Jak vyrobit červené barvy

Jak vyrobit červené barvy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jaké barvy kombinovat se dostat červenou?

jaké barvy míchat, aby si červené?

jaké barvy by měl být smíchán se dostat červenou?

jaké barvy namíchat dostat červenou barvu?

Pokud budeme mluvit o červené barvy, barva naopak je základ, tj Používám to barvu mají různé barvy. Vzhledem k použití červené barvy lze získat takové barvy jako žlutá a fialová. Bílá barva může být dosaženo, pokud musíte míchat barvy spektra. Tam je takový obraz tušení, co se stane při použití červené barvy:

Červená barva může být dosaženo pouze v případě, že počítačová grafika, budete muset míchat barvy jsou zde Magenta (purpurovou) a Yellow (žlutá), a výsledkem je právě červená barva.

Červená: jedna z primárních barev, si to smícháním barvy nemožné.

Primární barvy jsou pouze tři: červené, modré a žluté. Sekundární barvy vyrobené ze dvou složek je oranžová (červená + žlutá), zelený (žlutá + modrá), a fialové (červená + modrá). Smíchání tří základních barev hnědé. Všechny ostatní barvy jsou vyráběny změnou poměrů smíšených barev.

Bohužel, barvy jsou smíchány za vzniku červeného zbarvení nefunguje. Naopak červené smíšené produkovat nové květiny.

Můžete přidat jakoukoliv barvu a získat nový odstín. Tak je to s modrými a žlutými květy.

Výjimkou je počítačová grafika, to je docela možné.

Červená barva je primární, základní nebo základní, nebo spíše jedna ze základních barev. To znamená, že červená je použit k výrobě jiných barvách: fialová, oranžová barva.

To znamená, že tímto způsobem získáme červený nemůže.

Červené, zelené a modré, pokud je mi známo, je to ze tří základních barev. Oni jsou smíchány k výrobě jiných barev.

Přísně vzato, červená je stále možné se dostat ven z barvy menšin. Tyto dvě barvy - červenou a oranžovou.

Červená barva není možné získat smícháním jiné tsveta.Mozhno pouze změnit odstín červené, přidání další barvy v něm. Takže si může dělat to teplejší nebo více holdnym.

Obvykle jsou tyto problémy vznikají pro začátečníky, kteří se teprve začíná experimentovat s barvami. Dobře známý fakt, že mnohé z barev se získají smísením různých barev a rozměrů.

Červená barva vám, jak to se vztahuje k jádru. Že červené barvy je mnoho jiných barev.

Takže musíte mít ve vašem arzenálu je vždy červené, pro získání dalších potřebných barev.

Červená - to je jedna ze základních barev,

takže můžete získat dodatečný

Pouze ottenki.chisto červenou vryatli dostat ven. Vhodnější pro tento pravděpodobně směšovací oranžové a purpurové.

Jak se dostat na červenou barvu pomocí míchání barev?

Podle vědců, jakákoliv barva je individuální charakter a nese význam pro psychiku. Během chladných a mrazivých póry především jasně projevuje touhu nějak malovat černou-a-bílý svět venku. Například červená barva, což je velmi časté v přírodě. Slovo „krasnyy9raquo; Pochází ze staré slovanské slovo „krasa9raquo; a původně znamenalo „dobře, krásné.“ A přesto, tato barva byla nazývána „chervlonym9raquo, protože barva byla získána ze speciálního druhu červů. Také toto slovo je uvedeno v ruském Synodní bibli určit Red (červená) moře. Teprve po VI století, lidstvo se začal zajímat o to, jak se dostat červenou. To už se stalo ve srovnání s nejjasnější barvy v barevném spektru.

Použití červené v přírodě

Barevné spektrum má množinu odstínů, a shoduje se s minimální frekvencí elektromagnetického pole, viditelné pro lidské oko. Například tisk používá pouze čtyři barvy, ale červená mezi nimi není. Tam je logická otázka: jak se dostat červenou? Velmi jednoduché! dvě barvy stačí smíchat: purpurové a žluté. Chcete-li zobrazit snímky na monitoru jsou přednostně barevné režimy RGB. Místo toho, aby černé barvy - na pozadí obrazovky, která zobrazuje modré, červené a zelené tečky.

Různé odstíny této barvy jsou velmi často odkazoval se na jejich přirozených vlastníků. To může být název: minerálů, ovoce, bobule a květiny. Red rozsah může být: maliny, třešně, víno, vínové, růžové, korálové a rubínové odstíny.

