Jak vyrobit domácí majonézy mixér

Jak vyrobit domácí majonézy mixér

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vařit chutné a zdravé majonézy mixér doma - 4 krok za krokem recept

Dobrý den, milí kuchaři! Nechci se mýlit, když řeknu, že majonéza - jedná se o produkt, který je k dispozici téměř v každé chladničce. Některé hostesky ji použít při přípravě sendvičů, jiné - na saláty. Ale jsou tu fanoušci, kteří právě to jí s chlebem. Vím, že přinejmenším některé z těchto osob. A jeden z nich je můj manžel, ale obchody omáčky - není tou nejlepší volbou, proto navrhuji, aby majonézy doma mixér podmínek.

Zloděj majonéza - je, upřímně řečeno, je pochybné potěšení. Krásný obal, který ukazuje zheltochki zlaté a šťavnaté olivy. To je jen dobře navržený návnada. A ona vám řekne, opravdu funguje. V opačném případě by nikdo vyrábět takové svazky majonézu a prodávat po celém světě.

Kdy bude opět něco koupit v supermarketu, prismotritesk balicí. Malovala složení tovární výrobek. Existuje tolik zajímavých složek: konzervační látky, zahušťovadla, stabilizátory, ochucovadla a jiné „eshki“. Pro takové jamkové destičky pro výuku chemie. Takže, vzdělávat

Přítomnost dalších složek zvyšuje životnost výrobku, ale neznamená, že užitečný majonézy misku

Ale domácí omáčka s vřelostí a láskou - je to skvělá náhrada obchody. Inherentní nich, nejméně tři nesporné výhody:

 • to je přirozené a bezpečné, protože neexistuje žádná „Eshek“;
 • levnější než produkt srovnatelný továrny kvality potravin;
 • To má jedinečnou chuť. Můžete přidat nějaké přísady v ní, který jste právě líbí.

Ano, a jen 5 minut, budete muset vytvořit domácí omáčku. V době, kdy je mnohem menší, než se sbalit a jít do nedaleké magazin.No Nakreslete si vlastní závěry

Recepty, jak se dělá domácí majonézy mixér

Mí přátelé, chci, abyste odhalit tajemství výroby neuvěřitelně chutné domácí sousa.Chtoby ho dělat s rukama, budete jistě potřebovat kuchyňský pomocník - mixér.

Žiju svůj život nejjednodušší. Ale jakmile jsem napsal článek „Hodnocení mixéry 2015“ I love bezpodmínečně s touto možností:

Nebudete muset koupit mlýnek na maso, přetáhnout starý mixér od rodičů pro hnětení těsta a připravuje pyureshek. Kuchyň Mám malý, a dal všechna zařízení, která provádí pouze jednu funkci nemá smysl ke mně. Sly jsem naznačit svému manželovi, že chci něco nového v kuchyni. Svádí své pokrmy, které ho můžu připravit

Něco, co jsem snil. Nic, brzy budu mít nový mixér a já ti ukážu to v celé své kráse. Dnes pojďme ukázat vám jednoduchý krok za krokem receptů, jak vařit domácí majonézu v mixéru. Pro mě chuť domácí omáčce se liší od obchodu s jeho měkkost a lehkost. Jsem si koupil, protože přidaných škrobových zahušťovadla a konzistence hustá, lepkavá a těžký.

Domácí majonéza v mixéru „Classic“

 • slepičí vejce;
 • ½ lžičky hořčice (k dispozici klasické nebo koření);
 • plné sklo slunečnice nebo kukuřičného oleje;
 • ½ lžičky sůl;
 • ½ lžičky Sakharkov;
 • 1 lžíce citron čerstvý džus.

Důkladně opláchněte vejce s teplou mýdlovou vodou. Viteri suché. Dále rozbít vejce do mísy mixéru. Přidat do vejce sůl, cukr a hořčici.

