Jak vybrat LED lampu pro domácí

Jak vybrat LED lampu pro domácí

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat LED lampy pro domácí: důležitá kritéria

Vhodně vybrán světelný design může změnit nejen interiér, ale i náladu, dávat pocit komfortu a vnitřní teplo. Pro ideální osvětlení jsou důležité jak návrh svítidel, tak správné používání světelných zdrojů. Chcete-li pochopit, jak vybrat LED lampy pro domácí, musíte se seznámit s parametry, které je odlišují mezi jinými analogy.

LED lampy jsou charakterizovány nízkou spotřebou energie ve srovnání s jinými typy světelných zdrojů

Přehled hlavních charakteristik LED svítidel pro domácnosti

Mnozí spotřebitelé před nákupem LED žárovky pro domácnosti, položit otázku: Jaké jsou zásadní rozdíly některých typů světelných zdrojů, a jaké jsou výhody LED světelných zdrojů? V tomto ohledu je třeba vzít na vědomí hlavní technické vlastnosti LED svítidel:

 • nízká spotřeba energie;
 • dlouhodobý funkční zdroj;
 • žádný "efekt stroboskopu" - ledové žárovky vytvářejí stejnoměrnou záře, ne únavují oko;

Vysoká šetrnost k životnímu prostředí je jednou z hlavních výhod LED lamp

 • vysoká svítivost;
 • Schopnost zářit se všemi odstíny spektra duhy;
 • bezpečnost při používání - žárovky jsou šetrné k životnímu prostředí, nevyzařují škodlivé látky a záření, téměř se nezahřívají a jsou protipožární;
 • schopnost pracovat s poklesem napětí - v případě poklesu napětí v síti budou lampy pracovat s nižším jasem záře;
 • všestrannost - Díky přítomnosti v provedení včetně standardních soklů může být žárovka LED použita v dříve instalovaných svítidlech;
 • optimální poměr cena / kvalita - výrobci LED neustále pracují na zlepšování technických vlastností, zatímco cena výrobků klesá každý rok.

Tyto vlastnosti zobecňují všechny světelné zdroje LED. Existují však rozdíly mezi modely LED lamp. Jedná se o rozměry pouzdra, typ uzávěru, výkon zařízení a mnoho dalších parametrů. Když se zabýváme hlavními charakteristikami vedených produktů, lze zjistit, které LED lampy jsou nejlepší pro domácí.

Pro ideální osvětlení je důležitá nejen konstrukce svítidel, ale také správná volba typu svítidla

LED svítidla pro 220V: obvody, zařízení

Konstrukce LED lampy obsahuje následující prvky:

 • difuzor - pro zvýšení úhlu a rovnoměrné rozložení světla. Obvykle je vyroben z průsvitného plastu nebo silného polykarbonátu;
 • LED systém - počet LED použitých v lampě určuje jeho výkon, velikost a design. Jedna lampa může používat jednu až několik desítek diod;
 • hliníková deska - zajišťuje odvod tepla z LED do chladiče;
 • radiátor - vyrobený z několika hliníkových desek. Odstraňuje teplo z obvodové desky;
 • kondenzátor - prvek adaptéru, který slouží k eliminaci vlivu vlnění napětí na výstupu;
 • ovladač - slouží k převodu střídavého proudu. Opravuje a stabilizuje napětí pro napájení diod;
 • základna soklu - vyrobená z polymeru zajišťuje ochranu pouzdra před elektrickým poškozením;
 • mosazná základna - zajišťuje kontakt s kazetou.

Přístroj LED lampy

LED dioda je tedy blok diod a obvod napájení rezistorů, čímž se omezuje proud. Obvod 220B světelného zdroje 220B představuje sekvenci, ve které je síťové napětí 220 V přiloženo k prvku můstkového usměrňovače přes proudový omezovací kondenzátor indikovaný v obvodu C1 a rezistoru R2.

Výsledkem je, že systém LED HL1 je dodáván s konstantním napájením přes rezistor R4. LED diody v lampě začínají svítit. Účelem kondenzátoru C2 v obvodu je získat vyhlazené usměrněné napětí. Vybíjení kondenzátoru C1, když je světelný zdroj LED odpojen od napájecího napětí, je prováděn rezistorem R1.

Jak zvolit LED svítidla pro domácnosti: srovnávací analýza zdrojů světla

Vysoká cena LED světelných zdrojů je často důvodem pro pochybnosti o tom, zda je vhodné používat LED osvětlení. To můžete pochopit pomocí srovnávací analýzy LED lampy a žárovky. Tabulky shody různých charakteristik svítidel poskytují představu o návratnosti zařízení LED.

Montáž LED lampy

Typy ponožek pro LED lampy

Pro usnadnění používání produktů LED v domácí síti jsou zařízení k dispozici s různými verzemi standardních soklů. To vám umožní jednoduše nahradit staré lampy moderními zdroji ledového osvětlení. Základní typy soklu:

 • E 14, E 27 - LED svítidla s takovou základnou jsou mezi spotřebiteli běžná. Čísla udávají průměr uzávěru (mm), základna sama má šroubovací spojovací systém. S víčkem E 14 jsou žárovky podlouhlého tvaru obvykle používány pro malé lampy, stěnové svícny a podlahové lampy. Cena LED svítidel se základnou E27, E14 závisí na jejich výkonu a přítomnosti funkce stmívání;
 • GU 10 - konstrukce otočného víka je dvoukolíkový konektor, se kterým je lampa připevněna k náplni. Konektory mají zakončení na koncích, jak je doloženo symbolem "U" v označení elektrického příslušenství. Vzdálenost mezi čepy takového zámku je 10 mm. Používá se ve stropních svítidlech;
 • GU 5.3 - vzdálenost mezi čepy v této zásuvce je 5.3 mm. Na rozdíl od GU 10, kolíky tohoto držáku lampy nemají žádné výčnělky. Hlavní použití je určeno pro reflektory ze stropních sadrokartonových podhledů;

Hlavní typy lampových čepic, jejich označení a účel

 • G 13 - základna tohoto typu se používá jako držák pro svítidla typu ST 8. Mezera mezi kolíky konektoru je 13 mm. LED svítidla s takovou základnou se používají pro lineární a stropní svítidla v místech, kde je třeba osvětlit plochu značných rozměrů (supermarkety, sklady apod.).

Užitečné rady! LED lampy se zásuvkou s kolíkovým konektorem by měly být použity pouze pro kazety s příslušnou mezikroužící mezerou.

Při výběru světelných zdrojů LED podle typu víčka byste měli upřednostňovat ty možnosti, které se používají ve svítidlech, které jsou již nainstalovány ve vaší domácnosti. Pokud je stojací lampa nebo lustr vybavena standardními lahvičkami se závitovým rychloupínacím systémem, musí být lampa vybrána s identickým držákem.

