příliš mnoho. Můžete dokonce proměnit v malé okenní parapet nebo na pracovišti části kuchyňské desky. Nebo si objednat speciální rohové police a co nejvíce naplnit rohy ložnici nebo v obývacím pokoji. Umístěte dva identické stojany na obou stranách dveřního otvoru, čímž se dveře-skříň.

4. Zapojit všechny vertikální prostor od podlahy až ke stropu

Prázdné zdi v malém bytě - luxus. Vysoké a mělké systémů pro ukládání dat - je to nejlepší způsob, jak dát tolik věcí, jak je to možné na menší plochu. Můžete uspořádat krásné tkané koše s víkem na horní části kuchyňské linky a dát tam jen zřídka používané nádobí, slavnostní nádobí nebo textilu. Nebo provést rozdělení mezi ložnicí a obývacím pokojem, který vlastně představuje obrovskou mediální centrum od podlahy ke stropu. Dalším způsobem, jak se do postele vestavěné do výklenku nebo skříňce. Po celý den mu připomínala sebe a nekoná marně.

5. Zlepšit úložný systém a zbavit nepořádku

Každý ví, že správný storage - to je klíč k problému nedostatku prostoru v malém bytě. Chůze z chodby do koupelny a vytvořit seznam, který může být uložen dočasně zbytečné věci, a to od náhradní boty, pánve, hračky a konče čisticími prostředky pro domácnost. Vaším úkolem je osvobodit ty vodorovných ploch, s každou věc dát trvalé místo nasazení. Proutěné koše na policích - také skvělý způsob, jak skrýt věci domácností z zvědavýma očima a dát do skříně úhledný design.

6. Vyberte si lehké barevné schéma pro místnosti

Tmavé, syté barvy, aby místnost menší a když dávají pocit komfortu a soukromí. Ale světlé barvy opticky rozšířit prostor. Takže použít správnou barevnou paletu pro interiéru malého bytu jen nutností! Při výběru barvy, zaměřit se na až tři barvy. Dva z nich by měla být lehká a zabírají většinu povrchů v místnosti. A pak přidat třetí - tmu, která bude Accent a učinit interiér zajímavější a objemnější. Si uvědomit, že příliš mnoho barev v malé místnosti pod tlakem a podrážděná.

To lze provést pomocí inkluze kontrastních barev, zaoblené linie nábytku nebo dekorativních prvků, vrstvení příslušenství. Pokusit se dát kulatý jídelní stůl nebo postel ovál. Namísto výběru jednoduchý obdélníkový zrcadlo do koupelny, aby zajímavý model akrylové formě. Namísto konvenční lampy s válcovou odstínu si můžete dát pár stolní lampy připomínající vázy nebo starožitné amfory. Dát hloubku interiéru, také může být celá řada způsobů. Například, tam jsou světla, překvapující hra světla a stínu - skutečné umělecké dílo. Jednodušší provedení je barevný tlumící vrstva na pohovce nebo načechraný koberec se zajímavým vzorem na podlaze. V tomto případě, vše je postaveno na kontrastu materiálů, textur a barev.

8. Většina zbavit se nepotřebných věcí

Během pouhých několika let bytových naplněn starý, kráčel kusy nábytku, hraček, knih, věci. Je velmi těžké odejít s nimi, a pokoje jsou stále menší a dýchat v nich je stále obtížnější. Jednou nebo dvakrát ročně vynaložit úsilí - strávit jarní úklid a zbavit opravdu odpadků. Možná, že pak, stačí se podívat na skryté rezervy a prostor pro novou skladovací systém. Ano a byt může být mnohem větší, než si myslíte.

Je třeba zdůraznit znovu, že majitelé malogabaritok by neměli být nuceni volit mezi praktičností a zajímavým interiérem. Musíme najít rovnováhu mezi těmito dvěma a sami rozhodnout, jak k tomu malý byt, takže to bylo příjemné, a pojme vše potřebné pro pohodlný život.

Jak vybavit byt o 50 metrech čtverečních?