Je-li někdo zájem, jak se dostat červenou barvu v kuchyni, tady je všechno tak jednoduché! To je dost, aby věnovaly pozornost na obsah chladničky. Pro červené nebo růžové džusu kuchaři používají brusinky, dřín, rybíz, třešně, jahody, maliny. Nicméně, tyto přírodní barviva by měly být používány velmi opatrně, protože přesycení barviv v potravinách mohou zničit vaši chuť k jídlu. A, například pro barvení tkanin použity pigmenty, které jsou vyrobeny ze speciálních rostlin.

Je dobře známo, že ve světě kolem nás existuje mnoho dalších pastelové barvy a tóny než v sytých barvách. Zajímá vás, jak se dostat jasně červená? Odpověď leží téměř na povrchu. Před sestavením obraz je třeba připomenout základní pravidla pro míchání barev a umožňují vzájemnou kombinaci palety prvků.

Podmínky spektra barev červené se nachází v samém srdci jemných odstínů. Kolem nich jsou teplejší tóny používané ve většině případů výhodnější kombinace barev. Pokud potřebujete získat více dynamickou a bohatou směs, použijte světlé základní barvy a nebojte se vybrat ten správný odstín, který je opakem červené.

Nyní se podívejme na to, jak se dostat červenou barvu, když jsou barvy smíšené. Za prvé, je třeba připravit umění palety (lze nahradit papír nebo tkaninu) pro míchání barev, nádoby s vodou a štětcem. Při nanášení být pod dohledem vzor, ​​který byl získán na plátně a na pracovní desce. Věnovat zvláštní pozornost „teplotního režimu“, protože barva může být také tak teplé a studené. Červené a žluté barvy se používají hlavně jako v teplých barvách. Pokud se však srovnává různé odstíny červené a žluté bude ve studeném režimu. Například citronově žluté být chladnější kadmium žluté. Barva Bordeaux - chladnější Alizarin červené, ačkoli druhý bude teplejší než modré.

V důsledku toho je blíže k barevným kolečkem na sobě odstíny jsou umístěny, tím jasnější a čistší jsou získány smícháním. V souladu s tím, méně nasycených tón se získá smícháním barev, které jsou umístěny dále od sebe a blíže k pomocných odstínů. Během míšení dvou teplých odstínech vždy teplé barvy. Pokud budeme míchat dva studených barev, bude jen chladný odstín.

I začátečník malíř by se měli snažit používat co nejmenší počet barev, čímž se získá vícebarevný vzor. Kromě toho, co potřebujete vědět, jaké barvy mohou být smíchány, a které ne. To je nutné eliminovat nestabilní barvy - hořlavá, zatemnění, atd ...

Nyní se pojďme mluvit o tom, jak se dostat červenou barvu laku? Ty by mohly být zklamaný, ale to lze udělat. Tato teorie byla popsána více v díle Leonarda da Vinci. Spolu s modré a žluté, červené je hlavní barva a vše ostatní the - kombinování výrobku. Tyto barvy se nazývají kompozitní nebo sekundární. Odstíny získané v průběhu překrývajících se tři barvy se nazývají terciární. Po obdržení tónu, je důležité, aby se přidat do palety příliš mnoha různých barvách, jinak to dopadne špínu.

Kromě toho nelze dosáhnout bílé a černé odstíny stejné směsi s jinými barvami. Například černá barva by měla být aplikována velmi opatrně. V případě, že směšování barev na bílém listu lze jasně vidět hnědé nebo tmavě modrý odstín, nepoužívejte tuto barvu. Pokud jde o bílou barvu, je třeba přidat do palety více než černé. Aby však bylo možné získat jasnější odstín, nepřidávejte příliš mnoho.

Nedodržení počítačové grafiky s malbou

Tak, jak se dostat červenou barvu při míchání? Odpověď již známe. Pouze v systému RGB při práci s počítačovou grafiku. Tiskařský velkoformátový existují jen čtyři základní barvy: černá, žlutá, azurová a purpurová. Červená je dosaženo použitím jedné barvy do druhé, v tomto případě, purpurové a žluté. Sytost inkoust by měl být přibližně stejném poměru.

Obecně platí, že jsme zjistili, jak se dostat červenou. Na základě získaných poznatků, jsme se dozvěděli, že obraz je založen výhradně na základě tří základních barev. Ale jak mnoho nádherné odstíny červené lze získat v kombinaci s pomocnými barvami?

Dokonce i profesionální umělci spojit několik barev více syté barvy. Hlavní věc je, aby vždy na paměti, že pro získání konečného výsledku, je nutné zvolit světlé výjimečně světlé základní barvy.

Jak získám red v jemných barvách? Použijte světlé barvy nebo mírně bazický, zřeďte je s bílou. Konečný výsledek míchání barev závisí na použitých poměrech.

