Jak vyrobit cappuccino v kávovaru

Jak vyrobit cappuccino v kávovaru

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit cappuccina v automatu na kávu?

Mnoho uživatelů kávovarů nevědí, jak se připravit cappuccino v kávovaru. Píšeme pro vás jasně a ukázat vám, jak to udělat sami. Ale tam je malá nuance, váš kávovar měla být příprava páry. Bez páry cappuccino nefunguje, protože se jedná o trajekt šlehačka mléko. Další malý bod na nose pár by měl být vždy na sobě čepici s názvem Pannarello aka parník (Pára - pára). V případě, že funkce má několik, ale pár nepřekračuje budete potřebovat odbornou pomoc.

Pannarello - speciální trysku na parní trysku v automatických kávovarů a kávovary. Používá se k přípravě mléčné pěny pro nápoje, jako je cappuccino a latté. Nesmí být zaměňována s Spumatore.

cappuccino - toto je obvykle plastová nádoba s vestavěným mechanismus pro napěnění mléka. Příprava za použití avtokapuchinatora není složitá. Dal ve sklenici mléka, stiskněte tlačítko.

Bohužel, pokud je váš kávovar není vybavena speciální tryskou pro přípravu páry, připravit cappuccino nemůžete. Také má výtok z vaření v páře, ale bez speciální trysku (Pannarello) dostanete splash mléka v okruhu jednoho metru a pocitem šoku.

Udělejte si šálek cappuccina

Pokud máte v úmyslu připravit šálek cappuccina, mléko je lepší nalít do stejného pohár, ze kterého se pít kávu. Budete potřebovat obsahu mléčného tuku, která není nižší než 3,5% kvůli nižším obsahem tuku experimentů obsahu dát výsledek je prostě zahřeje mléka bez pěny. Doporučujeme, aby obsah tuku 3,5% od výrobce Parmalat, Chuť Wille (Není reklama) a pokusit se pochopit rozdíl sami. Je žádoucí, aby mlékem z lednice. Naplňte pohár třetina mléko může být o něco méně může být trochu víc.

Než začnete šlehání mléka, je nutné povolit přípravu páry. Pokud si nevíte, jak to udělat, přečtěte si návod k obsluze vašeho kávovaru. Vedle náhrada pod výtok páry, některé prázdnou nádobu a otevřete parní kohoutek nebo na tlačítko OK. Za prvé, voda půjde, pak po chvíli jít suchou páru, nebojte se, nic vážného, ​​ale zvuky jsou děsivé.

Když dvojice vyschlo na nějaký čas, kryt a páry, nahradit váš sklo z jedné třetiny s mlékem. Příloha Pannarello se částečně ponoří do mléka. Nyní znovu otevřete parní ventil na začátek napěnění mléka. Další otázkou vkusu, uvidíte jasně, když pěna dosáhne požadovaného stavu. Přes experimentování, najdete verzi připravenosti mléka.

Dále vypnutí funkce páry je nahrazen jeden šálek pod hubice kávy a stiskněte tlačítko ochraňoval, které běžně stiskněte. Výsledná pěna je vyplněn hnědou kávového nápoje. Cappuccino je připraven.

Příprava několika šálky cappuccino

Pokud přijdete na návštěvu, nebo si jen velkou rodinu, předchozí metoda je dosti problematické. Každou šálek mléka pod par po kávě, dlouhého procesu. Je možné se vyhnout jednoduchým způsobem. Vezměte velkou sklenici, nejlépe kov z nerezové oceli, uvedených jeho profesionální džbán.

Džbán mléka - speciální kovová nádoba se zúženým tryskou pro napěnění mléka mechanickými prostředky pomocí Pannarello.

Vyplňte, džbán polovinu mléka, dělat všechny to samé jako v předchozím postupu. Ale ani s velkým množstvím mléka. Vedle jen podaří stlačit kávu a přidat mléko dle chuti. Chcete-li přidat mléko v šálku kávy, než budete chtít při vaření kávy, ale můžete psát. Jak si přejete. Experimentovat a budete mít vynikající cappuccino, o nic horší než v kavárně.

