Jak vyplnit samonivelační

Jak vyplnit samonivelační

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyplnit samonivelační

Před zalitím samonivelační, co potřebujete vědět, že tam nejsou žádné chyby jsou odpuštěny, a proto je třeba přistupovat k procesu s naprostou vážností. licí technika zahrnuje položení samonivelační podlahy, na betonové nebo cementové písek potěr. Může také vyplnit over dřevěné podlahy nebo podlahy z dlaždic, nicméně, takové povlaky však žádoucí, aby se odstranily.

Příprava betonu a cementové bázi

Instrukce výcviková základna před nalitím:

 • Za prvé je třeba provést měření vodorovné ploše. Je-li povlak s velkými rozdíly, musí být demontována pomocí sbíječka.
 • Cement a písek nebo betonové mazaniny musí být pevná. Vyhnout volné a rozpadající se oblastí - jsou rovněž nutné demontovat. Pak se tyto oblasti by měly být naplněn směsí tuku a mazaniny. Je vhodnější pro tuto směs v pytlích, protože schne rychleji než s cementem, sádrou a dalších směsí, cementu-base.
 • Pokud budou muset být úplně odstraněny hroutit rozsáhlé oblasti základny. Tak se vyhnete během lití podlahy a uchopení základní řešení je kvalitnější nechtěné problémy.
 • Lité podlahy jsou samonivelační kapaliny, tak třísky, jímky, trhliny musí být utěsněny suché směsi.
 • Musí být přítomen teplotní smršťovací šev mezi stěnou a jejich směsi. Proto, po obvodu místnosti, těsnění deformační pěnové pásky. Vzhledem k této deformační měkčené potěr vytvořené deformací nosných konstrukcí nebo zvýšením teploty.
 • Když je samonivelační je úplně suchý, nůž by mohlo snížit deformaci pásku a prázdná místa po naplněného tmelem.
 • Instalace na podlahu vstupu by měla být při teplotě ne nižší než 15 C.
 • V procesu plnění podlahy nemůže otevřít dveře a okna musí být žádný průvan nebo změny teploty. Při teplotách pod 15 ° C zpomalení se vyskytuje v míchané reakční směsi, která se zvýší spotřebu materiálu. Nerentabilní a vysoké teploty, protože reakce je silně, a tím i snížení pracovní doby se směsí.
 • Důležitá je také vlhkost cementového / krycí vrstvy betonu - může být vyšší než 4%. Pokud je hladina v navzdory všemu nad touto značkou, je nutné zpracovat povrch druhé hydroizolační vrstvy.
 • Podkladová cement / beton základny je určen ke zvýšení přilnavosti. Základní nátěr z cementu, písku potěr, můžete použít běžný nátěr a pro betonové mazaniny potřebovat speciální nátěr na beton. Primer se nanáší pomocí válečku a štětce nepřístupných místech přijata. V případě, že substrát je porézní a velmi suchý, to rychle absorbuje na zem, pak je nutné použít druhou vrstvu. Nicméně, toto se provádí po první nátěr zcela suchý.

lití technologie samonivelační

 1. Když se připraví základna, je nutné počkat 12 hodin po poslední vrstvou základního nátěru, pokud plánované polyuretanové podlahy. Je-li podlaha na bázi epoxidových pryskyřic, tentokrát zvýší na 18 hodin.
 2. Všimněte si, že suchá směs se připraví z různých šarží. Je důležité sledovat stejný poměr (a směsi voda) po celou dobu lití.
 3. První základní vrstva je položena. Směs se nalije na podlahu a rovnoměrně distribuovat kovový pás. Možné použít zkrácené pravidlo nebo „stěrky“ - speciální nástroj pro vyrovnávací řešení. „Stěrka“ má nastavitelnou mezeru, která umožňuje měnit tloušťku mazanině samonivelační. Když vyrovnání v obtížně přístupných místech, můžete použít váleček.
 4. Technologie, kterým se vstupní podlahy vyžaduje odstranění vzduchových bublin z vlny zametání směsi. K tomu je nutný speciální provzdušňovací válec - válec s hroty. ostny délka závisí na tloušťce lité podlahy.
 5. Aby podlaha vyplnit méně časově náročné a produktivnější bude užitečný krakostupy - speciální obuv s hřeby na podrážce.
 6. Při plnění do místnosti je velký prostor, kterým se proužky nebo čtverce v šachovnicovém vzoru.
 7. Licí vrchní nátěr se provádí po několika dnech po vytvoření základní vrstvy. Její tloušťka je obecně ne více než několik milimetrů, ale technologie lití je přesně stejné jako pro základní vrstvu.
 8. Po zaschnout poslední vrstvy, celý povrch je pokryt samonivelační podlahy s polyuretanovým lakem. Díky němu bude podlaha udrží svůj lesk a zvyšuje životnost.