50 metrů čtverečních byt v ruské realitě - to je velmi dobrým ukazatelem. Zejména v kontextu malosemeek 14 metrů čtverečních, který žil pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Standardní apartmá s jednou ložnicí je celkem vhodný pro pohodlné bydlení i malé rodiny, nemluvě o byty pro mladé lidi nebo jedné osobě.

Nicméně, být spokojeni s dostupnými životní prostor, a to ani ve snu nenapadlo, aby zlepšila - dědictví lhostejných a tupé domů. Po tom všem, aby v místnosti více funkční, komfortní, světlé a moderní přirozená touha. Jak vybavit byt o 50 metrech čtverečních. metry, která přišla v rámci všech těchto požadavků - snaž se pochopit.

Samozřejmě, že univerzální radu, která je třeba přijmout, a to dělat tady, takže váš byt je 50 čtverce se stal pohodlné a prostorné, no. To je z objektivních důvodů: všichni mají různé uspořádání a různé požadavky na bydlení. Ale několik tipů, které budou platit pro většinu bytů, můžete si ještě dát.

Většina bytového fondu byla postavena Rusko během perestrojky, a proto sleduje cílem není vytvořit elegantní a pohodlné luxusní byty a poskytovat dostupné bydlení pro co největší počet lidí v krátkém čase. Z tohoto důvodu většina plánování - typická řešení, které splňuje všechny požadavky v té době. Ale ne dnes.

Modernizovat byt z minulosti, můžete začít s přestavbou. Přístup k této otázce by měl být důkladně. Za prvé, najít půdorysu, který bude uveden nosné zdi nebo sloupy a vnitřní stěny. A pak přemýšlet o tom, jak se zbavit přebytku.

„Menší přihrádek a kumbálek v malém bytě, tak to bude vypadat prostornější a volný“

Optimální možnost strhnout všechno, a ponechat jen nejnutnější. To bude stěny koupelen a částečně - ložnice.

Varianta všechno malý byt 50 metrů čtverečních. Sleeper dostane ven ze skříně

Varianta všechno malý byt 50 metrů čtverečních. Sleeper dostane ven ze skříně

V malé bytové plochy se aktivně používají v nábytkářském transformátorem

V malé bytové plochy se aktivně používají v nábytkářském transformátorem

Skříň pro spaní pro police na drobnosti

Skříň pro spaní pro police na drobnosti

V odpoledních hodinách, kdy je lože skryta ve skříni, je propuštěn v obývacím pokoji. Zdi dostane tabulku

V odpoledních hodinách, kdy je lože skryta ve skříni, je propuštěn v obývacím pokoji. Zdi dostane tabulku

Vypadá to, že nábytkářský transformátoru fotografii malá plocha bytu

Vypadá to, že nábytkářský transformátoru fotografii malá plocha bytu

Byt je vybaven malým, ale funkční kuchyň s pracovní plochou

Byt je vybaven malým, ale funkční kuchyň s pracovní plochou

Umístěte malou kuchyň nalezen i na baru. Ona hraje roli ploše

Umístěte malou kuchyň nalezen i na baru. Ona hraje roli ploše

Na straně místnosti je omezena na kuchyně barovým pultem, foto

Na straně místnosti je omezena na kuchyně barovým pultem, foto

Modul skříň bed-tabulka je velmi užitečný pro návrh malých prostorech

Modul skříň bed-tabulka je velmi užitečný pro návrh malých prostorech

„Uspořádání varianta“ Studio „pomůže vytvořit maximální volnost a žije v malém bytě s nízkým stropem“

Kuchyně v kombinaci s obývacím pokojem, předsíň udělal bez jasných hranic, plynulý do obývacího pokoje. Od klasické interiérové ​​dveře by měly také odmítnout pokud je to možné. Například, na spaní mohou být umístěny ve výklenku, který je uzavřen závěsem. Jako rozdělení kuchyní a obývacím pokojem používat bar nebo jídelní kout.

Sloučení stojany a sociálním zařízením, jestliže to oddělit. Tato technika může zvýšit jeho prostor, což znamená, že funkce. Po provedené změny, aby se vešly a standardní sadou instalatérské s plnou koupelnou a pračkou.