Jak vyrobit cappuccino v kávovaru

Italové byly vždy považovány za nejlepší znalce kávy. Pro ně je připočítán s vytvořením takových děl, jako latte a cappuccino a době výskytu posledních sahá až do století XVI. Jaké jsou charakteristiky tohoto nápoje a jak správně vařit kávu?

Jak je uvedeno v mezinárodních normách, cappuccino - nápoj, který vyžaduje napájení v nádobách o objemu nejvýše 180 ml, aby bylo dosaženo co nejlepší kombinaci kávy a mléčné pěny. A na většině kávových účtech pouze 1/3 objemu poháru. Všechno ostatní - je elastická kůže a husté napěněného mléka. teplota nápoje nesmí přesáhnout 60 stupňů. Jediný způsob, jak zhodnotit skutečnou chuť a konzistenci nápoje.

Jak připravit cappuccino v kávovaru, získat dokonalý nápoj v pořádku?

 1. Cook espresso - tlustý, s příjemnou hořkostí a sotva znatelnou kyselinkou. Ideální pro svou keňskou nebo etiopské kávy Arabica, ačkoli fanoušci vyjádřil hořkost přednost obilí z Ameriky.
 2. Beat mléko tak, aby co nejvíce z ní pěny, protože podíl tekutého mléka cappuccino by měl být zanedbatelný, někteří experti říkají, že v by neměla být ideální pít mléko, se odehrává v plném mléčnou pěnou.
 3. Ideální variantou je považován za možnost paralelního espresso a mléko je kombinovat následně při stejné teplotě.

─ perfektní cappuccino je silná káva s hladkým hustou pěnu, která je hustě pokryty espresso

V kávovaru připravit cappuccino, je mnohem jednodušší, než ručně pomocí Turka a francouzský-press. Nejlepší zařízení jsou považovány Philips Saeco a Bosch jak automatické a poloautomatické typ. V případě, že stroj potřebuje stáhnout pouze potřebné ingredience a nějaký čas počkat, v některých poloautomatických procesů budou muset provést sám.

Pokyny pro přípravu cappuccina

Pro přípravu nápojových ingrediencí nutných k přípravě následující:

 • Jakost zrna kávy Arabica v rozsahu, kolik šálků přípravy cappuccina;
 • 2-3% přírodní mléka, který se ochladí, dosud dobře;
 • cukr, likér chuť a touhu.

Pro přípravu klasické cappuccino v kávovaru musí být:

 • Grider obilí vyplnit a brousit;
 • nalít mletou kávu do držáku;
 • připravíme espresso pohár, předehřívání it;
 • Držáky káva musí být pečlivě stisknuto položit ji byt s jednou vrstvou;
 • kávovar na espresso a čekat na espresso;
 • stranou kávu a podívejte se na páru pro mléko;
 • nalít mléko do kontejneru tak, že nepřesahuje 2/3 svého objemu, typicky přičemž 300 ml mléka džbán;
 • kapuchinator snížen do nádoby s mlékem, do hloubky ne více než 2,5 cm v úhlu 45 stupňů, šlehání mléka až do jeho objem se molochnik sobě zdvojnásobí se zahřeje na teplotu 60-70 stupňů (tj. dokud se může držet v rukou);
 • Indikátor připravenost mléka je přítomnost husté pěny s malými bublinkami, husté, ale ohebnými;
 • v šálku espresso mléka opatrně nalije tak, aby se dostal na maximální a minimální mléčná pěna; Cukr se přidává až do úplného konce.

Tvorba cappuccino dlouhé, jednoduché, ale od prvního okamžiku bylo dosaženo správného výsledku je zřídka možné, i když tento proces se stává ještě obtížnější bez kávovaru. Automaticky připravit nápoj odborníci nejsou vždy nedoporučuje, protože tento proces je plně řízen stroj, není osoba.

