Jak vyřezávat koláče

Jak vyřezávat koláče

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyřezávat koláče kynutého těsta a nekvašené

Věděli jste, že ne všichni zkušení hospodyňky vědí, jak vyřezávat koláče. To je důvod, proč někteří rodinní tabulky, to pekárna je běžné, a jiní - téměř nikdy. Takže nebojte se, pokud věda dává zkoušku ideálních formulářů, které jste dosud zvládl. Nyní jsme vám řekne vše, co potřebujete vědět o Pirozhkova modelování!

Tam je žádný konsensus o tom, co by měl být stejný tvar koláče, neexistuje. Někdo takhle! Máte-li chuť ovál produktu, zastavit jeho rozvoj. A je-li trojúhelník - pokusit se složit těsto dopisní obálky. Ve skutečnosti jsou všechny možnosti jsou poměrně jednoduché, pokud víte, několik nuance práci s těstem.

3 správným testem tajemstvím koláče

Navzdory množstvím těsta receptů na koláče, každá rodina v procesu kulinářských experimentů se vždy zobrazí několik favoritů. To je způsobeno tím, že těsto, podivné, jak to může znít, cítit a nálady ruce. Proto, pokud nemáte pocit, jako je tomu dnes, těsto nemá naději na úspěch. A dokonce i nejúspěšnější rychlý test recept na koláče nefunguje.

Proto, než se přijít na to, jak se dělá pečivo, kladný náboj, zapnout hudbu nebo velmi dobře chcete uvařit něco úžasně chutné. A pak pokračovat na dávce.

Mouka hmotnost by měla být natolik, že po hnětení se nelepí na ruce. Profesionální kuchaři dokonce žertoval, že pokud v procesu práce s těstem vám vaše špinavé ruce, děláte něco špatně. Abychom pochopili, jak mnoho mouky bude s mírou, brát všechno tak, jak je uvedeno v receptu, složit ve středu prkénku skluzavka a učinit z něj drážky. V jámě, nalít všechny tekuté složky hmoty, a pak se pomalu začne zasahovat v kapalném jídle. Když se hmota přestane být lepkavé, musí být dávka zastavena.

Secret 3 - Použití rostlinný olej

To je nejjednodušší způsob, jak udržet váhu přilnout na ruce a umožňují vyřezávat ze to něco slušného. Tuk ruce s rostlinným olejem a dostat se do práce.

Vzhledem k tomu, jeden z tajemství, jak vyřezávat krásné koláče, je připravit řádný test diskutovat podrobněji. K dispozici jsou 2 hmotnost vaření technologie: kvasnice a bez kvasnic.

Fast kynuté těsto na koláče

Budete potřebovat:

 • Mléko - sklo;
 • mouky - 500 g;
 • Droždí - 30 g;
 • vajíčko - 1 ks;.
 • rostlinný olej - 3 lžíce;
 • cukr - lžička;
 • Sůl - půl lžičky.
 1. Ohřívat mléko, cukr rozpustil v něm.
 2. Přidejte se otřásl a dobře promícháme.
 3. Prosít mouku na palubě nebo v misce, aby hromada tedy vytvořit i ve středu.
 4. Nalít mléko s kvasnicemi, nechte po dobu 20 minut, „putovat“. Během této doby se váha zvedne víko a pokryté bubliny.
 5. Pak přidáme olej a sůl rozšlehaným vejcem. Začnou hníst mouky od středu k okrajům. Pohodlné je dřevěná špachtle.
 6. Když dostanete měkké hmoty, hníst rukama na odpuzují tabulky byla realizovatelná v podobě koule a začne vyřezávat koláče.

Těsto pro koláče bez kvasinek

 • zakysaná smetana - 4 lžíce;
 • mouky - 2 šálky;
 • soli a cukru - lžičku;
 • soda - polovina lžičky;
 • máslo - '30
 1. Olej vyjmutí z chladničky a necháme změknout.
 2. Smíchejte zakysanou smetanou, sodu, cukru a soli.
 3. V misce zalijeme mouku, přidáme zakysanou smetanou masových hybridů.
 4. Přidáme máslo postupně zasahuje do jeho těsta. Máte-li nějaký pocit mastnoty dosypte mouku. Hníst dobře a můžete použít.