Umístěte ponornou jednotku do nádoby mixéru. Spustit také bití směsi při nízkých otáčkách. Jak vidět, že všechny komponenty jsou spojeny, začít pomalu zalijeme olejem. Na dně kelímku začíná tvořit měkké bílé pěny. A bude to znamení, že vejce se začaly mísit s olejem.

Postupně zvedat mixér. Pokračovat šlehání všechny složky krému do hladka. Uvidíte sami, jak krásně vytvořený sněhově bílé pěny.

A teď je na čase přidat citrónovou šťávu. Kdysi součástí této složky je zadán, celé to dobře a promíchejte. Při přidání kyseliny, omáčka zesvětlí, stává sněhově bílé.

Poznámka: - produkt byl více kapaliny přidáním do směsi 2-3 lžíce horké vroucí vody. Připravený převod omáčka k pohodlnému čisté sklenice s víkem a chladem. Voila, vše je hotovo! Je na čase zasáhnout všechny tyto chutný výrobek.

existují složky ve složení této velkolepé domácí omáčku:

 • 6 věcí křepelčí vejce;
 • 150-170 ml rostlinného oleje;
 • ½ lžičky cukr;
 • ½ lžičky sůl;
 • ½ lžičky hořčice;
 • špetka mletého pepře;
 • 1 lžíce citron čerstvý džus;
 • málo zeleně.

Smíchejte v míse s cukrem, vejce, pepř, sůl a hořčici. Dále tato hmota rozšleháme mixéru při nízké rychlosti 1-2 minut. Po ochlazení směsi se postupně začne vstřikování oleje. Během tohoto přidávání nemusí zastavit provoz zařízení: musí pokračovat bití.

V konečné fázi obohacování krém s citronovou šťávou a nasekanými bylinkami. Hotový výrobek se vloží do chladničky na krátkou dobu. V chladném počasí se rychle zhoustne.

Domácí majonéza, vyrobený s křepelčími vajíčky, se ukázalo velmi měkké. Užitečná je to! Tolik hodnota je nalezen v vejce křepelky. O obsahu životně důležitých složek takové omáčky je daleko před klasické smetany slepičí vejce.

Takže navrhuji, abyste léčit tento chutný a zdravý produkt svých domácích gurmánů. Jen nezapomeňte zkontrolovat cherkanut v komentářích. Moc chci slyšet váš názor na tuto pochoutku.

Namíchat krém budete potřebovat:

 • 150 ml kravského mléka;
 • 300 ml rostlinného oleje;
 • 2-3 lžičky hořčice;
 • 1 lžíce citron čerstvý džus;
 • sůl a cukr podle chuti.

Chcete-li to, vzít mléko omáčkou tlustší. Nalijeme do mísy mixéru mléka (musí mít pokojovou teplotu) a olej. Bil do těchto složek, dokud se hustá emulze se vytvoří v míse. Poté přidejte hořčici, sůl, cukr a citronovou šťávu. A i nadále bít asi minutu.

Věřte mi, tento krém je připraven bez vajec, v žádném případě horší klasické omáčky. Je jemné a chutné. Mimochodem, podle stejného receptu mohou být vyrobeny libové majonézu. Jen místo kravského mléka by měla sóju.

Recept na mixéru bez majonézy hořčice

 • sklenici rostlinného oleje;
 • ½ lžičky citron čerstvý džus;
 • 2 vařené kuřecí žloutku;
 • špetka soli;
 • 25-30 ml chlazeného vroucí vody;
 • ½ lžičky cukr;
 • 2 syrové kuřecí vaječný žloutek.

Ve spodní části mísy mixéru, vložte žloutky uvařené (měly by být ještě teplý). Rozmačkáme a smícháme s syrové žloutky. Po přidání soli a cukru. To vše množství dobrého bič.

Nyní zapněte přístroj vysokou rychlostí a doslova přidat několik kapek oleje a rytmem. A proto je nutné nalít všechny sklenici oleje. Dále zapněte mixér na nízké otáčky a vstoupit do směsi citrónové šťávy. Potom přidejte vodu a pokračovat bití po dobu asi jedné minuty. Krém je připraven: chladit a podáváme.