Pro více informací o instalaci podlahového vzhled samonivelační na videu níže.

Uvědomte si, že dokončení lití samonivelační je nutné udržovat teplotu, může podlaha není navlhčit, aby se zabránilo praskliny ve dvou dnech.

 • Lité polymerní podlahy vlastníma rukama lité polymerní podlahy s rukama v bytě, garáž není neobvyklé dnes. Odborníci doporučují, aby ležel to polyuretanové podlahy, protože je nejvíce ...
 • Filler Filler podlaha garáže v podlaze garáže je výborným řešením pro podlahové krytiny, protože povlak poskytuje potěru, pro místa konstrukce zranitelností ...
 • Dokončovací samonivelační cílovou samonivelační - to je materiál, který je pohodlné používání během provozu a další provoz. Jedním ze zřejmých výhod ...
 • Samonivelační potěr směs samonivelační potěr směs se provádí s cílem připravit základ před stohování povrch podlahové krytiny a pro přehlednost, technologii ...
 • Samonivelační podlaha v kuchyni samonivelační podlahy v kuchyni, zpravidla se používá při opravách v případě potřeby vyrovnat podlahu a připravit ji k dalšímu stohování ...
 • lité podlahy výrobní technologie je samonivelační - to je název široké škály různých materiálů, které se používají ve velkém množství pro vyrovnání povrchu. Technologie výroby samonivelační podlahy, jako ...
 • Výpočet průtoku vstupního podlahy před samonivelační podlahy, je nutné provést výpočet průtoku na 1 m2. Chcete-li to, musíme pochopit, že odlévání se provádí ...

Při kopírování materiálů, aktivní odkaz na stránky je povinné

Jak vyplnit samonivelační podlahy?

Lité podlahy se objevily na trhu stavebních materiálů je relativně nový. Navzdory tomu, že již získal svou popularitu mezi spotřebiteli.

Vzhledem výfukové metody a druhy válcování a samonivelační zalévací směs existuje jasný proces, kteří budou moci provést jakýkoli hostitele v jejich domě.

Naplnit podlahy je nutné připravit povrch, na nákup materiálu a koupit potřebné nástroje. Při zalévání podlahy potřebují řídí příslušnými pravidly, Následující proces postupného.

Jak nalít lité podlahy?

Před naplněním hromadných podlah potřebovat opatrně promíchejte roztok. To vyžaduje budování mixéru nebo vrtačku s vhodným trysky.

Proces míchání nezbytné zavést pomalé pohyby při nízké rychlosti, aby se zabránilo vzniku vzduchových bublin v roztoku.

v podstatě pro obytné použitý druh polyuretanových lití podlahy. Nalévání tenkou vrstvu pro stohování až 3 mm. Majáky nemusí stát za to. Řešení sám běží a večer. Tím se vytvoří hladký povrch.

Nejlepší je doporučeno podlahu výplň utrácet dva lidé, který bude sloužit jako hlavní pracovník a jeden pevný.

Funkce zahrnují pracovník hnětení a dodávka Směs k válcování.

Hlavní funkcí masteru je Odvíjení směs na povrchu. K tomu, že je vyzbrojen speciální stěrkou s dlouhou rukojetí a boty nosit speciální podložky s hroty.

Po válcování směs na povrchu, na čtyřicet minut, musí jít provzdušňovací válec. Takový způsob je zapotřebí, aby pro vytlačení přebytečného vzduchu.

Jak vyplnit samonivelační samonivelační podlahy?

V dnešních nejlepších značek lité podlahy jsou Bergauf, ThomsitDD, Vetonit. Jejich charakteristické vlastnosti umožňují udržet vedoucí postavení na trhu stavebních materiálů pro pokládku podlahy.