Indikátory poměru výkonu LED žárovek a žárovek

Až do nedávné doby, kdy se žárovky používaly k osvětlení, byla jeho úroveň odhadnuta spotřebu energie. A kdyby se vyžadovalo osvětlení velkého pokoje, například obývacího pokoje nebo sálu, byla vyžadována žárovka o výkonu 100 W. V případě LED světelných zdrojů je toto kritérium poněkud nesprávné, protože mají různé světelné efekty. Pokud používáte LED lampy, ztratí se na adaptéru část napájení.

Výraznou vlastností LED svítidel je dlouhá životnost

Hodnota spotřeby energie tedy vždy neznamená odpovídající jas jasu. Porovnáme-li sílu LED lampy a žárovek použit faktor 8. Například pro světelné množství, které dává žárovku 60 W, LED analogový výstup ne méně než 7,5 W a 200 W žárovku může být nahrazen LED zařízení 30 wattů.

Pro pohodlí poskytujeme údaje o shodě výkonu LED žárovek s žárovkami. Mělo by být poznamenáno, že ukazatele v tabulkách mají průměrné hodnoty, ale i při vhodných úpravách lze vidět výhody světelných zdrojů LED.

Tabulka poměru LED svítilen a výbojky na výkonu:

Tabulka shody wattů LED žárovek na žárovky a zářivky:

Shoda žárovkových svítidel s LED diodami z hlediska světelného výkonu

Výběr ledových produktů je nemožný bez ohledu na poměr žárovky a LED žárovky na světelném toku. Jednotkou měření světelného toku je lumen. Tato vlastnost neznamená, že všichni výrobci poukazují na balení produktu. S ohledem na to je mnoho spotřebitelů nuceno orientovat se na základě spotřeby energie. Pokud je však tento parametr určen, nebude těžké vybrat produkt.

Vzhledem k tomu, že průměrná míra světelného toku na vlákně je 15 lm / W, bude 60 W žárovka má světelnou účinnost 900 lm (60 x 15). Světelný tok LED lampy je asi 90 lm / W. Násobením výkonu zařízení 11 W o 90 lm / W získáme 990 lm. Proto při dosažení stejného jasu při výměně žárovky v 60 W můžete použít 11W LED lampu.

LED diody vyzařují žárovky mnoha způsoby

Užitečné rady! Když je osvětlení uspořádáno v bytě nebo v domě, stačí mít žárovky o průměru 6-10 W. Taková zařízení poskytují světelný tok podobný jasu luminiscence při použití žárovky o výkonu 60 W.

Často na obalu žárovky je indikována jasnost jeho luminiscence odpovídající žárovce. Můžete také používat a porovnávat žárovky, úsporné a světelné zdroje LED v části světelného toku.

Tabulka shody LED žárovek a žárovek podle světelného toku:

Tedy, při porovnání žárovky a LED lampy, je možné vidět, že silnější zařízení, tím vyšší je světelný tok zdroje světla jakéhokoliv typu. Nicméně, k získání požadovaného jasu LED lampa může být použita s mnohem nižší spotřebou energie, která je nižší než žárovky 8 krát a fluorescenční - 3 krát.

Barevná teplota LED žárovek: výběr nejlepší možnosti

Na rozdíl od klasických žárovek, které jsou v jakékoli funkci dané teplé nažloutlé světlo, LED světelné zdroje mohou vyzařovat světlo různých barev. To je proto, že záření vedl-spektrum lampy se mění barva teplota emise, který je opatřen dvěma obsahoval spektrum, z modré diody, a spektrum fosforem - látky, plnící lampu. Smíchání těchto dvou složek byla získána bílá záře různé barvy.

Při výběru LED lampy je třeba vzít v úvahu teplotu barev

Takže koupi LED žárovky, je nutné věnovat pozornost barvě záři zařízení. Jeho hodnota je vyjádřena hodnotu teploty ve stupních Kelvina (K). Přeložit ve stupních Kelvina Celsia, je nutné odečíst hodnotu jejich čísel 273, protože nulová značka Kelvin odpovídá až 273 ° C

Stejně jako ostatní parametry, barva světla podle údaje výrobce v technické dokumentaci, nebo balení trubek. Označení obsahuje čtyřmístné číslo a písmeno „K“. Lampa dodává světlo teplé bílé světlo, bude mít označení 2700 K, která je totožná s barvou světelného toku žárovkou. Neutrální barvy (denní), bílé světlo podobné luminiscenční záření a má zdroj světla označení 5000 K.

Tint luminiscenční dioda žárovka může být od teplé bílé až po chladné bílé žárovky tohoto typu, navíc téměř žádné teplo při používání

Hlavním rysem LED lamp je, že mohou dosáhnout teplotu emisní do 7000 K, a tak sotva zahřeje. To znamená, že všechny jejich energie se přemění na užitečné světlo. Barva vyzařovaného světla může být z teplé žluté barvě, pro studenou bílou.

Užitečný tip! Tvorba osvětlení místnosti, která bude u starších pacientů, by měl být upřednostňován lampy s neutrálním bílým světlem. To bude stárnout členy rodiny vnímat objekty v barvě.

Úhel vyzařování LED svítilny

Dříve nákup klasických žárovek, není pochyb o tom, co úhel vyzařování světelného zdroje. Skutečnost, že žárovky vyzařují světlo rovnoměrně do všech směrů. Úhel světelného toku z LED svítilny mohou být různé. A je třeba vzít v úvahu při výběru produktů.

Úhel vyzařování z LED svítilny mohou být různé, je také důležitým kritériem výběru

Používáte-li LED lampy s vysoce směrovým proudem ve stropě lustr, pak v závislosti na své konstrukci, se bude vztahovat jen místo na stropě nad nebo na podlaze pod ní. V tomto případě bude hlavní světlo neodráží své funkce a místnost je matný.

Zvedněte lampu s požadovanou úhlu světelného toku vůle tabulky, která označuje úhel rozptylu různých modelů svítidel a odpovídající této hodnotě označení. Typicky, tato volba je zároveň stanovena výrobcem na obalu zařízení.

Tabulka ukazuje úhel rozptylu světelných zdrojů různých modelů:

Při volbě úhlu osvětlení disperze led lampy je třeba vzít v úvahu schůzku, na které bude použita. Lampy s vysoce směrovým záření vhodné pro bodové osvětlení nábytku, dekorací a malých interiérech. Taková zařízení také doporučujeme využití LED stolní lampy pro váš desktop.

Funkce chladiče v designu LED-světelných zdrojů

Chcete-li odstranit teplo chladič LED lampy poskytovány ve struktuře. To se provádí tak, že když extrémní teplo z diodového čipu neztrácí vlastnosti světelného výkonu. Kromě toho, v případě přehřátí se snižuje a životnost LED. Chladič je umístěn v mezi základnou a lampové skříně.