Některé typické bytové dispozice nechal po velké opravy a demolice nepotřebných stěn vybavit nejen komfortní plnou ložnici a obývací pokoj, ale také vytvořit samostatnou šatnu, která je považována za vzácné a je považována za luxus, staromódní mezi vlastníky domů.

Po přestavbě v malém dvoupokojovém bytě v kombinaci koupelna a odmítl lázně

Po přestavbě v malém dvoupokojovém bytě v kombinaci koupelna a odmítl lázně

Spací prostor je oddělena od obývacího prostoru přepážkou symbolické, fotografie

Spací prostor je oddělena od obývacího prostoru přepážkou symbolické, fotografie

Kromě dvoulůžko v místnosti za předpokladu, funkční vestavěná skříň

Kromě dvoulůžko v místnosti za předpokladu, funkční vestavěná skříň

Bydlení, stejně jako celý apartmán, 50 metrů čtverečních, jsou laděné do světlých barev a bílé, což umožňuje vizuálně zvětšit prostor

Bydlení, stejně jako celý apartmán, 50 metrů čtverečních, jsou laděné do světlých barev a bílé, což umožňuje vizuálně zvětšit prostor

Místnost je nejen užitečný prostor, ale i objem. Dokonce i stěna je vyrobena pro televizi na strop

Místnost je nejen užitečný prostor, ale i objem. Dokonce i stěna je vyrobena pro televizi na strop

Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze stejné místnosti, můžete se dostat do koupelny

Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze stejné místnosti, můžete se dostat do koupelny

V kuchyni je k dispozici pouze pracovní plocha, jídelna logicky se přesune do obývacího pokoje

V kuchyni je k dispozici pouze pracovní plocha, jídelna logicky se přesune do obývacího pokoje

Jídelní kout je spojovací prvek z kuchyně a obývací pokoj, foto

Jídelní kout je spojovací prvek z kuchyně a obývací pokoj, foto

Kombinovaná koupelna byla místem nejen velký sprchový kout, ale také noční stolek s umyvadlem

Kombinovaná koupelna byla místem nejen velký sprchový kout, ale také noční stolek s umyvadlem

Od klasických sovětských spižírny by měla být zrušena. Tato zařízení spotřebovávají příliš mnoho drahocenného prostoru. Měly by být zahrnuty do celkové velikosti bytu. A je-li to nezbytné, pokud je to opravdu nutné, je lepší mít několik skříně. Zpravidla bude předsíň a ložnici.

V případě plochých 50 sq. m má balkon - je to pokročilé funkce a záběry náměstí, které mají být použity. Nebo lépe řečeno - je začlenit do celkového obytného prostoru. K tomu je nutné spojit s balkonem s pokoje nebo kuchyně, teplé a spustit způsobem.

V malém třípokojový byt po sanační ložnici umístěnou v odděleném výklenku

V malém třípokojový byt po sanační ložnici umístěnou v odděleném výklenku

Malé domácí kancelář se stala součástí s jednou ložnicí, 50 metrů čtverečních, má zkušený sanace

Malé domácí kancelář se stala součástí s jednou ložnicí, 50 metrů čtverečních, má zkušený sanace

Stůl a židle počítačové našla své místo v přestavěné ložnici

Stůl a židle počítačové našla své místo v přestavěné ložnici

V obývacím pokoji se nachází malý ostrov nejen gauč, ale krb

V obývacím pokoji se nachází malý ostrov nejen gauč, ale krb

Bílé stěny jsou dokonale v kombinaci s přísnou šedého nábytku v interiéru malého bytu

Bílé stěny jsou dokonale v kombinaci s přísnou šedého nábytku v interiéru malého bytu

V malých bytech s nízkými stropy, velká část prostoru jí nábytek. Z tohoto důvodu je nutné uplatňovat nejvyšší selektivitu a náladovost. Za prvé, vytvořit seznam těch položek, které máte pocit, je to nutné, pak ji upravit tím, že odstraní zbytečné. Upravte znovu.