Jako hlavní složky domácí omáčce lepší použít rostlinný olej. Olive poradit nebrat. Má specifickou chuť a silně hořké.

Ale citrónová šťáva může být nahrazen jakýmkoliv octa. Můžeš stůl, jablka, víno nebo jakékoliv jiné ocet. Zaostření následujícím způsobem: 1 vejce je třeba vzít ½ až 1 čajová lžička ocet. Mimochodem, recept Julia Vysotsky používají jablečného octa.

4 důležitá pravidla před vařením:

 1. Nejprve umýt vejce s mýdlem a vodou;
 2. Všechny výrobky jsou přidány do krému by měla mít pokojovou teplotu. Ale v každém případě, není zima;
 3. První důkladně rozšleháme vejce s bylinkami a hořčicí;
 4. hustota do značné míry závisí na množství vstřikovaného oleje (to znamená, čím více je silná). Ale měli byste vědět, že obsah kalorií kvůli tomuto zvýšení.

Nyní víte, proč omáčku zahustíme - stačí přidat trochu másla v případě potřeby vajíčko může nahradit polovinu přírodní jogurt. Jiné produkty zůstávají beze změny (v klasické verzi). A technologie jeho výroby je zachována.

Ale podívejte se na video, jak snadné je vařit domácí omáčka vyrobená z kuřete žloutků.

Experiment a budete překvapeni, jak chutné a jedinečný může přijít domů sous.Dlya že vyměnit pouze potřebovat jeden produkt. Jak se budou objevovat nové dílo, nezapomeňte nám poslat svůj recept v komentářích

Oh, a nedělají domácí omáčku ve velkých kusech. To není určen k dlouhodobému skladování. Maximální v chladničce může být 3-5 dní. Potom se začne stmívat.

Jsem si jist, že máte svá tajemství lahodné domácí majonézou. Podělte se o ně dobře, Loučím se s vámi. A příště, určitě se s vámi podělit o nové retseptik kulinářské speciality. Takže zaregistrovat aktualizace. Bye-bye!

Podělte se o odkaz na článek na sociálních sítích

recenze

Nechci kupovat majonézu na dlouhou dobu. Nejčastěji vařím na křepelčích vajec. Váš zájem o receptu majonézy bez vajec. Budete muset vyzkoušet.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Dobrý den, jmenuji se Olga. Při pohledu na zdravé recepty pro zdraví a krásu? Pak vítejte na mém blogu. Více o mně

Majonézy doma - vaření recepty s fotografiemi. Domácí majonéza v mixéru krocích

Přírodní, vyrobený péči ruce omáčky doma neporovnává chuti k kupovaný. Volba balíčků s majonézou na pultech prodejen je působivá, ale stěží hotový výrobek mohl předčit kvalitu domova. Zbývá najít recept na zvládnutí techniky a vytvářejí hustou zálivka.

atributy legenda na skutečnost kuchař inovace kardinál Richelieu, ale asi nejpopulárnější omáčka byl znám dávno před ním. Historie zachovala společný název pro všechny možnosti plnění, na základě kombinace rostlinného oleje a čerstvá vejce. V průběhu doby, klasický recept k dokonalosti, takže tam byl domácí recepty vegetarián, zelenina, dietní silný, neprůhledný omáčka s výraznou chutí.

Kromě toho dvě hlavní složky pro zvýšení chutě mohou být přidány hořčice, cukr, sůl, citrónová šťáva, hořčice, ocet, mléko. Dělat domácí majonézu s rukama mohou i začátečníci kulinářské podnikání, protože neexistuje žádný zvláštní obtíže. Metla lepší mixér nebo mixéru nebo metla používat a jak dobře vařit doma husté, světlo, přírodní produkt - je to tajemství, která bude otevřena krok za krokem recepty.