Na závěr bych chtěl zmínit, že s ohledem na zkušenosti v malování své znalosti se neustále vyvíjejí. Ale v každém případě se dozvědět více informací o tom, jak se dostat červenou barvu při míchání barev, a naučit se je kombinovat, ujistěte se, že číst odbornou literaturu. Hodně štěstí!

míchání barev

Moderní design interiéru plné originálních odstínů. Sortiment hotových výrobků ne vždy obsahují požadovaný půltón. míchání barev tabulka pomůže v domácnosti získat požadovaný výsledek. Tyto informace jsou užitečné nejen pro opravy bytu. Znalost míchání barev užitečné širokou škálu lidí: mladí malíři, garáže pracovníky, malíři a další tvůrčí typy.

Experimenty na mixování: Co byste měli vědět předem

Svět kolem nás je plný s širokou paletou barev, ale to vše na základě barevné nádhery ze tří základních barev: modré, červené a žluté. Je to dáno jejich míchání, aby se dosáhlo požadovaného půltón.

Chcete-li získat nový odstín, používat základní Kohler různých rozměrů. Nejjednodušší příklad toho, jak se dostat zelenou. Odpověď je velmi jednoduchá: smícháním žluté barvivo s modrou. Transparentní stůl z primárních, sekundárních a přechodových barev, získaných smísením, je následující:

Tato tabulka vám pomůže pochopit otázku, jak se dostat žlutou barvu sama o sobě nesprávné. Je možné dosáhnout připojení dalších prvků, jako žlutá odkazuje na tři hlavní tóny. Z tohoto důvodu, když je v případě potřeby ve formě žluté, připravte se barvivo nebo pigment extrahována z přírodních produktů, což není zcela vhodné.

Stejný primárních barev, které bylo přijato v různých poměrech ve směsi dát nový výsledek. Čím větší je množství barviva, konečný výsledek získaný po smíchání je blíže k původnímu odstínu.

Provádět experimenty nezbytné s ohledem na známých pravidel. Spojíme-li chromatické barvy v barevném kole jsou umístěny těsně vedle sebe, se získá po smíchání lak se silnou chromatickou odstínu, i když ne na čistý tón. Složené barviva umístěné na opačných stranách vede k tvorbě achromatické barvy, ve které jsou převládající šedém tónu. Orientovat se v optimální kombinaci barev pomůže chromatickou kruh:

Například, pokud budete mít CINNABAR červené a bílé vedení, výsledný jasně růžové barvy po určité době ztmavne. Je žádoucí, aby byl získán požadovaný tón, aby se maximální omezený počet výchozích barev. Při míchání je třeba brát v úvahu jejich kompatibilitu. Například, barviva na olejové bázi citlivé vůči rozpouštědlům. Nebo ztmavení rychle hořlavých materiálů je lepší vyloučit. Tabulka kombinací, které by neměly být použity, aby se zabránilo chybám v tvůrčím procesu:

Rozmanitost odstíny červené

Červená je na prvních třech původních barev, které tvoří základnu. Proto i minimální sadu barev se neobejde bez něj. Nicméně otázka, jak se dostat červenou barvu smícháním někdy trvají barvy. Je tomu tak proto, že tisk povolen Magenta, tak tvůrčí hledání, jak se dostat červenou, přirozené. Vše je rozhodnuto velmi jednoduše: pro přírodní červená žlutá smíchány s purpurovou v objemech 1: 1.

Barevnost červená je různorodé, tolik možnosti kombinací:

 • Velmi populární otázka, jak se dostat karmínovou. Výchozí směs pro Colera - červená a modrá ve stejném poměru, aby se měnila nápovědy zavedení odstín purpurový malých množství černé nebo bílé karamelu.
 • Odpovědi, jak se dostat hnědý, trochu. Nejjednodušší způsob, jak - Připojte červené a zelené. Vzhledem k tomu, zelená sám je výsledkem mísení žluté a modré, poté, respektive k dosažení hnědé pozadí pomůže spojit všechny tři základní barvy. Podrobnější způsoby, jak dosáhnout odstíny hnědé jsou znázorněny na grafu:

 • Pink lze získat připojením červená s bílou.
 • Pokud si mix 2 porcí červeného barevného schématu s 1 dílem žlutá barva se změní na červenou. Chcete-li získat pomeranč, je nutné zvýšit množství žluté. V závislosti na požadované barvě, oranžová barva se připraví smísením růžové barvivo a žluté barvivo.

 • Burgundsko dosáhnout různými způsoby. Nejjednodušší - přidat špetku modrou barvou, protože červená je sám o sobě tmavý. Podobný výsledek bude zavedení malého červená žlutá a trochu černou barvou.
 • Mixování červené a růžové barvivo umožňuje uvolněné červené tóny, bude výsledek přispěje ke zvýšení bílou.
 • Kombinující červená fialová v poměru 3: 1 výsledků v sytě červené barvy.
 • Rozmanitost odstínů červené ukazuje další kolo. Je třeba poznamenat, že přidání jakékoli směsi bílé barvy vede k odlehčení tóny a černá - tmavnout.