Chladič LED lampy EcoLamp

Radiátory z plastu potaženého lesklou fólií není schopen zcela odstranit teplo a poskytnout bezpečnostní diody. Ale odběratelé lampy chladič není vidět. V některých případech je možné použít jednoduché techniky: lehce poklepáním na vnější povrch chladiče malých kovových předmětů a určit, ze které se tvoří charakteristický zvuk.

Moderní LED žárovky mají chladič z hliníku nebo jeho slitin. Konstrukce těchto těles má spirálové uspořádání žeber, které mají různé délky. Tento tvar zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a kvalitu odvod tepla. Nalézt cestu v konstrukci chladiče může být založeno na cenu výrobku. Pravděpodobnost, že si můžete koupit LED lampu za nízkou cenu s vysokou kvalitou chladiči je velmi malá.

Různé typy LED svítilny

Typy LED diod ve tvaru a funkce

LED lampy jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech. Všechny lampy s pinový konektor na stejném formuláři. S ohledem na závitové spojky, lampa s uzávěrem může mít mnoho variant:

 • tvaru hrušky - standardní formou lampy, trvá první pozici v žebříčku LED diod pro domácnosti. Používá se v celkových stínítka. To má výšku v rozmezí od 106 do 126 mm a šířku 60 mm;
 • kulovitý tvar - tyto modely jsou používány hlavně v malých kruhových stínítka;
 • tvaru svíčky - obvykle má uzávěr typu „EP“ a používá se pro úzké a ploché lampy;
 • tvaru svíčky ve větru - kreativní tvar lampy, obvykle s funkcí stmívání, který poskytuje neuvěřitelně krásná hra krystaly;
 • lampa reflektor - slouží k vytvoření směrových podsvícení bodové stropní svítidla;
 • Kukuřice - taková žárovka má podobnost s klasy.

Led lampy se liší nejen ve formě, ale také z hlediska funkčnosti

Užitečný tip! V svítilen „kukuřice“ vnější kontaktní diody jsou napájeny. S ohledem na to by měly být instalovány v ochranném krytu.

Světelné zdroje LED se může měnit nejen co do velikosti a tvaru, ale i ve vnitřní náplně. V závislosti na funkčnosti lampy mohou mít:

 • Přepínání ovladače na žetony;
 • RGB LED diody - tyto žárovky mohou vypouštět všechny barvy duhy;
 • Dálkové ovládání - pro změnu jasu se provádí vzduchem s dálkovým ovládáním;
 • zabudovaný v krmivu baterie - práce v režimu offline;
 • řídicí systém pomocí Wi-Fi.

Existují speciální modely lamp, které nejsou určeny pro použití v domácí síti. Patří mezi ně LED lampy 12V E27. Hlavní použití těchto světelných zdrojů - .. Nouzové osvětlení pracovních míst ve výrobě, stavební obalové konstrukce, atd. Přívod nízkého napětí zajišťuje bezpečnost lidí na pracovišti.

Řidič Ecola lamp (G4AW54ELC) E14

Využití LED diod 12V E27 je vhodný i pro non-těkavých systémů soukromých domů, jachty, lodě. Tyto lampy poskytují stabilní jasu neutrální bílý odstín. Připojení zařízení k síti 220 prostřednictvím transformátoru na LED diod 12 voltů.

osvětlení standardy písemné studentské stůl

Vzhledem k tomu, že vize dítěte v předškolním věku je v procesu tvorby a dokonalosti, je obzvláště důležité zvolit správnou osvětlení pracovní plochy, pro kterou bude dělat. K tomu je třeba vzít v úvahu nejen tabulky umístění a lampu, ale také zvolit správný model lampu.

Tam je osvětlení standardy pro různé místnosti, stejně jako pro jeho jednotlivé zóny. Je samozřejmé, že nejvíce vyhovujících lidskému oku (včetně očí dítěte) je denní světlo. Nicméně, vzhledem k tomu, že je dítě ve třídě, často dělat domácí úkoly, je nutné v době, kdy přirozené světlo nestačí.

Při výběru stolní lampu pro dítě na prvním místě by měla být vedena maximální pohodlí a bezpečnost zařízení

osvětlení standardy pro ploše vyžaduje, aby světelný výkon stagnoval, měkké, bez blikání, nevytváří stíny a bylo do 300 luxů. Souprava - jednotka osvětlení vytvořené světelným tokem 1 lm, distribuované na povrchu 1 m. Aby bylo možné měřit úroveň osvětlení pomocí speciálního přístroje - měřič světla.

V případě, že dítě má samostatný pokoj, je třeba se ujistit, že záclony v místnosti co nejvíce vysílaného světla a oknem není zaneřádit cizí předměty. Kromě místních osvětlení stolu v místnosti, kde je student zabývá, je nutné použít hlavní světlo. To je, aby se zabránilo namáhání očí a únavu.

Při výběru modelu stolní lampy by měly být vedeny maximální pohodlí a bezpečnost zařízení. Rozsah těchto produktů má desítky modelů. Pro pohodlí stolní lampy mají pružné tělo, které jim umožní být dostatečně mobilní v tabulce. Alternativně lampa může být použita pro montáž na kolíček na prádlo, který pevně fixuje lampu na povrch. Využití těchto modelů eliminuje riziko náhodného pádu.

Led lampa vytvářejí rovnoměrné osvětlení, které neunavuje oči

Užitečný tip! Stropní svítidlo LED stolní lampa pro studenty musí zcela zakrývat zdroj světla pro směrování světelného výkonu nebolí oči.

Co je lepší: LED nebo úsporná žárovka? S ohledem na světelných zdrojů používaných při stolních lamp, odborníci doporučují použití LED diod je. Oni vydávají příjemné rovnoměrné světlo bez pulzace, bez prasknutí, neuvolňují škodlivé látky a musí mít minimální teplotu fixace. Lampa musí být zvolena s ohledem na světlo nebylo příliš bohatá a ne příliš slabé.

V současné době v prodeji došlo stolní modely LED lampy se stmívačem. Taková zařízení mají několik úrovní osvětlení a čidla pro řízení osvětlení. Se stmívačem mohou nastavit jas na požadovanou úroveň komfortu. Lampy se stmívačem jsou nejnovější vývoj v oblasti osvětlení.

doporučujeme použít LED žárovky pro stolní lampy, jejichž světlo je tak blízko denního světla

Proč blikající LED světla: příčiny a jejich odstranění

Někteří spotřebitelé, nastavení domem LED lampy, všimněte si, že jejich fungování je doprovázena blikáním. Toto osvětlení namáhání očí a se střetává s vizí obecně. Chcete-li pochopit příčiny takového negativního účinku, je možné najít způsob, jak ji eliminovat.