Použití takových samonivelační podlahy a Kvalita odlévání závisí dovednost, pozornost, úsilí a zásadový majitel. Za prvé je nutné vyplnit podlahu protějším rohu.

Naplnit samonivelační, mošt:

 • Se roztok promíchal elektrickým míchadlem, dokud je to žádoucí, není hustá, a ne kapalná látka. To by mělo odtékat z trysky mixer pomalým proudem. To vyžaduje nádob o objemu nejméně 30 litrů a studené vody;
 • pak Směs se nalije Ready na podlaze prostor;
 • Dále budete potřebovat použít stěrku. Jsou uhladit připravená směs přes celý prostor na plochu;
 • Podšívka-cat. Používali k procházce podél preserver, ne mražené řešení. Místo toho chrániče na jejich podrážkách uspořádány pevné kovové kolíky;
 • že odstranit zbývající vzduch náplň dutiny, použít váleček s jehlou a plastovým trysky.
 • poté Budeme muset počkat, Samonivelační, dokud směs neztuhne.

otázkou o dobu sušení, samonivelační zajímají každého hostitele. Na to závisí čas na opravu a hodině dlouho očekávaný přesun do nového domova.

Jednovrstvé lité podlahy nesušte na dlouhou dobu. Pro dokončení krystalizace a tvrdnutí trvá asi 2 dny. Pokud laminátové podlahy, podlahy může vyschnout 4 až 7 dnů. Sušení povrchu dochází asi 2-3 krát delší než je její náplní.

Proces sušení může urychlit málo. Existují určité podmínky při které polymer schne rychleji. Tyto podmínky je třeba vytvořit:

 • První parametr působí vlhkost vzduchu v místnosti. To by nemělo překročit 60%. Jedná se o ideální podmínky pro sušení, samonivelační. Vytvoření odpovídající vlhkost, podlaha může mít několik hodin ztuhnout, a může být volně chodit na ní o 12 hodin později. Kompletní sušení za těchto podmínek dochází před jeden den;
 • Okna musí být okenice. Přímé sluneční světlo může pomoci prodloužit celou dobu schnutí. Povedou k sušicí ploše, a uvnitř podlahy je nestabilní;

Navrhujeme také podívat:

master tipy na to, co dělat v případě, že samonivelační je prasklá.

Jak vypočítat samonivelační - znalecký posudek zde http://domkrat.org/kak-rasschitat-nalivnoy-pol/

 • se při teplotě místnosti Musí být udržována v rozmezí od asi 22 0 C. Pokud je menší, může být použita k ohřevu vzduchu nebo tepelným konvektoru krbu.

Také vyzkoušet užitečné instruktážní video o tom, jak vyplnit samonivelační

Samonivelační je opravdu velmi jednoduché, je důležité, aby si přejí. Díky video a článek, který popisoval vše do nejmenšího detailu, bude chyby a neblahé následky. I zkontrolovat sami!

Samonivelační s rukama: krok za krokem pokyny k vyplnění a instalaci nuance

Samonivelační nedávno těší velké oblibě díky snadnosti instalace, reprezentativní vzhled, vysokou pevnost a odolnost proti opotřebení. Navíc, bez problémů, můžete provést samonivelační s rukama: krok za krokem instrukce pro tento účel je mnoho specializovaných pracovišť. Se správným přístupem budete mít krásné a trvanlivé podlahy, strávit relativně málo času a úsilí.

Samonivelační je jedním z nejodolnějších druhů pokrytí

Chcete-li vědět, jak vyplnit samonivelační podlahy s jejich vlastních rukou, je třeba si uvědomit, že existuje několik základních typů pojištění. Jedná se o minerální nebo polymer. První možností je směs různých minerálních plniv, cementu a modifikátory, které dodávají směsi viskozitu. Polymerní podlahy - je zcela syntetická forma povlak, který byl použit v průmyslovém prostředí.