Podnikům vytvářet celé mistrovská díla z obyčejného mléčnou pěnou

Chcete-li ověřit, že nápoj, můžete použít následující poznatky:

 • elasticita napěněného mléka se ověřuje takto: špička lžíce jemně zatlačit pěnu, když se rychle vrátí na místo bez ztráty integrity - vše je v pořádku;
 • pěna v šálku nesmí být „slide“, se vztahuje na celý povrch husté vrstvy bez velkých bublin;
 • Při použití by neměl být patrný jasný hořkosti nebo kyselost - to je znamením, že nesprávně brát v úvahu poměr espresso s mlékem, nebo low-kvalitní kávu použit.

Pokud by byl zkoušen všechny parametry, pak profesionální práce doma!

Udělejte si cappuccino doma je možné používat klasický recept, instrukce, ke které je napsáno výše, ale variace víc než tucet, mezi nimiž můžeme najít originální způsoby. Takže, přidejte do šálku čokoládový sirup, skořice, vanilky, louhu a dalších složek, které tvoří chuť paleta. Pokud se použije likéru nebo sirupu, se jeho objem nesmí překročit 5-10 ml na šálek (180 ml).

Sirupy je lepší zvolit tradiční kávy, vanilky a karamelu příchutě

Egg cappuccino s vanilkou:

 • Připravte espresso obvyklým způsobem.
 • V jednom kontejneru kombinovat žloutky s 2 lžíce. l. mléčného tuku nebo smetany a 2 hod. L. moučkový cukr, špetka vanilin, bity do pěny mixéru nebo prostřednictvím Spumatore;
 • Sdílet mléčnou pěnu na horní části vaječného espressa.

Interiér může být použita jako čokoládové drti, který lehce posypané na mléčnou pěnou.

Recept cappuccino s plnícími kapalinami zahrnuje použití přísad, jako je sirup, karamel, amaretto, kávového likéru a další. Za prvé, nalije se do šálku espresso a asi 1 až 2 hodiny. L. Sirup nebo alkohol, a teprve pak napěněného mléka. Cukr se přidává jako poslední. Jasně setkat s cappuccino, si můžete prohlédnout video.

Jak vyrobit cappuccino v kávovaru

 • Nabízí kávovary a cappuccino
 • proces FROTHER

S příchodem milovníky kávy Kávovary se často ptají, jak se dělá cappuccina v automatu na kávu doma. Tento vonný, chutný nápoj s pěnou na práci, není těžké. Hlavním dávkování a pochopit, co tento nápoj se liší od ostatních.

Nabízí kávovary a cappuccino

Tento nápoj je podobný latte, ale rozdíl je, že cappuccino má silnější chuť kávy kvůli espresso a má hustou pěnu. Musí být dostatečně hustá, vzduchové bubliny v pěně - malý, nejvýše 3 mm. Pěna v kávě nemůže být menší než 1/3 šálku, barva drink - cihla-béžové, ochutnat zcela hladká a bez hořkosti.

Pro chutné nápoj je velmi důležitý druh použité kávy - cappuccino doporučuje používat Arabica.

Příprava nápoje v kávovaru vyžaduje specifické funkce zařízení. K dispozici jsou automatické a poloautomatické kávovary. V první možnost, vše velmi snadné - stačí jen dát šálek kávy a stroj bude dělat všechno sám. Tato možnost je vhodná pro domácí použití a rychlé vaření lahodný nápoj.

Poloautomat se používá hlavně v kávových baristy v takových přístrojů vyžaduje zásah uživatele, ale v průběhu doby káva dopadá mnohem chutnější a lépe. Ale to neznamená, aby se cappuccino v kávovaru je velmi obtížné poloautomatické. Jediné, co potřebujete připravit šálek kávy a mléka.

Káva v počítači by měl být kapuchinator. Jedná se o zařízení, které biče mléčné pěny. Stává se také, že je automatické a poloautomatické, v podstatě, výhodně se do druhé, jako mléko, aby ruka bič proudem páry.

Třetím důležitým bodem je dost - to je vyhřívaná hrnky. Podle pravidel zásobování cappuccino pohár by měl být vyhřívaný. Je lepší, když je zařízení vybaveno funkcí platformy vytápění poháru.