Naučte se vařit slavné zálivka mohl některý ctižádostivý kuchař. Dostupné produkty (vejce, rostlinný olej, hořčice), jednoduchý postup, není pochyb o tom, jako - je to prospěšné Proč se snaží dělat to sami, než koupit. Recept majonézy doma je tak jednoduché, rychlé a intuitivní, že cesta do obchodu pro balení hotového výrobku trvá mnohem déle, než vaření, kromě chuti s domácí majonézou obchodě protějšky nelze srovnávat.

Majonézy doma mixéru - krok za krokem recept

 • Doba přípravy: 5 min.
 • Porce: 10 lidí.
 • Kalorická jídla: 275,5 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Něha krémová textura, hustota, ochutnat oblíbenou omáčku „Provence“, který se podařilo vytvořit své vlastní rukou, v mnoha ohledech předčí verzi časopisu. Chcete-li domácí majonézu do mixéru, je nezbytné získat užitečné kuchyňské zařízení mají k dispozici potřebné produkty a strávit trochu času. Jak se dělá lahodný zemního plynu stanici v domě klasického receptu? Tento krok za krokem recept otevře kulinářské tajemství.

 • vejce (žloutek) - 2 ks;.
 • rostlinný olej - 1 šálek;
 • Cukr - 30 g;
 • Sůl - 0,5 lžičky ;.
 • ocet - 2 polévkové lžíce. lžíce;
 • hořčice - '30
 1. V mixéru, bič žloutky s hořčicí do hladka.
 2. Potom se přidá ochlazený zeleninu, přidáním 2 lžíce každém šlehání mixér.
 3. Když silný textura, je nutné přidat cukr, ocet, sůl, zamíchejte dokud připraven.

Jak vařit bezmasé majonézu

 • Doba přípravy: 30 minut.
 • Porce: 5 osob.
 • Kalorií: 298 kcal.
 • Účel: oběd, večeře
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

V každé nabídce věřícího existuje nádobí, ze kterého mají vzdát během půstu. Snaha najít cestu ven a pokračovat přinést ke stolu, jako jsou saláty, vynutí hledání vhodných možností. Tak bude opírat majonézy recept na bázi domácí mouka. Přírodní chuť oblékání mnoho pokrmů pomůže diverzifikovat nabídku, která ulpěla na omezení budou stravovací návyky mírně měnit.

 • mouky - 100 g;
 • voda - 100 ml;
 • oleje (rostlinné) - 3 lžíce. lžíce;
 • citronové šťávy - 25 ml;
 • sůl, cukr - 1 lžička.
 1. Prosáté mouky ve směsi s vodou, aby se zabránilo tvorbě hrudek. Směs se na talíř, pomalu vaříme do zhoustnutí. Poté se hmota ochladí.
 2. Pour koření, metla, pak postupně zalijeme v rostlinném oleji, nadále metla energicky.
 3. Finální složka nalít citronovou šťávu rozšleháme znovu do zhoustnutí, aby si chutnou zálivku doma.

 • Doba přípravy: 5 min.
 • Porce: 10 lidí.
 • Kalorií: 739 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Domácí recepty technologie tuto možnost umožňuje ochutnat podobně jako potraviny obchodů. Jak připravit domácí majonézy s octem, aby náplň ztrpkl, ale tam byla přirozená a nízkokalorické? Krok za krokem recept rychle učinit lahodné omáčky na saláty a sendviče, jako součást konzervační látky - ocet - postarat se o možnosti dlouhodobého skladování v domácnosti.

 • žloutky (vejce) - 2 ks;.
 • oleje (rostlinné) - 400 ml;
 • octa - 50 ml;
 • Hořčice - 30 g;
 • cukr - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • Sůl - 0,5 lžičky.
 1. Oddělte žloutky, přidáme cukr, hořčici, dobře promíchejte.
 2. Postupně zalijeme v rostlinném oleji, po malých dávkách, stále šlehání.
 3. Když hmota zhoustne, pak zalijeme octem, osolíme, dobře promíchejte znovu, dokud připraven.