Polyuretanová vrstva je považována za nejvíce odolné a používá se pro různé typy objektů

Rovněž povlaky jsou 4 skupiny:

 • polyuretan - jiný vysoká odolnost proti mechanickému poškození, pružnost a trvanlivost. Kromě toho, polyuretan podlahy nabízí vysokou odolnost proti chemikáliím, teplotní extrémy, a mnoho dalších nežádoucích účinků. Proto je tento typ podlahy je populární v průmyslu, v průmyslových objektech, nevytápěných skladů. Další výhodou tohoto typu povlaku je, že je velmi snadno omyvatelný ručně i automatickými prostředky;
 • epoxy - vyznačující se tím, odolnost proti vlhkosti a odolnost proti nárazu. Nejčastěji se používá v uzavřených prostorách, který se vyskytuje často záplavy, nebo prostě pracují s vodou. Chcete-li vyplnit samonivelační podlahy s rukama, video s příslušnými pokyny lze snadno nalézt na stavbách. Takový povlak se čistí pomocí automatické nebo ruční mytí;

Filler patro nemá žádné švy, do kterých se mohou nečistoty skrývají

 • epoxy-uretan - kombinuje pozitivní vlastnosti uretanových a epoxidových nátěrů. Vyznačuje zvýšenou odolnost proti nárazu a odolnost proti otěru, jakož i dobrou pružností. Rozsah - platforma metro nebo uzavřené parkoviště;
 • metylmetakrylát - mohlo pochlubit tak vysoký výkon jako předchozí verze, ale má jednu podstatnou výhodu. Tento typ podlahy je možné použít jen 2 hodiny po jeho instalaci. Velmi je třeba vyplnit v dobře větraném prostoru, protože přípravek má ostrý nepříjemný zápach. Podlahy tohoto typu může být hladké, hrubé, nebo protiskluzová.

Užitečný tip! Volbě druhu povlaku, bude řídit v první řadě k tomu, pokoj, jaký typ bude použit. Jednou z možností, která se dobře hodí pro bytové prostory mohou být zcela nevhodné pro výrobu.

Aby podlaha byla vždy dostatečně příjemné občas otřít vlhkým hadříkem

Samonivelační podlahy s rukama: videu, výhody a nevýhody

Stejně jako jakýkoli jiný povlak, v samonivelační podlahy má své silné a slabé stránky. Mezi výhody patří následující:

 • schopen vyrovnat jakýkoliv povrch, což je důležité zejména v oblastech s nerovné podlahy;
 • Nemají žádné švy, které se mohou hromadit bakterie a nečistoty;
 • vyznačují dlouhou dobu provozu, a neztrácejí svůj atraktivní vzhled i po několika letech;
 • prakticky necitlivý vůči agresivním chemickém prostředí;
 • To nepraská během mechanické účinky vydržet otřesy a pádu těžkých předmětů;

Plnění povlak vyznačuje dlouhou životností

 • odolné proti ohni, neuvolňují škodlivé látky během ohřevu;
 • jiná ekologická bezpečnost, takže mohou být používány ve zdravotnických zařízeních nebo místností pro děti.

Před provedením samonivelační s rukama, to stojí za to vědět o jeho nedostatky:

 • relativně malá škála možností designu v porovnání s jinými typy podlahových krytin;
 • Před nalitím povrch plnicí podlahy musí být dlouhá a pečlivě připravené, sladit a snížit úroveň vlhkosti;

Filler podlaha odolná vůči zvýšené vlhkosti v kuchyni

 • demontovat samonivelační je velmi obtížné, to vyžaduje hodně času a úsilí;
 • Některé typy samonivelační podlahy může zežloutnout pod přímým slunečním světlem;
 • cena za metr čtvereční. m vstupní podlaží vyšší než pro jiné typy podlah, jakož i náklady na instalaci;
 • oprava plnivo povlak je obtížné a nákladné;
 • materiál sám o sobě má také nízké náklady.

Jak je možné vidět ze všech těchto faktorů před instalací povlak by měl pečlivě zvážit, jak je to vhodné. Cena za 25 kg plniva podlaze může záviset na typu materiálu a výrobků, a další parametry se mění ve velmi širokém rozsahu.

Nezbytné nástroje pro pokládku

Pro upevnění plnícího podlahu, nepotřebujete speciální konstrukční dovednosti nebo specializované nástroje. Stačí, aby se tyto věci:

 • zásobník, ve kterém se směs zapojit;
 • páska nebo řetězec označit;
 • speciální nástavec na vrtání nebo stavební míchačka pro míchání roztoku;
 • sada lopatek;
 • Jehlové rovnoměrně distribuovat směs po povrchu;
 • level a pravidlo;
 • osobní ochranné pomůcky, speciální obuv a oblečení.