Ale nejoblíbenější způsoby, jak vyřezávat krásné koláče. V každém případě první test na nutnost, aby se škrtidlo o průměru asi 5 cm, a pak rozdělte na dvě stejné části s nožem nebo prstem.

 • Oval. Část hníst těsto na koláč má tloušťku 5 mm. Místo v centru nádivkou, házet s jedním koncem k druhému, Pinch půlměsíc. Při smažení nebo pečení ležela na švu a mírně primnogo vrcholu.
 • Round. Podobně, aby se těsto placičku, dát náplně ve středu. Zvedněte okraj koláče a Pinch v „tašce“. Primnogo Výsledná výstupek uvnitř.
 • Trojúhelníkový. hníst těsto podílejí na dortu, vložte nádivku do středu. Poté vyhladit náplň dobře, ale ujistěte se, že nedosáhl okraje. Krayushki mazat studenou vodou, se dva horní rohy a jejich obal v úhlu 45 ° k plochému tvaru dort přijatého „šipky“. Zvedněte spodní okraj a zbytek výsledný tucks „švy“.
 • Úleva. Těsto zpracujeme do ploché koláč oválu s, dát náplně ve středu „klobása“. Namontovat horní a dolní okraj je přibližně ¼ délky pelet. Pak se horní hrany špiček a položte je na sebe přes nádivku. Vezměte si těsto na obou stranách dortu a také položit do kříže. Mohlo by se zdát, že jste „zavinout do plenek“ dort. Jeden patty potřebovat 4-5 pleny.

Poté, co potřebné formuláře placičky nespěchejte jim péct. Zapněte troubu na zahřátí, ale do té doby kladen na plastový obal a zakryjte rostlinným olejem it obrobek na plech. Počkejte 15 minut a uvidíte velikost koláče stala 2 krát více! Nyní namažte topy s mlékem a vejcem a pečeme odeslat. Když se vytáhnout svůj výtvor z trouby, na povrchu každé pirozhochka být růžová, lesklá kůrka.

Nyní žádné tajemství na vás, jak vyřezávat koláče z kynutého těsta a masy bez kvasnic. A to může definitivně učinit tvar jejich koláče také velmi chutný!

Video: Jak vyřezávat krásné dorty

3 recepty chutné pečivo s jablky

Vaření palačinky minerální vody - recepty pro všechny chutě

Pudink palačinky s kefíru: různé recepty a vaření tajemství

Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

„Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

© 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

Jak vyřezávat koláče

Bez uzardění tvarohové koláče a nedělá žádnou slavnostní jídlo. V tomto ohledu mnohé hospodyňky zajímat Jak oslnit krásné koláče, protože vzhledu - ne méně důležitou podmínkou než dobrou chuť. V závislosti na plniva (maso, ryby, zelí, brambor nebo džem), pečicí formy se mohou lišit.

Bez chutný historie pečení vaření Slované nemyslitelné. Za ta léta, nové metody se objevily pravidelně jako krásné vyřezat koláče. Hlavní tajemství, jak se dostat na původní pečení - kombinace lahodného plniva, dobrý test dovednosti a vařit. Stojí za zmínku, že neobvyklé parabolu koláče, protože v závislosti na plnění, mohou být:

 • dezert (tvarované želé nebo sýr);
 • občerstvení (forma s rostlinnými výplní nebo houbového);
 • entrée (forma s masa, ryb nebo brambory).

Jedinečnost tohoto pečiva je nejen v široké škále polevy, ale také ve formě pečení. Vyřezávat koláče může být odlišný od testu:

 • kvasinky (nebo přípravu metoda bezoparnym oparnym);
 • Puff (pudink, z listového nebo Cheburechnaya).

Modelovací koláče z kynutého těsta je transformován do umělecké formy, v případě, že hosteska ukázat představivost. Tvar produktů mohou být čtvercové, kulaté, oválné.