Proč blikající LED lampa je zapnuta

Existuje několik důvodů, proč je blikání LED lampa zapnutá. Proč se to děje:

 • Nesprávná instalace - je nutné zkontrolovat všechny řetězce kontaktů, měly by být silný;
 • Neshoda napájecí adaptér lampy používají - můžete nahradit napájení s novým odpovídajícím výkonem;
 • významné nárůsty - řidič nemůže vyrovnat s rozdíly, je úroveň, která je v rámci limitů;

LED žárovky jsou schopny pracovat bez problémů s přepětím

 • zpracování ve výrobě - ​​je nutné vyměnit žárovku, protože tento produkt je oprávněné;
 • Osvětlený vypínač - Nedoporučuje se používat tyto spínače v kombinaci s LED světelným zdrojem, protože taková zařízení je vypnuto, pokud je okruh v uzavřeném stavu oslnění a usnadňuje lampu;
 • nesoulad připojovací vodiče - fáze „nula“ se zobrazí na osvětlovacího zařízení, a je nesen na fázi - pro přepnutí;
 • dostupnost elektrických spotřebičů pro domácnost a vytváří hluk vysokofrekvenční;
 • vypršela životnost LED lampy.

Ale mnoho z nich čelí ještě další problém, kdy jsou LED lampy svítit i po vypnutí. Proč se to děje lze nalézt čtením funkční vlastnosti LED lamp.

Proč LED světla blikají nebo svítí světla off

Důvodem, proč je LED svítí, když je spínač vypnutý nebo periodicky bliká, může sloužit jako přepínač s LED podsvícením. Pokud se při výměně zařízení s podsvícením na pravidelném spínačem, blikající světla by měla přestat.

Spektrum každého světelného zdroje

Skutečnost, že mimo elektroinstalační zařízení ne zcela otevře obvod: Hlavní vypnutí napájení a LED podsvícení dokončí obvod sám. Proud procházející diodou nabíjí kondenzátor lampy LED ovladače, což způsobuje, že buď bliká nebo vyzařuje tlumené světlo.

Dalším důvodem pro LED lampy svítí světla nesvítí - nekvalitního výrobku. Pokud jste zakoupili LED lampu za nízkou cenu a jeho výrobce není znám, pravděpodobně nízkou spotřebou energie součásti jsou nainstalovány v takovém zařízení. Světelné zdroje nabízené předními společnostmi, výrobci obvykle používají vysokokapacitních kondenzátorů. Samozřejmě, že jejich cena je vysoká, ale neblikají i ve dvojici s vypínačem s LED podsvícením.

Proč spálit LED žárovky

Hlavními příčinami neúspěchu LED světelných zdrojů je špatná kvalita výrobků či externím dopadem. Mezi ně patří:

 • podstatnému překročení napájecího napětí - pokud mají přepětí v napájení je třeba dát přednost modely určené pro 240V nebo více. Můžete také uchýlit k použití ochranných bloků a usměrňovače;

Aby se předešlo problémům, je nejlepší zvolit produkty důvěryhodné výrobce

 • Nestandardní objímky - vadné kazety materiál má tendenci ke zhroucení při přehřátí, oxidované kontaktů, čímž se vytvoří ještě větší zahřívání LED lampy víčka;
 • Použití výkonných žárovek v uzavřených stínítka, které nejsou stanoveny pomocí výkonných světelných zdrojů;
 • Použití časté on-off LED žárovky - Životnost lampy se značně sníženy;
 • nesprávné schéma zapojení - v případě výpadku jednoho poruše lampy se přenáší do dalších světelných zdrojů ve společném obvodu;
 • špatná kvalita vedení v elektrických uzlových bodů - pokud se doporučuje sloučenina použít svorky, pájení či jiné moderní varianty sloučenin.

S cenou LED žárovky každý rok je stále nižší

Užitečný tip! Použití osvětlení LED lampy modelů s externího zdroje napájení. V případě poruchy, aby byly k dispozici za účelem opravy nebo údržby.

LED lampy pro dům: cena výrobku

Po seznámení se základními charakteristikami LED světelných zdrojů se stává jasné, co lampa je lepší. LED produkty, ačkoli to má vysokou cenu, ale nesporné technické výhody rozlišit mezi jinými zařízeními.

Koupit lampy tím, že objednává zboží z internetových obchodů, internetové stránky těchto společností, jakož i při prodeji osvětlení showroomů. Náklady na patici LED lampy Kryt 27e analog 100W žárovka je od 225 rublů. a výše. Cena LED lampa s E14 (typ EP) je v rozmezí od 96 rublů. až 750 rublů. za kus, v závislosti na výkonu zařízení.

V svítilny „kukuřice“ Externí kontakty diody jsou napájeny, takže by měl být instalován v ochranném krytu

Prakticky všechny výrobky zakoupené od oficiálních představitelů, záruka od výrobce. Záruční doba může být od 2 do 5 let. Kromě toho některé z získaných LED žárovek lze vyměnit za vhodnější modelu nebo vrácení peněz ve lhůtě nepřesahující 14 dnů od data nákupu.

Užitečný tip! Tak, že když se vrátíte LED produkty žádné otázky, je doporučeno, aby obal výrobku.

Výrobky z dobře známých a prověřených výrobců bude výrazně odlišná za cenu LED produktů pochybných společností, které slouží maximálně několika měsíců. A kvalita LED diod v takové chudé: skutečný světelný výkon takových zdrojů je mnohem horší, než deklarovaných parametrů.

S pomocí moderních diodových žárovek může dosáhnout opravdu pohodlné a harmonický osvětlení v místnosti

Každý rok, sériová výroba LED produkty. V tomto ohledu náklady předpokládaného snížení asi 25-30%. Nicméně, výnos z LED svítilny je možné i v případě pořízení svých běžných cenách.

Přehled nejlepších výrobců LED lampy

Uvolnění LED produkty již celá řada výrobců. Jedinou otázkou je, jak moc kvalitní výrobky, které produkují. Chcete-li koupit kvalitní a dlouhou životností LED lampy, by měli být obeznámeni s předními výrobci LED lampy, které jsou součástí produktu dlouhodobou záruku.

LED svítilny, které společnost je lepší koupit? Ratingu přední výrobci jsou:

 • Společnost Philips - zaujímá první místo ve vývoji inovativních energeticky úsporných zařízení pro osvětlení. Výrobky společnosti jsou vysoká kvalita, trvanlivost a shody uvedených specifikací. Ceny produktů této značky jsou poměrně vysoké;

Philips je jedničkou ve výrobě svítidel s LED diodami

 • Německá společnost Osram - světový výrobce high-tech v oblasti ulice, kancelářské a domácí osvětlení. Výrobky firmy efektivní, s dlouhou životností, a splňuje všechny technické požadavky. Vysoké náklady na LED žárovek platí rychle pryč;
 • známka Gauss - výrobce TPK „Wharton“ vyrábí produkty, které používají nové technologie. Přístroje vyráběné společností, šetrný k životnímu prostředí, má originální design a dlouhou životnost. Všechny výrobky jsou certifikovány a testovány kontrolu kvality. Produkty jako nejlepší poměr „kvalita - cena“;
 • společnost ASD - známý ruský výrobce osvětlení. To se specializuje na výrobu LED produktů: panely, lampy, pásky, reflektory a dalších zařízení fungují dobře a to jak z hlediska domácích aplikací, stejně jako v oblasti výroby ;.