Sada nástrojů pro lití podlahy

Pokud použijete samonivelační povlak pro odlévání je velmi rovnoměrně rozloženo na povrchu, takže váleček nemůže být použit. Ale nosit osobní ochranné pomůcky nutné, protože ve složení směsi mohou obsahovat chemikálie.

Podlahy v bytě: co dělat a jak si vybrat. Parametry, které mohou mít vliv na výběr. Vlastnosti různých materiálů. Vlastnosti podlaha v různých místnostech. Dodatečné úpravy podlahy.

Samonivelační s rukama: krok za krokem a fází výroby

Jak již bylo zmíněno, tento typ podlahy je instalována je poměrně jednoduchý. Aby bylo možné úspěšně naplnit jasnou potřebu dodržovat režim, pak se vaše podlaha bude vypadat atraktivní a vydrží vám po mnoho let.

Schéma dekorativní a konvenční samonivelační

Příprava různých typů základny

Filler lze připevnit na betonovou podlahu, kachlová nebo dřevěný podstavec. V každém případě má své vlastní charakteristiky, které je třeba brát v úvahu.

Užitečný tip! Před injektáží, ujistěte se, že povrch je plochý. To se provádí pomocí vodováhy a maximální odchylku 4 mm.

Pokud vyplníte do řešení na betonový základ, pak by mělo být provedeno v následujícím pořadí:

 • ověřeno vlhkost povrchu. To by mělo být vyšší než 4%;

Před nanesením samonivelační betonová podlaha směs důkladně vyčistí

 • testována pevnost v tlaku a odolnost proti roztržení. První parametr být menší než 20 MPa, a druhá - 1,5 MPa. Zkoušce používá speciální přístrojové vybavení;
 • pokud nedávno položil základ, musí být nejméně 28 dnů před tím, než budou nainstalovány samonivelační;
 • starý betonový základ by měl být pečlivě očištěn od předchozího pokrytí. Jedná se o odstranění stop lepidla a barvy, olejové skvrny a dalších kontaminujících látek;
 • pak je povrch očistí od prachu v nich jsou uzavřeny štěpky a popraskané. Chcete-li to provést, použijte obyčejný maltu, smíchání s pryskyřicí. V případě, že trhliny jsou malé, je možné aplikovat adhezní vazby. S pomocí bruskou odstraní drobné nesrovnalosti;

Beton musí být hladký pro nanášení směsi

 • kontroluje horizontální betonový podklad.

Video „Jak vyplnit vlastních rukou vyrovnání podlahy na betonovém základu“ vám pomůže vyhnout se běžným chybám, udělej to rychle a správně.

Pokud mluvíme o dřevěnou podložku, zde je nutné provést následující kroky:

 • stejně jako v případě betonový základ, obsah vlhkost povrchu je kontrolována. V tomto případě by měla být vyšší než 10%;
 • odstraněny staré sokly, jak bude stanovena po nalití kryt nové;
 • Strom je očištěný od barev, laků, lepidel a jiných nečistot s špachtlí a Broušení;

Zaplavení podlahy na dřevěnou podlahu by se mělo zacházet s pomocí dřeva bruskou

 • popraskané otevřené, a jejich okraje jsou odstraněny skelný papír pro lepší přilnavost malty;
 • s použitím konstrukce vysavače prachu je odstraněn z povrchu a samotnou odmaštěný čisticí prostředek rovině;
 • vlije se do popraskané malty nebo betonové mazaniny.

Pokud jste se rozhodli nalít výplňový povlak na keramických dlaždic, je třeba podívat se na to pro zajištění pevnosti. Prvky, které jsou špatně chována, musí být odstraněny, a mezery tmelem. Povlak se odmastí organickým rozpouštědlem, a primer se aplikuje na povrch.

Samonivelační lze aplikovat pouze na pevně dlaždic, vše musí být odstraněny, aby se špatné

Jak a proč použít primer

základní nátěr je zapotřebí, aby se zlepšila přilnavost s výplní zakrýt. V případě, že základna má vysokou pórovitost a drsnost povrchu, pak je třeba jej nátěrem několikrát. Pro tento účel speciální nátěr s vysokou viskozitou.