Vašim placiček chutný každého, kdo se podívá na ně, je doporučeno, aby je vyřezávat, respektování určitých pravidel vaření:

 1. Zalijeme trochou rostlinného oleje na dlani do práce není přilepená na ruce.
 2. Koláče na okraj dobře lepené nich mohou být lubrikovány s vodou nebo vaječný bílek.
 3. Než můžete posílat koláče v troubě nebo na pánvi, nechat 15 minut pod plastovým obalem, naolejované. Díky této dávky bude svěží a chutné.
 4. Chcete-li získat koláč s zlatova, je třeba zacházet s vrcholy s rozšlehaným žloutkem.

Kulaté produkty nás přivést zpět do dětství. Taková forma placičky z jablek a jiných ovocných příchutí. To vám pomůže udržet šťávu uvnitř. Pro pěkné kulaté produkty:

 1. Dojezdu těsta tortilly malé, asi 5 mm tlustý.
 2. V náplni centrum šíření.
 3. Okraje koláče se shromažďují ve středu dortu.
 4. Zascheplyayut hrana na sáčku.
 5. Máslo na plech dolů svorkou.

Ovál - nejoblíbenější varianta formě kvasinek koláče. Filler může být užíván s vaječným cibule, zelí a další vnitřnosti. Jak vyřezávat koláče ovál:

 1. Rozdělte těsto do kuliček.
 2. Každá koule válec do role.
 3. Řezané válce bodl získané na kusy o 4 cm.
 4. Roll každý kus do oválného koláče 3-5 mm tlustý.
 5. Dát nádivku do středu.
 6. Jedna hrana obrobku na jiné místo, slepý koláč ve tvaru půlkruhu.
 7. Pánev koláče potřebujeme dát stranou švu dolů.

Trojúhelníkové výrobky - to je obvykle pečený s otevřenou náplní. Jako nádivka pro ně bude vyhovovat maso, brambory s kuřetem nebo rybou. Jak vyřezávat koláče trojúhelníkový tvar:

 1. Roll obdélník, tloušťka - 0,5 cm.
 2. Middle dát nádivku.
 3. Složit dva okraje k sobě navzájem (musí otočit šipku).
 4. Zbývající okraje chrta.

Vznesené koláče překvapit a prosím, pomozte blízké. Zálivky může být slané nebo sladké, husté konzistence je důležité pouze. Jak reliéfních koláče:

 1. Těsto se válcovaný šev.
 2. Ovály jsou vyříznuty z výsledné formace.
 3. Ve středu se plní (klobásy).
 4. Horní a spodní polotovary jsou přehnuty o čtvrtinu.
 5. Úhly jsou vytvořeny křížem na široký okraj (jako nádivka pleny).

Aby byly koláče jsou nejen chutné, ale i krásné, je nutné znát technologii přípravy pokrmů. Existuje mnoho způsobů, jak vyřezávat koláče s různými náplněmi. V první fázi přípravy produktů je hnětení těsta. V závislosti na typu budete potřebovat sůl, cukr, mouku, mléko, droždí (ne pro všechny recepty) a slepičí vejce. Velikost koláče určuje množství plniva. už třeba vytvářet stejné kuličky na šíření těsto. V opačném případě se získají koláče různých velikostí.

Tradičně se pro výrobu pekařských výrobků vyrobené za použití jednoho z následujících způsobů:

 1. Připraví se těsto odtrhnout kusy stejné velikosti, tvaru koule. Kladen na polotovaru kuchyňském stole. Dojezdu těsta pomocí váleček ve tvaru kruhu.
 2. Řez těsto ze značné části jeho role salámu, řez na části. Výsledný předlisek z obou stran se ponoří do mouky, je umístěn na pracovní ploše stolu. Kusů je třeba natáhnout prsty nebo váleček na dojezdu.
 3. Z těsta snížit podstatnou část něj a vrátit ji s váleček. Vezměte sklenici a vystřižené kruhy těsta na koláče.