Přední výrobci vedly lampami doprovázet své výrobky dlouhodobou zárukou

 • Ecola - jednou z priorit společnosti je asi

dukce velkého rozsahu kvalitních a cenově dostupných výrobků. Hlavní linie - uvolnění LED svítidel používaných pro osvětlení v konstrukci podhledu. Produkty nabízejí nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost;

 • GC „Kosmos“ - tyto výrobky jsou vyráběny pod obchodními značkami prostoru a Supermax. Základní směr - žárovky, zářivky, svítidla sezónní osvětlení, baterie. Cena výrobky určené pro širokou segmentu kupujících;
 • TM Jazzway - se specializuje na výrobu všech druhů světelných zdrojů, stejně jako prodlužovacích šňůr, napájecích zdrojů, nabíječek, lampy a jiné osvětlovací techniky. Svítidla mají silný ochranný plastový kryt. Výborný kurz „cena - kvalita“;
 • LED lampa Jazzway zařízení

  • Feron - sortiment firmy zahrnuje více než 4000 položek výrobků, včetně světla, sváteční osvětlení, lampy, doplňky. Všechny výrobky jsou vyráběny s využitím nanotechnologií a zahrnuje vysoce přesné montáže.

  Užitečný tip! Odborníci v oblasti osvětlení naprosto trvají na nákup žárovek pouze předních výrobců osvětlení.

  Obeznámený s srovnání datových tabulek LED lampy a žárovky, lze dojít k závěru, že přeměna elektrické energie na světlo na LED zdroji dochází beze ztrát a s minimální spotřebou. Jejich bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí činí nahrazení zastaralých světelných zdrojů pro LED osvětlení a zvuk neškodné.

  Quartz lampy pro dům: výhody zařízení a kritéria pro výběr

  Stropní LED světla pro domu: podstatou harmonického osvětlení

  LED stropní svítidla pro domácnosti, jejich struktura a pokyny pro výběr

  LED svítidla pro osvětlení interiérů: stropní a zapuštěná

  regulátory napětí pro domácnost: Recenze. Co je lepší zvolit převodník

  Venkovní LED girlandy: mrazuvzdorné a odolné proti vlhku dekorace

  Poradenství pro každého, kdo se chystá koupit LED žárovek nebo lampy. Takže lampa musel ospravedlňovat a přinese úspory, budete muset vybrat ty, kde jsou LED diody jsou v úsporném režimu (dobrý odvod tepla, samotné nízkoteplotních krystalů).

  Jak jsem již prokázal mé osobní zkušenosti, nejspolehlivější a ziskové otevřít lampy obilí s hliníkovými deskami, po jejich drobných vylepšení (sloužit po dlouhou dobu). Ano, tyto žárovky neprodáváme z elektrických důvodů, ale Ali, které jsou v Rusku.

  Například jsem se koupit tyto lampy s hliníkovými deskami (ty, kteří slouží jako radiátor) a SMD řady LED 5630 nebo 5730. beru ty s 60 LED diodami (pro který je hodnota - počet světelných diod získané nejpříznivější ). Jejich dokončení je následující. Chcete-li snížit proud přes LED a snížit jejich provozní teplotu v ovladači lampy změním pravidelné filmové kondenzátory 175nF 400V do 450V 105nF; eliminovat světlo namísto pravidelné pulzace dát více objemnou „elektrolyt“; zvýšit efektivitu lampy odpájecí všechny odpory eliminovat kondenzátoru napětí ve vypnutém stavu; odpor, který slouží jako pojistka (největší nápadně horka, když lampa) - Změna propojovací kabel.

  Po této změně, lampa světelného toku se stane něco, mezi žárovkami 60 a 75 wattů (přepracovat, že je někde mezi 100 a BP 75 W). Ale Alum teploty. LED tabule padá přes to s

  40 gr. Celsia. Spotřeba kapacity sítě, měřeno pomocí wattmetru - asi 5 W při 230.

  Takové lampy pracují v bytě na tři roky a žádné známky degradace světlo-emitujících diod (ztmavnutí žlutého fosforu, snížení světelného toku, zvýšený výskyt modrého spektra). Co lze říci o jiných LED světlomety, z nichž jsem se snažil všechny druhy důkazů k dnešnímu dni.

  Někdo jiný mi může říct, že řidič lamp s omezovačem proudu kondenzátoru má velmi nízký účiník. Ano, to je. Ale musíme pochopit, že tam je kapacitní odpor, který jen bude kompenzovat jalový induktivní impedanci ostatním uživatelům v bytě, ve kterém se účiník je také není jednotka: všechny spotřebiče s el. motory (lednice, digestoř, klimatizace, vysavač, pračka, sušička, všechny druhy kuchyňských spotřebičů) a výkonové transformátory (dobrá akustika, staré elektrické spotřebiče pro domácnost.) - ve větší míře a přepínací přívody energie - v menší míře.

  Jak vybrat LED žárovka

  Moderní přístupy v organizaci osvětlení v domácnosti lze považovat za použití LED lampy, které mají své vlastní výhody a nevýhody. Tento produkt je sada parametrů. Mají vliv na spotřebu energie, náklady na výrobu, komfortní osvětlení a dalších vlastností. To je důvod, proč byste měli vědět, jak vybrat ten správný LED svítilna a jaké funkce mají různé verze.

  Power a šetří na osvětlení

  Důležitým ukazatelem pro zákazníky při výběru jakýkoli typ výkonu lampy byla vždy. Tato pravomoc má dopad na ekonomiku organizovaného osvětlení, stejně jako stupeň osvětlení místnosti.

  Poměr ceny a služeb a spořitelní lamp. Zbývá jen důležitou otázkou, jak LED lampy?

  Mnozí se rozhodnout pro LED lampu po bytech vzhledem k tomu, že žárovky spotřebují 5 krát více elektřiny. Tato funkce znamená, že normální verze 75 wattů lze nahradit LED výkonu 5W.

  LED lampy odrůdy

  Pro domácí osvětlení výkon je ideální pro 6 až 8 wattů. Tento rozsah je považován za analogy konvenčních 60 W žárovky.

  Při zvažování sílu je třeba také věnovat pozornost nuance níže uvedených:

  1. Doporučená napětí pro LED indikátor 12-220 V.
  2. Žárovky s menším ukazatelem provozní napětí používané v prostředích s ukazatelem s vysokou vlhkostí, například ve vaně.
  3. Snížení ukazatele provozního napětí nesnižuje množství spotřebované energie.