Užitečný tip! Když primer báze při pokojové teplotě by měla být konstantní. V opačném případě riskujete bublin.

Primer se nanáší válečkem nebo štětcem široké, a pokud máte stroj pro stříkáním, můžete jej použít. Po vysušení na první vrstvu se aplikuje na druhou a tak dále, dokud se nedosáhne požadované tloušťky. Na již naplněn povrch se nedoporučuje, aby se zabránilo usazování prachu, může se snížit přilnavost plnivo povlaku.

Povrch základního nátěru před aplikací samonivelační směsi

Video „jak to udělat lité podlahy vlastníma rukama,“ ukazuje, že začnou dlažba nemusí jen vyčistit primer den po zaschnutí.

Příprava roztoku a test je pro vyrovnání

Při přípravě roztoku je velmi důležité dodržovat správnou konzistenci. To je dosaženo v případě, že budete postupovat podle pokynů výrobce, což znamená požadovaných rozměrů. Za prvé, předem připravený nádoby naplněné vodou, která je naplněna suché směsi. Výsledný roztok by měl být míchán po dobu 10 minut za použití mixéru nebo vrtací konstrukce se speciální tryskou.

S cílem zajistit plynulý tok roztoku je poměrně jednoduchý test. Pro tento plastový kroužek je přijata, průměr a výšku, která by měla být asi 5 cm. Jako takový kruh může být použit, například, kryt nádoby s pěnou na holení. Spodní kryt je řez, pak je nastaven na rovném povrchu a naplněna řešení připravené k ní. Je-li tato víka zvedne, a směs se šíří po povrchu. Optimální konzistence, při které se směs průměr rasteksheysya ne více než 18 cm, je-li menší, pak by měl být roztok přidá do vody, je-li více -. Suché směsi.

S výstavbou roztoku mixéru se míchá až do požadované konzistence

Při přípravě roztoku je také důležité, aby to přehánět s vodou, jinak kryt nebude dostatečně silný, může být popraskané mechanickému zatížení.

Než začnete, musíte se naučit, jak to udělat krok za krokem lité podlahy s jejich vlastních rukou. Jedním z důležitých bodů, které je třeba zkoumat v první fázi je atmosféra v místnosti. Teplota by měla být v rozmezí 15-25 ° C a vlhkost vzduchu by neměla být větší než 80%. Za těchto podmínek je možné získat na podlahovou krytinu s dokonale hladký povrch, ale nadměrná vlhkost, například, povede ke vzniku kondenzace na povrchu.

Cena za samonivelační sáčku, průtoku a plnící technologie

Náklady na směsi závisí na druhu, výrobce a mnoha dalších faktorech. Pokud se rozhodnete nainstalovat barevné podlahovou krytinu nebo povlak se vzorem, pak cena bude ještě vyšší. V tomto případě se nedoporučuje šetřit, protože cena se obvykle určuje kvalitu finálního nátěru. Náklady na sáčku smíchat samonivelační bude asi 200-500 rublů.

Obrázek 1: podlaha se nalije se na připravený speciální směs

Postupné instalace samonivelační podlahy je následující:

 1. Roztok se nalije do předem připraveného a základním nátěrem povrchu. Každá další část se nachází v blízkosti předchozí, se používá pro vyrovnání hladítkem. Tloušťka vrstvy může být monitorován pomocí stěrky.
 2. Pro odstranění vzduchových bublin z roztoku, speciální jehly válce.
 3. V některých přístupech se nalije po podlaze.
 4. Po ukončení práce, podlaha je pokryta fólií. To se provádí, aby zajistily, že povrch není vystavena prachu a roztok se zmrazil rovnoměrně.
 5. Na vrcholu zmrazeného roztoku může způsobit polyuretanového laku. Ta bude poskytovat atraktivní lesklý nátěr a zlepšit svůj vzhled.

Fotografie 2: samonivelační zarovná špachtlí

Užitečný tip! Počínaje řešením výplně musí okraji místnosti naproti vstupu. V době, kdy by měla dokončit vyplnit celé místnosti, takže se vyhnete výškových rozdílů.

