Jak vyčistit pračku s octem

Jak vyčistit pračku s octem

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyčistit pračku ze stupnice a ocet zápach?

Čistota domácích spotřebičů by měla vždy následovat. Existuje mnoho způsobů, jak pozorovat čistotu v domě, například - různé detergenty a chemikálie z rozsahu, špína, plísně a tak dále. Ale hosteska, kteří rozumějí v tomto oboru, aby vám poradit - můžete použít ocet řešení. Kyselina octová je přítomna v každé domácnosti, ale lze jej použít nevím všechno, ale já ti pomůžu. Nyní vám ukážeme, jak vyčistit pračku s octem z rozsahu a nečistotami.

Čištění stiralki: krok za krokem průvodce

Mnoho žen v domácnosti jsou zvědaví, zda je pračka přidat ocet k čištění spodina, špína, plísně a pachy? Samozřejmě, že je možné, po hlavních postupů čištění, stejně stiralku promývací roztok octového a rozsahu zbytků.

Čištění ocet pračky jít na speciální instrukce:

 1. Odstraňte všechny nepotřebné předměty z bubnu, pokud existuje. Kyselina octová může pokazit.
 2. Budete potřebovat 9% pro potravinářský průmysl se kyselina octová. Pour polovina roztoku pohár octové do kompartmentu pro prášek. Nezapomeňte nosit gumové rukavice, ocet může dojít k poškození kůže.
 3. Spustit pračku, vyberte nejdelší mycí cyklus při vysoké teplotě a zapněte ji.
 4. Když se projít trochu času, aby teplo stroj, stiskněte pauzu a čekat na 1-1,5 hodiny.
 5. Restartujte počítač pro automatickém cyklu.
 6. Nezapomeňte čistit vypouštěcí filtr z vodního kamene.
 7. Smíchejte 50 ml octa v jednom litru pitné vody. Stírání Toto řešení buben a pouzdro.
 8. Zapněte zařízení v krátkém cyklu, pro konečné čištění zbytků kyseliny octové a pěny.
 9. Nezapomeňte vyčistit vnitřní součásti pračky. Nádoba na prášek, otřete hadrem obvyklé.

Máte-li 70% ocet se a chcete vyčistit pračku, může být kyselina octová smíchá s vodou na přibližně 7 × 1. Spočítat, kolik je třeba přidat vodu a ocet, aby množství potřebné devět procent ocet řešení.

Jak vyčistit nádobu na prášek? Budete potřebovat všechny stejné ocet. Se nalije do nádoby s teplou vodou a vyplnit přibližně 250 ml 9% roztoku kyseliny octové. Dát tuto směs do pánve a nechte jeden den. Vyberte si speciální nádobu na roztok byl naplněn až po okraj, pomůže účinněji čistit prášku násypky. Po všech těchto aktivitách se houbu a otřete kontejneru, měl by svítit. Jak mohu vyčistit kontejner pomocí sody a octa? Řekni. Make směs octa a jedlé sody a aplikovat na stěny nádoby, nechte to na chvíli, asi po dvou hodinách kartáčkem čistit plaku (lze použít zub) a opláchněte.

Nádoba je určena pro prášek je nutné velmi často umýt a vyčistit, a to se namočí do speciální antimikrobiálních roztocích. Otvor, ve kterém se nachází prostor pro prášku, který se promyje pomocí antimikrobiální působení, ale je to stojí za to dobře. Vzhledem k tomu, kapalina proudí do nádoby přes trysky kaučuku. Tyto pryžové trubky, octová esence rychle korozi.

Začněme s profesionály, došli k závěru, že:

 • Cena cenově dostupné pro každého.
 • Budete zapomenout na nepříjemné pachy.
 • Ocet je účinný při odstraňování plísní v pračce.
 • Vnitřní části zařízení bude bez stupnice.

A nyní zápory. Štiplavý zápach po použití octa jako čistící prostředek. Instalovat dodatečné máchání, aby lépe zbavit zápachu. Místnost, kde stojí pračku, je nutné dobře větrat. Při použití octa pozorovat správné dávky. V případě, že ocet bude mít velké procento těsnicí pryže, je pravděpodobné, že se hrubý a roztržení.