„Při nastavení malé byty do 50 metrů čtverečních. m je pravidlo, čím menší, tím lépe "

Nábytek by měl být pouze nejnutnější a nejvíce funkční. V případě, že optimální minimum kategoricky nestačí, podívejte se na objekty transformátory, které mohou vykonávat několik funkcí najednou zabírají velmi málo místa.

„Volný prostor - klíč k úspěchu v regeneraci malých bytech, že majitelé chtějí proměnit v moderní a prostorné ubytování“

Aktivně je třeba použít nejen na velikosti bytu, ale i hlasitost. K tomu, věnovat pozornost rohových řešení různých kusů nábytku. Možnosti pro používání stěny a dokonce i strop. To může být stejně skříně do stropu, a police zajímavých tvarů. Vypadá dobře v kuchyni s úložným prostorem, který se nachází, včetně, na samém vrcholu.

Pomůže vytvořit iluzi prostoru všechny stejné zrcadla a reflexní povrchy. Velké množství skla v interiéru bude také snadnější a volnější než těžkých analogů více tradičních materiálů.

Po sanace v kombinaci koupelna a odmítl lázní v malém bytě

Po sanace v kombinaci koupelna a odmítl lázní v malém bytě

Spací prostor se používá full-size manželská postel, foto

Spací prostor se používá full-size manželská postel, foto

Byt v přestavěné malém prostoru má panoramatická okna a dveře

Byt v přestavěné malém prostoru má panoramatická okna a dveře

Byt má plně vybavenou kuchyň s oddělenou barovým pultem, foto

Byt má plně vybavenou kuchyň s oddělenou barovým pultem, foto

Přísné šedé barvy v designu dobře zředěných jasně žlutými doplňky

Přísné šedé barvy v designu dobře zředěných jasně žlutými doplňky

nebylo možné kombinovat byt s balkonem, ale stalo se organicky zapadá do celkové koncepce

nebylo možné kombinovat byt s balkonem, ale stalo se organicky zapadá do celkové koncepce

Barva a světlo v interiéru malého bytu

Světlo by mělo být jasné a hojné, a barva - diskrétní. Jedná se o velmi obecné pravidlo, které musí být přizpůsobeny pro každou konkrétní interiéru.

Co by mělo být definitivně zabránit regeneraci bytě 50 metrů čtverečních. metry, to je šero, bez chuti a rozmanitosti. Tyto tři faktory působí také na prostoru, jakož i množstvím nábytku: jíst to, rušit veškeré úsilí konstruktéra.

Maximální budete muset použít přirozené osvětlení. Za tímto účelem, pokud je to možné nechat otevřít okenní otvory. Dveře na balkon, pokud existuje, a pokud to není její součástí bytu, je třeba, aby si sklenku na zem. Pokud je to možné, zajistit a uspořádat vnitřní zrcadla a nábytek s odrážejících povrchů tak, aby světlo z oken se odráží v nich a množí.

Osvětlení v místnosti by měla být dostatečně jasný, ale ne řezání. Použití klasických závěsných svítidel muset vzdát kvůli nízkým stropem. Nejlepší volbou - vestavěný nebo otáčení světla spoty. Stejně jako místní osvětlení. To nestojí za úsporu. co potřebujete, aby vaše osvětlení v každé logické zóně.

Po uspořádání malém bytě 50 metrů čtverečních, se podařilo vytvořit prostor pro používání nábytku transformátorem

Po uspořádání malém bytě 50 metrů čtverečních, se podařilo vytvořit prostor pro používání nábytku transformátorem

Sleeper - full postel, vytáhl ze skříně

Sleeper - full postel, vytáhl ze skříně

Všechny desky a základní předměty nábytek může být skryta ve funkční zdi

Všechny desky a základní předměty nábytek může být skryta ve funkční zdi

V pokoji je ložnice, obývací pokoj a domácí kanceláři současně

V pokoji je ložnice, obývací pokoj a domácí kanceláři současně

Přednost je poskytnout lehký a chladné tóny. Tato kombinace zvyšuje vizuální objem místnosti, posouvá hranice, vytvořit atmosféru svěžesti a svobody. Bílá barva je ideální pro všechno: stěn, nábytku, stropu. Nicméně, to v žádném případě nemůže být použit v sólo verzi. Dokonce monochromatický bude poprsí. Přidejte modrá, šedá, perleť, slonová kost. Ani odvolání na teplejších tónů neublíží: béžová, mléčná, krémová, nažloutlý. Ale spolu s bílou měli používat světlou výzdobu, která bude zředit nemocniční atmosféru.