  Odpověď na otázku, jak si vybrat LED diodu pro sílu se bere v úvahu pravidelnosti voleb wolframu spotřebuje 5 krát více energie.

  Metody pro úsporu elektrické energie v bytě

  V případě, že žárovky mají přibližně stejnou barvu světla, LED jsou klasifikovány podle dost důležitý ukazatel - barevné teploty diody. Takže podle tohoto ukazatele lze rozlišit následující skupiny světelných zdrojů:

  Jak si vybrat světelný indikátor LED na případu? Podle možností, které nejlépe vyhovují statistik vedených realizaci bydlení, které mají nažloutlou záři. Často na poli uvedeno podobnou barvu jako „teplá bílá“ nebo „měkký bílý“. Ale pro kanceláře a průmyslové prostory souhlasila s koupí za jasného denního světla.

  Provedením výběru LED lampy ve tvaru základny třeba brát v úvahu nuance následující:

  1. Stejně jako žárovky, LED mají různé typy čepičky. Mnoho lustry mají E27.
  2. Bodová světla mají zásuvku GU 5.3.
  3. Stěnové pevnůstky a noční lampičky používá závit E27 a E14.

  Navíc tvar světelného zdroje může být velmi rozmanitý: od standardu na provedení z forem hruškovitého tvaru nebo spirály.

  Druhy základových LED svítidel

  Namontovaný chladič vede chladicí strukturu v důsledku odpadního tepla z topných těles. Pokud existují typy LED diod pro domácnosti, které nemají chladicího systému ve formě hliníkového povrchu s žebry, takové provedení by mělo obejít.

  V některých případech, plast se používá místo hliníku. Toto je děláno s cílem snížit náklady na výrobu. Však dávejte pozor na takové rozhodnutí, je-li chladič z plastu, a to nestojí. To je způsobeno tím, že tepelná vodivost z plastu, je mnohem nižší, když silné zahřívání se začíná tát.

  Matné sklo, který je často používán při výrobě, neumožňuje pochopit, zda je v návrhu chladicího radiátoru a jaký typ. Z tohoto důvodu nejsou tyto možnosti stojí za nákup.

  Při výběru LED světla mnohé zajímá, jak moc to může fungovat. skrz LED lampa volbou pro domácí, je třeba připomenout, že výrobky ze známých výrobců mohou sloužit asi 50.000. hodin.

  Nicméně, moderní diody je jedna vlastnost - časem pracují ukazatele zhoršovat, světelná kvalita výrazně klesá.

  Když si koupíte by se vyjasnit časový záruku na tyto produkty. Záruční doba je asi 3-5 roky. typ záruky, která se vztahuje na produkty uvedené v otázce, stanoví její náhradu v případě selhání. domácí výrobců LED diod pro domácnosti zřídka dávají záruku po dobu delší než 3 roky. Během tohoto období, nejsou tam žádné rozbití. Nicméně, existují výrobci, která není nabízejí záruku na výrobky. Takové varianty by měl dostat kruhové.

  Důležitým kritériem výběru může nazývat světlo úhel rozptylu. Na nesprávnou volbou tohoto parametru účinnosti osvětlení se výrazně sníží.

  Při zvažování parametr úhlu disperze bereme na vědomí následující:

  1. Dopadu světla úhel 30 0 - zaměřeného varianty, která má všechny diody uspořádány v jedné rovině. Nejvhodnější pro stolní lampy.
  2. Dopadu světla úhel 60 0 - nejběžnější provedení, které je nainstalován v lustrech. Takový úhel vám umožní zvolit produkty s nejoptimálnější kapacity, neboť zvýšení zvyšuje rozptylu úhel a sílu, aby zlepšila úroveň okolního světla.
  3. Dopadu světla úhel 90 0 - v tomto případě jsou LED diody uspořádány v různých rovinách a tvoří množství řádků. To platí za předpokladu, osvětlení velkých ploch, kde je zdroj světla je velmi malá. Vzhledem k silnému rozptylu mají více energie.

  Úhel osvětlení LED lampy

  Pokud se rozhodnete, že některé LED žárovky lepší k domu na výše uvedené klasifikace by měli vzít v úvahu počet světelných bodů, jejich účel, umístění výšce. Optimální - dopadu světla úhel 60 0.

  Ne všichni výrobci řídit čerpání informací na krabici předepsaným způsobem. Nejoblíbenější výrobci zobrazit následující informace:

  1. Power.
  2. Informace o firmě, která provádí výrobu.
  3. Práce zdroj, který je potvrzen zárukou.
  4. Typ Cap.
  5. CRI.
  6. Barevná teplota, která má vliv na barvu světla.
  7. Světelný tok.
  8. Výrobce čárový kód.

  Pokud se některé informace chybí, tento jev lze považovat za indikátor nekvalitních výrobků. Je informace o kreslení balení spotřebitele uspořádat volby. Značení LED lampy Neodráží jejich základní vlastnosti a často provádí výrobce u interních účetních produktů. Kromě toho volba by měla věnovat pozornost sestavy, pokud existují velké mezery, nesrovnalosti nebo externí vady - taková možnost neměli kupovat. Pro více informací o kvalitě LED lamp.

  Jichž si podnik je závislý na všechny výše uvedené funkce výrobce. Je důležité si uvědomit, že zahraniční i domácí výrobci vyrábějí především kvalitní výrobky, ale stále hodnocené LED žárovky pro domácnosti na tento indikátor.

  Podle výzkumu nejoblíbenější výrobci jsou:

  Docela hodně pozitivní zpětné vazby lze nalézt na produkci společnosti Maxus. Dávají největší záruční období pro váš lamp při relativně nízké ceně k nim. Mezi tuzemskými výrobci pozornost si zaslouží společnost „Svetlana-Optoelektronika“ a „OptoGaN“.

  Rating LED lampy Poměr ceny a kvality

  Ještě pár okamžiků LED svítilny

  Vědí běžní LED lampy nejsou určeny pro stmívání a nepracují s stmívače. Za tímto účelem používají jiný typ žárovky.

  Důležité ukazatele, které jen zřídka věnovat pozornost, mít lehkou přenosovou rychlost a kompatibilitu se stmívačem. prováděny Testy LED žárovky pro domácnosti Ukazuje se, že tento poměr barva by měla být nejméně 80 za jasného osvětlení. lze považovat za nejvyšší rychlost 95, ale tyto verze jsou velmi drahé. Zkontrolujte, zda, do jaké míry vyrábí vysoce kvalitní produkty za výrobce, můžete porovnat výkon propustnosti světla a náklady, pokud je vysoká, a cena produktu je nízká, to znamená, že se jedná o padělek.

  Stmívač - zařízení pro modulaci úroveň osvětlení v místnosti. U takového systému vyrábí speciální LED lampy. V případě, že možnost nákupu, který není určen pro použití v tomto systému, regulátor a LED se nezdaří rychle.

