Jak vyrobit panenku

Jak vyrobit panenku

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak udělat dům pro panenky

Dospělí chtějí své děti co nejlépe. Jejich rodiče jsou připraveni na jakékoliv nákupy, aby se děti nudily, zatímco dospělí vydělávají peníze. Chlapci jako auta, panenky. Každá dcera hračky sní o tom, že má všechno, zejména bydlení. Jejich náklady někdy přesahují hranice, a tak vzniká otázka, jak udělat dům pro panenky sám a zároveň trochu ušetřit? Dávejte dceru radost, vezměte v úvahu všechny její preference při vytváření panenského domu.

Jak si vyrobit panenku s vlastními rukama

Dětské obchody nabízejí různé modely hraček, ale pro rodiče je výhodnější vytvořit takovou strukturu na vlastní pěst. Ukažte svou představivost, zapněte fantazii a vezměte v úvahu přání dívky. Dětské domy jsou vyrobeny sami:

 • z kartonu;
 • dřevo;
 • papír;
 • překližky.

Rozhodněte se, kde můžete přidělovat prostor v místnosti, abyste si vytvořili vlastní dům. Z toho bude záviset na jeho konstrukci: vertikální, jednopodlažní, na přízemí, počet míst, výška a šířka. Nezapomeňte na estetickou stránku otázky. Lepší a krásnější design, tím zajímavější bude hra. Takže jak udělat sen domů pro panenky?

Chcete-li zdobit panenku, budete potřebovat:

Pokud vaše dcera hraje s hračkami, které mají za poslední dva roky tlumené děti s jejich neobvyklým vzhledem, pak vás zajímá, jak vytvořit dům pro monstrum hai. Snad vytvořit dům pro monster ahoj panenky, tam budou zvláštní rysy v schématech a výběru materiálu. Chcete-li s tímto materiálem vyrobit řemesla pro panenky s vlastními rukama, postupujte podle konkrétního vzoru pokynů:

 1. Vyberte tvar / design.
 2. Vypočtěte rozměry každé části.
 3. Vystřihněte stěny překližky, přepážky, další části.

Podívejte se na šablonu pro vytvoření domu níže:

 1. Plán sestavování domu
 • Boční stěny (D), přední (E), zadní (A) jsou připevněny k základně (B). Velikost oken je 9 "x 6.25, s výjimkou trojúhelníkového okna.
 • Předloha a barva.
 • Obal uvnitř stěny vytváří tapetu v místnosti.
 • Použijte podlahu.
 • Vybavte dům nábytkem.

Máte zájem o výrobu panenského domu z krabice? Na tomto plavidle budete potřebovat několik krabic, upevněných spolu s lepicí páskou nebo lepidlem.

 1. Proveďte zastření střech z lepenky a upevněte je lepicí páskou.
 2. Pokud je krabice velká, rozdělte ji na polovinu, čímž vytvoříte druhé patro. Sdílejí vertikální oddíly do oddělených místností.
 3. Přejděte na vnitřní výzdobu skříně podle vašeho uvážení.
 4. Jakmile dokončíte dekoraci a umístění nábytku, váš dům je připraven.

Jak vyrobit dům papíru? Tento křehký materiál, který se snadno roztrhá, mokrý, ale není to tak smutné. Chcete-li postavit panenku z papíru, založte si kresbu.

 1. Nakreslete diagram nebo jej vytiskněte na tiskárně.
 2. Narežte ho.
 3. Vyřízněte dveře a otevřete dve dveře.
 4. Lepte každý detail zeď.
 5. Připojte střechu.
 6. Ozdobte a naplňte panenky.

Panenka pro Barbie je vyrobena v růžové a bílé barvě. Je lepší vytvořit je s tvrdými materiály: překližka nebo dřevo, protože Barbie není flexibilní panenka, potřebujeme tu stabilní materiály. Pro dekoraci použijte věnec vánočního stromu, který doplní další inovace a originalitu. Jak udělat barbecue dům s vlastními rukama? Použijte stejnou schéma jako při vytváření překližky, pouze tentokrát budete pracovat se stromem.