Majonézy doma mixéru - krok za krokem recept

 • Doba přípravy: 10 minut.
 • Porce: 8 osob.
 • Kalorií: 295 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Moderní kuchyňská linka je tam jeden nebo jiné spotřebiče, které bude proces vaření rychlé, snadné, jednoduché. Převést šlehání nebo jakákoli kombinace produktů v domácnosti, dokud homogenního státu nemůže pouze mixér. Jednoduchý recept na domácí majonézy mixer - jedná se o možnost, aby se lahodnou náplní pro mnoho salátů, ne dávat hodně úsilí.

 • vaječný žloutek - 1 ks;.
 • olivový olej - 100 ml;
 • Hořčice - 0,5 lžičky ;.
 • citronové šťávy - 0,5 lžičky ;.
 • sůl, cukr - špetka.
 1. Rozšleháme žloutky s hořčicí, cukru, soli, dokud nevznikne homogenní hmota.
 2. Po tom, nalít malé množství olivového oleje, bez vypnutí mixéru.
 3. Postupně se přidává celou částku, a když se produktová směs zhoustne, zalijeme citronovou šťávou, rozšleháme znovu, dokud vařené náplně.

Dietní majonézy doma

 • Doba přípravy: 5 min.
 • Porce: 4 osoby.
 • Kalorií: 120 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Počítání kalorií - to je základem mnoha programů hubnutí v domácnosti. Pečlivě vybírány nabídku stravy, které poskytují použití čerstvých, přírodní, zdravé produkty, mezi nimiž nebylo místo populární omáčka. Změnit situaci pomůže speciální formulaci, která umožňuje nízkokalorická majonéza bude jíst i při dietě. Připraví se takové provedení nabíjení doma může být doplněna s jogurtem nebo zakysanou smetanou, v případě, že minimální procento mléčné výrobky.

 • smetana (odmaštěný) - 200 ml;
 • oleje (rostlinné) - 70 ml;
 • Hořčice - 15 g;
 • . Ocet - 1 lžička;
 • citronová šťáva - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • koření - podle chuti.
 1. Metla míchat zakysanou smetanou a citrónovou šťávou, přidáme ocet, koření rozšleháme znovu důkladně.
 2. Při homogenní hmota, potom pomalu nalije rostlinný olej, stále bije až těsně omáčkou.

Domácí majonéza na křepelčími vajíčky

 • Doba přípravy: 10 minut.
 • Porce: 12 osob.
 • Kalorií: 615 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Chuť hotové omáčky v tomto receptu překvapí svou odstín i vybíravé patra. Vaření doma bez mixéru dressing na saláty a jiné pokrmy dopadne o něco déle, takže pokud nechcete trávit spoustu času v kuchyni, to je nejlepší využít této užitečné kuchyňské spotřebiče. Krok za krokem recept na majonézu s křepelčími vajíčky otevřít další tajemství vaření: jak vařit jídlo doma s překvapivě jemnou chutí.

 • oleje (slunečnicový, olivový) - 150 ml;
 • křepelčí vejce - 6 ks;.
 • . Hořčice - 1 lžička;
 • . Citronová šťáva - 1 lžička;
 • koření - podle chuti.
 1. Před šlehání křepelčí vejce, rostlinný olej zahřát na teplotu místnosti.
 2. Křepelčí vejce, hořčice, koření, ocet pomocí mixéru bič všechny, dokud směs se zdvojnásobí.
 3. Pramínek, stále šlehání, zalijeme rostlinný olej, a když hmota zhoustne, přidáme citrónovou šťávu. Opět platí, že smíchat ingredience do měkka.

 • Doba přípravy: 20 minut.
 • Porce: 8 osob.
 • Kalorií: 230 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Další verze legendárního omáčkou masitá jídla, saláty, sendviče, což dává vzniknout kulinářských experimentů doma. Jak vyrobit majonézu bez vajíček? Není mnohem složitější, než vaření bez hořčičným dresinkem nebo technologii, která stanoví, že složení dělá bez mléka. Tento krok za krokem recept na přírodní produkt v domácnosti bude vyhovovat stoupenci vegetariánství a všechny ty, kteří sledují postavu.