Jiné metody pro čištění vodní kámen z stiralki

Kyselina citronová je ideální místo octa vyčistit pračku. Většina v domácnosti používají je kyselina citrónová namísto octa. Proč je to lepší způsob? A co je nejlepší z nich, takže můžete nalít kyselinu citronovou v samotném bubnu. Na našich stránkách můžete vidět článek o tom, jak vyčistit pračku s kyselinou citrónovou.

Tento seznam obsahuje nejúčinnější čisticí prostředky, které vám pomohou vyčistit stroj stroj od vodního kamene:

Toto je částečný seznam zdrojů pro odstraňování vodního kamene, jsou zde i mnoho dalších čisticích prostředků, které tvoří vaše stiralka bude zářit. Odstraňte vápenné vysavače vám může pomoci tím, že Candy společnosti, Electrolux, Bosch a tak dále. Postupujte podle pokynů, aby se nezničil pračku. Já vám zaručit, že se pokusíte některé techniky najdete nejvhodnější pro vás, že se vejde i do ceny a výkonu.

Další dobrý a levný způsob, jak je možné vyčistit pračku s jedlou sodou. Hraje roli ničitele plísní a špíny. Téměř každá rodina v kuchyni je jedlá soda. Také v obchodech pro domácnost prodat soda popel, který je také zcela neškodná pro lidské tělo.

Shrneme-li druh - vyčistit pračku od rozsahu nezbytném pro každých šest měsíců. Tak, aby sloužil svůj stroj, který vydrží déle, používají nástroje a metody pro změkčování vody, odstraňování vodního kamene, jak je uvedeno výše.

Doufám, že tento článek vám pomohl vyčistit pračku a ocet, jak se zbavit usazenin solí, špíny a zápachu.

Jak vyčistit pračku s octem

Takové zařízení, jako je mikrovlnná trouba, sporák, lednice, pračka je třeba včas čistit a pečovat o ně.

Existuje spousta speciálních fondů, které jsou vyrobeny na policích chemikáliím používaným v domácnosti. Nicméně, zkušený hosteska doporučuje, aby si čas na něco koupit, ale zkuste nejprve ocet - improvizovaných prostředků, což je téměř v každé domácnosti.

Jak správně používat to, aby vyčistit pračku, podívejme.

Čistící stroje: krok za krokem průvodce

Varování! Někteří návštěvníci našich webových stránkách uvedli, že kyselina octová může dojít k poškození pračky! Zodpovědná za jakékoliv použití to - leží zcela na vás. Po přezkoumání použití lze nalézt v poznámkách v dolní části stránky nástroje.

Aby nedošlo k riziku, doporučuje se použít alternativní metody čištění.

Čištění vnitřních částí pračky pomocí octa takto:

 1. Za prvé, je třeba zkontrolovat na přítomnost bubnu v něm a odstranit všechny položky, pokud existuje. Octa, některé věci, které mohou přijít do rozpadu.
 2. Vezměte 9-% octa a nalít 200-250 ml v zásobníku prášku prostoru, kde je prášek nalije.

Před čištěním stroje, gumové rukavice, bude to zabránit nechtěnému ocet na kůži, která je velmi suchý.

Informace! Až 70% octa, pro získání 200 ml 9%, je třeba, aby se 24 ml octa (5 lžičky) a přidá se k ní 176 ml (12 polévkové lžíce) vody.

Za účelem vyčištění prášku z nádoby na vápence a plaku lze také použít ocet. K tomu je třeba nalít do nádoby s horkou vodou (90 0 ° C) a přidá se 250 ml 9% octa a. K tomuto roztoku, dá se zásobník a nechá stát přes noc. Vyberte si nádobu tak, že nádoba je dobře, a voda se zcela skryté přihrádky zásobníku. Po namočení kontejneru lze čistit houbou, a pak se propláchne suchým hadrem.

K čištění nádoby, je možné použít pastu z jedlé sody a octa. Je nutné aplikovat kaše po dlouhou dobu, a pak pomocí starého zubního kartáčku odstranit plak a opláchněte zásobník. Otíráním za sucha, nastavte na svém místě.

Čištění pračky s pomocí octa má své pozitivní i negativní stránky. Ocet - vysoce účinná látka. Jeho výhody v tom, že:

 • On to zvládá dobře pěny o vnitřních částí stroje;
 • To eliminuje nepříjemné pachy a hnilobných pach stojaté vody;
 • stojí několikanásobně menší specializované čističe.