 1. Vyrobte obrobky, výpočty.
 2. Řezněte každý kus úhledně.
 3. Spojte se navzájem.
 4. Dům pro monstrum hi vlastní nábytek zařízení (všechny věci pro uspořádání hračky bydlení koupit nebo si vytvořit).
 5. Už víte, co lze udělat z krabice.

Video: dům pro panenky vlastní ruce

Je důležité vědět, jaké materiály je třeba použít při vytváření řemesel? Jak uspořádat, uspořádat nábytek, rozdělit místnosti a vytvořit pohodu v malém bytě Barbie nebo Monster High? Každá hračka chce mít svůj vlastní dům, samostatnou ložnici, kuchyňku, koupelnu, protože z pohledu dívky Barbie a panenky Hai jsou jejími přáteli. Jak vyrobit dům v podobě knihy pro panenky? Kompaktní bydlení pro barbie s vlastními rukama nevyžaduje mnoho prostoru, ale dcerce a její přátele přinese hodně radosti. Jasné barvy, neobvyklý tvar, řada pokojů zaujme dítě a povede do světa hry.

Podívejte se na jiné mistrovské třídy řemesel, například, jak si vyrobit lizunu doma.

Pro Barbie

Jak vyrobit panenku pro panenku

Naučte se, jak vyrobit sněhuláka z plastových kelímků pro nový rok.

Loutkové domy s vlastními rukama z překližky, krabic a jiných materiálů

Každé děvčátko snu o svém domě s panenkami. V současné době je lze nalézt v hromadných prodejnách, ale všechny jsou stejné a nákladné. Z tohoto článku se naučíte, jak vytvořit originální panenku bez utrácení hodně peněz. Takový dům se stane jedinečným, dítě bude schopno jej dodat tak, jak chce. Celá vaše rodina může mít skvělý čas a vytvořit vlastní mistrovské dílo.

Existuje mnoho různých mistrovských tříd pro výrobu domů pro panenky. Materiály se odebírají současně: překližka, sádrokarton, laminát, krabice, knihovny, složky pro dokumenty. To je ještě daleko od úplného seznamu nabízených materiálů. Přední stěna domu není vůbec vyrobena, nebo je vyrobena v podobě otevíracích dvířek. To je nezbytné pro pohodlí hry. Navrhujeme, abyste si vybrali, co je pro vás to pravé a začít pracovat.

Možnost vytvořit panenku pro dívky z dřeva je jedním z nejoblíbenějších. Nepochybnými výhodami tohoto domu jsou jeho pevnost a trvanlivost. Je snadno vyzdobit jak zvnějšku, tak zevnitř. Pro výrobu dřevěných domů však bude vyžadovat pomoc muže.

Pokud je dům vybudován kvalitativně, nebude se od něj odlišit. Výkresy pro stavbu takového domu můžete udělat sami, ale můžete použít již připraven. K tomuto domu můžete vyrábět kolečka a pak se stane mobilním.

 • Laminát nebo překližka, tloušťka je lepší zvolit ne méně než 7 mm;
 • elektrická skládačka;
 • lepidlo - tesařství, PVA;
 • samolepicí fólie, kterou budeme lepidlem na podlahu v našem domě;
 • tapety, jsou vhodné pro vkládání stěn do místností;
 • jednoduchá tužka;
 • ruleta.

 1. Vyřezáme stěny domu z překližkových listů podle rozměrů na výkrese.
 2. Zaznamenáváme, kde budou umístěna okna a dveře, a vyřízněte je.
 3. Pomocí lepidla pro truhlářské práce sestavujeme konstrukci, jak je znázorněno na obrázku. Pro spolehlivost designu můžete použít malé šrouby.
 4. Vytvořte střechu. Vložte ho vlnitou lepenkou a barvou a napodobte šindele.
 5. Lepení hotového domu na kus překližky, větší než podlahy v domě. To mu dává větší stabilitu. Na překližce, která zůstává po stranách domu, můžete vytvořit trávník.
 6. Nyní vložíme stěny do místností s tapetami, podlahy s filmem.
 7. Zajistíme nábytek.
 8. Vyzdobíme interiér pomocí textilií: závěsy na oknech, koberce, ubrusy na nábytek.

Mastur-třída pro výrobu dollhouse překližky pohled na další video.

Požadované výkresy z videa, viz níže.

Mnozí z nás, po opravách, mají kusy sádrokartonu, které už nejsou potřeba. Proč je nenechat dovnitř, protože potěšila jejich malá princezna? Z toho můžete udělat nádherný dům pro panenky.

Dům sádrokartonové má mnoho výhod, mezi něž patří: snadnost práce s ním, jeho snadnost. Dokonce i když nechcete namalovat stěny domu po montáži, budou vypadat ještě čistě díky své bílé barvě. Významnou nevýhodou tohoto domu je jeho křehkost. Je třeba trochu stlačit na nějakém místě malého domu, protože tam a tam se zlomí.

Aby byl dům sádrokartonové desky, můžete použít schéma nahoře, nebo si můžete jednoduše vytvořit křížový oddíl důvodu úspory místa v dětském pokoji. Tyto oddíly oddělují pokoje mezi sebou, nebudou zde žádné vnější stěny a střecha.

Z velkých plechů sadrokartonu je možné vytvořit krásný malý dům. Podívejte se na další video pro hlavní třídu.

Pokud máte doma obalové pěny, můžete si je postavit. Pro práci budete potřebovat:

 • listy z pěnového plastu;
 • lepicí pistole;
 • párátka;
 • dřevěné pravítka;
 • bambusové tyče;
 • vlnitá lepenka;
 • kusy tapety;
 • akrylová barva;
 • pěnová pěnová houba;
 • kusy stropních lišt;
 • potřebné doplňky pro interiér: koberce, závěsy, nábytek a vše, co vaše představivost dokáže.

 1. Za prvé, musíte přemýšlet o tom, co bude váš dům a udělat kresbu. Chcete-li ušetřit prostor v bytě, může být dům postavený ve výšce.
 2. Řezeme pěnu podle výkresu. Je to vhodné s horkým nožem, takže se pěna nerozpadá.
 3. Přemýšlejte o tom, kde budete okna a dveře, můžete vytvořit schodiště mezi podlažími. Vyřízněte potřebné otvory.
 4. Začínáme s montáží domu. ZPorážka je rozbitá na polovinu. Budeme je potřebovat, abychom vytvořili pevnější strukturu. Lepidla z pěnové hmoty přilepíme lepicí pistolí a předtím je spojíme pomocí polštářků.
 5. Pro posílení podlahy a stropu používáme bambusové hole z čínských ubrousků. Přilepte tyčinky na pěnové desky jako nosníky. Poté mohou být plechy určené pro podlahové stropy přilepeny k bočním stěnám.
 6. Lepidlo na mezilehlé schodiště zvlášť. Může být vyroben z pěnového nebo dřevěného pravítka. Jako zábradlí používáme párátka. Poté dokončíme hotové schodiště.
 7. Střecha může být lepená z pěnové nebo vlnité lepenky. Dlaždice lze imitovat rozřezáním lepenky v malých kusech, lepením a následným zbarvením.
 8. Na vnější stěně můžete udělat balkon. Je lepená z pěny, používáme bambusové tyčinky
 9. Venku malovat dům akrylové barvy s konvenční houbou.
 10. Stěny místností jsou pokryty tapetami, podlahy jsou pokryty kobercem. Ze stropu jsme řezali lišty a okenní parapety a lepidlo. Vytváříme útulnost pomocí závěsů na oknech.
 11. Zajistíme nábytek, které lze rovněž přilepit z pěny a pozvat nové nájemníky.

Dekorace domu může být velmi rozmanitá. Můžete použít průhlednou plastovou krabici, vytisknout podvodní svět a dát akvárium do domu. Můžete tisknout obrázky, položit ubrusy na stoly, přidat panenky na hračky. Nechte svou představivost plně se projevit a získáte nejhezčí panenku pro dívky.

Z knihovny nebo stojany, může udělat velký domeček pro panenky. Ať je to velmi jednoduché, protože již máte základnu. Navrhnout dům s použitím lepenku, tapety, samolepící papír, který je vhodný a balicí papír.

Připojení k tvůrčímu procesu a jeho dcerou. Bude moci mluvit designéra pro váš domeček pro panenky.

Bude-li dům se nachází trvale na zeď, je možné, aby se na střechu domu pomocí černou izolační pásky, lepidla obrysy. Stejně tak utěsnění zásobníku. Pokud je to nutné, uspořádání domu na jiné místo maskovací pásky lze snadno odlepit bez poškození tuto tapetu na pokoji. Nábytek pro panenky si můžete koupit ready-made nebo vyjádřit svou fantazii a vytvořit jejich vlastní.

Ze staré skříni nebo v bedně

Vaše dcera zeptá domeček pro panenky, a v garáži sbírání prachu starou komodu? Ve starém, nechtěného nábytku již můžete dýchat druhý život. Starejte se o své dítě, takže dům pro panenky ze staré skříni nebo v bedně. Takové domy jsou velmi vhodné pro ty, kteří mají děti si hrají velké nebo vysoké panenky.

Za prvé, je třeba znát výšku panenky. To má zajistit, že panenka mohly být umístěny v místnosti plné růstu. Možná se budete muset kombinovat 2 police, odstranění zbytečných příček. Pracujte opatrně, snažil se rozebrat vnitřní stěny skříně nebo hrudníku. Na místě oddílů, které jsme odstranili, nebudeme potřebovat močit. Je možné utěsnit tenkých lamel, které jsou vhodné velikosti.

Po čekání na úplném zaschnutí lepidla, léčbě hrudní stěna tmel tenkou vrstvu. Po tom, komoda třeba brousit, pak se to stane rovné a hladké. Používat puzzle lze řezat z okna.

Poslední etapa bude navrhnout svůj dům. Mimo to může být malované. S největší pravděpodobností budete muset malovat v několika vrstvách, aby se malovat barvu starého hrudníku. Stěny mohou být uvnitř tapetových, barvu, nebo samolepící balicí papír. A také můžete jednoduše malovat. Pořádáme nábytek, pověsit obrazy a zrcadla na stěnách, záclony, koberce a šíří panenky pozvat na Kolaudační párty. Nyní, v panenek pokoj vaší dcery budou vždy uklidit!

Rozpočet provedení domeček výrobu vlnité lepenky. S ním můžete vytvořit skvělou hračku, která bude dlouhá potěšit svou dívku.

 • Vlnitá lepenka hrázděný dům;
 • Dekorativní lepenky pro konstrukci domu;
 • Detaily šablony, které budou záviset na velikosti vašeho budoucího domu; skenování;
 • psací potřeby: tužka, pravítko, gumu, nůžky;
 • nůž, štětce, značkovače;
 • lepicí pistole;
 • barvy, balení a samolepicí papír;
 • tkanina;
 • ozdobné prvky - korálky, krystaly, kameny, umělé květiny.

Jak se dostat do výroby domku:

 1. Pokud máte velký arch vlnité lepenky, bude možné, aby to na skenování. Dimenzován na základě velikosti domu. V případě velkých tabulí ne, pak je třeba snížit každý kus zvlášť. nedělají přední stěnu.
 1. Za účelem takového vlaku bylo vhodné ohnout, je nutné, aby se drážky v záhybu, sdílet je s pravítkem. Pokud jsou všechny informace, které jste řez, velikost je v místech kartonu připojení.
 2. Vyjmutí a vložení vnitřních stěn. V tomto domě jsou nezbytné. Budou vykonávat funkci podpory.

Konstrukce je sestaven. Můžete přistoupit k zápisu.

Uvnitř hradeb je lepší vložit přes ozdobné předměty z papíru nebo tkaniny. Takže jste skrýt švy v místech lepení. Vnější stěny mohou být navrženy tak, aby svého vkusu: malovat, vložit přes. Zadekoriruyte dům s použitím korálků, krystaly, kameny nebo jiné předměty podle vlastního uvážení. Upozorňujeme, že ozdobné prvky jsou dobře udržovány na kartonu, nebo v procesu herní domu ztratí svou přitažlivost.

Uspořádat nábytek a vyzvat své dítě hrát.

pro výrobu lepenky dollhouse mistrovských kurzů, viz níže.

Je velmi snadné vyrobit domeček pro panenky po vybalení z krabice. Pro něj, budete muset zvolit odpovídající velikosti krabice. Velikost bude záviset na výšce panenky, což činí tento dům. Počet boxů bude záviset na počtu pokojů, které budete dělat. Jeden box - jeden pokoj. Tento dům může provést výškové budovy, lepení krabic v horní části navzájem. To šetří místo v místnosti.

Je třeba utěsnit krabice navzájem, tak, aby jeho horní byl na straně, otevření pohled do vnitřku místnosti. Toho lze dosáhnout různými způsoby: pomocí sešívačky, lepidlo, oboustranné pásky. Vystřihnout okna. Vyrábíme dům podle svého vkusu. Zařizování nábytkem a potěšit dívce novou hračku, kterou strávíte minimum peněz a úsilí.

Pokud velmi malý prostor, může být skládací domeček pro panenky ve školce.

Další workshop, kde podrobný proces výroby krásné krabici na domeček pro panenky.

Výborný dům z krabic dělat jen dost! Podrobnosti viz následující video.

V případě málo místa mohou být skládací domeček pro panenky ve školce.

U tohoto domu budeme potřebovat 4 složky pro dokumenty. Každá složka uvnitř krásné papírové hmoty - to bude tapety na stěnách. Zadekoriruyte složka tkanina klip, což z ní jakousi záclonu. Tisknout na vnitřku tiskárny a držet se zdí. Obydlí připraven. Zbývá odhalit složky a dát je ve svislém směru. Přidejte potřebný nábytek.

možnost 1

Mobilní varianta Dům lze sklopením strukturu domu. Pokud je to nutné, je možné složit a dát pryč, to zabírá velmi málo místa.

Na jeho výrobu, musíme hladké textilie na zadní stěně základny. Délka by měla být vypočtena na počtu podlaží a výšky panenky. Ušít obdélník základny. Vedle šít kapsy, do kterých dát kus lepenky - to je podlaha z našich pokojů. Tyto dva rohy kapsy přišít pásku nebo pásku. Vše, co udělat, vlevo - je šít kapsy na našich schránek prostřednictvím jednoho okraje, rohy se stuhami by měla být na druhé straně. Nyní zvedněte podlahu v místnosti pomocí pásky a opravit, Při šití pásku k substrátu. Použijte pásku, aby rukojeť, na které budete viset svůj dům na háky. Látkové aplikace mohou být navrženy tak, zadní stěnu a můžete začít hrát.

House-bag - varianta domu je vhodnější pro malé panenky.

Materiály pro výrobu:

Rozměry na výkresech jsou v palcích. 1 palec = 2,54 cm.

Plastu mesh vystřihnout díly do našeho domu. Každý detail zábal vatou a potaženého tkaninou, která jste si zvolili. Nyní jsou všechny kusy jsou sešity.

Na bocích domu šít na knoflíky a smyčky. Šít kliky pro pytle a sbírat dům. V tomto domě všechny své oblíbené panenky vaše dcera bude vždy s ní!

Můžete si vytvořit a house-book pro panenky vyrobené z plsti. Realizace tohoto nápadu, naleznete v následujícím videu.

Jak můžete vidět, výrobní možnosti pro domy panenky s vlastníma rukama hodně. Můžete měnit domy, které mají osvětlení v místnosti. Můžete přijít s výtahem, který bude přepravovat panenky od podlahy k podlaze ...

Dollhouses na navrhovaných variant může být provedeno nejen pro dívky, ale i chlapci. Vše bude záviset na konstrukci, kterou si vyberete. Pro kluky, může to být garáže, parkoviště nebo například hrad. Použijte svou fantazii, aby domov pro dítě a nyní potěšení, s nímž hraje ...

Další způsob výroby krásný dům pro panenky můžete vidět v následujícím videu.

V následujícím videu uvidíte přehled ready-made domy, vyrobený vlastníma rukama.

Zdobení dům pro Barbie

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Udělejte si dům pro Barbie vlastních rukou

Každá dívka sní, aby její oblíbená panenka Barbie byl krásný a pohodlný domov. Samozřejmě, můžete si ho koupit v obchodě, ale cena je často nejsou spokojeni. Zveme Vás, aby dům vlastníma rukama. Budete snadno vyrovnat se s tímto, a moje dcera bude rád pomůže. Kromě své konstrukci, můžete použít téměř cokoliv, co je po ruce!

Bez ohledu na model si vyberete dům, ve stavebnictví a dekorace, budete potřebovat tyto nástroje:

 • lepidlo „Moment“, nebo PVA, v závislosti na materiálu;
 • páska;
 • nůžky;
 • barvy a štětce;
 • barevný papír nebo cokoli, co ji (samolepky, tapety, obrázky) může nahradit;
 • pravítko nebo svinovací metr pro měření.

Interiér dokončení užitečné kousky tkaniny, kožešiny nebo kůže, korálky a korálky, bambusové tyče, a to vám řekne fantazii. Ale velká otázka je, co dělat ze stěn domu. Ukazuje se, že tam je také mnoho možností. Můžete použít lepenkové krabice, zbytky překližky, dřevovláknitých desek nebo sádrokartonu, desek a dokonce i starý nábytek!

Dokonce i malý domek pro panenky, můžete si vytvořit svůj vlastní ze šrotu materiálů

Obydlí může být i dvou- nebo třípodlažní, horizontální (s a bez pohledu střešní plán) nebo vertikální (s odnímatelnou čelní stěnou), jednoduché nebo složité na výrobu, které vyžadují konkrétní dovednosti v truhlářství. Ale v každém případě, jeho konstrukce a vývoj vlastních rukou bude vzrušující zážitek pro celou rodinu. Kromě toho můžete provést nábytkem a zařízením pro panenky se od stejné improvizované.

Takový model domu, můžete snadno provést MDF nebo sádrokartonu, lepit dohromady s bílým lepidlem. S největší pravděpodobností, nemusíte ani nic kupovat: mnozí po opravách jsou přebytečné materiály. Také budete potřebovat:

 • lepenka;
 • tapety;
 • barevný papír;
 • bambusové lamely (mohou být odstraněny ze stojanu pro horký).

Dům pro panenky Barbie mohou být vyrobeny z dřevotřísky nebo sádrokartonu, lepení dílů PVA lepidlo

Zvláštností tohoto domu je, že kromě tří pater v tom, že se o půdní vestavbu. Vycházeli jsme z následujících formátů :. Výška - 65 cm, podlahová plocha - 16 x 28 cm můžete vypočítat odpovídající nastavení pro vás, a nakreslit schéma, na kterém se bude provádět domu.

Výpočet parametrů budoucího domu a schematicky znázorněny ho na papíře

Dávejte pozor! Před zahájením výpočtů, určit, kde se nachází dům. Často jsou tyto produkty jsou na stejném místě. Konstrukce by nemělo trvat mnoho cenného prostoru, „zaneřádit“ místnosti a stojí v cestě.

Podle náčrtu řezu stěn, stropu a stěn mezi patry.

Všechny díly jsou spojeny pomocí PVA lepidla.

Pokud PVA lepidlo dostatečně silné, můžete přidat trochu pilin pro mimořádnou trvanlivost.

Střecha domu vložit přes vlnité lepenky.

Okleyte střechu z vlnité lepenky domu

Stěny domu zvenčí zdobí barevný papír. Lepidlo bambusové proužky.

Sledujte povrch, do domu s pomocí barevného papíru a bambusu pásů

Můžete ozdobit suterénu domu vzhled více elegantní. Například lepidlo precut „cihly“ z barevného kartonu.

Víčko může být zdobené lepenky ‚stavební kameny‘

Celá budova lepidlo na základový rám z sololitu nebo překližky. Mělo by to být větší plochu než na podlahu v prvním patře. Za prvé, bude to dát odpor domu, a za druhé, na rámu mohou být uspořádány, „květinové zahrady“.

Přilepíme dům na rámu sololitu nebo překližky

Z lepenky vystřižené z rámu okna.

Vystřižené z hustého lepenkových rámů oken

Je třeba je vložit na obou stranách.

Lepidlo rám v okně z obou stran

Make balkon. Podlaha a zábradlí, pouze silný karton, bude zábradlí sloužit jako jednoduchý párátko.

Vystřižené z lepenky dveře na balkon

Zábradlí lze připojit drát háčky. Pověsit je na lepenkové krabici s hračkou květin.

Balkon může být ozdoben hračka květinové zahradě

Vložte podkroví okna.

Uspořádat střešním oknem

Přední dveře jsou také velmi jednoduché udělat. Stačí vložit přes lepenka základny obrázku řez z almužnu. Rukojeť může být vyrobený z hlíny.

Dveře, vyřezávané z reklamního katalogu, podobně jako k daru

Za účelem vytvoření efektu trávník kolem domu, rám okleyte tvrdé části je obvykle kuchyňské houby. Lepenkové krabice, aby postele a „léčku“ z plastových nebo papírových květin.

Z domu, také by měla být krásně zdobené, aby se vešly svého majitele - nejkrásnější a módní panenka Barbie.

Stěny tapety vložit přes, barvené nebo balicí papír, záleží na účelu místnosti. Podlaha vhodné barevné kartony, celulózy kuchyňské utěrky (napodobuje koberec), což je tkanina s měkkou texturou.

Obložení interiéru, dělat z domu s pomocí tapet, balení a barevného papíru, celulózy kuchyňské utěrky

Stropy mohou vložit přes s bílým papírem.

Mít jistotu, aby záclony, pověsit je na římsy z bambusových proužků.

které budete potřebovat pro tento dům:

 • kartónové krabice - počet místností;
 • lepidlo - můžete použít sešívačku nebo oboustranné pásky;
 • tapety, barevný papír, časopis výstřižky, organza, tkáně - pro dokončovací práce.
 1. Připojit každý box. Můžete si vytvořit domov v několika patrech, je-li prostor dovolí. Výsledný konstrukt řezaných dveře a okna. Zdobí každou místnost, vytapetovaný stěny s tapetou, podlaha - hadříkem. Na oknech visí organza obložení.
 2. Zařídit dům zvenčí. Použít tapetu nebo papír s obrázkem „pod skálou“ nebo „pod stromeček“.
 3. Uspořádat nábytek hračku. Hotovo! Barbie může být vyřešena v jejich novém útulného domova. Dům pro panenky Barbie může být vyrobena z několika krabic

Pokud tento model je příliš světlá výška do obývacího prostoru, můžete vytvořit skládací dům, snadno vyrobit a velmi kompaktní. Postačí připojit příčné drážky na obou papírových listů. Řez ve stěnách dveří okleyte „pokoje“ s tapetami a fotografií z nového domova a vyrovnat se s oblíbenou panenku a její přátelé.

Zkontrolujte, kompaktní dům kartonu, který kombinuje příčně drážkami na dvou lepenky list

Tato možnost je složitější předcházející, je třeba trpělivost a schopnost pracovat s nástroji.