 • oleje (olivový olej) - 80 ml;
 • citronové šťávy - 30 ml;
 • voda - 350 ml;
 • mouky - 100 g;
 • hořčice prášek - 3 lžíce. lžíce;
 • cukr - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • Sůl. - 1 čajová lžička svršky.
 1. Prosáté mouky zředí vodním objemem 2-3 lžíce. Brousit, aby se zabránilo hrudky, nasadil na sporáku za stálého míchání vařit.
 2. Olivový olej smíchán s hořčice, citronové šťávy, koření.
 3. Pour zbývající objem vody, poté se přidá malé části mouky vařit, stále šlehání hmotnostní mixéru nebo mixér do zhoustnutí.

Jak se připravit majonézu s mlékem

 • Doba přípravy: 15 minut.
 • Porce: 10 lidí.
 • Kalorií: 295 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Klíčem k úspěchu tohoto kroku receptu - všechny výrobky musí nejprve zahřát na teplotu místnosti, a pak pokračovat do celého procesu. Chcete-li domácí majonézu s mlékem, může trvat sóju, která svým složením nahradí vaječný žloutek. Lepší použít mixér nebo mixér, a pokud ne, pak ruční šlehač vyrovnat se s prací, které budou muset strávit trochu více času.

 • rostlinný olej - 50 ml;
 • sójové mléko - 60 ml;
 • ocet - 2 polévkové lžíce. lžíce;
 • Hořčice - 0,5 lžičky;
 • Česnek - 1 hřebíček;
 • koření - podle chuti.
 1. Hořčice, sůl, česnek směs do stavu suspenze.
 2. Nalijte sójové mléko rozšleháme, přidáme ocet a opět důkladně promíchejte, dokud se konzistence, pokud je hmotnost nešíří.

Recept bez majonézy hořčice doma

 • Doba přípravy: 10 minut.
 • Porce: 4 osoby.
 • Kalorií: 670 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Alternativou k proslulé omáčky nemůže dělat žádné tankování. Jedinečnost hotového výrobku doma překvapivých chutí a záruk tento výsledek obrovský výběr receptů. U nabídek s dětskými jídly, snaží se, aby majonézu bez hořčice. Pak dítě 6-7 let jsou jisti, že si salát s jemnou, lehkou chuť.

 1. Porazil vejce mixér s česnekem, solí, aby se zabránilo hrudky.
 2. Bez vypnutí přístroje, nalít malé množství olivového oleje, pokračuje metla, dokud nevznikne homogenní těsto.

Majonéza bez mléka doma

 • Doba přípravy: 15 minut.
 • Porce: 6 osob.
 • Kalorií: 480 kcal.
 • Účel: obědy, večeře.
 • Kuchyně: francouzský.
 • Obtížnost: lehká.

Pokud vás láká na kulinářské experimenty, nebo chtějí dát ochutnat domácí saláty, masové pokrmy, tento recept slavného omáčky bude velmi užitečné. Jak se připravit majonézu bez mléka doma? Nahradit tento produkt vývar, zatímco to může být vařené z jakéhokoliv druhu masa, přidejte mrkev, celer, petržel houby. Pak skončil domácí tankování bude neuvěřitelně svůdná vůně, která probouzí chuť k jídlu.

 • rostlinný olej - 150 ml;
 • vývar - 1 šálek;
 • škrob - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • citronová šťáva - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • . Hořčice - 1 lžička;
 • Cukr - 0,5 lžičky ..
 1. Škrob se zředí v polovičním objemu živného prostředí, za důkladného míchání, aby se zabránilo hrudky.
 2. Zbývající část živného prostředí se zahřeje, nalít zředěný škrob, míchejte do zhoustnutí.
 3. Směs je v pohodě, přidáme hořčici, cukr, citronovou šťávu, metla dobře.
 4. Poslední složka nalít rostlinný olej, pokračuje bič až husté hmoty.

