Jak vyčistit srst žlutosti

Jak vyčistit srst žlutosti

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Srst kartáč žloutnutí?

K dnešnímu dni, srst má v šatníku téměř každé ženy. Ale všichni víme, že produkty bílá, béžová a světle kožešiny, rozmarná, a oni potřebují zvláštní péči. Koneckonců, po chvíli se rozsvítí na hromadu, aby se stal nažloutlé barvy a ztrácí svou přitažlivost.

Existuje celá řada možností, jako čistící. Například, se peroxid vodíku (dvě čajové lžičky), amoniak (pět kapek) a rozpustí se všechny v 150-200 ml teplé vody. Srst povrch kůže. Pokud je barva kožešiny nezměnila, vyčistit houbou pěny, načež se produkt je nejlepší sušit na slunci.

U jiného způsobu čištění srsti od žloutnutí, musíte bílou křídou. To musí být rozdrcen na prášek a důkladně promíchejte vetřete do srsti. Po vyčištění, stačí nějaký čas setřást produktu.

Také můžete pomoci lihem a jedlou sodu. Smíchejte je v teplé vodě v poměru 1: 3, v uvedeném pořadí. Navlhčete štětec v roztoku a jemně přejeďte ji několikrát na místě, kde má srst zežloutnou.

Jak jinak lze odvodit s kůží žloutnutí? Samozřejmě, že jsme nemohli dělat bez staré „babička“ metody při řešení tohoto problému. Vzít nějaké plány a rozpustit v teplé vodě. Navlhčit houbu v roztoku a na kluzné povrchu výrobku. Pověsit ho na slunci a čekat, až uschne.

Pokud jsou některé z položek nebudou zobrazovat ve vašem domě, a otázka, co se čistí srst žloutnutí být naléhavě potřebují řešení, použít ocet, které mají každá rodina. Naneste malé množství octa na povrchu výrobku a nechte zcela vyschnout. Ale takový postup bude uložit své oblíbené věci z žloutnutí po dobu několika dní.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Čištění a umělé kožešiny z žloutnutí a špínou

Blond kožešina elegantní vzhled, ale vyžadují zvláštní péči. Postupem času se klků být kontaminovány, jak se stmívačem, změna barvy. Pak to je problém, jak se čistí srst ze srsti žluté a dát věci do původního atraktivní vzhled. Vrátit bezchybné help lidových prostředků pomoci vyčistit srst v domácnosti nebo chemické čištění.

Jak čistit umělé kožešiny

Nepřirozené fur praktičtější a levnější zvířecí kožešiny a výrobky z nich vypadá stylově, módní. Velmi nepříjemné, když miluje, drahocenné věci se stávají nevzhledné nažloutlé nebo šedé barvy. Nebojte se, pokud tam byly žluté skvrny, zvažte, jak vyčistit umělé kožešiny z žloutnutí poté, co strávil postup pro resuscitaci.

Jak čistit kožich doma:

 1. Odstraňte žloutnutí roztok nápovědy denaturovaného alkoholu a vody (1: 1), s malým přídavkem glycerinu, nebo vodného roztoku tekutého mýdla.
 2. Jemně navlhčený tampon nebo sprej klků, proveďte vlhký hadřík pro kabát do čisté.
 3. Sušené produkty v expandované formě při teplotě místnosti.

Jak vyčistit sako:

 1. Přečtěte si, jak se umýt bílou péřovou bundu, studovat značku. Pokud jste nelze prát, je lépe přičítat čistírny.
 2. Mýt v automatickém stroji nebo ručně. Manuální čištění jemnější, to platí pro téměř všechny dolů bundy, top věci, na něž se vztahuje s nepromokavého materiálu, který vám umožní udržet chmýří suchu.
 3. Aby se zabránilo lepení chmýří při sušení bič-jako polštáře.

Jak čistit kabát z ovčí kůže doma:

 1. Čištění se provádí za použití mléko s přídavkem amoniaku a peroxidu vodíku (půl litru mléka 5 ml peroxidu a amoniaku). Někdy se používá roztoku mýdla s přidáním amoniaku ve stejných poměrech.
 2. K upevnění, aby se zachovala barva otřít hadrem nebo hadrem namočeným ve vodném roztoku octa (půl litru vody, 5 ml octa).

Při nošení na světlé kožešinových výrobků 3-4 sezóny se žlutými skvrnami. Prozrazují věci zanedbaný vzhled, často trpí manžety, límeček, místo připojení spojovacího materiálu a spodní části. Znalosti o tom, jak se čistí srst a skladovat jej prodloužit životnost srsti na několik sezón. Máte-li třeba vyčistit kožich doma, měli byste vědět, čí je to srst a aplikovat vhodné metody.