Videa, jak dělat lité podlahy vlastníma rukama vám pomůže přesněji výše uvedených pokynů, a jasně ukazují, jak používat tyto nebo jiné nástroje.

Chcete-li použít samonivelační povlak může mít o týden později, po nalití a jít na to - 12 hodin. Může být použit jako hlavní podlahy, a mohou být umístěny v horní části koberce, parkety nebo laminát. Máte-li dělat podlahy v obývacím pokoji a vy chcete, aby jim jako poslední možnost, to je nejlepší použít dekorativními nebo trojrozměrné lité podlahy.

Obrázek 3: k odstranění bublin na povrchu prochází ostnatým válcem

3D samonivelační: fotografie, ceny a montáž technologie

Trojrozměrný obraz na podlaze - je to skvělý způsob, jak dát místnosti, stylový a originální vzhled, zobrazovat jejich návrhářské schopnosti a ohromit všechny hosty. Chcete-li takové krytí je možné pomocí kvalifikovaných odborníků, a to je možné - vlastníma rukama. Druhá možnost vám zabere mnohem více času a úsilí, ale bude působit na podlaze nějaký druh obrazu. Samozřejmě, že náklady na 3D patře bude výrazně nadnormální, za m² bude muset zaplatit 5500 rublů. Ale estetické kvality se budou podstatně lišit od jednoduchého hladkého povrchu.

Nejjednodušší možností prostorového podlahy - to je zalité v jeho malé předměty, jako jsou kameny, mušle nebo mince. Druhá potíž - fotorealistický obraz. Nejtěžší věc dělat na podlaze optický klam, ale půvab podlahy budou ve větší výšce.

3D patro výplň delfín

Chcete-li zahájit instalaci vstupního podlaží obklopují postavu s výběrem snímků. Může to být obrázek z internetu, pak je snímek z filmu, nebo dokonce svůj vlastní výtvor. Při stahování obrázků z webu, ujistěte se, že má dostatečné rozlišení - nejméně 300 dpi.

To je nejlepší podívat se na podlaze obrazy s efektem hloubky. To může být propast, sestup, vodní prostor. Téma vody je obecně velmi populární, jak vypadá dobře v jakékoli místnosti, má uklidňující účinek na psychiku a má dopad na objem.

V nedoporučuje používat jako samonivelační podlahy na obrázku:

 • Fotografie monstra nebo vyceněné predátory. Agresivní výkresy mohou vyvíjet tlak na psychiku a příčina není zrovna příjemný pocit;

Dynamický obrázek na podlaze v kuchyni místnosti

 • image dynamika. Mohou špatně působit na lidi se slabým vestibulárního systému;
 • příliš světlé a rozměrné obrazy, honosné barvy a agresivní barevné kombinace. V takové místnosti by bylo těžké se uvolnit, a hojnost pestrých barev (zejména červená) je silný dráždivý na psychiku;
 • pokuty zvýšena na obrovských rozměrů. Bude to vypadat nejen chuti, ale také velmi rychle omrzí.

Jakmile je obrázek vybrán může postoupit do další etapy.

Vybraný snímek musí být v dobré kvalitě

Změna perspektivu obrazu

Chcete-li obraz se zdálo svazek, postupujte takto:

 • místnost, ve které se bude aplikovat na podlahy by měla být fotografován ze správného úhlu. Je důležité si uvědomit, že některé zoom fotoaparátu a ven objektů na fotografii, takže vzdálenost by měla být zvolena tak, aby na fotografii pokoj byl, jak ho vidíte od dveří nebo od požadovaného místa;
 • V grafickém editoru se volí obraz umístit na podlaze obrázek, jak hodláte umístit ji ve skutečnosti. Tím se vytvoří optický klam;
 • tento údaj je řez vše kromě podlaze, obložil s obrazem. Jako výsledek, měli byste získat prodlouženou lichoběžník dolů, jak lidské oko vidí podlahy;
 • Keystone je transformován do pravého pole s použitím vhodných nástrojů ve Photoshopu nebo jiný grafický program;

S editoru obrázků můžete vidět, jak bude obraz vypadat na podlaze

 • výsledný obraz, který chcete uložit a vytisknout ve vysokém rozlišení.