Jak vyrobit majonézy doma - vaření tajemství

Tajemství kulinářského umění se naučil v praxi. Pokud si nepřejete, aby pokusy, pak to dává smysl, aby uplatňovala doporučení odborníků a zkušených kuchařů, kteří vědí, že majonéza domácí vaření - to není jen sledovat recept, ale i některé triky. Zde je seznam jen některé z tipů, se kterými se tvoří úplný, silný, chutný dresink doma:

 • přičemž výrobky pouze na pokojovou teplotu;
 • pomocí kuchyňské spotřebiče, začít s pomalou rychlostí, postupně se zvyšující rychlosti;
 • Citronová šťáva může být nahrazen s octem, a naopak;
 • příliš silné konzistence doplňování vody lžíce přijatelné zředěné dvojice porazit znovu, to je otočen na kapalinu;
 • Jednobarevná žloutku dá omáčky intenzivní barvu, jak toho dosáhnout v bledém žloutku ven, pokud přidáte špetku kurkumy;
 • skladovatelnost domácího produktu by neměla přesáhnout 10 dní, a podmínky, - uzavřenou nádobku, které by měly být v chladničce.

Recept z majonézy doma v mixéru „Vždy dobrá“

Myslíte si stále koupit majonézu v obchodě? Nic! Máte-li doma mixéru nebo mixér, pak to vařit sami, můžete v jedné minutě. Nevěříte mi? Zkuste to a uvidíte sami.

Salátů a jakýchkoliv jiných pokrmů I okamžitě nastavit majonézy doma mixér podmínek. Krok za krokem recept jsem ti dnes ukázat, používat jej s radostí a uložit své peníze.

Proč to dělat sám?

 • In - Za prvé, je to levnější než nákup v obchodě
 • In - druhý, uvidíte, z jakého vaření

Bez něj omáčka nedělá žádnou dovolenou. Dobrý nebo špatný - je to na každém z vás. Ale to je lepší, aby se zapojili do jeho použití. Zjistili jsme, že množství majonézy sklenic zmenšují. A cena za to neustále roste. A kdo ví, z čeho ingredience to udělal. Tento článek vám poradí, jak se dělá majonézy doma. Recept je jednoduchý na obscénnosti, jedna minuta stačí vařit celou banku hustého chutné majonézy.

Jak vyrobit majonézu doma? Recept příjemně překvapí a potěší.

přísady

   • egg home
   • 1 \ 3 lžička soli a cukru
   • Pohlaví lžička hořčice
   • 1 lžíce 9% octa (nebo citrónové šťávy)
   • pohár rostlinný olej (bez zápachu)
   • Na žádost drceného pepře a zelených

Domácí majonéza za 1 minutu

   1. Všechny výrobky žádoucí použít teplotu místnosti. Budeme potřebovat sklenice podlaha litru a ponoření mixér. No mixer nebo ručně metla pro tento recept nebude fungovat.
   2. V čisté, suché sklenice jemně rozbít vejce. Žloutek by měl zůstat beze změny, je to důležité.
   3. Pour sůl, cukr a hořčice. Přidejte ocet a olej.
   4. Pokrytí žloutky nejširší části mixéru, aby nedošlo k porušení jeho celistvosti.
   5. Otočte jej a neporušují od dna nádoby během několika sekund. Uvidíte, že v dolní části bank vytvořila hustá směs. To je signál, že je nyní možné zvednout mixéru nohu - dolů.
   6. Více doslova 30 sekund a nádherná hustá majonéza připraven!

Má pozorování a doporučení týkající se tohoto receptu

Egg je žádoucí používat doma, protože tepelná úprava výchozí produkt se nezdaří. Před použitím je nutné důkladně umýt a suché.

Počet koření a koření mohou být upraveny na základě jejich vkusu.

Žloutek šíří jemně, aniž by se narušily její integritu. V opačném případě se nic nestane.

Hlavní tajemství - pokrývající vejce a zahrnuje kuchyňskou pomůcku, ne zvednout ze dna sklenice první 30 sekund.