My módy často vyvstává otázka, jak se čistí žluť bílého norka kožešiny. Zde je recept:

 1. To vyžaduje 3% peroxidu vodíku, čistou vodní paprsky.
 2. Roztoky se smíchají v poměru 1:40.
 3. Byl rozprášen na nátěr bez namáčení v tuto odměnu a podšívkou.
 4. Osušte před slunečním zářením, bez použití dalších zdrojů tepla.

Ať už je čištění kabát liška doma, prošel s vysokou účinností, použijte krupici nebo škrob. Škrob má hygroskopický působení, stejně jako částice nanesena prachu, nečistot. Pro čištění:

 1. Kroupy nalít výrobek v malém množství.
 2. Zlehka promíchejte s vlasem.
 3. Štětcem vyčistit.
 4. Provést výše popsaný postup několikrát.

Pokud si nevíte, jak se čistí kožešinový límec nebo kožich liška, se vztahují k moudrosti populárních receptů. Čištění kožichů doma:

 1. Použít směs šamponu a vody ve stejném množství. Vynikající účinku se dosáhne při použití šamponu pro zvířata nebo prášek pro praní jemných tkanin.
 2. Tento roztok se aplikuje pouze na povrchu stohu, aby se zabránilo navlhnutí jako produkt může ztratit tvar a atraktivní vzhled.
 3. Důkladně protřepe a testovány kartáč podél klků.

králičí kožky vyžadují speciální, šetrnou péči. Jsou tenké, oblečení, takže je otázka, jak se čistí králičí kožešiny ze žloutnutím, velmi aktuální. Postupujte takto:

 1. Proces vodného methylenové modři.
 2. Pokropí horké pšeničné otruby.
 3. Jemně držet velmi jemný kartáč ve směru růstu chloupků.
 4. Nezpracovává srst peroxid nebo benzín, jako měkké chloupky istonchatsya začnou klesat.

Video: jak vyčistit bílou srst doma

Čistý způsob vašeho oblíbeného kabátu je vždy trochu děsivé. Obnovit strukturu a krásu lehkých produktů a kartáč kožešina domácí nebudete mít problém s krok za krokem video natočené speciálně pro dívek, kteří se starají o své věci. Sledování videa, budete učit se a pochopit, jak se čistí srst a přivést skvrny bez problémů. Váš blond srst lesk novým způsobem.

Jak vyčistit srst žlutosti

Znečištěné doma čas od času může být srst následujícím způsobem: pile nalít přírodní kožešiny adsorbent, který má schopnost absorbovat všechny nečistoty a prach. Pro lehké kožešiny je v pořádku, krupice nebo suchý bramborový škrob. Pak jemně rozetře srst mezi dlaněmi na adsorbentu do sebe vstřebala všechny nečistoty. Třást škrob a postup opakujte, dokud, dokud není úplně čistý. Zbývá jen třást produkt a čistit speciálním kartáčem.

Pro čištění zažloutlý kožešiny nebo silně znečištěného předmětu kožešina výrobku se doporučuje nalít stejnou bramborový škrob, a pokropí z roztoku rozprašováním nebo šamponu citlivého prachu. Výsledná suspenze byla rub ruce srst, a když je suchý, očistit práškové hmoty pomocí kartáčů, dobře protřepe a hřeben srst. Suchý věc samozřejmě zabránili vystavení slunci a ohřívačů, nebo kožešiny přes žlutou.

Pro bílou srst ne žlutější, otírání vatovým tamponem namočeným v roztoku peroxidu vodíku. Pro přípravu roztoku rozpusťte lžičku peroxidu vodíku ve sklenici teplé vody a přidá se několik kapek amoniaku. Vrátit již zažloutlý bílou kožešinu mohou být stejné řešení, ale koncentrovanější. Naneste roztok pomocí spreji do vlasové pokožky, ale jen na samém vrcholu vlny, aby nedošlo k kazit stěry.

Výrobky z vyčiněné kožky domácích zvířat a kožešinových zvířat perfektně osvěžující pšeničné otruby (předehřáté na pánvi) nebo piliny, ale ne jehličnatých stromů. Posypeme jim malé porce hromady a důkladně brousit měkkým kartáčkem nebo rukou, a pak se třást piliny. Silně zažloutlé a špinavé kožešin se doporučuje čistit dvakrát nebo třikrát. Bílá srst není žlutá dlouhá doba, pokud je uložen v tmavě modré lněné tašce nebo modrý papír.

Ale je nejlépe vyrovnat se s žloutnutí a jakýkoli druh znečištění je osvědčená čistírna (zejména pro kožešiny). Při výběru čistírnu nebude šetřit na kvalitě, aby nedošlo k kazit kožešinovou věc.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

42 + = 46