Forma koláče závisí na těsto a náplně. Toto pravidlo je zde jedna: těstoviny s masem, zelenina nebo ryby by měly být uzavřeny (zachovat šťavnatost). Karbanátky se sýrem a marmeládou nebo jinými vlhkými náplněmi mohou být zveřejněny. Níže jsou uvedeny způsoby, jak opravit přípravu koláčů:

 1. Těsto rozdělte na malé kousky. Forma úhledné kuličky, rotující mezi dlaněmi. Proto je nutné nalít mouku, aby se těsto nelepí na ruce. Dojezdu pomocí váleček pastilky kruhový tvar. Nedělají těsto příliš tenký, protože to může zlomit z výplně. sochory velikost je také důležité, příliš velké koláče nevypadají esteticky, a tam nebyli velmi pohodlné.
 2. Na každém koláč uprostřed, umístěte náplň (1 polévková lžíce. L.).
 3. Vzhledem k tomu, že chcete placičky smažit v rostlinném oleji nebo pečené v troubě, lze sklopit nebo půlměsíc dort, zvedání test hrany, (bude prostřední kloub strip) slepý.

Existuje mnoho způsobů, jak inovativní zblízka koláče. To vše závisí na výplňových výrobků a typ zkoušky. Můžete vyřezat ovál (lodí), hranaté (obálky), kulaté koláče (sáčky), neustále se těšit jejich domácností. Pokud způsobu přípravy kvasinek, je nejlepší pro tvarování produktu kulatý nebo oválný tvar. To je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak získat potěšení pro rodinu čajového obřadu. Doporučuje se pro formování karbanátky rostlinného oleje namazaný rukou předlisku získat kvalitativní a nelepí se na dlaních.

Jak zavřít karbanátky oválný nebo kulatý tvar:

 1. Vezměte připravenou kuličku, hníst do kruhu asi 5 mm.
 2. Ve středu umístěte trochu náplně.
 3. Pro oválu, připojení protilehlé hrany, špetka. Kulaté koláče nutné vyřezávat jako pytel tahem nahoru.
 4. Pokud mazivo vody okraji, koláče nebudou zveřejněny při smažení, tak se ukáže šťavnaté a chutné.

U produktů, čtvercového tvaru, těsto vrstva se vyválí s váleček, nařeže na pravoúhlé kousky. Ve středu v náplni a umístěte lisovaného produktu jako obálky. Toto je obzvláště dobrou volbou pro listovém těstě. Často ženy v domácnosti preferují vyřezávat koláče trojúhelníkový tvar. Tato metoda je podobná předchozí, ale místo obálky je třeba udělat prostor.

Poté, co jste rozvinul zaslepovací a připravené, je třeba zabalit koláče krásně. Existuje několik způsobů, jak vyřezávat původní produkt:

 1. Připojení konců polotovaru do horní části švu je tvořena. Přiložit s úsilím, které nemohl vložili tepelnou úpravou.
 2. Plnivo ve formě párků ležela na jedné straně obrobku. Se stejnou rukou začnou balit náplň, aby se koláč ve formě svinuté trubice.
 3. Čtverečních výrobky vyřezávat jako zabalené poštovní obálky. Je možné improvizovat na základě vlastního uvážení, pokud je plnicí vypadl z dortu.

Jak krásné koláče špetka hran

Trim okraj výrobku bude krásné koláče, jak je na fotce a chutný. Stejně jako tvarované výrobky s původním švu:

 1. Copánek. Pak se polotovar v levé ruce, pravá ruka palec zabalit hrany tak, aby se dosáhlo zkroucený provaz. Vytvořena na okrajích špiček špetka off tak, aby nedošlo k kazit výhled.
 2. Hedgehog. Produkt Zaschipyvaem Takto získaný podél okraje trojúhelníků nebo jak malý řez přes každý 1 cm, které se budou muset složit diagonálně.
 3. Roll dort odstřihněte okraje k výrobě obdélník. Filler místo v centru, dvě horní hrany zblízka v úhlu 45 stupňů. Pak také připojte spodní hrany. Centrum zavřít poslední. Švy proměnit v hustých svazcích.

Jak vyřezávat koláče

Ani nejzkušenější kuchaři nevědí, jakou formu by měly mít koláče, a to všechno proto, že v tomto ohledu neexistují žádné striktní pravidla. Každý může tvarovat tyto koláče, které se mu líbí.

Koláče z trouby

Pokud patříte do výhodných oválné placičky, soustředit se na techniku ​​modelování, pokud trojúhelníkové koláče víc podle chuti, naučit se složit obálku těsta. Ve skutečnosti, všechny existující možnosti pro vyřezávání snadno implementovat, ale jen proto, aby si být vědomi několika jemností v práci s těstem.