Jaké jsou náklady dát přesně je použití velkých kreseb na zdech, záclony, čalounění nábytku. Jsou to tiskne, aby se zapojily pozornost a opticky snižuje místnost. Naopak funguje, vzor nebo obraz, úzký svislý proužek na záclony, střední obklady v koupelně, předsíň a kuchyně, vyloženou diagonální metoda.

Nejvhodnější pro zdobení byty do 50 metrů čtverečních takových stylů jako minimalismus, moderní, hi-tech, konstruktivismus. Vypadá to dobře skandinávské a asijské styly. Co přesně je není nutné, aby do těchto interiérech, tak to je anglická tradice. Příliš stísněné a nevhodné bude vypadat drahé classic: říše, baroka, rokoka. Chcete-li otevřít a začít hrát v plné síle, které potřebují více prostoru, v ideálním případě - podmínky jednotlivých zemí.

Největší databáze nápadů pro interiérového designu z celého světa. Každý může získat inspiraci.

Jak vybavit malou bytu: 12 nejlepších projektů

Malá rozloha bytu nezáleží na tom, jestli si myslíte, že v předstihu Uspořádání, konstrukce a systémů pro ukládání dat. Vzpomínám si ty malé byty, které jsme již uvedené v Kvartbloge: udělat velký seznam 12 kompaktních bytů od 12 do 35 m 2. Každý název je klikací, takže pokud chcete vidět detaily projektu, neváhejte a klikněte na odkaz, aby zajistily, že i v nejbezvýznamnější oblasti může zajistit skutečně stylový a pohodlný domov.

Malý byt v centru francouzského hlavního města má vše, co potřebujete, aby zůstali jeden skromný host: tady spíte místo pod stropem, a kuchyň u vchodu a koupelna se sprchovým koutem v krabici, nebo dokonce místo k odpočinku v houpací síti.

Opět platí, že Francouzi porazili rekord v oblasti bydlení. Návrháři Marion Alberzh podařilo vytvořit nádherné a funkční prostor s modrým nádechem a hojnost designových světel: existuje víceúrovňová pultu-žebřík, neobvyklé skladování, konferenční stolek, transformátor, pro který pojme velkou skupinu hostů, a elegantní sedací souprava, pohodlné pro relaxaci v jakékoliv poloze.

Návrhář a umělec Silvana Citterio žije se svým manželem a dětmi ve venkovském domě, ale v tomto malém bytě ve starém centru města je strávit noc ve všední dny, kdy není možnost návratu k práci v jeho rodném hnízdě. Sylvan skvěle hodí na 15m² velkou manželskou postelí, prostornou kuchyní, jídelní jemný, a dokonce i koupelnu obvaz neobvyklým vertikální požární úseky. Stupně vítězů transformátory a tajné průlezy, jako Silvana, zdá se, že nám dobré nápady nejen u malých městských bytech, ale i pro chaty.

Jen zázrakem vybavený apartmán s ložnicí podkroví, ke kterému schodiště-rack, kuchyňský kout, oddělená od haly koupelny a obývací pokoj s pracovním koutem, jako krásné a jasné jako zbytek studiu oblasti - malý ráj mladý hudebník ve Švédsku ,

Majitel bytu ploše 16 m 2 učinil nějaká vylepšení, aby se vešly vše, co potřebujete. Například prostor bed and storage položil nad skříní dveří rozšířit na celé horní vrstvy a sám sprcha byla v koupelně, protože nezapadá do žádné vana nebo pánev. Ale v tomto bytě je velké plus - útulná terasa. Ji můžete vidět, pokud kliknete na odkaz v bytě.