Hlavní nevýhodou použití octa - jeho štiplavý zápach. Proto, aby to nejlepší z jeho vymývání ze stroje, můžete nainstalovat další máchání. Místnost, kde je pračka, musíte větrat. Kromě toho, použití octa musí být v souladu s dávkováním. Koneckonců, vysoká koncentrace octa může negativně ovlivnit těsnicí gumu. Guma od něj ztuhla a pak trhat.

Vyčistit pračku na spodina a vodního kamene mohou nejen ocet. Dobrou alternativou je kyselina citrónová. Paní ještě větší přednost ananas než octem. Oloupejte ananas stroj je stejně jednoduché jako ocet. Pouze ananas může naplnit nejen v poroshkopriemnik, ale buben sám, celý proces je podrobně popsán v článku o tom, jak vyčistit pračku s kyselinou citrónovou.

Další účinný a levný nástroj, který pomáhá čisté zásobníku bubnu pračky a manžety, je jedlá soda. Přispívá k ničení plísní. Kromě toho čištění soda ničí pachy.

Specializovaných nástrojů k čištění pračku, můžete použít:

To je jen malý výčet způsobů, kterými je možné vyčistit pračku. V současné době výrobci nabízejí své čisticí prostředky, takže například, pomocí stupnice je u firmy Bosch, Electrolux, Candy a další. čištění dat nástroje musí být provedeno přesně podle návodu na obalu. Pokud jde o účinnost každého z nich, pravděpodobně víte, že můžete jen ochutnal prostředky. Je to pouze prostřednictvím pokusů může najít ten, který vás a kvalitu a cenu vyhovuje.

Takže čištění pračku s pomocí agresivních chemikálií, včetně octa, je třeba každých šest měsíců. Ale pro prevenci některé z fondů mohou být použity prakticky v každém mytí, jako je Calgon nebo Alfagon. Pečovat o čistotu svých vozů, a to bude trvat mnohem déle.

6 Komentáře čtenářů

Kyselina jedl salyumin tento pavouk nádrž, 2-15 rublů! Normálně vyčistit.

Jaké další „salyumin“? "Master" kurva! Možná je Silumin, slitina sestávající z hliníku, křemíku a malé množství nečistot CMV? Chemické složení 5-23 procent Si, jistiny - AI.

PS: Po použití 9% rastvrora ocet stiralku jednoduše přídavného máchání, to je všechno. 30 let práce na opravu škod nirazu nebyly splněny vzhledem k tomu, že „kyselina jedl salyumin“!

Dobrý večer, někdo mi říct, z účinků octa nebude pro daný stroj?

Zálivka by měla být taková „mistrů“! Nebo střílet s prakem. Vynikající článek!

Který idiot napsal tuhle radu? Z vašeho ocet jsem roztříštěné TEN! Nahrazením 3 tisíce. Děkuji, sakra!

Jaký typ topného tělesa tak drahé? Změnilo před týdnem, stojí 450 rublů a výměna na 10-20 minut.

Jak vyčistit pračku s octem? Metody čištění alternativ

V dnešní hektické životní styl, v domácnosti usnadňuje mnoho každodenních předmětů. A jeden z nich je automatická pračka. To umožňuje, aniž by byl vyrušen z jeho vlastních prací, praní prádla, což výrazně šetří čas v porovnání s ruční mytí. Životnost takového zařízení asi 10 let, ale špatná kvalita vody z vodovodu, bohužel, může snížit tentokrát.

Scale - to je nejčastější důvod, proč je pračka se porouchá. Topné prvky v podobě těžkého akumulace solí (stupnice), a to prostě přestane fungovat. Jak vyčistit pračku s octem nebo jinými účinnými prostředky, jak bude popsáno v tomto článku.

Obvykle se lidé prostě vtírá konvenční pračku látkou, nevěnoval pozornost ostatních, menších částí. Po určité době, hosteska říká, že čištění se bude muset vyvinout maximální úsilí a čas, jakož i zbytky prášku s časem, klimatizačního zařízení nebo bělidla pro vytvoření hustou vrstvu. Jak vyčistit pračku s octem zvenčí?

Je dobrým zvykem otřít stroj a zásobník na prach po každém praní, ale pokud tomu tak není, pak to může být čištěny s použitím běžného zubního kartáčku a na mytí nádobí s přidáním malého množství vody do 9% octa. Prostředky se ředí v poměru 5: 1, a třít místa kartáč kontaminovány, po smýt pěny houba. Osušte čistým hadříkem.