Existují dva základní těsto na koláče tajemství:

Jakýkoli vlastník má ve svém skladě pár zkušebních recepty na oblíbené koláče, navzdory velkým množstvím v kuchařek. 2-3 recept je pravděpodobné, že bylo upuštěno v průběhu dlouhodobé experimenty. Mnozí naznačují, že těsto je schopen cítit, a jeho kvalita závisí na náladě hostitelky a její motoriky rukou.

Uhněteme těsto na koláče

Dnes, pokud nejste v náladě, to je lepší přistoupit k hníst těsto, že je nepravděpodobné, aby se stalo tak, jak by to mělo být. Věřte mi, že v takových rukou, a to i recept, který nebyl předtím nechal, může zlomit tento trend.

Než budete hníst těsto na buchty kladný náboj, přispěje k živé hudby, komediální kanál na televizoru atd Když je dosaženo efektu, můžete se pustit do podnikání.

Plyšová bez kynutého těsta na koláče. Jak vařit těsto na koláče - recept

Těsto pro koláče by měly být v hustém opatření mouky podle potřeby hmotnosti se nelepí na ruce. Mezi kuchaři i profesionály jde vtip o tom, že pokud v procesu hnětení těsta špinavé ruce, pak někde byla chyba.

Babiččiny chlebíček na kefír

Odhadnout množství mouky na těsta, brát to není tekuté přísady, promíchejte je a ležel naložili na palubu, pak to v drážce a vyplnit tekuté složky. Nyní spusťte legenky pomalu míchat do mouky do kapaliny, až dokud směs se zbavit strnulosti. V této šarže může být zastavena.

Těsto se nelepí na ruce v procesu lisování, pokud předtím namažte olejem.

Máslové dorty a 8 druhů zálivky. video recept

u žen v domácnosti způsobů, jak vyřezávat koláče bychom upozornit některé z nejoblíbenějších. Před zahájením procesu, test musí nejprve tvoří vlek asi 5 cm. v průměru, a potom rozdělit na stejné části nožem.

Trvat trochu těsta a rovnoměrně ji typu 5mm pelety. v průměru. Bit primnogo centrum a ležel nádivku. Připojení dvou protilehlých hran a přítlačného půlměsíce. Koláč po upečení položit šev, lehce zraněný vrchol.

Udělejte těsto Patty stejný jako v předchozím případě, dát nádivku v centru, jen tady zaschepit okraj kruhu nějakým způsobem „ulici“. Výsledná výstupek uvnitř kůže.

získat koláče z těsta, místo plnění a hladké ho na povrch, je málo krátký okrajů. prázdný prostor vytvořený kolem mazání studenou vodu. Nyní připojit dvě horní hrany a připojit je pod úhlem 45 stupňů ke středu. Zbývající okraj, připojit centra a břicha stehy. To je vše, koláč je hotový, můžete rozložit na plech.

Tvoří ovál dort, středovou výplň vyplňování klobásu. Po tom, utáhnout dva protilehlé okraje čtvrtina délky dortu. Nyní se konce horního okraje a ležel na sebe, aniž by se dotýká náplně. Nyní těsto na obou stranách ležel křížem. Na straně dojem, lze říci, že jste „zavinout do plenek“ dort. Musíme 4-5 „pleny“ pro lisování pomocnou Patty.

Způsob vrhá koláče a dorty z Irene Mojžíše

Po lisování placičky u konce, nespěchejte, aby je okamžitě péct. Za prvé, položit na obrobek na plech, vrchol je pomazat olejem a zakryjte fólií, ať postaví po dobu asi 15 minut, pokud se to stane, předehřejte troubu. Po uplynutí vymezeného času mazat karbanátky mléka vaječné směsi. Vzhledem k takovým povlakem Po upečení koláče vytvořené z lesklé, zlatova.

Před odesláním do trouby

Koláče lze tvarovat různými způsoby, z nichž každá práva zvolit nejvhodnější techniku ​​pro sebe. Avšak chut hotového výrobku je jen nepatrně závislá na tvaru placičky, důležitější vařit těsto a náplň. Hodně štěstí! Delikátní koláče!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

36 − = 35