   1. Vyložit Kapacita dva žloutek pokojovou teplotu. Přidáme k ní lžičku soli, cukru a hořčice a šlehat s mixéru do hladka.
   2. Začneme nalil tenký proud oleje a bez zápachu, přibližně 300 ml.
   3. Jakmile zhoustne přidejte polévkovou lžíci octa.
   • Velmi rychlý a užitečný způsob vaření. Budete mít radost z jeho chuť!
   • Budete potřebovat sklenici vařených bílých fazolí (lze nahradit konzervy). Vařit všechna pravidla - namočte do studené vody na jeden den. Voda se vypustí, nový nábor a vaříme doměkka. Vývar nevychází, pokud to bude nutné, může být zředěn s kaší fazole do požadované konzistence.
   • Dát fazole v misce a skartovat mixéru.
   • Přidávání do svého rostlinného oleje bez zápachu (3-4 polévkové lžíce). Olivový olej je nejlepší nepoužívat, dá hořkou chuť.
   • To bylo na přelomu sůl a pepř podle chuti.
   • Trochu citronové šťávy a dezert lžíce hořčice přidán nutně.
   • Silné a zdravé bezmasé omáčka je připraven během několika minut!

Expresní - instantní omáčka recept

   1. Chci se podělit skvělý recept na velmi chutnou omáčku bez vajec. Tento recept je podmanivou jednoduchost. Cook a zkuste to, budete zastavit v obchodě koupit výrobek s mnoha podivných konzervačních látek.
   2. Nalít do nádoby se 150 ml vlažného mléka (tuk). Přidáme k ní 300 ml rafinovaného slunečnicového oleje.
   3. Přidáme lžičku hořčice a soli, 2 lžičky cukr. Porazil 6-8 sekund do zhoustnutí.
   4. Pour zbývající 2 lžičky citronová šťáva, aniž by jakýmkoli způsobem. Bít po dobu několika sekund a omáčka je připraven.

Z těchto testovaných receptů, které si jisti, že bude vybírat ten, který se vám líbí. Chci upozornit, že trvanlivost majonézy doma ne více než dva dny. To se stává jasné, kolik volby v obchodě konzervační látky. Koneckonců, je trvanlivost šest měsíců bělejší. Přeji vám umožní připravit domácí biopokrmy s námi. Přihlásit se k odběru newsletteru a vařte s námi společně!

Děkujeme vám za sdílení tohoto článku na sociálních sítích:

Recept ... hrůza, zkažené jídlo, není to, co se stalo. Nedělejte to, pokud ne. Existuje mnoho dalších receptů, kde je vše dopadne .... to jednoduše tím, že Boldyrev v písemné formě.

Christina, opravdu líto, že jste nemohli majonéza. Ale to není nutné, aby kategoricky. Stojím neustále na prvním a třít retseptu.Tem více dát můj krok za krokem fotografiích. Učiním video a dát ho dokonce k tomuto receptu. Ne, opravdu, to je vařené velmi rychle. Domácí použití pouze domácí majonéza, a nějakou dobu pracuje na receptu 1000% Podle mých zkušeností - nejčastější chybou - když nervy nemůže vystát a začne stoupat mixér. Ona se koná jednou .First vyzkoušet na polovinu kartě. Prosím vás, kteří se snažili vařit tento recept vpchatleniem podíl, prosím.

Připravený majonézu na první recept, najednou se otočil. Díky za podrobnou receptu. Domácí majonéza bylo velmi chutné.

Díky za tip, no, to bylo příjemné a fungovalo to.

První recept dokonale.

Majonéza super! 1 minuta první recept a voila, máte hotovo.

Bydlím v Číně. Majonéza zde ale mají sladkou nebo poté kysele. Jak to koupit v IKEA hořčici (nejsou přítomny), a teprve teď, když konečně vařená řepa ruce ruku a domácí majonézou! Jednoduše řečeno, to fungovalo! může zkomplikovat recept podle svého vkusu)) děkuji!

No, oni zjistili, dokonce v jiné zemi, kde se kvalita nakupovaného produktu není spokojen. Jednou jsem zvládl tuto metodu sovem zapomenout obchodech majonézy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 − 19 =