  Níže uvedená tabulka vám pomůže vypořádat se jmény odstíny červené:

  Ne méně bohatá paleta barev dává smíchání s modrým barvivem uvnitř základny triády. Takže je nutně v každém setu. Nicméně i sada 12 barev někdy neodpovídá potřebám skutečného modrém tónu. Důvod - barevné variace. Klasický tón se nazývá královský, a prodává to je často nahrazen ultramarínu, která se vyznačuje tím, světlé-tmavý odstín s mírným přítomností fialové. Proto je otázka, jak se dostat na modrou barvu nezdá absurdní. Výstup situace by přídavek základní barvu bílou v poměru 3: 1. Stejným způsobem se připraví treska modravá pouze kombinací použití více.

  Zajímavé modré barvy s mírně nasyceným výsledku se dosáhne, když spojení s tmavá ultramarínová tyrkysové.

  Následující doporučení vám pomůže se orientovat, jaké barvy by měly být smíšené vyrobit odstíny modré:

  • Stejná množství modré a žluté barvivo se získá tmavě modrozelené tón. Úvod bílá propaguje nějaké vysvětlení, ale snižuje jas. Důvod spočívá v kombinaci tří složek, a více z nich, tím více se ukazuje jednotvárný barvy.
  • Smíšená azurová modř a přidat trochu menší množství zeleně, aby tyrkysovou barvu. Tento odstín také volal akvamarín.
  • Odvozeny od stejných množství modré a zelené barvy, tzv pruská modř. Když jsou podávány bílá nasycení klesá, ale nezanechává čistotu barev.
  • Modrá červená poměr Kohler 2: 1, čímž se získá modrá fialový odstín. Výsledná barva je objasněn zavedením bílé.
  • Mix rovným dílem modré a růžové madzhentovogo dát královská modř, která se vyznačuje neobvykle jasný.
  • Tmavší zmodrá při smíchání s černým v poměru 3: 1.

  Asistent v experimentech na mixování bude tabulka se jmény odstíny modré:

  Výchozí zelená běžně přítomný ve všech souborech v nepřítomnosti barviva potřebná k získání problémy nevyplývají. Připojte žluté a modré získá požadovaný zelené pozadí. Ale jakékoliv tvůrčí směr, ať už je malování, interiérový design a další dekorační předměty volba vyžaduje širokou paletu zeleně. Základním principem experimentů je pro změnu poměrů v základních barvách, zesvětlit nebo ztmavit použijte na pozadí bílé nebo černé barvivo.

  Následující diskuse se zaměřuje na prolínání možnostech a výsledcích praxe:

  • Modré a žluté sloučeniny s malým přídavkem je khaki hnědá. Green s malým množstvím žlutých olivových forem.
  • Tradiční vápno - výsledkem mísení zelená a bílá. Nastavte tepla dodá žluté nebo modré.

  Rozmanitost odstínů zelené barvy znázorňuje kruh. Ve středu je základní barviva, následované další složky, po - výsledku míchání. Poslední kolo - to pokusy s přídavkem výsledných tóny bílého a černého pigmentu.

  Následující tabulka se stane asistentem v experimentech.

  barva Kaleidoscope není omezen na kombinování základní barviva. Například, často vyžadují šedá. Různé poměry bílého a černého pigmentu poskytne široké palety achromatický.

  Jak se dostat na slonovinu? Báze je bílý, aby se postupně po malých částech přidá okrové tmavě hnědé. Okrové přispívá k projevem teplých tónech vede ke zvýšení hnědého studené pozadí.

  Další tabulka ukazuje různé mísení možnosti:

  Jak se dostat na černou? Kombinací azurová, purpurová a žlutá. K dispozici nejsou vždy tak asistentem bude tři základní barviva. Kombinace zelené a červené, taky dá jakousi černou, ale nebude čistý.

  I když je otázka, na kterou nelze najít popis tabulky pomůže nejen vydávat doporučení pro mixování, ale také ukazují výsledky experimentů. Výsledky vlastních pokusů na míchání se mohou poněkud lišit od výše uvedeného, ​​vše závisí na složení barviva a povrchem, na který je aplikován.

  Přidat komentář

  Jak ustlat kamenů + fotografie, které chcete, aby, a já spíš Rakari. bolestně krásná

  Nastavit automatické čerpat docela informativní video, které je potřeba.

  Který box si vybrat pro koupací Krásná lázních na fotografii, chalupy jsou zřídka.

  Konstrukční výkresy clona + Zvláštní poděkování pro detailní výkresy

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 7 = 1