Švédové vždy vědět, co dělat, pokud máte žít v malém prostoru. Tak, majitelé bytů o ploše 17 m 2 se podařilo nejen zachovat starověké pece, ale také vytvořit stylový interiér. Knihovna, potřeb pro domácnost, kuchyň konvektory a dokonce i manželské lůžko vynesl tady na jakési mezipatře. Dostatek prostoru i pro obývací pokoj s plyšovou pohovkou orámování; Televize však také měl být umístěn v mezipatře.

Byt se nachází v historickém centru města. Je zpracována konstrukční kancelář 1-Studio, ve kterém článek jsme rozhovor. Do té doby, dáváme pouze obecné charakteristiky zajímavým premisy: výšku bytových 5 metrů, čímž se ukázalo, aby se druhého stupně. Jedná se o postel, pracovní prostor a skříň ve zdi, kuchyň je umístěn pod schody, rozkládací transformátor skrývá konferenční stolek, a přímo nad pračku má speciální skořápku. Ukázalo se, že velmi elegantní!

Malé romantické hnízdo ve Stockholmu, získá k pronájmu pro turisty. Ložnice-mezipatro šetří omezený prostor, a klasické dekorativní prvky dodávají interiéru ušlechtilý půvab. Vezměte prosím na vědomí, že často v tak malých oblastech pomocí světelného úprava: pomáhá opticky rozšířit prostor. Spací plocha se nachází ve druhém patře - stejné spasení. Většina drobných projektů takové řešení umožňuje umístit na zbývající metry všemi náležitostmi života.

V rámci projektu, což dokazuje, že mezonet může vypadat skvěle, a to ani s vysokými stropy. Tento byt je o celkové výměře 20 metrů čtverečních se nachází v cihlovém domě se standardní výškou stropu - 2,6 metru, která měla maximálně využít. Double zvýší na vysoké pódium, vyznačující se tím, skrývá chladničky a mrazničky. Vzhledem k tomu, v kuchyni je dostatek místa pro uložení jí veškeré potřebné vybavení a skříňky. Hob měl vybrat jen dva hořáky; aby se vešly do skříňky sluchátka s přístroji a další drobnosti, autor projektu našel nejnižší troubou a myčkou a desku vyrobenou mírně vyšší, než je standard. Ve studiu si můžete najít několik mezipatro a skříňky až do stropu, pod postel poskytuje také prostory pro skladování.

V bytě je učitel angličtiny, rád hudbu a finského eposu. Opticky rozšířit 20 m 2, který je základem byla pořízena bílým lemem, malované purpurové, šeřík, zelené a šedé akcenty, a, samozřejmě, že místnost byla bohatě vybavena zrcátky. Pro zmírnění lesklé zrcadlové dveřní skříň stěny byly pokryty bílým imitací cihelného zdiva.

Případ, kdy velmi nevýhodné rozložení mohla zabalit ve prospěch hostitelů. Například v kruhovém prostoru (a jak víme, kulatý tvar vždy zabere hodně místa) komfortní ložnice byl sjednán. Na zbytku malém prostoru se podařilo najít prostor pro posezení se stolem a kuchyní - s rozkládacím stolování. Všimněte si, že všechna místa, která může být obrácená do systémů pro ukládání dat jsou zapojeny co nejvíce, a to iv pohovky mají prostornou krabici.

Architekt Sam Ben Hamid celý život žili v malých bytech - zkušenosti mu pomohl vytvořit funkční interiér v jeho bytě ve Vídni, o rozloze pouhých 24 metrů čtverečních. Sam studoval architekturu na vídeňské univerzitě of Technology. Jeho zájem v designu malých prostorech, na základě osobní zkušenosti, rychle rostl do profesionální.

Rozloha bytu, v němž žije, Sam, celkem 24 m² - 15 m² z nich zabírá prostor, zbytek prostoru představovaly pro kuchyň a koupelnu.

Doufáme, že náš výběr pomohlo, aby se ujistil, že se silnou touhou a fantazie žádný prostor může být funkční a krásné. Hlavní věc - myslet na všechno předem, a ne se bát odvážných rozhodnutí!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =