Jak vyrobit květiny od foamirana

Jak vyrobit květiny od foamirana

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Lekce barev vyrobených z Foamirana (foto a video průvodce)

Než se vydáte na hlavní třídu, je třeba se seznámit s materiálem, jeho vlastností, a teprve poté vytvořit vlastníma rukama božsky krásné květiny od Foamirana. Vlastnit tento typ ruční práce, může užitečně trávit čas bezútěšnou, vytvářet nádherné květinové výzdoby a zábavné hračky nebo předměty na scrapbooking.

Tento materiál se nazývá různě: Plastic semiš FOM Eva Revelyur, FOM, Foamiran, pěna. Jedná se o moderní měkký syntetický materiál používaný v scrapbooking. Jeho hlavním rysem je pružnost, což je malý zátěží pro roztažitelností v rozmezí 10%. To je dostatečné pro výrobu materiálu, následuje ukládání do paměti požadované hlavní formy. Ten výrazně reaguje na vyrovnání teplo lidských rukou, což je práce s ním jednodušší.

V současné době je používání Foamirana ukázal skutečnou dobrodiní. Fanoušci oslavují kreativitě velkou paletu barev, možnost dodatečného barvicí látky v požadovaném barevném odstínu, který se otevírá pro oba pány a začátečníky, téměř neomezenými možnostmi představivosti a tvořivosti letu.

Sytost barev Foamirana je ideální pro celou řadu příslušenství. Maso a pastelové barvy jsou používány při výrobě panenek, nebo práce ve stylu "Chebbi“.

Důležitý tip z redakce!

Pokud se vyskytnou problémy s stavu vlasů, je třeba věnovat zvláštní pozornost šampony, které používají. Znepokojivé vyhlídky - 97% šampony známých značek jsou součástí otravy naše tělo. Látky, v důsledku čehož všechny neduhy ve složení uvedené jako natrium-lauryl / ether sulfát sodný, síran coco, PEG, DEA, MEA.

Tyto chemické složky rozkládají strukturu kadeře, vlasy se stává křehké, ztrácejí pružnost a pevnost, barva vybledne. Také tato látka dostane do jater, srdce, plic, se hromadí v orgánech a může způsobit různé nemoci. Doporučujeme proti využívání finančních prostředků, což je to chemie. V poslední době se naši odborníci provedli testy šampony, kde byl na prvním místě pořízené prostřednictvím společnosti Mulsan Sosmetic.

Jediným výrobcem all-přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny pod přísnou kontrolou kvality a certifikačních systémů. Stojí za to navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. V případě pochybností o přirozenosti make-up, zkontrolujte datum vypršení platnosti, by neměla přesáhnout jeden rok skladování.

Nástroje pro práci s materiálem

Pro práci s tímto materiálem docela obyčejnými nůžkami. Můžete však použít další speciální zařízení k vytvoření potřebné formuláře, ve tvaru šídla, lisovací forma. Změna barvy, čímž se získá nové barvy, můžete použít pastelové barvy nebo akrylové barvy.

Chcete-li změnit tvar není nutně využití tepelných spotřebičů, jako je železo nebo kulmy, tepelné dost a prsty. Při vystavení teplu plastové semišovou jemné ohnuté, pomačkané, pamatovat ve stejnou dobu „nové“ formy a jejich následnou konzervaci.

Za tisíc slov nemůže nahradit ani jediný snímek. Proto nabízíme od slov k činům a zkusit své ruce k vytvoření fialový květ. To pomůže náš master class. Nebudeme začínat narozením pivoňky, protože je složité realizovat, ale fialové růže a sněženky - právě podle síly každého z nich.

Nabízíme vám bližší pohled na tento druh práce, sledování videa, které je Foamiran, a jak ji používat.

Chcete-li provést celou řadu pracovních míst vyžadovat takové nástroje a materiály:

 • Foamiran oliv a fialové květy;
 • nůžky;
 • lepicí pistole;
 • držák pro špendlíky, brože a další šperky.