Špatný krevní oběh vody, nepříjemný zápach z pračky, a ještě horší - netěsnost - všechny tyto znaky ukazují na ucpání filtru. Chcete-li ji opravit, je nutné před záměnou kapacitu pro vypouštění vody ze dna pračky, otevřít ventil a vypusťte zbývající vodu z hadice. Dále také odšroubování filtru čistit jeho vnitřní a vnější a nastaví zpět.

Nepříjemných pachů z pračky nám říká, že je třeba držet proces čištění válce. Jak vyčistit buben pračky, ocet nebo jiné prostředky? To bude vyžadovat nalije jeden šálek kteréhokoliv z bělidla do bubnu pračky a spuštění pracího cyklu bez prádla při maximální teplotě po dobu několika minut. To může být také použit pro čištění 9% ocet. Sklo octová Roztok se nalije do bubnu a běží jedno praní.

Ocet jako prostředek k boji proti usazování vodního kamene v pračce

Každá žena se alespoň jednou přemýšlel: „Jak čistit pračku ze stupnice ocet“ Vezměme si jednu z variant tohoto čisticího prostředku. Prostor pro tekutý prášek, je nutné nalít dva šálky 9% octa a jet maximální doby cyklu v režimu (95 stupňů) k varu. Budete muset čekat na stroj vyzvednout vodu a promícháme s octem. Další zastavení prací cyklus a nechat po dobu jedné hodiny, v průběhu této doby se ocet začíná zničit spodina na vnitřní straně pračky. O hodinu později k obnovení prací cyklus a čekat na jeho dokončení.

Jak vyčistit pračku s octem? Ukazuje se, že není obtížné a přístupné každému. Je důležité, aby během čištění v bubnu chybí spodní prádlo. Po ukončení režimu varu musíte dát nejmenší prací cyklus mytí vnitřních částí pračky z rozsahu a octa zbytků. Pokud pomocí octová esence, měřítko nemilosrdně odstraněn z elektrického ohřívače, rovněž vyčištěné zbytky pracích prostředků z bubnu a těsnění dveří guma, odstranění pračku z bakterií a pachů. Ocet může být nahrazen jakýmkoliv chlorované činidlo, ale to je více agresivní a jedovaté, ve srovnání s octová esence. Mnoho lidí může mít zájem na tom, jak se čistí pračka octa 70%. K tomu, 25 ml esence se zředí 180 ml vody, - 9% vůle skla octa.

Po ukončení procesu čištění je třeba otřít hadříkem stroje po navlhčení s octem zředěn vodou. Zvláštní pozornost je třeba věnovat bubnu, těsnící gumu, protože to je místo, kde zbytky akumulovat vodu a zničen měřítko, protože z toho v budoucnosti a je nepříjemný zápach. Na závěr otřete vše sucha čistým suchým hadříkem.

Ocet a poradí s nepříjemným zatuchlý zápach z pračky. Esence lze použít nejen k čištění, ale i pro preventivní ošetření tvorby pěny. Můžete přidat sklenici octa v mytí kuchyňské utěrky, že nebolí. Chtějí získat co nejlepší efekt, někteří se ptají, jak vyčistit pračku s octem a práškem do pečiva. K tomu pravidelně k zabránění usazování vodního kamene v průběhu praní, může být přidána k těmto dvěma způsoby současně v malých množstvích.

Octová esence při řešení pěny. Klady a zápory

 • Nízká cena, ocet je možné zakoupit v každém člověku.
 • Nepříjemný zápach z pračky nebudou rušeni. Jak vyčistit do pračky zápach octa, popsané výše.
 • Dokonale vyčistit vnitřní části pračky - stroj.

Nevýhody této metody:

 • Ocet má velmi štiplavý zápach, takže v průběhu léčby s ním, musí být dobře větrané místnosti, kde pračka.
 • Po vyčištění je nutné provést některé další máchání, jak se zbavit zápachu z misky octa.
 • Také je nutné striktně dodržovat dávkování, protože ocet esence má schopnost negativně ovlivnit těsnící guma, může ztuhnout, ztrácí své vlastnosti a slzu.

Jak použít ocet k čištění pračky byl podrobně popsán v první části článku. Za zmínku stojí i jiné alternativní metody čištění.

Kyselina citronová jako prostředku ke snížení vodního kamene

Dalším nástrojem, znají všichni, perfektně pomůže vyrovnat se s pěny bez uznání zároveň kvalitu drahých prášků a kapalin v pračce. Toto činidlo je kyselina citrónová, nebo dikarboxylové kyseliny.