  Každý rok se považuje za žárovky jsou stále více populární, které mohou být spojeny s trvalým zvýšením cen elektřiny. To je důvod, proč se počet padělků na prodej neustále roste. Vyberete-li by se použít výše uvedené rady a poté o koupi produktu, který bude trvat mnoho let. Hlavní otázkou zůstává, je spolehlivost LED lampy, je doporučeno dívat se na video, díky nimž budete být jedna osoba.

  Video pro výběr LED svítidel

  Podělte se s přáteli hlasovacího rekord

  kategorie

  • 3D projekty bytů
  • Video Repair
  • designový byt
  • Veškeré opravy
  • dveře
  • windows
  • strop
  • stěny
  • Sádry a tmel
  • sádrokarton
  • nábytek
  • Ostatní opravy
  • Paul
  • Vyrovnání podlahy
  • cement
  • Suchý potěr
  • Polosuchá mazanina
  • samonivelační
  • Výstavba obou pohlaví
  • podlahové vytápění
  • Elektrické podlahové
  • Vodní podlahové vytápění
  • podlahové krytiny
  • dlaždice
  • laminát
  • všechny armatury
  • instalatérství
  • Vana, sprchový kout
  • kohoutky
  • pánev
  • topení
  • Všechny elektrický
  • instalace
  • LED v domácnosti
  • ventilace
  • stavební materiály
  • nástroje
  • materiály
  • stavební kalkulačky
  • Oprava rekreačního domu
  • Různé výrobky
  • Top recenzi
  • Otázka a odpověď
  • zprávy

  my VKontakte

  Pokud jste našli chybu v textu, vyberte jej a klepněte na tlačítko Shift + Enter nebo klikněte zde a budeme se snažit, aby rychle opravit problém.

  Děkujeme vám za vaši chybovou zprávu. V blízké budoucnosti budeme ji opravit.

  Bazis-prom těla. 8-495-725-2615

  Děkujeme vám za vaši chybovou zprávu. V blízké budoucnosti budeme ji opravit.

  Jak vybrat LED lampu doma? Tipy a recenze na výrobci

  V posledních letech, LED lampy se více populární mezi spotřebiteli. Jsou nejen přednost jednoduché žárovky, ale také dát k úspoře místa energie. Aby však bylo možné organizovat doma správným osvětlením, je nezbytné, aby kvalifikovaně přistupovat k otázce, jak si vybrat LED lampu. Zde je nutné vzít v úvahu několik závazných podmínek. Výroba osvětlovací techniky podílí mnoho firem, a to jak ruských i zahraničních. Ale riziko je koupit low-kvalitní produkt za nedostatečné povědomí o společnosti-výrobce vysoká, protože na trhu existuje mnoho padělků. Pozoruhodnější těchto světelných zdrojů, jak si vybrat dobrou LED lampu a někteří výrobci LED lampami dát přednost, aby zvážila v tomto článku.

  1. Na rozdíl od konvenčních vláken lam tyto miniaturní přepínání napájení provozu v důsledku čipy jsou ekonomické elektrická zátěž (11 W / h).
  2. Jmenovitý až 30.000 hodin.
  3. Neobsahují nebezpečné kovy, které jsou škodlivé pro lidské zdraví, jako je například v energeticky úsporné žárovky (takže je zapotřebí zvláštní zpracování pro druhou), bez infračervené a ultrafialové záření.
  4. V provozu, LED lampy prakticky žádné teplo jako žárovky. Vzhledem k tomu, že se úspory energie.
  5. Odolné vůči mechanickým nárazům a vibracím.
  6. Vzhledem k RGB LED diody mají možnost nastavit multi-barevný plochý osvětlení.
  7. Ve vyspělejších modelů LED lampy mají zabudovaný akumulátor, který jim umožňuje pracovat samostatně, můžete ovládat pomocí dálkového ovládání nebo přes Wi-Fi. Používá se v „Smart House“ systémů.

  První kritériem, podle něhož se zpravidla spotřebitelé zvolit osvětlovací zařízení. Na kolik wattů navržen světelný zdroj bude záviset na jeho nákladovou efektivnost. To se skládá z energie vložené LED a řidičů.

  Jak vybrat LED lampu po moci? K tomu, rozdělit postavu dříve použita žárovka 5. Tato Pokud jste použili světelného zdroje na 75 wattů, pak se výměna s moderní verzi trvá pouhých 15 wattů LED lampy.

  Ale ne natolik, aby vybrat sílu. LED pro domácnosti a jsou zvoleny v závislosti na napětí. V moderních bytech, jako pravidlo, existují dvě varianty osvětlení na 12 a 220 V. První možností je nejčastěji používaná v oblastech s vysokou vlhkostí nebo v organizaci světa v podhledů. Ale nemyslete si, že tyto lampy bude používat méně elektřiny, a jejich instalaci v celém bytě.

  Pokud dřívější výběr klasických žárovek na prvním místě se podívat na spotřebu energie, nákup LED osvětlení, nejprve je třeba věnovat pozornost světelného výkonu, tj jasu. Tato charakteristika se měří v lumen. Hlavní výhodou svítilen zvažovaných je silný světelný výkon s nízkou spotřebou energie. Jak si vybrat jasné LED lampu? Chcete-li to provést, můžete provést odpovídající žárovky a LED žárovky.

  poměr Tabulka světelného toku.

  Pokud máte v úmyslu instalovat světelný zdroj s matného žárovka, je třeba brát v úvahu skutečnost, že ztratila až 30% výkonu světla.

  Jakou barvu zvolit teplotu?

  Jeho měření se provádí ve stupních Kelvina. Čím menší je hodnota, tím více žluté světlo vyzařované lampou. Po mnoho let používání žárovek, který měl rychlost 2700 - 3500 K, jsou spotřebitelé zvyklí na teplé světlo. Av mnoha ohledech řídit touto zvyku výběru LED lampy pro domácí. Jak si vybrat správnou barevnou teplotu? Odborníci doporučují instalovat LED světla, v závislosti na cílové prostorách. Studená bílá, přičemž index do 6000-6400 se podobá přirozené denní světlo, to je docela neobvyklé vidět ve večerních hodinách. Zároveň bude perfektně hodí například na chodbě. Pro použití v obývacích pokojích, ložnicích a dětských nejpohodlnější pro lidské vnímání bude teplé bílé a neutrální barvy 3000-5000 K.

  Záleží na držáku, který bude instalován LED lampy pro domácí. Jak si vybrat správný typ? Mezi nejčastější - je E27 a E14, které se používají ve většině moderních lustry, nástěnné lampy, noční lampy.

  Pro reflektory v nábytku a stropních konstrukcí často nutná zásuvka GU4, Patice GU5.3, GU10. Tyto výbojky jsou určeny pro napětí 12 V. Jestliže existují pochybnosti o výběru správného typu základny, je lepší jít do obchodu se starým kopii lampy.