To znamená, že master class na tom, aby naše květina se skládá ze čtyř kroků:

Každý krok bude podrobně popsán u nás s poskytnutím příslušné fotografie.

Z válce Foamirana fialové vyříznout dlouhý pás, jehož šířka by měla odpovídat tři centimetry. Potom rozřeže na jednotlivé náplasti s výhodou obdélníkového tvaru, z nichž se okvětní lístky jsou vyříznuta.

Vytvořením tuto píseň, okvětní lístek tvar může být libovolný, ale v našem případě je to ovál s malým řezem.

Nyní je třeba, aby kroutit prsty naproti okrajům každé okvětních řezu, a pak uprostřed trochu úsek s prsty. Lístků vyžadováno během 20 nebo 25 kusech.

Poté, co každá nezbytném lístků zakřivený tvar s vlnitými hranami, můžete začít jejich slepit. Za tímto účelem vzít lepicí pistole nebo slepit silnou pozici. Dejte ji v malém množství v části „cut“ a postupně se tvořící jeden poupě. V jeho středu, aby se usnadnilo práci, dal míč vyjel z fólie. Můžete také použít jiný vhodný materiál po ruce.

Okvětní lístky jsou přilepená v „šachovnicovém“ způsobem v příštím předchozí, nezapomeňte je stisknout pevně pohromadě. Použití studené lepidlo, bude tento proces výrazně zvýšit v průběhu času, a použití lepicí pistole urychlí jakoukoli část stavebních prací.

Třetí krok „Vzkříšený bud“

Lepení lístky vyskytuje přibližně na stejné úrovni s ohledem k sobě navzájem. Takový způsob poskytuje možnost získat na konci hezký s hladkými hranami se naplno poupě.

Nyní náš master class může jít ještě dál a řeknu vám přesně, jak vlastníma rukama vytvořit alespoň krásné zelené části rostliny.

Čtvrtý krok „sepals a chashenozhka“

Z Foamirana klapky, ale barva olivový, nůžkami několika dlouhé pásky délce 7 až 8 cm na šířku a ne více než 1 cm. Pak řez každé z nich na dvě v podstatě stejné části do konce. Prsty curling prvek uvádět těsný flagella, které jsou odvíjení, bude nutné „přirozené“ pro nás tvořit.

Zatímco naše bičíky mít požadovaný stav špetky vystřižené ze stejného jednoho, a mohou být dva kruhy, jejichž průměr nepřesahuje 3 cm. S jejich pomocí vytvoříme květinovou základnu. Následně je v těchto kruzích, a bude přilepena dekorativní úchyt pro naše výtvory.

Možná, že naše master class, aby vám ukázat nějakou obtížnou či nedostatečné vysvětlení.

Mnozí z nás, jako jaro je sbírání Sněženky. Tato rostlina je uveden jako ohrožený, takže tyto akce jsou přestupkem, který se trestá pokutou. Takže tato květina mnohem jednodušší, než pivoňka.

Nicméně, pokud tyto krásné květiny nemůže být shromažďovány v lese, protože jsou ohrožené druhy, pak pojďme je vytvořit uměle vlastníma rukama z Foamirana. Poté, co nám nabídl master class, můžete udělat spoustu barev, aniž by porušili zákon.

Tak, podle pokynů výrobce uvádí, že v procesu tvorby, budeme potřebovat tyto materiály a nástroje, jako jsou:

 • Bílá pěna;
 • olivový zbarvené plastové semiše;
 • párátko;
 • Melt;
 • stonek - vodič;
 • malovat;
 • teyp zelenou páskou;
 • nůžky;
 • železo nebo kulma.

V poslední době naše master class byl postaven na postupné zpřístupnění procesu vytváření květinu. V tomto případě budeme postupovat obdobně.

Na bílém klapkou Foamirana pomocí párátko, kreslit obrysy budoucích laloků: tři vnitřní (malé) a tři vnější (větší). Nyní nakrájejte nůžkami.

Vnitřní část lístků tónovaných pastelově zelená. K tomu, nakreslit srdce, a pak malovat jim vše povrchní.

Dále je nutné zahřívat železo. V závislosti na počtu režimů v nejšetrnější. Pokud existují pouze čtyři, a pak dát přednost druhému. Od vyhřívaných chodidlech připojit kartu. Bude držet dobře, ale jako teplo začne pomalu zaostávají. Během tohoto kroku, okvětních okraje mohou mírně svar. Ale váš železa není nic špatného nehrozí.

Po zahřátí se získá konvexní tvar a mírně se otočil. Zadření moment, když je zahříván, aby vaše prsty požadovaný tvar ještě před ochlazením. Agility v tomto případě nemůže ublížit. Po ochlazení, že by bylo skvělé mít tvar. Stejný postup se koná s ohledem na velké okvětní lístky sněženky.

Na konci tlustého drátu je přilepená tyčinka, které lze zakoupit v obchodě.

Závěrečnou konstrukci lepené tři malé křídlo, aby našli vzájemně vylučují.

Shora, na malé plátky jsou přilepená na stejné úrovni jako velké plátky s nimi. Jako výsledek, dostanete polovinu rozešli květ. Chcete-li vytvořit květinu otevření bud, budete muset ohýbat velké plátky zpět, a na jejich základě okapat malé množství horké lepidlo. Poté, co se suší lístek stanovit jeho polohu.

Oddělovat požadovaná délka teyp páskou a rozseká ji nůžkami ke dvěma pásky požadovanou šířku. Jsou zabalené se dnem květinového drátu a vytvoření hladkého přechodu v samotném zárodku. Balicí probíhá ve spirále.

Chcete-li vytvořit sněženky Listy potřebují

připravený předem Foamirana olivové barvu. Další hlavní třída se skládá z vyříznutí jedné malé a dva velké plátky, střední, každý tónovat zelených pastelových barev.

Prsty svíral každý list zvlášť pro centrální vertikální, což je nám zapotřebí přirozený tvar.

K květina vypadá nejreálnější, ohnout ji složit a lepidlo na místě na první list, jak je vidět na fotografii.

Ve spodní části stonku přilepíme jednu první list, a pak, a za druhé, jak je znázorněno na fotografii.

Na základě tohoto a končí s naší hlavní třídě, se kterým jste vytvořili vlastníma rukama jarní květiny - sněženka.

Kvete od foamirana: master class na to, aby pivoňka

Krása z živých květin nenechá nikoho lhostejným. Zdá se, že z tohoto důvodu švadlena hledají nové způsoby, jak obnovit tento přírodní krásy s umělými materiály. Dnes bych rád, aby vám říct, jak se dělá květiny od foamirana mistrovské třídě na tom, aby tyto květiny je velmi jednoduché. Měkkost a pružnost materiálu, stejně jako bohatou paletu barev přispěje k vytvoření skutečně unikátní květinovou výzdobu.

Dnes se budeme učit, aby se květiny z foamirana, video master class bude velmi dobrým pomocníkem v této věci, a to zejména pro začátečníky šikovné lidi. První tvoření jsem si vybral pivoňka květ.

Díky vlastnostem plastu materiálu, a také vzhledem ke své jedinečné schopnosti snadno přijímat požadovaný tvar s lehkým zahříváním květin foamirana dopadne velmi realistické.

Takže předtím, než si vytvořit jedinečnou krásu pivoňky, pojďme připravit všechny potřebné nástroje a materiály:

 • foamiran růžové odstíny (od světle až tmavě růžové) a zelená
 • lepidla (s výhodou lepicí pistole)
 • krepový papír
 • železo
 • nůžky
 • párátka
 • barva (akryl nebo pastel)
 • drát (volitelné)

Vzor okvětní lístky a listy:

Takže první věc, kterou řežeme list foamirana na stejné proužky. Proto je jednodušší vyříznout detail lístků.

V důsledku toho musíme dostat tady jsou prázdné:

Z listu zelené foamirana řezu odejde do květu:

Nyní potřebujeme, aby okvětní lístky textury. Za tímto účelem budeme hodit a vlnitého papíru (barva není důležité).

Zábal 1 okvětní lístek pruhy vlnitého papíru a připevněn k železa na krátkou dobu.

Dávejte pozor, abyste se nepopálili.

Po tom, lístek, zabalené v papíru, skládací jako harmonika, a více zvlnění.

Po nasazení na obrobek, pivoňka okvětní lístek získat požadované struktury. Na fotografii je dobře vidět:

Nyní dáváme málo přirozenost na list květiny. To je také zahřeje a máme více zvlnění:

Když jsou všechny lístky a listy byly tepelně zpracovány a vzal potřebné formuláře, přistoupíme k vytvoření květin jádra.

Chcete-li to provést, můžete použít buď pěnovou kouli nebo vytvořit kouli fólie. Je-li květ má dát do vázy, jádro je namontována na kus drátu.

Na vrcholu kus pasty foamirana:

Nyní, jeden po druhém jsme lepit lístky k jádru:

V závislosti na množství pompou květů se může lišit.

Poslední věc, kterou jsme drželi základny okvětní lístky a zelené drátu zabalené s papírem:

Okraje plátků lze tónovat akrylové nebo pastelové křídy.

prokázal jsem krok za vytvoření kroku pivoňka, ale různé barvy z foamirana končí.

Navrhuji, abyste si vyzkoušet na to, aby tyto druhy květin. Například růže.

Toto královské květina můžete snadno replikovat samy o sobě, po intuitivní mistrovské třídě pro začátečníky:

Doufám, že máte chuť a nejsou připraveni zastavit, protože já doporučuji vám vytvořit video tutoriály a další nádherné květiny.

Video tutoriály pro výrobu různých barvách:

Použití těchto stránek je možné pouze s přímou aktivní odkaz na stránky ženské Diana

Řemesla foamirana

V současné době, jehlové ženy poskytuje jiný druh kreativity - složení foamirana (FOM). Tento ozdobný surovina je nový vynález fyzikálně-chemický průmysl a je podobný pěnové pryže a plastů semiše. Máte-li zájem v tomto materiálu, potom si přečtěte níže uvedené instrukce, které jsou vyrobeny z foamirana.

Jak vyrobit květiny z rukou foamirana

Hlavní aplikace foamirana působí květinovým vzorem. Použitý materiál, aby realistické kompozice divokého heřmánku, rafinované nebo na jiné barvy. Další z foamirana provádět různá suvenýrů a řemesla, jako například:

 • magnety;
 • panenky;
 • vlasy klip ve tvaru květiny, motýli, srdíčka, atd.
 • dárkové balení.

Vzhledem k tomu, zda ozdobného materiálu i nováček paní být schopen vytvořit z ní něco zvláštního, jako kytici květin. Hotové výrobky, velké nebo velmi malé, lišící se od speciálního realismus a přesnost. Celý proces vytváření takových artefaktů je k tomu šablonu listu, následuje řezání a tvorba květů. Začátečníci craftswomen lepších tiskových šablon. Seznam potřebného materiálu a nástrojů pro plavidlo ze foamirana zahrnuje následující:

 • Květinový drát;
 • lepenka;
 • železo;
 • lepicí pistole;
 • tužka;
 • nůžky;
 • foamiran modrá, žlutá, bílá a jiné barvy, které jsou potřebné v určité hlavní třídy;
 • tlustý jehly;
 • fólie;
 • saténová stuha;
 • další dekorativní prvky;
 • akryláty;
 • zvýrazňovač;
 • párátko.