 • Domácnost. Prodává se v každém obchodě. Je to naprosto bezpečné pro použití doma.
 • Specializovaný použít pro čištění složitých mechanismů v průmyslových aplikacích.

Je důležité vědět, že použití speciálních kyseliny citronové by měl správně vypočítat na základě plochy obrobků. Pokud je koncentrace vyšší než 10%, může to mít nepříznivý dopad nejen na nechtěné měřítku, ale také části pračky, ona prostě bude korodovat, a v případě, že koncentrace je menší než 4%, pak tento nástroj bude neúčinná.

Způsob čištění kyseliny citronové

Vezměme si jeden z nejbezpečnějších možností, které vám pomohou zapomenout na úrovni, aniž by došlo k poškození pračky. Musíte nejprve extrahovat z něj veškeré prádlo. Osušte bubnem. Pevně ​​zavřete dveře. Práškové komory 3 lžíce nalít domácnost citronovou nebo karboxylovou kyselinu a varu režimu chodu (95 stupňů). Nejoptimálnější způsob věcí bude prát bavlnu. Pro dosažení nejlepších výsledků, je třeba nainstalovat některé dodatečné máchání. Voda konečně umýt všechny spodina zničil a vyčistit vnitřní část zařízení. V tomto případě se odstřeďování není nutné nastavovat, když auto není prádlo. Po vyčištění nezapomeňte kontrolovat vypouštěcí hadice a těsnicí gumy, které by mohly dostat zbytky měřítku. Po jejich detekce odstranit, otřete vnitřní části zařízení všechny viditelné součásti vysušte čistým hadříkem. Všechny výše uvedené postupy se doporučuje nosit gumové rukavice.

Jemnosti použití kyseliny citronové

Kyselina citronová je dostatečně měkké vlastnosti s ohledem na pryžové části pračky a ve srovnání s různými průmyslovými oxidanty.

Nemělo by být elektrický ohřívač čisté kyseliny citronové nebo karboxylové často, než se doporučuje, protože kyselé prostředí může smýt mazivo, který se zpracuje s těsněním a některých dalších částech pračky, a to není nejlepší způsob, jak ovlivnit provoz pračky - stroj.

Stává se, že interakce se vyskytuje, když se teplé vody a kyseliny, teplotní čidlo může sejít.

Během procesu čištění, společně s je nutná kyselina citronová přidávat speciální prostředek z váhy, kterou lze zakoupit v železářství, takže pomohl přinést pozůstatky vzdáleného stupnice s vodou.

Potýká s formy pomocí sody

Provést postup, jak se zbavit plísně je třeba, kdo by se říci, že i když žádné zjevné známky plísní. V takovém případě nezapomeňte o preventivní opatření. K tomu, stírání vnitřní části a pryžové součásti pračky vlhkým hadrem namočeným v roztoku jedlé sody a vody v poměru 1: 1 a formy nebude rušit. Tento postup se opakuje jednou týdně.

Jak vyčistit pračku s octem a kyselinou citrónovou, je již známo. Nyní je nutné pochopit, jak správně aplikovat chlorové bělidlo? Použitím chlorové bělidlo můžete také rychle zbavit špíny. Ideální pro všechny vhodných známých prostředků „Belizna9raquo;. Budete potřebovat odměrky pracího prášku. Je nezbytné, aby jejich měření s plným poháru a nalijte do bubnu pračky. Stanovit dlouho prací cyklus, teplota není nižší než 60 stupňů. Po dokončení dobře opláchněte a vytřete do sucha čistým hadříkem. Tato metoda není méně účinný, než je uvedeno výše, když se zabývají měřítku a jiných nečistot na vnitřní prvky pračky. Hlavní nevýhodou této metody je možno uvést, nepříjemný zápach během postupu čištění. Je nezbytné, aby otevřel dveře a okna, aby vůně rychle zmizí. Inhalovat výpary chloru se nedoporučuje, protože to má negativní dopad na celkový zdravotní stav. Tuto metodu lze použít ne více než 3 krát za měsíc.

Po přečtení takového podrobný popis toho, jak vyčistit pračku od vodního kamene octa a jiných prostředků, máte jakékoliv dotazy týkající se této záležitosti by již nemělo dojít.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

44 − 35 =