  Je-li otázka o tom, jak si vybrat LED lampu za byt, pak lze tento parametr ignorován. Ale pokud máte v úmyslu instalovat osvětlení v jiné místnosti s určitými podmínkami, je třeba vzít v úvahu provozní podmínky. Například pro pouliční osvětlení výrobek musí odolávat při nízké teplotě 35-40 0 C do lázně nebo sauny lepší zvolit rozsah pracovních teplot nesmí být nižší než 100 0 C.

  Ve vysoké kvalitě by měly být chladnější lampa

  Toto ochranné zařízení, které je určeno k odstranění nadměrného tepla z LED jednotky. Musí být ve formě žebrovaným hliníkovým povrchem. Bezohlední výrobci snížit náklady na jeho výrobu nahradí kov na plast. Pro vysoce kvalitní výrobek, je nepřijatelné. Vzhledem k tomu, odstranění plastu není schopna se vyrovnat se svými povinnostmi. Při této příležitosti, mnoho negativních recenzí od lidí, kteří měli možnost otestovat svítidel s plastovým radiátoru.

  Proto ti, kteří si myslí o tom, jak vybrat ten správný LED lampy, měli byste věnovat pozornost tomuto detailu designu. Chladič je velmi důležité pro normální a dlouhodobý provoz lampy. V případě, že výrobce uložen na materiálu nebo ochranného zařízení má špatný kontakt s LED lampou se nevyčerpává své zdroje a nedokáže po šesti měsících užívání.

  Zatímco výběru LED lampy s matného žárovka? V tomto případě, podívejte se na přítomnost chladiče a materiálu, z něhož se vyrábí, to není možné. Proto, pokud je to možné, je lepší opustit pořízení takového osvětlovacího zařízení.

  Je také důležitou podmínkou, které mají vysoce kvalitní LED žárovky pro domácnosti. Jak si vybrat dobrou volbou? Pouhým okem zhodnotit tento index není možné. Ale v případě, že lampa je pulzující, že má vliv na únavu a nervový systém člověka, což je dlouhá doba v místnosti s takovou zasvěcení. Zvlnění označuje nekvalitní usměrňovací přístroj do elektrické sítě.

  Ne všichni výrobci specifikovat zvlnění, v tomto případě, jak si vybrat LED lampu? Zkontrolujte, zda to může samo o sobě, ještě předtím, než si koupit. K tomu, přinést mobilní telefon fotoaparát zapnout lampu v případě, že obraz bliká, je lepší opustit nákup tohoto produktu.

  V závislosti na materiálu, ze kterého vyrobených svítidel, období - v průměru asi 30.000 hodin. Z tohoto výpočtu je životnost vysoce kvalitních výrobků je cca 5 let. Ale levné čínské padělky selže po několika měsících práce. Proto je lepší jednou zaplatit za kvalitní výrobek, než jednou za šest měsíců si koupit novou lampu.

  V takových výrobků, existuje několik stupňů ochrany proti vlhkosti a prachu. Který LED lampy zvolit také závisí na cílové prostorách. Stupeň ochrany pláště označován «IP9raquo; a dvě číslice. První třída se týká ochrany před prachem, a druhý - před vlhkostí.

  Svědomitý výrobce je povinen uvést následující informace na obalech svých výrobků pro osvětlení:

  • energie
  • druh uzávěru;
  • světelný tok;
  • barevná teplota;
  • CRI;
  • společnosti;
  • Záruční doba provozu;
  • stupeň ochrany;
  • čárový kód.

  Jak můžete vidět, mnohé z odpovědí na otázku, jak si vybrat LED lampy lze nalézt na obalu.

  Dobrý LED lampa by neměla být levné. Nemůžeme mluvit o 50, 100 nebo 200 rublů. Tato cena může znamenat jen to, že pro výrobu levných a nekvalitních materiálů byly použity. Samozřejmě, že se dá jen několik set rublů za jednu žárovka není snadné psychologicky. Ale pokud si pamatuji o energetické účinnosti a dlouhodobé práce, což je navržen tak, pochybnosti zmizí sám.

  Samozřejmě, že z firmy, která vyrábí LED lampy závisí do značné míry, a všechny výše uvedené charakteristiky. Dnes, oni produkují zahraniční i ruských společností. Není pochyb, že lídři jsou značky jako Philips, Paulmann, OSRAM, BioLedex. Také spousta dobrých hodnocení spotřebitele Maxus, ideální pro ty, kteří chtějí koupit poměrně vysoké kvality osvětlení výrobky za přemrštěné ceny nejsou. Pro ty, kteří se rozhodnou pro ruské výrobce by se měla zabývat produktu z „Svetlana-Optoelektronika9raquo; a Optogan ( "OptoGaN").

  Spravedlivé říci, že tyto prostředky jsou využívány nejen pro standardní osvětlení všech druhů zařízení. Rozšířené používání nedávno získala LED žárovky pro rostliny. Jak si vybrat tu správnou volbu? Měly by emitovat světlo modré a načervenalé spektra. Pro osvětlení běžných budov je vyloučeno, protože narušuje objekty a nepříznivě ovlivnit zrak, ale to je spotřebováno v těchto zařízeních.

  Dnes, stejně jako osvětlení je velmi populární mezi spotřebiteli LED žárovky pro domácnosti. Jak si vybrat příslušnou volbu, a ne přepočítat výrobce? Zjednodušeně řečeno, výběr konkrétního modelu závisí na tom, co máte v plánu k pokrytí a jaké jsou preference kupujícího.

  Za prvé, je nutné stanovit s světelným tokem, záleží na účelu objektu a jeho okolí.

  Za druhé, je nezbytné definovat požadované teploty barev. Zde je třeba připomenout, že i teplé světlo lampy není záruka, že nemá nežádoucí modrého spektra. Ale toto světlo je stále mnohem lepší zrak než nachlazení. Modrá řada filtrů pouze v těch lamp, ve kterém výrobce balení mít. Pokud je tato značka není k dispozici, pak neexistuje žádný filtr.

  Za třetí, v závislosti na lampu, ve které je svítidlo vloženou zvoleného typu víčka.

  Za čtvrté, nezanedbávat prostředky ochrany: Rozsah provozních teplot (pro speciální místnosti), dostupnost vysoce kvalitní chladič.

  Za páté, ne honit láci a výrobci zvolit neznáma. Nejoblíbenější značky spotřební názorů: PHILIPS, Paulmann, OSRAM, BioLedex. V souladu s tím, tito výrobci může být důvěryhodný. Je lepší zaplatit za dobrý produkt a být jisti, že jeho kvality.

  V každém případě, všechny charakteristiky lamp jsou uvedeny na obalu, a to pouze po prostudování je, můžete si vybrat pro sebe tou nejlepší volbou.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  98 − 93 =