Na této hlavní třídě si můžete vytvořit kytici čajových růží žluté barvy s jemnými zelenými listy. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 1. Pak se lepenkový list nebo kartón, barva na něm obvod 4 různé velikosti plátků. Rozměry největší televizoru, záleží na tom, zda je hodnota kytice chcete dělat.
 2. Řez plátky ze šablony, pak kruh je v hustém jehly foamirane. Nejmladší musí být 10, a zbytek - 8.
 3. Forma fólie polotovary 5 ve formě kapek. Pak dát je na květinový drát nakrájíme na kousky.
 4. Předehřátí železo a připojit na 2 sekundy ní okvětní lístek, a pak ihned ve své zkroucení dvou opačných směrech. Dále se narovnat a jemně natáhnout centrum. Přitom se všemi plátky.
 5. Obrobku fólie lepidlo ve středu velkého listu upevněte horní část středové oblasti. Je neotevřený pupen. Stejná metoda přilepíme druhý prvek, je nutné dodržovat k fólii. Dále připojte zbývající části, což je více otevřený již.
 6. Tvoří všechny ostatní růže, který provádí nebo neotevřené pupeny vzkvétají.
 7. Vezměte další list kartonu, kreslit na to Sepals, nakrájejte a pak se přesunout na list zelené foamirana. Hotové prvky provést řez kolem okrajů, opakování ohybové linie.
 8. Točit sepals a rozvinout jako okvětní lístky, pak je nanizhite na stejném drátu a lepidla na malé pupeny.
 9. Shromažďovat kytici lepení jednotlivých pupeny, zdobí ji opustí, zbytek drátu zábal saténovou zelenou stuhu jej zajistěte lepidlem.

Chcete-li vytvořit lilie potřeby vom bílé a zelené barvy. Dále je třeba tyčinka, pestík a pero. Sekvence vytvoření takových výrobků z takového foamirana:

 1. Nakreslit a snížit prázdné okvětní lístek lilie kartonu. Délka část by měla být asi 6 cm. Udělat šest takových předlisků. Zelená listová 3 následovat.
 2. Obě strany ztmavit prvky markerů.
 3. Topné díly železo, což jim realističtější podobu, párátko, kreslit žíly.
 4. U základu listů dát pár bodů hnědým fixem.
 5. Pestíky a tyčinky jsou vyrobeny z drátu a malých kousků Thomas, povrchová úprava černou barvou. Shromažďují v jednom prostředku.
 6. Kolem lepidlem tyčinky první série okvětní lístky 3 kusy. Potom střídavě všichni ostatní. Ve spodní části, připojte zelené listy.

Velmi snadné, aby se řemesla z foamirana kytici sněženky. Šablony jsou určeny pro to tak - je nutné vypracovat výšku srdce 1,5 cm a pokles o 2 cm a čistit jejich špičaté konce. To budou šablony pro hlavních komponentů, je jejich vystřižené z lepenky. AWL, jehla nebo párátko prázdný kruh na Thomas, dělat 3 kusy každého prvku. Další instrukce pro tvorbu řemesel je následující:

 1. Heat nad svíčkou lístky dát jim objem.
 2. Z malé diamantového tvaru Thomas 3 tyčinky, které se připojí ke květinovým drátu předkrájeném sebe.
 3. Malovat horní okraj velikosti horních lístků za použití pastelů nebo zelené odstíny. Přilepit kolem tyčinek.
 4. Pak udělat velký okvětní lístky, kombinovat je s malým okrajem.
 5. Wire Wrap green teip-stuhou a zajistěte lepidlem.
 6. Chcete-li snížit listy od zelených částech Thomas libovolné velikosti, přilepit pár na každé květiny, a pak spojit všechny do svazku.

Co lze udělat z foamirana

Colours of foamirana zdobí boty, kabelky a oblečení. Stále se používají k výzdobě interiéru obrazy, obrázky nebo další zajímavé prvky. Zajímavý cvičení bude řemesla foamirana pro každé dítě. To může vytvářet aplikace, hračky, magnety, a mnoho dalšího. Samostatnou oblast použití takového materiálu slouží scrapbooking. Původní vzhled foamirana klipy svých rukou. Zvlášť často používají nevěstu, protože květiny nejsou připraveni slábnout, na rozdíl od bydlení.