Dollhouse překližka je náročnější na výrobu, ale výsledek stojí za námahu

Pro dům překližky bude potřebovat:

Přemýšlejte o rozvržení domu. Řezané překližky částí. Použijte kresby níže, nebo některý z vlastního projektu. Rozměry lze měnit dle libosti. Jen nezapomeňte, aby byl zachován poměr stran.

Kreslení panenka dům

Ujistěte se, že léčit všechny povrchy brusným papírem, aby se dítě nebolí sebe na otřepy v průběhu hry. Shromáždit všechny položky v souladu s plánem.

Shromáždit všechny položky v souladu s plánem

Do horní části základní části, připojte zadní, přední a boční stěny. Vystřihnout okna. Jejich rozměry jsou 9 x 6,25. Trojúhelníková okno se stejnou šířkou, jako zbytek, a jeho tvar a výška musí být vypočtena v závislosti na sklonu střechy.

vystřihnout okna

Dům z překližky budete muset srazit dohromady s hřebíky.

Lepidlo není vhodné: PVA je nepravděpodobné, aby držel pohromadě dostatečně pevně detailů a „Moment“ bude vypadat nedbalý v kloubech.

Vytvořená utěsnění mezery mezi primerem dílů.

Malovat ven z domu v příslušné barvě.

Malovat ven z domu

Vnitřní povrchy barvou, nebo lepidlo na tapety přes samolepicí fólie - na vyžádání.

Na podlaze můžete položit plsť, rouno, nebo koberec. Obstavte bytového textilu a říkat Barbie Housewarming!

Můžete provést přední stěnu domu v podobě otevírání dveří.

Přední stěna domu je rozšířen, jako skříňových dveří

Obvyklý vánoční strom věnec poskytují osvětlení v místnostech.

S vánoční strom věnce mohou osvětlení v domě

Zvážit možnost vytvořit domov pro Barbie ze starého hrudníku. Všimněte si, že tak masivní věc vyžaduje hodně prostoru v místnosti její mobility a kompaktnost nemůže být řeč. Ale dům pevné a trvanlivé.

Stará komoda - skvělý základ pro panenky domu

První porovnat výšku panenky a boxy. Z naší hrudi dostaneme dvoupodlažní dům, kde každé patro je rovná výšce dvou krabic. Barbie bude schopen se postavit, aniž by dosáhla až ke stropu hlavu vzpřímeně.

Výpočet výšky místností v závislosti na velikosti budoucích panenky

Přebytečná oddíly. A dávat pozor, aby nedošlo k poškození vnitřního povrchu hrudníku.

Odstranit všechny zbytečné uvnitř hrudi

Vybrání, které byly vytvořené na místech bývalých oddílů, které mají být zpracovány. Chcete-li to provést, můžete sedět v nich lepit dřevěné lamely o správné velikosti. Squeeze je a počkejte, až lepidlo zcela vyschnout. Si můžete dát na vrcholu něco těžkého, nebo pomocí klipů.

Když lepidlo zaschne, rovný povrch. Všechny trhliny, poškození vnější a vnitřní povrchy hrudníku vyplnit tenkou vrstvu plniva. Když to uschne, písek prádelník do hladka. Doll dům je téměř připraven, nyní ji musíme malovat dovnitř a ven ve dvou vrstvách. To je nejlepší použít pro tuto bílou barvou.

Vyrovnat povrch, brousit a malovat prádelník v bílém

Zbývá jen uspořádat hračky nábytek, visí na stěnách zrcadla a obrazy. V přízemí našeho domu je obývací pokoj a kuchyň, zatímco druhý - ložnice.

Uspořádat nábytek, pověsit obrázky na stěnách a zrcadel

Jak vytvořit dům pro panenky Barbie s jejich vlastních rukou (video)

Jak můžete vidět, vytvořit dům pro panenky Barbie s rukama nad hlavou, není tak těžké. Můžete přijít se svým vlastním způsobem. Věřit v sebe a nebojí se potíží, zejména pokud dcery budou chtít, aby vám pomohl při budování chaty pro svou přítelkyni. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, po nich v komentářích. Hodně štěstí a snadná práce!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

14 − = 7