Nápoj se dobře hodí croissanty, sladké rohlíky, sladké pečivo.

proces FROTHER

Máte-li automatické kávovar - stačí nahradit pohár, stiskněte tlačítko a čekat na finální nápoj. Příprava kávy nebere spoustu času a úsilí. A tak, jak se dělá cappuccino v kávovaru poloautomatická:

 • Chcete-li začít, vyberte svazek pohár asi 180 ml, ohřát jej. To by měl být teplý, ale ne horké.
 • Mletá káva, nalít do držáku. Dávejte pozor na množství, by neměla přesáhnout okraje zařízení.
 • Pak je potřeba stlačit kávu. Nemělo by hroutit, tisk by mělo být pod úhlem 90 stupňů.
 • Kávovar začne nalil espresso do kontejneru. Tak dlouho, jak budete mít čas zabývat s mlékem - pro daný nápoj se doporučuje zvolit ne více než 1% tuku, ale pokud budete vařit sami, na základě vašich osobních preferencí.
 • Aby metla mléko, je třeba nalít do džbánek s mlékem 300 ml, a naplňte ji 3/4. Kontrola dodávek kapuchinator páry, je nutné, aby byl na pánvi v úhlu 45 stupňů. Všimněte si, že kapuchinator by neměla být ponořena do mléka o více než 3 cm. Pak musíte ji bič do pěny.
 • Aby pěna byla více silné a husté páry, které mají být dodávány za relativně nízkého tlaku, a že je třeba zachovat mléko až do té doby, mlékař není horký. Naopak, aby se pěna více vzduchu, jako latte, musí být pára přivádí pod vysokým tlakem, a změnit Spumatore ponořit se do mléka.
 • Posledním krokem v přípravě je přidání mléka do espressa.
 • Pěna se obvykle přidává do kávy nebo dezert lžíce po mléko nebo mléčný rychle smíchá s pěnou a přidá se do espresso. Tak stoupá vzhůru.
 • Nebojte se experimentovat, přidat do kávy sirup, ibišek, karamelem, šlehačkou. Ale pokud budete používat velmi sladký sirup, to je lepší, aby přidáme cukr.
 • Často sloužil cappuccino v kavárně s krásným vzorem na kůži. Tedy schopnost mít zkušeného baristy.

Také si můžete přidat libovolný sirup - s ním ochucení stín je světlý a neobvyklé. Často přidejte strouhaný čokoládu, skořici. Ale aditiva nepřerušujte chuť kávy, takže pohárek 180 ml sirup by neměla přesáhnout 7 ml.

Jedním z nejoblíbenějších receptů kávy je cappuccino Vídeňská. Je velmi voňavé a má poměrně jasnou chuť, čokoládu a šlehačkou přidává zvláštní lehkost tohoto nápoje. Chcete-li to, budete potřebovat:

 • 100 ml espresso;
 • 200 ml horké čokolády;
 • 10 čajových lžiček šlehačky je falešný.

Připravte espresso a přidejte vařené mléko, aby se trochu pěny z mléka. Pak přidejte horkou čokoládu, ne více než 10%. Top ozdobíme šlehačkou, v případě potřeby, můžete také nastrouháme čokoládu.

Také se dobře hodí cappuccino skořice. Pro přípravu kávy se silnou skořicovou příchutí, stříkne espresso, přidejte napěněné mléko v tenkém proudu ve spirále. Posypeme strouhaným čokoládovou pěnou a skořicí. V tomto případě je důležité, aby to přehánět, přidejte cukr mírnit k pití nebyla příliš sladké.

Vaření chutné cappuccino vyžaduje zkušenosti a odborné přípravy, poprvé požadovaného výsledku není šance na úspěch. Použití vysoce kvalitních, vhodným kávy, mléka a zlepšit své dovednosti potřebné k zajištění dobrého výsledku - příjemná, aromatická nápoj. Nezapomeňte, že i poměrně slabá káva se nedoporučuje pít ve večerních hodinách, domácí cappuccino - v Itálii je často podává snídaně s čerstvým pečivem.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

23 − 18 =