Užitečný tip! Pokud si nevíte, jak používat grafické editory, pak najmout designéra k tomu, nebo využít služeb známých. Cena Foto samonivelační s trojrozměrnými obrazy, čímž provedené bude stále nižší než při podání žádosti o specializovanou firmou.

Tisk obrázků na vinylu

Chcete-li aplikován na podlaze obrázku samonivelační neztrácí svůj vzhled při kontaktu s polymery nebo bezbarvých laků, by měly být použity k tisku speciální banner tkaniny. Je navržen pro provoz v náročných povětrnostních podmínkách, takže dobrý přenos naplňuje podlahy. Vytisknout transparent nesený specializovanými firmami.

Tisk snímků na vinylu

Aby bylo možné mít jistotu o správnosti zvoleného snímku, můžete ji vytisknout jako první v obvyklé černé a bílé a dát na podlahu, aby se ujistil, že obraz vypadá tak, jak jste zamýšleli.

Vytisknout na banner by měl být barvy, které nezmizí na slunci, protože podlaha bude vždy vystaven přímému slunečnímu světlu. Kromě toho, polymery, které se vztahuje na poutač může být zahříván při míchání, což může rovněž nepříznivý vliv na obraz.

Ve videu, 3D samonivelační s rukama nad hlavou, můžete vidět, že jako důvod pro svolání nejběžnější plnicího podlahy, instalační proces je podrobně popsán výše. Hlavním požadavkem je v tomto případě - žádné skvrny a nepravidelnosti. V případě, že vzorek se aplikuje na čerstvé nové podlahy, žádné problémy vznikají obecně by nemělo být, ale stará základna vyčištění a zarovnání.

všechny nepravidelnosti v substrátu, který má být odstraněn brusky

Můžete použít frézku nebo konvenční leštění ručně odstranit nesrovnalosti. Zvláště běh znečištění musí být odstraněny pomocí speciálních přípravků. Pokud se ukáže, že malá skvrna se nedá nic dělat, pak se můžeme pokusit organicky začlenit ji do obrazu.

banner připraven s obrázkem vložili na povrch plniva. Závěrečná fáze pod samonivelační podlahy s rukama kroků bude uplatňovat cílovou vrstvu v horní části obrázku. V konečném obrazu nalije speciální plastové čočky, a horní nášlapná vrstva se aplikuje, což zvyšuje výkon povrchu. Pokud potřebujete speciální optický efekt, je možné si objednat speciální superprozrachnuyu čočky v mnoha reklamních agentur.

To je nejlepší, aby zaplnil obrazec s polyuretanovým lakem. Nemá zakalit v průběhu času, se může pochlubit pevnost a vysokou odolnost proti oděru. Odborníci radí přednost laky a povlaky zahraniční výroby, protože se vyznačují dlouhou životností a odolností proti mechanickému poškození.

Obraz je upraven a přilepené k podlaze

Nezapomeňte, že při použití k self-image, samonivelační cena bytu bude mnohem nižší, než když se odkazuje na specializované stavební firmy.

Cena za metr čtvereční se samočinnou regulací výšky podlahy a mytí instrukce

Náklady na samonivelační podlahy, závisí na jeho tloušťce, pojivové kompozice a dalších faktorech. Průměrná cena za m² potěru je 210-350 rublů.

Pre-hotové podlahy má vysokou odolnost proti opotřebení, ale vyžaduje pravidelnou údržbu. Obvykle je to banální, suché nebo mokré čištění. Polyurethanový povlak je proti prachu, tak čistý, že není nijak zvlášť obtížné. Toho lze využít pro konvenční vysavačem nebo vodou s detergentem.

Hlavním požadavkem pro samonivelační podlahy péče - to není zabránit pádu těžkých předmětů, pokud používáte dekorativní podlahy. Zbývající typy povlaků jsou odolné proti mechanické a přírodními vlivy.

Krok za krokem s rukama úpravu laminát: představuje dílo

Samonivelační s rukama nad hlavou. Video a popis technologie

Oteplování balkony s rukama: Krok za krokem pokyny foto

Dlažby vlastníma rukama: krok za krokem dlažby

Sádrokartonové příčky s jejich vlastních rukou, krok za krokem průvodce

Hrázděný dům vlastníma rukama. Krok za krokem stavebních etap

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 6