Jeden z nejrychleji se rozvíjejících oblastí dělá loutky od Thomase. S technologií tvorby květinovou výzdobu, že nemá nic společného. Soudě podle recenze pletařky, začátečníky v této oblasti by měla být uložena suroviny z čínského výrobce, protože jejich produkt je hustší a světlé. On je nejlépe hodí pro vytvoření panenky a jiné hračky řemesla.

Za jednu z nejjednodušších možností, které budete potřebovat hračka řemeslná Thomas listů černé, červené a masa. Dále je třeba stejný materiál, ale s jakýmkoliv potiskem. Připraví se 3 Další pěny průměr koule 40, 50 a 75 mm. Pokyny pro výrobu výrobků z plechu foamirana následující:

 1. Snížená tisk vzor na fotografii, vystřihnout na ní všechny detaily.
 2. Největší míč pozice na stojanu, pak vrchní krycí list zahřívá Thomas a pull-down hrany o polovinu hrací doby. Odstraňte přebytek, stejný opakovat s Flesh Tone listy a přilepte na dvě části. Zařídit úhledně kloub.
 3. Tělo vzor fold kužel vložit do poloviny světa, to obkleyte vzor kalhotky.
 4. Obkleyte tělesný POF 2 bambusové hole.
 5. Lepit Poloviny bota střední koule s pozůstatky maličkých také vydat jim barvou pleti. Pro připevnění k podešvi spodní černé destičky Thomas, pak řez podél obrysu boty.
 6. Hlava push párátko, spojit s tělíčkem, držet zbraně, oblečení, připevněte nohy.
 7. Černá panenka Thomas aby ocas, přidejte podrobnosti řemesla, kreslit tvář.

Příští workshop je také velmi jednoduché, takže i začátečník se s ní vyrovnat. Popisuje tvorbu vánočních stromků. Sekvence vytvoření řemesel je následující:

 1. Řez zelené list foamirana na proužky 2 cm.
 2. Udělat z těchto fringe vykonávajících zářezů, takže až mm hranou 3-5.
 3. Vytápět všechny proužky železo.
 4. arch lepenky válce do upevňovací kužel sešívačky.
 5. Zdola nahoru obkleyte podelkku zelená třásně, pak zdobí vánoční strom červené korálky.

Květinové řemesla foamirana nejen používány jako náhrada za čerstvými květinami. Používají se pro povrchové kolíky, brože nebo ráfku. Obecně platí, že téměř všechny šperky můžete ozdobit foamiranom - gumičku, postroje, pásy, hřeben nebo krabí maso bude vypadat skvěle s tímto designem. Naučte se několik mistrovských kurzů níže a zkuste si to sami vytvořit jednu z ozdob.

Stylový a elegantní doplněk je brož. To může být provedeno nezávisle na květem kamélie, u nichž je potřeba foamiran citronu a zelené odstíny. Jako jsou barvy muset vzít pastel. Kromě toho by měla připravit půdu pro brož. Práce je následující:

 1. Kreslit a střih vzor listy, přičemž částku, která je 2 krát větší, než je uvedeno na fotografii.
 2. Párátko přesunout vše na Thomas listů. Dále vystřihnout všechny detaily.
 3. Každý list Tonirujushchaja vyschnout žlutý pastel.
 4. Pro jádro květina obkleyte foamiranom kouli fólie.
 5. Každý plátek teplo železo, dát realistickou podobu. To samé se stalo s listy.
 6. Jádro obkleyte malé plátky, zatímco zbytek jsou překvapeny a svobodnější předchozí. Poslední dva obecně připojit konvexní část centra.
 7. Lepit zelené listy, a pak připojit květ lepidlo na bázi pro brože.

Vlasové ozdoby foamirana pro sponky do vlasů nebo gumičky

Pro jakékoliv gumy nebo klipy, které lze snadno a rychle provést další dekorace v podobě malého květu. Například, vzít foamiran světle fialové a bílé květy, a pak postupujte podle následujících pokynů:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

52 + = 53